Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2025 16:44:57 vasta tsitaadiga

Nad üldiselt ei tööta siseriiklikult seal kus omavad sissekirjutust. Ja iga paari aasta järel muutmine pole väga mõistlik nagunii.

Me räägime (USA näitel) aastasadu kasutatud süsteemist ka, muidugi. Posti teel hääletamine st.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2025 17:34:33 vasta tsitaadiga

Täna saime teada, et Krimm on sama suur kui Texase osariik ja asub keset ookeani.

US President Donald Trump, on whom the fate of the Ukrainian peninsula of Crimea largely depends, probably doesn't even know where it is.
In an interview with The Mark Levin Show, Trump said that Crimea is "in the middle of the ocean" and is the size of the US state of Texas. This is not true – the state's area is 695,662 km2, while Crimea's is 27,000 km2, or nearly 25 times smaller.


---
President ei tea kuidas ta enda riigis hääletamine toimub.
https://www.politifact.com/factchecks/2025/aug/19/donald-trump/Trump-voting-machines-paper-ballots-count-election/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2025 23:01:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump claims he solved the war between "Aberbaijan" and "Albania"
https://x.com/factpostnews/status/1958217793574224067
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 00:14:16 vasta tsitaadiga

https://www.militarytimes.com/news/pentagon-congress/2025/08/18/timely-payments-for-guard-deployed-to-dc-a-concern-lawmaker-says/

Maksmine on nõrkadele.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 10:14:47 vasta tsitaadiga

Ega Putin asjata tee venelastele oma internetimaailma icon_lol.gif
https://tehnika.postimees.ee/8307497/kibe-tode-trump-voib-soovi-korral-kogu-euroopa-interneti-valja-lulitada

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 10:20:49 vasta tsitaadiga

No kui mõne jaoks internet võrdub FB ja Gmail siis tõesti.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 10:22:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No kui mõne jaoks internet võrdub FB ja Gmail siis tõesti.

Keskmise eurooplase jaoks küll.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 11:39:07 vasta tsitaadiga

Lükaku välja jah, ei viitsi neid arveid maksta mis meilile tulevad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 15:58:38 vasta tsitaadiga

Examining Trump's claim he ended 6 wars in 6 months
His role in ending some of these “wars” has been disputed.

https://www.snopes.com/news/2025/08/20/trump-ended-6-wars/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.08.2025 00:36:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
bladerunner kirjutas:
No kui mõne jaoks internet võrdub FB ja Gmail siis tõesti.

Keskmise eurooplase jaoks küll.


Aga tik-tok?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 16:29:13 vasta tsitaadiga

VIDEO: https://x.com/PawlowskiMario/status/1958965658261365095
tsitaat:
Donald Trump just hijacked his own FIFA World Cup press conference, with Gianni Infantino standing and smiling like moron, to brag about getting a photo from Vladimir Putin that he plans to sign and send back.

Then he went on about how Putin wants to come to the World Cup in DC and how “very respectful” Putin has been.

This motherfucker turned a global sports event press conference into a Putin fan club moment.

Täitsa napakas icon_lol.gif mis toimub.


---
tsitaat:
I'm actually the chief law enforcement officer.

icon_lol.gif
VIDEO: https://x.com/atrupar/status/1958897383288304126


---
I know more about the grass than any human being icon_idea.gif


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 23.08.2025 17:48:14 vasta tsitaadiga

Ma hakkan kahtlema, et kas Donny oma ametiaja lõpuni elus püsib sellise käitumise juures. Insert "We are hitting levels that shouldn't be possible MEME"
Sisuliselt 3 ja pool aastat veel minna selle lapsearulise presidendiga ja unistab ta ju ka peale seda veel presidendiks jääda - näitab külalistele enda 2028 aasta MAGA kampaania mütse.

Või see on mingi imelik flex, et ta võibki absoluutselt kõike teha ja keegi ei tee mitte sittagi. Stabiilne geenius võiks solvumise pärast Gröönimaale tuumaka ka panna ja ikka käiksid kõik talle kingitusi viimas. Elame ikka tõesti ajalooliselt olulisel ajastul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2025 18:01:45 vasta tsitaadiga

Demmid kahtlaselt vaiksed.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 18:35:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Demmid kahtlaselt vaiksed.

Mis mõttes vaiksed, peaksid tänaval märatsema?

See on ikka irooniline, võiks ju arvata et riigi presidendiks valitaks omade seast see kõige parem ja targem aga USA's on vastupidi läinud. Valisid etteotsa kõige rumalama.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 18:39:45 vasta tsitaadiga

Targemat polnud vaja kui vastaseks Harris icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 18:56:28 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Targemat polnud vaja kui vastaseks Harris icon_lol.gif

Jaa jah, Harris oleks tõesti hullem valik olnud. Nendest kahest oli tõesti Trump see targem rofl.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 19:11:39 vasta tsitaadiga

Oligi ju, rahvas otsustas icon_biggrin.gif
Ei piisanud isegi sellest, et oli naine ja mustanahaline(vms).. päris kehva kandidaat ikka.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 19:13:44 vasta tsitaadiga

Demmide suurim probleem on, et neil puudub hetkel juht. Gavin Newsom hetkel pürgib selleks, aga eks paistab kuhu see välja jõuab. Loodetavasti suudavad ennast kokku võtta. Ei tahaks väga peale Trumpi 8a Vance.i
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 23.08.2025 19:16:27 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609777113/maxwell-trump-oli-epsteiniga-sober-kuid-ei-kaitunud-kunagi-kohatult

Suur üllatus küll. Mutt viidi just miinimum turvalisusega vanglasse ja laulab kui hrad tööd on president Trump siiani teinud ja kui härrasmehelikult ta ka varasemalt käitunud on. Täiesti usaldusväärne avaldus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 19:19:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
She also touched upon Bill Clinton, the former US president who flew on Epstein's private planes 26 times, she said. However, Maxwell stressed that Clinton was a friend of hers, not Epstein's, adding that no massage services were provided to him.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 19:19:13 vasta tsitaadiga

Newsom oleks hea valik jah, tüüp lasi pool LA-d maha põleda ja toetab kriminaale.. Kindel lati alt minek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2025 19:22:25 vasta tsitaadiga

Olgu lisaks öeldud, et Ghislaine kiitis ka Clintonit kui härrasmeest, kes ei osalenud ühelgi "pahal" üritusel seal icon_wink.gif Trump võiks siin justkui mad olla?

https://www.bbc.com/news/live/c2kz39wv0v9t
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2025 20:08:26 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Demmide suurim probleem on, et neil puudub hetkel juht. Gavin Newsom hetkel pürgib selleks, aga eks paistab kuhu see välja jõuab. Loodetavasti suudavad ennast kokku võtta. Ei tahaks väga peale Trumpi 8a Vance.i

Vance paistab olema küllaltki Euroopavaenulik. Tema all saab USA-le kui usaldusväärsele liitlasele veel vähem loota kui Trumpi all.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.08.2025 22:31:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Oligi ju, rahvas otsustas icon_biggrin.gif
Ei piisanud isegi sellest, et oli naine ja mustanahaline(vms).. päris kehva kandidaat ikka.


Keskmine inimene on väga rumal. Kui vaadata Trump valimiskampaania aegseid etteasteid, on raske mõista, kuidas sellisele oma häält annda. Ülemisel korrusel peab ikka midagi väga valesti olema. Analoog 1933 on täiesti olemas. (ka) Siis aga hirmutati kommunistidega.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 01:06:54 vasta tsitaadiga

Trump: "They call me the president of Europe. Which is an honor."
Video: https://x.com/atrupar/status/1959997138340843565

Ei. Keegi ei kutsu sind Euroopa presidendiks, idioot.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 26.08.2025 08:32:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ei. Keegi ei kutsu sind Euroopa presidendiks, idioot.

Isegi Eesti meedias kiideti kuidas euroopa liidrid on Trumpi "läbi hammustanud" ja kutsuvad USA presidenti avalikult ja häbita "Daddy"-ks icon_lol.gif
Putin paistab euroopa pugejatest hampelmannide kõrval täitsa päris riigijuhi moodi välja, ja see paistab ka kohtlemisest välja..

Ju Trumpi administratsioon ja lähiring teavad samuti väga hästi kuidas euroopa munad on Trumpi pihus ja tõlkigu euroopa propa end kui tahes täisväärtuslikuks, lõpuks süüakse ikka USA-lt peost.

Kuidas USA juhti nimetada, kes sisuliselt dikteerib ka euroopa käitumist, euroopa käitumist, kellel endal ju presidenti ei ole. Ei ole sest EL vaatamata viimase paari aasta föderaalliidu käitumisega, on juriidiliselt endiselt majandus-tolliliit, kus EL-i liidritel ei ole isegi teoreetilist mandaati-krediiti rääkida maailma asjades samal viisil kaasa kui seda teevad Trump, Putin, Xi või Kim Jong-un. Kes on nt Kaja Kallas - ei oma reaalset võimu mitte millegi üle
Ja kui esiplaanile trügib mõne euroopa riigi liider nt Prantsuse president, ei ole temal mingit teoreetilist ega reaalset võimu rääkida euroopa nimel. Olgu kui suur või pisike asi, et midagi otsustada tuleb 27 liiduvabariigi käpp alla saada, et saaks rääkida euroopa ühtsest otsusest.

Trumpil veel 3 aastat aega tümitada, samal ajal euroopa käsi käib aina kehvemalt, alles raporteeriti kuidas Saksamaa uuema ajaloo suurimas majanduslanguses, millest ei suudet ka väljapääsu näha, ei suuda enam heaoluriiki üleval pidada ja veel enne kui ühtegi otsust tehtud tekitab kärpe vajadus pingeid kõige kõrgemal poliitilisel tasemel, kus on ette näha valitsuste kukkumisi ja võimalik ka erakorralisi valimisi. Mis kõik seavad kahtluse alla ka euroopa deklareeritud sõjaks valmistumise kursi.

Trumpil on trumbid pihus, euroopal.. icon_rolleyes.gif
Ei tasu Trumpi ja tema kaaskonna säutsude peal elada, vaadake sisu ja tausta.. ning säutsud kontekstis ei olegi valed.. või teistpidi Trump maailma üliriigi juhina, kes võib sanktsioneerida ja maa pealt pühkida ka kogu rahvusvahelise korralduse, ÜRO sh saab neid säutse endale lubada, teised mitte..
Ei tasu unustada, et Eesti on jätkuvalt selle üliriigi truu alam ja kaasteeline.. siiani, mille üle hädaldate kui käite seda teed mida ise tahtnud ja ülimaks pidanud olete - USA keti otsas niikaugele kui ketil parasjagu lastakse ulatuda.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 08:46:28 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
SKG kirjutas:
Ei. Keegi ei kutsu sind Euroopa presidendiks, idioot.

Isegi Eesti meedias kiideti kuidas euroopa liidrid on ...

Moskvast saabusid uued juhised?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 10:22:34 vasta tsitaadiga

link :: Trump opens door to 600,000 Chinese students amid Beijing trade talks

tsitaat:
Donald Trump said 600,000 Chinese students would be allowed into the U.S. to study at colleges amid ongoing trade talks with China.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 20:11:15 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Prillpapa kirjutas:
SKG kirjutas:
Ei. Keegi ei kutsu sind Euroopa presidendiks, idioot.

Isegi Eesti meedias kiideti kuidas euroopa liidrid on ...

Moskvast saabusid uued juhised?


Agent luup sai ilmselt peakorterist sõnumeid.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 00:15:00 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Donald Trump said 600,000 Chinese students would be allowed into the U.S. to study at colleges amid ongoing trade talks with China.



tsitaat:
Trump defended his initiative to import 600,000 Chinese students to America: “But I like that their students come here. And you know what would happen if they didn't? Our college system would go to hell very quickly.”
https://x.com/AFpost/status/1960449960799035723
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 11:43:59 vasta tsitaadiga

TACO
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 17:58:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et oma tervisehädasid enam make-upiga ei varjagi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Samas mõnda asja ei saagi varjata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 18:12:56 vasta tsitaadiga

ot:
See sinikas on tervisehäda? Vana papi juba, nagunii võtab trombi tekke kartuses verevedeldajaid, väike laks vastu kätt ja ongi selline sinikas olemas.
Tean sest ise tarvitan ka neid ja iga väike asi teeb korraliku sinika.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 18:20:59 vasta tsitaadiga

See käsi selline juba vähemalt veebruarist.
https://www.msn.com/en-us/health/other/doctors-suggest-what-worrying-cause-of-trump-s-mystery-hand-bruise-could-mean-for-his-health/ar-AA1zNHon
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.08.2025 18:47:10 vasta tsitaadiga

kuskil uuriti vanu pilte ja spekuleeriti et see (ilmselt kanüüli tekitatud) sinikas tekib tal alati kuu lõpupoole, edasi on juba arvamised et mis medikament see olla võib mis iga kuu tagant tilguti all käimist tahab..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 20:30:46 vasta tsitaadiga

Kanüüli saaks ju ka mujale panna või siis vasakule käele. Vabalt võib see sinikas olla sellest, et talle meeldib teiste riigijuhtidega kätlemisel mingeid domineerimismänge mängida (kisub teise kätt enda poole jne). Äkki pigistavad nooremad teda nüüd liiga kõvasti vastu. icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2025 20:37:02 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Kanüüli saaks ju ka mujale panna või siis vasakule käele. Vabalt võib see sinikas olla sellest, et talle meeldib teiste riigijuhtidega kätlemisel mingeid domineerimismänge mängida (kisub teise kätt enda poole jne). Äkki pigistavad nooremad teda nüüd liiga kõvasti vastu. icon_lol.gif


Seda Valge maja põhimõtteliselt ütleski selle kohta icon_lol.gif
tsitaat:
Barbabella said in his July memo that recent images showing the bruising on Trump's hand were "consistent with minor soft tissue irritation from frequent handshaking" and his use of aspirin as a standard cardiovascular prevention regimen.
https://eu.usatoday.com/story/news/politics/2025/08/25/trump-hand-bruise-makeup/85815392007/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 22:15:31 vasta tsitaadiga

See on väga halb koht kanüüli panemiseks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 22:26:52 vasta tsitaadiga

See vist polnud hea märk:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2025 13:13:02 vasta tsitaadiga

Veel isikukultust.

https://www.snopes.com/fact-check/trump-banners-department-of-labor/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2025 13:40:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Veel isikukultust.

https://www.snopes.com/fact-check/trump-banners-department-of-labor/

See on alles algus.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2025 13:58:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I have the right to do anything I want to do. I'm the president of the United States.

https://x.com/atrupar/status/1960423323025785168


See, kuidas teda viimasel kabinetikoosolekul kiideti peaks ajama igal ühel iiveldama.
https://x.com/atrupar/status/1960404162128097740
https://x.com/atrupar/status/1960399634599141643
https://x.com/atrupar/status/1960393632235524161
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2025 16:58:35 vasta tsitaadiga

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/jd-vance-president-trump-health-b2816389.html

LOL
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 13:33:23 vasta tsitaadiga

Mingi nali on Twitter'is viraalseks läinud nagu oleks Trump surnud
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 13:35:26 vasta tsitaadiga

Kohus kuulutas just tariifid ebaseaduslikuks.

Äkki tõmbas bigmäki kurku sellepeale.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.08.2025 14:20:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
A man visits a newspaper vendor everyday but he buys nothing. Everyday he comes and reads all the front pages and then leaves.
Finally, one day the vendor says to the man, "Why don't you ever buy a newspaper?"
And the man says "Oh, I'm only interested in reading the obituaries."
So the vendor says "The obituaries aren't on the front page."
And the man replies "The one I'm looking for will be."



tsitaat:

"I've never wished a man dead, but I have read some obituaries with great pleasure."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 14:38:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kohus kuulutas just tariifid ebaseaduslikuks.

Äkki tõmbas bigmäki kurku sellepeale.
Piira oma erutust, sellest otsusest ei muutunud mitte midagi.
Kuni 14.10 on selle otsuse jõustumine peatatud.
Selle aja peale võib suht kindel olla et Ülemkohus selle ringi muudab.

... mitte et mul nendest tariifidest sooja ega külma oleks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 16:41:39 vasta tsitaadiga

Miks kõik nimetavad tolle tariifideks? Või mis see täpne väljend eesti keeles oleks?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 16:47:45 vasta tsitaadiga

Trump saadab selle kohtu varsti laiali, alles ta ütles, et ta võib kõike teha sest et ta on USA president icon_lol.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2025 17:09:26 vasta tsitaadiga

bugbrake, "I'm actually the chief law enforcement officer."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.