Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 01:01:01 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
laurx kirjutas:
Veeti.

Ja endiselt veetakse.


Tartus ei ole mina peale vene aja lõppu selliseid näinud. Põhiliselt kasutatakse siin Oisu poolt mainitud kärusid. Teine kasutusel olev variant on see, kus tavalisele poolhaagisele on peale tõstetud paneelide püstihoidmise pukk.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 07:02:04 vasta tsitaadiga

Ega need konstruktsioonid klaasi vedamiseks, mis sinna Oisu viidatud kahe tala vahele käivad, on üsna sarnased nende nõukaaegsete paneeliveo sõrestikega.
Meil siin kõrval klaasitöötlemise tehas, seal õue peal on neid ikka näha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.08.2025 14:20:11 vasta tsitaadiga

Jälle ei mahtunud tsiklimees teele ära, sedakorda jäi küll ellu
https://www.delfi.ee/artikkel/120394534/video-ja-fotod-kose-vallas-suttisid-kokkuporke-tagajarjel-mootorratas-ja-auto-mootorrattur-viidi-haiglasse

Ei võta minu autot ära, kukket...
https://www.delfi.ee/artikkel/120394538/foto-politsei-pidas-tallinnas-tagaajamise-jarel-kinni-avariilise-fordiga-pogenenud-juhi
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 14:28:31 vasta tsitaadiga

Ma olen ilma ülevaatuseta sõidu eest korra 80€ trahvi saanud. Lubati koju sõita, autot keegi kuhugi teisaldada küll ei soovinud.
Ise olin loll muidugi, oleks pidanud ütlema, et sõidangi praegu ülevaatusele, aga see selleks.
Sellise summa pärast politsei eest põgeneda on ikka lauslollus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 14:32:14 vasta tsitaadiga

Samal ajal Meerikamaal:
https://www.youtube.com/watch?v=dwdaYcURiSg
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 15:36:53 vasta tsitaadiga

Norra.
Neljapäevaa õhtu.
Sõidan siksiga poodi Myre linnas. Kaks noormeest putitavad sikleid.
Tulen poest välja, ilgelt antakse siklitega minna linnast välja.
Üheks kurviks siis seda elu jaguski. 19. aastane leedu kodanik. Sõitis 60 km/h piirangu alas anna teed märgi alt väljakeeranud X5 salongi ribadeks.
https://www.google.com/maps/dir/68.9144246,15.0997496/68.895604,15.100323/@68.9061006,15.0838256,14z/data=!4m2!4m1!3e0?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDczMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
https://www.blv.no/rykker-ut-til-trafikkulykke-fremstar-som-alvorlig/s/5-9-865709
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.08.2025 18:47:18 vasta tsitaadiga

Ega mul ka täna palju puudu ei jäänud ,et üks tõuksiga tatikas küljepealt sisse oleks lennanud. Idioot lendas rämeda kiirusega riia mäest alla, andis veel hoogu juurde, et üle foori jõuda. Viimasel hetkel õnneks nägin silmanurgast kui liikuma hakkasin kalevi tänavale. Täna tasus kanni vahtimine enne ülekäiku ära, päästis isegi tatika elu. 2 sekundit varem liikuma ja oleks sees olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2025 21:36:35 vasta tsitaadiga

Päris hea ja teemakohane kirjatükk thumbs_up.gif
https://www.postimees.ee/8297677/onnetus-mis-huudis-tulles-eestis-olematu-turvasusteem-noudis-kaks-inimelu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 21:38:14 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ega mul ka täna palju puudu ei jäänud ,et üks tõuksiga tatikas küljepealt sisse oleks lennanud. Idioot lendas rämeda kiirusega riia mäest alla, andis veel hoogu juurde, et üle foori jõuda. Viimasel hetkel õnneks nägin silmanurgast kui liikuma hakkasin kalevi tänavale. Täna tasus kanni vahtimine enne ülekäiku ära, päästis isegi tatika elu. 2 sekundit varem liikuma ja oleks sees olnud.


Eile õhtul Pärnu kesklinnas: üks noor nagamann küttis Bolti tõuksiga üle sõidutee, sõites tagarattal. Mõtlesin, et ohoh, meil Tartus veel niimoodi hullu ei panda. Aga võibolla pannakse, lihtsalt mina pole olnud õigel hetkel õiges kohas icon_smile.gif
Sõitis tagarattal, teise jalaga toetas maha, et tasakaal püsiks.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.08.2025 22:32:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Päris hea ja teemakohane kirjatükk thumbs_up.gif
https://www.postimees.ee/8297677/onnetus-mis-huudis-tulles-eestis-olematu-turvasusteem-noudis-kaks-inimelu


Turvalisus inimelule on arenenud lääneriikides olulisem, kui selle haldamisega kaasnevad kulud.
Meil on aga asi vastupidi. Inimelu hind on..., noh, lihtsalt pole raha ja midagi ei saa teha. Meenutame kasvõi prügikastide eemaldamise lugu maanteede äärest.

Soomes on neid turvalisust tagavaid autosid aga üsna usinasti puruks sõidetud meediakajastuse põhjal. Seega need on oma olemasolu õigustanud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 22:43:48 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/share/p/18nRtx61NV/
https://tartu.postimees.ee/8298503/galerii-kriminaaljoobes-juht-soitis-tartus-otsa-kahele-autole-lohkus-liiklusmargi-ja-lopetas-murulapil

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 23:00:59 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 23:13:01 vasta tsitaadiga

No võlgu kellelegi on, kui kohtutäitur kallal.
Aga see on ikka inetu, et puu katki sõitis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 14:28:04 vasta tsitaadiga

Ratturitel/jalakäijatel probleem
https://www.bbc.com/news/articles/cm20x7lk83vo

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 14:46:46 vasta tsitaadiga

ot, autojuhid saavad trammipeatuses seisma jäädud aga kossitajad ja ketivenitjad ei saa ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 16:16:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ot, autojuhid saavad trammipeatuses seisma jäädud aga kossitajad ja ketivenitjad ei saa ?


Mina sõidan ka palju jalgrattaga ja ei ole siiani aru saanud, miks mõned ratturid ei suuda inimeste läheduses, ülekäirugadel jne aeglasemalt sõita.
Samuti ei panda külge rattakellasid ega anta inimestele märku, et tahetakse mööda sõita. Mina olen lähtunud ikka põhimõttest, et kohtades, kus liiguvad rattad ja jalakäijad koos, on jalakäijatel eesõigus.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 17:28:47 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120394773/video-autoga-kolmel-rattal-liigelnud-purjus-marcel-vichmann-jattis-maha-pika-ja-kuuma-jalje
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 19:14:00 vasta tsitaadiga

Transpordiameti juht Priit Sauk rääkis Postimehe otsesaates, et liiklusjuhtimiskeskuse kaamerast on näha, et tegelikult oli neljapäeval Tartu maanteel raske õnnetuse põhjustanud sõidukijuhil võimalik ümber reastuda ja isegi tema oma sõidurajal oli peatunud autodest ohutult möödumiseks piisavalt ruumi.
https://www.postimees.ee/8297437/otse-postimehest-priit-sauk-tartu-maantee-onnetuse-pohjustajal-oli-voimalik-minna-teise-ritta

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 05.08.2025 08:05:30 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
laurx kirjutas:
ot, autojuhid saavad trammipeatuses seisma jäädud aga kossitajad ja ketivenitjad ei saa ?


Mina sõidan ka palju jalgrattaga ja ei ole siiani aru saanud, miks mõned ratturid ei suuda inimeste läheduses, ülekäirugadel jne aeglasemalt sõita.
Samuti ei panda külge rattakellasid ega anta inimestele märku, et tahetakse mööda sõita. Mina olen lähtunud ikka põhimõttest, et kohtades, kus liiguvad rattad ja jalakäijad koos, on jalakäijatel eesõigus.
neist rattakelladest loodad abi ilmaasjata
jalakäiate, eriti vanemate, hulgas on neid kes ei kuule ja kogu su kõllamine läheb tühja, pigem vaid suurendab niigi suurt mürafooni linnades
ainus mis aitab on see kui lõpuks õpitakse jalakäiate läheduses kiirusest, kihutamisest loobuma
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 08:21:07 vasta tsitaadiga

Punnid on ka kõrvades enamusel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 12:12:46 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
udumees kirjutas:
laurx kirjutas:
ot, autojuhid saavad trammipeatuses seisma jäädud aga kossitajad ja ketivenitjad ei saa ?


Mina sõidan ka palju jalgrattaga ja ei ole siiani aru saanud, miks mõned ratturid ei suuda inimeste läheduses, ülekäirugadel jne aeglasemalt sõita.
Samuti ei panda külge rattakellasid ega anta inimestele märku, et tahetakse mööda sõita. Mina olen lähtunud ikka põhimõttest, et kohtades, kus liiguvad rattad ja jalakäijad koos, on jalakäijatel eesõigus.
neist rattakelladest loodad abi ilmaasjata
jalakäiate, eriti vanemate, hulgas on neid kes ei kuule ja kogu su kõllamine läheb tühja, pigem vaid suurendab niigi suurt mürafooni linnades
ainus mis aitab on see kui lõpuks õpitakse jalakäiate läheduses kiirusest, kihutamisest loobuma


Ma kord Tartus sõites tilistasin seda rattakella - tilbendasid inimesed terve kergliiklustee ulatuses ees. Täiesti asjatu tegevus. Kõrvaklapid peas ja ei kuule mitte midagi. Siin on vaja suuremat õhupasunat kui seda pisikest junni...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 12:29:15 vasta tsitaadiga

Täpselt kusjuures, nooremal generatsioonil on kõigil tropid kõrvas ja vanurid seda peenikest tilinat ei kuule. Kuulmislangusega inimesed ei kuule muuseas ka seda tagurdamise piiksu, mida veokid teevad, kaubiku- ja veokijuhid palun pidage seda meeles. See signaal peaks mitte valjem, vaid madalatoonilisem olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 05.08.2025 12:32:52 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Täpselt kusjuures, nooremal generatsioonil on kõigil tropid kõrvas ja vanurid seda peenikest tilinat ei kuule. Kuulmislangusega inimesed ei kuule muuseas ka seda tagurdamise piiksu, mida veokid teevad, kaubiku- ja veokijuhid palun pidage seda meeles. See signaal peaks mitte valjem, vaid madalatoonilisem olema.


tsitaat:
The brown note is a hypothetical infrasonic frequency that is claimed to induce bowel movements by creating acoustic resonance in the human bowel


Sellega peaks tähelepanu saama küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 13:23:21 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/share/p/1A5dfsJYXJ/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 13:30:18 vasta tsitaadiga

Mul on armatuurlaual punane tuluke, kui on kabiini lukk lahti icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 16:09:12 vasta tsitaadiga

Miks neil telefonipededel pole hoiatust, et võid Darwini auhinnale kandideerida?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.08.2025 19:41:05 vasta tsitaadiga

https://lounapostimees.postimees.ee/8299750/sportauto-loksus-paastjad-pidid-porsche-vabastamiseks-piirde-katki-loikama

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2025 20:29:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://lounapostimees.postimees.ee/8299750/sportauto-loksus-paastjad-pidid-porsche-vabastamiseks-piirde-katki-loikama

piire juba niikuinii mahakandmisele ja asendamisele, milles sensatsioon
tehniliselt lihtsam ka piiret lõigata icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2025 09:25:05 vasta tsitaadiga

Arvati oli, et jälle mingi soperdis tuleb. See suur sots ju seal, kes tahtis isegi riia tänavale rattaradu teha... reform ja isamaa ainult kaagutavad kaasa...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.08.2025 17:10:55 vasta tsitaadiga

Debiilikud kihutamas
https://virumaateataja.postimees.ee/8300481/fotod-sundmuskohalt-liikluseeskirja-rikkunud-poisikesed-said-karmilt-karistada

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 17:18:14 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Debiilikud kihutamas
https://virumaateataja.postimees.ee/8300481/fotod-sundmuskohalt-liikluseeskirja-rikkunud-poisikesed-said-karmilt-karistada

Ma ei saa aru vanemates, kes oma lastele neid elektritõukse ostavad. Või arvavad, et need on ohutud mänguasjad, et kui ohtlik see tõukeratas siis olla saab ...

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 17:33:53 vasta tsitaadiga

Täna Raua-Kreutzwaldi ristmikul. Kirsiks tordil sinised kõrvaklapid, et jumala eest liiklushelisid ei kuuleks beer_yum.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 17:41:01 vasta tsitaadiga

Enda varajasest teismeliseeast mäletan sõbra Stella mopeediga kurvist otse võssa sõitmist ja teisel paar aastat vanemal sõbral oli juba sapakas, mis kruusateel kihutades tahtis tihti käest ära minna. Pisut vanemana sai selgeks, et ATVga üle 80 lastes peaks ikka kiivri või prillid pähe panema, muidu silmad hakkavad jubedalt vett jooksma. Eeldaks, et enamus (maa?)poistel tuleb mingisuguseid sarnaseid lugusid meelde. Tänapäeval siis lihtsalt peenemad riistapuud kasutuses.
Tõsi, kui ise peaks kunagi lapsi saama, siis ilmselt prooviks ikka mitte nii põnevat elu neile võimaldada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 18:12:16 vasta tsitaadiga

Noorukina öösiti järvest angerjat püüdes...ajasin sõudepaadiga vanamuti alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2025 18:40:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Täna Raua-Kreutzwaldi ristmikul. Kirsiks tordil sinised kõrvaklapid, et jumala eest liiklushelisid ei kuuleks beer_yum.gif
mine sõida linnas 40+km/h, tuulemüra ja see liiklusmüra peegeldumine hoonete vahel on selline kaos, et sa ei suuda enne mõista, kust heli tuleb, kui juba kapotil oled

veel häirivam on liikluses ilma klappideta sõitmisel see, kuidas mõned paugupillid kõrval olles laksul masina pöördesse ajavad.
auto salongis seda ei taju, kuid kergliikuri seljas võib ikka korralikult ehmatada, kui 120dB paugud järsult kõrval käivad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 18:57:41 vasta tsitaadiga

Seal 30 piirang, tõuks pani mingi 50ga mööda icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 19:24:52 vasta tsitaadiga

libe, kui sa, kes sa siin ketivenitamist propageerid, ütled, et see pilt on okei on okei ka see kui ma su seal pikali sõidan.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 19:35:49 vasta tsitaadiga

Vihakõne icon_eek.gif

See on tavaline Tallinna südalinnas, et sõelutakse tupptunnil autode vahel ummikutes. Viimati lasid mingid tüübid uljalt Liivalaias ühelt sõidurajalt teisele autode vahel. Hea, et peeglid alles jäid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 20:05:31 vasta tsitaadiga

Klappideta liigub praegu linnaruumis jah inimene, kes seal kas väga palju ei liigu või oma kuulmisest ei hooli.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 20:10:38 vasta tsitaadiga

Aga ohutus? icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 20:23:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aga ohutus? icon_rolleyes.gif
Keerad autos ka raadio kinni? Ei keera. Klappidest tuleb oluline müra läbi ja pea on silmadega inimesel otsas. Tinnitus kui kord tuleb enam ei lähe, on sinuga elu lõpuni.

Kui meil autojuhid kiirusepiirangutest kinni peaks, siis ei oleks muide klappe tarvis.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.08.2025 20:33:46 vasta tsitaadiga

Raadio ei ole on off.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 20:36:22 vasta tsitaadiga

Kuulan raadiot vaikselt taustaks.
Muretsen sellise tõukuri/ratturi pärast, kes kõigist keskelt mööda kimavad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 20:39:03 vasta tsitaadiga

Keskelt mööda kimamise puhul ei ole probleemiks ju klapid icon_lol.gif

Janis kirjutas:
Raadio ei ole on off.
Klapid samuti, üllatus-üllatus.

Kas on passthrough, kas on off, kas on muusika, kas on noice cancelling peal, aga muusikata jne.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2025 20:40:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
libe, kui sa, kes sa siin ketivenitamist propageerid, ütled, et see pilt on okei on okei ka see kui ma su seal pikali sõidan.
mida sa silmas pead, et kas kõrvaklapid on okei, jah on thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2025 20:55:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aga ohutus? icon_rolleyes.gif
autojuht istub oma salongis ja paljud ei leia peeglit üles ega adu mis nende ümber toimub, rääkimata telefonikasutamisest sõidu ajal - igapäevane tallinna liikluses või maanteel
mootorrattur samuti ei kuule läbi kiivri taustamüra, kuid nood vähemalt ei näpi sõidu ajal telefoni

nüüd mina ütlen sulle, et ratturina kõrvaklappidega või klappideta sõitmisel ei ole ohutuse seisukohast mingit erinevust, küll mingid ehmatavad mürad teadmatust punktist tekitavad uudishimu ja hirmu ning võivad panna kergliikuja reageerima ebaadekvaatselt ning manööver võib tekitada rohkem probleeme kui tulu.

Aga soovitan korra linnas veidi üle keskmise kiiruse jalgrattaga sõita, siis adud, mida ja kui hästi sa tegelikult mõistad sellest mürast, mida sa kuuled

mind absull ei koti, kas kuulen midagi selja tagant tulemas või mitte - ma sõidan eeldusega, et alati on mingi munn taga, kes tahab rammida ja lähedalt mööda kihutada - sõidan trajektoori , mis on taganttulijale loogiline ja ennetan ja väldin põikeid vasakule (vahest hoian teepervest oluliselt eemale tee olukorra tõttu).
nägemismeel on mu parim sõber

rattaga sõites ei suuda mina aga kõnesid vastu võtta, hoolimata handsfreest - tähelepanu sõidult läheb katki, seega kas peatun või ignoreerin

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 21:25:10 vasta tsitaadiga

M.o.t.t.
Ketivenituspingioperaatoriks sünnitakse..

Moodsad klapid summutavad müra kenasti.
Viimane kirgas kokkupuude tainaajuga ketivenituspingil nägi välja niiviisi, et puiestee tänavat pidi tuli narva maantee poole sireenide ja vilkuritega päästeauto. Ristmikul kõik jäid seisma, et sõida.. tuleb siis sitakotist ketivenitaja kes on silmast pime, kõrvast kurt ja ajust munn, sõidab pääsreautole ette. Autojuht nägi seda sitta ja pidurdas. piix avastas keset sõidurada, et kuskilt vist tuleb midagi, jäi keset seisma, pani jalad maha ja hakkas ümbrusega tutvuma..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.08.2025 21:34:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
laurx kirjutas:
libe, kui sa, kes sa siin ketivenitamist propageerid, ütled, et see pilt on okei on okei ka see kui ma su seal pikali sõidan.
mida sa silmas pead, et kas kõrvaklapid on okei, jah on thumbs_up.gif

Pildi järgi on sitanikerdis vastassuunas. Sellest ka "laurx"-i küsimus.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2025 21:47:44 vasta tsitaadiga

HDvurle, psst..
Oleks natuke kauem kaunis olnud.
Proua Rahvakunstnik kes mulle teise auto varjust teele ette astus minu poole vaatamata ilmselt ei saanudki teada millesse ta suri.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2025 21:58:41 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
libe kirjutas:
laurx kirjutas:
libe, kui sa, kes sa siin ketivenitamist propageerid, ütled, et see pilt on okei on okei ka see kui ma su seal pikali sõidan.
mida sa silmas pead, et kas kõrvaklapid on okei, jah on thumbs_up.gif

Pildi järgi on sitanikerdis vastassuunas. Sellest ka "laurx"-i küsimus.
Ma rääkisin kõrvaklappide kasutamisest, laurx hakkas mingit joga mulle suhu määrima, midagi, millest ma ei rääkinud.
laurx kirjutas:
M.o.t.t.
Ketivenituspingioperaatoriks sünnitakse..

Moodsad klapid summutavad müra kenasti.
Viimane kirgas kokkupuude tainaajuga ketivenituspingil nägi välja niiviisi, et puiestee tänavat pidi tuli narva maantee poole sireenide ja vilkuritega päästeauto. Ristmikul kõik jäid seisma, et sõida.. tuleb siis sitakotist ketivenitaja kes on silmast pime, kõrvast kurt ja ajust munn, sõidab pääsreautole ette. Autojuht nägi seda sitta ja pidurdas. piix avastas keset sõidurada, et kuskilt vist tuleb midagi, jäi keset seisma, pani jalad maha ja hakkas ümbrusega tutvuma..
su sikkel on veel vingem ketivenituspink - oma peegel on sulle paras!
siklivennad vs ratturid - kuidas meil nende laipadega lood on?
ja see mahlapakk millega aegajalt ringi kimad, mitu ketti sellel on?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.