Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 455, 456, 457 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 19:16:40 vasta tsitaadiga

Kiire pisi-küsimus rahvale, kes Elisa asjadega rohkem kursis.

Mulle sattus kätte paar elisa digiboxi. Kuidas nad teenustesse seotud on? Ma ei suutnud peale google play konto midagi muud leida. Aga Elisa nö. "launcher" äpis on mul näha kuidagi jube palju kanaleid, mida kõike vaadata saan. (Discovery, History'd, Cartoon Network, Nikelodeon... peaksid olema ju tasulised/"tellitavad" kanalid?)
Kahtlustan, et seade istub kellegi paketis sees... Aga kuidas ma seda kontrollida saan?

Tegemist on ümarguse digiboxiga (vist siis odavama?) digiboxiga. Tegin factory reset'i ka ära, aga jätkuvalt saan kõike vaadata.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.05.2025 19:18:26 vasta tsitaadiga

a milles su probleem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 19:20:58 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
a milles su probleem on?


icon_lol.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2025 19:44:37 vasta tsitaadiga

jnt, kuni teine pool teenust kinni pole pannud, saadki vaadata. SN järgi on teenused lubatud. Kuni teiselt poolt kuskil teenusel on, ei tohiks sa seda ka iseteenindusest "teenused ja seadmed" alt lisada saada seda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 19:55:08 vasta tsitaadiga

laurx, kui Elisa teenust pole endal ja teisel pool seade "maha võetakse", kas see box on kasutatav kui lihtne Androidi box ja näiteks telia äpiga kasutatav? Telia töötab praegu hästi, ent mis siis saab, kui Elisa teenus tagant ära kaob?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2025 19:59:00 vasta tsitaadiga

Telia äppi pole selles jooksutanud.
Kaob juurdepääs elisa sisule. Netflix ei lähe sellesse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 20:03:51 vasta tsitaadiga

Arvatavasti Elisa äpp ei tööta ja muu toimib edasi. Kuidas selline kola üldse su kätte sattus? Ma mingit digiboxi välja ei ostaks mis on teenusepakkujaga mingil moel laulatatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 20:06:43 vasta tsitaadiga

napoleon, oli üks "kastitäis elektroonika seadmeid", kust jäi nii mõnigi asi silma ja maksis kommiraha. Seal oli muud asjalikku ka, aga need Elisa boxid panid veidi kukalt kratsima.

Mul on paar telekat küll, kuhu oleks lihtsalt mingit mõistlikult toimivat Androidi boxi vaja. Ehk äkki need Elisa boxid ongi täiesti piisavad?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 20:14:55 vasta tsitaadiga

See hokilitter Elisa enda rakendusega enamvähem töötas. Plex uimas ja jooksis kokku selle peal. Muud ei proovinud. Ühesõnaga kui töötab on hea, aga risk on, et uimab või ei toimi.
Ma enda oma andsin tagasi kuna oli rendil.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.05.2025 21:27:20 vasta tsitaadiga

Kellel Elisa optika ja gigabitine ühendus, kas saite ONT-ga seinakinnituse kaasa?
Tehnik ütles, et ei ole ja ei tule ja pole olnudki, aga Elisa kodulehel pildil olemas.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 21:27:25 vasta tsitaadiga

Kui üks päev peaksin ise tahtma Elisa teenuseid kasutada ja tahaks boxi tõsta enda teenuse alla, mis probleeme võib tekkida?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2025 21:35:45 vasta tsitaadiga

Ei tekigi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2025 23:20:28 vasta tsitaadiga

Enne kui eelmine oma küljest ära ei võta, enda konto külge ei saa. Ma siin ühega maadlesin pool aastat icon_cool.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 31.05.2025 00:26:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
SN järgi on teenused lubatud.

Kui külas olles kellegi teenusega boksi kergitan ja SN-numbri meelde jätan, kas SN-i teise seadmesse kloonides hakkavad ka kanalid näha olema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rik4
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2006




sõnum 12.06.2025 13:03:02 vasta tsitaadiga

Telias sai väga lihtsalt teenust ajutiselt peatada kui lähed nt. mitmeks kuuks ära, klikid iseteeninduses nuppu ja kõik, vist mingi kord aastas tasuta.

Elisas ei saa, pole iseteeninduses seda võimalust. Tuleb saada telefoni otsa inimene või oodata tagasihelistamist.
Ma peatamiseni ei jõudnudki, sest öeldi et tasuline teenus. Igaljuhul pidi ära kaduma kõik kehtivad soodustused (mul kaoks -30% 12-kuuks hind).
Hiljem neti tagasisaamine ei toimuks samuti hetkega nagu Telias. See soodustuse kadumine toimub ka siis, kui vahetad paketi aeglasemaks.

Iga euro on oluline.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 20:28:16 vasta tsitaadiga

Mul on Elisas Elamus peatatud ja peatamise protsess on jah veidi konarlik. Kellegi näpuvea tõttu mul siiski ei olnud peatatud ja peatamise kuu teenuse eest esitati täisarve. Kui nüüd peatumise tähtaeg täis saab, siis panen teenuse üldse kinni, saab ilma hakkama küll ja just samal põhjusel, et iga euro loeb praegusel kallil ajal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:12:04 vasta tsitaadiga

kellelgi veel teenus maas?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:18:20 vasta tsitaadiga

Kurdetakse Lasnamäel jah, et nett läinud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:21:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kurdetakse Lasnamäel jah, et nett läinud.


tartus nett on a see elisa suremus suri maha icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
ei tööta ei brauseris ega ka telkus loomulikult
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:22:35 vasta tsitaadiga

Ega ma täpselt aru ei saanudki. Öeldi, et telekas teade, et ühendust pole. Soovitasin seadmed voolu alt välja võtta korraks ja kui see ei aita, siis Elisasse helistada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:24:16 vasta tsitaadiga

Maas jah.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2025 22:24:39 vasta tsitaadiga

Koaksiaalis nett on, ilmselt on telku ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:27:11 vasta tsitaadiga

Elisal pole pühapäeval klienditeenindust. Puhkavad nagu ka kliendid peaks neist puhkama😁

Betamax kirjutas:
Ega ma täpselt aru ei saanudki. Öeldi, et telekas teade, et ühendust pole. Soovitasin seadmed voolu alt välja võtta korraks ja kui see ei aita, siis Elisasse helistada.
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:28:59 vasta tsitaadiga

Normaalne. Neljapäevane töönädal icon_biggrin.gif
laurx kirjutas:
Koaksiaalis nett on, ilmselt on telku ka.

Lasnas on mingi telefonikaabli kaudu variant. Sellel igatahes pole.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 22:29:21 vasta tsitaadiga

Nett on alles.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 23:00:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ega ma täpselt aru ei saanudki. Öeldi, et telekas teade, et ühendust pole. Soovitasin seadmed voolu alt välja võtta korraks ja kui see ei aita, siis Elisasse helistada.


Optika kaudu net on, pole katkestusi olnud. Telekas jah ei tööta.
Aga helistamisel pole mõtet. Seal ammu enam kõnedele ei vastata. Kuulad muusika lõpuni ja siis mitu päeva hiljem miski aeg kui sulle üldse ei sobi helistavad tagasi. Annika on lollim kui loomulik blondiin, temast ka abi pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 01.07.2025 22:00:01 vasta tsitaadiga

Miljon tänu sellele, kes aitab leida tee, kuidas pääseda Annikast mööda ja suhelda lihast-luust (ja ajusid omavate) Elisa inimestaga, kes tehnilise mure aitaks lahendada! Pidev Annika pommitamine ja tema lubadused, et 1-3 tööpäeva jooksul keegi minuga telefoni teeö ühendust võtab - null tulemust!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.07.2025 22:00:40 vasta tsitaadiga

Ütled esimese asjana, et soovid inimesega rääkida. 100% töötanud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2025 22:26:38 vasta tsitaadiga

Norbert, mis mure on?
Klienditugi@elisa.ee
Aadress / viitenumber..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 01.07.2025 22:38:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ütled esimese asjana, et soovid inimesega rääkida. 100% töötanud


Minul ei õnnestunud. Huumor kuubis! icon_smile.gif

Kuidas helistada klienditoe telefonile?

Mina olen Elisa teenindusrobot Annika.

Mõistan, et soovite inimesega suhelda, kuid valdan juba paljusid teemasid ning saan Teile kiiremini abiks olla.

Palun kirjeldage oma probleemi ning püüan anda endast parima. Kui peaks juhtuma, et jään siiski hätta, kutsun kohe inimteenindaja appi.

Palun kirjeldage täpselt samamoodi nagu inimteenindajale, kuidas saan Teile abiks olla:



laurx kirjutas:
Norbert, mis mure on?
Klienditugi@elisa.ee
Aadress / viitenumber..


Seni ideaalselt toiminud üle-õhu internet lagunes eelmisel nädalal. Tundub, et ruuter (Zyxel NR7101) on poolsurnud ja vajab väljavahetamist. Ei tahaks uskuda, et Elisa on mingi triki oma võrguga teinud ja seeläbi mu ruuter korralikule bandile (N78) ühtäkki ligi ei pääse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.07.2025 06:47:14 vasta tsitaadiga

Ma spämmisin Annikale enda küsimust kui ta esimest korda normaalset vastust ei andnud ja hakkas aiaugust rääkima. Peale 3/4 korda ta andis alla ja lubas et keegi helistab. Muidugi see tagasihelistamine on neil korralik nali.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2025 07:12:05 vasta tsitaadiga

Norbert, asukoht?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 02.07.2025 16:43:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Norbert, asukoht?


Umbkaudu Kakumäe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2025 17:12:02 vasta tsitaadiga

Nii kaugele mu käed ei ulata. Rokas on esindus, mine läbi kui teepeale jääb.kurda, et seksnukk ei saa aru, mida sa tahad..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 03.07.2025 19:24:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Nii kaugele mu käed ei ulata. Rokas on esindus, mine läbi kui teepeale jääb.kurda, et seksnukk ei saa aru, mida sa tahad..


Suure sõjaga sain tehniku kiirvisiidi välja kaubela. Uuri-puuris, konsulteeris ka kontoris oleva tehnikuga ja lõpuks pidid tõdema, et vastavas mobiilimastist on 5G ühendus juba mitmendat päeva sisuliselt või täielikult maas. Kummaline, et minu hädakisa neid selle tõeni juhatas. Eeldada võiks, et automaatne monitooring käib 24/7 ja sellised asjad tulevad kohe välja. Seda enam, et tegemist on ühe vägagi olulise mastiga.
24h hiljem pole midagi veel muutunud ja 5G endiselt puudu...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2025 19:50:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eeldada

icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.07.2025 15:08:06 vasta tsitaadiga

Hoolimata sellest, et Elisa Elamuse äpp on kräpp, peab tunnistama et võrdluses Go3-e ja Teliaga on nendel kõige parem pilt kui Laulupidu vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 17:19:33 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Hoolimata sellest, et Elisa Elamuse äpp on kräpp, peab tunnistama et võrdluses Go3-e ja Teliaga on nendel kõige parem pilt kui Laulupidu vaadata.


Pakun, et parima pildi sai omal ajal kaablist (DVB-C) ja ilmselt ka üle õhu. OTT on kõigil nuditud ja viimati kui Elamust testitud sai, siis midagi märkimisväärset see kvaliteet küll ei olnud. Võimalik, et peo jaoks on kvaliteeti paremaks sätitud. Siiski tuleb vaadata otsa faktidele, et suur hulk kanaleid on Elisas siiani SD kvaliteediga mis on minu jaoks natuke müstika. Telias on tänaseks praktiliselt enamik HD's, maikuus vist läks viimati ka TLC. 2028 Laulupidu loodaks pigem näha juba 4K's, vahet pole siis kas statsionaarse telekanali või test formaadis. Vähemalt jutt on, et peale uue telemaja valmimist suunatakse pilk 4K edastuse poole. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 17:47:41 vasta tsitaadiga

Noh, seks ajaks, kui ERR 4K peale jõuab, on Elisa taasavastanud VHS-i, ma pakun.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 18:16:00 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
kyrvas kirjutas:
Hoolimata sellest, et Elisa Elamuse äpp on kräpp, peab tunnistama et võrdluses Go3-e ja Teliaga on nendel kõige parem pilt kui Laulupidu vaadata.


Pakun, et parima pildi sai omal ajal kaablist (DVB-C)...

Saab siiani, parem kindlasti kui äpist ja vanemast digiboksist, seda uuemat Premiumit pole oma silmaga näha õnnestunud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2025 18:28:33 vasta tsitaadiga

see uus ei tee dvb ga midagi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 19:52:35 vasta tsitaadiga

LG C3 näitab suht normaalset äpiga.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 21:03:31 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Hoolimata sellest, et Elisa Elamuse äpp on kräpp, peab tunnistama et võrdluses Go3-e ja Teliaga on nendel kõige parem pilt kui Laulupidu vaadata.


elisal ikkagi jah pilt kahjuks kõige lahjem
telial pilt iidvana arrise boksiga oli mitu aastat tagasi elisast tunduvalt parem, vaevalt et elisa nüüd nii ette on läind, enda puhul võin öelda et pilt ikka elisal suht lahja icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

samas....ma pole viitsinud siiamaani elisa digiboxi ära võtta vahelt...äkki äpis on parem pilt icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2025 21:32:08 vasta tsitaadiga

Ei ole ju keeruline..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2025 21:37:13 vasta tsitaadiga

loomulikult mitte...lihtsalt pole viitsimist olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.07.2025 00:51:20 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
telial pilt iidvana arrise boksiga oli mitu aastat tagasi elisast tunduvalt parem, vaevalt et elisa nüüd nii ette on läind, enda puhul võin öelda et pilt ikka elisal suht lahja icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

samas....ma pole viitsinud siiamaani elisa digiboxi ära võtta vahelt...äkki äpis on parem pilt icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Telia boksiga oli mitu aastat tagasi rõvedalt ületeravustatud pilt, Elisal jällegi udune. Praegu äppidega enam-vähem sama, vähemalt põhikanalid. Telia skaleerib mõnda kanalit rohkem üles, aga kuna sisu on 480p, siis ikkagi vahet pole.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fOiabun
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008




sõnum 09.07.2025 17:10:35 vasta tsitaadiga

Nii, sain uue digiboksi (Android TV), kuid see on kohati ebamugav. Ehk keegi targem oskab aidata:

1) Soovin mõnel konkreetsel kanalil venekeelset helirada. Kui muudan selle kanali juures ära, siis see kestab ainult kuni kanalivahetuseni. Ehk siis, kui korraks vahetan kanalit ja tagasi, siis jälle defaultib inglise vms keelele. Kas on võimalik seda kuidagi nö kinnitada/salvestada?
2) Kui digiboks tööle panna, siis tuleb nn müügileht/homepage vms ette. Kas saaks kuidagi teha nii, et kohe näitab TV-d?
3) Kanalite vahetamisel on mingi tüütu animatsioon. Kuidas sellest lahti saada?
4) Kui olen Huubis/kodulehel jne, kas saaks kuidagi teha nii, et taustal TV ikka edasi mängiks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 08:44:36 vasta tsitaadiga

Jaanipäeva puhul hakkas elisa uut elamust pakkuma - võõras võrgus windowsiga veebibrauseris telekat vaadates mingi aja jooksul (1-15 min.) hangub pilt ära ja ekraani keskel hakkab kettake kruttima, saate peab katkestama ja siis uuesti käivitama, kuni järgmise korrani. Ja vahet pole, kas järelvaatamisega või otse eetris.
Teavitasin kliendituge aga nüüd mõni nädal hiljem ikka sama jama.
Elisa võrgus seda anomaaliat pole, android tahvelarvutiga ja Xiaomi TV Box S (3rd Gen) töötab samuti laitmatult. Võõras võrk - Tele2 5G kiirused testitud 200/40 ja muud asjad töötavad korralikult (Amazon Prime Video, Youtube). Brauseritel raudvaraline kiirendus kinni, puhvri tühjendus tehtud - testitud kolme erineva brauseriga ja kolme erineva arvutiga (W11, W10, W7).
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 09:57:20 vasta tsitaadiga

Sama jama oli minul ka Tele2 5g ja Telia 5g võrgus, elisa 5g jagasin oma telefonist ja siis mängis vabalt.
Kõrval aknas Go3 mängib probleemivabalt igas võrgus.
Pole veel juhtmega Teila taga proovinud.

Prayer kirjutas:
Jaanipäeva puhul hakkas elisa uut elamust pakkuma - võõras võrgus windowsiga veebibrauseris telekat vaadates mingi aja jooksul (1-15 min.) hangub pilt ära ja ekraani keskel hakkab kettake kruttima, saate peab katkestama ja siis uuesti käivitama, kuni järgmise korrani. Ja vahet pole, kas järelvaatamisega või otse eetris.
Teavitasin kliendituge aga nüüd mõni nädal hiljem ikka sama jama.
Elisa võrgus seda anomaaliat pole, android tahvelarvutiga ja Xiaomi TV Box S (3rd Gen) töötab samuti laitmatult. Võõras võrk - Tele2 5G kiirused testitud 200/40 ja muud asjad töötavad korralikult (Amazon Prime Video, Youtube). Brauseritel raudvaraline kiirendus kinni, puhvri tühjendus tehtud - testitud kolme erineva brauseriga ja kolme erineva arvutiga (W11, W10, W7).
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 10:59:46 vasta tsitaadiga

Paistab et neil ikka on miski UPS kortermajas. Hetkel on Mustamäel miski suuremat sorti voolukatkestus, aga kui ONT ja ruuter UPSi taga on, siis net töötab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 455, 456, 457 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.