Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2025 21:58:00 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult spekuleerin, et sellise diiliga Venemaa ise ei nõustuks. Neil ikka vaja rohkem. Ja küsimus mitmete alade puhul oleks kellegi omaks tunnistamises või mitte, sest Krimmi näiteks nagunii Ukraina (üksinda) tagasi ei vallutaks enam, see ammu läinud paat. Ja pealegi praegu tulevad erinevatest uudisteallikatest erinevad kuulujutud. Eks tõde selgub peale kohtumisi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 22:58:24 vasta tsitaadiga

link :: Putin needles U.S. by giving Trump envoy an award meant for CIA official whose son died fighting for Russia

tsitaat:
Russian President Vladimir Putin gave President Trump's special envoy Steve Witkoff an award to pass along to a senior CIA official whose son was killed in Ukraine while fighting alongside Russian forces, according to sources familiar with the matter.

...


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 23:23:27 vasta tsitaadiga

Ukranina nõustub tingimusel, et Putka loobub presidendi kohast ja ei saa edaspidi presidendiks /s
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 23:37:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Putin will agree to a full cease-fire if Ukraine withdraws from all of eastern Donetsk.

Stage 1: Ukraine pulls out of Donetsk, front lines freeze.

- Russia takes Donbas & keeps Crimea

- Russia cedes Kherson + Zaporizhzhia (though confusion over what a Russian withdrawal from parts of those regions would entail - whether a full Russian withdrawal or freeze at current battle lines)

Stage 2: Putin and Trump draft a final peace plan to be discussed with Zelensky.

Putin offers a law pledging no attacks on Ukraine or Europe.

Source: WSJ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2025 23:51:01 vasta tsitaadiga

Selline jama muudaks Ukraina poolt vaadatuna viimased 3,5 aastat ränkrasket kaitsetööd oma riigi nimel täiesti mõttetuks - oleks võinud 24. veebruar 2022 juba valge lipuga lehvitada. Konfliktile see ei tooks lahendust samuti, sest tuli hõõguks tuha all edasi. Lisaks, millal enne on tibla kokkulepetest kinni pidanud?!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 23:54:54 vasta tsitaadiga

Lihtsalt haige kogu see teema icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 00:05:36 vasta tsitaadiga

Kõik konservid kiitsid ju seda plaani, koguaeg oli teada mida vabariiklased plaanivad?

Nad on hääletanud kõigi relvaabipakettide vastu ja on vastuvõetud meetmeid 100% blokeerinud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 01:11:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 01:47:20 vasta tsitaadiga

Alaska läheb boonusena kaasa?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 02:44:09 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:

KGB agent üritab kinniste uste taga Trumpi endale sobilikult veenda, ilmselt edukalt, sest oranžil keenjusel on recency bias. "Trump first" - peaasi, et Nobeli preemia kätte saab. Ukraina ja Euroopa tulevik vaevalt kotib.


---
tsitaat:
1/6 Why Putin Won’t Meet Zelensky

Putin fears a direct confrontation with Zelensky, not because of personal danger, but because a face-to-face would expose the false narrative he’s spent years building, that Ukraine is just a pawn, and Zelensky is irrelevant. A meeting would legitimise both.


2/6 No Strategic Benefit for Putin

Putin gains nothing from such a meeting. He’s not interested in negotiation, only in submission. A photo op with Zelensky would show parity, not dominance. And if Zelensky stood firm (as he would), Putin risks looking weak. He’d rather bomb cities than face that. It would be a PR disaster for the bunker midget.


3/6 Zelensky Is a Threat to the Kremlin’s Propaganda

Putin sells the idea of “denazification,” “Ukrainian collapse,” and a puppet regime. Zelensky, a Jewish, elected war-time leader with global recognition, shatters all of that. Standing beside him would be a propaganda disaster and ultimately portraying Putin as weak.


4/6 Why Russia Wants the UK & Europe Out

The UK and Europe have proven to be less appeasing than the US. Britain, especially, has been consistently hawkish, supplying weapons, rallying support, and calling out Russian war crimes. Putin doesn’t want them at the table because they won’t trade away Ukraine.


5/6 Divide and Conquer Diplomacy

Russia’s best chance at a “deal” is to isolate the US and broker something behind closed doors, ideally with figures like Trump or his envoys, who Putin believes he can manipulate. Keeping Europe out means fewer objections, fewer facts, and fewer moral lines drawn.


6/6 Putin Doesn’t Want Peace, He Wants a Pause, He wants Kyiv

This is about survival, not settlement. Putin wants a pause, not a peace, time to rearm, regroup, and rewrite history. A summit with Zelensky or a broad, unified Western front threatens that. So he dodges meetings, delays talks and continues manipulating Trump, while moving on with his bombing campaign in Ukraine.

https://x.com/olddog100ua/status/1953686901048664315
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 07:43:08 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609766736/trump-ja-putin-kohtuvad-jargmisel-nadalal-alaskal

Trump saab lõpuks taas oma iidoliga kokku ja veel USA pinnal.
Ei tea kas võtab jutuks ka kõik need sõja ja inimsusevastased kuriteod icon_rolleyes.gif

See mees on ikka nii loll nagu labidavars...

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 07:52:33 vasta tsitaadiga

.. ja kinniste uste taga tehakse kaup ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 09.08.2025 08:27:59 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ukraina ega ükski normaalne liitlasriik sellist asja toetama ei hakka.
Võimalik, et isegi oodatult, kus "rahupall" on nüüd Ukraina&euroopa toetajate väravas, Trump kes Putinile päevi luges ja karistamist planeeris, saab nüüd asuda päevi lugema ja survestama Ukraina&euroopat, kes rahu vastu sõdivad. See jällegi tähendab kuid või poolaastat saab Venemaa rahulikult rindel oma eesmärke täita.

Elame näeme, ei imestaks kui euroopa rahade eest USA-st Ukrainale ostetud Patriotid ja muud diilid hakkavad nüüd venima, ja euroopa peab veel sügavamale daddy Trumpi sisse pugema, et leevendust saada. Euroopa positsioon ka Ukraina toetamiseks on ülimalt piiratud, isegi raha ei aita kui pole relvastust mida osta, kui USA parasjagu ei müü.

On muidugi variant kus Ukraina&euroopa lähevad vaherahu plaaniga nagu kaasa, jättes kuvandi rahutahtest ent teadlikult hakkavad tingimuste üle arutledes rahu torpedeerima, eesmärgiga teha nii, kus pall satuks tagasi Venemaa väravasse ja Kreml peaks rahule EI ütlema.
Arvatavalt Trumpi plaan Venemaa sanktsioone oluliselt leevendada saab kohustuseks ka euroopale, kui euroopa sellest keeldub, saab tähendama samuti tüli USA ja euroopa vahel, kus euroopat võidakse karistada uute tollidega või isegi sanktsioonidega, USA relvamüügi venima panemine oleks euroopale kõige valusam, kus mitte ainult Ukraina ei kannataks aga euroopa sh Eesti kandib meeletutes kogustes hinge tagant raha jänkide relvatööstusele.
Õigeid nuppe vajutada lipitsevad eurooplased jälle kenasti Trumpi ees - tahame või taha, Trump on ikkagi lääne impeeriumi juht täna ja ei karda juhtida nii nagu imperaatorile kohane icon_lol.gif .. juba see kui keegi tema ees piisavat austust üles ei näita peab saama karistatud.. euroopa vist on sellest aru saanud ja kohtumistel lömitatakse ja külvatakse juhti kiitustega täiesti avalikult.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 08:47:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
.. ja kinniste uste taga tehakse kaup ära.

ilma zelenskyta mingit kaupa ei teha

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 09:41:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


nagu siin eödakse, on nõudmised minsk 2.0 ainult seekord läbimõeldumalt. diilimees tegi selle, et müüs "billionz and billions " maailmavõimsamaid ameerikarelvi euroopa raha eest

see see kaup oleks juba eelmine kord tehtud aga kuradi ukrainlased ..
ka seekord läheb ilmselt samamoodi. porgand ähvardas, selle peale kutsuti "eriesindaj" anti natuke viina ja naisi ja jutt muutus hetkega.. ja nüüd on jälle see, et kui te lähete nendest kohtadest ära mis me omale konstitutsiooni sisse kirjutame, siis me ei lase teid ehk enam .

ringtants: vene tahab oma, diilimees tahab oma nobbeeeli ja siis on terve inimene, kelle kätt ja jalga saetakse. Kes lihtsalt ei saa olla nõus sellega, et nüüd läheb käsi ja jalg. selle jaburusega nõustumine oleks täielik reetmine nende suhtes kes on võidelnud algusest saati. sellega lihtsalt ei saa nõus olla.
mis sellest mineraalidediilist sai huvitav..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 11:35:01 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
... Ukraina&euroopat, kes rahu vastu sõdivad.

Unustasid jutumärgid ära? "rahu".
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 11:39:34 vasta tsitaadiga

SKG, ta ilmselt ei unustanud.

selles kontekstis tähendab "rahu" seda, et vene ja kõik osapooled saavad seda, mida nad on tahtnud. umbes 46 miljonit inimest ja nende suur riik asendatakse mingi ripatsiga.

arvesse võttes seda, mis humanitaarkatastroofi vene on donbassis korraldanud joogiveega näiteks ja kui keeruline seda taastada oleks.. selle koha tulevik saabki olla vaid midagi vene maailmalaadset: inimesed kolivad sealt lihtsalt ära, sest mitte mingeid tingimusi ei ole. saaab rahulikult loodusvarasid kühvliga kasti visata ja neid müüa ilma, et peaks mingite keskkonnanõuete ja inimeste pärast üldse muret tundma kunagi. mingi põhjakoera sunnitöölaagri versioon, kuhu poliitiliselt ebakorrektseid saata ümber kasvama.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 14:29:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump’s envoy Witkoff may have badly misunderstood Putin in pre-talks for an Alaska “peace summit” on Ukraine.

Russia still demands full control of five Ukrainian regions before stopping its offensive and is offering only limited ceasefires such as no strikes on power plants.

The US instead proposed freezing the war along current lines in exchange for lifting most sanctions, which Moscow rejected.

Witkoff apparently misread a Russian demand for Ukraine to withdraw as a Russian offer to withdraw, causing confusion.

Source: BILD
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 14:35:12 vasta tsitaadiga

lolllllll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 14:49:10 vasta tsitaadiga

Pole ime, kui mingi suvaline kinnisvarategelane pannakse läbi rääkima meie praeguse aja ühte keerulisemat pähklit.
Midagi head sealt ei tule sest witkoff on üle oma pea vee all.

Isegi aastakümnete pikkuse karjääriga tipp diplomaatidel oleks siin raske midagi saavutada, kui venelane valetab ja vassib iga sammul.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 14:53:13 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
https://www.err.ee/1609766736/trump-ja-putin-kohtuvad-jargmisel-nadalal-alaskal

Trump saab lõpuks taas oma iidoliga kokku ja veel USA pinnal.
Ei tea kas võtab jutuks ka kõik need sõja ja inimsusevastased kuriteod icon_rolleyes.gif

See mees on ikka nii loll nagu labidavars...


Või siis mitte. Vaatame fakte:
1. isegi putler pole ilmselt nii loll, et USA vastu sõda alustada. Seega talle endale putler otsest ohtu ei kujuta
2. tiblastaniga tahaks ju äri ajada, aga praegu on see ebapopulaarne ja võib tuua kaasa sanktsioonid talle endale
Aga mis veel tähtsam, tahaks neid välja pressitud maavarasid ju kaevandama hakata, aga see on mõnevõrra problemaatiline kui Ukrainas käib aktiivne sõjategevus. Ta võiks ju aktiivselt sekkuda ja tibla Ukrainast minema lüüa, aga see jälle võib suhted tiblastaniga kehvaks muuta ja ei saa nii hästi äri ajada.
Seega tema jaoks on ideaalne lahendus kui tiblastan saab oma tüki Ukrainast ja võib selle saavutusena kirja panna, aga sõlmitakse mingi rahu ja tiblastan kogu Ukrainat ei saa ehk need välja pressitud maavarad jäävad talle alles.

Kõlab küüniliselt, aga ilmselt see vähemalt osaliselt on tõde.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.08.2025 15:35:58 vasta tsitaadiga

Sirp kirjutab: Meedia ei tunne Gaza-nälga
https://www.sirp.ee/meedia-ei-tunne-gaza-nalga/

Ma olen siian uskunud, et akadeemilise haridusega kaasneb võime kriitiliselt mõelda, loetut kahtluse alla seada ja loetu tausta uurida. Näib, et ma olen asjadest valesti aru saanud. Võimalik, et professori ametikohaga kaasneb kohustus kognitiivne nihe kogu oma ampluaas, küsimusi esitamata, üle võtta ja ennast tööristana propaganda teenistusse anda.

Ma arvan (eeldan), et me kõik oleme nõus, et maailma suurimas avavanglas toimuv on humanitaar-katastroof. Kuid seda ei põhjustanud kohe kindlasti mitte Iisrael. Kogu see probleem seal laheneks, kui iraani režiimi käepikendus relvad maha paneks ja 2023 aasta 7. oktoobril röövitud, veel elusolevad inimesed, vabaks laseks.

Tõenäoliselt, kogu see palestiina probleem laheneks, kui ümbritsevad araabiamaad oma hõimukaaslaslasi kui inimesi kohtleksid, neile näiteks kodakondsust võimaldaksid, selmet müüri kõrgemaks laduda. Aga siis peavad vaesed, vabas maailmas elavad (sinna sündinud), vasakpoolselt meelestatud, kultuuriinimesed rohkem kui tuhande aasta vanuste müütidele ülesehitatud klassivõitlusest loobuma ja omale uue vaenlase leidma. Kui seda õnnetust me ju ei soovi.

PS! Küsimus professorile: see praegune propaganda rünnak juutide vastu võib järgmine hetk ka meid tabada, kui idanaaber peaks otsutama oma koloniaalsõda laiendada. Kas me siis ka süüdistame kõiges sioniste?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 16:22:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pole ime, kui mingi suvaline kinnisvarategelane pannakse läbi rääkima meie praeguse aja ühte keerulisemat pähklit.
Midagi head sealt ei tule sest witkoff on üle oma pea vee all.

Isegi aastakümnete pikkuse karjääriga tipp diplomaatidel oleks siin raske midagi saavutada, kui venelane valetab ja vassib iga sammul.

Tegu on täiesti ebakompetentse inimesega (tegelikult käib see terve Trumpi nimetatud kabineti/administratsiooni kohta), kel puudub eelnev diplomaatia kogemus. Moskvasse läks ta ju ilma isikliku tõlgita icon_lol.gif


---
Agressorit ei saa premeerida, eriti veel aladega, mida pole suudetud 3+ aasta jooksul võtta thumbs_up.gif


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 19:30:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Selle Yelabuga tehase võiks küll katki teha.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tuli ära laks: https://x.com/nexta_tv/status/1954120034004963466
~1200km Ukraina piirist see.

Aga see vaja maatasa teha.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 19:37:12 vasta tsitaadiga

Kahjuks metallist hoone, lõhkeainet ega muud põlevat pole. Kahjustused vaid kosmeetilised.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 21:07:20 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/8302265/hiina-votab-uue-viiruse-torjumiseks-kasutusele-koroonaaegseid-meetmeid

https://telegra.ph/taco-08-09-11

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 21:14:01 vasta tsitaadiga

Aga sääski võiks Eestis ka agressiivselt tõrjuda kuigi mingit ohtliku haigust nad ei kanna. Kelle krdi jaoks neid vaja on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2025 21:56:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ajalugu kordub, 1938. suruti tšehhidele samuti peale Müncheni sobing ja Briti peaminister Chamberline kuulutas seda veel välja võiduna.

Jep, lugesin ka meeldetuletuseks. Sudeedimaa anti ära lootuses, et Hitler rohkem ei ründa. doh.gif Hirmuäratavalt sarnane, kus suunas praegu liigub.
tsitaat:
An emergency meeting of the main European powers–not including Czechoslovakia, although their representatives were present in the town, or the Soviet Union, an ally to France and Czechoslovakia–took place in Munich, on 29–30 September. An agreement was quickly reached on Adolf Hitler's terms, and signed by the leaders of Germany, France, Britain, and Italy. The Czechoslovak mountainous borderland marked a natural border between the Czech state and the Germanic states since the early Middle Ages; it also presented a major natural obstacle to a possible German attack. Strengthened by border fortifications, the Sudetenland was of absolute strategic importance to Czechoslovakia. On 30 September, Czechoslovakia submitted to the combination of military pressure by Germany, Poland, and Hungary, and diplomatic pressure by Britain and France, and agreed to surrender territory to Germany following the Munich terms.

https://en.wikipedia.org/wiki/Munich_Agreement

---
Putin Tells U.S. He’ll Halt War in Exchange for Eastern Ukraine
https://www.wsj.com/world/putin-russia-ukraine-ceasefire-proposal-0021453b
tsitaat:
Much of Europe celebrated the Munich Agreement, as they considered it a way to prevent a major war on the continent. Hitler announced that it was his last territorial claim in Northern Europe.

Ausõna, rohkem ei ründa /s
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.08.2025 22:08:53 vasta tsitaadiga

Kuna Euroopa on ainult majandusliit (selmet ühist julgeolekupoliitikat omada), ei tohiks kellelegi üllatusena tulla, et otsused üle meie peade tehakse.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 01:03:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
It is increasingly clear President Trump stands at a Churchill–Chamberlain crossroads.

You cannot trade another nation’s sovereignty for the illusion of stability.

His choice will decide not only Ukraine’s fate, but the future security of the United States and the free world.

https://x.com/mobbs_mentality/status/1954163147935187259

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 01:25:26 vasta tsitaadiga

Viimastel kuudel on mitmed asjatundjad ennustanud, et rahu Ukrainas oleks baltimaade jaoks väga halb. Nimelt arvatakse, et Ve nemaal kohe kindlasti ei tahaks Ukraina rindelt sõdureid koju lasta, pigem otsutakse neile uut tegevust.
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.08.2025 01:54:01 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Viimastel kuudel on mitmed asjatundjad ennustanud, et rahu Ukrainas oleks baltimaade jaoks väga halb. Nimelt arvatakse, et Ve nemaal kohe kindlasti ei tahaks Ukraina rindelt sõdureid koju lasta, pigem otsutakse neile uut tegevust.
icon_neutral.gif



Küsimus on seega, mis positsioonilt venemaa rahuleppe sõlmib...

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 02:23:15 vasta tsitaadiga

Tänasest pidid ju Hiina, India ja Brasiilia 100% tariifid selga saama agressori käest kütuse ostmise eest...

[crickets]


---
November 1994:
Spoiler Spoiler Spoiler

America will stand with you to support your independence, territorial integrity and your reforms...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 09:15:20 vasta tsitaadiga

Trumpi administratsioon ei tea või pole huvitatud ajaloost.
Putleri sarnasus Hitleriga (ja mis pärast Müncheni sobinguid toimus) pole neile pähe tulnud või tuimalt ignoreerivad seda.
Euroopa reaktsioon vähemalt siiani ka olnud jõuetu.

Marko Mihkelson kirjutab: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0pEi9KTB3shBCCEiuNT1jwG8Yx8JGfU5VYN4vaAZgVbjCtSpaqa88UXxp3tPghjdkl&id=653993225
tsitaat:
TRUMP JA PUTIN ALASKAL. Kohtumine Alaskal pole katse leida lahendust sõjale Euroopas, vaid võib viia kehtiva rahvusvahelise õigusruumi agressiooni olemuse kirjeldamisest täieliku krahhini (vaata näiteks ÜRO Hartat, ÜRO Peaassamblee resolutsiooni 3314, 14.12.1974 või Helsingi Lõppakti 1975. aasta augustist).

Kui agressor saavutab jõuga piiride muutmise tunnustamise, ei maksa rahvusvaheline õigus enam punast krossigi. Selle asemele tuleb põhimõte "Jõud trumpab õiguse".

Ukraina, Taiwani, Filipiinide, Balti riikide, Soome, Poola, Rumeenia, Moldova, Bulgaaria ja paljude teiste julgeolek muutub seeläbi palju hapramaks. Nii võib NATO ja selle kaudu USA sattuda hoopiski vahetusse sõjalisse konfontatsiooni innustust saava agressoriga.

Euroopa liidrid peaksid tegema kõik, et aidata USA-l vältida saatuslikku viga ning keskenduda sellele, mis ka tegelikult aitab rahu luua ja hoida - Ukraina suveräänsuse ja territoriaalse terviklikkuse austamisele.

Alaska ei tohiks kujuneda ei uueks Müncheniks, Teheraniks ega Jaltaks!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 09:41:06 vasta tsitaadiga

Trumpi teadmised ajaloost ja rahvusvahelisest õigusest on lihtsalt olematud.
Siin ei ole midagi ilustada või pead liiva alla peita, see mees (koos oma meeskonnaga) on lihtsalt loll.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.08.2025 09:53:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Trumpi administratsioon ei tea või pole huvitatud ajaloost.
Putleri sarnasus Hitleriga (ja mis pärast Müncheni sobinguid toimus) pole neile pähe tulnud või tuimalt ignoreerivad seda.
Euroopa reaktsioon vähemalt siiani ka olnud jõuetu.



Kuid mida sa Euroopalt ootad? Tegemist on ju rahvusriikide majandusliiduga. Igaüks vaatab ise, kuidas ta parema diili saab.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.08.2025 10:06:34 vasta tsitaadiga

Trumpi administratsiooni huvitab ainult see, mis neile endale kasulik on või mida on sisepoliitiliselt võimalik ameeriklastele maha müüa. Kuipalju on USA-s neid kodanikke, keda Vene-Ukraina sõda sedavõrd palju huvitaks nagu idaeurooplasi - olematu hulk. Seega ei ole Trumpil ka mingit mõtet käituda selle järgi, mis meie piirkonnale kõige kasulikum oleks. Kui Ukraina on vaja pooleks jagada, et sõda ajutiselt lõppeks ja saaks endale selle võidu kirja, siis täpselt selle poole liigutaksegi.

Ma loodan, et protsess on lihtsalt sedavõrd aeglane, et venemaa kukub enne konflikti lõppu majanduslikult kokku.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.08.2025 10:28:14 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Ma loodan, et protsess on lihtsalt sedavõrd aeglane, et venemaa kukub enne konflikti lõppu majanduslikult kokku.
Kas see on reaalne ootus, kui Hiina vist välisministri isikus on otse euroopa välisasjade pealikule näkku öelnud, kuidas Hiina ei saa lubada Venemaa kaotust. Edasi küsida kas Hiina on seda mõõtu riik, kelle toetus võiks olla tõsiseltvõetav tahtmiselt kui võimekuselt.
Ennem ei ole välistatud vastupidine olukord, kus euroopast tuleb ka juba hääli kuidas rahu ja rahuaegne majanduse upitamine oleks hädavajalik. Mis seal taga on, saab ainult spekuleerida, kas demokraatia puudulikkus, kus sõja venides poliitikud kes on sõda-relvastumist õhutanud sama ajal kui majandus teeb vähikäiku, ei saa järgmistel valimistel mandaati kui ei luba valijale majandusolude parandamist Mida aga ei saa lubada kui kogu suur osa loodud ühiskondlikust ressurssidest läheb Ukraina riigi ülevalpidamiseks ja sõja toetamiseks, lisaks oma riigi kaitsevõime kordistamiseks, seda kõike oludes kus sõjakola hind kõrgustes ehk defitsiitne.
Toetust võivad hakata kasvatama jõud, kes sõjakursilt lubavad rahukurssi, majanduse ja inimeste heaolu kasvu juurde naasmist.
Isegi kui see on vale, siis nagu läbivalt olen rõhutanud demokraatia ei taotle kunagi õiget, isegi kui propagandaga üritatakse demokraatiale külge pookida omadusi mida seal ei eksisteeri.

Sisuliselt ka euroopa seis on nutune, kus globaalsest konkurentsist juba ollakse väljas, maailma korraldavad USA ja Hiina, euroopa jutupaunikuid ei viitsita kuulata isegi kõrvalisemates kohtades nagu Aafrika, sest nõrgal euroopa ei ole midagi pakkuda.

Nii et enne veel kui Venemaa majandus ja riik kokku kukub (mida läbivalt ennustatakse, kes pakkunud paari kuud, kes paari aastat), võib euroopal endal kitsas kätte tulla ja vajada kosumispausi, sest muidu läheb ennustamatult isevooluteed..

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 10:39:07 vasta tsitaadiga

hiina ilmselt käsitleb venemaal valitsevat korda ja korraldust kui stabiilsuse allikat oma bensiinijaamale ja muudele toorainetele. kuniks käpik on püsti, liiguvad asjad soovitud suunas. lisaks muu maailm jookseb selle käpiku mitte otseselt hiina vastu. kui seda bensiinijaama seal kuidagi piisavalt kinni ei saada, ei kuku vene ka ilmselt nii piisavalt perseli, et ta tunnistaks, et ta perseli on. keskmine venelane sööb muldonnis põhku, saab kuskilt tehasest midagi varastada ja teleka ees läänt kiruda nii piisavalt, et temale on sellest küll. mastaap tuleb kaa mängu: kui viljandis sigu tapma ähvardatakse hakata, on eesti nii piisavalt väike, et paari tunniga saad ennast vedada sündmuste keskele ja tundubki, et oled osa protsessist siis kuskilt uuralite tagant tulemine võtaks nädalaid - see kuskil moskvas toimuv läbu on seal sama kauge kui meile see mis gröönimaal sünnib.

tsitaat:


Sisuliselt ka euroopa seis on nutune, kus globaalsest konkurentsist juba ollakse väljas, maailma korraldavad USA ja Hiina, euroopa jutupaunikuid ei viitsita kuulata isegi kõrvalisemates kohtades nagu Aafrika, sest nõrgal euroopa ei ole midagi pakkuda.


millest sa oled valmis loobuma, et sinul kui EU esindajal midagi pakkuda oleks? sotsiaalsetest garantidest? ajast, mis jääb väljapoole tööd? keskkonnast?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 11:01:04 vasta tsitaadiga

Reformierakonnast võiks küll hea meelega loobuda...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 11:16:48 vasta tsitaadiga

NBC andmetel kaalub Valge Maja nüüd Ukraina presidendi kutsumist Alaskale.
https://www.nbcnews.com/politics/trump-administration/white-house-considering-inviting-zelenskyy-alaska-rcna224070?utm_source=sdrn%3Avg%3Aarticle%3AvgLwWl
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.08.2025 11:40:33 vasta tsitaadiga

TACO ei kutsu Zelenskit, sest siis 100% kindlalt ei tule Putin.
Putin ei saa tulla, sest ta ei saa samal pildil olla Zelenskiga. Seda narratiivi, et kogu Ukraina eksistents on mitte legitiimne on Putin pumbanud oma rahvale konstantselt. Kui nad nüüd ühel pildil justkui võrdne-võrdse vastu on, siis kukub see narratiiv kokku. Ammugi ei ole võimalik Putinil Zelenskiga viiki jäädes see konflikt külmutada.

Putini nõudmised ei muutu. "Juurpõhjuste kõrvaldamine" narratiiv jms. Peale kohtumist hakkab Trump peedistama Ukrainat ja EU-d ja Putin hõõrub vaid käsi kokku.

Ühtlasi saabus sai täis ka see aeg, mille järel Trump pidi Venemaalse karmid sanktsioonid kehtestama... ilmselgelt ka seda ei juhtu ju nüüd.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 12:07:07 vasta tsitaadiga

juba tuli sealt ju mingi " noo ma võiks kohtuda küll aga nende juurpõhjuste lahendamisega ei ole isegi mitte alustatud" jutt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 14:26:23 vasta tsitaadiga

veremaa püütakse ikka järjekindlalt maha põletada thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 14:54:50 vasta tsitaadiga

Naabrid lasevad üksteist õhku ja reostavad rämedale, EU soiub aga endiselt rohepöördest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.08.2025 15:04:04 vasta tsitaadiga

Jah, Miks eu ei käse lõpetada Ukrainal reostamise. Ma ei saa hingata !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2025 17:17:45 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120396153/usa-ja-saksa-lehtede-teatel-sai-witkoff-putinist-valesti-aru-ja-raakis-seetottu-vene-jareleandmistest

Kokkuvõtvalt, amatöörid ja idioodid, kes ei saa aru millest jutt käib, mängivad mänge, millest nad aru ei saa.

Kohe tuleb keegi ja räägib et tegelikult on see 4D male.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2025 12:55:54 vasta tsitaadiga

Piinlik, mis pudru ja kapsad kokku keeratud.
https://x.com/hissgoescobra/status/1954227316437213449


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.08.2025 13:28:54 vasta tsitaadiga

Igaühele, kes natukegi mõelda suudab, pidi vähemalt 6-7 aastat tagasi selge olema, mida kujutab endast Trump ja tema presidentuur. Peab eriliselt rumal olema, et täna silmi pööritada ja imestada, kuidas ta küll nii võib vms.

Ta teeb seda, kuna kõik ülejäänud lasevad tal nii käituda. Sest igaüks loodab, et ta saab parima diili. Kuid loota vägistajalt ja patoloogiliselt valetajalt mingit super diili, on muidugi tase omaette.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2025 15:32:29 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120396311/video-vance-meil-on-ukraina-sojaari-rahastamisega-lopp
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.