Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 12:54:11 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
https://digi.geenius.ee/rubriik/apple/disainiviga-uued-iphone-17-prod-korjavad-lihtsalt-kriimustusi/
Igalpool on juttu kriimude puhul Pro-de ja Air-ide osadest mudelsitest, tavalistest (iPhone 17) mitte. Seega tundub, et tavalistega on seis parem.

Lisaks: https://www.macrumors.com/2025/09/23/iphone-17-pro-scratch-test/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2025 22:04:59 vasta tsitaadiga

Eks see alles selgub, aga ma arvan, et see kriimude jutt on puhas ragebait sotsiaalmeedias. JRE räägitud kaameramoodulite kõrgenduse raadius vast siis ainuke nõrk koht.
Terve FB täis, kuidas avaüritusel olid juba seadmed ära kriibitud või lausa pooleks murtud, aga kui ma poes käisin näppimas, siis polnud küll ühtegi kriimu nt sinisel. Ei tea, mis wolverine'd seal usas on.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.09.2025 01:04:12 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
masterx kirjutas:
https://digi.geenius.ee/rubriik/apple/disainiviga-uued-iphone-17-prod-korjavad-lihtsalt-kriimustusi/
Igalpool on juttu kriimude puhul Pro-de ja Air-ide osadest mudelsitest, tavalistest (iPhone 17) mitte. Seega tundub, et tavalistega on seis parem.

Lisaks: https://www.macrumors.com/2025/09/23/iphone-17-pro-scratch-test/


Telefonide tagaküljel on täpselt sama klaas see aasta.
Ma arvan et siin on rohkem mingid terad kuskilt välja roogitud ja üles paisutatud.

See Jerry Pro mudelite servatest on ka selline et ma sügavalt kahtlen et tavaliselt telefoni kasutades see väga reaalne on.
Seega tehakse jälle mittemillegist kära.

Olen üks nendest kes case ei kanna ja üldse väga lohakas niiet suht kiirelt peaks selguma mis on reaalsus.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 08:33:41 vasta tsitaadiga

Võiks nüüd blendradmise video ka ära teha. Läheks elu edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.09.2025 08:48:16 vasta tsitaadiga

Üks tähelepanek - selle aasta Pro Max on käes kuidagi palju parem. Ma isegi hakkasin kahtlema kas sain õige telefoni. Ilmselt kumerate servade ja materjali pärast aga väga mõnus.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gooligaan
Uus kasutaja

liitunud: 25.09.2025




sõnum 25.09.2025 12:15:56 vasta tsitaadiga

Kes soovib endale Iphone 17 tellida, siis Amazon.de Apple poest saab hea hinna ja fikseeritud tarnetähtajaga endale koju tellida.

https://www.amazon.de/dp/B0FQGG53WL/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 12:25:43 vasta tsitaadiga

gooligaan, mis see hind 1353 eur nüüd nii palju soodsam on Eesti hindadest? icon_rolleyes.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=Apple+iPhone+17+Pro+256GB&nameOnly=1&sort=min_price

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.09.2025 12:27:53 vasta tsitaadiga

Kui soodsamalt tahta, siis tuleb musta reedet oodata. Amazon teeb sel puhul päris sooduspakkumisi, erinevalt Eesti poodidest.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.09.2025 12:32:18 vasta tsitaadiga

Ainuke pluss seal, et ilma KM ostmise võimalus, muidu pole jah mõtet.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 12:42:01 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui soodsamalt tahta, siis tuleb musta reedet oodata. Amazon teeb sel puhul päris sooduspakkumisi, erinevalt Eesti poodidest.

Apple toodete puhul pole küll mõtet mingeid ulme soodustusi oodata.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 13:33:50 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ainuke pluss seal, et ilma KM ostmise võimalus, muidu pole jah mõtet.
Maksupettus?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.09.2025 13:36:14 vasta tsitaadiga

Jaa, kõik ilma KM ostud/müügid on pettus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 14:17:59 vasta tsitaadiga

No muud moodi ilma KMita ei saa osta.

Kui pead silmas ettevõttele ostu siis ka Eestist ostes ei maksa sa KMi. Seega seda sa ju ei mõelnud?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.09.2025 14:21:49 vasta tsitaadiga

Mida sa ajad? Ma ju kirjutasin kellel võimalus on, vajadus peab ka olema. Vaesel oütajal läheb rahakotist ostu hetkel lihtsalt vähem välja. Ja no skeemitada saab ka muidugi kui see esimese asjana pähe tuleb.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 15:15:26 vasta tsitaadiga

Kas iPhone SE 2020'l on mõtet uus aku panna, kui vana mahtuvust näitab 85%?
Kus aku vahetust saaks teha lasta? On kellelgi mõni hea koht soovitada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 15:59:01 vasta tsitaadiga

See sõltub sellest, kui palju kasutad. Minu SE2020'l on akumahutavus 83%. Laen keskmiselt iga kolme päeva tagant (vahel sagedamini, sõltub sellest, kas on rohkem helistamist ja nt Bluetoothi kaudu muusika kuulamist). Varem pidas ka 4-5 päeva vastu sest ma tõesti ei kasuta telefoni väga aktiivselt. Enamuse ajast istub võrgus, harva kui mulle keegi helistab. Aku peab vastu kauem sest pole mobiilset netti ja on 2G peal.
Oma telefonil akut vahetama ei hakka (lasen sellega lõpuni ja järgmise telefoni ostan Androidi), aga kui häirib, et pead tihedamini akut laadima, siis jah akuvahetus on ainus lahendus. Apple olevat soovitanud akuvahetus teha kui mahutavus on alla 80%. Oma telefoni kannan maha kui mahutavus on nii madal, et pean iga päev laadima. Telefon on nii vana, et akuvahetus ei tasu vist ära. Kus seda teha, ei oska soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 16:03:36 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
See sõltub sellest, kui palju kasutad. Minu SE2020'l on akumahutavus 83%. Laen keskmiselt iga kolme päeva tagant (vahel sagedamini, sõltub sellest, kas on rohkem helistamist ja nt Bluetoothi kaudu muusika kuulamist). Varem pidas ka 4-5 päeva vastu sest ma tõesti ei kasuta telefoni väga aktiivselt. Enamuse ajast istub võrgus, harva kui mulle keegi helistab. Aku peab vastu kauem sest pole mobiilset netti ja on 2G peal.
Oma telefonil akut vahetama ei hakka (lasen sellega lõpuni ja järgmise telefoni ostan Androidi), aga kui häirib, et pead tihedamini akut laadima, siis jah akuvahetus on ainus lahendus. Apple olevat soovitanud akuvahetus teha kui mahutavus on alla 80%. Oma telefoni kannan maha kui mahutavus on nii madal, et pean iga päev laadima. Telefon on nii vana, et akuvahetus ei tasu vist ära. Kus seda teha, ei oska soovitada.


Kas laed alati 100% täis või lõpetad 80% peal ära laadimise?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 16:21:38 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Kas iPhone SE 2020'l on mõtet uus aku panna, kui vana mahtuvust näitab 85%?
Kus aku vahetust saaks teha lasta? On kellelgi mõni hea koht soovitada?


Kohana võin soovitada Phonetechi Madara tänaval.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 16:27:22 vasta tsitaadiga

ressi, Kuidas kunagi. Reeglina kipub sinna 20-97% kanti minema. Oma viga selles mõttes küll jah, et olen lasknud akul tühjeneda mitu korda viimse piirini, paar korda ka nii, et pani pildi tasku. Pärast restarti viskas kohe näidu alla. Telefon tegelikult ise piirab teinekord ära, et ma ei jõugagi 100%-ni (laadimise lõpufaasis laeb aeglasemalt). Kui pean kodust ära minema või on mingi tegevus, mistõttu vaja teise tuppa minna, võtan endaga kaasa ja laadimine jääb pooleli. Seda on juhtunud nii 90% peal, kui ka 50% peal. Siis lasen tühjeneda sinna 15-20% peale ja saba seina või sülearvuti USB pessa ja laen täis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnnyP
HV vaatleja
JohnnyP

liitunud: 20.09.2023




sõnum 26.09.2025 00:13:11 vasta tsitaadiga

Tutikal IPhone 16-l mitu päeva järjest aku päeva lõpuks kusagil 40% protsendi juures. Ei saanud aru mis värk on, telefon ise praktiliselt museaal. Üksikud kõned päevas, vahest löön Chrome või Google Mapsi lahti ja kõik. Võtan patarei info ette ja näitab 33% akukasutust Google Mapsi poolt, 30 min screen time. Tundub nagu hooajaväline aprillinali aga no proovisin päeva hoopis Apple'i enda Mapsirakendusega askeldada ja päeva lõppedes aku pea 70% juures. S23-ga küll sellist energiatarvet ei täheldanud, on siin midagi peale vandenõu teoretiseerimise teha?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 04:01:20 vasta tsitaadiga

Ega ainult üks rakendus telefonis ei tööta. Peale selle mis sul ekraani kasutab, on terve rida teisi, mis taustas samuti akut õgivad, alates telefonirakendusest /kalendrist/syncist kuni mobiilse neti ja meilikliendini (Kui sul on).Maps võib kasutada ka lisaks asukohateenust (GPS on üks kõige suuremaid vooluõgardeid).
Keskmised numbrid tunduvad olevat uskumatud aga ega ma väga seda jälgi. Aku laetus ise on palju olulisem. Ahjah- Kui akut on alla 45% ning kasutada bluetoothi koos muusikaga siis hakkab kiiremini kuumenema. Püksi tagataskus siis enam hoida ei taha, hakkab ihu ärritama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.09.2025 11:16:51 vasta tsitaadiga

JohnnyP kirjutas:
Tutikal IPhone 16-l mitu päeva järjest aku päeva lõpuks kusagil 40% protsendi juures. Ei saanud aru mis värk on, telefon ise praktiliselt museaal. Üksikud kõned päevas, vahest löön Chrome või Google Mapsi lahti ja kõik. Võtan patarei info ette ja näitab 33% akukasutust Google Mapsi poolt, 30 min screen time. Tundub nagu hooajaväline aprillinali aga no proovisin päeva hoopis Apple'i enda Mapsirakendusega askeldada ja päeva lõppedes aku pea 70% juures. S23-ga küll sellist energiatarvet ei täheldanud, on siin midagi peale vandenõu teoretiseerimise teha?


Google Maps on sisuliselt vajalik ainult rohkemate lambikohvikute leidmiseks reisil icon_biggrin.gif
Apple Maps on väga hea juba, eriti carplays. Nüüd on seal võimalus lisada teavitusi - kiiruse mõõtmine, teeremont, traffic jne nagu wazeski ainult et a ei oska öelda palju sinna seda infot reaalselt hetkel jõuab. Ise kasutan linnas Apple Mapsi ja maanteel Wazei. Kui jala liigun vaja orienteeruda siis ka Apple Mapsi

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 11:18:51 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saaks menüüst kinni panna iMessage'i ja FaceTime'i?
Tihti peale iPhone'i käivitamist on ekraanil see teade: "Turn on iMessage and FaceTime?"
Kuna ma neid ei kasuta, siis võiks nad olla kinni nii, et seda teadet ka ei kuvataks, aga ma ei leia menüüs kohta, kus need kinni panna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.09.2025 11:23:41 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Kas kuidagi saaks menüüst kinni panna iMessage'i ja FaceTime'i?
Tihti peale iPhone'i käivitamist on ekraanil see teade: "Turn on iMessage and FaceTime?"
Kuna ma neid ei kasuta, siis võiks nad olla kinni nii, et seda teadet ka ei kuvataks, aga ma ei leia menüüs kohta, kus need kinni panna.


Settings -> Apps -> Messages
Seal on lüliti iMessage on/off
Täpselt sama loogika ka FaceTime'ga, asenda eelmises valemis.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 12:15:00 vasta tsitaadiga

Mina sain nii aru, et kinni ta juba keeras, nüüd oleks vaja kinni keerata ka pläägutamine teemal "keera see jama jälle lahti".
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2025 13:07:10 vasta tsitaadiga

ressi, kui FaceTime ei kasuta, siis kustuta ta ära icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 15:15:45 vasta tsitaadiga

Hõbedane 17 PM - ei olnud tundigi kasutanud kui juba selle "platooni" serval täheldasin ülitillukest täket. Ei soovita seda küll peale muu tooni kui hõbedase võtta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 15:59:32 vasta tsitaadiga

On ju silikoonkestasid mis selle serva ära katavad?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 17:42:31 vasta tsitaadiga

Kuidas vererõhuga lugu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 17:49:21 vasta tsitaadiga

Keegi peale minu veel kummi kasutab? icon_eek.gif
Arvasin, et uued telod on vaod sametil näitamiseks, mitte kasutusel icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.09.2025 17:51:38 vasta tsitaadiga

Muidugi. Ilma selleta oleks eluiga kordades lühem telefonil. Normaalselt kukkumist ja lööke saanud, ükskord avastasin, et tänu kummile püsib tagaklaas koos veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 18:26:25 vasta tsitaadiga

13 Mini on aastate jooksul lugematu arv kordi kukkunud, raam on täkkeid otsast lõpuni täis, aga klaasid on terved. Pole ümbriseid kasutanud. Kerge telefoni eelised, inertsi vähem. Müües saab küll ilmselt 30 euri vähem kui see tüüp, kes kesta ja kile kannab icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2025 18:37:32 vasta tsitaadiga

Silikoon on tööga seoses vajalik, minujaoks pole mingi ilu presenteerimine oluline, olgu siis superkena titanium. Restosse minnes saan kondoomi eemaldada kui vaja.
Ajalugu vaadates siis alumiinium sai vahel isegi mõne mõlgi, titanium on trepist alla käinud ja nagu uus. Kaitseklaasi pole ka katki saanud.
Üldiselt hoian telefoni viisakalt aga suvel pole õigeid taskuid ja tagataskust libiseb kükitades välja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2025 18:45:43 vasta tsitaadiga

Mul on telefon kaante sees alates esimesest päevast. Kukkunud erinevatele pindadele sh ka killustikule, betoontrepile jne mitmeid kordi ja tänu sellele ka koos püsinud. Mis kriimudesse puutub, siis ei tundu olevat, kuigi ilmselt mikrokriimud siiski juba on, peab ära puhastama ekraanipuhastusvahendiga ja üle vaatama . Muidu on ekraanil ka pangakaarditasku jäljend/rant nagu suur sõrmejälg. icon_smile.gif Sõrmejäljed ongi vist kõige tüütumad. Ei viitsi ju pärast igat kasutamist nühkida. Minu jaoks on telefon tarbeese (tõsi suht kallis arvestades soetushinda), mida ma küll ei loobi ega kasuta robustselt, aga eriliselt n.ö nagu s*tta pilpa peal ka ei hoia. Maha müüa ei plaani (seega kaubanduslik välimus pole oluline) ja nii lasen võiduka lõpuni kuni tuleb aeg uus osta. Tibinatel pikkade küüntega on järelturu jaoks telefonil vist raskem kaubanduslikku välimust hoida, peavad vist kasutama Mohs 10 tugevusele vastavat kaitseklaasi icon_biggrin.gif , mis küünekriimude eest kaitseb.
Enda telefonil kaitseklaasi pole sest telefon on kaante vahel ja sellest piisab mulle.


viimati muutis BA79 28.09.2025 20:54:11, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2025 20:09:02 vasta tsitaadiga

Müüsin hea hinnaga saadud/vahetatud 16 PRO Maxi maha mõni päev tagasi kui poodi minnes mõtlesin kas võtmete kimp läks samasse taskusse.
Mobiil hakkab elustiili-harjumist mõjutama ( võtmed, sportimised, tünnisaunad, õllevõtud ) siis 5a. vana 12 max kärab küll.
Korpuste hindaja ei ole. 12 tagaklaas ajab näpud kilde täis ja läks peale paar aastat tagasi.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2025 21:00:33 vasta tsitaadiga

Alari A., Mul väga sageli on võtmed ja mündid telefoniga samas taskus. Ei mõtlegi sellele. Samas muidugi ekstreemsetesse oludesse telefoni ei pane, veekindlus- ja temperatuuritaluvuskatseid ei tee icon_lol.gif .

EDIT: Mikrokriimud on täiesti olemas mu telefonil. Laualambi valguses väljalülitatud ekraani peal on näha kulumisjälgi ja mitte vähe. Samas puutetundlikkust see ei mõjuta ja seega ei hakka vaeva nägema esiklaasi vahetuse osas. Telefoni enda hind järelturul pole seda väärt enam. Vaja ju originaali ja see maksab koos tööga, lisaks kui lasen klaasi vahetada, pole enam originaalseisundis veekindluskaitse enam tagatud. Seega, jääb ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 07:23:09 vasta tsitaadiga

Endal alati kumm peal ja kaitsekile samuti. Järelturul läinud iga kord hea hinnaga, sest telo näeb korrektne välja. iPhone hoiab hinda kenasti.
17 PM-l kestaks Spigen Ultra Hybrid - Seekord mõtlesin proovida läbipaistvat varianti
Kilena kasutan 3mk SilverProtection+
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:51:47 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Endal alati kumm peal ja kaitsekile samuti. Järelturul läinud iga kord hea hinnaga, sest telo näeb korrektne välja. iPhone hoiab hinda kenasti.
17 PM-l kestaks Spigen Ultra Hybrid - Seekord mõtlesin proovida läbipaistvat varianti
Kilena kasutan 3mk SilverProtection+


Ostsin ka selle Spigen ümbrise (Photopointist 19,99 eur. Mingil põhjusel otse tootja kodulehelt on kallim). Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred. Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Lisaks.. kas keegi veel tellis Tele2st ja sai juba kätte? Huvitav kui tihti neile uued saadetised saabuvad? Ma eeltellisin 16.09 ja muidugi pole veel kätte saanud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.09.2025 10:55:09 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Endal alati kumm peal ja kaitsekile samuti. Järelturul läinud iga kord hea hinnaga, sest telo näeb korrektne välja. iPhone hoiab hinda kenasti.


See on raskesti usutav, et korrektne näeb välja. Kaitsekumm on mõnus kriimude tekitaja, samas löökide eest kaitseb hästi. Kui just raamile ka kilesid ei topi icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2025 11:09:18 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred.
Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Miks sa arvad, et Spigen'i ümbrist kasutades selline vigastus peaks tekkima?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 11:50:51 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
M00t kirjutas:
Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred.
Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Miks sa arvad, et Spigen'i ümbrist kasutades selline vigastus peaks tekkima?

Ümbrise eesmärk on kaitsta vigastuste eest. Arvestades, et selle aasta telefon on eriti pehmest materjalist, ei tundu mõistlik, et ka ümbris on pehme. Spigenil on eraldi ka pehme ümbris, seega oleks eeldanud, et need üksteisest rohkem erinevad.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.09.2025 12:40:14 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
beastbeats kirjutas:
M00t kirjutas:
Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred.
Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Miks sa arvad, et Spigen'i ümbrist kasutades selline vigastus peaks tekkima?

Ümbrise eesmärk on kaitsta vigastuste eest. Arvestades, et selle aasta telefon on eriti pehmest materjalist, ei tundu mõistlik, et ka ümbris on pehme. Spigenil on eraldi ka pehme ümbris, seega oleks eeldanud, et need üksteisest rohkem erinevad.


Teeme nüüd selle küll selgeks et tegu ei ole “eriti pehme” materjaliga.
Tegu on ikkagi kvaliteetmaterjaliga. Inimesed harjusid Titaaniga lihtsalt juba ära. Mul on kotis kaasas loksunud terve aasta üks tavaline 16 ja ainsad kriimud on ekraani peal väiksed vaevunähtavad. 16 ja kõik eelnevad ka alumiiniumist. See tagakülje müüt lükati juba ümber (va Pro mudeli terav serv mis võib jõuga lõhkudes kahjustuda).

Normaalselt telefoni kasutades ei juhtu sellega midagi erinevat kui eelmise aasta mudelitega. Kasutamisest tingitud kulumine on normaalne.

Edit: igasugused erijuhud on iga toote puhul tavalised ja käivad asjaga kaasas.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 12:58:53 vasta tsitaadiga

Pehme on alumiinium küll, aga huvitav, kas mu 13 Mini oleks veel tervete klaasidega kui korpus poleks osa löökide tugevusest enda peale võtnud. Sest korpuse metallosa on ikka täiesti pekkis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 29.09.2025 13:06:56 vasta tsitaadiga

Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja edasimüüjad oma seadmed reaalselt saavad (siinkohal ei pea silmas erinevaid ainult veebis tegutsevaid xyz müüjaid)?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 13:08:31 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja edasimüüjad oma seadmed reaalselt saavad (siinkohal ei pea silmas erinevaid ainult veebis tegutsevaid xyz müüjaid)?


paar lehte tagasi kirjas ju, et C C ei hoolid väga Eestist.

Azatris kirjutas:
jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha

Sama olukord mul. Mõtlesin, et kuna vb brändimuudatusega pole kõige populaarsem, aga nad ütlesid, et neile ei tulnudki peaaegu neid telefone. 15:01 mina.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 29.09.2025 13:17:59 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
d_m kirjutas:
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja edasimüüjad oma seadmed reaalselt saavad (siinkohal ei pea silmas erinevaid ainult veebis tegutsevaid xyz müüjaid)?


paar lehte tagasi kirjas ju, et C C ei hoolid väga Eestist.

Azatris kirjutas:
jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha

Sama olukord mul. Mõtlesin, et kuna vb brändimuudatusega pole kõige populaarsem, aga nad ütlesid, et neile ei tulnudki peaaegu neid telefone. 15:01 mina.


Mõte pigem selles, et kas seda ikkagi saab kohapealne salong ise otsustada, et näe palun siin teile praegu esimesed 250 telefoni aga võtame selle asemel hoopis 10tk ja suva see äri ajamine Eestis?
Tunduks sel juhul jabur äriplaan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 13:18:01 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja edasimüüjad oma seadmed reaalselt saavad (siinkohal ei pea silmas erinevaid ainult veebis tegutsevaid xyz müüjaid)?


Eesti ühes Balti riikidega ongi ääremaastumas. Mitte ainult õunatelefonide kättesaadavuse osas vaid üleüldse. Varsti pole kvaliteetsemat kaupa üldse saada muul viisil, kui Amazonist tellides või välismaale kaubareisile minnes nagu see oli 90-ndatel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 13:43:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ongi ääremaastumas

see on juba aastaid kümme olnud ääremaa, majanduse leigenemisega muutub palju rohkem kaupa "tellitav" staatusesse

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 14:36:39 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
d_m kirjutas:
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja edasimüüjad oma seadmed reaalselt saavad (siinkohal ei pea silmas erinevaid ainult veebis tegutsevaid xyz müüjaid)?

Eesti ühes Balti riikidega ongi ääremaastumas. Mitte ainult õunatelefonide kättesaadavuse osas vaid üleüldse. Varsti pole kvaliteetsemat kaupa üldse saada muul viisi, kui Amazonist tellides või välismaale kaubareisile minnes nagu see oli 90-ndatel.

Samal ajal kui Amazon pakubki odavamalt kaupa kiiremini kohale, siis mis see mõte kodumaise edasimüüja kätte raha jätta oligi?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 15:21:15 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
M00t kirjutas:
beastbeats kirjutas:
M00t kirjutas:
Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred.
Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Miks sa arvad, et Spigen'i ümbrist kasutades selline vigastus peaks tekkima?

Ümbrise eesmärk on kaitsta vigastuste eest. Arvestades, et selle aasta telefon on eriti pehmest materjalist, ei tundu mõistlik, et ka ümbris on pehme. Spigenil on eraldi ka pehme ümbris, seega oleks eeldanud, et need üksteisest rohkem erinevad.


Teeme nüüd selle küll selgeks et tegu ei ole “eriti pehme” materjaliga.
Mul on kotis kaasas loksunud terve aasta üks tavaline 16 ja ainsad kriimud on ekraani peal väiksed vaevunähtavad. 16 ja kõik eelnevad ka alumiiniumist.

Mitu korda oled maha pillanud ja kas deformeerus?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.