Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 20:51:44 vasta tsitaadiga

iina spyware on väga tundlik selle kiire käivituse suhtes.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2025 22:04:53 vasta tsitaadiga

vigurvänt Ma pole Paragoni kasutanud aga tundub, et see viimane valik on tõenäoliselt sama mis Clonezillal disk-to-disk. Sest Disk-to-disk kloonib üks-ühele ketta sellisena nagu on. Kui on bad'e sees siis kopeerib ka need kloonile sisse. Selles suhtes on miinus, disk-to-disk ignoreerib kettavigu, aga teistpidi on tegemist 100% identse klooniga- pole vaja midagi installida ega opsüsteemis muudatusi teha sest kõik tarkvaralised seaded ning opsüsteemi olek kloonitakse sisse sellisena nagu oli kloonimise hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 22:50:51 vasta tsitaadiga

kloonimisel "installib" vaid ketta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 23:09:37 vasta tsitaadiga

link :: üks proge tutvustus

Proovige Symantec Ghost proget.
Partitsioonist teed partition to image mingile välisele kettale ja saad selle siis image to partition teha all kui miskit pekki peaks minema.
Või disk to disk vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 23:20:54 vasta tsitaadiga

viimane opsüs mida sellega kloonida sai oli w7. väga hea asi on. oskab võrgus multicasti ka kloonida. mul on mudru koos buutketta imagega kuskil olemas. if any.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 23:22:27 vasta tsitaadiga

pulgalt bootiv linux ja dd kui on vaja raw image teha.
Macrium kui tahad mugavamalt toimetada ja ketas terve on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2025 23:26:05 vasta tsitaadiga

Ma alles kloonisin läppari 256gb icon_arrow.gif 1tb Macrium reflect progrega (win11)
Natuke aega võttis, aga töötas ideaalselt. Trial versiooniga aega kloonida 30 päeva
Mõned klikid ja tehtud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2025 23:29:47 vasta tsitaadiga

tee selle triali seest nüüd omale buutiv "rescue media" ja see kehtib igavesti. hirens boot cd seest saad omale vajalikud ludinad näiteks paroolide resettimise jaoks ka ringi tõsta ning portable programmid mida igapäevaselt vaja ja päris asjalik pulga-aknad.
jeesus188, kas sul on see "x" trialis? ma tahaks selle rescue mediat..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2025 01:54:40 vasta tsitaadiga

Mis x...ma ei tea midagi...kloonisin vaid suuremale kettale
Trialis peaks kõik asjad olema, mis makstavas versioonis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2025 06:29:22 vasta tsitaadiga

Hetkel on macrium reflect jõudnud versiooni 10 ehk x. Mul on viimane pulk 8. Ma tahaks värskemat.
Mul pole rohkem vaja sellest kui create rescue media..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2025 11:04:26 vasta tsitaadiga

Kuidas mingit errorisse läinud Windows Update'i sealt nimekirjast maha saada? Software Distribution kaust tühjaks lastud, ei mõjunud. Ikka üritab mingit Bluetoothi driverit installida. Registrisse ei tha veel näppima minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 23.04.2025 11:42:18 vasta tsitaadiga

Üritasin hibernate abil fast startupi parandada, aga see samuti ei tööta, ilmselt seoses sellega ei toimi ka fast startup. Hibernatest väljumine võttis sama kaua aega, kui tavaline bootimine ja eelnev seis ei taastunud (nt avatud brauser). Esimesel korral viskas ette sellise sinise ekraani, kui pärast hibernatest väljumist tegin shutdowni ja siis käivitasin arvuti:
Spoiler Spoiler Spoiler

Proovisin ka hibernate välja/sisse lülitada. Lõpuks jätsin selle välja, koos sellega kadus ka fast startup valik. Kui need ei toimi, siis polegi neid vaja. Vähemalt 2 positiivset asja on nüüd kah - shutdown käib kiiremini, kui varem ja seoses hibernate väljalülitamisega vabanes 6 GB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2025 19:07:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas mingit errorisse läinud Windows Update'i sealt nimekirjast maha saada? Software Distribution kaust tühjaks lastud, ei mõjunud. Ikka üritab mingit Bluetoothi driverit installida. Registrisse ei tha veel näppima minna.

Kui soov on see täielikult peita, siis vana hea wushowhide.diagcab jooksutamine aitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2025 14:20:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Windows 11’s April update is triggering BSODs for no reason, and the only fix is to wait
https://www.xda-developers.com/windows-11-april-update-triggering-bsods/

Endalgi oli suure üllatusena blue screen hiljuti, aga ei jõudnud veateadet lugeda.

Ei tea kas sellest või mitte, aga täna läks mingi windows update peale mille tulemusena windowsi boot logo all olev spinner hangub ja edasi ei lähe. safe mode ei tööta, startup recovery ei aita. Pusin ja uurin mis toimub. kellelgi veel sellist üllatust täna?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.04.2025 14:33:15 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
SKG kirjutas:
Windows 11’s April update is triggering BSODs for no reason, and the only fix is to wait
https://www.xda-developers.com/windows-11-april-update-triggering-bsods/

Endalgi oli suure üllatusena blue screen hiljuti, aga ei jõudnud veateadet lugeda.

Ei tea kas sellest või mitte, aga täna läks mingi windows update peale mille tulemusena windowsi boot logo all olev spinner hangub ja edasi ei lähe. safe mode ei tööta, startup recovery ei aita. Pusin ja uurin mis toimub. kellelgi veel sellist üllatust täna?
oled kindel, et update?
pole nagu vastav päev selleks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2025 15:29:36 vasta tsitaadiga

Reedene testimata uuendus - mis saab veel parem olla icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2025 19:54:45 vasta tsitaadiga

Sülitan 3x üle vasaku õla aga mul hetkel W11 jäänud püsima sellisena nagu on ja erilisi üllatusi kumulatiivsete uuendustega pole tekkinud. Panin endal W11 uuendused kinni niipalju kui sain ja hetkel jäänud püsima 23H2 peale. Vahest Startup menüüs kaovad enimkasutatavate äppide nimekirjast äpid ära (ja mingil hetkel tulevad tagasi) aga üldiselt võib teatud määral rahule jääda. Enam ei uuenda isegi mitte graafikakaardi draivereid ja ei näe põhjust ka sest kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2025 20:32:52 vasta tsitaadiga

Ma panen iga kord masina 5 nädalaks pausile....ja siis palvetan kui masin restarti teeb....ja nii uuele ringile..
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 13:27:47 vasta tsitaadiga

Windows 11 explorer on ikka jube sõnnik.

Ma ei hakka üldse nimetamagi, et ei toimi endiselt "restore previous explorer windows", aga isegi tavalisel exploreri kasutamisel ikaldub.
Mingisugused meediakaustad on täitsa välistatud, sest nende avamisel jõuab enne habe ette kasvada, kui need avanevad. Ainult alguses töötavad, kui faile on mingi käputäis. Kui juba 100 kanti jõuab, siis tuleb "General items" kausta tüübiks valida, muidu võid siniseks vihastada ennast.
Oleks siis, et riistvara on nigel... No ei ole: Samsung 980 Pro NVMe SSD, Ryzen 7950X3D, 64GB RAM. Ja ainult explorer on see mis ikaldub (eba)regulaarselt.

Eile õhtul hakkas jälle koolema pikkamööda. Järjest aeglasemaks läheb kaustade avamisel ja lõpuks hakkab kontekstimenüüsid kaotama ja lõpuks kaotab ka akende sisu. Mõlemat kuidagi järk-järgult - hakkavad kaduma graafilised elemendid, vahel jääb mingi terminalifondiga tekst järele, aga enamasti muutub kõik kiiresti olematuks.

Exploreri restartimine ei muuda eriti midagi. Kõik exploreri protsessid maha killida ja uus käivitada, siis nagu korraks aitab, aga nüüd viimane kord jäi taskbar pärast seda fullscreen programmidele ette kollitama ja ega need exploreri aknad ka stabiilselt ei toiminud.

Ainult reboot aitab mingiks perioodiks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 13:37:11 vasta tsitaadiga

Mälupulkade ja väliste ketastega sama lugu. Enamikel juhtudel teed mälupulga exploreris lahti ja mingi 10 sekundi pärast kuvatakse sisu. Lihtne NTFS vormingus andmekandja ilma krüptode ja värkideta. Viirusetõrjes ka asi pole, kuna täiesti puhtas äsjainstallitud arvutis samamoodi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2025 13:43:58 vasta tsitaadiga

Väga "huvitav" on ka 1000 pildiga kausta avada ja seal ringi liikuda....2000 aastad tulevad meelde kui veel järjestust muuta näiteks....saab kaua oodata kuni härra mõtlemise lõpetab icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 14:10:52 vasta tsitaadiga

Põhihäda võib ehk olla selles, et uuele explorerile meeldib veel sügavamalt meediafailide metainfos kaevata kausta sisu lugemisel? Ja paistab ka välja, et juba kord loetud infot tahab iga jumala kord uuesti üle lugeda kuhugi andmebaasi indekseerimise asemel.

Sest üks toimiv viis kiiremini toimetamiseks (nagu ka enne windows 11) on kausta properties aknas customize alt valida "optimize..." alt "general items" ja kohe ka "apply to subfolders". Ainult et iga uue kausta puhul, mis mingeid meediafaile sisaldavad, kipub explorer automaatselt jälle valima "pictures", "music" või "videos". Ja need kõik ikalduvad mingist juba suhteliselt väikesest failide hulgast alates.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 26.04.2025 14:34:54 vasta tsitaadiga

Eks ongi, tänapäeval arvutist ei piisa, kiire internet peab ka olema, et Windowsi telemeetria jõuaks alates klahvidel trükitust, hiirega klikitust, kuni ekraanipildi, kettakrüptovõtme ja kausta sisuni sünkroniseerida Microsofti pilve, "parema kasutajakogemuse" analüüsimisele icon_lol.gif

Lisaks nüüd on Googlel androidil ja arvatavalt ka teistel eraldi tööriist mis AI analüüsib pildikatalooge, aru saamaks mis on pildil.
Osad nutiseadmete suva äppidel on sarnane pahavara, mis kolab kasutaja nutiseadme fotokataloogis, ehk on laisk kasutaja mugavusest oma paroole, krüptoraha seemnesõnu ja muud huvitavat mäletamiseks kirjutamise asemel üles pildistanud.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 15:01:52 vasta tsitaadiga

Muideks, kas keegi on kogenud sellist asja Windows 11 peal, et arvuti lihtsalt hangub ära. Pilt jääb ette, aga miski ei reageeri ja aitab ainult nupust väljalülitamine. Pärast nupust väljalülitamist 50:50 võimalus, et sama asi kordub minutite jooksul? Probleem kadus pärast seda, kui BitLockeri arvutil maha võtsin. Samsung Evo, Windows 11 Pro ja ThinkPad T14s. Ja hangumine ei toimu bootimisel, vaid juba Windowsisse sisselogituna olles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 15:13:40 vasta tsitaadiga

sellises kombinatsioonis mitte.

seda buttlockerit tasub tolereerida vaid juhul kui mingi turvapoliitika seda peal hoidma sunnib. muul juhul mitte.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 16:47:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muideks, kas keegi on kogenud sellist asja Windows 11 peal, et arvuti lihtsalt hangub ära. Pilt jääb ette, aga miski ei reageeri ja aitab ainult nupust väljalülitamine.

jahh olen, sinu käest ostetud raibe tegi nii pidevalt.
nüüdne enam ei tee, seega margipõhine kamm vast icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 17:25:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Muideks, kas keegi on kogenud sellist asja Windows 11 peal, et arvuti lihtsalt hangub ära. Pilt jääb ette, aga miski ei reageeri ja aitab ainult nupust väljalülitamine. Pärast nupust väljalülitamist 50:50 võimalus, et sama asi kordub minutite jooksul? Probleem kadus pärast seda, kui BitLockeri arvutil maha võtsin. Samsung Evo, Windows 11 Pro ja ThinkPad T14s. Ja hangumine ei toimu bootimisel, vaid juba Windowsisse sisselogituna olles.


W11 peal ei ole, W10 peal tööläpakal vahel juhtub. Ei tea, kas on mingi draiveriprobleem vms. Pilt hangub, klaviatuur ei reageeri, hiir ei reageeri. Ketta aktiivuse LED-i ju ammu juba läpakatele ei paigaldada, nii et ketta aktiivsuse kontrollimise võimalus puudub. Etherneti pordi LED-id vilguvad ju sõltumata sellest, kas datat reaalselt vastu võetakse, nii et see ei loe.
Ainult seda hangumise kiiret kordumist ei ole. Lihtsalt vahel tavalisest suurema koormuse korral hangub vahel.

Esimese asjana võiks failisüsteemi üle kontrollida check diskiga, kui midagi sarnast juhtub. Kuna mul juhtub seda ka korras failisüsteemiga, siis on viga ilmselt mujal.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2025 19:48:27 vasta tsitaadiga

Tere! Lihtsalt eneseharimise mõttes, kuna pole sellega veel otseselt kokku puutunud- Kas emaplaadi vahetuse korral säilib digitaalne litsents OEM ("digital entitlement") litsentsiga arvuti puhul või tuleb siiski uus võti osta? Ja teine küsimus, et kas online kontonõudest saab mööda selle start ms-cxh:localonly cmd käsuga või mitte? Kui tõenäoline on, et see võimalus ka kasutajatelt ära võetakse ükskord?
Ma tean, et OEM laseb sama arvuti peal uuesti Windowsit aktiveerida eeldusel, et kasutatakse sama versiooni. Ent küsimus kas "digital entitlement" ehk siis aktiveeritud võti on lingitud MS kontoga võimaldab ka suurema riistvaravahetuse korral sama litsentsiga kasutada või läheb see juba OEMi piiridest välja? Mulle jääb selline mulje, et reaktiveerimise korral võidakse nõuda sisselogimist MS-kontole, või saan valesti aru ja tegelikkuses kontrollitakse MS serveris ihtsalt, kas konkreetse hashiga kontovõti eksisteerib andmebaasis või mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 19:57:17 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Windows 11 explorer on ikka jube sõnnik.

Ma ei hakka üldse nimetamagi, et ei toimi endiselt "restore previous explorer windows", aga isegi tavalisel exploreri kasutamisel ikaldub.
Mingisugused meediakaustad on täitsa välistatud, sest nende avamisel jõuab enne habe ette kasvada, kui need avanevad. Ainult alguses töötavad, kui faile on mingi käputäis. Kui juba 100 kanti jõuab, siis tuleb "General items" kausta tüübiks valida, muidu võid siniseks vihastada ennast.
Oleks siis, et riistvara on nigel... No ei ole: Samsung 980 Pro NVMe SSD, Ryzen 7950X3D, 64GB RAM. Ja ainult explorer on see mis ikaldub (eba)regulaarselt.

Eile õhtul hakkas jälle koolema pikkamööda. Järjest aeglasemaks läheb kaustade avamisel ja lõpuks hakkab kontekstimenüüsid kaotama ja lõpuks kaotab ka akende sisu. Mõlemat kuidagi järk-järgult - hakkavad kaduma graafilised elemendid, vahel jääb mingi terminalifondiga tekst järele, aga enamasti muutub kõik kiiresti olematuks.

Exploreri restartimine ei muuda eriti midagi. Kõik exploreri protsessid maha killida ja uus käivitada, siis nagu korraks aitab, aga nüüd viimane kord jäi taskbar pärast seda fullscreen programmidele ette kollitama ja ega need exploreri aknad ka stabiilselt ei toiminud.

Ainult reboot aitab mingiks perioodiks.

Ei eita, et probleem eksisteerib, aga miskipärast minul seda ei esine. Ma ei tea siis kas ma olen piisavalt ebavajalikke asju kinni keeranud või milles see asi on.
Sinu kirjeldatud probleemi kus Explorer muutub järjest aeglasemaks, kuni ei suuda isegi enam GUI kuvada pole mul kordagi esinenud.

Mis puutub "restore previous explorer windows", siis see sõltub sellest mida sa ootad. Hetkel on see poolik lahendus MS poolt. See toimib ainult pärast arvuti taaskäivitust.
Mina tahaks, et see toimiks ka sessiooni ajal kui ma nähtava Exploreri akna(d) sulgen ja hiljem taasavan, et siis taastaks eelnevalt avatud kaardi(d)/akna(d). Täpselt nagu veebibrauseril.
Seega minu jaoks on see säte hetkel võrdlemisi kasutu.

Meediakaustu on mul kah palju. Pildid ja videod on large thumbnail vaates. Muusika detail vaates. Ikka sadu või tuhandeid faile kaustas. Mul ei ole probleemi neid kaustu avada, kerida, sulgeda ja taasavada.
Ainus suurem nähtav aeglus Exploreril on minul see, kui ma üritan kaarte (tabs) ümber paigutada aknas. Seda on raske seletada, aga animatsioon on poolik ja tihtipeale näiteks paremalt vasakule ehk esimeseks lohistada ei õnnestugi. Snapib oma kohale tagasi ja on ebaintuitiivne.
Lisaks terve hulk kaardi kontekstimenüü valikuid mis võiks eksisteerida nagu brauseris. Hetkel on ainult duplicate tab valik. See on kasulik, aga ma tahaks ka: Move tab to start/end. Move tab to new window. New tab to right/left. Pin/bookmark tab. Close tab(s) to right/left. Close other tabs. Close duplicate tabs jms valikud.

Nähtavam aeglus esineb mul oma valiku tõttu, kus ma kasutan windhawk mods lisa mis kalkuleerib kaustade suurused reaalajas. Ilmselgelt see aeglustab kaustade kuvamist, aga see on kasulik tradeoff minu jaoks.
Kõige aeglasem on üritada seda lisa kasutades üritada kuvada hulga kaustu HDD pealt.

Mina kaeblen hoopis Task Manageri aegluse üle. Iga kord kui see avada läheb umbes 5 sekundit, kuni see kuvaks korrektselt kõik jooksvad protsessid (Processes tab).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 20:31:36 vasta tsitaadiga

BA79, otsida a ei oska. https://www.youtube.com/watch?v=IaYDfDfskII
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2025 21:00:32 vasta tsitaadiga

Seal jutt deaktiveerimisest, aga see pole teemaks minu küsimuse puhul. Aga OK, ma siis edaspidi püüan rohkem Googlele toetuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 21:00:57 vasta tsitaadiga

.. sa seod oma koodi raua küljest lahti..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2025 21:05:00 vasta tsitaadiga

OK see tähendab et saaksin siis vana võtit uue arvuti peal kasutada nt kui ostan teise ilma opsüsteemita ja panen win puhta installiga peale?

viimati muutis BA79 27.04.2025 00:03:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 22:16:31 vasta tsitaadiga

Nii võiks see olla.
B on siduda võti kontoga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2025 22:46:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Muideks, kas keegi on kogenud sellist asja Windows 11 peal, et arvuti lihtsalt hangub ära. Pilt jääb ette, aga miski ei reageeri ja aitab ainult nupust väljalülitamine.

jahh olen, sinu käest ostetud raibe tegi nii pidevalt.
nüüdne enam ei tee, seega margipõhine kamm vast icon_razz.gif

Saada tagasi,kannan sulle raha tagasi. Kaua sellest jahud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 00:09:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kui palju sa exploreris võrgukaustu kasutad? St teisel arvutil väljajagatud kaustu?
Mul viimane kord see aeglustumine ja aeglane koolemine toimus pärast pikemalt mööda võrgukettaid ja -kaustu tuhlates teises masinas. Ja kui üks neist kaustadest jäi pikemaks ajaks avatuks. Ehk on mingi üle võrgu kasutamise probleem?

Või on äkki Mediainfo süü? Tuli meelde, et mõnda aega tagasi tuli see kaasa mingi vajaliku asjaga. Installin maha ja vaatan mis saab...

PS. Restore folder windows ei tööta kahjuks üldse minul. Pärast üht uuendust, mis väidetavalt pidi vea parandama, siis käivitus pärast selle paigaldust ühelainsal korral ja ka siis ei taastanud tab-e. Pärast seda pole enam kordagi toiminud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2025 01:08:24 vasta tsitaadiga

Minu kogemus File Exploreriga on see, et sõltuvalt kausta suurusest st, kui palju faile on kaustas, võib otsing/sorteerimine olla väga kiire või siis aeglane. Seda vaatamata sellele, et opsüsteem on installitud NVME M2 SSD kettale, mis peaks tehnilisest vaatest olema kiirem, kui SATA SSD ketas/HDD.

Mõnikord ei lase sortida normaalselt Open File dialoogiaknas. Kas saab nime järgi või suuruse järgi, aga ei sordi loomise järgi ehk siis ei saa soovitud järjestuses enne failide nimekirja kui olen File Exploreris selle sortimise eelnevalt ära teinud.
Samas seda puudust kompenseerib võimalus ka Open File dialoogiaknas faili otsida ehk, kui tead mida täpselt avada tahad siis sisestades failinimes kasutatavaid sümboleid, leiab väga kiiresti, kiiremini kui File Exploreris endas otsides.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 06:29:05 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Tomorrow, kui palju sa exploreris võrgukaustu kasutad? St teisel arvutil väljajagatud kaustu?
Mul viimane kord see aeglustumine ja aeglane koolemine toimus pärast pikemalt mööda võrgukettaid ja -kaustu tuhlates teises masinas. Ja kui üks neist kaustadest jäi pikemaks ajaks avatuks. Ehk on mingi üle võrgu kasutamise probleem?

Või on äkki Mediainfo süü? Tuli meelde, et mõnda aega tagasi tuli see kaasa mingi vajaliku asjaga. Installin maha ja vaatan mis saab...

PS. Restore folder windows ei tööta kahjuks üldse minul. Pärast üht uuendust, mis väidetavalt pidi vea parandama, siis käivitus pärast selle paigaldust ühelainsal korral ja ka siis ei taastanud tab-e. Pärast seda pole enam kordagi toiminud.

Null võrgukausta. Võibolla siia ongi koer maetud?

Mediainfo pole mul kah paigaldatud...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 07:24:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Hiid kirjutas:
tsitaat:

Muideks, kas keegi on kogenud sellist asja Windows 11 peal, et arvuti lihtsalt hangub ära. Pilt jääb ette, aga miski ei reageeri ja aitab ainult nupust väljalülitamine.

jahh olen, sinu käest ostetud raibe tegi nii pidevalt.
nüüdne enam ei tee, seega margipõhine kamm vast icon_razz.gif

Saada tagasi,kannan sulle raha tagasi. Kaua sellest jahud.

Panin hakkama, kui enam ei suutnud.
Kõik hästi
Peace
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2025 21:09:39 vasta tsitaadiga


Link


Microsoft oma tarkuses pushib sellise asja sadadele miljonitele arvutitele?
Tekitab uue kahtlase nimega kausta C:\ juurkausta, ei muuda seda süsteemikaustaks (st selle saab kergesti kustutada) ega muuda seda isegi peidetuks.

Samal ajal väidab, et see peab seal olema, et turvaprobleemi lahendada (muidu pahavara võib ise selle kausta tekitada ja selle kaudu pahandust tekitada vms).
Seda ei maini, et selle kustutamisel võib Windows Update errori anda edaspidi.

MS palgal on tuhandeid programmeerijaid ja nad ei saa tehtud korrektsete õigustega peidetud süsteemikausta?
Krt ma saan selle tehtud paari minutiga copiloti käest küsides...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2025 21:50:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ee, miks sa oma kodumasinas IIS’i jooksutad üldse? icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 30.04.2025 22:18:56 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi ilmus jah üks kahtlane tühi kaust c: alla, aga ei mäleta enam, mis nimega. Tegin sellele shift + del, nagu juhtub kõigi kahtlaste asjadega mu arvutis icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2025 00:18:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tomorrow, ee, miks sa oma kodumasinas IIS’i jooksutad üldse? icon_rolleyes.gif
tsitaat:
KB5055547 - [OS Security] After installing this update or a later Windows update, a new %systemdrive%\inetpub folder will be created on your device. This folder should not be deleted regardless of whether Internet Information Services (IIS) is enabled on the target device. This behavior is part of changes that increase protection and does not require any action from IT admins and end users. For more information, see CVE-2025-21204.
See uuendus tuleb suht valimatult kõigile peale.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2025 00:31:53 vasta tsitaadiga

Etz, nagu bladerunner, kirjutas. See kaust peab see olema isegi kui IIS ei kasuta.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2025 00:52:22 vasta tsitaadiga

Kellele see IIS üldse vajalik on? Apache võin kodumasinas käima panna kui vaja, aga milleks see IIS?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2025 10:34:55 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kellele see IIS üldse vajalik on? Apache võin kodumasinas käima panna kui vaja, aga milleks see IIS?


IIS’i peal saab jooksutada asju, mida sa Apache peal ei saa.
Pikk jutt ja ei kuulu sellesse teemasse.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2025 08:48:41 vasta tsitaadiga

Huvitav. Ma olen kustutanud selle kausta kõikidest arvutitest. Siiani pole midagi juhtunud ja uuendused installeeruvad.
Mõtlesin, et äkki see Bluetoothi jama mul sellest põhjustatud, aga seal masinas oli see veel alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2025 06:18:08 vasta tsitaadiga

Storest on kõik normaalsed wsatools id ära korjatud.. pask
Et windows subsystem for androidiga apk sid kasutada on nad vaja sinna saada. Wsatools nimeline äppgi oli ja oli üht teist veel, mis täitsa viisakalt seda kõike tegi aga need on kadunud ja asemel on reklaami täis kõnts mis hakkab peale ühte lubatud installi uppp graaaade raha eest nõudma. Store kraami kloonida ei saa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2025 11:42:39 vasta tsitaadiga

Siin üks testimise ront, kunde jagu, millele 11 peale aetud, tegi omale uuenduse ja peale seda enam dhcp-ga võrku ei lähe. Ei kaabliga, ei wifiga.
Staatiline ip panna, siis toimib. Dhcp-klient katki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2025 12:23:25 vasta tsitaadiga

ipconfig /release ja renew

DNS cache'i võid kah ära puhastada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.