Kellegi teise pinna all mõtlen siis seda kui elad vanemate juures, sõber/tuttav lubas sul oma tühjalt seisval pinnal elada vms. Mitte aga seda kui juriidiliselt on pinna omanik/üürnik su abikaasa/elukaaslane, aga reaalselt majandate seal ikka ühiselt.
oliver., no siis panedki oma pinnal kuna sisuliselt majandate ilmselt ikka koos. Ma pärast parandan typo, palusin selle teema VM alla tõsta, ei taha sel ajal näppida kui mõni mode toimetab.
Registri järgi elan ühes kohas, tegelikult teises kohas. Tegelikus elukohas on laen. Registri järgi elukohta üürin välja, sellel laenu pole. Lisaks veel mingid objektid, laenuga ja laenuta. Osad toodavad ka tulu.
Pursui? _________________ The sh*t has hit the fan.
Tallinnas elan elukaasa pinnal, isiklik pangalaenuga korter Pärnus müügis, müügist saadud tulu läheb ilmselt Saku/Saue pinna soetamiseks (pole ka välistatud sobivam Pärnu pind), edasine selgub jooksvalt
Mõnda aega sai proovitud ka kahe koha peal elamist, ei soovita. _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
See tundub kõige parem
Elan kellelegi teisele kuuluval pinnal, üüri ei maksa, tuleviku osas konkreetset plaani pole _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
No eks igasugused igapäevakulud on ka vastavalt jaotatud muuhulgas poleks kunagi varem üksikuna elades arvanud, et minust saab majapidamise peamine söögi valmistaja _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
muuhulgas poleks kunagi varem üksikuna elades arvanud, et minust saab majapidamise peamine söögi valmistaja
Said moodsa emanda endale, kes voldib-boldib ainult?
See vist pigem see, et kui tahad midagi head süüa, siis tuleb ikka ise teha _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Registri järgi elan ühes kohas, tegelikult teises kohas. Tegelikus elukohas on laen. Registri järgi elukohta üürin välja, sellel laenu pole. Lisaks veel mingid objektid, laenuga ja laenuta. Osad toodavad ka tulu.
Pursui?
Nope, sul võib olla ju kaks ühetoalist, garaaz ja soojak aiamaal. See näitab rohkem, palju ruutmeetreid püsielaniku kohta tuleb.
See keskmine on nii ja naa. Üksi elades 30m2 vast miinimum, millega veel klaustrofoobia kätte ei sure. Kahekesi 50 ruutu oleks ok.
Seda siis korteris. Mingi talumajaga võib vabalt olla, et seda pinda on ju mitusada ruutu, aga kui kelder, pööning, sahver jms. maha arvata, siis reaalselt elamiseks väga palju rohkem polegi.
See keskmine on nii ja naa. Üksi elades 30m2 vast miinimum, millega veel klaustrofoobia kätte ei sure. Kahekesi 50 ruutu oleks ok.
Seda siis korteris. Mingi talumajaga võib vabalt olla, et seda pinda on ju mitusada ruutu, aga kui kelder, pööning, sahver jms. maha arvata, siis reaalselt elamiseks väga palju rohkem polegi.
Mis ta nii ja naa on, kolmetoaline korter on vahemikus 60-70 ruutu enamasti. Väikesemad majad on x2, aga seal ongi elukvaliteedi tõus just nende asjade arvelt, mida korteris endale lubada ei saa.
See keskmine on nii ja naa. Üksi elades 30m2 vast miinimum, millega veel klaustrofoobia kätte ei sure. Kahekesi 50 ruutu oleks ok.
Seda siis korteris. Mingi talumajaga võib vabalt olla, et seda pinda on ju mitusada ruutu, aga kui kelder, pööning, sahver jms. maha arvata, siis reaalselt elamiseks väga palju rohkem polegi.
Mis ta nii ja naa on, kolmetoaline korter on vahemikus 60-70 ruutu enamasti. Väikesemad majad on x2, aga seal ongi elukvaliteedi tõus just nende asjade arvelt, mida korteris endale lubada ei saa.
No kui kõik on sihtotstarbeliselt kasutuses, siis profit. Paraku kipub nii olema, et pööning ja kelder on inimestel täis mingit träni ja nad ise ka ei tea, mis seal on. Korteris viid üleliigse kohe prügikasti või jäätmejaama.... või kui sellel veel mingisugust väärtust on, siis annad tasuta ära või müüd maha. Elukvaliteeti mingi kasutu träni hulk ei tõsta.
Ma ei tea, ma saaks miskises ühetoalises korteris ka elada, eelduselt, et köök ja wc/pesu eraldi.
Hetkene 60+ ruutu kolmetoaline on ühele inimesele igast otsast overkill.
See keskmine on nii ja naa. Üksi elades 30m2 vast miinimum, millega veel klaustrofoobia kätte ei sure. Kahekesi 50 ruutu oleks ok.
Seda siis korteris. Mingi talumajaga võib vabalt olla, et seda pinda on ju mitusada ruutu, aga kui kelder, pööning, sahver jms. maha arvata, siis reaalselt elamiseks väga palju rohkem polegi.
Talumaja juba nime poolest tähendab kõrvalhooneid seega sealt ei pea midagi maha arvutama.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.