Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1163, 1164, 1165 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 11:27:57 vasta tsitaadiga

Õnneks lisakanalitele ja -pakettidele see siiski hetkel ei kehti, kehtib põhipakettide väiksemaks muutmise puhul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 14:24:32 vasta tsitaadiga

Mul on juba mitu aastat sugulaste juures selline seadistus, et Telia optika konverter - väline switchi, mille kaudu saab VLAN 4 - minu enda ruuter. Välise switchi külge VLAN 4 portidesse on ühendatud hokolitri digiboksid. Siiamaani on töötanud.

Aga nüüd on probleem, järelevaatamise puhul tuleb kiri, et on vajalik internetiühendus! Mõne kanaliga veel järelvaatamine toimib, näiteks ETV, aga enamikega mitte. Milles võib asi olla, kas Telia muutis midagi? Kutsisime juba tehniku ka, aga küsin enne igaks juhuks üle.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 14:39:16 vasta tsitaadiga

Telia TV ei taha enam ammu juba VLANimist. Anna hokilitritele tavaline interent ja vaata, mis juhtub.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 15:05:56 vasta tsitaadiga

Novembris 2022 käis viimati Telia tehnik ja siis oli veel kindlasti VLAN 4 vaja hokilitriga. Androidi digiboks töötas ka internetist, aga sel olid muud hädad, jooksis pidevalt kokku.

Seega üle 2 aasta tagasi oli veel VLAN 4 vajalik.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 15:10:40 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Seega üle 2 aasta tagasi oli veel VLAN 4 vajalik.


2 aastat on maru pikk aeg, nüüd tahab see kola VLAN4'ja asemel hoopis internetti saada... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 15:45:02 vasta tsitaadiga

Parem tühista see tehniku aeg ära. Muidu maksad selle eest, et tehnik ütleb sulle sama nagu siin foorumis äsja öeldi. Lihtsalt tehnikule pead selle eest maksma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 21:11:42 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot, millal Telia hakkab vanu Family ja teisi pakette uute vastu vahetama?
Uuest paketist rääkides, Supreme ja vana Family võrdluses jääb silma, et kuus kanalit vähemaks, vaatajakohad viielt kolmele ja hinda ka veel juurde.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 21:32:52 vasta tsitaadiga

vahelduvool, Ei vahetata, kui ise ei vaheta. Tagasi Familyle ei saa kui ära liigud, hoiatus punaselt ees.
Supremes on ka tegelikult 5 ekraani, 3 TeliaTV oma ja 2 Netlixi oma.Go3 kanalid ja film jäi hetkel erinevatel põhjustel hetkel välja.
Lisa TV ekraane saab vajadusel juurde võtta, mis on muidugi mõne tegevuse jaoks oluline aga keskmises majapidamises ilmselt mitte vajalik.
hinda muidugi Netflix muudab.
Samas väike Stream tundub isegi mingile generatsioonile ahvatlevam kui Mini. Peab ise hästi kalkuleerima, mis sisu ja mis paketiga, saab enne koostada kui kinnitada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 13:31:47 vasta tsitaadiga

Ühendasin hokilitri digiboksid otse kohtvõrku, hakkas tööle nii telekapilt kui ka järelvaatamine.
Tänan.

Välisvõrgu switchi sain vahelt ära võtta, üks seade vähem.

Küll aga tekib küsimus, kas nüüd internetti umbe tõmmates hakkab ta telekapilt kannatama? Varem oli digiboksidele ju eraldi ribalaius tagatud.

Lisaks võimalik turvaküsimus, sest digiboksid on kohtvõrgus koos muude seadmetega, aga see on veel omaette ooper...

Etz kirjutas:
Reaper kirjutas:
Seega üle 2 aasta tagasi oli veel VLAN 4 vajalik.


2 aastat on maru pikk aeg, nüüd tahab see kola VLAN4'ja asemel hoopis internetti saada... icon_wink.gif


See VLAN 4 teema oli ju ikka väga pikki aastaid, mingi 10+ ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2025 14:30:56 vasta tsitaadiga

Kui tõmbad võrgu umbe, siis jookseb pilt ka kinni.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 15:01:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kui tõmbad võrgu umbe, siis jookseb pilt ka kinni.


Selleks on QoS leiutatud. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2025 16:36:52 vasta tsitaadiga

Kas kõigil telia ruuteritel üldse see olemas ja toimib?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 16:57:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kas kõigil telia ruuteritel üldse see olemas ja toimib?


Telia ruuteritest ei tea ma enam aastaid paraku midagi. icon_lol.gif
Vanasti oli seal igatahes mingi QoS'i taoline asi konfigureeritud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 18:13:14 vasta tsitaadiga

Vlan4 oli Elioni IPTV algusest peale, mingi 2006 kanti hakkas rohkem levima ja Elioni Coax DVB-C sai kiire lõpu.
MPEG2 SD alguses, 2009 kandis Amino järglane sai on kõvakettaga kiire MPEG4 HD kanalite ja järelvaatamise testi aga kuna netitoru jäi ikka kitsaks, ühte pilti salvestades ja teist vaadates, läks see boks kohe hauda. Siis jäi Motorola mis näitas kenasti SD/HD pilti pikalt, Lisandus "pilve" salvestus" kõikidele kanalitele 14 päeva. Tuli 2012 vist Samsung, veidi hiljem LG TV äpiga ja vahepeal Arris1113 uue menüüga, sel aastal sellega lõpp. millalgi 2017 kandis tulid 4302 ja 5305, jätkavad, Toetavad automaatselt siis hetkel Telia kaablivõrgu ruuteriga! multicasti ja QoSi ehk tiri nett triiki, pilt puhas kõikidel kanalitel.
IPTV tehnoloogia on ajas veidi arenenud, live tv vaates küll samm tagasi aga multicast oli küll kõva sõna. Kui ma nüüd õigesti sõnastan, ei tea aga EU ei luba oma internetivõrgus ühel teenusepakkujal prioriteeti oma TV teenusele, kõik TV pakkujad peavad olema võrgus võrdsetel tingimustel, Seega HLS OTT. Seega üle neti nagu Elisa, Go3 jms striiminguteenused, Netflix, Prime, HBO, jms. Väike buffer ja pilt ette laetud.
Seda toetavad igal interneti tehnoloogial ka kõik boksid ja kliendil pole vahet millist oma ruuterit kasutada. Täna siis ka pole vahet millisel Android/GoogleTV seadmel mille versioon on alates 9. QoS küll puudub aga üldiselt seda buffrit kooma ei tõmba, väiksematel internetipakettidel võimalik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 26.03.2025 20:40:56 vasta tsitaadiga

Miks on videolaenutuse ja Inspira+ filmidel Dolby 5.1 heli ainult mõnel üksikul? Mis takistab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 23:15:32 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Miks on videolaenutuse ja Inspira+ filmidel Dolby 5.1 heli ainult mõnel üksikul? Mis takistab?


Ei ole Telia ametlik hääl aga osa sisust kodeeritakse ringi DD peale, mis ja millal, ei tea.
Isegi oma Inspira toodangust ehk seriaalid on DD 2.0 neid ei võetagi ilmselt 5.1 üles.
Mis on ostetud sisu lepingutes, ei tea. Kui see on 5.1 või stereo, ilmselt nii on.
Klientuuri tehnika vaates, ilmselt vahet polegi, minu ja küsija vaates, muidugi tahaks Atmos heli ja 4K pilti.
Annan auru selle nimel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 26.03.2025 23:27:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
santiim kirjutas:
Miks on videolaenutuse ja Inspira+ filmidel Dolby 5.1 heli ainult mõnel üksikul? Mis takistab?
Inimesed ei soovi nagu ka kiiremat internetti icon_cool.gif

Ei saa ikkagi aru. Olen üsna veendunud, et tänapäeval on suurte filmitööstuste poolt toodetavate filmide audio Dolby Atmos või vähemalt DD 5.1, mitte stereo nagu videolaenutuses pakutakse.
Ok, saan veel aru, et TV kanalid ei suuda 5.1 saateid teha, aga filmid laenutuses võiks olla parimas heliformaadis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 00:02:02 vasta tsitaadiga

Ah mis te seletate, hea kui filmigi lõpuni saate vaadata, ilma et pilti ähvardatakse kinni minna. Torud on ju nii peenikesed, et see pakutav kribul ei mahu läbi massina. Samas Netflixi või muud saad striimida 4k + atmos 24/7 icon_cool.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 10:17:15 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest tavaline teleri vaataja aru saab, mis heli tal teleri kõlaritest tuleb?
Nojah, kui sul on ressiiver ja 10.1 kõlarit, ilmselt loed seadme ekraanilt mis heli on, aga tavaline televaataja?

Ja, et kui tahaks ikka "täissurvega" voogu saada, mis takistab õigest kohast vaatamist? 4K, Dolby Vision, HDR10, Atmos.
Telia seda ei paku. Ei ole interneti kiiruse küsimus nagu aru saate. Pole lihtsalt pointi topelt müüa, kui enamik seda siin ei osta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 10:35:04 vasta tsitaadiga

RassK, enamus lineaartelevisooni ei toodetagi rohkem kui 2.0 helirajaga.
Mikrofonid on siiani monos, mis rääkijal pihus või rinnas tilberdab, pole isegi mitte Stereo, rääkimata 5.1’est või Atmosest.
Ehk siis, millest peaks seda Atmost sulle seal tegema?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.03.2025 10:42:34 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Miks on videolaenutuse ja Inspira+ filmidel Dolby 5.1 heli ainult mõnel üksikul? Mis takistab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 11:09:40 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
santiim kirjutas:
Miks on videolaenutuse ja Inspira+ filmidel Dolby 5.1 heli ainult mõnel üksikul? Mis takistab?


Okei, videolaenutust ma kommenteerida ei oska, kahjuks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 12:58:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
RassK, enamus lineaartelevisooni ei toodetagi rohkem kui 2.0 helirajaga.
Mikrofonid on siiani monos, mis rääkijal pihus või rinnas tilberdab, pole isegi mitte Stereo, rääkimata 5.1’est või Atmosest.
Ehk siis, millest peaks seda Atmost sulle seal tegema?


Mina ei tea kohalikust kraamist midagi, lisaks 0 ootust ka. Netflixil paljud uuemad juba viimased paar aastat atmos + 4k ja ilusti märgitud juurde ka kogu info.
Bravia Core striimib üldse kino tasemel. Seega jah, tuleb õigeid "tööriistu" kasutada.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 27.03.2025 13:14:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kellel on mõni paremat heli mängiv süsteem kodus või proovida Inspira+ sisu alt filme Once Upon a time in...Hollywood (Ükskord Hollywoodis) ja SISU. Kui Ress või soundbar näitab DD siis kõik õigesti seadistatud.
Muidu jah, hetkel ikka ülejäänud kraam stereos. Mingil hetkel muxitakse uued failid ja tuleb DD.

Oh, millal see hetk siis saabub?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 14:28:37 vasta tsitaadiga

Kas Stream paketile TV3 Gold'i noppekanalina juurde võtta ei saa? Iseteenindus näitab nagu ei saaks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 18:23:55 vasta tsitaadiga

Viskasin Telia teenusruuteri välja ja panin oma ruuteri asemele. Telia TV toimib probleemideta aga nüüd väga häirib iga 3 tunni tagant teavitus, et kas oled ikka veel vaatamas, vajuta puldilt OK!
No krt, muidugi olen vaatamas.
Telia leht väidab: "Juhul kui kasutad digiboksi mobiilse internetiga või teise interneti teenusepakkuja võrgus ja 3h jooksul ei vajutata digiboksi puldil kanali vahetuseks nuppu, siis võrgu poolt piiratakse andmemahu kasutust. Vaatamise jätkamiseks vajutage digiboksi puldil OK nuppu."
Aga on Telia kaabliga internet kasutusel.
KAs seda teavitust ei saa kuskilt välja lülitada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 18:57:15 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
Viskasin Telia teenusruuteri välja ja panin oma ruuteri asemele. Telia TV toimib probleemideta aga nüüd väga häirib iga 3 tunni tagant teavitus, et kas oled ikka veel vaatamas, vajuta puldilt OK!
No krt, muidugi olen vaatamas.
Telia leht väidab: "Juhul kui kasutad digiboksi mobiilse internetiga või teise interneti teenusepakkuja võrgus ja 3h jooksul ei vajutata digiboksi puldil kanali vahetuseks nuppu, siis võrgu poolt piiratakse andmemahu kasutust. Vaatamise jätkamiseks vajutage digiboksi puldil OK nuppu."
Aga on Telia kaabliga internet kasutusel.
KAs seda teavitust ei saa kuskilt välja lülitada?


Selle sama jama kohta mu rant oligi. Välja ei saa lülitada.

RassK kirjutas:
Ah mis te seletate, hea kui filmigi lõpuni saate vaadata, ilma et pilti ähvardatakse kinni minna. Torud on ju nii peenikesed, et see pakutav kribul ei mahu läbi massina. Samas Netflixi või muud saad striimida 4k + atmos 24/7 icon_cool.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 27.03.2025 21:27:04 vasta tsitaadiga

Hm... Ma ei pruugi hetkel kõiki nüansse eelnevate postitajate jutus aduda või tabada.

Endal Telia optika tuppa. Huawei ONT keerab Ethernetiks.
Ruuteriks ...sense jooksutav mini-PC.
Digiboksiks Androidil Nokia 8010.
Teenuseks Telia TV, äpina Nokia boksis.
Telekaks Samsa 2011 aasta plasma.
Ainult telekas on see mis tahab algusest peale 4 tunni järel kinnitust, et ma ei soovi energiat säästa.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 21:36:27 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Hm... Ma ei pruugi hetkel kõiki nüansse eelnevate postitajate jutus aduda või tabada.

Endal Telia optika tuppa. Huawei ONT keerab Ethernetiks.
Ruuteriks ...sense jooksutav mini-PC.
Digiboksiks Androidil Nokia 8010.
Teenuseks Telia TV, äpina Nokia boksis.
Telekaks Samsa 2011 aasta plasma.
Ainult telekas on see mis tahab algusest peale 4 tunni järel kinnitust, et ma ei soovi energiat säästa.


Mul Arris 5305 digibox oma VDSL ruuteri taga. Siis tundub, et Telia enda Arrise ja android boxid on piiratud 3 h vaatamise piiranguga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 22:38:39 vasta tsitaadiga

Nokia küsib ka OK vajutust mingi aja pärast. Telia äpiga. Elisa ei küsi midagi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 23:26:18 vasta tsitaadiga

Optika taga telia ont, ühtegi teist junni pole (ruuterid, switchid kõik Mikrotik) ja Android TV äpis loobib ette seda jama.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2025 23:29:15 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
Viskasin Telia teenusruuteri välja ja panin oma ruuteri asemele. Telia TV toimib probleemideta aga nüüd väga häirib iga 3 tunni tagant teavitus, et kas oled ikka veel vaatamas, vajuta puldilt OK!
No krt, muidugi olen vaatamas.
Telia leht väidab: "Juhul kui kasutad digiboksi mobiilse internetiga või teise interneti teenusepakkuja võrgus ja 3h jooksul ei vajutata digiboksi puldil kanali vahetuseks nuppu, siis võrgu poolt piiratakse andmemahu kasutust. Vaatamise jätkamiseks vajutage digiboksi puldil OK nuppu."
Aga on Telia kaabliga internet kasutusel.
KAs seda teavitust ei saa kuskilt välja lülitada?


Telia lehe webmaster ammu ära koondatud, pole kes uuendaks infot.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 13:11:42 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
Viskasin Telia teenusruuteri välja ja panin oma ruuteri asemele. Telia TV toimib probleemideta aga nüüd väga häirib iga 3 tunni tagant teavitus, et kas oled ikka veel vaatamas, vajuta puldilt OK!
No krt, muidugi olen vaatamas.
Telia leht väidab: "Juhul kui kasutad digiboksi mobiilse internetiga või teise interneti teenusepakkuja võrgus ja 3h jooksul ei vajutata digiboksi puldil kanali vahetuseks nuppu, siis võrgu poolt piiratakse andmemahu kasutust. Vaatamise jätkamiseks vajutage digiboksi puldil OK nuppu."
Aga on Telia kaabliga internet kasutusel.
KAs seda teavitust ei saa kuskilt välja lülitada?


Telia lehe webmaster ammu ära koondatud, pole kes uuendaks infot.


Ega see foorumis kraaksumine ka etem pole, andke siis märku, et miski on mäda. icon_cool.gif

(b)itiboy Tegelikult kui sa nüüd uuesti loed siis on seal kirjas viimane lause "Android TV seadmetel rakendub 3h reegel ka kaabel ühendusel oleval internetil. Antud funktsionaalsust ei saa välja lülitada."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 28.03.2025 14:38:19 vasta tsitaadiga

Kõik arusaadav, aga miks Telia ei telli tekste kirjaoskajatelt? Kirjas peaks ju olema tegelikult, et antud düsfunktsionaalsust ei saa välja lülitada. Paljud sõnad on sarnased, aga tähendus ei pruugi olla.
Inspiro kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
Viskasin Telia teenusruuteri välja ja panin oma ruuteri asemele. Telia TV toimib probleemideta aga nüüd väga häirib iga 3 tunni tagant teavitus, et kas oled ikka veel vaatamas, vajuta puldilt OK!
No krt, muidugi olen vaatamas.
Telia leht väidab: "Juhul kui kasutad digiboksi mobiilse internetiga või teise interneti teenusepakkuja võrgus ja 3h jooksul ei vajutata digiboksi puldil kanali vahetuseks nuppu, siis võrgu poolt piiratakse andmemahu kasutust. Vaatamise jätkamiseks vajutage digiboksi puldil OK nuppu."
Aga on Telia kaabliga internet kasutusel.
KAs seda teavitust ei saa kuskilt välja lülitada?


Telia lehe webmaster ammu ära koondatud, pole kes uuendaks infot.


Ega see foorumis kraaksumine ka etem pole, andke siis märku, et miski on mäda. icon_cool.gif

(b)itiboy Tegelikult kui sa nüüd uuesti loed siis on seal kirjas viimane lause "Android TV seadmetel rakendub 3h reegel ka kaabel ühendusel oleval internetil. Antud funktsionaalsust ei saa välja lülitada."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 17:05:40 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:

Ega see foorumis kraaksumine ka etem pole, andke siis märku, et miski on mäda. icon_cool.gif


Pole mõtet, lähevad kõik kirjad musta auku.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 17:15:20 vasta tsitaadiga

No kui jalgadega rohkem hääletama hakatakse siis see võib isegi midagi muuta. Kui ikka rahul pole tüütute lisategevusate pärast mis kasutajakogemust halvendab siis see võib muuta klientide eelistust, sest konkurendid saavad pakkuda internetiteenuspakkujaüleselt IPTV teenust. Lõppkokkuvõttes vahet pole, kelle võrgust mingit kanalit vaatad. Sisu nagunii üks ja sama kui erinevatel teenuspakkujatel samad kanalid paketis on. No OK hind natuke erineb, aga laias laastus on tegemist sarnase olukorraga nagu kütuseturul. Kui kõigis tanklates on hind sama, tangid seal mis on lähemal või seal kelle teenindust hindad paremaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 17:33:34 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:


Ega see foorumis kraaksumine ka etem pole, andke siis märku, et miski on mäda. icon_cool.gif

(b)itiboy Tegelikult kui sa nüüd uuesti loed siis on seal kirjas viimane lause "Android TV seadmetel rakendub 3h reegel ka kaabel ühendusel oleval internetil. Antud funktsionaalsust ei saa välja lülitada."[/quote]
Jah, aga mul ei ole Androidi, mul Telia Arris. Ja Telia tädiliidesega ka sellel teemal suheldud. Algul oli väga optimist, kui sai teada, et on ümmargune digibox. Et saab küll välja lülitada sellel. Aga tagasi helistades, olles vist vanemtädiliisesega konsulteerinud, oli optimism kadunud.
Viitasin ka kodulehel kirjutatule, aga see ei olnud tema pärusmaa.
Ei tulnud lihtsalt kraaksuma siia, tahtsin teada teiste kogemust Telia pealesurutud telekavaatamise limiteerimisega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 18:32:55 vasta tsitaadiga

Vaheta kanalit siis vahepeal? icon_rolleyes.gif Mida sa seal 3h ühelt kanalilt jutti ikka vahid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 18:39:24 vasta tsitaadiga

Paljud filmid on koos reklaamidega üle kolme tunni. Mõnikord näidatakse sarjamaratoni.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 18:41:20 vasta tsitaadiga

Novot ei tule selle pealegi, et keegi veel reklaamipausidega filme telekast vahib.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 18:45:26 vasta tsitaadiga

Kui järelvaatamisel reklaame edasi kerida, kas siis algab kolme tunni lugemine otsast peale või mõjutab seda ainult kanali vahetus?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 18:47:18 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mõnikord näidatakse sarjamaratoni.


Tiitrid jooksma hakkavad, siis vajutad ju järgmine osa. Intro kerid samuti edasi.

von Wu kirjutas:
Kui järelvaatamisel reklaame edasi kerida, kas siis algab kolme tunni lugemine otsast peale või mõjutab seda ainult kanali vahetus?


Hakkab otsast peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 18:50:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tiitrid jooksma hakkavad, siis vajutad ju järgmine osa. Intro kerid samuti edasi.


Otsepildis ei keri midagi edasi ega vajuta järgmist osa.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 19:27:02 vasta tsitaadiga

Miks peaks otse pildis mingit seriaali maratoni vaatama?

Vaatad tund hiljem või homme või ülehomme.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 19:39:16 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui järelvaatamisel reklaame edasi kerida, kas siis algab kolme tunni lugemine otsast peale või mõjutab seda ainult kanali vahetus?

Filmi vaatamisel läheb küll poole pealt kinni. Paned vahepeal tunniks pausile, see taimerit ei nulli.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 21:44:42 vasta tsitaadiga

Tegelikult peaks aktiivsustaimeri rakendamisel arvestama ükskõik mis puldinupu vajutust. LG telekas näiteks hakkab energiasäästutaimerit uuesti nullist arvestama isegi ühest helitugevuse nupuvajutusest. Ükskõik mis, peaasi, et vaatamise kestel oleks täidetud üks kahest tingimusest: Liikuv videopilt ja suvaline nupuvajutus või seisva pildi ajal suvalise nupu v.a toitenupu vajutus taimeri jooksul.
Usun, et kui klient vajutab helitugevuse nuppu, peaks sellest operaatorile piisama, et aru saada- klient vaatab ja ei ole põhjust striimi seisma panna. Heli reguleerimine on kindlasti mugavam, kui kanalivahetus edasi-tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 23:02:15 vasta tsitaadiga

BA79, ei piisa, heli võidakse reguleeridaka välisest seadmest ja sel juhul boks või äpp ei tea sellest liigutusest midagi. icon_wink.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2025 00:16:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vaheta kanalit siis vahepeal? icon_rolleyes.gif Mida sa seal 3h ühelt kanalilt jutti ikka vahid

ma vaatan golfi näiteks. Ja kanali vahetus vahepeal ei muuda asjas. see kiri tuleb ikka

ehk kui sa vahetad kalalit 1,5 möödudes, siis 1,5h hiljem saad ikka teate

Telia arendus, idiootne, aga nad ei kuula kliente, nad testivad nende peal icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2025 03:10:07 vasta tsitaadiga

Kui kanalivahetus ei aita, siis ei täida funktsioon seda eesmärki, milleks loodud on. Arvestama peab reaalset kasutusaega. YT-l on näiteks vist mingi 20 minutit tasuta
ja reklaamiga paketis. Kui 20 minuti jooksul klient ei jäta reklaami vahele, ei keri edasi ega hüppa edasi järgmisele videole (mina kuulan/vaatan muusikavideosid enamasti), siis striimiedastus katkestatakse ja peab vaatamist kinnitama OK'ga. Ka tüütu, aga mis teha, kui ei raatsi Premium paketti osta siis peab leppima sellega nii nagu vaatamist võimaldatakse. Pikemate videote korral kinnitust ei küsita. Ei tea, millest see sõltub, kas sisu kategooriast, üleslaadija kontost või veel millestki, sest vahel vaatan ka seriaale ja mängufilme. Max mis vahele hüpata võib, on reklaam, aga OK'd ei küsita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 30.03.2025 12:55:40 vasta tsitaadiga

Kas eile on midagi muutunud TV bokside seadetes? Arris VIP1113 hakkab salvestust tavapäraselt mängima, kerib samuti aga välja lülitamine(return nupuga) võtab reageerimisel ca 2 minutit aega, vahepeal on all keskel ümmargune märk. Saatekava ei lähe viimati vaadatud päevale ja kanalile vaid peab uuesti avama. Proovisin ka salvestuse vaatamisel digiboksilt voolu väljavõtmist aga ka siis toimub minuti jagu must ekraani näitamine, kus pult ka ei reageeri. Seejuures aeglasem on ka uuem 4* Arris. Ühele puldile panin ka uued patareid aga muutuseta. Ruuter oli töötanud 100+ päeva ja voolu väljavõtmine ka ei aita.
Kas see võib olla toote mahatapmine, et rendin/ostan uuema digiprügi?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1163, 1164, 1165 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.