Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2025 10:32:18 vasta tsitaadiga

https://securityaffairs.com/172793/social-networks/meta-replaces-fact-checking.html
tsitaat:
“We’re going to get back to our roots and focus on reducing mistakes, simplifying our policies and restoring free expression on our platforms,” said Zuckerberg. “More specifically, here’s what we’re going to do. First, we’re going to get rid of fact checkers and replace them with community notes similar to X, starting in the U.S.”

tsitaat:
Zuckerberg stated Meta will collaborate with the Trump administration to promote global free speech, pushing back against government censorship, including U.S. efforts.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2025 21:29:10 vasta tsitaadiga

Mis krdi pasauputus feissis lahti on läinud. Minu uudisvoog töis mingeid postitusi mida ma kunagi vaadanud ei ole. Küll asus, msi gaming, samsa ja nokia ja cnn ja muu selline rämps.

Kas mingi muudatus või aeg feissipool sulgeda või saab seda kuidagi koomale keerata.... Vahel FB marketit vaja kaeda....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2025 01:23:58 vasta tsitaadiga

Suht sama nagu koguaeg olnud, ju nad said siis kuskilt mingit uut "datat" sinu kohta...et oled kunagi googeldanud sõnu msi ja või gaming näiteks icon_biggrin.gif

Mis mind ennast häirib viimasel ajal on hoopis see, et scrollib seda "seina"...kuskil mingil hetkel tuleb mingi topic ette, mida tahaks isegi lahti klikkida (ei ole enamasti üldse mingi uudis, vaid näiteks mingi grupi postitus) aga läheb tsipake esialgu edasi sellest ja siis kaob see sealt "voost" lihtsalt ära icon_confused.gif tra küll, no nii idiootset asja annab ikka välja mõelda, et see scroll on ainult edasi ja tagasi kerida ei saa isegi mitte kümmekond itemit

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2025 09:05:45 vasta tsitaadiga

Mis saast see end-to-end encryption on?
Näitab, et üks kasutaja pani selle peale meie vestlusele.
Ja peale seda tema vestlused läbi ei tule.
Kasutaja ise ei ole midagi näppinud.
Kasutan ainult Firefox lehitsejas FB.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2025 19:38:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
screen record?

Näiteks mis nimeline?

E:
Vahetpole, nagu ikka, google teab kõike, siinsete tartkuritega pole midagi teha. Pole kunagi oma küsimustele vastuseid saanud,
"tarkurid"´. V-näod aint heietavad!

https://fdownloader.net/en/download-private-video
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2025 20:22:10 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Wiltz kirjutas:
screen record?

Näiteks mis nimeline?

E:
Vahetpole, nagu ikka, google teab kõike, siinsete tartkuritega pole midagi teha. Pole kunagi oma küsimustele vastuseid saanud,
"tarkurid"´. V-näod aint heietavad!

https://fdownloader.net/en/download-private-video


Isegi Windows 10/11 teeb sellist asja. Ei ole vaja kolmanda osapoole programme vms.
(jutt screen recordist)
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.01.2025 16:22:00 vasta tsitaadiga

FB/Insta teab paremini, mida sa jälgima peaks ja mida sa otsida tahad

https://techissuestoday.com/meta-auto-follow-trump-vance-blocks-democrat-hashtags/

https://bsky.app/profile/eliothiggins.bsky.social/post/3lgaln6khmk25
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 12:08:07 vasta tsitaadiga

Reta sai jälle hakkama mingi geniaalsusega. Üleöö on bannitud marketplace access ära, mitte mingit põhjust, infot, teavitust, hoiatust...mitte midagi. Lihtsalt access denied.



Pull on see, et kogu "info" ongi lihtsalt "cant access marketplace" ja nägemist. Seesamune "see details" nupuke seal...sellele vajutades sõna otseses mõttes lihtsalt ei juhtu mitte midagi, isegi mingit teadet ega errorit ei avane icon_lol.gif Ja nad mitte lihtsalt ei blokeeri ära kuulutuste tegemist või message'te saatmist/saamist. Vaid KOGU marketplace tab'i ehk teisisõnu ma ei näe isegi enam ühtegi oma kuulutust, ei ole võimalik minna ja vaadata või siis näiteks muuta / võtta maha seda mingisugust oletatavat "violating" kuulutust. Nothing.

On keegi mingi lahenduse ka üldse saanud kunagi sellise asja puhul? Seal pole isegi mingit infot selle kohta, et kuhu teoreetiliselt võiks pöörduda saamaks mingitki teavet selle kohta, et mis pagana probleem on, kas mingi lahendus on või kuidas seda lahendama peaks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 12:25:06 vasta tsitaadiga

Wiltz, scrolli nats ülesse. Lahendus on uus kasutaja ja 1 kuu oodata, et saaks kuulutusi teha. Kui on vanast ajast varu/varikasutaja olemas siiis muuda nimi ja kasuta seda. Minul oli ja muutsin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 12:28:04 vasta tsitaadiga

Jep, tegin isegi sama, ega vist muud lahendust pole kopp.gif
Ja kui uus kasutaja kinni pannakse, siis teen veel uue icon_lol.gif

Alari A. kirjutas:
Wiltz, scrolli nats ülesse. Lahendus on uus kasutaja ja 1 kuu oodata, et saaks kuulutusi teha. Kui on vanast ajast varu/varikasutaja olemas siiis muuda nimi ja kasuta seda. Minul oli ja muutsin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 12:35:56 vasta tsitaadiga

Jaanus, tasub varuks ette teha. Teine kinni läheb siis kolmas olemas ja ei ole päris uus user.
Paras keberniit on aga paistab, et midagi muud teha pole. FB AI thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 13:44:42 vasta tsitaadiga

Pole ise seda turuplatsi ei ostmiseks ega müümiseks kasutanud, aga arvan et kui bännitakse, võiks ikka öelda mille eest. Karistamisest on palju rohkem tolku siis, kui tead mille eest karistuse said.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 13:52:40 vasta tsitaadiga

Apple kaupa müüsin. Brändi/kaubamärgi rikkumine. Sõbral kasutatud KTMi ratastega/juppidega sama.
Müü ise tehtud sokke ja kindaid.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 14:03:06 vasta tsitaadiga

No mina olen täiesti seinast seina igasuguseid asju müünud, ktm'st kuni tööriistadeni, arvutijuppideni ja muu elektroonikani. siiamaani pole mingeid probleeme olnud.

Mida tähendab kaubamärgi rikkumine? Apple toodete müümine on siis marketplace's keelatud? Ükski "guideline" ju kuidagi midagi sellist ei ütle. Pea kõik asjad, mida seni müünud olen on olnud mingisuguse ühe või teise brändi tooted ikkagi, ja need brändid on ka kuulutuses suurelt kirjas olnud.
Oskan vaid oletada aga võin hetkel oletada, et probleem võis olla selles, et panin kuulutuse ülesse nii eestis kui ka teises riigis. Ma küll ei tea ega kujuta ette, mis pagana reeglite vastu see peaks olema ja kuidas, aga no ei imestaks kui keegi/miski tõlgendab seda kui mingisuguse reegli rikkumist

Alternatiivkonto kasutamisest olen muidugi teadlik, aga selle kasutuselevõtt pole ka päris probleemivaba lahendus.

Alati A. sa vist proovisid ju mingi supporti kaudu midagi ajada, kuskohast sa neid requeste üldse tegid või kuhu täpsemalt neid saatsid? Tulemus oli täiesti null ma eeldan, aga kas muidu vastati või ei tulnud üldse mingit reaktsiooni?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 14:24:45 vasta tsitaadiga

Augustis õnnestus 2x support tlfni otsa saada. Siis mul oli mailis või sättetes miskine requesti või ülevaatamise võimalus. Enam ei ole uurinud/vaadanud ja vana-uus kasutaja toimib edukalt.
Apple tooetid FBs edukalt 2009 al. müünud kuni augustini. Keegi müüs vana kiirabiautot. Sai bänni. Medistsiiniseade.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 14:28:52 vasta tsitaadiga

Miks siis meditsiiniseadet müüa ei tohi? Tavaline kaenla alla käiv termomeeter on ju ka vist meditsiiniseade.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 14:30:57 vasta tsitaadiga

napoleon, Healthcare products: Medical and healthcare-related products aren't allowed on Marketplace (example: thermometers, first-aid kits).
Kusjuure suvel oli siin kirajs midagi autoriõigusega kaitstud brändist ja tootest https://www.facebook.com/help/130910837313345?helpref=faq_content
Enam ei näe. Ilmselgelt 99,9% müüdavatest on nimega tooted.


viimati muutis Alari A. 31.01.2025 14:34:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 14:34:14 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Miks siis meditsiiniseadet müüa ei tohi? Tavaline kaenla alla käiv termomeeter on ju ka vist meditsiiniseade.
Ei tohi müüa, sest FB ei luba.

https://www.facebook.com/help/130910837313345/
+
https://www.facebook.com/policies_center/commerce
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 16:55:44 vasta tsitaadiga

Meanwhile tüübid müüvad jummala edukalt iPodside kloone, mida reklaamivad veel, et väga hästi järeletehtud ja puha.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 17:10:45 vasta tsitaadiga

kas on vähemalt teoreetiliselt olemas muidu mingisugune kontakt või siis leht/vorm ka seal facebooki keskkonnas, millelt või mille kaudu saaks vähemalt mingisuguse claimi või reporti genereerida, et nad mulle reaalselt vastaks mis põhjusel see ban üleöö kontole peale visati? ma olen proovinud seal igast otsast sellist kohta leida aga no tundub üsna lootusetu, igal pool kus justkui tundub et ahah siit tekstilingi alt äkki jõuab kuhugi...siis need lingid lihtsalt viivad mingi järjekordse täiesti kasutu/sisutu tekstini või ei vii üldse mitte kuhugi.
või on mingisugune fb keskkonna väline koht, kust oleks lootust mingitlaadi supporti saada?

kui kasutajal on mingi üldine/muu mure probleem fb kasutamisega siis põmst ongi nii, et mitte mingisuguse support tegelikult ei eksisteeri? lihtsalt kas istu ja oota vaata, et äkki läheb ise korda või siis ime näppu? icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.01.2025 17:25:45 vasta tsitaadiga

Keegi sai siin kontoga abi kui questi ostis
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 17:34:44 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif nunuh...mingi 400eur siis umbes jah?

tegelikult vist mingi hästi üleüldise võimaluse leidsin, kus justkui saab teha "reporti"...kahtlane muidugi, et sealtkaudu üldse reageeritakse sest see paistab olema pigem mingi a'la bugide reportimise vahend/võimalus. aga eks näis

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 18:25:26 vasta tsitaadiga

Tehtud, suheldud, kirjutatud ja lõpuks 2x nädala jooksul helistati ( üks UKst teine US). Esimesel korral two face auth. sisse ja oota 48h. Teisel korral paluti suppordi chati kirjutada "please reset my account" icon_eek.gif and thänn wäitt 48h.
Annan sulle numbrid ka. Helista icon_razz.gif

Osadel läheb MP kuude möödudes tööle. Minul ei ole läinud. Paari nädalaga sain aru, et lihtsam teist kontot kasutada ja tagavaraks teha üks veel.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2025 18:39:45 vasta tsitaadiga

aga kuskohast sa niiöelda selle esimese point of contacti nendega siis said? ses suhtes, et ega need sulle helistanud numbrid ilmselgelt ju kuskil avalikult väljas ei ole. seega mingit muud teed pidi ja kuskilt kaudu sa pidid alustama seda "probleemi raporteerimist" nende poole esialgu?

eks pulli pärast mingi hetk peab ehk proovima tõesti ise helistada, näis mis sealt öeldakse...enne proovin selle report a problem või misiganes asja kaudu ühe claimi teha ja mängin lihtsalt ullikest, et pole aimugi mis juhtus ja marketplace funktsionaalsus järsku kadus ära. võibolla siis vaatavad või vastavad midagi..võibolla mitte, eks järgmiseks saab helistamist proovida. huvitav mis see nendele numbritele helistamise kõneminuti hind olla võib, mingi 5kas ilmselt, isegi kõne vastuvõtmine vist on korraliku tasuga nendelt numbritelt icon_lol.gif

sa mõtlesid ilmselt, et 2 factor auth? ehk siis täpsemalt mis, et nõuti mingisugust isikliku telefoninumbri jagamist (nojah, see pidi neil vist juba olemas olema, kui nad said sulle helistada) ja saadeti sinna peale sulle siis sms kood vms? ja mis see nende sõnul pidanuks tegema, sa olid ju oma kontol juba sees ja sellega probleemi polnud? et põhimõtteliselt selle kohta sa lõpuks ei saanudki ikkagi mitte mingit infot, et milles tegelikult sisuline ja reaalne probleem oli? eeldan, et sa küsisid aga sellele siis lihtsalt keelduti vastamast?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2025 13:40:35 vasta tsitaadiga

Ei oska selle allika usaldusväärsust kuidagi hinnata, esimest korda näen ja halenaljakal kombel potsatas mu FB seinale kuigi postitus ise on FB suhtes kriitiline icon_biggrin.gif
https://makroskoop.ee/varivaigistamine-on-havitanud-facebookis-sonavabaduse-miks-keegi-teie-postitusi-enam-ei-loe/

Aga ühte imelikku asja olen märganud küll. Mõni kuhugi gruppi tehtud postitus kukub seal grupis kuhugi lõppu nii, et peab omajagu kerima et seda näha. Aga mitte iga postitus ehk mingit permanentset märki ma siiski külge pole saanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2025 14:27:39 vasta tsitaadiga

ot:
Uudist pole lugenud, aga see Makroskoop on paras uhhuu-sait muidu.
Varro Vooglaid promos seda kunagi, peaks kõik ütlema
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2025 16:16:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei oska selle allika usaldusväärsust kuidagi hinnata, esimest korda näen ja halenaljakal kombel potsatas mu FB seinale kuigi postitus ise on FB suhtes kriitiline :D
ht tps://makroskoop.ee/varivaigistamine-on-havitanud-facebookis-sonavabaduse-miks-keegi-teie-postitusi-enam-ei-loe/.
Allikakriitilisus ja oskus info tõsiseltvõetavust hinnata on tänapäeval väga vajalikud. Antud saidi puhul:

1. Saidi taga on Adrian Bachmann, kes postitab Telegram-e'sse ja Objektiivi regulaarselt. Kaks punast lippu.
2. Ta töötas (või töötab) Tavidis, jälle üks punane lipp kuna Tavid on olnud uhhumaiguline ning nende kulla-usk on kaugemal litlabasest ärist.

Edasi väga ei süvenenud, minu jaoks piisav, et mitte isegi vaadata, millest kirjutab. Kuigi see jäi silma, et artiklid olid pealkirjade ja leadi poolest mõistliku tooniga. Muu osa oli aga selline, et: tänan, ei.

EDIT: vaatasin korra konkreetset artiklit ja lõpust jäi silma lihtlabane rahaküsimine kogu eelneva jutu taustal (et kui kohutav ikka FB on ja parem toetage mind). Mis pole keelatud, küll aga mu jaoks võttis soovi taaskord selle koha ja isikuga tegeleda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2025 08:51:58 vasta tsitaadiga

Ei saa olla mingi uhhuu. Tüüp on luuraja ja natos kah töötanud. Kui ta just koristaja seal polnud...
tsitaat:
Adrian Bachmann on Makroskoobi temaatilise kontsepti väljatöötaja ja portaali peatoimetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, õppinud EBS-i magistriõppes ärijuhtimist ning töötanud 10 aastat luureanalüütikuna Välisluureametis ja NATO peakorteris. Seejärel 4 aastat peaanalüütikuna investeerimiskulla valdkonnas. Tema missiooniks on majanduslike, poliitiliste ja julgeolekualaste protsesside ning nende omavaheliste seoste mõistetavaks tegemine nii globaalsel, regionaalsel kui ka riiklikul tasandil. Kes soovib aidata Adrianil seda kutsumust jätkata, saab seda teha läbi annetuse pangalingiga:
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.02.2025 11:01:43 vasta tsitaadiga

Faceboook ju tunnistas, et eelmine administratsioon sundis neid tsensuurile. Ega Zuckerberg ilmaasjata Trumpi paati üle ei läinud - isegi toetas kampaaniat sümboolse miljonikesega. Kuivõrd ta oli ka inaguratsioonile kutsutud, võib eeldada, et probleemid tsensuuriga on Facebookis vähemalt praegu mõneks ajaks lõppenud.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2025 16:31:13 vasta tsitaadiga

Kuna Seadusega pahuksis foorumis ei saa poste muuta, siis panen siia.

Ott Speek uus libakonto: https://www.facebook.com/phmkk

Priit Hõim


viimati muutis SKG 02.03.2025 16:51:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2025 16:34:01 vasta tsitaadiga

SKG, proovi nüüd
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2025 16:52:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kuna Seadusega pahuksis foorumis ei saa poste muuta, siis panen siia.

Ott Speek uus libakonto: https://www.facebook.com/phmkk

Priit Hõim

+ Riho Sool: https://www.facebook.com/rissool/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2025 17:47:35 vasta tsitaadiga

SKG, tegin su modeks, proovi nüüd
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 29.04.2025 14:09:46 vasta tsitaadiga

Facebooki reklaamid on jõudnud uuele tasemele. Reklaamitakse 'personalized name shirt', ehk siis võid tellida enda nimega T-särgi või pusa. Aga reklaamil oleval pildil vaatas juba vastu pusa, kus kenasti logoks kujundatuna oligi minu perekonnanimi juba peal! Ehk siis, Facebook ei müü kasutajat kui statistlist üksust, vaid kõige isiku ja nimega tükkis!!!
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 14:24:57 vasta tsitaadiga

See on üks põhjus, miks pole hea seal oma pärisnimega olla ega liiga detailselt enda kohta infot jagada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 20:34:58 vasta tsitaadiga

"Ehk siis, Facebook ei müü kasutajat kui statistlist üksust, vaid kõige isiku ja nimega tükkis!!!"

noo, ilmselgelt ju?!?! icon_biggrin.gif nad müüvad kõike täpselt nii, et nad saaksid maksimaalselt kasumit. ükskõik mida ja kuidas ja mis kujul selleks müüa tuleb, nii nad ka müüvad. ehk siis müüakse kogu võimalikku infot, nii detailselt kui vähegi võimalik. kas tõesti mõnel inimesel...eriti veel (teoorias) tehnikateadlikul inimesel on veel mingid illusioonid, et selliste asjade puhul eksisteerib mingisugune privaatsus ja "õigus" kasutajal ehk sinul, sinu nö. andmete ja nende kasutamise või mitte kasutamise üle? loomulikult mitte, väga kaugel sellest.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 18.05.2025 17:41:15 vasta tsitaadiga

kõik see info läheb Meta enda AI'sse sisse ja otse LLMi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2025 19:37:05 vasta tsitaadiga

Nädala jagu Chrome ja FBga pull. Müügikuulutuse peale kirjutatakse ning klikin "View buyer profile" avab Maci dockil appina mitte uue browseri tabi/lingina. Nii erinevates masinates.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2025 23:35:20 vasta tsitaadiga

mis asja avab apina, kasutaja profiili?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2025 10:41:11 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis asja avab apina, kasutaja profiili?

Jep
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 08:16:39 vasta tsitaadiga

Pärast uut messengeri installi on pmst kõik vestluses kadunud. Küsitakse koodi, mida ma pole kunagi loonud ja seda luua ka ei lase.

Kas uusimal versioonil on sõnimiteavituse heli muutmine ära kadunud? Sissehelistaminse helinat saan muuta, aga seda PINGi enam ei saa.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 22.05.2025 01:48:28 vasta tsitaadiga

link

Aasta lõpuks peaks meta tulema enda esimeste AR prillidega ka välja. Arvatavasti järgmine suur asi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeflyer
HV kasutaja
Freeflyer

liitunud: 27.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 14:07:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on õnnestunud Facebooki (Meta) kasutaja toe inimese käest vastust saada?

Kulutasin päris palju aega, et mööda igasugu abi lehti ringi joosta, kasu polnud. Lõpuks leidsin, et Give Feedback to Facebook saab neile kirjtutada, aga 2 nädala jooksul mingit vastust pole saanud...
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 14:32:56 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Nädala jagu Chrome ja FBga pull. Müügikuulutuse peale kirjutatakse ning klikin "View buyer profile" avab Maci dockil appina mitte uue browseri tabi/lingina. Nii erinevates masinates.

Selgitav pilt ka juurde icon_biggrin.gif


Chromele sai resetid tehtud ja kõikides kasutuses olevates macides sama. Tüütu krt.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 15:09:27 vasta tsitaadiga

Seal polegi mingeid "kasutaja toe inimesi". Ühesõnaga EI, sa ei saa sealt mitte kunagi mitte mingit vastust icon_biggrin.gif

Ma pole 4 kuu jooksul mingit vastust saanud mitte ühelegi kirjale ega tagasisidele ega mitte millelegi muule. Üldiselt on täpselt nii nagu siin varemalt sai arutatud ehk et seal ei ole mitte mingisugust supporti ja pole mõtet oma aega üldse raiskama hakatagi selle peale. Tuim monopol, mille ainuke eesmärk on teenida kogu sinu tegevuse ja iga kliki pealt võimalikult palju pappi, müües seda kõigile, kes seda mille iganes jaoks osta tahavad. Kõige mõistlikum oleks seda sitta tegelikult lihtsalt mitte kasutada icon_biggrin.gif Ainuke probleem, et kahjuks sisuliselt mingeid alternatiive ka pole

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 16:42:55 vasta tsitaadiga

Alari A., Lase rakendus maha kui see kasutust ei leia icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 18:23:54 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/18185812/Probleem_2.png

Sisselogides kus olen pannud emailaadressi ja paroolid õiged ütleb sellist asja?

https://www.upload.ee/image/18185789/Probleem.png

Samuti kui panen unustasin parooli sisestades õige emailiaadressi ütleb seda?

Milles probleem?

Sülearvutiga sisselogimisel

Kuidas lahendada probleemi?

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.


viimati muutis Pandabeer 07.06.2025 20:26:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 18:39:06 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Alari A., Lase rakendus maha kui see kasutust ei leia icon_biggrin.gif

Chrome FB laiendus finderist leitud ja kõik seotud kustutatud. Chrome extensions null FB jampsi. Ikka avab.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.06.2025 23:32:54 vasta tsitaadiga

/Applications kaustast ka läind?

Üldiselt normaalne brauser küsib enne kui hakkab meelevaldselt süsteemiga suhtlema. Mul vist MBA firefox küsib iga kord üle kui rekordboxi või traktoriga beatporti sisse login, et kas tohib nüüd tagasi koputada eduka sisselogimistokeniga..

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2025 00:21:28 vasta tsitaadiga

Application kaust on mul finderi avaleheks.
Maakodu 2015 iMac ( big sur ), uuendamata backup M1 AIR teeb täpselt sama. Chrome resetitud, paroolid muudetud. Elu otsa ei saa aga segab.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.