Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2025 23:21:21 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, kas autol on midagi viga või on Tartu tänavad kahtlased praegu. Foori alt kiiremini ära minnes või isegi 30 -> 55 km/h järsult kiirendades tõmbab rattad all ringi käima ja mõnikord kisub ühele või teisele poole (aga muidu niisama veereb otse). Lamellid on all, mustrit piisavalt. Välistempetatuur +3-5 auto andmetel. Asfalt näeb välja niiske (tume), aga mitte märg. Auto ise on nelikveoline 270 kW bensukas (sport režiimis läheb 80% veojõudu taha). Veojõukontroll on peal. Isegi päris vihmaga pole nii halb pidamine olnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2025 23:53:40 vasta tsitaadiga

Rehvid külmad, siis vähe grippi icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 00:00:47 vasta tsitaadiga

Jah, tee mõne foori all burnouti icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 00:44:24 vasta tsitaadiga

Tartus peab ettevaatlik olema. Mõned aastad tagasi tuli pagass ka ette näidata kui foori taga V8 kräunuva talverehviga väikse kriuksu tegi. Taheti ma ei tea mida kõike trahvida aga lõpuks ei tehtud midagi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 00:58:34 vasta tsitaadiga

Ei ole ka jahedamate ilmadega sellist jama olnud. Mulle tundub, et tänavad on lihtsalt kruusa täis ja asi selles, aga kes teab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 01:06:05 vasta tsitaadiga

talvekõnts.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 10:45:57 vasta tsitaadiga

Kaas käib on off ainult?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 10:57:51 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Ei saa aru, kas autol on midagi viga või on Tartu tänavad kahtlased praegu. Foori alt kiiremini ära minnes või isegi 30 -> 55 km/h järsult kiirendades tõmbab rattad all ringi käima ja mõnikord kisub ühele või teisele poole (aga muidu niisama veereb otse). Lamellid on all, mustrit piisavalt. Välistempetatuur +3-5 auto andmetel. Asfalt näeb välja niiske (tume), aga mitte märg. Auto ise on nelikveoline 270 kW bensukas (sport režiimis läheb 80% veojõudu taha). Veojõukontroll on peal. Isegi päris vihmaga pole nii halb pidamine olnud.

Ebamõistlikult võimas auto. Ma soovitaks 1.6 diisel-Octavia osta. Või suvaline Lexus. Need ei tõmba elu sees ratast ringi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 04.03.2025 10:58:36 vasta tsitaadiga

Eile õhtul uputati linn soolaga üle, siis tekkiski mingi pruun niiske plöga teele ja rehvid käitusid veidralt…
Mingi 06000 numbriga mersu liputas ka saba rahu sillal. Enne võiks vähemalt üv ära teha kui linna vahele tõmblema tulla. Varemgi silma jäänud ebanormaalsete sõiduvõtetega.(punase tulega turu riia ristis jne)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 11:53:52 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Eile õhtul uputati linn soolaga üle, siis tekkiski mingi pruun niiske plöga teele ja rehvid käitusid veidralt…
Mingi 06000 numbriga mersu liputas ka saba rahu sillal. Enne võiks vähemalt üv ära teha kui linna vahele tõmblema tulla. Varemgi silma jäänud ebanormaalsete sõiduvõtetega.(punase tulega turu riia ristis jne)


Miks sõimad, äkki otsis lähimat ÜV punkti

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 04.03.2025 12:26:42 vasta tsitaadiga

Üv punkti tuleb otsida viisakalt ja märkamatult mitte tähelepanu äratades…
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 04.03.2025 14:05:09 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Üv punkti tuleb otsida viisakalt ja märkamatult mitte tähelepanu äratades…


Aga kuidas siis teised teavad, et tal on raha ülevaatuse jaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 14:27:51 vasta tsitaadiga

peas uurima, kas ma saan tüvvi veel alla 40 euro või on selle hind tõusnud. ettevõtte soodukas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 15:51:36 vasta tsitaadiga

käisin eile TÜVis, sain bussi läbi, peale pikka jõristamist
sõiduka eest küsiti kelleletkli 45, mult nööriti 55 icon_mad.gif
Kapauto icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 15:56:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
käisin eile TÜVis, sain bussi läbi, peale pikka jõristamist
sõiduka eest küsiti kelleletkli 45, mult nööriti 55 icon_mad.gif
Kapauto icon_razz.gif


Ma maksin kah 55, seega seekord sa üle ei saanudki. icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 16:00:23 vasta tsitaadiga

km saab ettevõte tagasi ju..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 16:10:14 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Hiid kirjutas:
käisin eile TÜVis, sain bussi läbi, peale pikka jõristamist
sõiduka eest küsiti kelleletkli 45, mult nööriti 55 icon_mad.gif
Kapauto icon_razz.gif


Ma maksin kah 55, seega seekord sa üle ei saanudki. icon_biggrin.gif


Mul siin lähimas ülevaatuspunktis on N1 masin 50€, saite mõlemad üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 16:22:28 vasta tsitaadiga

Ma maksin viimati 38.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 16:47:00 vasta tsitaadiga

https://tehnokonsult.ee/mustamae/
seal läheb 55. ÜV+kustuti kontroll. Viimase ilmselt saaks kuskil mujal paar senti odavamalt, aga kes viitsib.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 16:48:20 vasta tsitaadiga

Jälle see kustuti.. mis tast kontrollida? Halvimal juhul saad VO, kui isepandud kleeps ei sobi neile.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 16:56:34 vasta tsitaadiga

kas vastab tõele? icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 16:58:37 vasta tsitaadiga

Ei. Lihtsalt McPherson vs multilink.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 17:15:38 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Etz kirjutas:
Hiid kirjutas:
käisin eile TÜVis, sain bussi läbi, peale pikka jõristamist
sõiduka eest küsiti kelleletkli 45, mult nööriti 55 icon_mad.gif
Kapauto icon_razz.gif


Ma maksin kah 55, seega seekord sa üle ei saanudki. icon_biggrin.gif


Mul siin lähimas ülevaatuspunktis on N1 masin 50€, saite mõlemad üle icon_razz.gif


Mul pole N1

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 18:21:39 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Kus võiks Tallinnas/Harjumaal mõistliku hinnaga sise-välispesu teha? Päris 300€ detailingut ei otsi, aga et saaks suurema pori-sodi maha, aga samas värvkate mingi vana nuustikuga ära ei kriimustataks.

Puhtax Detailing näiteks.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.03.2025 18:23:22 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Jälle see kustuti.. mis tast kontrollida? Halvimal juhul saad VO, kui isepandud kleeps ei sobi neile.

Halvimal juhul üldse kontrollitakse selle olemasolu
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 18:27:30 vasta tsitaadiga

pole keegi tahtnud neid asju näha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 19:29:31 vasta tsitaadiga

Rehvid plastikuks vananenud siis tavaline, et libe
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 19:34:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pole keegi tahtnud neid asju näha.

sama siin yawn.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 19:51:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
https://tehnokonsult.ee/mustamae/
seal läheb 55. ÜV+kustuti kontroll. Viimase ilmselt saaks kuskil mujal paar senti odavamalt, aga kes viitsib.

Helgi tee saab 40 hakkama


icon_arrow.gif https://booking.tehnoulevaatus.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 10:26:46 vasta tsitaadiga

Panin suvekad alla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 10:28:12 vasta tsitaadiga

Käisin väljas. Panin siksile juhtme järgi ja silitasin Continentali sees olevaid naelu icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 13:40:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
napoleon kirjutas:
https://tehnokonsult.ee/mustamae/
seal läheb 55. ÜV+kustuti kontroll. Viimase ilmselt saaks kuskil mujal paar senti odavamalt, aga kes viitsib.

Helgi tee saab 40 hakkama


icon_arrow.gif https://booking.tehnoulevaatus.ee/


Huvitav millest selline hinnavahe pangalink vs. kohapeal. Mingi eriti jabur kaarditerminali leping kus ajuvaba summa teenustasuks läheb?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.03.2025 13:44:40 vasta tsitaadiga

Et ei peaks kohapeal rahaga tegelema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 13:45:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
https://tehnokonsult.ee/mustamae/
seal läheb 55. ÜV+kustuti kontroll. Viimase ilmselt saaks kuskil mujal paar senti odavamalt, aga kes viitsib.

Kas tulekustuti kontrollitakse/hooldatakse jooksvalt ära nii et ise arugi ei saa või kukutatakse ÜV-lt läbi ja siis pakutakse tulekustuti hooldusteenust?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.03.2025 13:49:33 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik selliselt läbi kukkuda?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 15:23:14 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tanel kirjutas:
napoleon kirjutas:
https://tehnokonsult.ee/mustamae/
seal läheb 55. ÜV+kustuti kontroll. Viimase ilmselt saaks kuskil mujal paar senti odavamalt, aga kes viitsib.

Helgi tee saab 40 hakkama
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_arrow.gif https://booking.tehnoulevaatus.ee/


Huvitav millest selline hinnavahe pangalink vs. kohapeal. Mingi eriti jabur kaarditerminali leping kus ajuvaba summa teenustasuks läheb?


Kui hinnavahe on väike siis ei viitsi, maksan kohapeal. Ja siis mõtled ümber ja lähed mujale. Aga kui ette ära maksad siis ei pea nemad enam muretsema et sa kohale jõuaks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:41:56 vasta tsitaadiga

Osad autod teevad vahet, mis dislat paaki paned ja oskavad seda tahta? icon_eek.gif Mis siis saab, kui ei tangi Nestest? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:51:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Osad autod teevad vahet, mis dislat paaki paned ja oskavad seda tahta? icon_eek.gif Mis siis saab, kui ei tangi Nestest? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Suure remondiarve saad. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:55:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Osad autod teevad vahet, mis dislat paaki paned ja oskavad seda tahta? icon_eek.gif Mis siis saab, kui ei tangi Nestest? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis kuradi pask auto see veel on? 150kw ja tippkiirus ainult 175. Ma oma poole lahjema skodiläkiga, sõidan ka mööda! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:59:49 vasta tsitaadiga

Eks ta mingi tojots ole icon_cool.gif
https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_GD_engine

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.03.2025 18:02:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis kuradi pask auto see veel on? 150kw ja tippkiirus ainult 175. Ma oma poole lahjema skodiläkiga, sõidan ka mööda! icon_biggrin.gif


175 kmh on piisav, et juhiluba mõneks ajaks hoiule anda, tegelt võib isegi platele sattuda, kui kehvasti läheb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:30:54 vasta tsitaadiga

Lihtsalt milleks 150 kilowatti kui minekut pole? Pole vaja järelikult!
Kunagi, mingi 30 aastat tagasi sõitsime koolivenna Dazun 100A-ga. Tollel ka vist ainult mingi 40 kilowatti. Aga 150+ saime ikka sisse, enne kui võssa lendasime.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:33:11 vasta tsitaadiga

Telliskivi
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:38:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Telliskivi

Ah? Mis kivi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:45:26 vasta tsitaadiga

Selle mootoriga Toyotad on nagu telliskivid. Aerodünaamiliselt.
Aga olgem ausad, selliste tööautodega pole mõtet ka kihutada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.03.2025 18:48:17 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Lihtsalt milleks 150 kilowatti kui minekut pole? Pole vaja järelikult!
Kunagi, mingi 30 aastat tagasi sõitsime koolivenna Dazun 100A-ga. Tollel ka vist ainult mingi 40 kilowatti. Aga 150+ saime ikka sisse, enne kui võssa lendasime.


Lõppkiirus ei võrdu kiirendusega, mida rohkem kw ja eriti nm pakub. Varsti aeg tibusi lugeda, tulevasel vaid 160kmh seal, aga kiirendus .. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.03.2025 18:56:28 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Hiid kirjutas:
Osad autod teevad vahet, mis dislat paaki paned ja oskavad seda tahta? icon_eek.gif Mis siis saab, kui ei tangi Nestest? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis kuradi pask auto see veel on? 150kw ja tippkiirus ainult 175. Ma oma poole lahjema skodiläkiga, sõidan ka mööda! icon_biggrin.gif

Mul 150kw aga max 160kmh. Võib enamuse foori taga täpiks lasta kui tahta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 19:01:51 vasta tsitaadiga

Tanel, Kihutama ei peagi. Aga milleks 150 kilowatti? Ma ju räägin et piisas 40 kilowatist ka, et võssa lennata.
Tookord läks ikka siga hästi. See oli see tee kus nüüd nuiad pandud. Tallinnast Raplasse. Jube ilm oli, tuiskas ja tee oli jääs.
Ei teagi mis rehvid all olid, ehk 1-2 äkki olid talvekad, aga mustrit polnud nagunii. Õnneks oli kell mingi 2 öösel ja liiklust polnud. Ja enne kraavi oli korralik tivolituur. Nii et kõigil oli pea segi, noh segi oli tegelt juba varem.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 19:06:08 vasta tsitaadiga

SSD, auto 3x kergem ja Datsun bensukas ka.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 19:11:15 vasta tsitaadiga

Kergem-raskem. Auto on täna seadustega muudetud pmtl. kastirattaks. Hästi rahulikult kulge ja veere. Ma ei tea, kas see halb või hea, aga 150 kilowatti on täna raiskamine. Sa ei saa seda jõudu ju kusagil legaalselt kasutada. Noh audrus saab, aga ma mõtlen liikluses.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.