Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 201, 202, 203  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 18.09.2025 10:23:58 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Otsiks muusikakeskust mis mängib FMi, kassetti ja CD plaati.

Mul on kasutatud selline pakkuda: https://www.euronics.ee/audio/koduaudio/muusikakeskused/hif-1993bt/roadstar-hif-1993bt-vinuul-cd-bluetooth-usb-pruun-magnetoola
Hind muidugi palju madalam kui lingil.

See pidavat ka normaalne olema:
https://www.hinnavaatlus.ee/3066029/muse-raadio-m-380-gb/

Etz kirjutas:
Kssetiga on tänapäevl keeruline, helipäid enam ei toodeta. icon_rolleyes.gif

Toodetakse küll. Loomulikult Hiinas.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 15:53:38 vasta tsitaadiga

Mis oleks enamvähem OK ja mitte ülemäära kallis laadija, mis oskaks AA/AAA pulkasid laadida ja nende mahtuvust testida? NiMh siis peamiselt, Li-ion testimise võimekus oleks lisaboonus(jah, 1,5V Li-ion AA pulkasid on ka olemas ja minulgi mõned).
Defineerime siis mitte ülemäära kallis alustuseks kuni 50€. Pole vaja mingit täppisteadust teha, kui suurusjärgu ära näitab, pole hullu kui mõned protsendid mööda paneb.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2025 16:55:37 vasta tsitaadiga

Mingi Xtar. VC4 on Lapikus olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 17:06:59 vasta tsitaadiga

See väga hästi ei testi ehk ei oska teha täis ja tühjaks tsüklit. Seda jah näitab palju akusse voolu läks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 18:35:02 vasta tsitaadiga

https://fotoluks.ee/toode/technoline-bc-700/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 18:47:37 vasta tsitaadiga

Pidin ka just sedasama soovitama, otsisin parasjagu linki, et kus/kas seda praegu ka müüakse.
Mul endal on see vast nii 15+ aastat juba kasutuses.
=> https://www.hinnavaatlus.ee/1672266/technoline-bc-700-charger/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 19:40:34 vasta tsitaadiga

bladerunner, hetkel tehilistel põhjustel saab kasutada HV classic lehte
icon_arrow.gif https://classic.hinnavaatlus.ee/1672266/technoline-bc-700-charger/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 17:24:33 vasta tsitaadiga

Kuhu raxz kadunud on?
Täitsa lahe tüüp oli, mõnikord läks lappama ja ähvardas kellelegi molli anda, aga mitte ülemäära tihti.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 19:49:18 vasta tsitaadiga

Inimene arenes ja liikus edasi?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 19:50:59 vasta tsitaadiga

Viimati käis foorumis 3 aastat tagasi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 22.09.2025 22:03:01 vasta tsitaadiga

Sai liiga palju puid alla ilmaasjata, ju lõpuks viskas sitt ventikasse lõplikult…
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.09.2025 22:45:49 vasta tsitaadiga

Milline akupank probleemideta lennukisse pääseb? 100Wh on lubatud.

Näiteks: https://www.hinnavaatlus.ee/2690383/baseus-blade-ppbl000201-20000-mah-black/ https://eu.baseus.com/products/blade-hd-laptop-power-bank-100w-20000mah?gad_campaignid=20659949161

Või siis soovitusi on anda akupanga osas. Tore oleks, kui akupank enda allesjäänud energia koht oskaks rohkem infot anda, kui ainult 4 värvilist täpikest.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 22:51:54 vasta tsitaadiga

Mingi 7-8a vana Canyon 20 000mah läheb läbi, max piir oli ka mälu järgi.
Vaadatakse küll kui külmrelva oma suuruselt, kuid pole veel kobinat olnud üheski lennujaamas. Kirjad peavad peal näha olema icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 23:02:20 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mingi 7-8a vana Canyon 20 000mah läheb läbi, max piir oli ka mälu järgi.
Vaadatakse küll kui külmrelva oma suuruselt, kuid pole veel kobinat olnud üheski lennujaamas. Kirjad peavad peal näha olema icon_wink.gif

25000mah läheb läbi...täpsemalt piir siis 27000
Ainukesed kes seda järjekindlalt kontrollivad, on tallinna lennujaam
https://eu.ugreen.com/products/ugreen-145w-power-bank-for-laptop

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 22.09.2025 23:06:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 23:02:45 vasta tsitaadiga

25000mAh peaks ka Euroopas läbi minema.

Tõsi, Aasias Airasia laseb väidetavalt läbi max 20 000mAh akupankasid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 23:03:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

täpsemalt piir siis 27000

26500 pigem siis juba

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 23:10:30 vasta tsitaadiga

jägaja, ma kasutan seda...sealt ka ostetud..
https://eu.ugreen.com/products/ugreen-145w-power-bank-for-laptop
Hetkel 52€

Suht tasuta icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 01:24:00 vasta tsitaadiga

Mis on Tallinnas eesti vs vene keelt emakeelena rääkivate elanike protsent? Kolisin hiljuti Tallinnasse. Kui kedagi rääkimas on kuulda, siis 75% juhtudest on see vene keel, 25% eesti keel. Suvalised inimesed tänaval, kliendid/personal kaubanduskeskustes ja tervishoiuasutustes jne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 02:08:57 vasta tsitaadiga

Elan Tallinnas. Tibla keelt ei oska ehk ei saa seda rääkida isegi kui tahaks.
Aga nojah, see üksikjuhtum pole väga abiks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 07:13:06 vasta tsitaadiga

jeesus188, see tundub selline imeloom, et peaks endalgi uuendama. Terve päev sõidus, siis peab vahepeal erinevaid aparaate laadima, lahendaks mure eriti süleri osas thumbs_up.gif

Bssldr, Mustamäe ja Õismäe? Näiteks last Kajasse huviringi viies Eesti keelt ei kuulegi enne kui õige ukse taga oled. Valvelaud alustab ka sinuga ennem slaavi keeles suhtlus ja siis on hämmingus ja vastab Vabariigi keelt rääkides.
Tänavapildis üldiselt eestlased vaiksed suhtlejad, vene omad panevad kõva häälega kahekesei näost näkku nagu suhtleks sada venelast korraga.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 08:53:31 vasta tsitaadiga

Wh=Ah x V, ehk siis 5Ah 18V Makita akuga pääseb, 6Ah peab maha jätma icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 08:57:04 vasta tsitaadiga

Magalates ja kesklinnas on valdavalt venelased ja ukrainlased. Sekka tõmmud ja turistid. Pärismaalasi Tallinna linnapildis eriti enam ei kuule. Arvatavasti sellepärast, et nad pole nii lärmakad. Nädalavahetusel sai südalinn risti-rästi läbi jalutatud. Vanalinn oli turiste ja slaavi noori täis. Kõige lahedam on see, et toitlustusasutustes ei oska teenindajad eesti keelt. Mingi vigane inglise keel ainult.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 09:16:29 vasta tsitaadiga

Minu kogemus on Mustamäe, Haabersti ja Kesklinna põhjal eelkõige. Aga hull lugu siis tõesti. Viimaste aastate ametlik statistika millegi pärast üritab väita, et eestlasi on ikkagi rohkem (ei tundu küll nii).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 09:40:13 vasta tsitaadiga

Slaavlane näitab, et ta on siin Euroopas olemas. Oma lärmakusega. Pole vahet kas Tallinn v Oslo icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 09:47:17 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Minu kogemus on Mustamäe, Haabersti ja Kesklinna põhjal eelkõige. Aga hull lugu siis tõesti. Viimaste aastate ametlik statistika millegi pärast üritab väita, et eestlasi on ikkagi rohkem (ei tundu küll nii).

Kodakondsus ei tähenda, et peab kogu aeg eesti keeles rääkima.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 23.09.2025 09:50:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 10:23:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Rahvastikuregistri arvestuse järgi olid 1. jaanuaril 2013 Tallinna elanikest 52,8% eestlased, 38,3% venelased, 3,5% ukrainlased ja 5,4% teistest rahvustest. 50,5% rääkis emakeelena eesti keelt, 46,3% vene keelt ja 1,2% ukraina keelt.


See oli 12 aastat tagasi, enne sõda ja kümneid tuhandeid vene-ja ukraina keelt kõnelevaid pagulasi.
Nüüdseks on eesti keel suure tõenäosusega vähemuses.

EDIT: https://www.tallinn.ee/et/tallinna-elanike-arv

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 23.09.2025 11:08:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2025 10:24:34 vasta tsitaadiga

12a tagasi oli sama seis. Kõikjal nii palju sibulaid et võttis silma märjaks kohe.
Pirita uued rajoonid sama teema pm
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2025 10:31:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jägaja, ma kasutan seda...sealt ka ostetud..
https://eu.ugreen.com/products/ugreen-145w-power-bank-for-laptop
Hetkel 52€

Suht tasuta icon_eek.gif


Tänud. Ostetud.

Kaua nende tarneaeg tavaliselt on?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 12:03:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
jägaja, ma kasutan seda...sealt ka ostetud..
https://eu.ugreen.com/products/ugreen-145w-power-bank-for-laptop
Hetkel 52€

Suht tasuta icon_eek.gif


Tänud. Ostetud.

Kaua nende tarneaeg tavaliselt on?

Alla nädala...kulleriga koju või automaat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 08:56:23 vasta tsitaadiga

Mul on vaja 5m võrgukaablit millel ühes otsas (võib ka mõlemas) oleks 90kraadine L kujuline pistik, kuna põrandapaneel on nii jobult ehitatud. Kust ja mis nimega neid otsima peaks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:03:05 vasta tsitaadiga

Suvanäide:
https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapterid/vorgukaablid/goobay-patch-cable-51515-cat-6-uutp-black-1-m-1014743
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:04:44 vasta tsitaadiga

Toode on ainult tellitav ja max 3m
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.09.2025 10:39:06 vasta tsitaadiga

yeintis on 10ne. Lõika jupp keskelt ära ja keeruta sooned näpu vahel kokku. icon_smile.gif
Samuti tellimisel, aga karta on et letist meil sellist imelooma ei leia.

https://www.yeint.ee/it-multimeedia/arvutivork/goobay-96090-ee-vorgukaabel-cat5e-utp-10-0m-must-2x90-nurgaga-ules-cca

Edit: oomipoes on 5ne ka. Tellimisel icon_smile.gif

https://www.oomipood.ee/en/product/product?product_id=1164370


viimati muutis pppd 29.09.2025 10:46:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:43:54 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Suvanäide:
https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapterid/vorgukaablid/goobay-patch-cable-51515-cat-6-uutp-black-1-m-1014743

Sedasi väänata võid neid sama koha pealt ise ka. icon_biggrin.gif
Jah, CAT6 standard nagu ei luba kaablit sedasi väänata, aga ei ma usu, et selle Goobay kaabli sees midagi muud on kui järsult väänatud kaabel icon_lol.gif
Pistiku sees pole sooned nagunii keerutatud, nii et see vääne otse pistiku taga ei muuda suure tõenäosusega ühtegi parameetrit lubatud tolerantsist väljapoole.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:51:51 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/3714057/lanview-bendable-booted-rj45-cat6a-uftp-5m/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 13:17:43 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Suvanäide:
https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapterid/vorgukaablid/goobay-patch-cable-51515-cat-6-uutp-black-1-m-1014743


Kas cat6 ei peaks puhas vask olema?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 14:59:21 vasta tsitaadiga

standardi järgi jah, odaval p*sal on cca
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 21:10:08 vasta tsitaadiga

Ugreen kodukalt oli keeginkunagi teooinud ja jagas ka soovitust akupangale.
Mõtlesin, et vaatan hinna üle, sobis, paneks tellimuse sisse ja no ei lase ei kodusele ega ka töö aadressile tellida...
Shippingus ilusti Eesti olemas.

Your order cannot be shipped to the selected address. Review your address to ensure it's correct and try again, or select a different address.

https://eu.ugreen.com/products/ugreen-145w-power-bank-for-laptop?variant=46725146444124

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 21:28:30 vasta tsitaadiga

Vaata alustuseks ega kuskil nimes ega aadressis täpitähte pole.
Jüriöö sõber peaks seal ilmselt panema Jurioo sober näiteks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 21:36:48 vasta tsitaadiga

Välistatud, pole täpikesi, peale i

Ah, mure vist selles, et sooduskoodi rakendades ei meeldi Eesti riik

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 01:16:37 vasta tsitaadiga

Saksa Amazon ei lase näiteks akusid siia tellida, selles võib ka asi olla.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 07:15:52 vasta tsitaadiga

Pigem mingi huiamine.

Lähen panen toote ostukorvi ja valin kuhu soovin saata, siis kõik hästi ja transport tasuta Eesti koos postiindeksiga.
Nii kui vajutan nende sooduskoodi aktiveerimisele, nii ka kohe kaob jätkamise aken ja tuleb kastike, et kahjuks me teie aadressile ei saada, muutke bbla bla bla ning tuleb muuda aadressi nupp.

Mõtlesin Soome venna juurde saata, kuid Soome andmetega muutub väidetav alates 25€ tasuta transport koos sooduskoodiga aktiveerides 9.90€ transport.


Mõtlesin proovida midagi juurde lisada ostukorvi. Allahinnatud kaabel 6€ muutus 9€ peale ja näitas, et täishind on ka järsku 2€ kallim kui niisama lehitsedes, kuigi mul asukoht valitud.
Lisa tootega lubab saata ehk pean ostukorvi lõpphinna saama üle 60€ thumbs_down.gif

Selle 30% ale sooduskoodiga oleks toote hind seal 51€ ehk ületab seda min 25€ piiri.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 07:47:26 vasta tsitaadiga

see ongi huiarite sait
tellisin kunagi mingi panga mingi 69 euri eest
siis hakkas tulema meile, et nüüd kaup eriti soodne, kiirusta ostma, -45%, aga hind ikka 69 eur icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 08:09:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see ongi huiarite sait
tellisin kunagi mingi panga mingi 69 euri eest
siis hakkas tulema meile, et nüüd kaup eriti soodne, kiirusta ostma, -45%, aga hind ikka 69 eur icon_lol.gif

Ma ei tea miks teid huiqtakse. Ju käib näo järgi asi.
Mul seni kõik kiiresti ja tasuta kohale tulnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2025 08:56:02 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Saksa Amazon ei lase näiteks akusid siia tellida, selles võib ka asi olla.

Ilusti laseb tellida akusid.
Aga mingit suvalist ruuterit ei lase teist korda tellida, ütleb korvis viimase asjana et ei saa enam minu aadrssile. Esimest korda sai icon_rolleyes.gif


jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
see ongi huiarite sait
tellisin kunagi mingi panga mingi 69 euri eest
siis hakkas tulema meile, et nüüd kaup eriti soodne, kiirusta ostma, -45%, aga hind ikka 69 eur icon_lol.gif

Ma ei tea miks teid huiqtakse. Ju käib näo järgi asi.
Mul seni kõik kiiresti ja tasuta kohale tulnud

See bränd ise on juba huiakas, ise lasete end üle
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 09:04:03 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2025 09:07:28 vasta tsitaadiga

No on ju kui lehte avades tuleb mingi temu stiilis õnneratas ette icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2025 11:52:59 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Saksa Amazon ei lase näiteks akusid siia tellida, selles võib ka asi olla.

Ilusti laseb tellida akusid.


Kunagi lasi, aga praegu tõesti enam ei lase.
Kõik akupangad on "No featured offers available" nii Eesti aadressi kui ka Smartposti automaadiga.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2025 11:54:35 vasta tsitaadiga

Akupanka ei proovinud aga liitiumakudega ei ole küll probleeme.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 201, 202, 203  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.