Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2025 11:18:31 vasta tsitaadiga

Kas on mingeid tähtaegu või plaane, kunas Telia võiks aktiveerida iOSi jaoks RCS-sõnumite toe? Opsüsteemis on valmidus olemas, Telia poolt peab lubamine tulema. Väidetavalt Tele2 võrgus juba toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 20.05.2025 10:00:18 vasta tsitaadiga

Kuidas Telia nimenäit sisse lülitada selliselt, et näeksin tundmatult ettevõttelt tuleva kõne puhul ettevõtte nime?

Telia kirjutab, et nimenäit eelduseks on VoLTE tugi.
Nende enda juhend kuidas Volte aktiveerida.
https://www.telia.ee/abi/teema/520/mobiil/k%C3%B5ned/juhend/1980/kuidas-mobiiltelefonis-volte-k%C3%B5nesid-aktiveerida

Mul on kõik need asjad sisse lülitatud aga ma ei ole mitte kunagi näinud ühelgi sissetuleval kõnel ettevõtte nime.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 10:34:37 vasta tsitaadiga

DPD kulleritel tuleb kiri tavaliselt ette aga üldiselt ei ole ettevõtted vist ise oma nime näitu aktiviseerinud.
Enamasti näitavad lauatelefonidelt tulnud kõned ettevõtte nime.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 10:41:55 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kuidas Telia nimenäit sisse lülitada selliselt, et näeksin tundmatult ettevõttelt tuleva kõne puhul ettevõtte nime?

Telia kirjutab, et nimenäit eelduseks on VoLTE tugi.
Nende enda juhend kuidas Volte aktiveerida.
https://www.telia.ee/abi/teema/520/mobiil/k%C3%B5ned/juhend/1980/kuidas-mobiiltelefonis-volte-k%C3%B5nesid-aktiveerida

Mul on kõik need asjad sisse lülitatud aga ma ei ole mitte kunagi näinud ühelgi sissetuleval kõnel ettevõtte nime.


Androidil on vastav funktsionaalsus mis otsib vasteid Googlest. Nimenäitu VoLTE-s edastatakse ainult siis kui numbri omanik (ettevõte) on nimenäidu seadistanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2025 00:30:51 vasta tsitaadiga

Mulle tulevad kõikide kullerfirmade ja kaupluste kampaaniapakkumiste SMS-id nimeliselt vaatamata sellele, et pole nime salvestanud, ehk siis automaatteavitused paistavad olevat seadistatud. Paki üleandmisel käest kätte, kui kuller helistab siis firmanime ei näidata. Aga kui ootan pakki siis eeldan, et kuller helistab, kuigi tean, et võib olla ka petukõnekatse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2025 12:20:13 vasta tsitaadiga

Kus üldse saab endale selle nime panna mida näidatakse?
Ma olen seda täpselt kaks korda ekraanil näinud. Üks kord miski kuller ja teine kord Elisa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2025 17:52:59 vasta tsitaadiga

Kust ma seda soodustuse perioodi näen iseteeninduses, 400GB pakett, aga ma enam millegipärast ei leia kuupäeva üles, millal see lõppeb.
Kusagil juunis oli. Nüüd nagu pole kusagil kirjas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2025 18:50:18 vasta tsitaadiga

Mul oli küll kuupäev olemas. Lõppes 500GB paket ja maksimum mida pakuti oli 300GB.. Ei viitsinud pikalt vaielda, võtsin mõneks ajaks asemele 100/25 4G piiramatu 27€ eest. Kallis küll on aga hetkel pole aega kaubelda. Hoian silmad lahti ja siis teeb vajalikud liigutused. Kahjuks ei aita sõbralik palumine, ikka number liikuma ja siis saab. Väga nõme küll
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2025 19:15:38 vasta tsitaadiga

Mul oli ka ennem nagu kuupäev, nüüd ei leia seda icon_mad.gif
Ei raatsi nagu 3 numbri peale 1 kuuks 100€ arvet saada

E:
Leidsin sügavast urust selle üles
19.06

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2025 22:26:00 vasta tsitaadiga

jeesus188, mul sama 400 giga ja 19.06 on hinnamuutus. Saime vist need kui mäletan suht samal ajal. Paar aastat tagasi mu meelset. Oli ju veel alguses 200giga ja kui ise otsisid, siis sai sama raha eest 400 peale tõsta. 7€ asemel hakkab 30 olema. Ilus aeg oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2025 23:48:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, mul sama 400 giga ja 19.06 on hinnamuutus. Saime vist need kui mäletan suht samal ajal. Paar aastat tagasi mu meelset. Oli ju veel alguses 200giga ja kui ise otsisid, siis sai sama raha eest 400 peale tõsta. 7€ asemel hakkab 30 olema. Ilus aeg oli icon_biggrin.gif
helistasin neile, tädi ütles, et ei saa mulle pakkuda midagi enne 19.06
Ütles, et võtaks ühendust hiljem...mainis ka, et viisakas oleks mõni päev ka täishinnaga kasutada icon_eek.gif
Mul pole selle õige tädi numbrit, kellega alati suhelnud olen ja kokkuleppele saanud.
Selles kõnes ütlesin otse ära, et mina ei viitsi hakata mingeid numbreid liikuma panna, et saada normaalne hind, 20 aastat klient olnud ja kokkuleppele saadud ahvardamata.

No mõned eurid võib ju juurde maksta, pole probleem. Aga mingi 20€ kuus....tänan ei....eks varsti selgub

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 00:18:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, mul sama 400 giga ja 19.06 on hinnamuutus. Saime vist need kui mäletan suht samal ajal. Paar aastat tagasi mu meelset. Oli ju veel alguses 200giga ja kui ise otsisid, siis sai sama raha eest 400 peale tõsta. 7€ asemel hakkab 30 olema. Ilus aeg oli icon_biggrin.gif

Vaatasin ka järele. Senise 4.58€ asemel hakkaks 30,50€maksma.

Tegelikult seda 400GB vaja ei olekski. Alguses tuli jah seal 300GB kasutust aga nüüd üle 100 ei tule. Ja kui wifit kasutada siis 50-60GB oleks piisav.
Mul veel 29.06-ni aega. Võtan kah uuel nädalal ühendust ja küsin mida pakuvad.

tsitaat:
et viisakas oleks mõni päev ka täishinnaga kasutada

Ma ütleks, et viisakas oleks neil teha tagasiarvestus selle aja eest kui mahtu täis ei kasutanud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 21:42:36 vasta tsitaadiga

Mul see maht saab alati suht täis. Samas m-elu vms on piiramatu mahuga ja 35€ vist. Aga eks näis jah
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sshd
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2025



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 12:27:58 vasta tsitaadiga

Pommitasin täna kliendituge ja uutele klientidele pakutakse 400 GB paketi ~14€/kuus. Muidugi tahavad kaheaastast lepingut teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.06.2025 12:42:03 vasta tsitaadiga

Diili 100 GB on 12,77€. Tähtajalist kohustust ei teki.
Mul sai kuu lõpuks 100 GB täis siis, kui 2 nädalat iga päev arvutisse internetti jagasin ja sealt muuhulgas telesaateid ja Youtube'i videoid vaatasin.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 14:26:33 vasta tsitaadiga

Ja kui suu lahti teha saab sama hinnaga 200GB paketi. 100gb saab 8.99ga Diilist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.06.2025 12:44:35 vasta tsitaadiga

Telia on agressiivseks läinud oma võtetega.

Varem oli nii, et kui lepingus ettenähtud maht täis sai, siis said 2,99€ eest osta 1 GB juurde.... siis varsti oli see 3,98€... nüüd 5,07€
Kuna seda juhuts harva, siis oli see puuduv giga väga kiiresti ostetav kui vaja oli.

Nüüd saab juba kurja SMS-i, et jooksval kuul oled kasutanud 60% oma internetipaketi mahust. Mahu täitumisel internetti kasutada ei saa. Kasutamise jätkamiseks saate valida 16GB paketi hinnaga 20€.

Kui ma 27. Maiks olin 60% kulutanud, siis igati loogiline pakett mul ju ja midagi ei ole mul vaja juurde osta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 12:47:51 vasta tsitaadiga

-Koppel-, Teavitused saad kinni keerata aga minu puhul on see oluline, et teaksin edasiseid päevi planeerida või vaadata, kus see ootamatu mahu kulu on. Oletame, et mõni saab juba teavitusekuu esimesel nädalal, siis mõtleb, kas tasub ikka suvilas hotspotiga telerit vaadata või teistmoodi lahendada. jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 12:59:04 vasta tsitaadiga

indrpo, kas Telia oma töötajatele tõesti piiramatut paketti tasuta ei anna?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:06:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrpo, kas Telia oma töötajatele tõesti piiramatut paketti tasuta ei anna?

Miks peaks? Kaupluse töötajate pereliikmed käivad toidupoes tasuta asju korvi ladumas?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:09:26 vasta tsitaadiga

Ma kunagi ammu ühe teise operaatori juures töötasin. Siis võisin küll Eesti siseselt kõnesid teha ja mobiilset netti kasutada palju jõudsin. Tõsi, ainult oma töönumbriga, pereliikmetele seda muidugi ei saanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:15:28 vasta tsitaadiga

telial raha aina väheneb... sellest ka agressiivsem poliitika., edu neile pankrotiteel ja siit lahkumist
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.06.2025 13:25:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
napoleon kirjutas:
indrpo, kas Telia oma töötajatele tõesti piiramatut paketti tasuta ei anna?

Miks peaks? Kaupluse töötajate pereliikmed käivad toidupoes tasuta asju korvi ladumas?

No isegi mujal ettevõtetes töötades sai Telia piiramatu paketi tasuta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:48:32 vasta tsitaadiga

Töönumbrist pole juttu olnud, pole mõtet teemat kõrvale viia. Pereliikmete jms paketimahu teavitus oli küsimus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 19:18:32 vasta tsitaadiga

Telia aktiveerib järjest 5G pakette kuni Juuli kuu lõpuni. icon_biggrin.gif
Sain sellise sisuga SMS, võibolla mingi nali.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 19:20:13 vasta tsitaadiga

suveks saavad kõik teenused 5G toe, ka 4G pakettide kliendid, et suveüritustel oleks koormus paremini hajutatud ja kliendikogemus parem.
Klient saab hiljem otsustada kas oli ja paketti 5G peale muuta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 19.06.2025 19:42:33 vasta tsitaadiga

Kas nüüd peab ka teada andma, kui tahad 4G peale tagasi minna, muidu löövad kirve selga? Telia kombeid ei või iial teada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 19:43:09 vasta tsitaadiga

Ei, ise tuleb, ise läheb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 19:45:42 vasta tsitaadiga

Ei tulnud midagi.. ikka 4G ja ei mingit 5G. Puhas scam..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 20:18:31 vasta tsitaadiga

Osta uus telefon, või tee restart icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 21:00:48 vasta tsitaadiga

Restart proovitud, telefon on ajakohane.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 21:00:52 vasta tsitaadiga

jah, scam. telia 5G pakett ilusti 5G aga teine sim mis diilis kuvab vaid LTE
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 21:07:58 vasta tsitaadiga

Siis ilmselt peab 24h kuidagi ära ootama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 21:10:08 vasta tsitaadiga

suva, olen üle aasta maksnud diilile 50gb eest iga kuu 7 euri aga kasutus on olnud 0
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 23:05:03 vasta tsitaadiga

400gb paketile ca 100% hinnatõus...aga ok, mul seda 1 numbrile vaja, inflatsioon ja rootsi lihapallid...elan üle.
2 numbrile läksid väiksemad paketid. Kui 2027 tule sama -50% pakkumine, siis 23a hiljem võib liikuda ka

Huvitav see, ise räägivad mingist krd 5g hajutamisest....ja samas pakuvad 5G vaid 400gb paketis...lambad icon_lol.gif

Ps: mul see juba ammu olemas ja isegi kodunetiga, mida ei pidanud eales tulema....samas hiireklikiga aktiveeriti sagedus lol

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 00:06:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tulnud midagi.. ikka 4G ja ei mingit 5G. Puhas scam..

Sama siin. Tuli sõnum. Telefonile restart tehtud. Toetab 5G võrku aga endiselt 4G+
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 09:01:21 vasta tsitaadiga

Peab Teliat tunnustama ka. Eelmisel nädalavahetusel oli Setomaal pikem elektrikatkestus ja Telia oli ainus, kellel maksimumlevi koos 5G ühendusega üleval püsis kogu aja. Tele2 sealkandis levi nagunii pole ja Elisal kukkus levi väga kiiresti 2G ning 1-2 levipulga peale.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 11:30:20 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ei tulnud midagi.. ikka 4G ja ei mingit 5G. Puhas scam..

Sama siin. Tuli sõnum. Telefonile restart tehtud. Toetab 5G võrku aga endiselt 4G+


Järjest hakkavad tööle, õhtuks ilmselt kõigil.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 11:51:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Peab Teliat tunnustama ka. Eelmisel nädalavahetusel oli Setomaal pikem elektrikatkestus ja Telia oli ainus, kellel maksimumlevi koos 5G ühendusega üleval püsis kogu aja. Tele2 sealkandis levi nagunii pole ja Elisal kukkus levi väga kiiresti 2G ning 1-2 levipulga peale.
Nii on. Telia võib hinnatundliku kasutaja jaoks olla kallimas otsas: aga nii kodus kui taskus, no on kvaliteet hea. Isiklikult ei viitsi ammu juba senti saagida kuna meelerahu (loe: kvaliteetne internet) on hindamatu väärtusega.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 12:13:42 vasta tsitaadiga

Juba sajandi alguse poole öeldi, et vahet pole mis operaatori juures alustad, lõpetad ikka EMT-s.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 01:25:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Osiris kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ei tulnud midagi.. ikka 4G ja ei mingit 5G. Puhas scam..

Sama siin. Tuli sõnum. Telefonile restart tehtud. Toetab 5G võrku aga endiselt 4G+


Järjest hakkavad tööle, õhtuks ilmselt kõigil.

No ei tea. Läinud juba mitu päeva ja endiselt 4G+
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 09:28:56 vasta tsitaadiga

Mis telo on üldse, 5g võib toetada, aga kui käepigistust ei tule, siis ei saagi seda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 10:02:19 vasta tsitaadiga

Osiris, Sama number mis profiiilis? Võin selle edastada või rega 123 mure. Üldiselt peaks 5G avatud olema kõigil aga teavitus saadeti 5G telefonidele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.06.2025 12:23:03 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:

No ei tea. Läinud juba mitu päeva ja endiselt 4G+

Ootasin ja ootasin - aga nüüd avastasin et seadetes oli 4G/3G/2G (Auto), valisin 5G-ga ja palun väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 20:39:23 vasta tsitaadiga

Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga Telia võrgus
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.06.2025 02:09:25 vasta tsitaadiga

Mul on telefoni seadetes valitud eelistatud võrgutüübiks 5g, aga näitab ikka 4g. Kas jutuks olev 5g-le üleminek kehtib ka Diilile? Kas kõigis Telia mastides ikka on 5g?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2025 02:15:01 vasta tsitaadiga

Ei ole kõigis aktiveeritud 5g
Vähemalt kuu vms. tagasi mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2025 15:43:19 vasta tsitaadiga

kehtib ka diilile ja töötab
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2025 17:27:09 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga Telia võrgus


Sul telefon kahte esimi ei toeta siis? Saaksid kohe iseteeninduses võtta ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2025 09:21:05 vasta tsitaadiga

See 5G kingitus ja reklaam lause, et rahvarohkete üritustel saaks telefoni kasutada on täielik läbikukkunud kampaania ja lauselge vale.

22 juulil käisin Vedra jaanitulel. Telefonil ilusti 5G ees aga ühendus kukkus täiesti nulli ära, terve õhtu läbi oli levi asemel HÜÜUMÄRK. Alguses kui saabusin platsile nägin kiirusi 0,8Mbit/s aga siis kadus seegi ära. Kauba müüjatel lakkasid makse terminaliid töötamast ja sai ainult sularahaga majandada.
23. juulil sama lugu Palivere jaanitulel. 5G ees, levi peaaegu põhjas aga levi kohal jälle HÜÜUMÄRK, internetti ei ole. OK, ega mul midagi tegemata ei jäänud ja suht suva sellest internetist aga no ei saada mass üritustega siiamaani hakkama.

Katsetasin ka 4G sagedusi aga sama asi, ei mingit ühendust. Ei tea ainult seda, et kas teistel operaatoritel oli sama probleem.
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.