Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 14:03:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi mittetöötav Zyxel LTE7480-M804 peaks vedelema, siis võin vaevast vabastada.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2024 00:53:01 vasta tsitaadiga

Tere, äkki keegi saaks ühte vanurit aidata, PC2-5300 DDR2-SDRAM SO-DIMM võiks olla 2GB ja mega äge oleks, kui oleks 2x2GB.
Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2025 08:30:33 vasta tsitaadiga

mAtx plaati 3gen jaoks. I/o plekiga. Ühe ukraina lapse masin tellis ja esimene asendus pakkis ennast ka ära peale 2h tööd
.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 17:48:16 vasta tsitaadiga

Kas vasksüdamega 115x stock coolerit oleks ära anda kellelgi postiraha eest?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2025 16:20:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olemas emaplaadi ja m.2 SSD vahelist kruvi? Kinnitamiseks on kruvi olemas, aga üks vahelüli on puudu.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2025 16:42:34 vasta tsitaadiga

mutter. lenovo korpuseruvid on piisavalt pikad. pastaka kõrre tagumisest otsast vms võiks distantsi saada. ccfl ekraanide kinnituskruvid on sama mõõduga muidu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2025 16:47:41 vasta tsitaadiga

Leidsin karbist üles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2025 23:06:42 vasta tsitaadiga

Kellelgi mingit UPSi vedelemas, piisab 100W, suuruseks nood universaalsed murutraktori/atv 12v aku
[LISA] Korras thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2025 13:35:33 vasta tsitaadiga

Pyromaniac kirjutas:
Kas kellelgi on olemas emaplaadi ja m.2 SSD vahelist kruvi? Kinnitamiseks on kruvi olemas, aga üks vahelüli on puudu.


Las ma arvan ASUSe plaat. icon_smile.gif

Mul sama olukord, vahepealne ständ puudu ja veider oleks hiinast tellida euro eest 10 pakk. Kui kellelgi juhtub olema vahepealset m.2 ständi, mis sobib ASUSe plaadile, siis oleks soov.

Jutt siis sellisest asjast:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2025 14:24:29 vasta tsitaadiga

Pane pikem kruvi, lenovo 2 võiks sobida. Lõika pastakasüdame tagumisest otsast sobiva kõrgusega rõngas toetama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2025 15:26:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Pane pikem kruvi, lenovo 2 võiks sobida. Lõika pastakasüdame tagumisest otsast sobiva kõrgusega rõngas toetama.


Mõistus ütleks jah, hing ütleb ei. icon_lol.gif

_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 11:28:30 vasta tsitaadiga

Kuidagi on õnnestunud Elitebook 830 G5 alumine nooleklahv pooleks vajutada. Kellelgi ei vedele midagi mis võiks sinna asemele sobida või soovitaks, kust leida?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 20:04:07 vasta tsitaadiga

Näita, milline kinnitus on. Mul doonorklaviatuure leidub, aga kas õige kinnitusega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2025 21:53:19 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele üle (loodetavalt Tartu kandis) lihtsa TV seinakinnituse plaati mis seina külge käib? Välimus savi, samuti pole vaja neid osi mis teleka külge käivad aga võtan need ka kui komplektis on.
Näide siis mida otsin:

Ei pea täpselt selline olema.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addynol
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2025 11:32:33 vasta tsitaadiga

Kontoritooli jalaristi (Tallinn Mustamäe)?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2025 11:47:41 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelgi üle 10m netikaablit koos otstega?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2025 12:16:02 vasta tsitaadiga

Pyromaniac kirjutas:
Äkki on kellelgi üle 10m netikaablit koos otstega?

Täitsa olemas selline. Saatsin PSi
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2025 16:55:14 vasta tsitaadiga

Soovin saada Tallinnas (kesklinnas) mõned antistaatilised kilekotid mATX, ATX emaplaadile, mäludele, CPU-le, GPU-le.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2025 19:30:54 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab loovutada kolme Inteli stock coolerit 80x80x25mm 12V 0,5A, siis võtaksin hea meelega vastu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2025 22:06:14 vasta tsitaadiga

Ütle socket parem.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2025 09:23:26 vasta tsitaadiga

LGA1151 peaks olema. 6th gen Intel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2025 13:14:09 vasta tsitaadiga

Ühe või kaks leian. Kinnitused peavad terved olema?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2025 14:28:07 vasta tsitaadiga

Mul on ka mõned, aga ei tea, mis socketile, alles reedel saan vaadata. Kinnitused see-eest on terved icon_biggrin.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2025 18:39:17 vasta tsitaadiga

Kinnitused? Neil on lihtsalt kruviaugud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2025 18:56:18 vasta tsitaadiga

See pildil on kastivent.
Guugluta nüüd 1151 stock / inbox cooler..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2025 19:13:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Sellised on peal. Elitedeski omad. Kood on FA08025M12LPD

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2025 21:57:11 vasta tsitaadiga

need ei ole stokk vaid haapee enda mingid asjad millel coolermasteri vurr peal on. sulle sinna muu väga ei sobi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2025 17:09:20 vasta tsitaadiga

OK, siis jama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2025 18:20:55 vasta tsitaadiga

Need OEM-ide asjad kõik puhas jura, tehakse asju mille varuosi saada pole ja kõik jupid normaalse asemel pooletoobised.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2025 18:35:47 vasta tsitaadiga

Vaata ebay ali või eraldi mingi ostuteema. Neid lammutati vahepeal hooga. Fusi esprimo asjad võiks ka kruvi poolest sobida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 09:03:43 vasta tsitaadiga

Tellisin juba Alist ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2025 10:38:55 vasta tsitaadiga

Täna tuleb 7 päevaga ali kola. Mu eelmisel teisipäeval klikitud autovõtme toorik on täna hommikuse seisuga eestis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 17:30:48 vasta tsitaadiga

Otsin Dell Latitude E5520 doonorit ehk siis ainult tervet korpust. Sisu pole vaja.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 10:37:29 vasta tsitaadiga

Otsin oma lapsepõlve konsooli elustamiseks Sony PSP 3000 seeria doonorit. Tegelt on vaja ainult ekraani. Tean, et Aliexpressis on neid müügil aga tahaks originaali mis näeb õige välja ka. Terve konsooli puhul pole seisukord ja värv jms üldse oluline. Ainult ekraan peaks terve olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 10.04.2025 16:43:39 vasta tsitaadiga

kellelgi vedelemas ATi Mobility - L või mis iganes Mobility Rage Pro ehk Rage3 baasil Mobility videokaart või laptop antud videokaardiga üle.

Sobib ka laenuks 1-2 päevaks või soovin saada, tänud. thumbs_up.gif

Siin mõned näited, Rage128 baasil pole vaja, just vanemat. Paljud on sülearvuti emaplaadile integreeritud ja ka eraldi kaartidena.
https://www.vgamuseum.info/index.php/component/search/?searchword=Ati%20rage%20mobility&searchphrase=all&Itemid=263
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2025 20:40:10 vasta tsitaadiga

kellelgi USB printserverit on üle?
Mõned 1 ja 2GB DDR2 SO-DIMM mälud leiaks ka kasutust.

_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2025 23:08:33 vasta tsitaadiga

Taoliseid mälusid leidub, kui posti kompenseerid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 01.05.2025 18:02:40 vasta tsitaadiga

Ütleme, et kui kellelgi isegi neid vanu ATi Rage Mobility kaarte pole siis Rage Mobility 4-8MB integreeritud videokaardina ikka olemas, kes vanu läpakaid kogub,
ehk keegi ikka näeb ja saab jagada mõneks ajaks sülerit, tagastan mõne päevaga ja kasutajale positiivne tagasiside garanteeritud. Loodetavasti ikka leidub? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2025 19:41:49 vasta tsitaadiga

Mida sa täpselt tahad?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
george
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2025 11:50:41 vasta tsitaadiga

Oleks tänulik, kui kellelgi on ülearuselt vedelemas mõni vana Nokia 3310. Töökord pole oluline - tarvis oleks ainult komplektset korpust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 16:18:22 vasta tsitaadiga

Tere.
Kas kellelgi on ära anda sellist asja?

29,05 olen Tartus ka, kui sealt saan.
Tänud ette!

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 16:47:04 vasta tsitaadiga

Mida põnevat sellega elustada üritad? Paistab nagu LPT port pildi järgi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 16:59:16 vasta tsitaadiga

Vaja ühele vanemale kastile LPT port tekitada jah.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2025 11:20:16 vasta tsitaadiga

Kellelgi Lenovo legion y530-le sobivat doonor klaverit vedeleb? Üks hing koos keycapiga kuluks ära. Täpsemalt on puudu shifti kõrvalt küsimärk, aga sobib ka suva täht või number.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2025 11:52:07 vasta tsitaadiga

Iinast tuli kunagi tellida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2025 23:11:52 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
Tere.
Kas kellelgi on ära anda sellist asja?

29,05 olen Tartus ka, kui sealt saan.
Tänud ette!

Ikka otsin ja tõesti on seda vaja...

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2025 18:44:15 vasta tsitaadiga

Ma vist panin ühe sellise kunagi kasti mis läks emmenpee kätte..


maxfox04,

pci siinile selline kaart aitaks sind?
leidsin üles. p2nm9835x3c moschip kiviga.

https://www.ebay.com/itm/325796235681

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 13:00:30 vasta tsitaadiga

USB hubi vedeleb kellelgi? 2.0 ja vähemalt 3 porti sobiks hästi.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2025 13:08:38 vasta tsitaadiga

Ega see poes ka suurt midagi maksa https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lisaseadmed/usb-jaoturid/4-port-usb-hub-usb-20-black-1045296
mul miski on, aga ei taha ära anda, võib-olla läheb vaja ja tüütu siis otsima hakata kust kiirelt saab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2025 14:41:45 vasta tsitaadiga

mingite surfacede puhtaks installiks läheb vaja icon_razz.gif

AM3(2/939) jahuti emaplaadipoolset raami ei vedele kellelgi kuskil kastis? mul oli aga vabanesin mitte ammu aega tagasi ja nüüd on ühele masinale vaja.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.