Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2025 01:39:54 vasta tsitaadiga

Ostad ja qgsmile ei sobi see/kiirust pole...edasi?...sa ei saanud vast asjale pihta
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2025 07:12:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ostad ja qgsmile ei sobi see/kiirust pole...edasi?...sa ei saanud vast asjale pihta


Ostan ja panen teise operatori SIM kaardi sisse. Niikuinii on vaja, ilma netita ei ole ju...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 21:14:44 vasta tsitaadiga

Küsin siit veidi infot, sai soetatud Nokia 5G14-B Fastmile ja Nokia Beacon 1.1 mis on Tele2st pärit. Komplektina kõik toimib ideaalselt, väliseade bridge ja tubane on ruuter.
Kas kellelgi on see väliseade õnnestunud ka eraldiseisvana ruuterina tööle saada? Tarvidus on ruuterina panna välja ja sisse kõik Ubiquiti switchid, APd, Kaamerad jms.

Fastmiles saab ilma sim kaardita kenasti seadmesse ligi, APN all valik kas bridge vaikimisi või siis router mode, seadistan kõik ära aga kui sim sisse ja restart, tehakse ühendus ja uus automaatne reboot ja on jälle bridge. Seadmesse enam ligi ei saa. Reset ja otsast pihta, saab aga kõik variandid proovitud.
Kuna vaikimisi APNil on TR69 jõuga aktiviseeritud, eeldan, et see on Tele2 kaughaldus, mis kõik kenasti kotti paneb.
Tundub, et mõlema seadme menüü on kohitsetud nende tehaseparoolidega millega sisse logida.
Eelmine kasutaja sai Tele2st Superadmin/Tele1234567890! konto mis minul vähemalt hetkel kumbagil seadmel ei toimi.
Vajadus oli tal 4/5G sagedusi siis lukustada.

Ühesõnaga Google väga ei aita, sest tundub ikkagi veidi lokaalne ISP FW setup.
Selles suhtes, enamik kasutajad on väga rahul kui väliseade on bridge mode, oma ruuter sappa ja korras. Mul on hetkel aga vaja just vastupidi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 21:26:43 vasta tsitaadiga

Kui opeka soft siis kas FR reset ei aita? Vaevalt muidugi. Tean, et elisal oli fastmiledes superadmin parool tehnikutele antud ja seda SW pidi siis kliendi juures uuendama ja lõpuks parool muutus mida isegi tehnikutele ei jagatud.. ehk tele2's sama teema, et sw uuendusega parool muutub lihtsalt..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 29.05.2025 11:48:26 vasta tsitaadiga

erinevalt elisa, teliast ei õnnestu lõpetada tele2 lepingut nii, et saaks pakiautomaadi kaudu seadmed tagasi saata.

tuleb raudpolt esindusse füüsiliselt tagasi viia. veidi tüütu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2025 19:38:51 vasta tsitaadiga

taksikaks, elisa puhul pidin isegi vaatajakaarti käima esinduses tagastama. Ca pool tundi tiksusin järjekorras. Mingi 2022a äkki.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 11:59:07 vasta tsitaadiga

Tegin olemasoleva numbri kõnekaardiks tagasi. Enne oli nii, et laadisin raha peale ja sai 6 kuud kasutada. Kas enam sellist varianti ei ole? Need mis vaadanud olen kehtivad 30 päeva.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.06.2025 12:45:20 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
Tegin olemasoleva numbri kõnekaardiks tagasi. Enne oli nii, et laadisin raha peale ja sai 6 kuud kasutada. Kas enam sellist varianti ei ole? Need mis vaadanud olen kehtivad 30 päeva.

Millalgi on seda vist nüüd muudetud, stardikas (koos sellega kaasatuleva kraamiga) kehtib 30 päeva, peale raha laadimist kehtib kaart edasi 7 kuud. Numbri kõnekaardiks tegemine tähendab siis ilmselt sama mis stardika aktiveerimine.

https://tele2.ee/konekaart
tsitaat:
• Laetud ettemaks kehtib 6 kuud (180 päeva). Kuue kuu möödudes kaob ettemakstud summa. Kui ettemaksu või paketti ei lisata 7 kuu (210 päeva) jooksul, kaotab Tele2 kõnekaart kehtivuse ja number suletakse.

Mulle tuli uudisena, et nad on hakanud peale 6 kuud möödumist ettemaksu oma taskusse panema.


viimati muutis pppd 12.06.2025 13:24:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 13:24:51 vasta tsitaadiga

Kõnekaart https://tele2.ee/pood/lisavarustus/tele2-konekaart-3-95 ja kõnekaardi pakett on erinevad asjad.
Kõnekaardile laetud raha kehtis 6 kuud, kui enne seda raha juurde laadisid jäi kasutamata raha alles. Kui raha 6 kuu jooksul juurde ei laadinud siis peale 6 kuud kadus raha aga 1 kuu veel kaart töötas. Kui selle aja jooksul laadisid raha juurde läks vana moodi edasi.

Tahaks kõnekaardiks tagasi vormistatud numbrit nii kasutada, et ei peaks iga kuu maksma. Põhiliselt hoida numbrit sissehelistamiseks.

Või ongi nii, et aktiveerin kõnekaardi (selle mis esindusest sain) ära ja panen raha peale aga mingit paketti ei tee?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.06.2025 13:30:13 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
Või ongi nii, et aktiveerin kõnekaardi ära ja panen raha peale aga mingit paketti ei tee?

eee... jah? Kõnekaart toimib ju vabalt ka ilma mingi paketita. No nii nagu see kunagi mõeldud oli icon_smile.gif

https://tele2.ee/konekaart
tsitaat:
Tele2 kõnekaardiga saad mugavalt ja soodsalt toimetada nii pakettidega kui ka lihtsalt raha peale laadides ja kasutades kõnekaarti hinnakirja alusel. Juhul, kui Sa ei kasuta pakette, räägid kõneminutihinnaga...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 15:14:07 vasta tsitaadiga

Oleks võinud enne küsimist proovida. icon_redface.gif Nii on, peale aktiveerimist on 0.91 € raha peal mis kehtib 180 päeva + 30 päeva kehtib veel sim.
Aga küsimus kas kõnekaardi numbrit on võimalik "päästa" kui telefon ära kaob? Või sim kaart lõpetab töötamise kuna eluiga pole ka lõputu.
Kõnekaardi iseteenduses ei ole uue sim kaardi tellimise võimalust, või oleks võimalik esindusest saada kõnekaardile (et number jääb samaks) uus SIM?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 09:31:12 vasta tsitaadiga

Teenindus on täiesti õudne , juba 2023 aastal tellisin väikese asja e poest mille saatmine Tallinna külje alla läks 2 nädalat ja lõpuks ei saanudki asja . Eelmise aasta, algusest olen soovinud et info jne jõuaks minuni eesti keeles, siiani tuleb venekeeles, liitumisel esinduses ütlesin e-maili kuhu arved jne saata , pandi valesti , mitu korda pidin ühendust võtma, et kirjaviga ära parandada, nüüd tellisin telefoni , et saadaksid smartposti pandi vale kontakt number... Kätte neid ei saa NV telefon rõõmsalt istub automaadis.

Lihtsalt jabur, kas mul on halb õnn või ongi selline jant koguaeg , operaatorit ei saa vahetada ka kahjuks.

Tõesti frustreeriv, NV võiks laupäeval teenindus tööd kas või lühnedatult teha , tean et Telia töötab .
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2025 13:07:46 vasta tsitaadiga

kuidas saab vale kontakti panna kui neil süsteemi põhiselt see info icon_lol.gif
Esmalt pead ikka ise valesti sisestama
Alati võib esindusse sõita, nädalavahetusel see ainus viis kõigil

ja pakiteavitus tuleb nii sms kui e-mail. Ise tehakse enda elu keeruliseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 13:38:31 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses ei mõista oma kontaktinfot muuta?

Kes üldse tänapäeval arve e-maili le tellib. Mugavam otse panka tellida ja siis vajutad maksa või veel parem - automaatse tasumise

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 18:21:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Iseteeninduses ei mõista oma kontaktinfot muuta?

Kes üldse tänapäeval arve e-maili le tellib. Mugavam otse panka tellida ja siis vajutad maksa või veel parem - automaatse tasumise


Ikka mõistan ise oma kontaktandmed üle vaadata, paar aastat tagasi liitudes oli nagu õige , või on miski intervall kus pead vaatama ???

Vot arve otse panka seda pole teinud tõesti tänaseks päevaks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.06.2025 21:54:48 vasta tsitaadiga

@wex Kui kõnekaart (stardikas) on isikustatud, siis peaks küll sim kaart taastav olema.
Kui paketti ei telli ja kasutad kaarti vaid kõnedeks, siis soovitaks interneti võrgu poolt välja lülitada (läbi infoliini). Muidu võib tarbida netti (mahu põhiselt hinnakirja järgi).

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 14.06.2025 23:36:23 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
@wex Kui kõnekaart (stardikas) on isikustatud, siis peaks küll sim kaart taastav olema.
Kui paketti ei telli ja kasutad kaarti vaid kõnedeks, siis soovitaks interneti võrgu poolt välja lülitada (läbi infoliini). Muidu võib tarbida netti (mahu põhiselt hinnakirja järgi).


Alternatiivina võiks olla ka kui omad orig PUK koodikaarti mis oli sim-i ümber siis võiks olla taastatav või siis mingi eriline ühekordne salasõna vms lahendus. Võimalusi on, et ei peaks olema isikustatud.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.06.2025 23:58:42 vasta tsitaadiga

Nojah, see juba oleneb operaatoritest, kuidas nad isiku ära tuvastavad. Varsti võivad kõnekaardid ka olla kohustuslikult isikustatud.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 15.06.2025 10:46:03 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Nojah, see juba oleneb operaatoritest, kuidas nad isiku ära tuvastavad. Varsti võivad kõnekaardid ka olla kohustuslikult isikustatud.


Eks võimuladvik ikka unistab düstoopia tulevikust selles pole kahtlustki.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.06.2025 14:23:00 vasta tsitaadiga

Nii või naa tuleb see isikustamise teema kuna kasvõi seetõttu, et igasugu skämmerit ostavad sim kaarte kokku ja ukraina näitel ka tiblad orgunnivad neid ukrainast välja, et saaks ukraina võrku kasutada.
Ehk igasugune kiun täna on üsna küsitav.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 17:18:14 vasta tsitaadiga

Kas see info on õige, et tele2 eSIM ei saa iseteeninduses vaid esindusest mingi prinditud vautseri peal? Nagu mida? Mida?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 17:28:15 vasta tsitaadiga

Tundub sedasi:
https://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/esim
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 17:36:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, emailile qrcode ja valmis, kui teed oma numbrile tellimuse.
Mingi viie minutiga ja asi Ants.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 17:47:03 vasta tsitaadiga

Ma helistasin ja saadeti meilile. Raha ei tahetud. Samas nupp iseteeninduses oleks muidugi loogilisem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 20:24:41 vasta tsitaadiga

somnambuul, nupp on numbrite ülevaatuse all. Vaheta Sim kaart ja annab valikuks ka eSim, vajutad seda, paned oma emaili sisse ja voila.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 22:56:01 vasta tsitaadiga

Ja ongi. 26. oktoobril 2024 veel ei olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2025 17:52:54 vasta tsitaadiga

Nii, aga kust ma PIN koodi saan, meilile tulid vaid puk koodif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2025 18:06:55 vasta tsitaadiga

Pane valesti ja kasuta PUKi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2025 20:36:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT, peab üle vaatama, kuid kas seal samas numbri ülevaate all polnud?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 11:50:16 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, pole ise tele2 klient. Aga kuskilt abist leidsin, et esim PIN on 0000
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 17:25:57 vasta tsitaadiga

Tele2 ja telia on oooo elisa on 1234 või see, mis simiga kaasa tuleb...
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 17:29:59 vasta tsitaadiga

Telia eSimid suvaliselt genereeritud pinid, iseteeninduses.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2025 09:17:56 vasta tsitaadiga

kopp.gif Oh, nüüd on lampi mingi hüüumärk ja mobiilse netiga ühendust pole

Edit: nii käitub t2 kui andmemaht täis

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 11:50:20 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab kirjeldada, mis asjad on võimsamad sim kaardid, mis ruuteritesse käivad?

tädi müügiinimene ütles, et on vaja teada, kas sim läheb ruuterisse või ipadi, et tema ei tea, mis vahet on. samas jäi rõõmsaks ja lubas ülemustelt järgi küsida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2025 13:20:35 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 14:06:53 vasta tsitaadiga

Teenusepakkujad on teinud erinevaid pakette teenustele millega peavad eristama millise simi väljastavad, kas fikseeritud aadressiga ruuterile või mobiilsele seadmele.
Simid ise on samasugused aga sõltuvalt pakkujast võib olla neil "laos" erinevas riiulis erinevate teenuste jaoks ette nähtud simid.
Seda ei tea kuidas Tele2el see majandamine on. sina pead ainult vastama kas ruuter või tahvel/telefon vms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 18:37:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Teenusepakkujad on teinud erinevaid pakette teenustele millega peavad eristama millise simi väljastavad, kas fikseeritud aadressiga ruuterile või mobiilsele seadmele.
Simid ise on samasugused aga sõltuvalt pakkujast võib olla neil "laos" erinevas riiulis erinevate teenuste jaoks ette nähtud simid.
Seda ei tea kuidas Tele2el see majandamine on. sina pead ainult vastama kas ruuter või tahvel/telefon vms.

Oli telefoni pakett 5G piiramatu. See SIM töötas nii telefonis, ruuteris kui taskuruuteris (proovitud). SIM kaart on abonendi identifitseerimismoodul. Mõnel SIM-il ei pruugi olla mobiil-id tuge.
Samamoodi peaks ka juhtmevaba neti SIM töötama telefonis. Ei proovinud aga kõned on kallid aga peaks saama ka helistada.

Henry kirjutas:
@wex Kui kõnekaart (stardikas) on isikustatud, siis peaks küll sim kaart taastav olema.
Kui paketti ei telli ja kasutad kaarti vaid kõnedeks, siis soovitaks interneti võrgu poolt välja lülitada (läbi infoliini). Muidu võib tarbida netti (mahu põhiselt hinnakirja järgi).

Üks asi, et peaks saama. Aga iseteenduses kõnekaardile SIM-i või eSIM-i tellimise võimlust nagu ei näe. Peab minema esindusse ja sealt ikka uurima. Mõned teenused tunduvad saada olevat ainult esinduses.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 02.07.2025 21:59:44 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi sai küll kõnekaardi sim taastada vaja oli ainult infot viimaste laadimiste kohta mingit ID polnud vaja.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2025 11:20:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi tele2 võrgust spritmonitor.de domeenile ligi saab? Teistes võrkudes toimib tele2-s mitte. Kuidas aru saada kas spritmonitor blokeeris tele2 või vastupidi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2025 11:22:24 vasta tsitaadiga

Toimib nii optika otsas kui mobiilse otsas
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2025 14:30:50 vasta tsitaadiga

Mis sulle seal öeldakse siis? Et pole olemas?

degreal kirjutas:
Kas keegi tele2 võrgust spritmonitor.de domeenile ligi saab? Teistes võrkudes toimib tele2-s mitte. Kuidas aru saada kas spritmonitor blokeeris tele2 või vastupidi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2025 09:02:42 vasta tsitaadiga

Proovi läbi mõne vpn lahenduse.
Tööl tele2 4g, seal toimis
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2025 09:03:49 vasta tsitaadiga

https://www.spritmonitor.de/en/detail/1525782.html

Avaneb. Tele2 moblanett. Brave.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.07.2025 20:33:40 vasta tsitaadiga

Tele2 4G võrgus avaneb.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 15:35:29 vasta tsitaadiga

Tele2 saatis uue sooduka neljale numbrile.
Igaüks 5-6€ otsas...
Naine sai enda numbrile ka veel suurema tõusu.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2025 00:44:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Teenusepakkujad on teinud erinevaid pakette teenustele millega peavad eristama millise simi väljastavad, kas fikseeritud aadressiga ruuterile või mobiilsele seadmele..


Mis vahet operaatoril on, kuhu kaart läheb, peale ahnuse?
Kipuvad küsima jah "arvutis piiramatu" paketi eest rohkem kui "mobiilis piiramatu" paketi eest. Minu jaoks jabur vahettegemine.
Toimivad praktikas mõlemas seadmes.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2025 06:39:42 vasta tsitaadiga

Kunagi ammusel ajal see vahe oli, et arvutis (teoorias) kasutati selle "piiramatuga" mahtu reaalselt ilmselt mingi 5-10x rohkem kui mobiilis "piiramatuga"...aga täna on selline asi tõesti täielik jaburus. mobiilis lastakse ilmselt isegi rohkem mahtu peeneks kui enamus inimesi arvutis. võibolla on mõned üksikud arvutikasutajad jäänud (neid on üldse kokkugi väga vähe alles jäänud..) kes kasutavad kuus suhteliselt suurt mahtu. ja isegi kui see nii on siis piiramatu tähendab piiramatu - seega tegelikult pole kellegi asi, ka mitte selle teenusepakkuja.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 10:14:33 vasta tsitaadiga

On keegi lähiajal võtnud või pikendanud piiramatut mobiili paketti? Millised hetkel antud paketi soodushinnad on? Tele2 on vist soodustuse perioodi ka siiani kehtinud 24 kuult oluliselt vähendanud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.08.2025 11:29:49 vasta tsitaadiga

Vaatasin kodulehte, ulmehinnaga paketid (v.a. "Spiido", kuni 26-aastastele). Soodustuse saad siis, kui numbri liikuma paned
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 13:22:21 vasta tsitaadiga

Mul on enda nimel kaks spiidot, siiani pole vanust küsitud. Või siis ei oska nad isikukoodi lugeda seal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.