no kirjutab mingi ukaasi selle kohta, et võitis. Pärast kuskil süldilauataga nõuab, et aga ta juba kirjutas seadusesse. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
See ülehüpanu on kahtlaselt kaua elus püsinud. Pole mingit polooniumimürgitust saanud ega aknast-uksest välja kukkunud või muudel kahtlastel asjaoludel surma saanud.
kes? herr musayev?
ei läinud tal see elu läänes midagi nii kergelt. wiki ütleb, et 2008 üritati teda röövida. https://en.wikipedia.org/wiki/Alnur_Mussayev
ja noh, pea kõik need venemaalt ja nsvl blokist põgenenud luuretöötajad on hiljem segatud mingitesse kriminaalsetesse tegevustesse.
No kui ukraina luurel nii täpne info siis las kuulutavad ise päev varem võidu välja?😀
kuidas täpselt sa seda ette kujutad? venemaal on ikkagi krimm, donetsk, luhansk ja paarist oblastist veel pool käes. tühja sest kurskist ja kaotustest. ülejäänu on loba niikuinii.
ukraina ühiskond on lisaks ka oluliselt avatum ja seal asjad nii ei käi, et suur juht ja õpetaja ütleb mis pähe tuleb ja siis kõik noogutavad kaasa. kui zelensky täna ütleb et davai, rahu on praegustes joontes ja kõik, siis on ta homme pukist läinud. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
no kirjutab mingi ukaasi selle kohta, et võitis. Pärast kuskil süldilauataga nõuab, et aga ta juba kirjutas seadusesse.
Mu küsimus oli suunatud et kust see tuumalitaka jutt nüüd võeti välja. Ka mina sain aru jah et öeldakse nüüd on küllalt, hävitati kõik nato väed Ukrainas ära ja täitsa võidumehed.
Öeldakse, et eesmärgid on saavutatud - Putin kangelane kodumaal ning Trump säilitab näo, et lõpetas sõja. Siin muidugi võib veel olukord tekkida, kus Ukraina taaskord alustab õilsa Venemaaga sõda _________________
"I don't think he's very important to be at meetings."
"And just so you know, when you say Russia was the attacker? Russia attacked."
"But there was no reason for them to attack. ... That war should've never happened."
"You know, every time I say, oh, it's not Russia's fault, I always get slammed by the fake news. But I'm telling you, Biden said the wrong things. Zelensky said the wrong things. They got attacked by somebody that's much bigger and much stronger, which is a bad thing to do, and you don't do that. But Russia could have been talked out of that so easily. That should never have been a war, and all those dead people shouldn't be dead, and all those cities shouldn't be demolished right now."
"So when Zelenskyy said, Oh, he wasn't invited to a meeting, I mean, it wasn't a priority because he did such a bad job in negotiating so far. Number one, you shouldn't have had a war, and if you did, it should have been solved and settled immediately. It could've been."
....
"Putin wants to make a deal. And he doesn't have to make a deal, because if he wanted, he'd get the whole country,"
"I'm not trying to make Putin like nicer or better. I'm just telling you the fact that war should have never happened."
Zelensky has no cards up his sleeve for negotiations with Russia.
tsitaat:
“It’s a sh*t sandwich,” admitted a Trump official.
“But Ukraine has to eat it—[Trump] made it clear this isn’t our problem anymore.”
Source: Axios
tsitaat:
Zelensky is set to sign a minerals agreement with the US in the near future — US National Security Advisor Mike Waltz
kui ukraina oleks härra putleri soovi peale olemast lakanud, poleks sõda toimunud. aga oh imet- ühel mehel oli mune öelda, et andke lennuki asemel laskemoona.. kolm aastat ja venes veetakse laipu ja pauku eeslitega. isegi t54/55 tanke ei ole. ukraina poisid on lasknud ära 800 000 venksi, kellel sugulased nüüd selle irmsa teo eest kohe ktte tuleks maksma.. kui keegi arvab, et nüüd see sõda nipsust lõpeb siis on ta väga naiivne inimene. kui see euroopa armee realiseeruks näiteks läbi selle, et enamus mehi on need, kes ukraina eest sõdisid ning relvad tuleks EU st, oleks juba maailma tugevuselt kolmas sõjajõud. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, mis lennuk? Muust saan ma nagu aru?
Lennukeid küsib ta ju siiani? _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
zelenskile pakuti kohe sõja alguses võimalust kiirelt riigist kaduda. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
OK, ma lihtsalt ei teadnud, et see pidi just lennukiga toimuma. _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 21.02.2025 20:13:56, muudetud 1 kord
kolm aastat ja venes veetakse laipu ja * pauku eeslitega
*põhjakoerast pärit _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Ei, teleportatsiooni teel.
Kus see lennuks sul maandunud oleks, lennuväljal käisid lahingud.
Sealt on võimalik ka maadmööda minekut teha. _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Trump räägib Ukraina presidendist Zelenskõist ja ütleb: „Olen vaadanud, kuidas ta läbirääkimisi peab ilma kaartideta. Tal pole ühtegi kaarti ja see ajab südame pahaks... Mul on sellest kõrini,“ ütleb ta.
USA president ütleb, et rahandusminister Scott Bessenti reis Ukrainasse mineraalide lepingu sõlmimiseks oli „raiskamine, ohtlik reis, mulle see ei meeldinud,“ ütleb ta, enne kui võrdleb Ukrainat Gazaga.
Fox Newsi saatejuht Brian Kilmeade seab Trumpi kahtluse alla, kui jutt läheb Ukraina hävitamisele, ja ütleb: „See on Vladimir Putini süü, kas sa ei nõustu?“
Trump ütleb, et Zelenskõi kurdab, et teda ei kutsuta kohtumistele, ning lisab, et Ukraina president on olnud kohtumistel juba kolm aastat „ja midagi pole tehtud, nii et ma ei usu, et ta on väga oluline nendele kohtumistele kutsuda“.
„Ta on olnud seal kolm aastat... vaadake, mis tema riigiga on juhtunud, see on hävitatud,“ ütleb ta.
Normaalsel inimesel ajaks ka selline asi keema, juba mina tunnen kuidas põlen, kuigi ta ei räägi minust. A vb ongi see eesmärk
"I don't think he's very important to be at meetings."
"And just so you know, when you say Russia was the attacker? Russia attacked."
"But there was no reason for them to attack. ... That war should've never happened."
"You know, every time I say, oh, it's not Russia's fault, I always get slammed by the fake news. But I'm telling you, Biden said the wrong things. Zelensky said the wrong things. They got attacked by somebody that's much bigger and much stronger, which is a bad thing to do, and you don't do that. But Russia could have been talked out of that so easily. That should never have been a war, and all those dead people shouldn't be dead, and all those cities shouldn't be demolished right now."
"So when Zelenskyy said, Oh, he wasn't invited to a meeting, I mean, it wasn't a priority because he did such a bad job in negotiating so far. Number one, you shouldn't have had a war, and if you did, it should have been solved and settled immediately. It could've been."
....
"Putin wants to make a deal. And he doesn't have to make a deal, because if he wanted, he'd get the whole country,"
"I'm not trying to make Putin like nicer or better. I'm just telling you the fact that war should have never happened."
Zelensky has no cards up his sleeve for negotiations with Russia.
tsitaat:
“It’s a sh*t sandwich,” admitted a Trump official.
“But Ukraine has to eat it—[Trump] made it clear this isn’t our problem anymore.”
Source: Axios
tsitaat:
Zelensky is set to sign a minerals agreement with the US in the near future — US National Security Advisor Mike Waltz
Lapsesuu Trump jälle. Ise ütleb, et tahab kiiresti rahuni jõuda ja siis solvab juba igapäevaselt ühte osapooltest naeruväärsete valedega, mis rahulepingut kindlasti lähemale ei too.
Pealegi ega siis Zelensky ise läbirääkimistel laua taga ei istu. Täpselt nagu vene poolel ei ole Putin laua taga.
Ukraina on teinud mitu rahukõneluste üritust. Venemaa pole näidanud mingit huvi nendel osaleda (kõigile ka ei kutsutud).
Etz kirjutas:
laurx kirjutas:
eesliga siis või?
Ei, teleportatsiooni teel.
Kus see lennuks sul maandunud oleks, lennuväljal käisid lahingud.
Sealt on võimalik ka maadmööda minekut teha.
Helikopteriga. Saab piisavalt lagedale platsile maanduda igal pool. Poola on ka piisavalt lähedal. 380-450km Kiievist. Keskeltläbi 900km edasi tagasi.
UH-60 Black Hawk ja CH-47 Chinook vajaks lisapaake. MH-60R Seahawk oleks piiripealne ilma lisapaakideta. HH-60 Pave Hawk (Black Hawk rescue variant) oleks piisav ilma lisapaakideta.
CH-53E Super Stallion oleks täiesti piisav nagu ka V-22 Osprey.
Kergem, kui USA operatsioon Iraani pantvangikriisi ajal kui helikopterid pidid ületama Araabia poolsaare Omaani lähedal olevalt lennukandjalt, et Iraani jõuda. 1600km üks ots CH-53E koos lisapaakide ja tankimisega.
Operatsioon kukkus läbi. Huvitav lugemine.
Kas tõesti ühtegi munadega liidrit poleks, kes üritaks natukenegi selgitada ja paneks Trumpile/Muskile mõistuse pähe.
Nagu purjus ja räuskav Medvedev/Solovjov tandem juba. Tehakse pöördumatut kahju
Kergem, kui USA operatsioon Iraani pantvangikriisi ajal kui helikopterid pidid ületama Araabia poolsaare Omaani lähedal olevalt lennukandjalt, et Iraani jõuda. 1600km üks ots CH-53E koos lisapaakide ja tankimisega.
Operatsioon kukkus läbi. Huvitav lugemine.
Karta on, et Trumpi administratsioonis saab Ukraina osas negatiivne tiib ülekaalu, sest seal on Trump ise, Musk ja Vance. Samas positiivsemas tiivas peaks olema Kellogg, Rubio ja Hegseth kes peavad hetkel suu kinni hoidma, et koha pealt mitte lennata. Ma ei ütle, et nad on Ukraina suured sõbrad, aga hetkel paistavad selle räuskamise taustal targemad.
Vaatame paljud Trumpi kabinetist see neli aastat lolluste rääkimist vastu peavad. Meenutab EKREIKE valituse aegu, kus üks osapool pidi pidevalt "avaldusi" siluma.
Ma ei kujutaks ette tööd sellises keskonnas kus pead pidevalt "unforced" tulekahjusi kustutama. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kergem, kui USA operatsioon Iraani pantvangikriisi ajal kui helikopterid pidid ületama Araabia poolsaare Omaani lähedal olevalt lennukandjalt, et Iraani jõuda. 1600km üks ots CH-53E koos lisapaakide ja tankimisega.
Operatsioon kukkus läbi. Huvitav lugemine.
Vabariiklaste poole pealt on väidetavalt juba imbunud, et keegi ei julge enam väga vastu hakata sest kõik kardavad vägivalda Trumpi toetajate poolt ja Muski lubaduse pärast panna miljardeid selle alla, et kõik kes Trumpi käsku ei täida kaotaksid järgmised valimised. Demokraadid jooksevad ka nelja tuule poole sest kardavad.
See, et Hiina võib ennast Ukraina külje alla smuugeldada oleks võrdlemisi irooniline.
Ma ei usu, et see juhtub, sest Vene-Hiina on teineteisest liiga sõltuvad. Vene muidugi rohkem Hiinast.
Ukrainlastel võib see olla sundkäik. Kui USA ukse kinni paneb ja EU piisavalt ei tee, siis võibki olla ainus valik Hiina poole pöörduda.
Ilmselt ka ainult aja küsimus kui Trump teatab, et kui me siin kaitset tahame siis vb oleks mõistlikum see 5 % maksta otse USA.le ja teine 5 % veel Venemaale, et siis oleks nagu õiglane.
See, et Hiina võib ennast Ukraina külje alla smuugeldada oleks võrdlemisi irooniline.
Ma ei usu, et see juhtub, sest Vene-Hiina on teineteisest liiga sõltuvad. Vene muidugi rohkem Hiinast.
Hiinlastel pole ajalooliselt venelaste vastu mingit armastust. Pigem vastupidi. Praegu nad toetavad neid täpselt niipalju kui neile kasulik on.
(Reuters) - U.S. negotiators pressing Kyiv for access to Ukraine's critical minerals have raised the possibility of cutting the country's access to Elon Musk's vital Starlink satellite internet system, three sources familiar with the matter told Reuters.
Washingtoni pakutud tekstis, mida AFP nägi, kutsutakse konflikti kiirele lõpetamisele, kuid ei mainita Ukraina territoriaalset terviklikust.
Sellist asja ei tohi läbi lasta, see oleks kõige õigem signaal Venemaale, et paari aasta pärast võib uuesti proovda kusagil mujal õnne.
tsitaat:
"Ma arvan, et president Putin ja president Zelenski peavad kokku saama. Sest teate, mis? Me tahame lõpetada miljonite inimeste tapmise," ütles Trump Valges Majas ajakirjanikele.
Trump lisas, et Kiiev allkirjastab loodetavasti üsna lühikese aja jooksul lepingu, mis annab Washingtonile eelisjuurdepääsu Ukraina maavaradele.
See on tõenäoliselt kõige tähtsam punkt ja ma arvan, et Ukraina teeb lõpuks mingid allaandmised selle koha pealt. Lepe tuleb, sõda lõppeb. Ainuke küsimus, millistel tingimustel.
Zelenskyy said Thursday that the meeting had “restored hope” amid efforts to end the three-year war.
Siin ei paista olevat täieliku sümbioosi Trumpi väljaütlemiste ning tegemiste vahel. Trump plähmerdab liiga palju ja silutakse seda hiljem järele. Meenutab meie koalitsiooni, kus Ratas oli siluja EKRE väljaütlemistele. _________________
(Reuters) - U.S. negotiators pressing Kyiv for access to Ukraine's critical minerals have raised the possibility of cutting the country's access to Elon Musk's vital Starlink satellite internet system, three sources familiar with the matter told Reuters.
jeesus188 kirjutas:
Ma enam ei imestaks kui elon starlinki ukraina poolel juba homme deaktiveeriks
Väga palju puuse kahjuks ei pannudki _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Need asjad käivad kiiremini kui mõelda jõuame. Usa jaoks paradoks seisneb selles, et kui talle on asendus leitud, tuleb lauas üksi istuda. Kaltsupea, paksude põskedega poiss, jupats ja vanamees, kes kõike oskab tulevad rõõmsastikohale aga kas nendega ka valges 9. Mail viina võtta ilus on..
Huvitav saab olema see hetk millal Juunior suulahti teeb ja mida ta ütleb selle kõige kohta. Tark Nõunik on igatahes käskinud vait olla. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
On väike lootus, et see Trumpi värdäänide kamp, mis ta enda ümber on koondanud, suudavad piisavalt palju paksu ja vedelat kokku raiuda, et vanal lõpuks ei jagu kapasiteeti, et Ukrainiat jebiitada. Lõppeks on ju ka muud asjad. Golf ja kuldne vihm hotelli toas, need ei tegele endaga ise, tahavad ka tähelepanu.
Ma juuniori all pidasin mütsisööjat silmas. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Nii mitmedki mõjukad konservatiivid on YT'i teinud videosid, kus selgelt vastandutakse Trumpi algsele teesile. Tundub, et see õngitsus läbi ei läinud. _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.