praegune kellaaeg 14.06.2025 09:20:24
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
antx
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2005
|
26.05.2025 11:51:03
ASUS jahutus |
|
|
Asuse l2pakal hakkasid prose tempid k6rgeks minema ja m6tlesin et ehk ventikate puhastamine ja pasta vahetus aitaks. lahti v6ttes oli jahutuse kinnitusel 2 kruvipesa emaplaadi kyljest lahti ja radika eemaldamisel tulid ka teised kaks lahti. Kuidas on v6imaoik neid tagasi kinni saada, et saaks radika kruvid kinni keerata? Lisan pildi ka juurde.
|
|
Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.05.2025 14:55:56
|
|
|
need peaks olema joodetud. tundub, et seal allpool oleks piisavalt ruumi ka kruvidega teiselt poolt panna. õhuke seib, seibi alumine külg peab dielektrikuga olema, kruvi nii piisavalt lühike, et teiselt poolt saaks kinnituse kruvi ka sisse keerata.
peene otsaga kolb, see tükk sinna otsa, kruviauku ja soojendama, teiselt poolt kaa kolviga sooja ja tina. üksi ei pruugi saada, võib.olla on vaja kedagi appi kas hoidma või jootma. tallinnas võiks maxfox04 tegeleda aga vahel jääb ka mõni teine elektroonik silma, kellel materjalid ja oskused olemas on..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder Umbes 25 arvutit kohe olemas. |
|
Kommentaarid: 1130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
716 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|