|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
13.01.2025 21:29:10
|
|
|
Mis krdi pasauputus feissis lahti on läinud. Minu uudisvoog töis mingeid postitusi mida ma kunagi vaadanud ei ole. Küll asus, msi gaming, samsa ja nokia ja cnn ja muu selline rämps.
Kas mingi muudatus või aeg feissipool sulgeda või saab seda kuidagi koomale keerata.... Vahel FB marketit vaja kaeda....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
14.01.2025 01:23:58
|
|
|
Suht sama nagu koguaeg olnud, ju nad said siis kuskilt mingit uut "datat" sinu kohta...et oled kunagi googeldanud sõnu msi ja või gaming näiteks
Mis mind ennast häirib viimasel ajal on hoopis see, et scrollib seda "seina"...kuskil mingil hetkel tuleb mingi topic ette, mida tahaks isegi lahti klikkida (ei ole enamasti üldse mingi uudis, vaid näiteks mingi grupi postitus) aga läheb tsipake esialgu edasi sellest ja siis kaob see sealt "voost" lihtsalt ära tra küll, no nii idiootset asja annab ikka välja mõelda, et see scroll on ainult edasi ja tagasi kerida ei saa isegi mitte kümmekond itemit
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
14.01.2025 09:05:45
|
|
|
Mis saast see end-to-end encryption on?
Näitab, et üks kasutaja pani selle peale meie vestlusele.
Ja peale seda tema vestlused läbi ei tule.
Kasutaja ise ei ole midagi näppinud.
Kasutan ainult Firefox lehitsejas FB.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
19.01.2025 19:38:14
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| screen record? |
Näiteks mis nimeline?
E:
Vahetpole, nagu ikka, google teab kõike, siinsete tartkuritega pole midagi teha. Pole kunagi oma küsimustele vastuseid saanud,
"tarkurid"´. V-näod aint heietavad!
https://fdownloader.net/en/download-private-video
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
19.01.2025 20:22:10
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
| screen record? |
Näiteks mis nimeline?
E:
Vahetpole, nagu ikka, google teab kõike, siinsete tartkuritega pole midagi teha. Pole kunagi oma küsimustele vastuseid saanud,
"tarkurid"´. V-näod aint heietavad!
https://fdownloader.net/en/download-private-video |
Isegi Windows 10/11 teeb sellist asja. Ei ole vaja kolmanda osapoole programme vms.
(jutt screen recordist)
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.01.2025 12:08:07
|
|
|
Reta sai jälle hakkama mingi geniaalsusega. Üleöö on bannitud marketplace access ära, mitte mingit põhjust, infot, teavitust, hoiatust...mitte midagi. Lihtsalt access denied.
Pull on see, et kogu "info" ongi lihtsalt "cant access marketplace" ja nägemist. Seesamune "see details" nupuke seal...sellele vajutades sõna otseses mõttes lihtsalt ei juhtu mitte midagi, isegi mingit teadet ega errorit ei avane Ja nad mitte lihtsalt ei blokeeri ära kuulutuste tegemist või message'te saatmist/saamist. Vaid KOGU marketplace tab'i ehk teisisõnu ma ei näe isegi enam ühtegi oma kuulutust, ei ole võimalik minna ja vaadata või siis näiteks muuta / võtta maha seda mingisugust oletatavat "violating" kuulutust. Nothing.
On keegi mingi lahenduse ka üldse saanud kunagi sellise asja puhul? Seal pole isegi mingit infot selle kohta, et kuhu teoreetiliselt võiks pöörduda saamaks mingitki teavet selle kohta, et mis pagana probleem on, kas mingi lahendus on või kuidas seda lahendama peaks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 12:25:06
|
|
|
Wiltz, scrolli nats ülesse. Lahendus on uus kasutaja ja 1 kuu oodata, et saaks kuulutusi teha. Kui on vanast ajast varu/varikasutaja olemas siiis muuda nimi ja kasuta seda. Minul oli ja muutsin
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.01.2025 12:28:04
|
|
|
Jep, tegin isegi sama, ega vist muud lahendust pole
Ja kui uus kasutaja kinni pannakse, siis teen veel uue
| Alari A. kirjutas: |
Wiltz, scrolli nats ülesse. Lahendus on uus kasutaja ja 1 kuu oodata, et saaks kuulutusi teha. Kui on vanast ajast varu/varikasutaja olemas siiis muuda nimi ja kasuta seda. Minul oli ja muutsin  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 12:35:56
|
|
|
Jaanus, tasub varuks ette teha. Teine kinni läheb siis kolmas olemas ja ei ole päris uus user.
Paras keberniit on aga paistab, et midagi muud teha pole. FB AI
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.01.2025 13:44:42
|
|
|
| Pole ise seda turuplatsi ei ostmiseks ega müümiseks kasutanud, aga arvan et kui bännitakse, võiks ikka öelda mille eest. Karistamisest on palju rohkem tolku siis, kui tead mille eest karistuse said.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 13:52:40
|
|
|
Apple kaupa müüsin. Brändi/kaubamärgi rikkumine. Sõbral kasutatud KTMi ratastega/juppidega sama.
Müü ise tehtud sokke ja kindaid.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.01.2025 14:03:06
|
|
|
No mina olen täiesti seinast seina igasuguseid asju müünud, ktm'st kuni tööriistadeni, arvutijuppideni ja muu elektroonikani. siiamaani pole mingeid probleeme olnud.
Mida tähendab kaubamärgi rikkumine? Apple toodete müümine on siis marketplace's keelatud? Ükski "guideline" ju kuidagi midagi sellist ei ütle. Pea kõik asjad, mida seni müünud olen on olnud mingisuguse ühe või teise brändi tooted ikkagi, ja need brändid on ka kuulutuses suurelt kirjas olnud.
Oskan vaid oletada aga võin hetkel oletada, et probleem võis olla selles, et panin kuulutuse ülesse nii eestis kui ka teises riigis. Ma küll ei tea ega kujuta ette, mis pagana reeglite vastu see peaks olema ja kuidas, aga no ei imestaks kui keegi/miski tõlgendab seda kui mingisuguse reegli rikkumist
Alternatiivkonto kasutamisest olen muidugi teadlik, aga selle kasutuselevõtt pole ka päris probleemivaba lahendus.
Alati A. sa vist proovisid ju mingi supporti kaudu midagi ajada, kuskohast sa neid requeste üldse tegid või kuhu täpsemalt neid saatsid? Tulemus oli täiesti null ma eeldan, aga kas muidu vastati või ei tulnud üldse mingit reaktsiooni?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 14:24:45
|
|
|
Augustis õnnestus 2x support tlfni otsa saada. Siis mul oli mailis või sättetes miskine requesti või ülevaatamise võimalus. Enam ei ole uurinud/vaadanud ja vana-uus kasutaja toimib edukalt.
Apple tooetid FBs edukalt 2009 al. müünud kuni augustini. Keegi müüs vana kiirabiautot. Sai bänni. Medistsiiniseade.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.01.2025 14:28:52
|
|
|
| Miks siis meditsiiniseadet müüa ei tohi? Tavaline kaenla alla käiv termomeeter on ju ka vist meditsiiniseade.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 14:30:57
|
|
|
napoleon, Healthcare products: Medical and healthcare-related products aren't allowed on Marketplace (example: thermometers, first-aid kits).
Kusjuure suvel oli siin kirajs midagi autoriõigusega kaitstud brändist ja tootest https://www.facebook.com/help/130910837313345?helpref=faq_content
Enam ei näe. Ilmselgelt 99,9% müüdavatest on nimega tooted.
viimati muutis Alari A. 31.01.2025 14:34:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.01.2025 17:10:45
|
|
|
kas on vähemalt teoreetiliselt olemas muidu mingisugune kontakt või siis leht/vorm ka seal facebooki keskkonnas, millelt või mille kaudu saaks vähemalt mingisuguse claimi või reporti genereerida, et nad mulle reaalselt vastaks mis põhjusel see ban üleöö kontole peale visati? ma olen proovinud seal igast otsast sellist kohta leida aga no tundub üsna lootusetu, igal pool kus justkui tundub et ahah siit tekstilingi alt äkki jõuab kuhugi...siis need lingid lihtsalt viivad mingi järjekordse täiesti kasutu/sisutu tekstini või ei vii üldse mitte kuhugi.
või on mingisugune fb keskkonna väline koht, kust oleks lootust mingitlaadi supporti saada?
kui kasutajal on mingi üldine/muu mure probleem fb kasutamisega siis põmst ongi nii, et mitte mingisuguse support tegelikult ei eksisteeri? lihtsalt kas istu ja oota vaata, et äkki läheb ise korda või siis ime näppu?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
31.01.2025 17:25:45
|
|
|
| Keegi sai siin kontoga abi kui questi ostis
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.01.2025 17:34:44
|
|
|
nunuh...mingi 400eur siis umbes jah?
tegelikult vist mingi hästi üleüldise võimaluse leidsin, kus justkui saab teha "reporti"...kahtlane muidugi, et sealtkaudu üldse reageeritakse sest see paistab olema pigem mingi a'la bugide reportimise vahend/võimalus. aga eks näis
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
31.01.2025 18:25:26
|
|
|
Tehtud, suheldud, kirjutatud ja lõpuks 2x nädala jooksul helistati ( üks UKst teine US). Esimesel korral two face auth. sisse ja oota 48h. Teisel korral paluti suppordi chati kirjutada "please reset my account" and thänn wäitt 48h.
Annan sulle numbrid ka. Helista
Osadel läheb MP kuude möödudes tööle. Minul ei ole läinud. Paari nädalaga sain aru, et lihtsam teist kontot kasutada ja tagavaraks teha üks veel.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.01.2025 18:39:45
|
|
|
aga kuskohast sa niiöelda selle esimese point of contacti nendega siis said? ses suhtes, et ega need sulle helistanud numbrid ilmselgelt ju kuskil avalikult väljas ei ole. seega mingit muud teed pidi ja kuskilt kaudu sa pidid alustama seda "probleemi raporteerimist" nende poole esialgu?
eks pulli pärast mingi hetk peab ehk proovima tõesti ise helistada, näis mis sealt öeldakse...enne proovin selle report a problem või misiganes asja kaudu ühe claimi teha ja mängin lihtsalt ullikest, et pole aimugi mis juhtus ja marketplace funktsionaalsus järsku kadus ära. võibolla siis vaatavad või vastavad midagi..võibolla mitte, eks järgmiseks saab helistamist proovida. huvitav mis see nendele numbritele helistamise kõneminuti hind olla võib, mingi 5kas ilmselt, isegi kõne vastuvõtmine vist on korraliku tasuga nendelt numbritelt
sa mõtlesid ilmselt, et 2 factor auth? ehk siis täpsemalt mis, et nõuti mingisugust isikliku telefoninumbri jagamist (nojah, see pidi neil vist juba olemas olema, kui nad said sulle helistada) ja saadeti sinna peale sulle siis sms kood vms? ja mis see nende sõnul pidanuks tegema, sa olid ju oma kontol juba sees ja sellega probleemi polnud? et põhimõtteliselt selle kohta sa lõpuks ei saanudki ikkagi mitte mingit infot, et milles tegelikult sisuline ja reaalne probleem oli? eeldan, et sa küsisid aga sellele siis lihtsalt keelduti vastamast?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2025 14:27:39
|
|
|
| ot: |
Uudist pole lugenud, aga see Makroskoop on paras uhhuu-sait muidu.
Varro Vooglaid promos seda kunagi, peaks kõik ütlema |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.02.2025 16:16:07
|
|
|
Allikakriitilisus ja oskus info tõsiseltvõetavust hinnata on tänapäeval väga vajalikud. Antud saidi puhul:
1. Saidi taga on Adrian Bachmann, kes postitab Telegram-e'sse ja Objektiivi regulaarselt. Kaks punast lippu.
2. Ta töötas (või töötab) Tavidis, jälle üks punane lipp kuna Tavid on olnud uhhumaiguline ning nende kulla-usk on kaugemal litlabasest ärist.
Edasi väga ei süvenenud, minu jaoks piisav, et mitte isegi vaadata, millest kirjutab. Kuigi see jäi silma, et artiklid olid pealkirjade ja leadi poolest mõistliku tooniga. Muu osa oli aga selline, et: tänan, ei.
EDIT: vaatasin korra konkreetset artiklit ja lõpust jäi silma lihtlabane rahaküsimine kogu eelneva jutu taustal (et kui kohutav ikka FB on ja parem toetage mind). Mis pole keelatud, küll aga mu jaoks võttis soovi taaskord selle koha ja isikuga tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2025 08:51:58
|
|
|
Ei saa olla mingi uhhuu. Tüüp on luuraja ja natos kah töötanud. Kui ta just koristaja seal polnud...
| tsitaat: |
| Adrian Bachmann on Makroskoobi temaatilise kontsepti väljatöötaja ja portaali peatoimetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, õppinud EBS-i magistriõppes ärijuhtimist ning töötanud 10 aastat luureanalüütikuna Välisluureametis ja NATO peakorteris. Seejärel 4 aastat peaanalüütikuna investeerimiskulla valdkonnas. Tema missiooniks on majanduslike, poliitiliste ja julgeolekualaste protsesside ning nende omavaheliste seoste mõistetavaks tegemine nii globaalsel, regionaalsel kui ka riiklikul tasandil. Kes soovib aidata Adrianil seda kutsumust jätkata, saab seda teha läbi annetuse pangalingiga: |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
13.02.2025 11:01:43
|
|
|
Faceboook ju tunnistas, et eelmine administratsioon sundis neid tsensuurile. Ega Zuckerberg ilmaasjata Trumpi paati üle ei läinud - isegi toetas kampaaniat sümboolse miljonikesega. Kuivõrd ta oli ka inaguratsioonile kutsutud, võib eeldada, et probleemid tsensuuriga on Facebookis vähemalt praegu mõneks ajaks lõppenud.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.03.2025 16:31:13
|
|
|
Kuna Seadusega pahuksis foorumis ei saa poste muuta, siis panen siia.
Ott Speek uus libakonto: https://www.facebook.com/phmkk
Priit Hõim
viimati muutis SKG 02.03.2025 16:51:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
29.04.2025 14:09:46
|
|
|
Facebooki reklaamid on jõudnud uuele tasemele. Reklaamitakse 'personalized name shirt', ehk siis võid tellida enda nimega T-särgi või pusa. Aga reklaamil oleval pildil vaatas juba vastu pusa, kus kenasti logoks kujundatuna oligi minu perekonnanimi juba peal! Ehk siis, Facebook ei müü kasutajat kui statistlist üksust, vaid kõige isiku ja nimega tükkis!!!
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.04.2025 14:24:57
|
|
|
| See on üks põhjus, miks pole hea seal oma pärisnimega olla ega liiga detailselt enda kohta infot jagada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
29.04.2025 20:34:58
|
|
|
"Ehk siis, Facebook ei müü kasutajat kui statistlist üksust, vaid kõige isiku ja nimega tükkis!!!"
noo, ilmselgelt ju?!?! nad müüvad kõike täpselt nii, et nad saaksid maksimaalselt kasumit. ükskõik mida ja kuidas ja mis kujul selleks müüa tuleb, nii nad ka müüvad. ehk siis müüakse kogu võimalikku infot, nii detailselt kui vähegi võimalik. kas tõesti mõnel inimesel...eriti veel (teoorias) tehnikateadlikul inimesel on veel mingid illusioonid, et selliste asjade puhul eksisteerib mingisugune privaatsus ja "õigus" kasutajal ehk sinul, sinu nö. andmete ja nende kasutamise või mitte kasutamise üle? loomulikult mitte, väga kaugel sellest.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taksikaks
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2023
|
18.05.2025 17:41:15
|
|
|
kõik see info läheb Meta enda AI'sse sisse ja otse LLMi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.05.2025 19:37:05
|
|
|
| Nädala jagu Chrome ja FBga pull. Müügikuulutuse peale kirjutatakse ning klikin "View buyer profile" avab Maci dockil appina mitte uue browseri tabi/lingina. Nii erinevates masinates.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
18.05.2025 23:35:20
|
|
|
mis asja avab apina, kasutaja profiili?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
19.05.2025 10:41:11
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| mis asja avab apina, kasutaja profiili? |
Jep
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.05.2025 08:16:39
|
|
|
Pärast uut messengeri installi on pmst kõik vestluses kadunud. Küsitakse koodi, mida ma pole kunagi loonud ja seda luua ka ei lase.
Kas uusimal versioonil on sõnimiteavituse heli muutmine ära kadunud? Sissehelistaminse helinat saan muuta, aga seda PINGi enam ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taksikaks
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2023
|
22.05.2025 01:48:28
|
|
|
link
Aasta lõpuks peaks meta tulema enda esimeste AR prillidega ka välja. Arvatavasti järgmine suur asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeflyer
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2011
|
07.06.2025 14:07:23
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestunud Facebooki (Meta) kasutaja toe inimese käest vastust saada?
Kulutasin päris palju aega, et mööda igasugu abi lehti ringi joosta, kasu polnud. Lõpuks leidsin, et Give Feedback to Facebook saab neile kirjtutada, aga 2 nädala jooksul mingit vastust pole saanud...
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
07.06.2025 14:32:56
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
| Nädala jagu Chrome ja FBga pull. Müügikuulutuse peale kirjutatakse ning klikin "View buyer profile" avab Maci dockil appina mitte uue browseri tabi/lingina. Nii erinevates masinates. |
Selgitav pilt ka juurde
Chromele sai resetid tehtud ja kõikides kasutuses olevates macides sama. Tüütu krt.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.06.2025 15:09:27
|
|
|
Seal polegi mingeid "kasutaja toe inimesi". Ühesõnaga EI, sa ei saa sealt mitte kunagi mitte mingit vastust
Ma pole 4 kuu jooksul mingit vastust saanud mitte ühelegi kirjale ega tagasisidele ega mitte millelegi muule. Üldiselt on täpselt nii nagu siin varemalt sai arutatud ehk et seal ei ole mitte mingisugust supporti ja pole mõtet oma aega üldse raiskama hakatagi selle peale. Tuim monopol, mille ainuke eesmärk on teenida kogu sinu tegevuse ja iga kliki pealt võimalikult palju pappi, müües seda kõigile, kes seda mille iganes jaoks osta tahavad. Kõige mõistlikum oleks seda sitta tegelikult lihtsalt mitte kasutada Ainuke probleem, et kahjuks sisuliselt mingeid alternatiive ka pole
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
07.06.2025 16:42:55
|
|
|
Alari A., Lase rakendus maha kui see kasutust ei leia
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
07.06.2025 18:39:06
|
|
|
| Dev Grex kirjutas: |
Alari A., Lase rakendus maha kui see kasutust ei leia  |
Chrome FB laiendus finderist leitud ja kõik seotud kustutatud. Chrome extensions null FB jampsi. Ikka avab.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.06.2025 23:32:54
|
|
|
/Applications kaustast ka läind?
Üldiselt normaalne brauser küsib enne kui hakkab meelevaldselt süsteemiga suhtlema. Mul vist MBA firefox küsib iga kord üle kui rekordboxi või traktoriga beatporti sisse login, et kas tohib nüüd tagasi koputada eduka sisselogimistokeniga..
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
08.06.2025 00:21:28
|
|
|
Application kaust on mul finderi avaleheks.
Maakodu 2015 iMac ( big sur ), uuendamata backup M1 AIR teeb täpselt sama. Chrome resetitud, paroolid muudetud. Elu otsa ei saa aga segab.
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|