Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:16:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui politseiautol pole vilkurid sisse lülitatud, siis kas politsei tohib liiklusseadust rikkuda? Näiteks kiiruse mõõtmise eesmärgil põõsas parkida kui lihtsurelikul on seal parkimine keelatud.
Politsei peaks vilkuritega parkima ja kiirust mõõtma? Kust sa neid küsimusi genereerid?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:21:53 vasta tsitaadiga

No alternatiiv et pargivad selleks ettenähtud kohas ja lähevad jalgsi põõsasse kiirust mõõtma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:23:19 vasta tsitaadiga

Quod licet Iovi, non licet bovi

Pmst nad võivad kõike teha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2025 13:30:19 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Kui teeb tööd siis tohib.
Kus see kirjas on, et "töö tegemisel" võib kõrvale kalduda nõuetest?
§ 84 lõige 2 annab õiguse paragrahvis 2 välja toodud nõuetest kõrvale kalduda kui töötab sinine vilkur või sinine märgutuli. Paragrahvi 2 alla käivad ka parkimisnõuded.
Selle järgi peab ka sinine vilkur/märgutuli töötama, kui pargitakse keelatud kohas. Tõestage viitamisega vastupidist või laske seadus joonde ajada.

napoleon, kus see "keelatud koht" oli?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 24.09.2025 13:31:03 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kyrvas kirjutas:
Kui teeb tööd siis tohib.
Kus see kirjas on, et "töö tegemisel" võib kõrvale kalduda nõuetest?
§ 84 lõige 2 annab õiguse paragrahvis 2 välja toodud nõuetest kõrvale kalduda kui töötab sinine vilkur või sinine märgutuli. Paragrahvi 2 alla käivad ka parkimisnõuded.
Selle järgi peab ka sinine vilkur/märgutuli töötama, kui pargitakse keelatud kohas. Tõestage viitamisega vastupidist või laske seadus joonde ajada.


Hmm.. Te peaksite siis neile ka seda ütlema. Kutsuge neile politsei!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:32:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui politseiautol pole vilkurid sisse lülitatud, siis kas politsei tohib liiklusseadust rikkuda? Näiteks kiiruse mõõtmise eesmärgil põõsas parkida kui lihtsurelikul on seal parkimine keelatud.

Said nätaka ära, et nüüd siin jorised sellel teemal?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 24.09.2025 13:34:30 vasta tsitaadiga

Eritalituse sõidukiga tohib sõita kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal ning peatuda ja parkida kohtades, kus parkimine ja peatamine on keelatud, või kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal juhul, kui täidetakse tööülesandeid ja ülesande täitmine sõiduteelt ei ole võimalik. Eritalituse sõiduki juht peab sõitmisel ja sõiduki peatumisel või parkimisel tagama liikluse ohutuse ning peatatud või pargitud sõiduk ei tohi takistada teisi liiklejaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2025 13:34:46 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
mikk36 kirjutas:
kyrvas kirjutas:
Kui teeb tööd siis tohib.
Kus see kirjas on, et "töö tegemisel" võib kõrvale kalduda nõuetest?
§ 84 lõige 2 annab õiguse paragrahvis 2 välja toodud nõuetest kõrvale kalduda kui töötab sinine vilkur või sinine märgutuli. Paragrahvi 2 alla käivad ka parkimisnõuded.
Selle järgi peab ka sinine vilkur/märgutuli töötama, kui pargitakse keelatud kohas. Tõestage viitamisega vastupidist või laske seadus joonde ajada.


Hmm.. Te peaksite siis neile ka seda ütlema. Kutsuge neile politsei!
Aga palun, kutsu siis. See aga ei takista kuidagi sinule trahvi/karistust määramast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2025 13:37:01 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Eritalituse sõidukiga tohib sõita kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal ning peatuda ja parkida kohtades, kus parkimine ja peatamine on keelatud, või kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal juhul, kui täidetakse tööülesandeid ja ülesande täitmine sõiduteelt ei ole võimalik. Eritalituse sõiduki juht peab sõitmisel ja sõiduki peatumisel või parkimisel tagama liikluse ohutuse ning peatatud või pargitud sõiduk ei tohi takistada teisi liiklejaid.
Väga hea, viide kah: https://www.riigiteataja.ee/akt/109012025008?leiaKehtiv#para45lg11
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:39:25 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kui politseiautol pole vilkurid sisse lülitatud, siis kas politsei tohib liiklusseadust rikkuda? Näiteks kiiruse mõõtmise eesmärgil põõsas parkida kui lihtsurelikul on seal parkimine keelatud.

Said nätaka ära, et nüüd siin jorised sellel teemal?


Ei. Viimati sain nätaka pea 10a tagasi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 13:50:36 vasta tsitaadiga

Et pargivad kuskile eemale poe parklasse ja siis kui sa seisma ei jää jooksevad autoni ja käima ja järgi sulle. Nagu vanasti võidusõidus tehti.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 14:29:36 vasta tsitaadiga

Mind ajas politsei taga eelmine nädal. Vehkis teeääres, et jää seisma ja siis vaatasin peeglist, et vehib, et sõida edasi. Läksin minema. 500m pärast olid vilkuritega järgi. Ei tea mida tahtsid, küsisid dokumenti ja ütlesid, et kõik korras.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 16:46:38 vasta tsitaadiga

Tundsid ära su.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 17:52:04 vasta tsitaadiga

Oma jope. Sold OUT ju kah ment.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 20:40:57 vasta tsitaadiga

Oota ma googeldan, vahepeal olin vangivalvur ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 07:00:46 vasta tsitaadiga

hea et on lamellid all, maa jääs icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 08:07:09 vasta tsitaadiga

Lamell ei pea jää peal. Vaata, et kraavisse ei sõida.
Eile õhtul Jüri ringil oli mõnus ummik. Lasnamäe poolt tulles oli üks sõidurada kinni, sest mingi oisu oli sõiduautole sumpsi lennanud täpselt ringile sõitmisel.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 08:54:16 vasta tsitaadiga

Pold ullu.
Autod valged, maa valge..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 14:26:57 vasta tsitaadiga

Noh, kui sumps saadaval sõidad sisse ju icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.09.2025 14:37:09 vasta tsitaadiga

su igapäevane harrastus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 18:46:49 vasta tsitaadiga

Täna hommikul vaatasin kaubiku küljepeeglist, et miski fordikusi vajutab kõigest hingest kaasi, et mööda saada. Krt laurx vist oli icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 18:51:33 vasta tsitaadiga

Ma arvan et laurx teab mis asi on käigukast, mis on selle eesmärk ja kuidas seda kasutada.
Pigem miski <piix>, kes aru ei saa, et 70km/h kiirusel võib 5. käiguga sõita, aga möödasõiduks peaks käiku vahetama(ja mitte 6. käigu peale).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 19:22:29 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ei tea. Isegi õigekirja ei oska ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 19:23:55 vasta tsitaadiga

Mis see käigukast on?
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 19:25:43 vasta tsitaadiga

See on selline kast millel on käigud sisse tehtud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 19:34:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Täna hommikul vaatasin kaubiku küljepeeglist, et miski fordikusi vajutab kõigest hingest kaasi, et mööda saada. Krt laurx vist oli icon_cool.gif

Mähkisin seal. Ise ka ei saand aru. Pea laiali otsas..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.09.2025 20:18:29 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See on selline kast millel on käigud sisse tehtud

Olen kuulnud et mingid vanad peerud pidid veel kasutama
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 20:33:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See on selline kast millel on käigud sisse tehtud

Koid sees.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.09.2025 21:08:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Hiid kirjutas:
Täna hommikul vaatasin kaubiku küljepeeglist, et miski fordikusi vajutab kõigest hingest kaasi, et mööda saada. Krt laurx vist oli icon_cool.gif

Mähkisin seal. Ise ka ei saand aru. Pea laiali otsas..
mähkimiskuudi operaator thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 21:18:04 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/8330307/aivo-harmaste-kuidas-saavad-korged-ametnikud-nii-sinisilmseid-motteid-tosiselt-votta-ja-kirja-panna
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 21:49:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 21:57:09 vasta tsitaadiga

Meerikamaa filmides ajast aega manualiga sõitmist nagu eksootikat presenteeritud, kaamera siduripedaali juurde ja kontenti muudkui tuleb.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 22:11:12 vasta tsitaadiga

Meie generatsioonil on vast manualiga ka see lihasmälu olemas, et ei pea isegi mõtlema käiguvahetuse peale.
Kuigi läheb natuke OT-ks juba siin teemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 06:20:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja see "R" tähendab: RALLY! icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 07:55:42 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti need üksrattad sõita suudavad? Täna hommikul üks entusiast lasi 50 alas kergliiklusteel (mis õnneks oli tühi) silmnähtavalt üle 50 km/h, sest sõitis must mööda icon_eek.gif Sõitsin paralleelselt sõiduteel 50 km/h püsikal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2025 09:13:57 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120406240/joelahtme-vallas-soitsid-veok-ja-soiduauto-postile-ning-liiklusmargile-otsa-tekkinud-on-ummikud

Tũūbul oli kast űleval ja tömbas märgid maha.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.09.2025 09:31:07 vasta tsitaadiga

ikka ja jälle tuleb see küsimus üles et kuidas on võimalik nii juhm olla, et sõidad suure tee peal kast üleval? Mu kogemus kastikaga piirdub küll kolhoosis heina vedamisega siis kui suured mehed juba "väsinud" olid, kiisul ei tekkinud küll mingit võimalust mitte tähele panna seda et kastiga midagi valesti oli. Pohhuism?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2025 09:36:13 vasta tsitaadiga

Ei tea arvata jah. Mööda söites tal kast igatahes üleval oli.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 10:02:31 vasta tsitaadiga

Vaadates staarautojuhi postitusi siin, siis ei imesta enam. Auto pidevalt puruks sõidetud ja liigelda ei oska.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.09.2025 10:27:09 vasta tsitaadiga

Kes too staarautojuht on? Neid ju ikka mitmeis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 11:16:19 vasta tsitaadiga

Antud kontekstis ikka see idaeuroopa võõrtööline Skandinaavias.

Edit: Päris korralikult teeb loodus valikuid: https://www.delfi.ee/artikkel/120405988/iga-jarsema-pidurdusega-voib-lennata-pea-ees-ule-lenksu-tanavad-on-tais-kiiremaks-krutitud-toukerattaid-onnetused-sandistavad-lapsi
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 11:37:34 vasta tsitaadiga

Huvitav infokild siit oli, et võrreldes politsei poolt registreeritud jalgratta- ja tõuksiõnnetustega, ehk õnnetustega kus on rohkem kui üks osapool, on tegelikult ravi vajanud vigastustega lõppenud õnnetusi vähemalt 10x rohkem registreeritud ehk siis tuhandeid aastas. Kui palju veel neid on millega ei mindudki arstile...

Ja siis räägitakse liiklusohutuse raames peamiselt sellest, et äkki saaks ikkagi autosid rohkem ahistada ja veel rohkem inimesi suruda kergliikurite selga. Ju arstidel on liiga vähe tööd ja tervisekassal raha s*taks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 11:42:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui kiiresti need üksrattad sõita suudavad? Täna hommikul üks entusiast lasi 50 alas kergliiklusteel (mis õnneks oli tühi) silmnähtavalt üle 50 km/h, sest sõitis must mööda icon_eek.gif Sõitsin paralleelselt sõiduteel 50 km/h püsikal.


Seda nägid ju oma silmaga kui kiiresti suudavad. Aga üle 25km/h vist ei tohi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 12:09:59 vasta tsitaadiga

Jah. Autojuhti, kes on teadlik.. nussime aga ketivenitajad, särtsutajad võivad ennast sadade kaupa vigaseks sõita.
Hea.
Rattapatrullid igasugu tõukureid nussima ja saabki liikluskahjud alla. Selles artiklis"mis see teie asi on?" isa on muidugi ka tase.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 12:48:19 vasta tsitaadiga

Praegu pole selle issi asi, aga kui ta väike tont samamoodi näoli käib kusagil, siis on kogu maailm kohe süüdi.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 15:33:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vaadates staarautojuhi postitusi siin, siis ei imesta enam. Auto pidevalt puruks sõidetud ja liigelda ei oska.

Oo jaa!
Viie poole aasta jooksul kuuuuus uuuuut ja üks vana rekka antud. Kõik olen puruks sõitnud icon_idea.gif
Ühtegi pole rendifirmale tagasi saanud anda icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.09.2025 18:32:56 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Huvitav infokild siit oli, et võrreldes politsei poolt registreeritud jalgratta- ja tõuksiõnnetustega, ehk õnnetustega kus on rohkem kui üks osapool, on tegelikult ravi vajanud vigastustega lõppenud õnnetusi vähemalt 10x rohkem registreeritud ehk siis tuhandeid aastas. Kui palju veel neid on millega ei mindudki arstile...

Ja siis räägitakse liiklusohutuse raames peamiselt sellest, et äkki saaks ikkagi autosid rohkem ahistada ja veel rohkem inimesi suruda kergliikurite selga. Ju arstidel on liiga vähe tööd ja tervisekassal raha s*taks.
seal artiklis oli video, kus üks mazda mx5 tõuksile otsa sõitis, see tüüp oleks isegi jalakäijale otsa sõitnud - täpselt selline piirkiirus + peale
oleks tulnud 30+ peale, siis oleks sõitnud nagu nood teised mootorsõidukijuhid

Tunnistan, et seal oli ikka väga palju idioote, kuid kuna ma ise pole elus ühegi sellise isendiga sõitnud, siis ei teagi, kas sel sidur ka on, et seda kergelt käekõrval lükata icon_confused.gif

enamus autojuhtidest ei taju oma sõiduki massi, kuid kokkupõrkel alles mõistetakse - olgu see siis teise mootorsõidukiga või jalakäijaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 18:40:57 vasta tsitaadiga

Soomes keelati alla 16 elektritõuksiga sõitmine ära ja haiglates langes märgatavalt tõuksi kukkumistest saadud traumade arv laste seas. Sellest oli mingi aeg tagasi Soome meedias palju juttu.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 20:01:19 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.09.2025 22:05:59 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
bumpers are for bumping icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.