Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 11:03:02 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Tundub, et see PS5 PRO ei ole väga pop asi.
Ära muretse. Küll ostetakse.

Kas keegi oskab öelda kuidas see võimekuse kasv protsentides on kui panna kõrvuti PS4->PS4 Pro ja PS5 -> PS5 Pro. Et kas on sama suur hüpe edasi või väiksem.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 11:26:24 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis hinnaga Eestis PS5 Slim 30th Anniversary bundle müüki tuli? Hetkel viibin Uus-Meremaal ning oleks võimalus ta ära rabada. Kaalun hetkel, kas nö päästikule vajutada ostu osas, või Eesti/Eu kanaleid pidi paremat diili jahtida.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 11:29:44 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis hinnaga Eestis PS5 Slim 30th Anniversary bundle müüki tuli? Hetkel viibin Uus-Meremaal ning oleks võimalus ta ära rabada. Kaalun hetkel, kas nö päästikule vajutada ostu osas, või Eesti/Eu kanaleid pidi paremat diili jahtida.
Tagasi scrollides leiad posti selle kohta

Getomees kirjutas:
Euronicsis on tavalise Pro preorder 850 euri: https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps-konsoolid/711719595908/sony-playstation-5-pro-valge-mangukonsool

Miterassas 30th Anniversary Slim mudel 590 euri: https://www.miterassa.ee/et/sony-playstation-5-slim-mangukonsool-digitaalne-versioon-30th-anniversary-limited-edition-ps5deslim30
Portal 290 euri: https://www.miterassa.ee/et/playstation-portal-ps5-konsooli-striimimise-seade-30th-anniversary-limited-edition-psport30
DualSense Edge 300 euri: https://www.miterassa.ee/et/sony-dualsense-edge-juhtpult-30th-anniversary-limited-edition-ps5dsedge30
DualSense 90 euri: https://www.miterassa.ee/et/sony-dualsense-juhtpult-30th-anniversary-limited-edition-ps5dual30
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 11:59:32 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Tundub, et see PS5 PRO ei ole väga pop asi.

Ei olnud ka PS4 Pro, mis tuli müüki baasmudeli hinnaga ja baasmudeli enda hind kukkus madalamale.
PS4 Pro müüs 12-13% PS4 kogu PS4 müügist.

800 eur hinna tõttu jääb ilmselt nö. luksustooteks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 22:53:27 vasta tsitaadiga

Austusväärne et suudeti masin ise horisontaalasendina hoides kõrgus säilitada sama nagu slim mudelil ning ps4 pro reaktiivmootorimühina mälestused jäävad ka õnneks mälestusteks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 23:26:47 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
...ps4 pro reaktiivmootorimühina mälestused jäävad ka õnneks mälestusteks.

Kusjuures PS5 Pro olla valjem kui baasmudelid.
Alates 4:26
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2024 23:34:08 vasta tsitaadiga

Mul on vaiksem, mul oli baasmudel jõhkra coilwhinega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2024 01:23:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kusjuures PS5 Pro olla valjem kui baasmudelid.


Minu kogemusel oli esimene "fat" PS5 kõige vaiksem, slim oli kõrgema sageduse heliga ent kindlasti kaugel häirivast astmest ning nüüd pro on ka kuuldav aga slimiga võrreldes ei tundunud et erinevus drastiline.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2024 11:00:25 vasta tsitaadiga

Kas te mängite heli Mute peal, et mingit coilwhine kuulete? icon_rolleyes.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2024 22:35:00 vasta tsitaadiga

Kui enamik mänguaega on ülejäänud pere uneajal, siis ega väga kõvaks neid kõlareid ei saa panna jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2024 03:09:13 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kui enamik mänguaega on ülejäänud pere uneajal, siis ega väga kõvaks neid kõlareid ei saa panna jah icon_smile.gif

Õiseks sessiooniks on kõrvaklapid!!! eusa_wall.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2024 15:17:53 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2024 21:52:07 vasta tsitaadiga

Dj-E, Aga kui ma ei taha? icon_biggrin.gif Ma kannan terve päev kontoris mürasummutavaid klappe töö eesmärgil, väga ei tõmba õhtul ka neid kandma kui pole reaalset vajadust voice chati näol.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2024 22:23:19 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Dj-E, Aga kui ma ei taha? icon_biggrin.gif Ma kannan terve päev kontoris mürasummutavaid klappe töö eesmärgil, väga ei tõmba õhtul ka neid kandma kui pole reaalset vajadust voice chati näol.

Ei no siis oled ikka veidrik küll. icon_lol.gif
Ma kannan tööl terve päev kõrvatroppe või Buds-e kui kuulan podcaste. Kui mängin öösel siis kui pere magab kasutan kõrvaklappe. Eks sa siis naudi Mute peal mängimist - wierdo. icon_lol.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2024 00:28:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scalperid juba müüvad... ja ostetakse
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei kujunenud vist kuigi edukaks see Pro scalpimine.
Vaatan, et konsoolid on igal pool vabalt saadaval.

https://tech4gamers.com/ps5-pro-scalpers-selling-at-loss/


---
Baasmudeli fps RT-ga on kohati parem. Imelik trade-off.


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2024 00:58:30 vasta tsitaadiga

Pigem on Euroopas probleem plaadilugeja saadavusega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2024 22:18:57 vasta tsitaadiga

Saksa ebays PS5 Pro 749,90€+post https://www.ebay.de/itm/Playstation-5-Pro-Digital-2TB-/387595972434 Kokku tuleb 769.80€

Edit: Paistab, et 200tk oli neid, ja hetkel enam pole saada. Kõik müüdud.

Edit2: Tundub, et pandi juurde. ja Guest userina sai seda 10€ sooduskoodi ka kasutada.


viimati muutis Snaxez 18.11.2024 20:59:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2024 12:15:29 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Saksa ebays PS5 Pro 749,90€+post https://www.ebay.de/itm/Playstation-5-Pro-Digital-2TB-/387595972434 Kokku tuleb 769.80€

Selle koodiga saab vist veel ekstra €10 alla.
tsitaat:
€ 10,00 Rabatt mit Code POWEREBAY10E
Gilt bis 18. Nov.
---
€ 10,00 Discount with Code POWEREBAY10E
Valid until 18. Nov.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2024 14:17:15 vasta tsitaadiga

Mina seda koodi tööle ei saanud ja tellisin ilma. Hind on ikka hea.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2024 20:29:32 vasta tsitaadiga

Pro nüüd siin olnud mõned päevad ja peale suurema FPS´i minu silmad midagi ei märka.

Proovitud mängud:

Stellar Blade

Ghost of Tsushima

RE 4
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.11.2024 17:02:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt vaja mänge patchida pro jaoks.

Aga muidu, luupi on kindlasti vaja!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 19:46:05 vasta tsitaadiga

Patchid on kõigil, välja arvatud Ghost of Tsushima
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 15:56:29 vasta tsitaadiga

Sony reportedly discounting PlayStation 5 Slim by "at least" €75 in Europe ahead of Christmas
And PSVR2 down by €200.

https://www.eurogamer.net/sony-reportedly-discounting-playstation-5-slim-by-at-least-75-in-europe-ahead-of-christmas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 21:52:28 vasta tsitaadiga

huvitav kas vr2 ei müü nii hästi et kohe 200 alla ja koos horizoniga on veel suurem ale
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.11.2024 14:58:22 vasta tsitaadiga

Miterassa ka kinnitas enda Black Friday kampaania pakkumised aga ilma hindadeta:
tsitaat:
Sel aastal on põhjust rõõmustamiseks, sest PlayStation 5 Slim digitaalne konsool, VR2 prillid ning DualSense juhtpuldid on tulemas tõeliselt mustade hindadega! Mängud on saadaval lausa kuni -86% soodsamalt, pakkudes suurepärast võimalust oma kollektsiooni taskukohaselt täiendada.

KAMPAANIA KESTAB VAHEMIKUS 22.11. - 02.12.24!


Ilmselt Euronicsis ja mujal samad soodustused. Kui VR2 €400 kätte saab, siis võib ta lõpuks ära osta.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2024 00:26:00 vasta tsitaadiga

Amazon.de PS5 digital slim 368€ + tasuta tarne

https://www.amazon.de/-/en/9577294/dp/B0CLTBHXWQ

PS VR2 bundle - pole ametlik pood

https://www.amazon.de/-/en/Sony-PlayStation%C2%AE-Horizon-Mountain-Bundle/dp/B0C341HKPV

PS VR2 310€ - pole ametlik pood

https://www.amazon.de/-/en/711719454298DD-Playstation-VR2/dp/B0BMG2LH3W


viimati muutis fgth 22.11.2024 00:47:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2024 00:35:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et PS5 juba otsas selle hinnaga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2024 01:56:30 vasta tsitaadiga

Tundub jah, itaalia omas on ka sarnane hind aga 21eur saatmine juurde.

https://www.amazon.it/Playstation-Console-Edizione-Digital-Slim/dp/B0CLTBHXWQ

Euronics

https://www.euronics.ee/kampaaniad/6565?gad_source=1&_gl=1*x0khza*_up*MQ..*_gs*MQ..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2024 12:37:28 vasta tsitaadiga

Ootasin tükk aega, millal ps vr2 hinnad langevad. Võtsin lõpuks ära arvutitargast 399€.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 16:30:50 vasta tsitaadiga

Klickis puldid 49.99
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 17:20:51 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Klickis puldid 49.99

Arvutitargas hetkel puldid alates 45.90

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 10:26:21 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
iir kirjutas:
Klickis puldid 49.99

Arvutitargas hetkel puldid alates 45.90


Ma võtsin Miterassast. 49.99 ja saatmine tastua. Alla 24h oli kohal. thumbs_up.gif
Pikka aega ootasin juba, et puldi odavamalt saaks. Oleks nüüd mõni asjalik mäng ka korraliku soodusega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 17:26:12 vasta tsitaadiga

Kas sealt ostes on mäng saksakeelne või saab inglise keeles ka mängida.
link
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 17:47:49 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Kas sealt ostes on mäng saksakeelne või saab inglise keeles ka mängida.
link
Keele peaks saama ikka mängus valida. Peaks tulema konsooli peal valitud keele setingute järgi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 18:14:02 vasta tsitaadiga

Selge
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2024 12:08:47 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Kas sealt ostes on mäng saksakeelne või saab inglise keeles ka mängida.
link

Manual ja tagumine kaas ilmselt saksakeelsed, aga mäng ise peaks olema muuhulgas ka inglisekeelne.


---
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0DK9SN8G1
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2024 12:14:44 vasta tsitaadiga

Eestis ka PS5 Pro discounted 749€ https://konsoolid.ee/PS5/PS5-konsoolid?product_id=2899 , kuid nede feedback pole vist kõige parem olnud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2024 00:54:41 vasta tsitaadiga

Kes soovib olmale 30th Anniversary Pro teha icon_lol.gif
https://vi.aliexpress.com/item/1005008229368195.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 21:58:07 vasta tsitaadiga



icon_lol.gif

https://store.playstation.com/en-us/concept/10010647

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 22:38:20 vasta tsitaadiga

oh ajad, oh kombed icon_cool.gif
ootame siis Gran Turismo ka PC peale ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 22:57:38 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
oh ajad, oh kombed icon_cool.gif
ootame siis Gran Turismo ka PC peale ära icon_razz.gif


Baltikumis võib sellest vist ainult und näha, kuna Sony arvates oleme pommiauk.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 14:31:52 vasta tsitaadiga

Kui mul on vanast ajast USA konto, kas on midagi vahepeal PS5'ga paremaks ka läinud mängude ostmisel? Või peaks ikka ostma prepaid kaarte.. ?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 14:42:07 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Kui mul on vanast ajast USA konto, kas on midagi vahepeal PS5'ga paremaks ka läinud mängude ostmisel? Või peaks ikka ostma prepaid kaarte.. ?

PSN vist Eesti pangakaarti USA regiooni kontole lisada ei luba. Mina alati prepaid kaarte kasutanud, säästab ka päris palju raha (nt $50 kaardi saab praegu alla 41€, kuigi $50=48,8€).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.02.2025 15:11:03 vasta tsitaadiga

USA kontoga ei tea. Vähemalt UK konto küll ei luba Eesti kaarti lisada ja tuleb prepaid kaartidega jebida. Tüütu, aga vähendab emotsiooniostu riski icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 15:48:01 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
USA kontoga ei tea. Vähemalt UK konto küll ei luba Eesti kaarti lisada ja tuleb prepaid kaartidega jebida. Tüütu, aga vähendab emotsiooniostu riski icon_wink.gif
Mul ka UK konto, ja mingi aeg oli küll LHV kaart küljes. (aasta või 2 tagasi). Viimasel ajal pole proovinud. Tavaliselt tuleb kaardiga odavam, sest neid saab enamvähem 1:1 £=€
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 15:58:48 vasta tsitaadiga

Soome kontoga töötab ka eesti kaart
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.02.2025 18:08:45 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
euforia kirjutas:
USA kontoga ei tea. Vähemalt UK konto küll ei luba Eesti kaarti lisada ja tuleb prepaid kaartidega jebida. Tüütu, aga vähendab emotsiooniostu riski icon_wink.gif
Mul ka UK konto, ja mingi aeg oli küll LHV kaart küljes. (aasta või 2 tagasi). Viimasel ajal pole proovinud. Tavaliselt tuleb kaardiga odavam, sest neid saab enamvähem 1:1 £=€
PS4ja peal oli ka UK konto küljes LHV kaart. Kui PS5e peale üle läksin siis oli kaart kadunud ja lisada ei lase. St. ei ütle midagi lihtsalt kaardi lisamine ei õnnestu. Mingi 3.5a tagasi vahetasin konsooli.
Mis hinda puutub, siis neid top-up kaarte saab tihti soodukaga, mingi -15% või rohkemgi, nii et sedapidi on ka sääst täitsa olemas, kui jaole saad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 19:23:45 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Kui mul on vanast ajast USA konto, kas on midagi vahepeal PS5'ga paremaks ka läinud mängude ostmisel? Või peaks ikka ostma prepaid kaarte.. ?

PayPal?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 20:05:43 vasta tsitaadiga

Ei tööta eestis
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 23:46:59 vasta tsitaadiga

Soome ps+ pole keegi soodukaga kuskil märganud? beer_yum.gif

Magasin detsembri sooduka maha ja nüüd võiks veebruaris uue rebida sest tahaks Payday 3 proovida.

_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.