Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.02.2025 18:32:49 vasta tsitaadiga

Bitcoinil pole "tõelist majanduslikku vajadust", ütleb EKP nõunik
Spoiler Spoiler Spoiler


Ise nad istuvad keskpangas ja plaanivad CBDC-i, et ise raha juude trükkida. Nende jutt on volatiivne. Tegelikult 1BTC = 1BTC. Pigem Fiat ja CBDC/Fiat on seotud selle kogusega, mida trükimasin juurde trükib või juurde nulle kirjutatakse keskses aparaadis.
Keskpank on 100% tsentraalne. Bitcoin on 100% detsentraliseeritud ja piiratud kogusega 21 miljoni ringis BTC ja see ei muutu.

---
Kas Strategy ja teistest firmadest ja osariikidest, kes panustab suurtest kogustest bitcoinidest saab uus maailma pank?
Jah. Nemad hakkavad tulekus tegema määravaid otsuseid, kuid kes tahab kõik oma suured kogused kunagi korraga müüki panna ja mille vastu? Kui bitcoini hind on üle miljoni. Mis kuradi
päralt nad peavad odavalt ära andma ja Fiati või Fort Knox kulla vastu vahetama?
Minu peas on tohutult hulgal küsimusi.. hetkel. [siin on vastuolu või rahulolu - kui nad müüvad oma kogused ära hästi odavalt - noh, 10 000 euroga ostaks juba ise 1 bitcoini ära]
--
Kas usute, et kohalikud pangad toovad turule bitcoin light võrgutoe? L1 hoiavad oma pangas ja kliendile antakse igapäevaseks tehinguteks L2 toetuse?
See juhtub siis kui on vaja. Kui bitcoin market cap ületab kulla market cap-i. Ikkagi on L1 hoidmiskassa ja L2 kiirete maksete ja väiksemate tehingute jaoks. See juhtub.

--
bitcoini volatiivsus on isegi selline, et ei saa börsil panustada, sest ei teha kuhu tõuseb või kukub - liiga väike panus ja 2x -7x - see ei anna tõusu korral isegi mingit kasumit - kõrgeks ka ei saa panna - 150x peal on kindel, et jääd ilma. krüptobörsid nagu töötaks ühesuguse algoritmi peal. (ikka kohe alla kui paned 150x)(long)

seega vana tuntud tõde - osta ja kogu oma walletisse - kui on odavama hinnaga - osta rohkem (40 000 - 70 000 bitcoini kohta oleks väga hea ost) - ei võeta tasu ja ei likvideerita kui hind langeb.
olen kindel ostja kui bitcoin hind kukub nulli - iga idioot, kes veel ütleb, et bitcoin kukub nulli - palun - ma ostan teilt 0 - 0.005-ga bitcoine!! [tehisintellekt arvas, et siis tuleb maailmalõpp kui bitcoin kukub nulli..]

---
₿499 096 näitab saylortracker.com
---
Räsi arvutusvõimsus langeb, kuid võrgu tehingu hind võib tõusta kui liiga palju ASICuid võrgust välja lülitatakse. Tavalise arvutini ilmselt võimsus ei lange, sest uue ploki leidmine on nii väike - mitte enam 50 vaid 3,125 ja varsti veel vähem. Ja pigem on nii kujunenud, et mida rohkem hind langeb, siis börsilt keegi ikka vabad bitcoinid endale ära ostab.

5 sendiga ostaks.. icon_biggrin.gif beer_yum.gif 5000 000 USD müüks.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 26.02.2025 00:45:01 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:

[tehisintellekt arvas, et siis tuleb maailmalõpp kui bitcoin kukub nulli..]

Tehisintellekti arvamust ma küll ei usu, on teada, et õpetatud ka osavalt valetama. Kui BTC oli ca 100k siis marketcap oli mingi 2 triljonit. Oletame, et kukubki nulli. Kas 2 triljoni pärast tuleb maailmalõpp, ei tule. Tõenäoliselt liigub see raha mujale ära.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2025 01:23:12 vasta tsitaadiga

Mis raha liigub mujale? See kaob lihtsalt ära ju. Õigemini ettekujutus sellest et see oli raha, tegelt ei kao ju midagi, mündid jäävad alles ja nende alla pandud raha jääb ka alles, selle kätte kes müüs. Marketcap on niiehknii ainult kujuteldav number.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 26.02.2025 06:25:02 vasta tsitaadiga

Aga seda ma ütlengi "raha liigub mujale" müük/turult väljumine/mingi stablecoini peale konvertimine.
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 26.02.2025 13:25:09 vasta tsitaadiga

Müügipaanika! Müüge ruttu maha, sest 10% langeb, te jääte ilma kasumist. Pange kohe müüki (ja paari aastapärast ostate 20x kallima hinnaga tagasi..)
--
Millal nulli kukub?

Bitcoin on nr.1 market cap ja nulli kukub pigem pangas sinu pangaarve, koos pangaga.
Ameerika Ühendriikides on panku pidevalt pankrotti läinud, koos klientide rahaga.

Alates 2013 aastast on bitcoin ja bitcoin võrk 100% töökorras olnud.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2025 14:47:51 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Aga seda ma ütlengi "raha liigub mujale" müük/turult väljumine/mingi stablecoini peale konvertimine.


Raha ei saa väljuda, münt saab omanikku vahetada. Kui keegi su münti soovitud hinnaga ei osta siis vahetust ei toimu. Ehk "väljuda"saab ainult nii palju raha kui sisse pannakse.

Münt elab oma elu, tema hinnaga seotud raha oma. Selleks ajaks kui hind on nullis pole raha kuhugi väljund vaid mündivahetusega koos ei saa enam raha liigutada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 26.02.2025 15:59:19 vasta tsitaadiga

Kui on nullis, siis ikkagi 1 btc on 1btc ja pead maksma tehingutasu ikka. [ kui 1 BTC maksab 0.00001 dollarit, siis on inimesi, kes ostab kõik ära]
Võrk on alles - mõned masinad ikka töötavad ja võrgutasu on väike ja BTC ostuhinnad algavad varsti jälle 1 dollar või rohkem.

Davinci räägib midagi long term hoidjate-ostjate ja short term müüjate kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2025 23:23:22 vasta tsitaadiga

Korralik punane dildo icon_biggrin.gif

72k tuleb kindlasti ära. Ning kui 67k tuleb, siis juba karude tsoon...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 27.02.2025 00:10:26 vasta tsitaadiga

Küll läheb kõvasti veel alla 67k vaikselt tiksudes, arvan ma. Karud tahavad ka süüa icon_biggrin.gif
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.02.2025 09:56:43 vasta tsitaadiga

Panen vist orderi 74 000 USD-ga bitcoini ostuks.

Kuigi hetkel näitab kobedat tõusu:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2025 11:01:41 vasta tsitaadiga

Mina pakuks, et mida rohkem paistab, et venelased lastakse rahaturule ligi, seda madalamaks hind kukub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.02.2025 12:08:26 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mina pakuks, et mida rohkem paistab, et venelased lastakse rahaturule ligi, seda madalamaks hind kukub.

Bitcoin ei toimi nii. Trump kunagi tegi Bitcoini maha, pättide raha. Aga kui nägi, et see sobib praeguse olukorraga, siis kiitis taevani.
Mis venelased teevad ja mõtlevad? See ei muuda - trükkigu rublasi kui palju tahes - bitcoin töötab. Venezuela või Argentiina - trükib raha nii, et inflatsioon on 400% aastas - ikka bitcoin töötab.
Kui rublasi saab veel bitcoinideks vahetada, printigu niipalju kui tahavad.. tavavenelane kui seda veel on olemas - vahetagu rublad bitcoinide vastu.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2025 16:57:18 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Mina pakuks, et mida rohkem paistab, et venelased lastakse rahaturule ligi, seda madalamaks hind kukub.

Bitcoin ei toimi nii. Trump kunagi tegi Bitcoini maha, pättide raha. Aga kui nägi, et see sobib praeguse olukorraga, siis kiitis taevani.
Mis venelased teevad ja mõtlevad? See ei muuda - trükkigu rublasi kui palju tahes - bitcoin töötab. Venezuela või Argentiina - trükib raha nii, et inflatsioon on 400% aastas - ikka bitcoin töötab.
Kui rublasi saab veel bitcoinideks vahetada, printigu niipalju kui tahavad.. tavavenelane kui seda veel on olemas - vahetagu rublad bitcoinide vastu.

Venelaste probleem on selles, et neil pole oma dollareid kuskil hoida. Kodumaal võetakse lihtsalt ära ja välispankades võidakse need samuti ära võtta või külmutada. Bitcoini hinnarisk on küll suur, aga mitte nii suur kui rublal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.02.2025 18:20:29 vasta tsitaadiga

Tead, küsigu Putinilt dollareid. Tema annab. Siis saab ka soodsamalt bitcoinideks vahetada. Muidu peab rubla pealt topelt peale maksma.
Nüüd saavad ehk ka tiblad otse Trumpilt küsida - kuigi vist maavarade vastu.

Tead, mis tehakse vene tiblaga kui see Kiievis on - lüüakse maha!!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2025 08:51:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Korralik punane dildo icon_biggrin.gif
72k tuleb kindlasti ära. Ning kui 67k tuleb, siis juba karude tsoon...
Spoiler Spoiler Spoiler

Pakun, et ajutine põhi tuleb 70k - 80k vahel ja siis jõhker bounce kuni 94k märtsi alguses.

Aga LTC icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.02.2025 10:05:06 vasta tsitaadiga

LTC-ETF on tulemas - sealt on ka mingit tippu oodada..

Praegult on aga langemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 28.02.2025 11:32:48 vasta tsitaadiga

Praegu tuleb USA'st igapäevaselt midagi, mis aktsiaturgu koos krüptoga alla veab. Tänane vilets PCE index viiks meid tõenäoliselt 70K algusesse. Sealt oleks juba mõistlik vaikselt ostma hakata.
_________________
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sezhers
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2025 12:21:27 vasta tsitaadiga

No kui kogu maailma tariifidega ähvardada ning kogu USA majandus impordib sisendit välismaalt, siis pole ju väga kindel, mis võib veel toimuma hakata, sellepärast ka väike paanika turgudel. Ja mis on kõige riskantsem asset class, kust võiks cashi välja võtta? Krüpto. Kui peaks US poliitika stabiliseeruma ning võib olla ei kehtestata ka kõiki tariife, siis võiks oodata stabiilsust ja ka turgude taastumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.02.2025 12:37:43 vasta tsitaadiga

Kui vaadata, et mis on kõige riskantsem vara, siis on see katteta USD Fiat dollar. (ületab 10-13% inflatsiooniga aastas)
Bitcoin on kattega - 21 miljonit žetooni või Coini. 1 BTC = 100 000 000 sats-i. satoshit.

Kuld on siiski ka 2-3% inflatsioonis.

----

Mida rohkem bitcoini hind langeb, seda rohkem saab teda osta - sinnamaani kui jälle tõusma algab - tulevikus on võitja see, kes börsile kirjutab ise, mis koguses ja mis hinnaga müüa tahab ja see võib juhtuda juba järgmisel poolitumisel. Või ülejärgmisel - lihtsalt vaalade käes on bitcoinid.

Ja see jutt, et läheb ikka nulli ja te olete poolearulised..

Mis aru on eestlasel, kes usub poliitikute juttu, et maksud ei tõuse ja euro on kõige stabiilsem raha, mida pangas hoida.
Sama - 10-13% inflatsioon aastas - ega dollarist väga hind ei erinegi.

_________________


viimati muutis mina634 28.02.2025 12:42:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2025 12:40:50 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Bitcoin on kattega - 21 miljonit žetooni või Coini. 1 BTC = 100 000 000 sats-i. satoshit.
Et bitcoini katjaks on.... bitcoin ise? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.02.2025 12:45:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
mina634 kirjutas:
Bitcoin on kattega - 21 miljonit žetooni või Coini. 1 BTC = 100 000 000 sats-i. satoshit.
Et bitcoini katjaks on.... bitcoin ise? icon_lol.gif

Jah. + vaalad ehk kogukond, kes usub selle väärtusesse.

Nüüd Fiat on see, mis on pangad + kergeusklikud, kes usuvad pankadesse.

Mis vahe on kogukonnal, kel on avatud koodiga tarkvara ja pankade eliidil, kel on omakasu ja varjatud lubadused, et Fiat on tagatud ja inflatsioon on maksimum 3% aastas??

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sezhers
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2025 15:57:11 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Kui vaadata, et mis on kõige riskantsem vara, siis on see katteta USD Fiat dollar. (ületab 10-13% inflatsiooniga aastas)
Bitcoin on kattega - 21 miljonit žetooni või Coini. 1 BTC = 100 000 000 sats-i. satoshit.

Kuld on siiski ka 2-3% inflatsioonis.

----

Mida rohkem bitcoini hind langeb, seda rohkem saab teda osta - sinnamaani kui jälle tõusma algab - tulevikus on võitja see, kes börsile kirjutab ise, mis koguses ja mis hinnaga müüa tahab ja see võib juhtuda juba järgmisel poolitumisel. Või ülejärgmisel - lihtsalt vaalade käes on bitcoinid.

Ja see jutt, et läheb ikka nulli ja te olete poolearulised..

Mis aru on eestlasel, kes usub poliitikute juttu, et maksud ei tõuse ja euro on kõige stabiilsem raha, mida pangas hoida.
Sama - 10-13% inflatsioon aastas - ega dollarist väga hind ei erinegi.


kui sind uskuda, siis sul peaks olema pangakonto pidevalt nullis ning iga juurdetekkiva euroga ostad sa bitcoini, ja kui vaja millegi eest tasuda, siis müüd vaid selleks. kas on nii?

ma usun küll krüpto võidukäiku mingi hetk, aga sinu joonistatud pilt on ikka liiga idealistlik ja suht ebarealistlik, vähemalt hetkel. Hetkel ei ole bitcoiniga midagi peale hakata peale selle, et hoiad seda kuskil walletis ning tänu sellele see ongi turvaline nö... mitte keegi ei taha vahetada krediitkaardi mugavust nn turvalise UTXO mudeli vastu, kuna see ei ole piisava läbilaskevõimega, ei ole piisavalt kiire, jne.
Store of value? jah, mõningal määral on, aga järgmise 10-15 aasta jooksul järgmise 2-3 halvingu järel tekib küsimus, mis Bitcoini turvalisust tagab siis? Praegu katab block production pmst 95+% security budgetist, kuna tehingutasud ei kata isegi 5% kaevandamise kuludest. Ehk siis see väike inflatsioon, mis tal on, ongi see, mille tõttu BTC kaevandamise hash power on nii kõrge nagu ta on praegu. Kui mining difficulty pidevalt kasvab, halvingu tulemusena block reward aga väheneb, ja näiteks hind ei käi samas tempos kaasas, siis miks peaks keegi seda kaevandama kahjumiga?
Aga see selleks. Eks elame ja näeme. Ma lihtsalt soovitaks veidi pilvedelt maale lähemale tagasi tulla ja vaadata asju kriitilisema pilguga, mitte sinisilmselt uskuda mida iga bitcoin maxi KOL räägib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 03.03.2025 09:48:03 vasta tsitaadiga

Ainult kulda mees tegi (Peter Schiff) ajaloolise postituse:
Spoiler Spoiler Spoiler

--
20 osariiki vähemalt paneb oma raha bitcoinidesse. Trump oma perekonnaga ka eetritesse ja solanasse ning xrp-sse.
Suvel lubas trump 100% panna raha bitcoini kui reservi, nüüd mõtles ümber, et ikka tsentraliseeritud xrp-sse ja kahtlasesse eetrisse. Ka aadrit laseb - ADA.
Jah, TRUMP token istub solanas.

USA strateegiline reserv:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.03.2025 10:18:21 vasta tsitaadiga

ot:
Nüüd Fiat on see, mis on pangad + kergeusklikud, kes usuvad pankadesse.


ot:
Fiat currency'te taga on siiski terved riigid koos kõigi oma inimeste, varade ja majandusega. Euro väärtust tagab näiteks 20 EU riiki. See on väga erinev Bitcoinist, mille taga on tänapäeval tont teab kes.


Lugesin hommikul, et mingi Blackrocki Bitcoini ETF nimega iShares BitCoin Trust (NYSE: IBIT) lööb lained, analüütikud pakuvad 50x upside'i sellele.
Et kui keegi tahab natuke rahaga lotot mängida (ja võibolla kõigest ilma jääda), aga ei viitsi hakata mingit walletit endale tekitama ega kontot kusagil coin exchanges, siis see on vist hea lihtne.

Allikas: https://finance.yahoo.com/news/billionaires-buying-blackrock-etf-wall-082000185.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 03.03.2025 11:25:04 vasta tsitaadiga

Vaadake ka maailma - ja eriti venemaa tootlikust:
https://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html

Miks saksamaa tahab venemaaga diili teha, peale usa?
--
https://www.usdebtclock.org
Sinna on lisatud ka D.O.G.E kell.

36,5 trillionit võlga ja päris karmi hinnangu annan USD dollarile. Need pangad, kel on päris bitcoin - bitcoini walletis. Suudavad kunagi veel oma naha päästa.
USA administratsioon teab väga täpselt, et USD laenamine kui selline enam ei tööta, sest paljud pangad ei suuda "laenata" ja lähevad pankrotti. USA-s on nii, et kui pank läheb pankrotti, siis klient jääb kõigest ilma.
Jah, USD on peamine FIat raha. Ka ameerika börsid on peamised.

KULD ja BITCOIN. Rohkem siin maailmas tagatist ei ole.

Ostke bitcoini oma walletisse, tehke turvaline backup. Ja kui on windows OS. Siis kasutage mõnda turvalisemat riistvara rahakotti.

_________________


viimati muutis mina634 03.03.2025 11:50:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 03.03.2025 11:52:10 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Ainult kulda mees tegi (Peter Schiff) ajaloolise postituse:
Spoiler Spoiler Spoiler



Jään üsna kahtlevale seisukohale, et tegu õige asjaga... tundub esmapilgul mingi AI vms huinaa.
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/1j1zkti/peter_schiff_bitcoin_is_digital_gold/

Sellised inimesed nii naljalt oma veendumusi ei muuda, ma ei usu, et mees murdus.
Ootaks kuni midagi selgemat pinnale kerkib.... las kulutuli põleb suure leegiga ära, läheb pilt selgemaks icon_rolleyes.gif.

Kui "Bitcoin on digital kuld" siis mis hädapärast peaks päris kulla olemasolul BTC kasuks otsustama.
Päris kulda on võimalik pea alati müüa ja vajadusel saadud raha eest BTC osta. Vastupidi variant on rohkem riskantsem.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.03.2025 18:28:53 vasta tsitaadiga

bitcoin toimib siis raske kullana kui sul on oma rahakott ühendatud enda sõlmega, node.
Kui kasutad electrumi ja võõraid node ühendusi, siis jääd kindlalt kunagi ilma oma coinidest. (parem juba ainult bitcoin core programm) https://bitcoin.org/en/bitcoin-core/

Ja bitcoin plokiahel on nii suur, et kas on mõtet enam kõigil seda kasutada.

Pigem kasutan moneros laenatud nodesi:
Monero kasutab stealth-aadresse ja RingCT-d, mis muudavad rahakoti jälgimise palju keerulisemaks kui Bitcoinis ja kui kasutad võõraid sõlme, siis
vähemalt ajutise aadressi pealt läheb varsti sisemistesse aadressidesse ja isegi node ei tea, kuhu see viidi. (peaasi, et võõras node ei saa sinu salajasi võtmeid või seemnefraasi kätte)
PoW toimib kõige usaldusväärsemalt ikka oma node, mis tähendab, et sa pead kogu plokiahelat haldama. Ja siis ma ei hoiaks salajasi võtmeid/seemnefraasi lahtisel arvutil, oma arvutil.

Bitcoin on kõrge hinnaga. Ja ei saa välistada seda, et kolmandatel programmide loojatel ei teki tahe, sinu võtmed pihta panna! See ka käib kõigi teiste walletite kohta!

Üks hea võimalus on COld wallet. ehk paper wallet:
https://thebestcoldwallet.com/ hankida source kood ja teha seda veebilehtisejaga offlines ja viia ilma internetita arvutist välja turvaline fail.
Et siis suunad coine online walletist paper walleti aadressile kui kasutad electrum nodesi.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2025 21:35:34 vasta tsitaadiga

Teemat loed nagu Õhtulehe horoskoope, iga 12 päeva tagant hakkab see soga korduma icon_lol.gif
Millal "Ambur" rikkaks saab @mina634 ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.03.2025 07:33:47 vasta tsitaadiga

Ei saa ka kindel olla EU programmides. Prantsusmaal on väga tugevad riiklikud häkkimiskeskused. Arvutist infot kätte saada on neil täiesti võimekus olemas. Inglismaa ja Prantsusmaa on ehe näide, et nutitelefonid ja arvutid nakatatakse ja siis saadakse vajalik info. Teame, et telegram annab prantsusmaale infot - ja ei saa kunagi teada, et kas "bitcoin walletid" ei ole juba kätte saadud. electrum rahakotid lekivad - node kaudu saab sisse tungida. kasutage paper walletit pikaajaliseks hoidmiseks. testige, et kas õige paper wallet genereerija annab õigeid võtmeid. FAKE maailm!!!
---
USA president Donald Trump allkirjastas korralduse, millega luuakse "strateegiline Bitcoini reserv" ja "digitaalvaravaru", mis mõlemad kasutavad esialgu valitsuse kriminaalasjades konfiskeeritud krüptovaluutat.
Spoiler Spoiler Spoiler


Hakkavad inimestelt bitcoine konfiskeerima ja valitsuse rahakotti vedama. Kõik maksud, mis varjatud viiakse valitsuse strateegilisse reservi.
Nakatakse bitcoin walleti programme, et ligipääseda võtmetele. Kui vaja, võetakse ära. Kui sul on "panama kanal" või "oma gröönima" - võetakse ära.. [paper wallet, mis pole kunagi salajasi võtmeid programmile andnud - neid valitsuse poolt röövida ei saa ja ka teiste poolt]
"digitaalne Fort Knox krüptovaluuta jaoks" - jah, rahvalt varastatud kuld. Nüüd saab koguda rahvalt bitcoine.

Olge, valitsus ettevaatlik - kui virutate coine, siis ärge imestage, et coinide hinnad kukuvad.

---
bitcoin core-l on vaikimisi Prune peal, kuid ikka vajab ta esmakordselt ja alguses töötlemist (16 aastat ajas maas). 2GB kaupa, kuid 600+ GB võrgumahtu peab ära töötlema, ennem kui jõuab tänaseni.
Siis leiutatigi programmid, mis kasutavad väliseid sõlmi, et seda 600+ GB töötlemist ei oleks, kuid siis on see Lazaruse grupi jaoks hea lahendus - laseme su lazaruse sõlme külge ja saame su võtmed kätte.

Näeme neid miljardivarguseid veel kui bitcoin coret ei kasuta või ametlikku sõlmi.

Et siis paper wallet. Ja ükski programm ei ole võtmetega ühendatud. Ennem kui oma sõlme külge ei ole saadud. Nii ongi.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 07.03.2025 08:23:03 vasta tsitaadiga

Trump allkirjastas korralduse, millega luuakse Bitcoini reserv. Kõik ootasid pikkisilmi, BTC hind pidi kohe kuule lendama, mida me nüüd graafikut vaadates näeme? Hind jätkuvalt liig kõrge, et ostuga riskida, mingeid promo oste hinna ülespunnitamiseks tehakse.

Ray Dalio: USA võlakriis võib saabuda ootamatult nagu "südamerabandus" https://tavid.ee/uudised-ray-dalio-usa-volakriis-voib-saabuda-ootamatult-nagu-sudamerabandus/
Kuskil YouTubes oli hiljuti mingi video ka enamvähem samal teemal. Vaadates neid väiksemaid rabandusi kui kuskil midagi juhtunud siis BTC hind hoopis kukub suure kolinaga.

McAffe võis küll hull vana olla kuid pole mõtet teda idioodiks pidada, ma ei imesta kui asjad muudmoodi käima hakkavad. Piisab ainult usalduse kõikumalöömisest, see juba ongi osaliselt juhtumas.
John McAffe has coke-fueled rant on Bitcoin vs. Monero https://www.youtube.com/watch?v=SgpKDVkvboE

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.03.2025 17:30:23 vasta tsitaadiga

vahetasin kõik oma bitcoinid litecoinide vastu ja hoian ainult paper walleti aadresside peal. miks?
USA goverment paneb bitcoini eelarve väliseks strateegiaks- st. kriminaalne tulu pannakse bitcoini ja ei osteta bitcoine börsilt vaid hangitakse börsi väliselt:
igasugused varastatud bitcoinid, rahvalt saadud annetused ja maksud + kindlasti sinna ka nakatatud programmide kaudu rahvalt vara varastamine - kui algoritm arvab, et sinu tehing ei vasta nõutele, siis tõmmatakse sinu aadressilt govermendi aadressile. kui keegi suitsetab kanepit, siis võetakse kogu vara + ka bitcoinid ära. see on fakt.

kui sa oled neeger, kes tõmbab kanepit ja ropendab - koheselt võetakse su maja, arvuti ja bitcoin wallet riiklikuks hüvanguks. eriti kui sul on CoinJoin - siis nakatatud walleti rahakotid hakkavad üle maailma virutama coine - usa strateegilisse eelarvesse!!!!!!!! [kellele sa kaebad? et varastati? kui ütled, et kasutasid segamisteenuseid??]

--
litecoin core ja bitcoin core on ainult ja paper wallet teine, mis on turvaline. paper wallet, mille võtmed ei ole internetti ja ühtegi teist programmi näinudki -- - on muidugi maksimum. salajane võti kui selline - sellele võiks lausa seifi muretseda või krüpt. välise salvesti.
--
stablecoin - stabiilne token, kas ikka on stabiilne? kui inflatsioon on rahal, dollaril näiteks ja kui tokenit saab külmutada, lukustada ja isegi kustutada?
usdc -
Freeze Key
2a950108021290010a22122094f310b651327c0163d7f6257979e0b4e3fb4b61da23a9275b3a74b6a0126c010a2212207a23bc3635f0135ca902058f7eb5605e49642d87037fbe6c7897c5b878d7c1d20a22122093fbeb957df4172eac1781e1f0d41bf9bf6c1efc9ae379787d8e2bbaf6a2a45d0a221220cda5e1229b0cb5e121451f298fd8c5cb0c61770b7bc05432e536f3b075e1c607

---
Kuna USA ei võtnud LTC-d oma strateegiasse, siis tasub juba litecoini hankida. Ja kui bitcoin hind tõuseb kõrgustesse, siis mõistliku hinnaga litecoin tõuseb. Kuid ei lange kui saavad aru, et ei ole bitcoini hinnaga seotud füüsiliselt. Kui aru saavad..
---
Hakkavad varastama. Trillionite võla vähendamiseks tuleb see rahvalt võtta.
1 million maksab 1 bitcoin. siis hakkavad kõik FAKE programmid tööle - kõik varastavad, kes aga saab..

bitcoini puhul on see, et kui alla 70 000 dollari hind ei lähe, siis on võimalik tõus. 50 000 puhul kui sellest alla, siis hakkavad vanemad vaalad müüma.
kui 30 000 siis hakkavad kõik ostma
0.5 puhul ostetakse lihtsalt igaks juhuks kõik bitcoinid ära..

0-lli hoiab ära fake vaba bitcoin core ja paper walletid.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 09.03.2025 15:27:51 vasta tsitaadiga

Lühikeses perspektiivis oli Trumpi võimule saamine kaos. Turud polnud valmis selliseks lükkeks novembri alguses ning viimased 2 kuud oleme ikkagi langustrendis. Trumpi Crypto Summit oli läbi viidud täpselt plaani kohaselt - Põhja-Korealik ovatsioonide etendus ning päris jutud kaamera taga. Hoiame hinda veel esialgu all ning väga suure tõenäosusega, kui turgude kapitaalselt langust ei tule, paneb M2 rahavoodi märtsi lõpus asjad korralikult liikuma. Parim aeg hakata DCA'ma.
_________________
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.04.2025 11:15:40 vasta tsitaadiga

https://www.flashbots.net/ kasutamine ETHEREUMI võrgus on hea - ma keeran vahetuse või ülekande tasud poole väiksemaks. Igakord.
---
Unustage värisevad käed – Aegisum on mememüntide armee kilp! 🏰💰

🔹 Turvalisus? Tugevam kui keskaegne kindlus. 🔹 Kogukond? Tugevam kui teemantkäepide. 🔹 FOMO? Kui te Aegisumi praegu ei virna, võite hiljem kahetseda.

See on midagi enamat kui münt – see on liikumine. Kes on valmis Aegisumi lainel Valhallasse sõitma? ⚔️💎

https://www.reddit.com/r/Aegisum/comments/1jnnbr9/shield_wall_assembled/
---
Viimane veel, millesse investeerin on PoW Scrypt algoritmi peal olev aegisum (AEGS) https://aegisum.com/

ltc asic-uga kaevandatav.
Aegisum on pühendunud turvalise, skaleeritava ja tõeliselt detsentraliseeritud plokiahela platvormi loomisele. Kasutades ära Litecoini sihtasutuse tugevaid külgi ja täiustades seda oma uuendusliku lähenemisviisiga, on meie eesmärk pakkuda detsentraliseeritud rahanduse tuleviku jaoks tugevat ja turvalist infrastruktuuri. Meie eesmärk on harida kasutajaid krüptovaluutapettuste ja vaipade tõmbamise kohta ning toetada tegelikke põhjuseid.


tradeogre-s ostetav

---
Spoiler Spoiler Spoiler

BTC - 40 -70 000 peal ilmselt kaua olla ei saa. Arvestades, et vaalad võivad osta - see sõltub kui kulla hind tõuseb veelgi ja keegi michael suudab veel osta, koos teistega.. Elagu Trump! Maailmaparandaja. Kas Musk ja Trump on veel liitlased?
---
KASPA - 5 senti? Ilmselt natuke juurde osta ja 10-16 sendi pealt kõik maha müüa. https://tradeogre.com/exchange/KAS-USDT
Saab panna automaatselt müüma usdt vastu kui oled mingi sobiva hinnaga nõus müüma.. Lootuses, et kui hind tõuseb... see võib juhtuda kui btc on 200 000
---
Litecoini ost - LTC - kui on hind odav ja see tõuseb jälle kui BTC tõuseb. Sest litecoini saab odavamalt, sest kukub kiirem.. ja tõuseb kiirem kui btc vaikselt tõuseb jälle..
---
https://perps.baseswap.fi/ - kuna base võrgutasud on 1-2 sendi piires, siis miks mitte? ja baseswapis on maksimum panus laenuga 1001x (ilmselt stablecoinis) - kui tead, et hind tõuseb kohe ja kindlalt ei lange, siis saad miljonäriks. Ettevaatust! Panused on kõrged! Inimeste raha,
Muidu - baseswapis on ka head hoiustamistingimused. stake ja automaatsed strateegiad.
--
Spoiler Spoiler Spoiler


BlockDAG - võtab TOP 1. Kiirus, turvalisus, erinevad võimalused.
Tänased investorid on ülehomme miljardärid.
kui tõuseb 100 000 dollarini per 1 BDAG (see on fantaasia).

aga 100x tõus 5 sendilt 5 dollarile - uued miljonärid platsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2025 12:42:08 vasta tsitaadiga

Võibolla olen niisama vihkaja, kuid kõrvaltvaatajana tundub et krüpto on üks suur pump'n'dump/rugpull ralli - turg on igasuguste shitcoinide poolt üleujutatud ning nad kõike lähevad kuule (vähemalt päeva või kaks) ennem kui tuleb uus shitcoin mida haipimia hakatakse. icon_smile.gif

Bitcoiniga joppas seniks kuni Hitoshi Nakadashi massiivset eelkaevandatud varu turule ei suunata. icon_lol.gif

_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.04.2025 13:09:53 vasta tsitaadiga

psauce kirjutas:
Võibolla olen niisama vihkaja, kuid kõrvaltvaatajana tundub et krüpto on üks suur pump'n'dump/rugpull ralli - turg on igasuguste shitcoinide poolt üleujutatud ning nad kõike lähevad kuule (vähemalt päeva või kaks) ennem kui tuleb uus shitcoin mida haipimia hakatakse. icon_smile.gif

Bitcoiniga joppas seniks kuni Hitoshi Nakadashi massiivset eelkaevandatud varu turule ei suunata. icon_lol.gif

Nii ongi. Pump-pump. [Samas ei näe FIAT kasutajad, kuidas raha lihtsalt trükitakse massiliselt juurde. US on raha rohkem trükkinud kui kogu krüptoraha turu väärtus kokku.]

Kui on anda rohkem kui bitcoin võrgus või litecoin võrgus eksisteerib, siis anna teada mulle. Sellega seoses, kui turul on btc või ltc puudus, siis börsil saab kasutaja määrata ise hinna, millega ta müüb..

meme tokenid - jah - sinna ei tasu ühtegi senti panna kui ainult, kes long-short mängu oskab..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2025 13:10:41 vasta tsitaadiga

Krüpto on lihtsalt vahend millele on võimalik omistada väärtust. Kuidas seda omadust ära kasutatakse, seal juba avaldub inimloomus. Üks neist on, et kui lollil on raha tuleb see talt ära võtta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.04.2025 15:22:23 vasta tsitaadiga

Rootsi parlamendiliige tegi ettepaneku lisada riigi välisvaluutareservidesse Bitcoin, mis viitab suuremale avalikkusele krüptovaluuta kasutuselevõtuks Euroopas pärast USA hiljutisi samme.
Spoiler Spoiler Spoiler

---
elukaz kirjutas:
Krüpto on lihtsalt vahend millele on võimalik omistada väärtust. Kuidas seda omadust ära kasutatakse, seal juba avaldub inimloomus. Üks neist on, et kui lollil on raha tuleb see talt ära võtta.

..
1 BTC= 82802 USD
1 LTC = 77.33 USD

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2025 10:11:35 vasta tsitaadiga

üsiks arvamust, et kui ETH on hetkel 1.5k USD vms ja BTC 80k vms - siis ma ise näen asja nii, et kuna BTC hind on nii kõrge siis ma ei näe, et kui hetkel seda jupi kaupa koguda ja ta 200k peale tõuseb, siis profit on jämedalt 2x.

Samas arvan, et kui ETH 1.5k USD siis sellel hetkel kui BTC on 200k, on ETH vähemasti 8k. See nagu nii üle jõu ei käi ja lõpuks oleks vähemalt 4x profit. ETH kasuks räägib ka see developer team seal taga eesotsas Vitalik Buteriniga.

Ei ole krüptospetsialist, et lolli hinnangu/arvamuse tõttu palun mitte näkku lüüa. Küsin vaid teie arvamusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 12.04.2025 12:38:38 vasta tsitaadiga

kui ether kukub 800 peale, siis müüd kahjumiga maha või?
mina eetreid ei kogu, pigem sobib see gaasi maksmiseks. see on isiklik arvamus..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2025 23:18:03 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
kui ether kukub 800 peale, siis müüd kahjumiga maha või?
mina eetreid ei kogu, pigem sobib see gaasi maksmiseks. see on isiklik arvamus..

Kui kukub siis hoian, ei müü mingil juhul, olen valmis ka 10 aastat ootama vajadusel. Plaan on osta, hoida ja mitte sellele mõelda, et kas tasuks müüa v.a. kui hind ei ole vähemalt 2x ostuhind ja siis müüks ka 25-50% maksimaalselt kogu ETH-st.

Hetkel vaatan mis see BTC teeb sest ETH-l on veel ruumi kukkuda sinna 900 (ehk rohkemgi) kanti kui ta nüüd järsult tõusma ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 23.04.2025 13:33:47 vasta tsitaadiga

Väga huvitav kõikumine on BTC-l kui mingi massiline BTC-ETF sissetung ja väike panustamine hakkab long-i peale, siis CEX börsid hakkavad hinda alla laskma - eks nendel on laenajad kõik peal ja tuleb kõvasti müüki paisata, et laenajad ära nullida.. et jälle raha tagasi saada.
Olen jätkuvalt LTC peal ja Monero. Monero iseenesest ei ole nii suure kõikumisega kui BTC ja teised.

---
KASpa hind hakkab kasvama, et kas siis BTC pumpab ennast 100 000 peale?? BTC= 88 559 USD ja KAS = 0,09188 USD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2025 23:58:25 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Väga huvitav kõikumine on BTC-l kui mingi massiline BTC-ETF sissetung ja väike panustamine hakkab long-i peale, siis CEX börsid hakkavad hinda alla laskma - eks nendel on laenajad kõik peal ja tuleb kõvasti müüki paisata, et laenajad ära nullida.. et jälle raha tagasi saada.
Olen jätkuvalt LTC peal ja Monero. Monero iseenesest ei ole nii suure kõikumisega kui BTC ja teised.

---
KASpa hind hakkab kasvama, et kas siis BTC pumpab ennast 100 000 peale?? BTC= 88 559 USD ja KAS = 0,09188 USD

Monero ei kõigu ega sõltu turust (enamjaolt) kuna XMR-i kasutatakse 90% illegaalsete tehingute tegemiseks kuna seda ei ole võimalik niimoodi kuskil Blockchainis näpuga jälgi ajades traceda (minu teada). Ning seni kuni on organiseeritud kuritegevus ja lihtsalt kuritegevus siis XMR püsib seal kus ta on aastaid olnud +/- 20% - arvan mina.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.04.2025 10:42:22 vasta tsitaadiga

Randi Hipper seletas foxis väga hästi ära ja mainis ka litecoini:

Spoiler Spoiler Spoiler


cl0ne kirjutas:

Monero ei kõigu ega sõltu turust (enamjaolt) kuna XMR-i kasutatakse 90% illegaalsete tehingute tegemiseks kuna seda ei ole võimalik niimoodi kuskil Blockchainis näpuga jälgi ajades traceda (minu teada). Ning seni kuni on organiseeritud kuritegevus ja lihtsalt kuritegevus siis XMR püsib seal kus ta on aastaid olnud +/- 20% - arvan mina.

Sel juhul oleks tavaline sularaha ka 90% organiseeritud kuritegevus. Juuksur on ka kurjategija kuna võtab sularaha vastu.
Seega - vanasti oli bitcoin kuritegevus ja nüüd on monero kuna ei saa jälitada..
90ndatel olid pangad ka kurjategijad kuna kasutati sularaha - nüüd äkki on see kriminaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 17:57:08 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:

Seega - vanasti oli bitcoin kuritegevus ja nüüd on monero kuna ei saa jälitada..
90ndatel olid pangad ka kurjategijad kuna kasutati sularaha - nüüd äkki on see kriminaalne.

Just see ongi see "põhjus", miks pööbel digitaalse raha orjusesse meelitada, sinake oled seda justkui varem ka välja öelnud, aga täna teed nägu, nagu oleks sul ajupuue icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 18:03:19 vasta tsitaadiga

Me räägime vist üksteisest natuke mööda - jah - on inimesi kes kasutavad XMRi tema privaatsuse tõttu aga suures osas leiab ta kasutust seetõttu, et teda ei ole võimalik jälge ajades leida... olgu ta hind 2USD või 20000USD, ostetakse ikka X EUR/USD vääringus seda coini ja minnakse oma tumedaid asju tegema. Ma pooldan privaatsust ja muud 100%, don't get me wrong aga just stating the facts.

Ja see, et juuksur võtab sularaha ja on sellepärast kurjategija? mina634 sa räägid nagu 5G mast oleks sind kiiritand veidi... /s (aga maybe not)

Need on kaks täiesti eraldi maailma ja võrdlust, sularaha leiab kasutust laias maailmas igalpool ja on riike kus pangaautomaate on mõni üksik või pole üldse või on nad tühjad - seega inimesed koguvad omale sularaha koju ja hoiavad seda ning see on pidevalt ringluses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 18:58:17 vasta tsitaadiga

Kuidas teha vahet privaatsusel ja tumedal asjal? Peale selle et keegi näpuga näitab see hea see paha.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.04.2025 20:24:40 vasta tsitaadiga

Sel juhul kui monero on kriminaalide tööriist, siis ütlen, et bitcoinis saab kasutada CoinJoini väga hästi ja ethereumis tornado cashi.

...


viimati muutis mina634 27.04.2025 20:33:41, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 20:26:28 vasta tsitaadiga

Paned raha tornado cashi... [...]"ja siis käibki tuf tuf tuf trrrrrd"[...]. icon_lol.gif
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.04.2025 08:42:51 vasta tsitaadiga

XMR = 320 dollarit oli ära

tradeogre graafika näitab enda miljoniturgu siis:

Spoiler Spoiler Spoiler

---
Natuke selgitavat teksti ka juurde küberkriminaalide kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler


---
psauce kirjutas:
Paned raha tornado cashi... [...]"ja siis käibki tuf tuf tuf trrrrrd"[...]. icon_lol.gif

Nii CoinJoini kasutanud ja tornado cashi. Mõlemad on legaalsed ja mugavad. Pisut on ebamugav kui mõni CEX ei aksepteeri, kuid need asjad lahendatud.
Aga siis järgneb küll selgus, et mis on detsentraliseeritud ja mis on tsentraliseeritud. icon_lol.gif tux.gif monkey.gif

Kusjuures Bitcoin CoinJoin läks läbi. Ja läbi mastercardi sularaha terminalist sularaha tasku. Pole veel vangi pandud. (pole kriminaal ka)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 28.04.2025 09:26:02 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kuidas teha vahet privaatsusel ja tumedal asjal? Peale selle et keegi näpuga näitab see hea see paha.


Kõik mis pole süsteemides kontrollitav on kahtlane! Selleks ei pea 5G kiiritust saama, et selliste asjade käigust aru saada. Kes aru ei saa, see ärgu hiljem ehmatagu, et kuidas sellisesse olukorda sattus turvalisuse või muu huvitava loosungi valguses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.