Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 20:57:14 vasta tsitaadiga

eelmise kaamera kinnitus mädanes läbi ja kaamera kukkus käigukangi otsa kildudeks. uut pole ostnud. ilmselt ühel hetkel tuleb. või noh, venitan jälle liiga kaua.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 06:21:14 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Sõidan siksiga, ületan kiirust, ühtlase kiirusega. Mingi oopel sügeleb taga, kord telgjoonel siis jälle normaalselt keset sõidurada. Lõpuks (10 + km) hiljem pressib oma sutseva oopeliga mööda. On vaja ikka siksist mööda minna? <b>piix</b> ma ei või, oma suitseva oopeliga?

Ma võin seda seletada. icon_lol.gif
Paar päeva tagasi pidin mõne kilomeetri ühe siksi taga sõitma.
Bensiiniving lõi hinge kinni. Mul hakkab praktiliselt momentaanselt pea valutama.
Sama lugu on vanade ameeriklastega ja üldse vanade bensukatega. On üksikuid, mil seda lebrat taga ei hõlju.
Diisliving pole pooltki nii jube.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 06:25:30 vasta tsitaadiga

Autokollektsionäärile toodi järgmine amg 63. Vat see haiseb. Mingi usa pensulisand on ilmselt sees ka..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 08:51:48 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Sõidan siksiga, ületan kiirust, ühtlase kiirusega. Mingi oopel sügeleb taga, kord telgjoonel siis jälle normaalselt keset sõidurada. Lõpuks (10 + km) hiljem pressib oma sutseva oopeliga mööda. On vaja ikka siksist mööda minna? <b>piix</b> ma ei või, oma suitseva oopeliga?

Ma võin seda seletada. icon_lol.gif
Paar päeva tagasi pidin mõne kilomeetri ühe siksi taga sõitma.
Bensiiniving lõi hinge kinni. Mul hakkab praktiliselt momentaanselt pea valutama.
Sama lugu on vanade ameeriklastega ja üldse vanade bensukatega. On üksikuid, mil seda lebrat taga ei hõlju.
Diisliving pole pooltki nii jube.


Täiesti korras siks. GM sissepurse, katalüsaator all, E4 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.07.2025 08:53:21 vasta tsitaadiga

Aga haisevad ikka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 09:04:02 vasta tsitaadiga

Ega ikka ei haise icon_idea.gif
Kokkuvõtteks, oopeli vend sõimab oopeli venda icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.07.2025 09:05:23 vasta tsitaadiga

Sa ise seal haisu sees istudes ei saagi aru
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 10:15:28 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Sõidan siksiga, ületan kiirust, ühtlase kiirusega. Mingi oopel sügeleb taga, kord telgjoonel siis jälle normaalselt keset sõidurada. Lõpuks (10 + km) hiljem pressib oma sutseva oopeliga mööda. On vaja ikka siksist mööda minna? <b>piix</b> ma ei või, oma suitseva oopeliga?

Ma võin seda seletada. icon_lol.gif
Paar päeva tagasi pidin mõne kilomeetri ühe siksi taga sõitma.
Bensiiniving lõi hinge kinni. Mul hakkab praktiliselt momentaanselt pea valutama.
Sama lugu on vanade ameeriklastega ja üldse vanade bensukatega. On üksikuid, mil seda lebrat taga ei hõlju.
Diisliving pole pooltki nii jube.

Vanad mootorrattad ja võrrid samuti. On tahmavad-tossavad diislid ja siis need uunikumid.
laurx kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120387451/fotod-saue-vallas-hukkus-avariis-kaks-meest

https://elu24.postimees.ee/8278252/aasmael-toimunud-traagilises-avariis-kustusid-kaksikvendade-elukuunlad
Ma ei teagi. Pole erilist kaastunnet, kui oled nii loll, et istud autosse, kus joobes juht icon_confused.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 10:15:36 vasta tsitaadiga

2t sa mõtled? Need on õliga segatud. Hallil ajal pandi kastoorõli, et aroom meeldivam oleks. A sul on HEPA ju..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 10:17:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
2t sa mõtled? Need on õliga segatud. Hallil ajal pandi kastoorõli, et aroom meeldivam oleks. A sul on HEPA ju..

See leevendab, aga ei eemalda seda haisu täielikult. Just paar nädalat tagasi sai välja võetud korraks ja uuritud. Kevadel vahetatud filtri sinine osa täiesti tuhmistunud paari-kolme kuuga.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 12:49:20 vasta tsitaadiga

Täiega perrses
phpBB [media]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 17:00:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

2. päevatuled valesti. eriti koerakatel.


Kuidas need veel valesti olla saavad? Mu fantaasia on tiba piiratud selles osas vist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 17:13:07 vasta tsitaadiga

Juhmid panevad pimedas/halva nähtavusega tagaots pime.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2025 21:07:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 14:09:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Juhmid panevad pimedas/halva nähtavusega tagaots pime.

Jah, neid juhme tuleb ette vahel küll, kes on "Auto" asendist tuled päevatulede peale keeranud ja (tõenäoliselt "tänu" tänavavalgustusele) pole sõidutulede puudumist märganud.
Aga mina olen neid tonte kohanud ainult asulas valgustatud teel, kus auto taguots on tänu tänavavalgustusele siiski nähtav (+ helkurid). Enamasti vilgutan neile, et nad aru saaksid, et midagi on mäda nende tuledega, aga seni pole ükski tont sellest aru saanud või siis ei teagi, kus tulede lüliti asub icon_lol.gif

Pimedal maanteel päevatuledega vist väga sõita ei õnnestu. Aga noh, kurat teab, mõni hull sõidab ka jumala pimesi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 18:22:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
laurx kirjutas:
Juhmid panevad pimedas/halva nähtavusega tagaots pime.

Jah, neid juhme tuleb ette vahel küll, kes on "Auto" asendist tuled päevatulede peale keeranud ja (tõenäoliselt "tänu" tänavavalgustusele) pole sõidutulede puudumist märganud.
Aga mina olen neid tonte kohanud ainult asulas valgustatud teel, kus auto taguots on tänu tänavavalgustusele siiski nähtav (+ helkurid). Enamasti vilgutan neile, et nad aru saaksid, et midagi on mäda nende tuledega, aga seni pole ükski tont sellest aru saanud või siis ei teagi, kus tulede lüliti asub icon_lol.gif

Pimedal maanteel päevatuledega vist väga sõita ei õnnestu. Aga noh, kurat teab, mõni hull sõidab ka jumala pimesi.
mu tööautol polegi näiteks tulede lülitil sellist asendit, nagu "auto". Peab käsitsi lülitama. (Renault Traffic 2017). Mõned korrad on ikka juhtunud, et tänavavalguse põledes linnas päevaduledega sõitnud icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 20:32:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
laurx kirjutas:
Juhmid panevad pimedas/halva nähtavusega tagaots pime.

Jah, neid juhme tuleb ette vahel küll, kes on "Auto" asendist tuled päevatulede peale keeranud ja (tõenäoliselt "tänu" tänavavalgustusele) pole sõidutulede puudumist märganud.
Aga mina olen neid tonte kohanud ainult asulas valgustatud teel, kus auto taguots on tänu tänavavalgustusele siiski nähtav (+ helkurid). Enamasti vilgutan neile, et nad aru saaksid, et midagi on mäda nende tuledega, aga seni pole ükski tont sellest aru saanud või siis ei teagi, kus tulede lüliti asub icon_lol.gif

Pimedal maanteel päevatuledega vist väga sõita ei õnnestu. Aga noh, kurat teab, mõni hull sõidab ka jumala pimesi.

Ma kord sain väga hämaras näha ühte juhti kellel parktuled põlesid sõites. Hakkasin möödasõitu tegema kui silm registreeris väikese tulukese. Arvasin, et jalgrattur - et las tuleb ära ja siis lähen. Aga krt hoopis üks auto parktuledega......
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2025 22:34:32 vasta tsitaadiga

Mul on ka paaril korral ununenud gabariidid peale, kui olen tänavavalgusega kohas sedasi parkinud töötava mootoriga, et sõidutuled ei häiriks tänaval sõitjaid asjatult. Tavaliselt siis lülin lähituled välja, st keeran gabariiditulede asendisse.
Paraku sõitma hakates võib sel juhul ununeda uuesti sõidutuled sisse lülida, sest valgustatud tänaval endal neid väga näha ei ole. Aga vähemalt on tagatuled olemas ja esigabariidid ise on nii suured, et kellelegi auto eestpoolt vaates märkamatuks kindlasti ei jää. Pimedasse kohta jõudes või kui keegi hea inimene vilgutab, siis taipad mis viga on. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 04.07.2025 18:17:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 06:14:00 vasta tsitaadiga

Venes oli vanasti kombeks pimeda hakul parktuledega või hoopis ilma sõita.
Siit läinud juhtidele hakati vilgutama, need ju harjunud tuledega liiklema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 06:31:21 vasta tsitaadiga

see päeval tuledega sõitmine tuli vist 1997 või 98 aastal. Enne seda sõidetigi päeval tuledeta. Vilgutati siis, kui mõni sõitis päeval tuledega icon_biggrin.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 06:59:10 vasta tsitaadiga

Kooli alguse puhul oli kampaania, et lapsed autodega linnas ära harjuks siis sõideti nädal kaks tuledega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 10:44:34 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mul on ka paaril korral ununenud gabariidid peale, kui olen tänavavalgusega kohas sedasi parkinud töötava mootoriga, et sõidutuled häiriks tänaval sõitjaid asjatult. Tavaliselt siis lülin lähituled välja, st keeran gabariiditulede asendisse.
Paraku sõitma hakates võib sel juhul ununeda uuesti sõidutuled sisse lülida, sest valgustatud tänaval endal neid väga näha ei ole. Aga vähemalt on tagatuled olemas ja esigabariidid ise on nii suured, et kellelegi auto eestpoolt vaates märkamatuks kindlasti ei jää. Pimedasse kohta jõudes või kui keegi hea inimene vilgutab, siis taipad mis viga on. icon_lol.gif

Ma seisma jäädes lülitan tuled välja. Sõitma hakates lülitab automaatika vastavad tuled uuesti peale.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 12:07:29 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Venes oli vanasti kombeks pimeda hakul parktuledega või hoopis ilma sõita.
Siit läinud juhtidele hakati vilgutama, need ju harjunud tuledega liiklema.

Oo jaa.
Ukraina. Mingist suitsevast KAMAZ-ist tõusul mööda surudes tuli vastu K-750, ilma tuledeta. Nõrgem lendas teeäärele tolmutama icon_lol.gif Kottpime veel ei olnud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2025 12:42:05 vasta tsitaadiga

Kas seda kolmharki ei peagi enam hoiatuseks tähistama? Tartus mitte, aga maakonnas ju peaks?
Saab ilmselt üle mõne aja riiki toetada...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 13:03:43 vasta tsitaadiga

Kas laupäeval Tallinnas polegi kesklinnas piiranguid seoses laulu - ja tantsupeoga?
https://tarktee.mnt.ee/#/et
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 13:06:44 vasta tsitaadiga

Tarktee näitab Transpordiameti halduses olevate teede infot, Tallinna teed ja tänavad on ikka Tallinna linna hallata.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 13:30:21 vasta tsitaadiga

Ei leia. Tallinn vist ei halda teid tänavaid icon_rolleyes.gif
Liiklemine icon_rolleyes.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2025 14:32:56 vasta tsitaadiga

parem loe, igast asjast pole pildiraamatut ehk tehtud
https://www.tallinn.ee/et/uudis/liikluskorralduse-muudatused-rongkaigu-ja-laulupeo-ajal
https://www.tallinn.ee/et/laulupidu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 15:23:34 vasta tsitaadiga

A-terminali vaja saada siksiga 12.00 väljuvale paadile.
Pirita tee kaudu, kus merepoolne Pirita tee on kahesuunaline. Oh õudu icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2025 15:39:26 vasta tsitaadiga

ära ole mingi Pirita/Viimsi rikkur, lääne poolt oleks palju lahedam tulla icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 15:41:19 vasta tsitaadiga

Unustasin panna parkima, 7.5h olin ära. Trahvi ei olnudki icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 16:25:04 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ära ole mingi Pirita/Viimsi rikkur, lääne poolt oleks palju lahedam tulla icon_lol.gif

Ma elangi "läänes". Õigemini lõunas icon_razz.gif Üks "L" puha.
Sõpruse-Tulika-Paldiski?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2025 16:40:23 vasta tsitaadiga

(tehnika-)paldiski-toompuiestee-rannamäe tee peaks vast kõige otsem olema, aga tõenäoliselt ummikus, hea mõte oleks mõned minutid varuks võtta ja kalamaja hipsteritest suure ringiga ümber sõita
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 17:57:13 vasta tsitaadiga

GPS icon_lol.gif

Leedust villakoormaga Viljandi vanalinna servas asuvasse Mivar-Viva tehasesse teel olev suur veok oli peaaegu kohale jõudnud, kui GPS suunas juhi Uue tänava asemel Tartu tänavale. Kitsal vanalinna tänaval jäi auto maja külge kinni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2025 18:28:29 vasta tsitaadiga

Kas rekadele mõeldud GPS-id ei peaks sellist asja välistama?
Või Leedu logistikafirmal #rahapole ?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.07.2025 18:30:17 vasta tsitaadiga

Ilmselt kasutas waze, see annab isegi sõidukatele eriti lollakaid juhiseid
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 19:31:23 vasta tsitaadiga

Äppi kasutas.
Samas see Mivar-Viva asub s!ta koha peal. Õigemini väravast sissesõit s!tt. Olles lapsena ringi hulkunud, isegi töötanud sellel territooriumil, on rekkaga õuele saamine paras piix. Rekkaga seal korduvalt ukerdanud.

Õnnetus juhtus kella 16.37 ajal Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 225. kilomeetril, kus vasakpööret Kanepi aleviku poole teinud Lux Expressi liinibuss 38 inimesega ei andnud teed Võru suunas otse liikunud sõiduautole Subaru Forester ning toimus kokkupõrge.
https://lounapostimees.postimees.ee/8280435/kohapealt-koik-kais-vaga-kahku-liinibussi-juht-pohjustas-polvamaal-raske-liiklusonnetuse
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 20:08:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
„Bussis oli peale juhi 38 reisijat. Sõiduautos vaid juht. Tema turvavöö oli kinnitatud selja tagant ning autojuht sai õnnetuses ka kõige raskemalt viga. Ta viidi haiglasse,“ ütles Selg.

#maeipeaturvavöödkinnitama

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2025 20:28:24 vasta tsitaadiga

ei, "mõnel juhul on kinnitatud turvavöö palju ohtlikum". Kui oleks kinni olnud, oleks kohe ka kellad olnud...

/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 20:50:50 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ei, "mõnel juhul on kinnitatud turvavöö palju ohtlikum". Kui oleks kinni olnud, oleks kohe ka kellad olnud...

/s


Neid olukordi on üliharva.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.07.2025 20:52:22 vasta tsitaadiga

Vb oleks praegu surnud kui see oleks kinni olnud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.07.2025 08:18:26 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
GPS icon_lol.gif

Leedust villakoormaga Viljandi vanalinna servas asuvasse Mivar-Viva tehasesse teel olev suur veok oli peaaegu kohale jõudnud, kui GPS suunas juhi Uue tänava asemel Tartu tänavale. Kitsal vanalinna tänaval jäi auto maja külge kinni.
gps-lt oodata sellise väljaulatuva majanurgaga arvestamist - palju tahetud nagu ... sellistes kohtades peavad ikka juhtidel endil silmad peas olema ja oma sõiduki suurust teadma
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2025 08:28:26 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Vb oleks praegu surnud kui see oleks kinni olnud


Palun valgusta juhtumit. Lausa huvitav oleks kuulda.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.07.2025 08:29:39 vasta tsitaadiga

Mis juhtumit?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2025 08:40:42 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis juhtumit?


Kus sa oleks surma saanud kuna turvavöö oli kinni,

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.07.2025 08:41:18 vasta tsitaadiga

wat?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2025 09:43:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
wat?


Lugesin valesti - sain aru, et su turvavöö märkus käis sinu enda kohta.
Aga kust see loogika sul tuleb, et võib olla oleks surnud olnud kui turvavöö kinni? Igasugune statistika ega ka loogika sead väidet ei kinnita.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2025 09:44:42 vasta tsitaadiga

Mnator
Eks lõunamaa poeg sõitis märgi Liiklusmärk 313a «Veoauto sõidu keeld» 8T alt läbi.
Muidugi Viljandi liikluskorraldaja on teinud, pildil haagise keskel umbes, keset tänavat ohutussaared millel veel liiklusmärgid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.07.2025 10:11:02 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Oisu. kirjutas:
GPS icon_lol.gif

Leedust villakoormaga Viljandi vanalinna servas asuvasse Mivar-Viva tehasesse teel olev suur veok oli peaaegu kohale jõudnud, kui GPS suunas juhi Uue tänava asemel Tartu tänavale. Kitsal vanalinna tänaval jäi auto maja külge kinni.
gps-lt oodata sellise väljaulatuva majanurgaga arvestamist - palju tahetud nagu ... sellistes kohtades peavad ikka juhtidel endil silmad peas olema ja oma sõiduki suurust teadma


Tänapäeval saadetakse noored naglad kohe väljamaale juba, kui CE käes ja soovi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2025 10:13:26 vasta tsitaadiga

Märksõna "lõunamaa poeg". Stepis ei ole "pilvelõhkujaid" icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.