|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.04.2025 10:51:56
|
|
|
beastbeats, tegu on ju mängukonsooliga
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.04.2025 13:45:23
|
|
|
Etz, kas viide reeglile polnud piisav selgitus?
Tehniliselt on ju tegu portatiivse PC-ga.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
08.04.2025 18:00:37
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Etz, kas viide reeglile polnud piisav selgitus?
Tehniliselt on ju tegu portatiivse PC-ga. |
Sama loogika järgi on PS5 nišioperatsioonisüsteemiga ja ebakonventsionaalse sisendiga mänguriarvuti.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.04.2025 18:49:58
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Etz, kas viide reeglile polnud piisav selgitus?
Tehniliselt on ju tegu portatiivse PC-ga. |
Tehniliselt on tegu, handheld mängukonsooliga.
Form factor loeb antud kontekstis, IMHO.
See et oskaja mees, sellega muudki teha saab ei muuda seda PC’ks.
Playstationitest ehitati Compute Clustreid, see ei tee ju Playstationist ometi serverit.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.04.2025 22:34:31
|
|
|
Valve
| tsitaat: |
| All Steam Decks (both LCD and OLED) are powerful, portable, PC gaming devices made for comfort and a console-like experience. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
13.04.2025 12:20:42
Teema -:MSI RTX 3080 Ti Ventus 3x 12GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : MSI RTX 3080 Ti Ventus 3x 12GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" kasti "
ostsin selle 2n tagasi juba.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kinghill
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.01.2014
|
14.04.2025 23:03:31
Teema -:Lauaarvuti | Ryzen 5500 | RX 5700 XT | 32GB RAM | 1TB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Lauaarvuti | Ryzen 5500 | RX 5700 XT | 32GB RAM | 1TB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
OK hind muuta 455€ peale
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kinghill
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.01.2014
|
14.04.2025 23:03:57
Teema -:Lauaarvuti Ryzen 8400f | RX 5700 XT | 16GB DDR5 | 1TB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Lauaarvuti Ryzen 8400f | RX 5700 XT | 16GB DDR5 | 1TB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
OK hind muuta 475€ peale
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2025 07:07:13
Teema -:infot kuhu müüa Laptop:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : infot kuhu müüa Laptop
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" kasti "
Tehti äriteema, müüdi pill aga see sodi jäi siia.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.04.2025 07:47:37
|
|
|
| Ära muretse, Ostuabi teemad aeguvad ise
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
17.04.2025 09:08:24
|
|
|
| et ei solgerdataks sinna lisa, siis läks teema lukku, nii peaks ta kindlalt mõne aja pärast ise kustuma aga seni kui nähtav ehk mõni natuke taibukam alustaja märkab lugeda ja on tal kohe oma vastus olemas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kinghill
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.01.2014
|
19.04.2025 16:05:52
Teema -:Lauaarvuti Ryzen 8400f | RX 5700 XT | 16GB DDR5 | 1TB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Lauaarvuti Ryzen 8400f | RX 5700 XT | 16GB DDR5 | 1TB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Eemaldada pealkirjast RX 5700 XT ja Muuta kogu kuulutuse sisu järgmiselt:
Arvutit kasutatud pole. Tagaplekk puudu.
Videokaarti enam pole. Lisaraha eest saab paigaldada.
AMD Ryzen 8400f
Asrock B650M-H/M.2+
MSI MAG A650BN
Kingston NV3 1TB
Kingston fury beast 2x8gb 6000mhz cl36
KRUX Vako
OK: 375€
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuroiShinigami
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2022
|
24.04.2025 11:35:57
Teema -:Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Tere sooviks hinda muut mõlemat 10 euri võrra allapoole palun
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.04.2025 15:56:13
Re: Teema -:Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32:- vajaks tähelepanu |
|
|
| KuroiShinigami kirjutas: |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Tere sooviks hinda muut mõlemat 10 euri võrra allapoole palun |
Ole hea ja kirjuta soovitud hinnad siia välja. Vastasel juhul võivad mitmed ärimoded tuua hinna kümne kaupa allapoole ning järele jääb ainult ah 10 ok 20
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuroiShinigami
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2022
|
25.04.2025 09:18:48
Re: Teema -:Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| KuroiShinigami kirjutas: |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Fury Beast RGB Black 32GB DDR5 6000MHZ DIMM KF560C30BBEA-32
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Tere sooviks hinda muut mõlemat 10 euri võrra allapoole palun |
Ole hea ja kirjuta soovitud hinnad siia välja. Vastasel juhul võivad mitmed ärimoded tuua hinna kümne kaupa allapoole ning järele jääb ainult ah 10 ok 20 |
Tere paneks palun alghinna - 60 ja ostakohe 70 palun
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.04.2025 13:30:48
Teema -:HiFi komplekt Marantz PM6006 + ND8006:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : HiFi komplekt Marantz PM6006 + ND8006
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus"->" "
Lisaks veidi pilte juurde, olemasoleva pildi alla:
[url=https://postimg.cc/KRvB8R4y][img]https://i.postimg.cc/KRvB8R4y/35551aea-b75d-4530-90d1-29f8779b720f.jpg[/img][/url]
[url=https://postimg.cc/BtC23xSg][img]https://i.postimg.cc/BtC23xSg/4d3455c3-1268-44e0-b17d-b4cd4e63645a.jpg[/img][/url]
[url=https://postimg.cc/rKnW0MtR][img]https://i.postimg.cc/rKnW0MtR/d9f35cda-a88c-46c3-ad3b-01cb49866daf.jpg[/img][/url]
[url=https://postimg.cc/ZWWN62r7][img]https://i.postimg.cc/ZWWN62r7/IMG-6571.jpg[/img][/url] |
Äitäh.
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.05.2025 14:34:34
|
|
|
Nii või
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.05.2025 15:20:20
|
|
|
| iir kirjutas: |
Nii või  |
Kärab küll, teisel saidil on thumbid teise suurusega aga las olla.
Täname
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
07.05.2025 02:05:32
Teema -:MSI Katana 15 15.6" i7-13620H 32GB 1TB SSD RTX 4050:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : MSI Katana 15 15.6" i7-13620H 32GB 1TB SSD RTX 4050
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus "
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
07.05.2025 19:32:15
Teema -:Korralik Apple Mac mini i5/16GB RAM/512GB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Apple toodete ostu-müügifoorum
Teema : Korralik Apple Mac mini i5/16GB RAM/512GB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Apple toodete ostu-müügifoorum"->" mu läbu ära "
Point proven.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gagagag
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2020
|
13.05.2025 23:26:08
Teema -:MSI GP76 11UG, RTX 3070, i7-11800H, 17.3`, 1440p 240Hz, 32GB RAM, 2TB NVMe:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : MSI GP76 11UG, RTX 3070, i7-11800H, 17.3`, 1440p 240Hz, 32GB RAM, 2TB NVMe
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
teatan enda kuulutusest, et see toode on juba müüdud aga ma ei oska kuulutust maha võtta
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M_YAZ
HV kasutaja
liitunud: 24.05.2006
|
17.05.2025 10:31:10
Teema -:SSD Samsung 870 EVO 500 GB (uus kinnises pakendis):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : SSD Samsung 870 EVO 500 GB (uus kinnises pakendis)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
19.05.2025 09:21:51
Teema -:Juppide hind + ostusoovitus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Juppide hind + ostusoovitus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Võib sulgeda/arhiveerida. Kõik olemas.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.05.2025 12:11:42
Teema -:Soovitage kõrvaklappe.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Soovitage kõrvaklappe.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" Vaidlused » Võitlustanner » Millised kõrvaklapid? "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
20.05.2025 17:41:34
Teema -:i5 8600k + Gigabyte Z390 UD + 16GB Kingston RAM:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : i5 8600k + Gigabyte Z390 UD + 16GB Kingston RAM
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Viimasel ajal on eriti palju neid AH 1€ müüke siia tekkinud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
23.05.2025 15:24:55
Teema -:Palun ligikaudset hinda PC'le:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Palun ligikaudset hinda PC'le
Selgitus : Palun teema kustutada
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
27.05.2025 12:41:13
Teema -:Powercolor Hellhound RX 6600XT:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Powercolor Hellhound RX 6600XT
Selgitus : Muuta AH 110€
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
28.05.2025 09:40:49
Teema -:Marin DSX 2 maastiku, matka, gravel bike (V: Apple tooted ):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : Marin DSX 2 maastiku, matka, gravel bike (V: Apple tooted )
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus"->" "
"Kaasas pudelihoidja ja flat pedaalid" asemele:
Kaasas pudelihoidja, flat pedaalid ja 700x45c WTB graveli rehvid lisaks.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
02.06.2025 17:13:32
Teema -:INNO3D RTX™ 3080 TI ICHILL X4:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : INNO3D RTX™ 3080 TI ICHILL X4
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" kinni "
teised peavad vist pepu ka ära pühkima.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
02.06.2025 18:42:57
Teema -:tallinn-helsingi-tallinn & helsingi-stockholm-helsingi viking line kinkekaardid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : tallinn-helsingi-tallinn & helsingi-stockholm-helsingi viking line kinkekaardid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus"->" lisada "uus ah 50€" "
äitah
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
04.06.2025 09:24:06
Teema -:Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Tere!
Postitust ei saa muuta. Arusaamatu, sest kasutasin HV krediite ning peaks mul olema ka võimalus siis hinda reguleerida.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.06.2025 15:56:26
Re: Teema -:Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue:- vajaks tähelepanu |
|
|
| meesmaalt kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Tere!
Postitust ei saa muuta. Arusaamatu, sest kasutasin HV krediite ning peaks mul olema ka võimalus siis hinda reguleerida. |
Mis loogika see on?
13. Esimest postitust saab muuta vaid esimese 3 tunni jooksul. Pärast seda tuleb teema muutmiseks pöörduda mõne Ärimoderaatori poole.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
04.06.2025 20:21:25
Teema -:Lenovo X250:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Lenovo X250
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" kasti "
Ise ei oska..
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
06.06.2025 11:38:22
Re: Teema -:Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| meesmaalt kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Vivo X200 Pro 12gb/25G6B Blue
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Tere!
Postitust ei saa muuta. Arusaamatu, sest kasutasin HV krediite ning peaks mul olema ka võimalus siis hinda reguleerida. |
Mis loogika see on?
13. Esimest postitust saab muuta vaid esimese 3 tunni jooksul. Pärast seda tuleb teema muutmiseks pöörduda mõne Ärimoderaatori poole. |
Kaine loogika. Miks ainult 3 tundi võin muuta? Kui 1 päev keegi ei paku siis võiks lasta inimesel hinda langetada
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.06.2025 12:10:58
|
|
|
| Kirjuta oma hinnasoovist siia ning muudame ära
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.06.2025 12:14:55
|
|
|
| meesmaalt, põhjus on selles, et foorumis pole näha muudatuste ajalugu. Algse postituse muutmise võimalus annaks erinevaid võimalusi huiata või kuritarvitada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.06.2025 14:12:07
|
|
|
Kui keegi teemasse postitab siis järgmiseid poste saad muuta palju süda lustib. Ole lahke
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.06.2025 17:13:56
Teema -:Ostan GTX 295 või HD4870x2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Ostan GTX 295 või HD4870x2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" ahju "
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alarsistok
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2014
|
24.06.2025 09:20:12
Teema -:Monitor Audio Silver 300 6G põrandakõlarid (paar):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : Monitor Audio Silver 300 6G põrandakõlarid (paar)
Selgitus : Tere, soovin muuta teemas olevat hinda, aga otse seda teha ei saa - ei saanud kommenteerida ja samuti ei saa teemat muuta. Kirjutasin Tanelile küsimuse, soovitas moderaatorile teatada.
Uus hind oleks 600EUR.
Tänan,
Alar
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
01.07.2025 11:38:31
Teema -:Asus Zenbook UM431D - veaga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Asus Zenbook UM431D - veaga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus "
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
11.07.2025 14:02:49
Teema -:Dell Latitude E6440 i5 protsessori ja SSD-ga, kaasa laadija:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell Latitude E6440 i5 protsessori ja SSD-ga, kaasa laadija
Selgitus : Muuta hind "OK: 45€"->"OK: 40€"
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.07.2025 14:05:17
|
|
|
| lisasin postituse, saad nüüd ise sinna kirjutada. Samas kindel ma pole kas see 5€ hinnalangetust huvi suurendab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydsekas
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2006
|
16.07.2025 14:23:52
Teema -:WhatzAp +16465806302) Pasūtīt īstu autovadītāja apliecību. Īsts ID. 100% neatklājami viltoti ei:- vajaks tähel |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : WhatzAp +16465806302) Pasūtīt īstu autovadītāja apliecību. Īsts ID. 100% neatklājami viltoti ei
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
16.07.2025 14:30:52
Teema -:WhatzAp +16465806302) Pasūtīt īstu autovadītāja apliecību. Īsts ID. 100% neatklājami viltoti ei:- vajaks tähel |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : WhatzAp +16465806302) Pasūtīt īstu autovadītāja apliecību. Īsts ID. 100% neatklājami viltoti ei
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogger
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2016
|
19.07.2025 13:15:06
Teema -:Radeon RX 6800 XT reference:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Radeon RX 6800 XT reference
Selgitus : Muuta hinda "OK: 350€; AH: 300€"->"OK: 330€; AH: 280€"
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardware
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2020
|
25.07.2025 22:24:24
Teema -:ASUS TUF A15 FA507UI-LP095 AMD Ryzen 7 8845HS/32GB/1TB SSD/RTX 4070/15.6":- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : ASUS TUF A15 FA507UI-LP095 AMD Ryzen 7 8845HS/32GB/1TB SSD/RTX 4070/15.6"
Selgitus : Muuta hinda "OK: 850€; AH: 750€"->"OK: 750€; AH: 650€". Viimane rida palun kustutada, see päev on juba möödas ja tekitab ainult segadust.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M_YAZ
HV kasutaja
liitunud: 24.05.2006
|
30.07.2025 13:21:59
Teema -:i7 7700K, 1080Ti Zotac AMP (veaga):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Selge on see, et ma bottidega võitlema ei hakka - aga keski sääl teema kelku peab saama
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : i7 7700K, 1080Ti Zotac AMP (veaga)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.07.2025 16:52:01
Teema -:Lenova 450 8G PC3 12800 03X6657 m'lu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : Lenova 450 8G PC3 12800 03X6657 m'lu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" kasti"
Järgmine kirjaoskamatu, kes enda järelt koristada ei suuda.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
31.07.2025 23:49:42
Teema -:MÜÜDUD Mobiilne Konditsioneer Electrolux Art Style EACM-13 HR/N3:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : MÜÜDUD Mobiilne Konditsioneer Electrolux Art Style EACM-13 HR/N3
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus"->" kasti "
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|