Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 695, 696, 697 ... 721, 722, 723  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.01.2025 11:39:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Täiesti olematu lisa
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.01.2025 11:46:48 vasta tsitaadiga

ideaalne talvekas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 04.01.2025 19:31:16 vasta tsitaadiga

Kõu kõmistas icon_eek.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 19:43:06 vasta tsitaadiga

Tuli jälle öösel lund juurde. Nüüd mõõtsin ära ka, joonlauaga. Lagedal 24-25cm tänase seisuga.

Lume all on nii vedel pori, et traktoriga sai ainult tallata seda lund. Mõnest kohast viskasin natuke lumelabidaga - see jookseb ka murupinna sisse icon_confused.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 19:43:12 vasta tsitaadiga

Umbes keset harjumaa põhjakülge ~15cm lund.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 20:09:28 vasta tsitaadiga

Miskit mürises jah. Samal ajal lendas minig lennuk kah üle suure müraga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 20:43:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Tuli jälle öösel lund juurde. Nüüd mõõtsin ära ka, joonlauaga. Lagedal 24-25cm tänase seisuga.

Lume all on nii vedel pori, et traktoriga sai ainult tallata seda lund. Mõnest kohast viskasin natuke lumelabidaga - see jookseb ka murupinna sisse icon_confused.gif


Ära muretse, järgmine nädal sulavat see kõik ise ära. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 20:49:28 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Tuli jälle öösel lund juurde. Nüüd mõõtsin ära ka, joonlauaga. Lagedal 24-25cm tänase seisuga.

Lume all on nii vedel pori, et traktoriga sai ainult tallata seda lund. Mõnest kohast viskasin natuke lumelabidaga - see jookseb ka murupinna sisse icon_confused.gif


Mul ei tundu väga vedel pori, käisin aeda üle vaatamas (kitsed-jänesed olid juba jaole jõudnud) ja piirdeks maasse sorgatud restid-postid olid kõik kõvasti kinni külmanud, midagi liigutada ei andnud. Lund mõõtma ei hakanud, aga kohati ikka kenad hanged, annab juba sumada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 22:08:27 vasta tsitaadiga

on, seda lund palju on, aga igatahes saunast tulles sai hooga hüpatud ja kõhtu ära ei kriipinud thumbs_up.gif
mulle meeldib icon_razz.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 22:31:11 vasta tsitaadiga

Kesk-Soome. Öösel kuni -26 C ja virmalised taevas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2025 23:37:52 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Tuli jälle öösel lund juurde. Nüüd mõõtsin ära ka, joonlauaga. Lagedal 24-25cm tänase seisuga.

Lume all on nii vedel pori, et traktoriga sai ainult tallata seda lund. Mõnest kohast viskasin natuke lumelabidaga - see jookseb ka murupinna sisse icon_confused.gif


Mul ei tundu väga vedel pori, käisin aeda üle vaatamas (kitsed-jänesed olid juba jaole jõudnud) ja piirdeks maasse sorgatud restid-postid olid kõik kõvasti kinni külmanud, midagi liigutada ei andnud. Lund mõõtma ei hakanud, aga kohati ikka kenad hanged, annab juba sumada.

Lumi sadas sula maa peale, siin oli esimene miinuskraadidega öö pärast eelmist suuremat sula ja vihma alles pärast esimest lumesadu. Lohkudes on lume all alles vedel vesi ja lörts, selle all pori.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 10:32:10 vasta tsitaadiga

Ma ju ütlesin, et "Tšuktš varub puid. Tuleb külm talv".

Minu raja peal Norras, vist rekord icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 10:57:01 vasta tsitaadiga

Öösel jälle paras kiht lund juurde tulnud. Üle 5cm lisa näib olevat, pigem 10 ligi. Õhukene koorik ka veel peal, vist on midagi vihmalaadset selle lume peale tulnud ja enne seda mingil määral tuisanud, põhjapoolsetes teeservades hanged.
Kella 8 paiku oli veel temperatuur -2, nüüd paistab juba +1 olevat.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 07.01.2025 11:02:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 10:58:15 vasta tsitaadiga

8 paiku Tallinnas auto näitas ka -2 aga sadas täitsa ehedat vihma, mis maandudes jääks ei muundunud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 11:05:38 vasta tsitaadiga

See pidi ju mingi troopilise õhuvoolu värk olema, miinus neljaga sadas ka lörtsi mitte lund.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 13:04:55 vasta tsitaadiga

Kõrgemates õhukihtides liigub õhk kiiremini. St. soe õhk. Külm õhk jääb maapinna lähedastes kihtides alles.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 13:39:37 vasta tsitaadiga

sulale läks icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2025 14:01:21 vasta tsitaadiga

Tilgub neh
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 07:40:01 vasta tsitaadiga

Oli jälle mingi asjatu lumepaanika, katastroof. Õues kõik rahulik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2025 08:55:13 vasta tsitaadiga

1cm lund, kuhu kõik jäi?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 09:09:31 vasta tsitaadiga

Vara veel, torm alles jõuab siia.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2025 09:14:50 vasta tsitaadiga

Lumi vähemalt tundub minevat Viljandisse icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 10:19:01 vasta tsitaadiga

Saartel ja Viljandis pidi juba korralikult lund tulema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 10:26:48 vasta tsitaadiga

Haapsalus kergelt sajab väga peent lund
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:06:11 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Haapsalus kergelt sajab väga peent lund

Noh, praegu ikka tuleb juba pikalt ja rohkem kui kergelt ja peent lund icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:10:07 vasta tsitaadiga

Siin veel vaikus aga peab vist labida igaks juhuks autosse võtma jah.
Valmistume uueks Padaoruks.


viimati muutis Winterwind 10.01.2025 12:11:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:11:33 vasta tsitaadiga

Võta kaks labidat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2025 12:19:34 vasta tsitaadiga

Juba tuleb
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:21:48 vasta tsitaadiga

Miski tuul ja õrn sadu just tekkis jah.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:23:16 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120348669/hoiatus-tulekul-on-tugev-torm-kahe-paevaga-lisandub-kuni-50-cm-lund
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:33:47 vasta tsitaadiga

Mõnus, lasin paagi ääreni täis.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 12:38:27 vasta tsitaadiga

Nüüd sa ei saa driftida ju?
Hiid kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120348669/hoiatus-tulekul-on-tugev-torm-kahe-paevaga-lisandub-kuni-50-cm-lund

Vaatab, kuidas PPP lubadustega on...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 15:28:17 vasta tsitaadiga

Tuiskab ja sajab korralikult, ainult see lumi on mingi eriti pisikene kribu.. Kuusalus olid helbed 5-6x suuremad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 15:46:44 vasta tsitaadiga

Kogu see pull on ilmakaardi järgi käinud Tartust lääne pool
Homseks lubab siia ka midagi, aga see on prongnoos- Tänaseks ka algselt lubas icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2025 16:10:40 vasta tsitaadiga

Tõmbasid seapea välja ja ilmavana ka põgenes icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 18:52:57 vasta tsitaadiga

Tulin magalasse, parkimiskohti mõnusalt kuna monomähkijad ei julge hange parkida thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2025 20:43:53 vasta tsitaadiga

tagurpidi kannatab ju ajada külll. Päris mäeotsa ei pane nagu maasturit icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 21:24:50 vasta tsitaadiga

Käisin peale lõunat kodust läbi ja siis Haapsalus toiduvaru täiendamas.
Oma õue peal oli lumi juba omajagu sügavam kui auto kliirens, natuke sai edasi-tagasi kiigutatud-liigutatud, enne kui kuuri alla sain lume käest ära. Siis viskasin natuke lund kuuri ukse tagant vähemaks, et linnast tagasi tulles oleks vähem jukerdamist.

Haapsalu-Lihula maantee on täna ilmale vaatamata eeskujulikult lahti lükatud olnud vist kogu aeg, linna vahel ka midagi ekstreemset ei toimunud. Lund ainult tuli juurde kogu aeg.

Kõige ekstreemsem oli pärast iga parkimist esiklaas udust puhtaks saada. Hyundai i40 esiklaasile õhu puhumise süsteemiga on midagi mäda juhi pool. Valesti arvutatud vist. Kõrvalistuja pool saab ammu enne klaasi puhtaks, kui juhipool võtab nagu kahest äärest natuke rohkem ja keskelt, kust oleks kõige rohkem vaja läbi näha, sinna jätab igavese pika kolmnurkse "saba" allapoole, nagu sinna õhku ei puhuks. Ei jõudnud ära oodata, nühkisin lapiga.
Aga võib-olla on tehases midagi sinna õhukanalisse sisse pillatud ja jäetud sinna - üks mingi vahtkummist tihendijupp tuli armatuurlaua keskel olevast vent avast välja, silmnähtavalt mitte kunagi kusagil vahel tihendiks pole see olnud, lihtsalt "komplekteerimisjääk" õhukanalis, nagu mahapillatud mutrid-poldid-kruvid-tüüblid auto põrandal mattide all ja küljekarpides.

Tagasi tulles oli jälle maantee just minu poolt värskelt puhtaks lükatud ja kõrvalteele jõudes ka see just-just lahti lükatud, traktor tuli peaaegu koduväravas vastu.

Oma õue peal läksin vanu jälgi mööda nagu kraavi põhjas icon_lol.gif Ainult ringikeeramisel oli natuke edasi-tagasi vaja jälgi laiendada, et tagurpidi kuuri sisse jälle saada.

Eks see tänu sellele oli nii lihtne, et kogu sadanud lumi oli sulalumi, millest rehvid nagu hammastega kinni hoiavad. Oleks see miinuskraadidega sadanud lumejahu olnud, siis nii sügavasse lumme oleks kindlasti kinni jäänud ja kühveldada saanud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2025 22:01:00 vasta tsitaadiga

Tuul on, tuisk on, mingi eriti kribu lumesadu on ka aga tempi küll pole.
~ 0 kaadiga küll suurt midagi maha ei jää. L maalehm.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 00:42:41 vasta tsitaadiga

Homme tuleb juurde ja siis kõik jäätub pühapäev vasu esmaspäeva ää thumbs_up.gif
Hetkel sahaga suht raske lükata. Homme peab lumepuhuri käima panema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 00:48:30 vasta tsitaadiga

Esmaspäeva õhtuks jälle vihma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 01:14:30 vasta tsitaadiga

Hmm, kuidagi vähe tuli seda lund siin… icon_rolleyes.gif
Äkki homme saab parem? icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 01:38:53 vasta tsitaadiga

Temp ka heal juhul nullis või kõrgem, läks see ennustus taaskord veidi metsa.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 10:23:09 vasta tsitaadiga

Tuleb tööle minna õue icon_mad.gif
See lumi ise küll ära ei sula ja autoga hoovist välja ei saa hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 10:35:09 vasta tsitaadiga

järelikult ostsid vale auto icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 10:41:32 vasta tsitaadiga

Küll saan selle 20m rookimisega hakkama lumepuhuriga icon_cool.gif
Natuke tööd enne suuremat puhkust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 18:19:31 vasta tsitaadiga

Umbes 3½ tundi koristasin lund õue pealt. Suurema osa küll traktoriga.

Vana lumekooriku peale oli siis juurde sadanud 25cm värsket lund, lume kogupaksus koos eelmisega 49cm. Mõõtsin lagedal ja kõva pinna pealt, mitte rohu seest.
Konkreetselt selle aja jooksul, mis ma väljas lund koristasin, sadas 20mm juurde ja sajab tasapisi edasi.

Nii et praegu peaks juba 51cm ringis lund olema.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 18:35:44 vasta tsitaadiga

Vot sellest ma aru ei saa, et miks seda igat sadanud lumetilka kohe koristama tõtatakse oma hoovis. Nädalaga on sulanud ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 18:37:44 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Vot sellest ma aru ei saa, et miks seda igat sadanud lumetilka kohe koristama tõtatakse oma hoovis. Nädalaga on sulanud ju
thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2025 18:52:15 vasta tsitaadiga

Jah, see 51cm on ju nii natuke. Pole päris põlvinigi. Oleks kaelast saati, siis vist oleks vaja koristada, et puukuuri ja keldrisse pääseks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 695, 696, 697 ... 721, 722, 723  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.