Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
egertuts
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 26.09.2014 10:41:19 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/kuni-70-tehnoulevaatus-soiduautole-53284851.html
Voucheri lõpptähtaeg on hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 15:41:51 vasta tsitaadiga

Neli laia juhet paluks, ja pakk piima ka!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 23:16:51 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
Neli laia juhet paluks, ja pakk piima ka!


Osta debiilikute jätkuks:

http://www.osta.ee/mingisugune-arvuti-jubin-53930041.html

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 11.10.2014 09:26:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.osta.ee/mingisugune-arvuti-jubin-53930041.html


müüja teised kaubad, monitor LG
tsitaat:

torzul küsis 08.10.2014 05:28
Can you send item by Eesti post!
Duracell008 vastas 08.10.2014 19:36
I not send this item.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 11:51:13 vasta tsitaadiga

Issanda loomaaed on kirju:

http://www.okidoki.ee/item/3557028/

Kirjutasin vennale priva, näis mis vastab. Priva sisu: Tere koomik! Müün sulle samasuguse töötava hiire, 2€ ja garantiid annan 6 kuud. Arvega. icon_lol.gif

EDIT: Täna hommikul tuli privale vastus: palun vene keeles

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 13:56:44 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/iphone-4s-garantiiga-54853482.html
Ekraan täiesti sodi, aga kehtiva garantiiga icon_lol.gif

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.11.2014 14:42:37 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
http://www.osta.ee/iphone-4s-garantiiga-54853482.html
Ekraan täiesti sodi, aga kehtiva garantiiga icon_lol.gif


icon_lol.gif
tsitaat:
küsimus: Garantii loetakse lõppenuks füüsilise vigastusega isegi siis kui paber teisiti väidab. Ehk siis Garantii Puudub.
vastus: Minu arvates vahet ei ole kas ta peale neid vigastusi kehtib või mitte, hetkel on paberite järgi garantii kehtiv.

Paberite järgi võib ta ise ka inimene olla, aga kui aju on eesli oma, siis pole midagi teha...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 14:45:21 vasta tsitaadiga

Vähemalt ausalt kirjas millega tegu icon_razz.gif
"ASUS SLOW GAME PC"
http://www.pcsto.ee/56933-asus-slow-game-pc-intel-core-2-duo-e7500-293ghz-dvd-rw-hdd-500gb-video-asus-en9600gt-htdi-1g-400w.html
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 18:40:27 vasta tsitaadiga

Pole küll Eestist, aga naljakas ikkagi
http://www.gumtree.com.au/s-ad/elwood/desktops/life-changing-desktop-pc-monitor-for-sale-/1064348890?ref=ais

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 00:05:10 vasta tsitaadiga

Üleskutse, kõik HVlased Ostasse oma pahna müüma, Ostas on hullud liikvel:

http://www.osta.ee/ese-nr-16-sulearvuti-dell-500-62369642.html?_src=listing

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 17:06:16 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Üleskutse, kõik HVlased Ostasse oma pahna müüma, Ostas on hullud liikvel:

http://www.osta.ee/ese-nr-16-sulearvuti-dell-500-62369642.html?_src=listing

Eesti raudtee tühjendusmüük, buumi ajal soetatud tõenäoliselt. Keegi kuskil osakonnas on hinna määranud ja kui sellega müümata jääb, kantakse maha ja tulevad siia HV-sse 15 euriga müüki...

EDIT: johhaidii, sellel on nüüd reaalne pakkumine olemas...peab tõesti koli ostasse panema.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 18:04:49 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
vipi666 kirjutas:
Üleskutse, kõik HVlased Ostasse oma pahna müüma, Ostas on hullud liikvel:

http://www.osta.ee/ese-nr-16-sulearvuti-dell-500-62369642.html?_src=listing

Eesti raudtee tühjendusmüük, buumi ajal soetatud tõenäoliselt. Keegi kuskil osakonnas on hinna määranud ja kui sellega müümata jääb, kantakse maha ja tulevad siia HV-sse 15 euriga müüki...

EDIT: johhaidii, sellel on nüüd reaalne pakkumine olemas...peab tõesti koli ostasse panema.


Seal on 33 pakkumist icon_eek.gif icon_eek.gif
Tihe rebimine, rsk.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 23:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Windows OEM litsentsi üle ei anta ja sellekohased kleepsud arvutikorpusel on eksitavad)

Eh? icon_lol.gif
Kuhu need türnüüblid siis selle OEM litsentsi panid või mida nad sellega tegid? Seda ei saa ju mujal kasutada. Alar poiss pirab oma isiklikus arvutis selle võtmega vä?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2015 00:00:13 vasta tsitaadiga

Betamax, äkki tegemist VLSC vms litsentsiga? St. standardset OEM litsentsi läpakal polegi, ettevõte on ostnud litsentsid n.ö paberil.
Omal ajal müüsin näiteks ca 1000 arvutit Justiitsministeeriumi riigihankesse, masinad ametlikult ilma litsentsita/kleepsuta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 00:00:41 vasta tsitaadiga

Selgelt öeldud ju, et OEM litsentsi kaasa ei saa ja arvutil Linux (loe kuulutust). Ja hulgilitsentsidel kleepse pole nagu sa ise ütlesid.
Mind hakkaski huvitama, et miks siis OEM litsentsi kaasa ei saa. Tavaliselt on nii, et tehaseinstalli võti erineb sellest, mis on kleepsul (tehaseinstalli oma on ühekordne) ja alles siis, kui esimest korda formati teed ning ilma Factory Resetita Windowsi installid, küsitakse kleepsu koodi. Seejärel on kood konkreetse emaplaadiga ka Microsofti serverite silmis seotud. Oletan, et koodi pole veel kasutatud ja keegi on selle kõrvale pannud icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2015 00:02:57 vasta tsitaadiga

Betamax, see ilmselt tõenäoline variant jah.
Teisalt võib-olla ka olla, et ta ei tahtnud segadust tekitada nende eri litsentsivariantidega ja "tädi Maali" jaoks kirjutas välja OEM icon_smile.gif
EDIT: Aa, sry, põhjapilt jäi nägemata icon_razz.gif icon_redface.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 00:10:49 vasta tsitaadiga

Tädi Maali muidugi teab, mis on OEM.
Tegelikult suva. Suurendatud pildi peal on XP Professionali litsentsivõti kenasti loetav icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 20:24:44 vasta tsitaadiga

Alienware avas Eestis tehase:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=644011&highlight=
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2015 23:52:47 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/4224907/

tsitaat:

Intel Pentium 6
Toiteallikas 230W
Videokaart on tavaline
Kõik töötab

Eluasemel on auk,sest seal oli lisa jahutus.


icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 21:36:55 vasta tsitaadiga

Läks vähe valesti vast:
http://www.oomipood.ee/product/farnell_2365415/memory-8gb-SO-DIMM-ddr3-1600mhz-ts1gsk64w6h

Memory, 8gb, SO-DIMM, ddr3, 1600mhz,TS1GSK64W6H
Hind: 333.62 €
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 19:35:03 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/playstation3-rallitool-rool-pedaalid-kaigukast-68779557.html?_src=listing

Kuulutus ise täitsa korralik aga veidi naljakas on see, kes seda komplekti müüb

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 15:38:26 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
http://www.osta.ee/playstation3-rallitool-rool-pedaalid-kaigukast-68779557.html?_src=listing

Kuulutus ise täitsa korralik aga veidi naljakas on see, kes seda komplekti müüb

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 15:51:37 vasta tsitaadiga

Eesti Energia IT osakonnal ei tohi Skype jms sarnast töökeskkonda olla?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 16:35:25 vasta tsitaadiga

Xbox 180:

http://www.osta.ee/muua-xbox-180-69416980.html?_src=listing
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 29.12.2015 21:40:39 vasta tsitaadiga

Auto kuulutus auto 24 st. http://www.auto24.ee/used/2061731

Auto toodud Italiast 15.07.2015.Auto ideaalses korras,kõik töötab ideaalselt.Italias 2 omaniku ja mõlemad üle 65a.Originaal läbisõid kontrollitud SILBERAUTOST,Kahjustusi ei ole,roosted ei ole,motor perfektne õli ei võtta ei tossa ja turbo nagu uus,igasugused lekked puuduvad,tõmbe ja minek väga kvalitetne(samas auto on väga econoomne vatamata suure motorile).kassas kogu dokumendid ja hooldusramat.Vermik täesti terve ja vaiktne ei kolise ja ei logise,salong puhas ja terve.Stereo väga hea ja võimsa kvalitediga,väga ilus värv,auto poleritud ja pilgupüüdev.
auto lisainvesteringud ei vaja,jargmine hooldus alles 20000 pärast(SEST 10.08.2015 TEHTUD TÄIS HOOLDUS EESTIS SISSEKANDMISEGA HOOLDUSRAMATUSE,õli castrol magnetig 5W30 täissünt,õlifilter,õhufilter,salongifilter,kütusefilter,käigukasti õli,kontrollitud klima,hooldus kogu summaga 479.-eur),ülevatuse punktis kontrollitud co ja vermik-ideaalses korras auto,12.08.2015 vahetatud HOORATAS SIDURIKETTAS KORV JA SURVELAGER GARANTIIGA hinnaga 1300 euri,ja vahetatud terve veovõlli komplekt 650 eur,auto nagu uus,muretu sõitu mitmeks aastateks).ülevatuse läbis puhta lehega 100%,nii et praegu istu sisse ja naudi!!!
Loetakse cdi 2.0 100kw üks parimatest ja pommikindlad motoritest.
JÄRELMAKSUVÕIMALUS(AL.0.-EUR SISSEMAKS KUNI 4A,INTRES 6-9% AASTAS),VAHETUSE JA JÄRELMAKSU PUHUL TAVAHIND...
AUTO VÕEDUD EESTIS ARVELE 01.09.2015 OMAB ÜL. JA KIND.

Kindlasti on jube usaldusväärne, kui automüüja sellise kuulutuse üles paneb... kopp.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 21:42:37 vasta tsitaadiga

Vladimir ei oska lihtsalt keelt
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.12.2015 10:04:04 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Vladimir ei oska lihtsalt keelt

Sellisel juhul kasutaks Vlats ka google translatet. Antud jutt ei jätnud väga vene inimese muljet.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.12.2015 11:42:51 vasta tsitaadiga

Eks natuke paneb mõtlema, miks korras auto juures toonitatakse, et lekkeid ei ole, õli ei võta, veermik ei kolise jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addynol
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2016 00:57:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Umbes kuu aega tagasi sai lisatud ka termopastat (palju seda seal alles on, ei oska öelda).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 12:06:02 vasta tsitaadiga

Mingid onud ei vaata aknast välja, et mis kuupäev on icon_lol.gif

http://www.okidoki.ee/item/4859900/

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 12:16:55 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif

Kui tõesti müüdud saab, on ta kasum minimaalselt 200%.
See masin pole enam nii palju väärt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klausmaria
Kreisi kasutaja
klausmaria

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 09:37:39 vasta tsitaadiga

Okidoki on selliseid naljamehi täis.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 09:31:13 vasta tsitaadiga

Naljamees või mitte, aga müüdud too tõenäoliselt saab.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2016 10:28:48 vasta tsitaadiga

"iga asja jaoks on kuskil ostja". antud masinal on 3g võimekus ning solkimata COM port.
müümisega on nii, et kui mul on ühe tehingu kasum 200% ja tehingu väärtus 1000€, teen ma kuus ühe tehingu, kui mul aga on 10% tuleb tehinguid teha mitu - otsida ostja jms.. kui sul on kliendid olemas, tuleb õige inimene lõpuks ise sinu juurde ning ülejäänud aja mis muidu kliendiga suhtlemisele kuluks, sisustada " meeldivate / teiste asjadega ".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.05.2016 10:39:04 vasta tsitaadiga

See on okidoki ja oma hinna pakkumine on võimalik antud kuulutuse juures. Seal ongi tavaks nii, et pannakse mingi räigelt kõrgem hind alguses, sest niikuinii olenemata tootest ja hinnast pakutakse kinnisilmi 50% vähem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2016 10:43:23 vasta tsitaadiga

kui kairosemull lendab, pole oma lauakatega muud teha kui otse metallikokkuostu viia.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2022 23:13:47 vasta tsitaadiga

Ostke "püss" ära:

EDIT: LINK

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


viimati muutis Diginugis 13.12.2022 08:03:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 00:05:35 vasta tsitaadiga

Diginugis kirjutas:
Ostke "püss" ära:

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif icon_lol.gif
Mõtlesin, et 3090 vms sees aga nope icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.12.2022 00:17:11 vasta tsitaadiga

Kui tahta jõuluks kätte saada, siis peab "Osta kohe" hinnaga ostma.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.10.2023 18:44:40 vasta tsitaadiga

Uuendab vana teemat.
Meie oma foorumi "sulesepad" thumbs_up.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=840879

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praanik
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2025 09:39:14 vasta tsitaadiga

https://www.osta.ee/i5-nvidia-980-manguarvuti-226195819.html Protsessori jahutus töötab hästi. Väga huvitavalt "tuunitud" üldse see kast. Mingi vana SFF Optiplexi/Prodeski sisu visatud aknaga kasti.


Ja see pole esimene selle taoline arvuti selle müüjal https://www.osta.ee/i7-nvidia-1070-manguriarvuti-224145138.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2025 10:08:59 vasta tsitaadiga

praanik, päris hull lugu icon_eek.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2025 10:41:24 vasta tsitaadiga

https://osta.img-bcg.eu/item/orig/6816/119016816.jpg
Mis toimub icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.