|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.06.2025 23:02:02
|
|
|
Nii, ja mis sellel on pistmist väljaõppe puudulikkuse või kiirustamisega? Siin artiklis pole mitte midagi, mis su väidet tõestaks.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.06.2025 23:17:29
|
|
|
| tsitaat: |
Kui see läbi läheb, siis saaks meie kah kaubelda merealuse tunneli Soomega - ikka kaitseotstarbel
|
Rail Baltic
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
30.06.2025 23:24:34
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui see läbi läheb, siis saaks meie kah kaubelda merealuse tunneli Soomega - ikka kaitseotstarbel
|
Rail Baltic |
See kah jah.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 00:25:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Nii, ja mis sellel on pistmist väljaõppe puudulikkuse või kiirustamisega? Siin artiklis pole mitte midagi, mis su väidet tõestaks. |
Mingid luulud? Võitled mingi väitega, mida keegi väitnud ei ole. Ma mõtsin, et tegid ikka nalja
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.07.2025 00:30:29
|
|
|
| See seal artiklis isegi ei väideta vaid küsitakse, seega 0 sisu
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.07.2025 08:05:05
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Nii, ja mis sellel on pistmist väljaõppe puudulikkuse või kiirustamisega? Siin artiklis pole mitte midagi, mis su väidet tõestaks. |
Mingid luulud? Võitled mingi väitega, mida keegi väitnud ei ole. Ma mõtsin, et tegid ikka nalja  |
Jajah, vabandused-vabandused. Loe oma postitusi, väitsid küll.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 18:15:16
|
|
|
Räägivad, et Mig29-st F16-sse liikumine ei ole lihtne ja kaugustaju võib harjumuste tõttu eksida. Sellepärast võis drooni liiga lähedal hävitada ja ise tükkidega pihta saada. Või siis lasi Vene hävitaja ta alla.
| Betamax kirjutas: |
| Jajah, vabandused-vabandused. Loe oma postitusi, väitsid küll. |
lol
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.07.2025 19:00:05
|
|
|
| OK, pane veel mõni ekspertvideo, mis 6h tagasi ilmunud. Meeleheitlik katse sul.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.07.2025 20:46:23
|
|
|
Kõige parem selle video osas on see et aserid kloonisid seda "arreteerimist" 1:1 nii nagu venelased arreteerisid asereid (filmimine ja siis see käte asend arreteeritutel kui hanereas jne).
Kõrvaltvaatajana samas jääb mõistetamatuks milleks selline tülinorimine vene poolelt üldse algas, et kas taheti kohta siis kätte näidata (ning said aserite reaktsiooni näol ise kõrvetada) või leiti uus rahvavaenlane sisemiselt kuhu oma rahulolematu rahva meelepaha vajadusel suunata.
viimati muutis heretic666 01.07.2025 20:48:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
01.07.2025 20:47:53
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Kõige parem selle video osas on see et aserid kloonisid seda "arreteerimist" 1:1 nii nagu venelased arreteerisid asereid (filmimine ja siis see käte asend arreteeritutel kui hanereas jne). |
vatid võlgu ei jäänud
https://x.com/visegrad24/status/1940089921303093523
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 21:32:52
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| OK, pane veel mõni ekspertvideo, mis 6h tagasi ilmunud. Meeleheitlik katse sul. |
Mis sa plähmerdad, too siis välja, mis ma väitsin
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.07.2025 22:31:09
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OK, pane veel mõni ekspertvideo, mis 6h tagasi ilmunud. Meeleheitlik katse sul. |
Mis sa plähmerdad, too siis välja, mis ma väitsin  |
No loe oma postitust siis?
| sakinaga kirjutas: |
| Loomulikult on jutt selline. Kas ja mis päriselt oli, ei saa ilmselt kunagi teada. Oht on, et see näitab kiirustatud õppeprogrammi. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 22:51:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OK, pane veel mõni ekspertvideo, mis 6h tagasi ilmunud. Meeleheitlik katse sul. |
Mis sa plähmerdad, too siis välja, mis ma väitsin  |
No loe oma postitust siis?
| sakinaga kirjutas: |
| Loomulikult on jutt selline. Kas ja mis päriselt oli, ei saa ilmselt kunagi teada. Oht on, et see näitab kiirustatud õppeprogrammi. |
|
Kus on valeväide?
Ütlesingi, et oht on, et kiirustati väljaõppega. Ei väitnud seda kindlasõnaliselt, sest ei teadnud, siiamaani ei ole tegelikult ju teada. Kui võtad vaevaks viimast videot vaadata, siis seal sedasama öeldaksegi. Kui ei võta vaevaks, siis jumal sinuga. Kõige tõenäolisem on, et droon hävitati liialt lennuki lähedal ning šrapnellid hävinenud või plahvatanud droonist hävitasid ka lennuki.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.07.2025 23:03:58
|
|
|
Kõigepealt sead kahtluse alla oma "Loomulikult jutt on selline...", et piloot tegelikult ei üritanud lennukit asustatud alast kaugemale viia ega surnud kangelasena. Ja siis tuleb jutt, et väljaõpe polnud piisav. Suht sama jutt, mida tiblad räägiksid oma propagandas.
Ukraina õhujõud on öelnud, et ta üritas alla kukkuvat lennukit eemale juhtida. Mida siin veel kahelda?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 23:13:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kõigepealt sead kahtluse alla oma "Loomulikult jutt on selline...", et piloot tegelikult ei üritanud lennukit asustatud alast kaugemale viia ega surnud kangelasena. |
See on küll sinu meelevaldne tõlgendus.
Tead sa mõnda armeed, mis sõjaolukorras lennuki hävinemisel ja piloodi hukkumisel ütleb, et ta midagi valesti tegi? Seega jah, loomulikult on Ukraina jutt selline, olenemata asjaoludest. See ei tähenda, et ma arvan, et nii ei olnud, pole kinnitust üht- ega teistpidi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.07.2025 23:27:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tugitoolieksperdi sõna vs Ukraina õhujõudude ametlik sõna. Nunuh... |
Ad hominem, no palju õnne. Viidatud videos on kaks hävitajatega sõjas käinud pilooti. Võib teema lõpetada, ära unusta, et ka Ukraina tegeleb propagandaga.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.07.2025 23:31:51
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tugitoolieksperdi sõna vs Ukraina õhujõudude ametlik sõna. Nunuh... |
Ad hominem, no palju õnne. Viidatud videos on kaks hävitajatega sõjas käinud pilooti. Võib teema lõpetada, ära unusta, et ka Ukraina tegeleb propagandaga. |
Ad hominem ja Ukraina propaganda? OK, võib tõesti teema lõpetada. Polegi midagi rohkem lisada.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2025 08:21:00
|
|
|
Nojah selleks seda 2+2...ei tea palju kordi 2 nädala juttu ajas raskest vastusest.
Lõpuks sai piirangu Ukraina ja täpselt sellise mida tibla nõudis.
Vaid Patrioti moon on seal küsitava laoseisuga ja USA ei tooda seda jätkuvalt piisavalt. Kõik muu kaitses ülioluline ja analoogselt ära võetud minimoonale ikka täielik tsiviilide tapmisele kaasaaitamine.
Nood laengud olid mõeldud droonide vastu...ideaalne vs f16 kasutamine
Tibla ja usa uhuu erakonna fännidele meeldetuletus, et see Bideni abi. Vabariiklased ainult venitanud, keelanud ja ähvardanud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
02.07.2025 09:00:02
|
|
|
| Kui tänu sellele nüüd peaks " big motherland " ikka oma soovid jõuga saavutama. Siis võib vast Euroopa kasvõi vanakuradi endaga sõprussuhteid luua.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2025 10:03:03
|
|
|
Kohe ei juhtu midagi, aga aasta vaates võib see tuua tugeva sunni ajutine rahuleping teha koos Krimmi loovutamisega.
EL häda on see, et hiina osas puudub ühtsus, ega USA midagi teisiti pole. Suur kisa ja siis tehti diil mis kehvem
Hiina selgelt lammutab demokraatiat läbi Ukraina, aga see on totaalne debiilsus.
Meil siin Leedu korralikult vastu astunud ja nüüd arendab teiste riikidega Aasias suhteid...EL käsitlus on, aga suures pildis vaikus olnud, sest Saksamaa ärihuvid on liialt suured.
Ehk jälle pime lootus, et näe meil ärihuvi ja ju siis ka hiina mõistlikum
Tiblakauba ärikatel samas läheb hästi:
https://www.err.ee/1609734666/a1000-marketist-leiab-venemaa-toodangut-maaletooja-on-kidakeelne
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
02.07.2025 10:56:00
|
|
|
Järjekordne näide kuidas Trumpil puudub igasugune empaatia võime. Sellel otsusel saavad olema, kahjuks, kurvad tagajärjed.
Asjad lähevad jätkuvalt halvemuse poole. Meie Trumpi apologeetidel on nüüd suu vett täis, parimal juhul ehk tunnevad häbi ka.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2025 12:55:46
|
|
|
Ukrainal võiks nüüd olla õigus see mineraldeal ptsi saata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.07.2025 13:01:12
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Järjekordne näide kuidas Trumpil puudub igasugune empaatia võime. Sellel otsusel saavad olema, kahjuks, kurvad tagajärjed.
Asjad lähevad jätkuvalt halvemuse poole. Meie Trumpi apologeetidel on nüüd suu vett täis, parimal juhul ehk tunnevad häbi ka. |
Oma sõbrapoisile ju ikka päästerõnga viskab. Varsti saame kuulda kõige parematest diilidest, mis ta tibladega teeb. Zelenskiga on raske suhelda, sest too soovib oma riiki kaitsta, ega soovi rahu teha /s
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2025 13:09:54
|
|
|
Tibla lubas raudselt Krimmi Spa teha... tegelikult polegi väga nali, sest tänane USA juhtkond prindib ikka igasugu uhuud...
Aga eks mõte ongi see, et näe kui palju tooret saab...Kanada asemel ostame OSB ja vineeri sealt. Kanada tuleb palub osariigiks saamist, jne...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
02.07.2025 18:49:05
|
|
|
Lehte ei leita
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
02.07.2025 19:15:32
|
|
|
| leitakse
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.07.2025 19:50:35
|
|
|
| Ei leita, kui leitakse siis teil vist kasutajana sisse logitud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.07.2025 06:32:44
|
|
|
mis seal juhtus?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.07.2025 08:47:39
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mis seal juhtus?  |
atv sõidab, droon teeb juhile aiai
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
03.07.2025 12:00:08
|
|
|
veremaalasest sai värske liha rümp
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.07.2025 12:58:05
|
|
|
| tsitaat: |
| Yaroslav Gennadievich Salkov, Guards Lieutenant and platoon commander of Russia’s 810th Separate Guards Marine Brigade, has been killed in Kursk Oblast. |
https://x.com/NOELreports/status/1940286483946246519
| tsitaat: |
| In Korenovo, Kursk region, a strike on a Russian command post reportedly eliminated Major General Mikhail Gudkov, Deputy Commander-in-Chief of the Russian Navy. Over 10 others were also killed, most of them senior officers. |
https://x.com/NOELreports/status/1940510957937348700
| tsitaat: |
| Acting commander of Russia’s 8th Guards Combined Arms Army, Colonel Ruslan Goryachkin, has reportedly been killed during yesterday's strike in Donetsk. |
https://x.com/NOELreports/status/1940002968041832652
| tsitaat: |
| Unconfirmed reports regarding significant Russian military losses in occupied Crimea circulate amidst the ongoing Ukraine War. These reports suggest the Chief of Staff of the Russian Black Sea Fleet, Ildar Akhmetov, may have been eliminated following a suspected Ukraine airstrike. |
https://ukrainetoday.org/breaking-russian-commander-of-black-sea-fleet-killed-in-ukrainian-strike-ukraine-war-update/
| tsitaat: |
| Car Bombing in Central Moscow — Reports Say Senior FSB General Killed. The name of the supposed victim is already circulating online — Alexey Komkov, head of the FSB’s 5th Service (responsible for counterintelligence in CIS countries). Important: The information about Komkov’s death has not been officially confirmed. But in Russia, such news usually gets confirmed… reluctantly. |
https://x.com/nexta_tv/status/1940436555581042796
Saasta jäi vähemaks
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
03.07.2025 14:48:45
|
|
|
Neid inimkeha hakkivaid droonivideosid on viimase paari aasta jooksul sadu nähtud. Paraku ei ole see ainult Ukraina droonioperaatorite privileeg kehasid lõhkuda, vaid ka venelased ei pidavat millegagi alla jääma, ja droonide mahult isegi kohati ületama kippuma.
Vist juba eelmise aasta lõpus või oli uue alguses, jäi kuskilt silma Soome jutuke, kuidas nemad teevad juba Ukrainast toodud kogemusest muutusi jalaväe väljaõppes. Lihtne asi, kui seni õpetati kõhuli laskeasendis oma keha stabiliseerima jalad harkis, uue kava järgi õpetatakse jalgu ristama. Sest venelased pidid sihtima just jalgevahet, mis on turvisega kaitsmata aga kus samas on elutähtsad reiearterid.
Selle asemel, et turvisega pead või torsot sihtida, on tõhusam tabada jalgu, edukal juhul arteri verejooks, kus kere voolab kiiresti verest tühjaks, kehvemal juhul saavad jalad viga ja sihtmärk ei tõtta enam kuskile ja saab vaadelda kas annab ise otsad või saab järelnoppimisega kaasa aidata.
Ristatud jalad pidavat oluliselt vähendama arterite viga saamist ja ellujäämise tõenäosust.
Erinevaid hinnanguid ka läbi käinud, kus kohati 90% tehnika ja isikkooseisu kaotustest on droonidega seotud.
Sisuliselt teenistusrelv on rohkem nagu kasutu kola mida poleerima ja kaasas kandma sunnitakse, rohkem selleks 1% juhuks kui vastasega otsekontakti komistad. Just komistad, kus on mõlemalt poolt on kirjeldusi lahingutest, kuidas sõna otseses mõttes tormati kuuli ette ja vastased nopiti ära kui lasketiirus.
Ukrainlased on neid liharünnakuid ka kirjeldanud, kus vene jalutaval jalaväel nagu puuduks info, et seal on ukraina positsioonid ja sealt ei saa ju.
Põhjuseks spekuleeritud kehv olukorrateadlikus ja/või puudulik navigatsioon (ei teata oma asukohta või loetakse kaarti valesti vms). Võib ka nii olla, kui ikka rühma/üksust juhtiv ohvitser annab käsu liikuda sinna või järgneda, on liha asi käsku kuulata, ka juhul kui see viib ekslikuna otse surma.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.07.2025 15:25:38
|
|
|
| Liharünnakute põhjus pole mitte puudlik info vaid see, et Vene sõduri väärtus ülemate jaoks on null.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
03.07.2025 15:27:01
|
|
|
Nõukogude armee.
"Tanistanist" indiviid otsib Nõukogude Liitu maakaardi tagant
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.07.2025 15:49:03
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Liharünnakute põhjus pole mitte puudlik info vaid see, et Vene sõduri väärtus ülemate jaoks on null. |
soldat on ju väärt rohkem kui mingi tank või lennuk. Rahasse pannes on tank või lennuk ju kallid, aga saab tootmisele tuure peale keerata ja neid rohkem toota.
Soldatiga jälle võid tuure peale keerata, aga eostamisest kuni rindele saatmiseni läheb 20+ aastat ja seda protsessi rahaga kiirendada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|