|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2025 23:56:29
|
|
|
indrpo, Tänane muusikaauhindade alguses olev Bedwettersi ja Anne Veski Jätke võtmed väljapoole oli ehk hea näide pekki jooksva pildiga?
WRC selle kõrval suht leebe kudumine.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
31.01.2025 13:15:55
|
|
|
| Täna siis Telia kliendileti juures käies, klienditeenindaja selgitas, et alates 01.02 lähevad tellitud lisateenused kuupõhiseks. seega varasem minu jaoks hea lahendus, et WRC ralli ajaks GO3 võtta, lõpetatakse ära. vaatad või ei vaata muul ajal, maksad 10€ ikka teenuse eest
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
31.01.2025 13:21:47
|
|
|
| goga kirjutas: |
| Täna siis Telia kliendileti juures käies, klienditeenindaja selgitas, et alates 01.02 lähevad tellitud lisateenused kuupõhiseks. seega varasem minu jaoks hea lahendus, et WRC ralli ajaks GO3 võtta, lõpetatakse ära. vaatad või ei vaata muul ajal, maksad 10€ ikka teenuse eest |
Ralli vaatamise seisukohalt see küll kahjuks hea uudis pole.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.01.2025 13:35:34
|
|
|
Pole esimene kord neil see päevapõhine arvestus ära kaotada. Vanasti vahiti vsb pealt f1-te sedasi. Ju läks liiga massi ja lõpetati ka tookord see nali ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.01.2025 14:10:01
|
|
|
| Eks leiti koht nüüd kust veel pitsitada.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
31.01.2025 14:11:37
|
|
|
| Ei tea, mis seal Telias lahti on läinud. Kõigele keeratakse vinti peale...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.01.2025 14:14:43
|
|
|
Äkki tahate tunnipõhist arvestust saaks veel odavamalt?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.01.2025 14:20:16
|
|
|
Netflix läheb millalgi lahti. Vaevalt nad nõustuks nädalavahetuse paketitellimusega, et üks filmimaraton maha pidada.
Aga jah, ilmselt olid vahepeal paindlikumad lepingud Go3e ja teistega, et sai päevapõhist paketti vahendada.
Ajad muutuvad, pakun, et Go3 ise ja ka Elisa, pole vist nii paindlikud kunagi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.01.2025 14:20:54
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Äkki tahate tunnipõhist arvestust saaks veel odavamalt? |
Öö- ja päevatariifid võiksid ka olla. Öösel nagunii elekter ja muud sarnased kulud odavamad Teliale.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
31.01.2025 14:25:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Pole esimene kord neil see päevapõhine arvestus ära kaotada. Vanasti vahiti vsb pealt f1-te sedasi. Ju läks liiga massi ja lõpetati ka tookord see nali ära. |
Kui ma õigesti mäletan, siis läks ka see teema tarbjakaitsesse ja seal tehti mingi otsus, peale mida päevapõhine tasu taastati.
Äkki oli see märts 2011 kui siin foorumis saag käima tõmmati?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.01.2025 21:29:45
|
|
|
No arendus võtab aega, vb 2026 saab valmis. 10 aastaga ju võiks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2025 17:14:32
|
|
|
Nende boxil puudus ju tugi mis pidi väidetavalt eriti kallis olema
Nokia peal üks nupuvajutus ja netflix ees...saamatute kamp
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuuuolen
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2014
|
02.02.2025 13:49:08
|
|
|
Tere, ehk on kellelgi kogemus kuidas toimib TeliaTV Xiaomi TV Box S (2nd Gen) seadmega? Seoses vanade boxide kinnipanemisega peaks vanemal inimesel 2 boxi välja vahetama millegi vastu.
Seadme info siin - https://mi-home.ee/products/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 14:02:38
|
|
|
| matuuuolen kirjutas: |
Tere, ehk on kellelgi kogemus kuidas toimib TeliaTV Xiaomi TV Box S (2nd Gen) seadmega? Seoses vanade boxide kinnipanemisega peaks vanemal inimesel 2 boxi välja vahetama millegi vastu.
Seadme info siin - https://mi-home.ee/products/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen |
Vanade VIP1113 (üür 3€) sulgemistega pakutakse Telia poolt uut Android boksi või tehnikuga ka VIP5305 boksi 6 kuud 0€ edasi 4€ kuu.
Xiaomi, Chromecast jms toimivad edukalt, käivitamisel pead valima TeliaTV äpi kui just ise launcherit ei häälesta, et automaatselt äpp käima jms. puldi sätted.
Pultidel pole numbrinuppe. Varem teemas mainitud Nokia boksil on. Saab siduda ka eelmainitutega Telia Android boksi pulti aga õiged funktsioonid on vaja button mapperiga sättida, jube tülikas lahendus.
Vanemale generatsioonile on 5305 Arris veel lihtne ja pommikindel lahendus ning mõistlik oleks need lasta tehnikul välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
02.02.2025 14:23:04
|
|
|
| matuuuolen kirjutas: |
Tere, ehk on kellelgi kogemus kuidas toimib TeliaTV Xiaomi TV Box S (2nd Gen) seadmega? Seoses vanade boxide kinnipanemisega peaks vanemal inimesel 2 boxi välja vahetama millegi vastu.
Seadme info siin - https://mi-home.ee/products/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen |
Pikendan teemat, et kas kellelgi on kogemust et kumba eelistada valikutes siis Google TV Streamer 4K või Xiaomi TV Box S (2nd Gen)
Xiaomi poole odavam aga kas ka poole võrra kehvem?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 14:57:23
|
|
|
| goga kirjutas: |
| matuuuolen kirjutas: |
Tere, ehk on kellelgi kogemus kuidas toimib TeliaTV Xiaomi TV Box S (2nd Gen) seadmega? Seoses vanade boxide kinnipanemisega peaks vanemal inimesel 2 boxi välja vahetama millegi vastu.
Seadme info siin - https://mi-home.ee/products/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen |
Pikendan teemat, et kas kellelgi on kogemust et kumba eelistada valikutes siis Google TV Streamer 4K või Xiaomi TV Box S (2nd Gen)
Xiaomi poole odavam aga kas ka poole võrra kehvem? |
Ei ole, töötavad mõlemad sama nobedalt.
GoogleTV avaleht ühtemoodi.
Streameri eelis, LAN pesa, kes koduvõrgus tahavad 4K sisu sirvida, võiks olla LAN parem kui Wifi. Eeliseks on kindlasti ka pikema ajaline support tarkvara osas.
TeliaTV osas pole vahet. Sellest võiks lausa uue teema teha, sest see kõnetab erinevat sisu tarbimist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.02.2025 15:06:43
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Vanade VIP1113 (üür 3€) sulgemistega pakutakse Telia poolt uut Android boksi või tehnikuga ka VIP5305 boksi 6 kuud 0€ edasi 4€ kuu. |
Kuidas sellest nüüd aru saada, androidboksi paigaldab kasutaja aga litri tehnik?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.02.2025 15:08:01
|
|
|
| Sest kasutajal litrit lihtsalt pole, tehnikul on.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 15:17:29
|
|
|
| Just, iseteenindus ja esindus nn "litrit" ei väljasta. Kui tehnikul kliendi juures on vajadus, valitakse sobiv seade. Selles suhtes pole ka Android probleem aga võib ju nii olla, et mõni vanema generatsiooni klient on harjunud "lihtsa" puldiga. Võib küll arusaamatuna tunduda, aga TeliaTV kasutajate hulgas on ka nägemispuudega kliente.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.02.2025 16:26:12
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Streameri eelis, LAN pesa, kes koduvõrgus tahavad 4K sisu sirvida, võiks olla LAN parem kui Wifi. Eeliseks on kindlasti ka pikema ajaline support tarkvara osas. |
Ma olen mõned päevad kasutanud Google TV Streamerit ja olen väga positiivselt üllatunud, varsti kirjutan pikemalt.
| indrpo kirjutas: |
| Sellest võiks lausa uue teema teha, sest see kõnetab erinevat sisu tarbimist. |
Ma mingi aeg tagasi juba tegin, kuna nende karpide kohta oli suht keeruline infot leida.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=856587
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.02.2025 16:28:34
|
|
|
See ongi arusaamatu et keskmisest nürim klient jääb ise vahetades enne androidiga hätta kui litriga, nii et tehniku töö pole niivõrd seadistaja kui kuller
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.02.2025 16:32:25
|
|
|
Neil ju äpp ka peal, mis seal ikka nihu minna saab.
Saan aru, et kui ostada mõne custom asja, siis tõmba äpp ja seadista kiirnupp.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.02.2025 16:50:35
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Ma olen mõned päevad kasutanud Google TV Streamerit ja olen väga positiivselt üllatunud, varsti kirjutan pikemalt.
|
Müüd ka shildi maha ?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 16:51:52
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
See ongi arusaamatu et keskmisest nürim klient jääb ise vahetades enne androidiga hätta kui litriga, nii et tehniku töö pole niivõrd seadistaja kui kuller  |
Kui keegi hätta jääb, siis niikuinii tehnikut vaja. TeliaTV puhul lähevad kõik boksid käima lihtsalt paar korda OK vajutades, ei mingeid QR koode, meiliaadresse või sidumisi.
Abi pigem küsitakse juhtmete või TV ja boksi lisa häälestuste jaoks, Omniva kuller seda ei tee kui paki automaati paneb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
02.02.2025 18:09:43
|
|
|
ja tehnik tuleb ikka tasuta ju? või küsib raha, et düüd, 82 milli tegevuskasumi täitmist ootab
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 18:49:22
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| ja tehnik tuleb ikka tasuta ju? või küsib raha, et düüd, 82 milli tegevuskasumi täitmist ootab |
Just, sõltuvalt üüriseadmete garantiivahetusest, TASUTA
Kui on aga tegemist kliendi võrgu tööga, Siis tasuliselt, nii nagu iga muu tegevusega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.02.2025 20:15:29
|
|
|
Aga kui ei ole üüriseade ja androidi peale ka ei taha minna?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
02.02.2025 20:44:22
|
|
|
| kuna see netflix meil paketidesse tleb?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuuuolen
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2014
|
02.02.2025 21:35:24
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| matuuuolen kirjutas: |
Tere, ehk on kellelgi kogemus kuidas toimib TeliaTV Xiaomi TV Box S (2nd Gen) seadmega? Seoses vanade boxide kinnipanemisega peaks vanemal inimesel 2 boxi välja vahetama millegi vastu.
Seadme info siin - https://mi-home.ee/products/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen |
Vanade VIP1113 (üür 3€) sulgemistega pakutakse Telia poolt uut Android boksi või tehnikuga ka VIP5305 boksi 6 kuud 0€ edasi 4€ kuu.
Xiaomi, Chromecast jms toimivad edukalt, käivitamisel pead valima TeliaTV äpi kui just ise launcherit ei häälesta, et automaatselt äpp käima jms. puldi sätted.
Pultidel pole numbrinuppe. Varem teemas mainitud Nokia boksil on. Saab siduda ka eelmainitutega Telia Android boksi pulti aga õiged funktsioonid on vaja button mapperiga sättida, jube tülikas lahendus.
Vanemale generatsioonile on 5305 Arris veel lihtne ja pommikindel lahendus ning mõistlik oleks need lasta tehnikul välja vahetada. |
Kuna Telia tundub, et müügiks oma seadmeid enam ei paku siis ei näe sellel üürimisel väga mõtet. Jah, hiljem võiks mingi kahjutasuga välja osta 3 aasta pärast aga kahjumlik tehing siiski. Tundub, et pean ühe Xiaomi TV Box S ära tellima ja katsetama siis, nüüd vähemalt keegi kinnitab, et kasutab ja toimib hästi. Kuna korter väike ja WiFi ruuteri vahetan lisaks välja siis ilmselt saab sellega täitsa hakkama ning LAN pesa vajadust ei teki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2025 21:45:26
|
|
|
| matuuuolen, Just, võib osta igasuguse Android või GoogleTV teleri või boksi. Kas kolme aasta jooksul oli tulu või kulu, seda näitab aeg.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
02.02.2025 22:45:51
|
|
|
Üürimise ja oma seadme vahe on ainult selles, et kui on oma seade, siis fikseerid ostuhinnaga kulu ära kuni seadme kasuliku eluea lõpuni. Üürides saad toe, toimivuse garantii (mitte-teenuspakkuja seadmega pole toimivus garanteeritud ja tuge ka ei saa), aga samas pole välistatud üürihinnatõus ehk siis kulu pole fikseeritud. Lisaks teadmine, et isegi kui välja osta saaks, siis mujal seda seadet nagunii kasutada ei saa.
Androidi seadmega (box, TV pulk) saad teise operaatori teenust kasutada kui otsustad teenuspakkujat vahetada, teenuspakkuja kinnise seadmega teise operaatori alla minna ei saa, seda sõltumata teenuspakkujast.
Telekatega on nii ja naa. Kui telekas on toetatud, on väga bro. Kui mitte siis sunnitud valik. Universaalselt on AndroidTV muidugi kõige paindlikum valik, ent erinevalt konkurentidest on Telia puhul keerulisem, ei Samsungi ega LG teleriga Telia TV-d ei saa otse äpina minu teada kasutada. Elisa ja Go3 on selles mõttes paindlikumad, et on siiski ka jäetud kliendile valikuvabadus, millega klient kasutada soovib. Kui ei taha üürida siis vaatab oma seadmega eeldusel, et tehnilised miinimumnõuded on täidetud (teleka opsüsteem ja internetiühenduse miinimumnõuded, kui klient kasutab teenust teise teenuspakkuja internetiühenduse vahendusel).
viimati muutis BA79 03.02.2025 03:33:16, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.02.2025 23:20:40
|
|
|
Kellelgi HLS streamide urle/playliste ka on ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
03.02.2025 03:30:56
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Aga kui ei ole üüriseade ja androidi peale ka ei taha minna? |
Teenuspakkuja seade siiski ainus valik siis. No OK, on alternatiiv, et vahetada teenuspakkujat, kes pakub võimalust kasutada teleriäppi, ent siis pead ise veenduma selles, et telekas on toetatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.02.2025 08:30:23
|
|
|
See küsimus käis tehniku visiiditasu kohta sest muudmoodi sobivat seadet ei anta.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.02.2025 09:00:16
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| See küsimus käis tehniku visiiditasu kohta sest muudmoodi sobivat seadet ei anta. |
Ma arvan, et kui sa tead mida sul vaja on ja küsid, küll lahendus leitakse.
Mõte on selles, et vaikimisi ei väljastata Arrist
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.02.2025 12:23:30
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Aga kui ei ole üüriseade ja androidi peale ka ei taha minna? |
https://www.teliatv.ee/ - vaata, kus iganes brauser ka seda ei võimalda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.02.2025 14:30:42
|
|
|
Sealne turg on ka suurem, üks äpp üle põhjamaade.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
03.02.2025 14:37:16
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| goga kirjutas: |
| Täna siis Telia kliendileti juures käies, klienditeenindaja selgitas, et alates 01.02 lähevad tellitud lisateenused kuupõhiseks. seega varasem minu jaoks hea lahendus, et WRC ralli ajaks GO3 võtta, lõpetatakse ära. vaatad või ei vaata muul ajal, maksad 10€ ikka teenuse eest |
Ralli vaatamise seisukohalt see küll kahjuks hea uudis pole. |
Veelgi hullem! Vahetasin just standard paketi mini vastu ja tuli ette teade, et vaatad vana paketti kuu lõpuni, siis toimub alles teenusevahetus. Ei tea, kas suuremaks vahetamisel sama toimib. Igal juhul ebameeldiv käik ja ajas tagasiminek Telia poolt. Siiani toimus vahetus reaalselt minuti jooksul. Nüüd tuleb oodata uut paketti peaaegu kuu aega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.02.2025 15:44:03
|
|
|
| ailai kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| goga kirjutas: |
| Täna siis Telia kliendileti juures käies, klienditeenindaja selgitas, et alates 01.02 lähevad tellitud lisateenused kuupõhiseks. seega varasem minu jaoks hea lahendus, et WRC ralli ajaks GO3 võtta, lõpetatakse ära. vaatad või ei vaata muul ajal, maksad 10€ ikka teenuse eest |
Ralli vaatamise seisukohalt see küll kahjuks hea uudis pole. |
Veelgi hullem! Vahetasin just standard paketi mini vastu ja tuli ette teade, et vaatad vana paketti kuu lõpuni, siis toimub alles teenusevahetus. Ei tea, kas suuremaks vahetamisel sama toimib. Igal juhul ebameeldiv käik ja ajas tagasiminek Telia poolt. Siiani toimus vahetus reaalselt minuti jooksul. Nüüd tuleb oodata uut paketti peaaegu kuu aega. |
Miks vahetust ootama peab kuu aega? See ju kehtib ainult lõpetamisel, et kehtib kuu lõpuni. Väiksemast suuremaks ja teenuseid lisada saab ikka koheselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
03.02.2025 16:15:52
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| ailai kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| goga kirjutas: |
| Täna siis Telia kliendileti juures käies, klienditeenindaja selgitas, et alates 01.02 lähevad tellitud lisateenused kuupõhiseks. seega varasem minu jaoks hea lahendus, et WRC ralli ajaks GO3 võtta, lõpetatakse ära. vaatad või ei vaata muul ajal, maksad 10€ ikka teenuse eest |
Ralli vaatamise seisukohalt see küll kahjuks hea uudis pole. |
Veelgi hullem! Vahetasin just standard paketi mini vastu ja tuli ette teade, et vaatad vana paketti kuu lõpuni, siis toimub alles teenusevahetus. Ei tea, kas suuremaks vahetamisel sama toimib. Igal juhul ebameeldiv käik ja ajas tagasiminek Telia poolt. Siiani toimus vahetus reaalselt minuti jooksul. Nüüd tuleb oodata uut paketti peaaegu kuu aega. |
Miks vahetust ootama peab kuu aega? See ju kehtib ainult lõpetamisel, et kehtib kuu lõpuni. Väiksemast suuremaks ja teenuseid lisada saab ikka koheselt. |
Tellisin vahetuse. Nüüd siis üks teenus lõpetatakse 28.02 ja uus aktiveeritakse 01.03.
Kõik ikka kliendi rahulolu nimel...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.02.2025 16:23:09
|
|
|
TV teenus kui selline jääb ikka sama, lihtsalt pakett ehk sisu muutub kuu vahetusega, see on koguaeg teistel pakkujatel nii olnud.
Telia oli ainus selline "päevapõhise arvestusega paketi väiksemaks vahetuse võimalusega TV operaator".
Ja lisan, et on ja jääb kindlasti ka ilma teenustasuta paketi väksemaks vahetusega operaatoriks.
Just oli sellest teemas ka juttu, miks.
Rahulolu on igal juhul kui sa tead, et see nii on, seetõttu ka teavitusi kuu varem ette saadeti, et klient soovi korral jõuaks reageerida enne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
03.02.2025 18:00:34
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
TV teenus kui selline jääb ikka sama, lihtsalt pakett ehk sisu muutub kuu vahetusega, see on koguaeg teistel pakkujatel nii olnud.
Telia oli ainus selline "päevapõhise arvestusega paketi väiksemaks vahetuse võimalusega TV operaator".
Ja lisan, et on ja jääb kindlasti ka ilma teenustasuta paketi väksemaks vahetusega operaatoriks.
Just oli sellest teemas ka juttu, miks.
Rahulolu on igal juhul kui sa tead, et see nii on, seetõttu ka teavitusi kuu varem ette saadeti, et klient soovi korral jõuaks reageerida enne. |
Saan aru, et ka kuutasu läheb väiksemaks alles uue kuu algusest kui aktiveeritakse Mini pakett? Kuidas aga toimub hinnastamine Telia 1 lisasoodustuse korral? Oletame, et mul lõpeb täna soodusperiood Standard paketil, mis oli mul 3 kuud hinnaga 8.64€ Kui mul täna ei võimaldata aktiveerida Mini paketti, kas siis maksan kuu lõpuni endiselt 8.64€ või maksan kõrgema tariifi järgi?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.02.2025 00:19:14
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| See küsimus käis tehniku visiiditasu kohta sest muudmoodi sobivat seadet ei anta. |
Ma arvan, et kui sa tead mida sul vaja on ja küsid, küll lahendus leitakse.
Mõte on selles, et vaikimisi ei väljastata Arrist |
Siis peab õige inimese otsa sattuma kes soovib su muret lahendada. Infos olen täheldanud et aktsendiga rääkijatel on pohhui, standardvastused et sust lahti saada, emakeelsed viitsivad kaasa mõelda.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.02.2025 16:57:44
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Siis peab õige inimese otsa sattuma kes soovib su muret lahendada. Infos olen täheldanud et aktsendiga rääkijatel on pohhui, standardvastused et sust lahti saada, emakeelsed viitsivad kaasa mõelda. |
Ma olen sellist suhtumist kohanud Elisa infos, Telias alati lahenduse leidnud, muidugi mitte esimeses astmes. Selleks ka klient olnud ~20a.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.02.2025 21:49:41
|
|
|
Kuidas hokilitter boxi alles hoida ja üüritasust lahti saada? Nahaalsus täiesti, et küsitakse 19 euri selle eest kui on "kadunud või katki". Üldse see üüri teenus täiesti scam tuleb nüüd tagant järgi välja. Pakutakse mingit vana (nii moraalselt kui ka reaalselt teiste poolt kasutatud aparaati) sitta Android boxi üüriks, kuigi koguaeg tuututati, et nii hea teenus - saab pidevalt uue värske boxi asemele võtta
Isegi olen üüriga selle seadme maksumuse maksnud ja peale ka veel
On veel käigus ka 1113 vana Arris, selle viskaks välja ja jätaks hokilitri ning ostaks siin soovitatud Google boxi lisaks...
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.02.2025 22:01:06
|
|
|
Siin ju koguaeg kiideti kuidas üür on parim asi ever ja vaid loll ostab seadme välja. Nüüd ei sobi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.02.2025 22:42:58
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| Kuidas hokilitter boxi alles hoida ja üüritasust lahti saada? Nahaalsus täiesti, et küsitakse 19 euri selle eest kui on "kadunud või katki". |
| KrikU kirjutas: |
Isegi olen üüriga selle seadme maksumuse maksnud ja peale ka veel
|
Kus sa viimased 10 aastat oled elanud?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.02.2025 22:47:27
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Kus sa viimased 10 aastat oled elanud? |
Business as usual v?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|