Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1160, 1161, 1162 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 15:43:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
somnambuul kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Endiselt pole digiboksis seda Netflixi äppi. Jälle ei suudeta korraga kõikidele muudatust saata nagu kiirusetõstmisega?


Spetsialistid siin samas ütlesid, et netflixi nupp peab olema puldil. Sul see puudu. Pead juurde nupu ostma.


Kas neid saab ikka osta või ainult rentida?

Ei tea. Vaatasin praegu Telia e-poodi. Seal pulte müügil, aga eraldi nuppu ei näinud. Kas nuppu tuleb rentida? icon_neutral.gif


Sina jääd spetsiaalselt ilma icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 15:47:12 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 19:52:23 vasta tsitaadiga

/Me ohkab vaikselt icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.02.2025 20:11:10 vasta tsitaadiga

mõtlesin et vaatan üle, kuidas Telia ise seda digiboksi (või siis ainult nupu icon_lol.gif ) üürimist kajastab, aga kodulehelt ma mööda linke klikkides ei suutnudki selle kohta midagi leida. Ongi mingi täiesti letialune kaup?

Oletame et ma olen täiesti teadmatu tegelane, kes tuleb Telia lehele uurima, misasi see TeliaTV on ja millega seda vaadata saab. Pole veel klient, pole mingit varasemat kogemust, pole HVFoorumit ka lugenud. Kust ma üldse teada peaks saama, et mingi digiboks on? Siiski, üks digiboksi teemaline link on, see viib Arrise juhendite juurde..
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 20:13:02 vasta tsitaadiga


_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.02.2025 20:13:46 vasta tsitaadiga

vaatasid ka, mis seal lingi taga on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 20:23:00 vasta tsitaadiga

Jah. Milles probleem?

Sealtsamas "Millega abi vajad?" => TV => Digiboks
Ja juhendeid nagu murdu.

Digiboksiga on ka selle ühendamise juhend kaasas. Vähemalt varasemalt oli.
Vähevõimekamatel paigaldab selle nagunii tehnik tasuta.

Lihtsalt otsid lambist probleeme? Olgu selle Teliaga muidu nagu on, aga tugi on senini üldselt tasemel olnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 20:25:35 vasta tsitaadiga

Veebis vaatamine on küll päris halb.

500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.02.2025 20:28:09 vasta tsitaadiga

Loe uuesti, ma olen alles potentsiaalne klient, kes otsib infi kas võtta teleteenus Telialt või siis kelleltki teiselt. Mida perset ma selle Arrise digiboksi ühendamise juhendiga peale hakkan, ma tahaks kõigepealt teada, mida üldse pakutakse ja mis hinnaga.

tsitaat:
Lihtsalt otsid lambist probleeme?

Selle võiks sinna TeliaTV lehele esimeseks reaks panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.02.2025 20:28:29 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Veebis vaatamine on küll päris halb.

500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub.


150/50 mobiilsega ei hangu.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 20:30:32 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Forss kirjutas:
Veebis vaatamine on küll päris halb.

500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub.


150/50 mobiilsega ei hangu.


Sul järelvaatamine vms asi paketis?

Täpne tekst ei meenu, aga "telli järelvaatamine või lülitu tagasi otseülekandesse" vms tuleb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2025 21:18:50 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Loe uuesti, ma olen alles potentsiaalne klient, kes otsib infi kas võtta teleteenus Telialt või siis kelleltki teiselt. Mida perset ma selle Arrise digiboksi ühendamise juhendiga peale hakkan, ma tahaks kõigepealt teada, mida üldse pakutakse ja mis hinnaga.
=> https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/ => Hinnakiri ja tingimused => Nõuded ja tingimused Telia TV kasutamiseks => "Teenuse kasutamiseks on vajalik Telia digiboks ja internetiühendust toetav ruuter, mille nimekirja leiab Telia Kodulehel." => https://www.telia.ee/abi/juhend/929/telia-tv-kkk => "Oma Telia TV paketti saad kasutada mitut erinevat viisi:" => "Teleri ekraanilt digiboksiga"
>> Telia TV vaatamiseks vajad Android TV digiboksi. Samuti toimivad Arrise mudelid VIP4302 ja VIP5305.
>> Uut Android digiboksi (DV8919X-EE) saad Teliast rentida hinnaga 4 €/kuu. Telli seade Telia iseteenindusest

Kui tahta leiab kõik info ülesse. Kui tahta lihtsalt vinguda siis ei leia loomulikult midagi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.02.2025 01:04:50 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
von Wu kirjutas:
Forss kirjutas:
Veebis vaatamine on küll päris halb.

500/500 ühendusega kaabliga pidevalt hangub.


150/50 mobiilsega ei hangu.


Sul järelvaatamine vms asi paketis?

Täpne tekst ei meenu, aga "telli järelvaatamine või lülitu tagasi otseülekandesse" vms tuleb.


Järelvaatamine on jah. Aga pole ka otse probleemi. Kas sa näpid seal vahepeal midagi? Kui ainult otseülekanne tellitud, siis tagasi ega edasi kerida ei saa.
Kui kas või kogemata hiireklõps teha, siis tuleb kiri "esitus on pandud pausile" ja seal siis otse- või järelvaatamise valikud.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 18.02.2025 11:31:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.02.2025 09:06:07 vasta tsitaadiga

kui lihtsalt järelvaatamine, siis ei tohiks hanguda.
Juba käimas saate nn. järelvaatamisega olid varem mingid kalad, kui jõutsid ajaliselt otseülekandele järgi võis läägima hakata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 10:56:15 vasta tsitaadiga

Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud, kokkuhoid eelnevaga võrreldes 8€. Selle eest saab juba kiirema netiühenduse võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 11:07:07 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud, kokkuhoid eelnevaga võrreldes 8€. Selle eest saab juba kiirema netiühenduse võtta thumbs_up.gif

Jõudsid isegi pressiteatest ette icon_biggrin.gif

Tänasest siis jah, TeliaTV koos Netflixi pakettidega saadaval.
Iseteeninduses ja TV ekraanil tellitav.
Lisaks jäid valikusse ilma Netflixita Mini ja Standard paketid, ära kaob müügist Family pakett. See jääb olemasolevale kliendile alles seniks kuni ta ise seda mõne teise paketi vastu ei vaheta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 18.02.2025 11:16:27 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Nii, Stream pakett koos 4k Netflixiga võetud...

Streamis on sees Netflix Standard, see peaks olema 1080p. Ma veel tellima pole läinud, kas seda 4K-d saab kuskilt veel juurde keerata (ja mis raha eest)?

Aga jah, +2€ eest (praegune mini + salvestamine) võib seda flixi ka 1080p-s vaadata icon_smile.gif

EDIT: jõudsin iseteenindusse, Netflix Premiumi saab 2 lisaeuroga.


viimati muutis pppd 18.02.2025 11:44:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 11:20:37 vasta tsitaadiga

Stream, Suprem..... Mida nimed icon_lol.gif
Järgmine kord ultra ja ultra megaplus

Aga netflix standard on vist ainuke valik üldse....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.02.2025 11:34:13 vasta tsitaadiga

Paistab, et Netflix Premium on +2€. Kanaleid on selles paketis vähem kui Minis, aga vähemalt järelvaatamine on olemas.
Ehk siis Mini paketiga võrreldes võidab järelevaatamise hinna (7€) +1€ (ongi 8), kui kümnekonnast telekanalist loobuda.
Kuidas Netflixi logimine toimub? Kas saab sama kasutajakontoga jätkata?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 11:36:52 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kuidas Netflixi logimine toimub? Kas saab sama kasutajakontoga jätkata?

Saab, üleminek on automatiseeritud, liitud Telias, meilile teavitus, aktiviseerid olemasoleva netflix mailiga, netflixi krediitkaardi arveldus lõppeb, telia arvega jätkub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 11:45:26 vasta tsitaadiga

Supreme pakett on päris jõudsalt nuditud Family pakett.

Uuest paketist puuduvad teenused võrrelduses Family paketiga:
- Go3 filmi- ja spordikanalid 13 €/kuu
- Go3 Film / Paramount+ 6,10 €/kuu
- 2 vaatajakohta 6,10 €/kuu


Ehk Supreme paketis on 25,2€ väärtuses teenuseid tasuliseks tehtud võrreldes Family paketiga
Samaväärsete (+Netflix) teenuste jätkamiseks kui Family pakett kunagi kaotatakse muutub hind 39,65€ pealt 69,2€ peale ehk hinnatõus 74.53%



viimati muutis fgth 18.02.2025 11:54:31, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.02.2025 11:46:42 vasta tsitaadiga

Wtf, 44 eur kuus TV teenuste eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 18.02.2025 11:53:47 vasta tsitaadiga

kes küsib esimesena et mida inimesed teevad 109 kanaliga? icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 12:19:35 vasta tsitaadiga

See Premium Netflix upgrade võiks küll olla natuke prominentsemalt välja toodud. Mul jäi peaaegu tehing katki selle pärast aga õnneks kolasin lehel natuke veel ringi ja leidsin selle +2€ upgrade võimaluse. Kui ikka 4K HDR pildiga juba harjunud siis ei taha Standard Netflixi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 13:46:50 vasta tsitaadiga

Family paketi kasutajana tundub mõistlik Netflix soovi korral eraldi võtta, eriti arvestades, et mul on ikka vahest hetkeliselt 4 vaatajakohta ka kasutusel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 13:55:32 vasta tsitaadiga

fgth jõudis must ette icon_biggrin.gif, tahtsin sama asja kohta virisema tulla.
Neil kes Family paketti vaatajakohtade ja Go3 jaoks kasutavad vist väga ei tasu LGHDTVflixi pärast seda muutma hakata...
Mul ongi reaalselt 5 vaatajakohta täis (vanaema,õde, ämm-äi, mina ise). Ja tõlgitud Go3 asjad ->Netflix asjad vanemate inimeste jaoks. Kui nüüd uuesti uuele paketile juurde lisada siis hind tuleb.... icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 14:15:38 vasta tsitaadiga

Sama siin, jääb minust see Telia kaudu Netflixi vaatamine ära. 109 kanalit küll ei vaata aga 5 vaatajakohta on kasutuses (ja sageli ka kõik korrga - suur pere) ning Go3 ka leiab igapäevaselt kasutust
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antiz
HV vaatleja
antiz

liitunud: 21.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 14:32:06 vasta tsitaadiga

ja standard paketi omanikud näpivad netflixi asemel tilli.... huvitav valik telia poolt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 14:45:45 vasta tsitaadiga

antiz kirjutas:
ja standard paketi omanikud näpivad netflixi asemel tilli.... huvitav valik telia poolt

Kui on väga "väike" siis minipaketi omad ka icon_biggrin.gif huvitav küsimus.
ot:
Äkki oleks pidanud teavituse kõikidele klientidele saatma, et lisame klientide soovil kõikidesse pakettidesse NF ja tagasiteed ei ole. Hinnad muidugi vastavaks.


Ma usun, et need neli valikut katavad kogu vaatajaskonna ära.
Võibolla jah oleks ühtteist võinud teisiti olla aga kui ikka Netflixi vaja, siis Family asmele Supreme ja vajadusel 2 lisaekraani juurde või siis vajadusel ka Go3 Film juurde jms. Või siis tellib või arveldab eraldi nagu täna mõned teevad. Valikuvõimalus.

Ekraanide arv kehtib põhimõtteliselt TeliaTV ja Netflixi kohta eraldi, ehk et Supreme kirjas olevad 3 (kaks on võimalik lisaks tellida) ekraani võivad Teliat vaadata ning 2 ekraani standardis võivad Netflixi vaadata. Premium NF siis 4 ekraani.
Seega vaatajakohtade arv sõltub kombost.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 14:50:35 vasta tsitaadiga

womp-womp
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 15:12:32 vasta tsitaadiga

Ütlesin Teliale, et lähen Go3 peale üle ja soovin kõik teenused sulgeda.
Anti 50% soodustust 6 kuuks. Eks sügisel vaatab edasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2025 23:59:41 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
kes küsib esimesena et mida inimesed teevad 109 kanaliga? icon_smile.gif


Ei tee midagi, aga see kellel on teleteenus, saab kõikide pakutu seast omale sobilikud püsilemmikud välja valida. SAT pealt võib ka 2000 kanalit või mitme sati peale ka mitutuhat vabakanalit vastu võtta aga kõiki ikka ei vaata (Sat on neile, kel pole teist alternatiivi telesaadete vastuvõtuks sest elavad piirkonnas kus pole IPTV-d või on kusagil maakohas, mägises piirkonnas kus teisiti ei saa).
Tagasi tulles kanalite juurde- eks igaüks peab ise otsustama, palju kanaleid tahab. Kui täislaksu eest maksta ei soovi saab ka mingi minipaketi+ teemapaketi juurde valida, tuleb ikka nõksa odavam, kui täislaks.

NF on selline sisuteenus, et seda saab ka operaatorineutraalselt tellida. Alates 8€ kuus ja lase käia. Ei kohusta keegi seda 3 osapoole kaudu vaatama. Ehk siis igaüks otsustab vastavalt oma rahakoti paksusele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.02.2025 00:37:30 vasta tsitaadiga

109 kanaliga ei tee midagi, aga paketid on nii kavalalt koostatud, et 1-2 kanali pärast tuleb tellida kallim või veel kallim pakett.
Ma nagu mäletaks, et kunagi oli jutt et hakkab saama suurt osa kanaleid ükshaaval tellida.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2025 00:49:53 vasta tsitaadiga

Mini + järelvaatamine + NF Premium on hetkel kokku 27€
Stream + NF Premium tuleks 19€

Kuna HD kanalite pakett on vanast ajast tasuta siis kanalites niiväga otseselt ei kaotagi. Vähemalt mitte sellistes mida kodused hetkel vaataksid.
Peab seda asja veidi kaaluma nüüd.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2025 15:55:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
109 kanaliga ei tee midagi, aga paketid on nii kavalalt koostatud, et 1-2 kanali pärast tuleb tellida kallim või veel kallim pakett.
Ma nagu mäletaks, et kunagi oli jutt et hakkab saama suurt osa kanaleid ükshaaval tellida.

Kanali tootjad 1 kaupa nopimist väga ei soosi. Tahavad ,et pakutakse komplektiga.


viimati muutis dentartu 20.02.2025 09:49:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 01:52:46 vasta tsitaadiga

Noppekanalitega on see teema, et peab olema ikka väga mingi nišikanal, mille vastu on tõsine huvi, et seda eraldi tellida. Nagunii kõik teleteenuse tarbijad rohkem või vähem maksavad ühiselt enamuste kanalite sisseostu kinni, vahe on ainult selles, kui suur on vaatajaskond. Seetõttu ka teenuspakkujad aegajalt teevad pakettide sisus muudatusi, eemaldades need kanalid mida vähem tellitakse, pakkudes heal juhul mingit "alternatiivi", halvemal juhul mitte. Seda ainult seepärast, et kui vaadatavus on madal, pole mõtet seda ühisest pajast niisama kinni maksta.

On sisu, mida mujalt ei saa kui vaid erialaliidu vastavalt sisutootjalt: WRC ralli, Rahvuslik Võrkpalliliiga jne ehk siis kui on soov vaadata midagi, mida kohapeal teenuspakkuja ei näita, siis tuleb nagunii tellida sisuteenus eraldi eeldusel, et geoblokeeringut pole (Kommertsteenustel eriti pole piirangut). Samamoodi saab eraldi ilma teenuspakkujata vaadata 18+ kanaleid, kui loodud selleks sobivad tingimused (SAT+moodul ja vaatajakaart)- kui neid pole võimalik täita, on ainus variant siiski teenuspakkuja vahendusel teenuse tarbimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 20.02.2025 03:26:37 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
... saab eraldi ilma teenuspakkujata vaadata 18+ kanaleid, kui loodud selleks sobivad tingimused (SAT+moodul ja vaatajakaart)- kui neid pole võimalik täita, on ainus variant siiski teenuspakkuja vahendusel teenuse tarbimine.

Ka seda ei saa ilma teenusepakkujata. Sel juhul on teenusepakkujaks satil tegutsev operaator, kellega on leping ja kellele maksad. Ei, see ei pea olema Home3, porri saab legaalselt Euroopast tellida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 03:41:50 vasta tsitaadiga

Scott Ma pidasingi silmas seda et ei pea seda tellima kohaliku teenuspakkuja käest vaid saab ka otse operaatori kaudu. Vahe on lihtsalt selles, et operaatorilt tellides on arveldus ettemaksupõhine, kohapealt tellides kuumaksupõhine. Kohalik teenuspakkuja on antud juhul vahendaja. Satioperaatoril on endal kanalitega eraldi lepingud, sealt ka see miks kanalid aegajalt sagedusi ja isegi satelliite vahetavad- kolib ühe pealt teise peale, sest vana operaatoriga lepingut ei pikendatud. Saab ka internetist otse tellida kanalilt või sisutootjalt ja siis on arveldus krediitkaardipõhine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 17:21:12 vasta tsitaadiga

Kui tahta Telia TVd kasutada televiisoris millel ei ole Androidi + ei taha mingit eraldi jublakat Android OS jaoks, siis kas parim variant, mille support peaks veel kaua kestma on VIP5305?
Kas Arris VIP1113 on väga palju aeglasem võrreldes 5305ga?

Küsin seetõttu, et teleriks on Samsung Frame ja ei taha kahte erinevat OSi kasutada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 17:24:40 vasta tsitaadiga

VIP1113 elupäevad on loetud, selle eest kindlasti mitte ühtegi senti ära maksa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.02.2025 20:29:16 vasta tsitaadiga

Kas ma sain õigesti aru, et noppekanalid kaovad ära? Praegu on meil Mini juurde tellitud SVT1 ja SVT2 ning veel mõned kanalid. Kas nende nägemiseks tuleks nüüd tellida Supreme? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 20:44:32 vasta tsitaadiga

harakas, Ei kao ära, saab kõike noppida, mida on saanud noppida. Paketti koostama hakkad, siis näha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 22:28:51 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
VIP1113 elupäevad on loetud
Kas mingi kuupäev/aasta on ka kusagil välja hõigatud?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 22:33:58 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga jupi kaupa, juba sügisest pannakse neid kinni.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2025 23:31:39 vasta tsitaadiga

Palju stream paketile vaatajakohti juurde saab võtta ja kus ma näen mis noppekanaleid sinna juurde saab? Võtaks minist midagi kaasa.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuuuolen
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2014




sõnum 20.02.2025 23:48:12 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
VIP1113 elupäevad on loetud
Kas mingi kuupäev/aasta on ka kusagil välja hõigatud?


Telia saatis meili:
tsitaat:
Anname teada, et sinu Arrise digiboks VIP1113 on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei saa sa alates 25.02.2025 enam oma vana Arrise digiboksiga Telia TV-teenust vaadata.


Ehk tegutse kiirelt! icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2025 23:57:49 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvi pärast küsin, mis need kaasajastatumad TV-funktsioonid on, et need vanemad seadmed ära tapetakse?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.02.2025 00:29:34 vasta tsitaadiga

Uued menüüd on nii ressursiõgardid et ei taha enam vanade arriste mällu ära mahtuda. Optimaalse koodi kirjutamise asemel on lihtsam lahjem raud whitelistist välja visata.

Ja kõrvalproduktina saab uusi seadmeid müüa...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,


viimati muutis siinus 21.02.2025 00:31:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2025 00:36:04 vasta tsitaadiga

matuuuolen kirjutas:

tsitaat:
Anname teada, et sinu Arrise digiboks VIP1113 on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei saa sa alates 25.02.2025 enam oma vana Arrise digiboksiga Telia TV-teenust vaadata.
Huvitav, mulle pole sellist kirja tulnud.

Kas keegi on pidanud ka vanemal inimesel digiboksi välja vahetama sarnases olukorras? Et milline oleks võimalikult pingevaba lahendus. Mõtlen siis millegi soetamist, mitte rentimist.

Kas VIP5305 on ka prügikasti minemas?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.02.2025 00:38:23 vasta tsitaadiga

Dirty Harry,
https://www.hinnavaatlus.ee/3987920/google-tv-streamer-4k-porcelain/
või odavamalt saab Xiaomi boxi kui hiinlasi ei karda.

Mõlemal juhul installida Projectivy Launcher ja startuppi valida TeliaTV äpp.

Eks see VIP5305 lendab ka mingiaeg.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1160, 1161, 1162 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.