Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 446, 447, 448 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 00:10:31 vasta tsitaadiga

Erinevatel aegadel olen erinevaid kiirusi kasutanud. Netis olen põhimõtteliselt juba Dial-Up ajastust ehk siis ca 25 aastat juba. Läbikäidud tee Atlas ADSL-ist kuni tänase Koduinternetini kõik alates 256 kbit/64 kbit kuni 100/25 kiirusteni. Mis ma ütlen, tegelikult saab keskpäraste kiirustega hakkama aga praegu juba 10/1 (pole enam saadaval) enam ei rahuldaks. Hetkel kuldne kesktee ehk 50/10 selles osas mida mulle pakutakse. Kui optika oleks saadaval, võtaks 300 Mbit/s ühenduse- Hinna/kiiruse suhe on sellel minu jaoks paremini paigas kui VDSL pakettide hinna/kiiruse suhe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 08:09:31 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Etz kirjutas:

Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks


Su palvetele on vastatud.


Hmm, ma näen hinnakirjas endiselt: 73,20 €/kuu


Märtsist icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.01.2025 12:19:12 vasta tsitaadiga

Kuidas te lollakad aru ei saa, et tegelikult tahtis Telia hoopis hindu langetada?
https://www.err.ee/1609583959/telia-meie-pakkumise-mote-oli-hoopis-hindu-alla-tuua

tsitaat:
Andre Visse vabandas klientide ees, keda see pakkumine häiris. "Ma kõigepealt peaks väga vabandama nende klientide ees, keda see pakkumine ja see vorm kuidagi riivas või kellele see pakkumine korda ei läinud. Et nad tõesti peavad selle ühe ebamugava liigutuse tegema ja meile märku andma, et neile see pakkumine korda ei läinud," ütles Visse.

Ohjah... selle "ühe ebamugava liigutuse" peavad tegema ka need, kes ei taha, et see "pakkumine" neile kuu aja pärast 28% hinnatõusu kaela tooks.

tsitaat:
Visse sõnul on ajakirjanduslik müüt see, et internetipaketid on teiste riikidega võrreldes kallimad.

WTF?

Ikka eriliselt nahaalne valetamine käib...


viimati muutis pppd 23.01.2025 13:04:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:21:07 vasta tsitaadiga

Tegelt on nad head jah. Me saame lihtsalt valesti aru. Peaksime vabandama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:27:27 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Kuidas te lollakad aru ei saa, et tegelikult tahtis Telia hoopis hindu langetada?
https://www.err.ee/1609583959/telia-meie-pakkumise-mote-oli-hoopis-hindu-alla-tuua
tuli nii palju kisa, et ttja on jalad perse alt välja ajanud?
tsitaat:
Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti (TTJA) sideosakonna juhataja Oliver Gailan ütles, et TTJA näeb probleemina asjaolu, et antud juhul lepingu muutmiseks ei paista olevat mitte mingisugust alust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:34:02 vasta tsitaadiga

Mils nad üle mobiilse koduinterneti pakette heaks ei taha teha. Ma võtaks vastu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:35:57 vasta tsitaadiga

kahjuks ttjal; - eriti seltsimees gailanil puudub igasugune pädevus netiteemadega tegelemaks. huvitav kui kaugel on 5 -es neti toetusmeede?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:42:36 vasta tsitaadiga

jeesus188, sa juba mitu aastat räägid sellest. Miks sa ei rega kuhugi teisele aadressile oma paketti?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:47:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, sa juba mitu aastat räägid sellest. Miks sa ei rega kuhugi teisele aadressile oma paketti?
mu teisel aadressil on optika olemas...sinna raske muud regada, lisaks ma ei ela seal icon_lol.gif
Ja milleks lolli mängida, käin pinda neile, las liigutavad väheke.

Ma saan hotspotimisega hakkama, aga elu ei pea siis läbi tagumiku käima kui saab ka õigest august asja teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 12:55:01 vasta tsitaadiga

No paistab, et ei ole nad liigutanud ennast paari aastaga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:02:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
No paistab, et ei ole nad liigutanud ennast paari aastaga.

No kõrval alevikis juba 5G aktiivne, saaks nüüd aserisse ka, siis oleks vast korras. Ma istun pn seal pool oleva saatja küljes.
Optikat ma ei loodagi näha icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:25:29 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see nö vana pakett 300 -> 500 jääbki nüüd 400 -> 500? See tunduks eriti retarded ausalt öeldes ning siis liiguks pigem 200 - > 400 peale
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:28:27 vasta tsitaadiga

Kirjuta oma küsimus selgemalt välja.
Mingit 400->500 asja ei ole ja pole ka kirjas et tuleks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:31:39 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas seda Telia1 teemat, kus ennem tõsteti kiirus 300 -> 500mbit/s, siis nüüd tundub see olevat 400 -> 500. Lisan pildi ka iseteenindusest:
https://www.upload.ee/image/17660267/Kuvatommis_2025-01-23_122927.png
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:41:48 vasta tsitaadiga

Väga segane pilt telia poolt.

Praegu maksad sa 35.58€ 500 eest, kui loobud sellest siis on võimalik maksta 30.5€ 400 eest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:42:57 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Pidasin silmas seda Telia1 teemat, kus ennem tõsteti kiirus 300 -> 500mbit/s, siis nüüd tundub see olevat 400 -> 500. Lisan pildi ka iseteenindusest:
https://www.upload.ee/image/17660267/Kuvatommis_2025-01-23_122927.png


Mulle näitab iseteenindus, endiselt 300 -> 500.
See tundub mingi individuaalne pakkumine, osadele klientidele pakutakse, teistele mitte.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:43:13 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga jah tundub 200/200 pakett see sweet spot olema.

Etz, ta tegi ise äkki juba paketivahetuse või osad viidi/viiakse Telia poolt automaatselt 400/400 peale üle. Saavad sama raha eest 1/3 võrra suurema (alg)kiiruse.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 23.01.2025 13:45:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:43:35 vasta tsitaadiga

Seda mõtlesingi, et kui nii jääb, siis on ilmselt mõistlik 200 -> 400 paketile liikuda ning seda €30.50 eest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:46:31 vasta tsitaadiga

see 500 on mingi surnud legacy pakett vist?
mul tekib nüüd küsimus, et mis 400/400 ühendusega telia 1 kliendile kiiruseks pakutakse? icon_biggrin.gif

julgen pakkuda, et see 500 on seal kuna enne oli 300/300 ühendus, millest t1 klient sai 500/500. nüüd liigutati 300/300 pealt samad kliendid 400/400 peale.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 23.01.2025 13:47:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:47:32 vasta tsitaadiga

londiste, pandi ju just sellekohane pilt? ... keegi nagu üldse teemat ei jälgi? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:47:42 vasta tsitaadiga

londiste, 400. Hind langeb 5eur võrreldes letiga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:49:41 vasta tsitaadiga

.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 25.01.2025 03:02:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:51:41 vasta tsitaadiga

londiste, eelpoolviidatud https://www.upload.ee/image/17660267/Kuvatommis_2025-01-23_122927.png
Spoiler Spoiler Spoiler
Tavakiirus 400/400. Telia 1 kliendile 500/500.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:52:54 vasta tsitaadiga

londiste, Ja nii ongi. Täpselt nagu varem. Enne oli telia1 soodustuse lagi 500, nüüd on 400.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:53:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Enne oli telia1 soodustuse lagi 500, nüüd on 400.
see oli osa, mida kuskilt lihtsalt välja ei lugenud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:54:44 vasta tsitaadiga

Ehk siis mina loen siit välja, et mul on mingi hetk daungreidi oodata, mu Telia1 500 konverditakse tavaliseks 400/400'jaks. icon_neutral.gif
Hind küll osteselt ei muutu aga ikkagi.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:55:29 vasta tsitaadiga

Märtis teed upgrade gigale hoopis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 13:59:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Märtis teed upgrade gigale hoopis.


mina teeks kindlasti, aga mis aastal, seda ei tea keegi.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 14:00:32 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ehk siis mina loen siit välja, et mul on mingi hetk daungreidi oodata, mu Telia1 500 konverditakse tavaliseks 400/400'jaks. icon_neutral.gif
Hind küll osteselt ei muutu aga ikkagi.
odavamaks läheb. kiirus per € vaadates tahad sa võib-olla ise ühenduse ära downgradeda icon_smile.gif
hinnakirja vaadates, 500/500 hind on 42.70 kuus. 400/400 hind on 35.58 kuus.
telia 1 klient olles laiendub sama lugu, aga need baasühendused on sel juhul 400/400 hinnaga 35.58 kuus ja 200/200 hinnaga 30.50 kuus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 14:02:19 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Märtis teed upgrade gigale hoopis.


mina teeks kindlasti, aga mis aastal, seda ei tea keegi.


Loodetavasti mitte kunagi. Vähemalt praegused ISP on kõik selles omavahel kokkuleppinud õnneks, kõned ja kirjad otse spämmi.

londiste kirjutas:

hinnakirja vaadates, 500/500 hind on 42.70 kuus. 400/400 hind on 35.58 kuus.


500/500 ei ole enam ammu müüdav, see oli ainult boonus telia1.

Mingi 5 aastat tagasi said jah tellida ka 42 eest 500/500.


viimati muutis KillFrenzy 23.01.2025 14:04:52, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 14:02:36 vasta tsitaadiga

londiste, just. See Telia 1 saadav "kasu" on lihtsalt 400/400 paketi kasutajatele kiiruse seisukohalt kõige väiksem.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 15:33:50 vasta tsitaadiga

Üldse tagurlik loogika see Telia1. Istusin 1G otsas (niikaua kuni seda ise maksma ei pidanud), seal 0 soodustust. Tavaliselt soodustus ikka mahu kasvades suureneb, mitte ei vähene icon_lol.gif
Aga no kui marketing tibid otse koolist võtad, siis need ei saagi aru.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 19:49:45 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Etz kirjutas:

Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks


Su palvetele on vastatud.


Hmm, ma näen hinnakirjas endiselt: 73,20 €/kuu


Märtsist icon_lol.gif

Ehk siis märtsist on lootust 1000/1000 hinnalangusele 55€ kanti?

See oleks hea. Ilmselt tehakse ruumi kallimatele 2500/2500 vms?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.01.2025 19:56:56 vasta tsitaadiga

Ilmselt seepärast, et mujalt saab 30-35 euriga 1000/1000
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.01.2025 20:26:05 vasta tsitaadiga

Võrdluseks Leedu hinnad ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja lisaks viimasest aastast artikleid, meeldetuletuseks:
https://www.err.ee/1609234206/telia-ja-elisa-kaive-kerkis-mullu-enam-kui-poole-miljardi-euroni
https://majandus.postimees.ee/8055980/raha-sinu-taskust-teenuste-hindu-tostva-telia-eesti-omanikud-votavad-valja-kopsaka-dividendi
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120309021/neljandik-puhaskasumiks-telia-eesti-kasumlikkus-teeb-sidehiiu-teistele-turgudele-silmad-ette

Tulebki kottida Teliat icon_cool.gif icon_rolleyes.gif


viimati muutis RedFusion 23.01.2025 20:31:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 20:26:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Etz kirjutas:

Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks


Su palvetele on vastatud.


Hmm, ma näen hinnakirjas endiselt: 73,20 €/kuu


Märtsist icon_lol.gif

Ehk siis märtsist on lootust 1000/1000 hinnalangusele 55€ kanti?

See oleks hea. Ilmselt tehakse ruumi kallimatele 2500/2500 vms?


Jah, tegelikult sab juba kasvõi praegu 10G aga sa ei taha hinda teada... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 23.01.2025 20:37:03 vasta tsitaadiga

Ma ei sa aru mille üle rahvas pahandab .Et Telia saatis kirja et interneti kiirus tõuseb . Said kirja et kiirus tõuseb on võimalik kohe saata kiri et ei taha kiiiruse tõusu on .Proovid kuu aega tasuta ja siis lõpetad uuema kiiruse tõusu on .Milleks siis vaielda saad kiiruse kaks korda suuremaks saad jäta poldeist ōlut joomata ja saad selle raha mille úle muretsed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.01.2025 20:42:15 vasta tsitaadiga

Sa tahaksid maksta millegi eest mida vaja ei ole? Teenuse kvaliteet ei tõuse kuidagi sellega.
Ja miks peaks ise midagi selleks tegema, et suuremat asjatut ja pealesurutud kulutust vältida?


Mul tegi Elektrilevi ka sarnast trikki sügisel kui teatas, et me nüüd arvutasime et sul on uus pakett soodsam ja nüüd nii jääbki. Natuke sõimu nende suunal ja muudeti tagasi. Reaalselt läks asi mulle kallimaks kuna nende arvutused olid valed.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 20:45:43 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Võrdluseks Leedu hinnad ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja lisaks viimasest aastast artikleid, meeldetuletuseks:
https://www.err.ee/1609234206/telia-ja-elisa-kaive-kerkis-mullu-enam-kui-poole-miljardi-euroni
https://majandus.postimees.ee/8055980/raha-sinu-taskust-teenuste-hindu-tostva-telia-eesti-omanikud-votavad-valja-kopsaka-dividendi
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120309021/neljandik-puhaskasumiks-telia-eesti-kasumlikkus-teeb-sidehiiu-teistele-turgudele-silmad-ette

Tulebki kottida Teliat icon_cool.gif icon_rolleyes.gif


https://www.tet.lv/biznesam/internets/optiskais-internets
https://www.teliacompany.com/en/press-releases/FD85E08E1D72FDB8

Vähemalt nii sitt tulemus ei ole kui otsestel lõunanaabritel icon_lol.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:13:42 vasta tsitaadiga

kustutada

viimati muutis KillFrenzy 24.01.2025 18:38:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:17:56 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:

https://www.tet.lv/biznesam/internets/optiskais-internets

Tegu ärikliendi hindadega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:18:45 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Ma ei sa aru mille üle rahvas pahandab .Et Telia saatis kirja et interneti kiirus tõuseb . Said kirja et kiirus tõuseb on võimalik kohe saata kiri et ei taha kiiiruse tõusu on .Proovid kuu aega tasuta ja siis lõpetad uuema kiiruse tõusu on .Milleks siis vaielda saad kiiruse kaks korda suuremaks saad jäta poldeist ōlut joomata ja saad selle raha mille úle muretsed

Sa vist ei saanud asjale üldse pihta

Piisanuks lause vähe teisiti laiali saata...kui soovid uut kiirust, kliki lingile jne......aga oot, see ju ei töötaks.
Eile kuulsin telekas telia mingi tädi maailma kõige idiootsemat põhjendust....inimesed saavad 2 korda kiirema interneti ja seda ju vaid natuke juurde makstes...miks nad kurdavad (sorry täpne sõnastus see pole), aga pr mõistes halloooo......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:28:24 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
RassK kirjutas:

https://www.tet.lv/biznesam/internets/optiskais-internets

Tegu ärikliendi hindadega.


Ah kurja, ei pannud jah tähele. Lingi nimes isegi vihje icon_redface.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:50:01 vasta tsitaadiga

Läbi iseteeninduse ise teadlikult kampaaniapakkumise raames kiirust tõstes on igati OK või, kui teevad mingi paketimuudatuse siis teavitavad 30 päeva ette enne kui uus hind jõustub. Siis on kliendil 30 päeva aega, et otsustada, kas nõustub uue hinnaga, vahetab paketi väiksema kiirusega paketi vastu või lõpetab üldse lepingu ära.
Aga sedasi, et tõstekse nii, et kliendil endal on kiiruse tagasimuutmine muudetud tülikamaks nende jaoks, kes iseteeninduses hakkama ei saa (nagu selle vanaproua juhtum, kes läks esindusse, aga kallimast paketist loobuda ei saanud) jätab halva maigu külge.

Ise võtan nüüd ka oma mobiiliteenused iseteeninduses ette sest juba on meedias üleval uudis, et mobiilsete teenustega tehakse põhimõtteliselt sama. Ei kavatse ühtki eurot üle maksta kui ei ole soovi mobiilset netti kasutada (ei vaja sest saan koduse püsiühendusega hakkama).

Edit: Mobiilsete teenuste hinnakirja pole senini muudetud. Küll aga hakkab alates 01.02.2025 kehtima uus Koduinterneti ja lisateenuste hinnakiri. Link uuele hinnakirjale:
https://www.telia.ee/images/documents/hinnakirjad/est/telia_eesti_teenused-yldosa-01-02-2025.pdf


viimati muutis BA79 23.01.2025 21:54:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:50:03 vasta tsitaadiga

Kui sinu praegustel teenustel hind ei tõuse siis pole mõtet ka teavitust neil ju saata
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 21:53:30 vasta tsitaadiga

bladerunner OK, sain juba aru sellest ja muutsin oma eelnevat postitust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinyt14
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2011




sõnum 23.01.2025 22:18:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust Telial kuni 300mb vdsl peal. Ostsin Fritz!box 7510 kus on supervectoring.
Näen et siise tuleb DSL signal VDSL2 35b G.Vector (ITU.G 993.5) ja modem-ruuteril saab seda aga Telia ütleb et peak upgrade juhtuma kui klapib aga ainult annab vana 100-50 all.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 22:22:39 vasta tsitaadiga

Mis pakett sul on 200/50?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinyt14
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2011




sõnum 23.01.2025 23:09:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mis pakett sul on 200/50?


Jah, netist/telia toega on nad kirjas et koju tuleb 200/50. aga hektel ainult tuleb vanem 100/25. Bridge mode on peal ja isegi niisama ruuterina sama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 23:18:00 vasta tsitaadiga

Ok. Fritz pole kasutanud, aga zyxeliga toimis ilusti 200/50.
Kuskil sul on DSL stats vms. Mis seal näitab link speedi down & up?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 446, 447, 448 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.