|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
>-Shifty-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2004
|
16.08.2004 21:38:35
Läbimurre nanotehnoloogias toob turule 100 terabaidised salvestuskettad |
|
|
link :: PhysOrg
Colossal Storage corp. esindaja rääkis PhysOrg'ile oma innovatiivsest lähenemisest uute 100TB ketaste turule toomisel ning selle taga olevast tehnoloogiast. Tehnoloogia põhimõtteks on mateeria muutmine molekulaartasemel. Ehk siis molekulide järjestamises, et säilitada infot. Molekulide järjestamiseks kasutatakse UV valgust, mille lainepikkus on kõigist teadaolevatest valguslainetest lühima pikkusega (50nm).
Praegused kettad, nagu Matrox ja Seagate, kasutavad andmesalvestuseks infrapunavalgust 800nm'ise lainepikkusega, millega limiteerivad nad kirjutatavat ala. Colossali' drivede kirjutamiskiiruseks on umbes 1000GB sekundis.
Oodatud hinnaks nendel kettaseadmetele on 570$ kuni 750$ ning ketaste hindadeks eeldatakse 45$.
Colossal Storage räägib, et tehnoloogia massitootmise alguse aeg on alates 3'st kuni 5 aastani, praegusel hetkel valmistatakse demonstratsioondraivi.
Lähemalt originaalartiklis: http://www.physorg.com/news785.html
Colossal Storage Koduleht: http://www.colossalstorage.net
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saarepeet
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2003
|
17.08.2004 02:27:38
huvitav kuidas selle arenguga läheb.... |
|
|
mõni aasta tagasi oli HinnaVaatluses jube lahe uudis. See on kopi sellest mis oli slashdot.com'is:
"Scientists from Keele University, in England, have suceeded creating a system that enables up to 10.8 terabytes of data to be stored in an area the size of a credit card, with no conventionally moving parts. This along with 3 other forms of memory which could revolutionize storage. The company said the system could be produced commercially within two years, and each unit should cost no more than $50 initially, with the price likely to drop later."
Aga siiani pole rohkem sõnagi kuulda olnud sellest seadmest.
Huvitav kuidas siis selle seadmega olema saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
17.08.2004 06:48:49
|
|
|
jap... eks aeg näitab, kas sellel tehnoloogial on ka tulevikku
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartz
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2004
|
17.08.2004 15:47:21
|
|
|
ikka vääga keeruliseks lääb asi kätte ära v mis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.08.2004 17:22:11
|
|
|
| Ideena pohh,tavakasutajal pole mingit point omada mingit 10 terrebaidist diski ju arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.08.2004 17:25:20
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ideena pohh,tavakasutajal pole mingit point omada mingit 10 terrebaidist diski ju arvutis. |
jah?
kunagi sa ise olid üllatunud kui 3.2GB HDD-d nägid
ütlesid kindlasti et mida tilli sellise ruumiga pole midagi ju peale hakata?
aga nüüd kus juba üks mäng selle ruumi võtab....
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
17.08.2004 18:18:37
|
|
|
| numbrid küll hiiglaslikud...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
17.08.2004 18:26:14
|
|
|
| me tegime 120gb kõvaketal formatit oma pool tundi, no ei tea, kas siis sellega läheb siis rohkem kui päev...?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
17.08.2004 18:28:07
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ideena pohh,tavakasutajal pole mingit point omada mingit 10 terrebaidist diski ju arvutis. |
kui sa sellest kyljest vaatad, siis pole tavakasutajal 80gb-gagi midagi peale hakata, sest vaevalt ta selles mahu oma wordi dokumente sinna salvestab v6i fotosid laob :P
ma oleks küll jumala rahul kui mul emule t2iskiirusel paar kuud jookseks :P:P
kuigi on tunne et sellist revolutsioonilist taktikat turul eriti ei tunnistata, ma kardan ikka tilgutatakse aastas paarkümmend gigabaiti nendele seadmetele juurde:P
st kui on v6imalus et kas inimene k2ib 1x selle klotsi v2lja v6i k2ib ta seda 20x. need eksperimendid ja uuringud peavad ka ju ennast 2ra tasuma ;)
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.08.2004 18:53:40
|
|
|
| QWhite kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Ideena pohh,tavakasutajal pole mingit point omada mingit 10 terrebaidist diski ju arvutis. |
kui sa sellest kyljest vaatad, siis pole tavakasutajal 80gb-gagi midagi peale hakata, sest vaevalt ta selles mahu oma wordi dokumente sinna salvestab v6i fotosid laob
ma oleks küll jumala rahul kui mul emule t2iskiirusel paar kuud jookseks 
kuigi on tunne et sellist revolutsioonilist taktikat turul eriti ei tunnistata, ma kardan ikka tilgutatakse aastas paarkümmend gigabaiti nendele seadmetele juurde:P
st kui on v6imalus et kas inimene k2ib 1x selle klotsi v2lja v6i k2ib ta seda 20x. need eksperimendid ja uuringud peavad ka ju ennast 2ra tasuma  |
Nu praegu on ka miskid 500gigased kettad olemas ja kuipaljud ikka masinas omal miskit 4x500GB ketast hoiavad? Mulle isiklikult piisaks täiesti vabalt 40GB kettast,sest arvuti pole 24/7 sees filme ,mänge ja igast muud piraatsofti tirimas kümnete kaupa mida siis kõike omal arvutis hoida Ehk siis tõesti tavakasutajat see ei koti,powerpirajatega on muidugi iseasi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
17.08.2004 19:36:26
|
|
|
oi oi oi kui palju pira saaks sellisele kettale tõmmata
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
17.08.2004 20:40:03
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| me tegime 120gb kõvaketal formatit oma pool tundi, no ei tea, kas siis sellega läheb siis rohkem kui päev...? |
kas sa oled loll või pime? jumala selgelt oli eesti keeles öeldud, et kirjutamis kiirus on 1000gb/s ehk 1tb/s ehk siis 100 sekundiga oleks formatitud, mis on 2 minutit. Ise asi on, kas see 1000gb/s teostatav on.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
17.08.2004 22:55:56
|
|
|
praeguse seisuga poleks tõesti midagi teha selle kettaga aga juba levivad DVD-R'id ehk siis eriti kõrgkvaliteetsed dvd ripid mille suurus mitmetesse gigadesse ulatub
kõrgemat kvaliteeti saab alati faili suurendamisega taga ajada
nii et 5 aasta pärast asustavad su 100 terast kõvaketast mingid 100 megased mp3ed ningi 10 gigased filmid
ja väga ruttu saab siis asi täis kui ikka hingega asja juures oled
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.08.2004 23:17:56
|
|
|
| tsitaat: |
Molekulide järjestamiseks kasutatakse UV valgust, mille lainepikkus on kõigist teadaolevatest valguslainetest lühima pikkusega (50nm).
|
molekulide järjestamine ja UV valgus... kas siis ongi nii, et jätad plaadi üheks hetkeks valguse kätte ja ongi kööga, sest uv kiirgust tuleb igast august põhimõtteliselt, kust vähegi valgust paistab ja kui asi molekuli tasemel on, asi see siis mõned molekulid paigast ära lüüa. mingi väga kõva veakontroll peab siis vist igatahes olema selliste andmehulkade korral, kui isegi praegu tavaliste plaatide puhul ei ole asjad selles suhtes üldse roosilised ja suur hulk ressursist läheb andmete parandamiseks, mis siis veel rääkida mingitest petabaitidest ja molekulidest, mida saab liigutada oma soovi kohaselt
aga muidu... "kogu maailma p0rn peopesas"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
söoifhopsidhgo
külaline
|
17.08.2004 23:43:24
|
|
|
just vaatasin et DVD plaatide hinnad on juba mingi 6 EEKI anna minna tavaline CD ka pallju kallim ning DVD põletaja on juba kaaa suht odav 2k ja käes sõbrad juba ka mõtlevad DVD peale 2-kel juba on DVD kirjutaja ja enamuusel ON ka DVD lugeja !!!! ntex sain DOOM3 mis on nagu 3lm tavalist CD aga ma installisin Selle ainult 1he DVD plaadi prealt kus oli veel lisaks 200 MP2-lme peal nii et mõelge !!!
omal on 250 GB hdd ja see on koguaeg filme määnge musa pilte ja absoluutselt kõike täis hetkel 19 GB vaba Formati tegin tsirka 1 h
|
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 00:43:08
|
|
|
dvd vader, karta on et need UV kiired mis selle andmekandja kirjutajast tulevad on vähe võimsamad kui see hulk mis nt. päikeselt sinna punkti jõuab. (btw ei tohi ju cd-sidki p2ikese k2tte j2tta!)
ja karta on et need molekulid pole seal nagu mingid pelmeenid panni peal, mis kallutades pliita peale kukuvad sest ma pakun et prototüüp juba valmis ka ja testitud (aga kes teab...)
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
18.08.2004 09:38:20
|
|
|
| söoifhopsidhgo kirjutas: |
just vaatasin et DVD plaatide hinnad on juba mingi 6 EEKI anna minna tavaline CD ka pallju kallim ning DVD põletaja on juba kaaa suht odav 2k ja käes sõbrad juba ka mõtlevad DVD peale 2-kel juba on DVD kirjutaja ja enamuusel ON ka DVD lugeja !!!! ntex sain DOOM3 mis on nagu 3lm tavalist CD aga ma installisin Selle ainult 1he DVD plaadi prealt kus oli veel lisaks 200 MP2-lme peal nii et mõelge !!!
omal on 250 GB hdd ja see on koguaeg filme määnge musa pilte ja absoluutselt kõike täis hetkel 19 GB vaba Formati tegin tsirka 1 h |
Sa loe oma kiri läbi ja ütle, kas sa ise ka midagi aru said? Pakun, et sa oled/olid oma klassi või isegi kooli häbiplekk.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
18.08.2004 14:43:35
|
|
|
Alati tore selliseid uudiseid lugeda
Eks siis 5 aasta pärast upgrade´ib
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.08.2004 15:37:37
|
|
|
640k rammi on ka piisav.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
18.08.2004 15:50:30
|
|
|
Ja tulevikus hakkavad arvutid ilmselt kaaluma vähem kui 5 tonni.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
18.08.2004 17:37:26
|
|
|
khm, kui see andmeedastuskiirus nii suur on, siis äkki saab seda draivi kasutada ka kuidagi ram-i asemikuna (mingi ädväänsed virtuaal memory vms) maybe? määrad endale oma suva järgi mingi 10giga ja elad rõõmsalt edasi..
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
19.08.2004 00:31:01
|
|
|
| tsitaat: |
640k rammi on ka piisav.
|
Jah, ja hiljem olevat Bill vabandanud ja öelnud: Tegelt ma tahtsin öelda et 640 mega rammi on piisav
Üldiselt ma ei kipu uskuma seda 1tera secundis andme edastus kiirust, see tundub trükiviga; 1giga secundis oleks usutavam kiirus, aga eks aeg näitab.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
19.08.2004 16:05:36
|
|
|
| Kas keegi seda originaali ingliskeelset juttu ka luges? Ei leidnud kinnitust väitele et andmeedastusmaht oleks 1000 GB/s! Teada-tunda on et tuleb hakata järjest lühemaid lainepikkusi kasutusele võtma, et mahutada järjest kasvavaid andmehulki. Muide teoreetiliselt mahutaks pisike kristall endas kogu maailma teadmised ... ainult tehnoloogia on veel puudu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nano ruulzz!
külaline
|
19.08.2004 18:13:55
|
|
|
Aga mida väiksemaks läheb tehnoloogia seda kiiremini läheb ka kati. Se on fakt!! muide Vinyyl on siiamaani yks kauem säilivaid andme kandjaid. Ja kui asi läheb päris aatomi tasandile hmm... siis peab vist mingi karm tagasi side olema, et neid poisse omal kohal hoida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
20.08.2004 00:23:40
|
|
|
Valkmälud lubati kah mõne aasta eest, paar terrat pidi olema viinapitsitäis biorodopsiini nimelist ollust,
3d adressing ja puha ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
20.08.2004 04:00:34
|
|
|
| 10 Pb ruumi kuluks küll ära
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samzik
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2001
|
20.08.2004 11:06:11
|
|
|
| Nano ruulzz! kirjutas: |
Aga mida väiksemaks läheb tehnoloogia seda kiiremini läheb ka kati. Se on fakt!! muide Vinyyl on siiamaani yks kauem säilivaid andme kandjaid. Ja kui asi läheb päris aatomi tasandile hmm... siis peab vist mingi karm tagasi side olema, et neid poisse omal kohal hoida... |
Esiteks, kui sa natuke uurid Siis tegelt kestab vinüül oluliselt kehvemini kui cd plaat. Vinüüli kahjuks räägib nõel mis kraabib siis otse seda vinüüli, cd puhul füüsilist kontakti pole. See et cd plaadid kiiremini väsivad tuleneb nede hoolimatust kasutamisest materjal iseenesest säillib ikka minu teada kauem. Eriti odavad toorikud tõpoolest väsivad aastate jooksul isegi kui neid ei kasutata aga kõik ikka kinni säilitus tingimustest.
Teiseks Molekulide vahelised sidemed on väga tugevad, ning kui systeem on tasakaalus siis seda lammutada on juba märkimisväärselt raske. A las targemad räägivad ise molekulide ja aatomite vahelistest sidemetest, nind sellest kuida struktuur säilib ja mis selle hävitab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dante
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2002
|
20.08.2004 11:19:16
|
|
|
Asi on kahtlane:
esiteks pole lyhim lainepikkus 50nm vaid 13,5nm (Extreme Ultra Violet) ja selle abil on teoorias v6imalik teha prosesi 30nm
teiseks on DVD järeltulija standard juba valitud ---- Single-Layer-Disc 25 GByte
http://www.tomshardware.de/news/20040812_094049.html <---- asi on küll saksakeeles aga yks haritud eurooplane peaks asjast aru saama
Nii et ma ei usu et see l2bi l88b....ennegi neid olnud kes lubavad sadu gigasi aga tegudeni asi ei j6ua
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
22.08.2004 09:56:28
|
|
|
| samzik kirjutas: |
| Nano ruulzz! kirjutas: |
Aga mida väiksemaks läheb tehnoloogia seda kiiremini läheb ka kati. Se on fakt!! muide Vinyyl on siiamaani yks kauem säilivaid andme kandjaid. Ja kui asi läheb päris aatomi tasandile hmm... siis peab vist mingi karm tagasi side olema, et neid poisse omal kohal hoida... |
Esiteks, kui sa natuke uurid Siis tegelt kestab vinüül oluliselt kehvemini kui cd plaat. Vinüüli kahjuks räägib nõel mis kraabib siis otse seda vinüüli, cd puhul füüsilist kontakti pole. See et cd plaadid kiiremini väsivad tuleneb nede hoolimatust kasutamisest materjal iseenesest säillib ikka minu teada kauem. Eriti odavad toorikud tõpoolest väsivad aastate jooksul isegi kui neid ei kasutata aga kõik ikka kinni säilitus tingimustest. |
Leidub ka laserikiirega vinüülimängijaid, seda ma küll ei tea, kas nende heli ka sama audiofiilisõbralik on, nagu nõelaga mängijatel.
Ja CD plaate närib lisaks halvale kohtlemisele "laser rot" ehk alumiiniumikihi oksüdeerumine. Odavad toorikud võivad surra mõne kuuga (peamiselt küll salvestuskihis toimuvate reaktsioonide tõttu), pressitud plaadid võivad surra 10 aastaga. DVD-del, eriti just mitmekihilistel, on vastupidavus seejuures palju väiksem.
| samzik kirjutas: |
| Teiseks Molekulide vahelised sidemed on väga tugevad, ning kui systeem on tasakaalus siis seda lammutada on juba märkimisväärselt raske. A las targemad räägivad ise molekulide ja aatomite vahelistest sidemetest, nind sellest kuida struktuur säilib ja mis selle hävitab. |
Molekulidevahelised jõud (van der Waalsi jõud, vesiniksidemed) on väga nõrgad. Ma loodan, et nende peale andmekandjates ei loodeta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
22.08.2004 11:57:33
|
|
|
Kui otsustada ainult selle lapsiku pildi järgi mis siin näha, on tegemist küll puhta pettusega.
Sobiks ehk naljakate juhtumiste alla liigutada.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
23.08.2004 16:57:50
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
| Odavad toorikud võivad surra mõne kuuga (peamiselt küll salvestuskihis toimuvate reaktsioonide tõttu |
3a tagasi oli üks odav toorik vivastaar vms.... pidi poole aastaga kooruma hakkan jne. mängivad siiani
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
26.08.2004 19:43:47
|
|
|
| Kahju, et tegu on hunniku ilusate unistustega ja mitte reaalse tootearendusega.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
26.08.2004 22:13:30
|
|
|
| praegu tõstsite selle naljakate juhtumiste alla...aga kui järgmistel aastatel tulebki välja...saame ise vastu tilli
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
27.08.2004 11:27:12
|
|
|
Krt kahtlane värk see molekuli värk.Eks nad siis aretavad sinna sisse mõne bakteri ka , kes siis peaks seal molekulide keskel korda looma ja kui ta liiga palju mõtlema hakkab siis ongi Matrix käes 8)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.08.2004 03:42:59
|
|
|
| madmel kirjutas: |
Krt kahtlane värk see molekuli värk.Eks nad siis aretavad sinna sisse mõne bakteri ka , kes siis peaks seal molekulide keskel korda looma ja kui ta liiga palju mõtlema hakkab siis ongi Matrix käes 8)  |
. jumalast mugav ju, kui see bakter kettal olevaid faile ajaviiteks defragmendib... muidugi üle päeva tahab selline süüa kah, et siis valad plaadid hapupiimaga üle.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
30.08.2004 01:04:21
|
|
|
Jah ja kui tahad, et see bakter talve üle elaks, siis viska komposti talle peale.... tal siis hää soe ja areneb. Varsti ongi iga bakter oma klastri peal 8)
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
30.08.2004 01:33:29
|
|
|
nii 80 gb tõmban ma täis nii halvemal juhul umbes 20päevaga.......trailereid ja demosid mul ikka on:D
loodan et on tõsi...mida suurem seda uhkem....
kunagi oli ju juttu ka et nett läheb mingi tuhande võrra kiiremaks
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
30.08.2004 01:38:23
|
|
|
| tsitaat: |
kunagi oli ju juttu ka et nett läheb mingi tuhande võrra kiiremaks
|
kas siis ei ole läinud? aastaid tagasi, kui edastati ainult teksti, oli 1 KB/s täiesti suurepärane tulemus. nüüd on 1 MB ühendus juba vaata et igas kontoris, varsti igas koduski
viimati muutis dvd vader 30.08.2004 01:40:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
30.08.2004 01:38:57
|
|
|
Irww, mine sa seda värki tea, igast nalja mõtlevad välja. Ei imestaks üldse kui varsti kuulutab keegi välja jupstüki mis suudab kompostihunnikust andmakandja teha. Et muudkui üks ots USB pesasse ja teises otsas oleva trükiplaadi matad kompostihunnikusse ja kohe ongi hopsti 10 tera kompostihunnikus sul Oiblahh, ma ajaks sellise hunniku komposti kokku siis, et hoia ja keela. Asi võiks loomulikult samuti toimida mingi keerulise nimega bakteri kaasabil
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
30.08.2004 07:20:01
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
kunagi oli ju juttu ka et nett läheb mingi tuhande võrra kiiremaks
|
kas siis ei ole läinud? aastaid tagasi, kui edastati ainult teksti, oli 1 KB/s täiesti suurepärane tulemus. nüüd on 1 MB ühendus juba vaata et igas kontoris, varsti igas koduski |
1MB ? Ehk siis 8Mb/s, sellist ühendust siiski igal pool ei kohta
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
30.08.2004 08:11:10
|
|
|
Juraks jutt läinud. Lukku.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|