|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
17.02.2025 15:43:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Endiselt pole digiboksis seda Netflixi äppi. Jälle ei suudeta korraga kõikidele muudatust saata nagu kiirusetõstmisega? |
Spetsialistid siin samas ütlesid, et netflixi nupp peab olema puldil. Sul see puudu. Pead juurde nupu ostma. |
Kas neid saab ikka osta või ainult rentida? |
Ei tea. Vaatasin praegu Telia e-poodi. Seal pulte müügil, aga eraldi nuppu ei näinud. Kas nuppu tuleb rentida?  |
Sina jääd spetsiaalselt ilma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.02.2025 19:52:23
|
|
|
/Me ohkab vaikselt
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
17.02.2025 20:11:10
|
|
|
mõtlesin et vaatan üle, kuidas Telia ise seda digiboksi (või siis ainult nupu ) üürimist kajastab, aga kodulehelt ma mööda linke klikkides ei suutnudki selle kohta midagi leida. Ongi mingi täiesti letialune kaup?
Oletame et ma olen täiesti teadmatu tegelane, kes tuleb Telia lehele uurima, misasi see TeliaTV on ja millega seda vaadata saab. Pole veel klient, pole mingit varasemat kogemust, pole HVFoorumit ka lugenud. Kust ma üldse teada peaks saama, et mingi digiboks on? Siiski, üks digiboksi teemaline link on, see viib Arrise juhendite juurde..
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.02.2025 20:13:02
|
|
|
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
17.02.2025 20:13:46
|
|
|
| vaatasid ka, mis seal lingi taga on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.02.2025 20:23:00
|
|
|
Jah. Milles probleem?
Sealtsamas "Millega abi vajad?" => TV => Digiboks
Ja juhendeid nagu murdu.
Digiboksiga on ka selle ühendamise juhend kaasas. Vähemalt varasemalt oli.
Vähevõimekamatel paigaldab selle nagunii tehnik tasuta.
Lihtsalt otsid lambist probleeme? Olgu selle Teliaga muidu nagu on, aga tugi on senini üldselt tasemel olnud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
17.02.2025 20:25:35
|
|
|
Veebis vaatamine on küll päris halb.
500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
17.02.2025 20:28:09
|
|
|
Loe uuesti, ma olen alles potentsiaalne klient, kes otsib infi kas võtta teleteenus Telialt või siis kelleltki teiselt. Mida perset ma selle Arrise digiboksi ühendamise juhendiga peale hakkan, ma tahaks kõigepealt teada, mida üldse pakutakse ja mis hinnaga.
| tsitaat: |
| Lihtsalt otsid lambist probleeme? |
Selle võiks sinna TeliaTV lehele esimeseks reaks panna
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
17.02.2025 20:28:29
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Veebis vaatamine on küll päris halb.
500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub. |
150/50 mobiilsega ei hangu.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
17.02.2025 20:30:32
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Forss kirjutas: |
Veebis vaatamine on küll päris halb.
500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub. |
150/50 mobiilsega ei hangu. |
Sul järelvaatamine vms asi paketis?
Täpne tekst ei meenu, aga "telli järelvaatamine või lülitu tagasi otseülekandesse" vms tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.02.2025 21:18:50
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Loe uuesti, ma olen alles potentsiaalne klient, kes otsib infi kas võtta teleteenus Telialt või siis kelleltki teiselt. Mida perset ma selle Arrise digiboksi ühendamise juhendiga peale hakkan, ma tahaks kõigepealt teada, mida üldse pakutakse ja mis hinnaga. |
=> https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/ => Hinnakiri ja tingimused => Nõuded ja tingimused Telia TV kasutamiseks => "Teenuse kasutamiseks on vajalik Telia digiboks ja internetiühendust toetav ruuter, mille nimekirja leiab Telia Kodulehel." => https://www.telia.ee/abi/juhend/929/telia-tv-kkk => "Oma Telia TV paketti saad kasutada mitut erinevat viisi:" => "Teleri ekraanilt digiboksiga"
>> Telia TV vaatamiseks vajad Android TV digiboksi. Samuti toimivad Arrise mudelid VIP4302 ja VIP5305.
>> Uut Android digiboksi (DV8919X-EE) saad Teliast rentida hinnaga 4 €/kuu. Telli seade Telia iseteenindusest
Kui tahta leiab kõik info ülesse. Kui tahta lihtsalt vinguda siis ei leia loomulikult midagi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
18.02.2025 01:04:50
|
|
|
| Forss kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| Forss kirjutas: |
Veebis vaatamine on küll päris halb.
500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub. |
150/50 mobiilsega ei hangu. |
Sul järelvaatamine vms asi paketis?
Täpne tekst ei meenu, aga "telli järelvaatamine või lülitu tagasi otseülekandesse" vms tuleb. |
Järelvaatamine on jah. Aga pole ka otse probleemi. Kas sa näpid seal vahepeal midagi? Kui ainult otseülekanne tellitud, siis tagasi ega edasi kerida ei saa.
Kui kas või kogemata hiireklõps teha, siis tuleb kiri "esitus on pandud pausile" ja seal siis otse- või järelvaatamise valikud.
_________________ Müüa igasugu asju
viimati muutis von Wu 18.02.2025 11:31:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.02.2025 09:06:07
|
|
|
kui lihtsalt järelvaatamine, siis ei tohiks hanguda.
Juba käimas saate nn. järelvaatamisega olid varem mingid kalad, kui jõutsid ajaliselt otseülekandele järgi võis läägima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
18.02.2025 10:56:15
|
|
|
Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud, kokkuhoid eelnevaga võrreldes 8€. Selle eest saab juba kiirema netiühenduse võtta
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2025 11:07:07
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud, kokkuhoid eelnevaga võrreldes 8€. Selle eest saab juba kiirema netiühenduse võtta  |
Jõudsid isegi pressiteatest ette
Tänasest siis jah, TeliaTV koos Netflixi pakettidega saadaval.
Iseteeninduses ja TV ekraanil tellitav.
Lisaks jäid valikusse ilma Netflixita Mini ja Standard paketid, ära kaob müügist Family pakett. See jääb olemasolevale kliendile alles seniks kuni ta ise seda mõne teise paketi vastu ei vaheta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
18.02.2025 11:16:27
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
| Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud... |
Streamis on sees Netflix Standard, see peaks olema 1080p. Ma veel tellima pole läinud, kas seda 4K-d saab kuskilt veel juurde keerata (ja mis raha eest)?
Aga jah, +2€ eest (praegune mini + salvestamine) võib seda flixi ka 1080p-s vaadata
EDIT: jõudsin iseteenindusse, Netflix Premiumi saab 2 lisaeuroga.
viimati muutis pppd 18.02.2025 11:44:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.02.2025 11:20:37
|
|
|
Stream, Suprem..... Mida nimed
Järgmine kord ultra ja ultra megaplus
Aga netflix standard on vist ainuke valik üldse....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
18.02.2025 11:34:13
|
|
|
Paistab, et Netflix Premium on +2€. Kanaleid on selles paketis vähem kui Minis, aga vähemalt järelvaatamine on olemas.
Ehk siis Mini paketiga võrreldes võidab järelevaatamise hinna (7€) +1€ (ongi 8), kui kümnekonnast telekanalist loobuda.
Kuidas Netflixi logimine toimub? Kas saab sama kasutajakontoga jätkata?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2025 11:36:52
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Kuidas Netflixi logimine toimub? Kas saab sama kasutajakontoga jätkata? |
Saab, üleminek on automatiseeritud, liitud Telias, meilile teavitus, aktiviseerid olemasoleva netflix mailiga, netflixi krediitkaardi arveldus lõppeb, telia arvega jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
18.02.2025 11:45:26
|
|
|
Supreme pakett on päris jõudsalt nuditud Family pakett.
Uuest paketist puuduvad teenused võrrelduses Family paketiga:
- Go3 filmi- ja spordikanalid 13 €/kuu
- Go3 Film / Paramount+ 6,10 €/kuu
- 2 vaatajakohta 6,10 €/kuu
Ehk Supreme paketis on 25,2€ väärtuses teenuseid tasuliseks tehtud võrreldes Family paketiga
Samaväärsete (+Netflix) teenuste jätkamiseks kui Family pakett kunagi kaotatakse muutub hind 39,65€ pealt 69,2€ peale ehk hinnatõus 74.53%
viimati muutis fgth 18.02.2025 11:54:31, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.02.2025 11:46:42
|
|
|
Wtf, 44 eur kuus TV teenuste eest
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
18.02.2025 11:53:47
|
|
|
kes küsib esimesena et mida inimesed teevad 109 kanaliga?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
18.02.2025 12:19:35
|
|
|
See Premium Netflix upgrade võiks küll olla natuke prominentsemalt välja toodud. Mul jäi peaaegu tehing katki selle pärast aga õnneks kolasin lehel natuke veel ringi ja leidsin selle +2€ upgrade võimaluse. Kui ikka 4K HDR pildiga juba harjunud siis ei taha Standard Netflixi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
18.02.2025 13:46:50
|
|
|
| Family paketi kasutajana tundub mõistlik Netflix soovi korral eraldi võtta, eriti arvestades, et mul on ikka vahest hetkeliselt 4 vaatajakohta ka kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
18.02.2025 13:55:32
|
|
|
fgth jõudis must ette , tahtsin sama asja kohta virisema tulla.
Neil kes Family paketti vaatajakohtade ja Go3 jaoks kasutavad vist väga ei tasu LGHDTVflixi pärast seda muutma hakata...
Mul ongi reaalselt 5 vaatajakohta täis (vanaema,õde, ämm-äi, mina ise). Ja tõlgitud Go3 asjad ->Netflix asjad vanemate inimeste jaoks. Kui nüüd uuesti uuele paketile juurde lisada siis hind tuleb....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.02.2025 14:15:38
|
|
|
| Sama siin, jääb minust see Telia kaudu Netflixi vaatamine ära. 109 kanalit küll ei vaata aga 5 vaatajakohta on kasutuses (ja sageli ka kõik korrga - suur pere) ning Go3 ka leiab igapäevaselt kasutust
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antiz
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002
|
18.02.2025 14:32:06
|
|
|
| ja standard paketi omanikud näpivad netflixi asemel tilli.... huvitav valik telia poolt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2025 14:45:45
|
|
|
| antiz kirjutas: |
| ja standard paketi omanikud näpivad netflixi asemel tilli.... huvitav valik telia poolt |
Kui on väga "väike" siis minipaketi omad ka huvitav küsimus.
| ot: |
| Äkki oleks pidanud teavituse kõikidele klientidele saatma, et lisame klientide soovil kõikidesse pakettidesse NF ja tagasiteed ei ole. Hinnad muidugi vastavaks. |
Ma usun, et need neli valikut katavad kogu vaatajaskonna ära.
Võibolla jah oleks ühtteist võinud teisiti olla aga kui ikka Netflixi vaja, siis Family asmele Supreme ja vajadusel 2 lisaekraani juurde või siis vajadusel ka Go3 Film juurde jms. Või siis tellib või arveldab eraldi nagu täna mõned teevad. Valikuvõimalus.
Ekraanide arv kehtib põhimõtteliselt TeliaTV ja Netflixi kohta eraldi, ehk et Supreme kirjas olevad 3 (kaks on võimalik lisaks tellida) ekraani võivad Teliat vaadata ning 2 ekraani standardis võivad Netflixi vaadata. Premium NF siis 4 ekraani.
Seega vaatajakohtade arv sõltub kombost.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
18.02.2025 14:50:35
|
|
|
| womp-womp
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.02.2025 15:12:32
|
|
|
Ütlesin Teliale, et lähen Go3 peale üle ja soovin kõik teenused sulgeda.
Anti 50% soodustust 6 kuuks. Eks sügisel vaatab edasi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
18.02.2025 23:59:41
|
|
|
| pppd kirjutas: |
kes küsib esimesena et mida inimesed teevad 109 kanaliga?  |
Ei tee midagi, aga see kellel on teleteenus, saab kõikide pakutu seast omale sobilikud püsilemmikud välja valida. SAT pealt võib ka 2000 kanalit või mitme sati peale ka mitutuhat vabakanalit vastu võtta aga kõiki ikka ei vaata (Sat on neile, kel pole teist alternatiivi telesaadete vastuvõtuks sest elavad piirkonnas kus pole IPTV-d või on kusagil maakohas, mägises piirkonnas kus teisiti ei saa).
Tagasi tulles kanalite juurde- eks igaüks peab ise otsustama, palju kanaleid tahab. Kui täislaksu eest maksta ei soovi saab ka mingi minipaketi+ teemapaketi juurde valida, tuleb ikka nõksa odavam, kui täislaks.
NF on selline sisuteenus, et seda saab ka operaatorineutraalselt tellida. Alates 8€ kuus ja lase käia. Ei kohusta keegi seda 3 osapoole kaudu vaatama. Ehk siis igaüks otsustab vastavalt oma rahakoti paksusele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
19.02.2025 00:37:30
|
|
|
109 kanaliga ei tee midagi, aga paketid on nii kavalalt koostatud, et 1-2 kanali pärast tuleb tellida kallim või veel kallim pakett.
Ma nagu mäletaks, et kunagi oli jutt et hakkab saama suurt osa kanaleid ükshaaval tellida.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.02.2025 00:49:53
|
|
|
Mini + järelvaatamine + NF Premium on hetkel kokku 27€
Stream + NF Premium tuleks 19€
Kuna HD kanalite pakett on vanast ajast tasuta siis kanalites niiväga otseselt ei kaotagi. Vähemalt mitte sellistes mida kodused hetkel vaataksid.
Peab seda asja veidi kaaluma nüüd.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
19.02.2025 15:55:22
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
109 kanaliga ei tee midagi, aga paketid on nii kavalalt koostatud, et 1-2 kanali pärast tuleb tellida kallim või veel kallim pakett.
Ma nagu mäletaks, et kunagi oli jutt et hakkab saama suurt osa kanaleid ükshaaval tellida. |
Kanali tootjad 1 kaupa nopimist väga ei soosi. Tahavad ,et pakutakse komplektiga.
viimati muutis dentartu 20.02.2025 09:49:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
20.02.2025 01:52:46
|
|
|
Noppekanalitega on see teema, et peab olema ikka väga mingi nišikanal, mille vastu on tõsine huvi, et seda eraldi tellida. Nagunii kõik teleteenuse tarbijad rohkem või vähem maksavad ühiselt enamuste kanalite sisseostu kinni, vahe on ainult selles, kui suur on vaatajaskond. Seetõttu ka teenuspakkujad aegajalt teevad pakettide sisus muudatusi, eemaldades need kanalid mida vähem tellitakse, pakkudes heal juhul mingit "alternatiivi", halvemal juhul mitte. Seda ainult seepärast, et kui vaadatavus on madal, pole mõtet seda ühisest pajast niisama kinni maksta.
On sisu, mida mujalt ei saa kui vaid erialaliidu vastavalt sisutootjalt: WRC ralli, Rahvuslik Võrkpalliliiga jne ehk siis kui on soov vaadata midagi, mida kohapeal teenuspakkuja ei näita, siis tuleb nagunii tellida sisuteenus eraldi eeldusel, et geoblokeeringut pole (Kommertsteenustel eriti pole piirangut). Samamoodi saab eraldi ilma teenuspakkujata vaadata 18+ kanaleid, kui loodud selleks sobivad tingimused (SAT+moodul ja vaatajakaart)- kui neid pole võimalik täita, on ainus variant siiski teenuspakkuja vahendusel teenuse tarbimine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.02.2025 03:26:37
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
| ... saab eraldi ilma teenuspakkujata vaadata 18+ kanaleid, kui loodud selleks sobivad tingimused (SAT+moodul ja vaatajakaart)- kui neid pole võimalik täita, on ainus variant siiski teenuspakkuja vahendusel teenuse tarbimine. |
Ka seda ei saa ilma teenusepakkujata. Sel juhul on teenusepakkujaks satil tegutsev operaator, kellega on leping ja kellele maksad. Ei, see ei pea olema Home3, porri saab legaalselt Euroopast tellida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
20.02.2025 03:41:50
|
|
|
| Scott Ma pidasingi silmas seda et ei pea seda tellima kohaliku teenuspakkuja käest vaid saab ka otse operaatori kaudu. Vahe on lihtsalt selles, et operaatorilt tellides on arveldus ettemaksupõhine, kohapealt tellides kuumaksupõhine. Kohalik teenuspakkuja on antud juhul vahendaja. Satioperaatoril on endal kanalitega eraldi lepingud, sealt ka see miks kanalid aegajalt sagedusi ja isegi satelliite vahetavad- kolib ühe pealt teise peale, sest vana operaatoriga lepingut ei pikendatud. Saab ka internetist otse tellida kanalilt või sisutootjalt ja siis on arveldus krediitkaardipõhine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
20.02.2025 17:21:12
|
|
|
Kui tahta Telia TVd kasutada televiisoris millel ei ole Androidi + ei taha mingit eraldi jublakat Android OS jaoks, siis kas parim variant, mille support peaks veel kaua kestma on VIP5305?
Kas Arris VIP1113 on väga palju aeglasem võrreldes 5305ga?
Küsin seetõttu, et teleriks on Samsung Frame ja ei taha kahte erinevat OSi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2025 17:24:40
|
|
|
| VIP1113 elupäevad on loetud, selle eest kindlasti mitte ühtegi senti ära maksa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
20.02.2025 20:29:16
|
|
|
Kas ma sain õigesti aru, et noppekanalid kaovad ära? Praegu on meil Mini juurde tellitud SVT1 ja SVT2 ning veel mõned kanalid. Kas nende nägemiseks tuleks nüüd tellida Supreme?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2025 20:44:32
|
|
|
| harakas, Ei kao ära, saab kõike noppida, mida on saanud noppida. Paketti koostama hakkad, siis näha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.02.2025 22:28:51
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| VIP1113 elupäevad on loetud |
Kas mingi kuupäev/aasta on ka kusagil välja hõigatud?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2025 22:33:58
|
|
|
| Ei tea, aga jupi kaupa, juba sügisest pannakse neid kinni.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.02.2025 23:31:39
|
|
|
Palju stream paketile vaatajakohti juurde saab võtta ja kus ma näen mis noppekanaleid sinna juurde saab? Võtaks minist midagi kaasa.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuuuolen
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2014
|
20.02.2025 23:48:12
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| VIP1113 elupäevad on loetud |
Kas mingi kuupäev/aasta on ka kusagil välja hõigatud? |
Telia saatis meili:
| tsitaat: |
| Anname teada, et sinu Arrise digiboks VIP1113 on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei saa sa alates 25.02.2025 enam oma vana Arrise digiboksiga Telia TV-teenust vaadata. |
Ehk tegutse kiirelt!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
21.02.2025 00:29:34
|
|
|
Uued menüüd on nii ressursiõgardid et ei taha enam vanade arriste mällu ära mahtuda. Optimaalse koodi kirjutamise asemel on lihtsam lahjem raud whitelistist välja visata.
Ja kõrvalproduktina saab uusi seadmeid müüa...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
viimati muutis siinus 21.02.2025 00:31:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.02.2025 00:36:04
|
|
|
| matuuuolen kirjutas: |
| tsitaat: |
| Anname teada, et sinu Arrise digiboks VIP1113 on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei saa sa alates 25.02.2025 enam oma vana Arrise digiboksiga Telia TV-teenust vaadata. |
|
Huvitav, mulle pole sellist kirja tulnud.
Kas keegi on pidanud ka vanemal inimesel digiboksi välja vahetama sarnases olukorras? Et milline oleks võimalikult pingevaba lahendus. Mõtlen siis millegi soetamist, mitte rentimist.
Kas VIP5305 on ka prügikasti minemas?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|