Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2024 10:50:46 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120323664/sten-argos-kui-kallis-on-sinu-telekomiteenus-tegelikult

Internet on odavam kui kohv. Ärge halage.


no aga arvuta kokku, kui kallis see on. diil 2GB maksab 9,14. tegemist on gigabitise ühendusega. seega sekundis kulub umbes 100 megabaiti inffi. 10 sekundiga on giga läinud. 20 sekundiga on 2 giga läinud. st 20 sekundit on 9,14. , 40 sekundit on 18,28, + järgmine 20 on kokku 27,42. ehk minut netti maksab 27 eurot.

nii tunnis on 60 minutit , 1645 euri. ööpäevas on 24 tundi. 39, 484 euri. ja see korrutame 30 nega. 1,184,544. saan natsa soodukat ka, ehk lõppkokkuvõttes maksan iga kuu 1,1 milli. telia ütleb, et ta ei suuda mulle 6000 eeest kaablit elasale maksta.

tõesti - kvaliteetne ühendus nõuab (ühekordset) investeeringut, aga seda pole ju eestisse veel keegi teinud. v.a need riiklikud tilganäppimised ja elasa 70 milli , millest lõpptarbija mingit kasu ei saanudki

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2024 10:50:53 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120323664/sten-argos-kui-kallis-on-sinu-telekomiteenus-tegelikult
Internet on odavam kui kohv. Ärge halage.


Kuna ma kohvi ei joo on internet ikkagi kallis, aga selle eest aeglane.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 09:02:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif tundub et teleperses saab täna keegi teenindajast korralikult peksa, jobud vahetasid ilma teavituseta paketid ja hinnad ära
mida nad arvavad, inimestel silmad puuduvad v suletud icon_biggrin.gif

ps. mis ajast iseteenindusse ei saa salasõnaga sisse, ma olen midagi maha maganud?

Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.10.2024 09:27:38 vasta tsitaadiga

Piiramatu selle raha eest ju väga hea icon_razz.gif
Samas soodustuse periood pigem lühike...ehk tehti Teliat

Minu meelest see ID või smart teema mõniaeg juba.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis.alt
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 09:29:13 vasta tsitaadiga

Mul tuli selle pakettide vahetamise kohta teade 15. juulil, et alates 1. septembrist on uued paketid kuna vanad lähevad kinni. Põhjuseks nagu ikka 5G'le üle minek. Nad küll oma lubadust ei pidanud ja reaalne paketi vahetus toimus vist alles septembri viimastel päevadel.
Muidugi kui sulle pole teadet tulnud selle kohta, siis on jah paras ämber nende poolt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 17:11:13 vasta tsitaadiga

tonis.alt kirjutas:
Nad küll oma lubadust ei pidanud ja reaalne paketi vahetus toimus vist alles septembri viimastel päevadel.

Sama siin. Saatku aga juba sept eest suurem arve ja läheb vaidlustamisele.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2024 13:18:44 vasta tsitaadiga

Kliendiks saate lihtsalt, aga lahkuda ei lase keegi icon_lol.gif Teenust lõpetada ei lubata enne, kui MikroTik ja Uf-Loco tagastatud, aga tagastada lubatakse ainult esindusse. Suht ajuvaba, et tänapäeval seadmeid saata ei saa ning peab sõitma mitu tundi teenuse lõpetamiseks.
Olemas on selline vorm, kuhu klienditeenindus suunas https://tele2.ee/rendiseadme-tagastus , aga seda täites saadetakse kukele ning öeldakse, et sellest lehest lähtuvalt saab ainult üle-õhu ja Plume seadmeid tagastada - https://tele2.ee/abi/lepingud-ja-arveldus/toimingud-lepingutega/renditud-ruuteri-ja-digiboksi-tagastamine
Ma olen ilmselt pime, aga ainus välistus, mida mina näen, on Go3 digiboksid. Ma isegi ei saa enam teenust ega seadmeid kasutada, kuna optikakuid ei ole enam Tele2l icon_lol.gif Liitudes on kõik nii tore ja sõbralik, aga lahkuma vist peab läbi Tarbijavaidluste.

Ma olen nii Elisat kui ka Teliat kodus kasutanud ja ma olen alati saanud lõpetada lepingu enne seadmete tagastamist ning lisaks ka seadmeid neile saata. Mul tegelt suht savi, ma võiks seadmete renti maksta edasi kuniks need esindusse viia, aga see, et teenust enne lõpetada ei saa, on ikka näkku panemine ja vastuolus nende enda lepingutingimustega. Minu jaoks on see küll senimaani telekomfirmade kõige ebameeldivam kogemus ning nii negatiivset suhtlust pole veel kohanud.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 24.10.2024 19:05:55 vasta tsitaadiga

Kas Tele2 võrgus VoWiFi aktiveerimiseks peab ikka klienditeenidusse pöörduma?
Telefonis näitab Wifi calling aga on hall.
Peaks oelma 5G pakett. Telefon on Pixel 6. Aga pole veel kuskil ühenduse 5G logo näinud.

Tele2 kodulehel teenindaja ütles, et telefoni ei ole ei 5G ega VoWifi nimekirjas ja need ei ole Tele2 võrgus toetatud. Ongi siis veel nii?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis.alt
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2024 19:58:02 vasta tsitaadiga

Veendu üle, et ikka on 5G pakett kindlasti. Kui võimalik pista SIM korra kellegi telefoni, kellel 5G toimib.
Endal septembri lõpust alates 5G pakett (sunniviisiliselt viidi üle) ja sellega koos hakkas ka VoWfi ja VoLTE tööle. Telefoniks Pixel 8.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2024 19:58:22 vasta tsitaadiga

Pixel 7 pro peal ma ei pidanud kuskil midagi aktiveerima või tegema tele2 klienditeeninduses. Sama oli vanaema samsung a34 telefoniga.
VoWifi ja VoLTE kõik töötavad iseenesest. Pixlil on 5G ka sees ja Kuressaares ma näen ka selle ikooni.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2024 23:32:51 vasta tsitaadiga

Vähemalt Tele2 kõnekaardi puhul pidin küll mõne päeva eest klienditeenindusel paluma neil VoWiFi aktiveerida, kohe ei töötanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 25.10.2024 19:50:02 vasta tsitaadiga

Käisin täna klienditeendiduses. Teendindaja vaatas paketi andmeid (veebist). VoWifi pidi automaatselt sees olemas. Sama ka 5G-ga.
Kui telefoni 5G toetavate telefonide nimekirjas ei ole siis ei saa kasutada. Sama ka VoWifiga.
Ja nagu elu praegu näitab Pixel 6-ga, Tele2 võrgus 5G ja VoFifi ei tööta!
VoLTE on olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2024 20:30:03 vasta tsitaadiga

Osta mõne eurone Elisa või Telia kõnekaart vaata kas VoWifi toimib?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 25.10.2024 21:14:26 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Osta mõne eurone Elisa või Telia kõnekaart vaata kas VoWifi toimib?


Elisal pidid olema ka 5G kõnekaardid. Ja Elisa veebiteenindaja kirjutas, et nende võrgus pidid Pixel 6ga 5G töötama. See ongi järgmien katsetus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 23:49:08 kuidas esim tööle saada vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuidas esim tööle saada?

tele2 lehelt: Skäneeri vautšeri pealt eSIMi QR-kood.

kust kohast ma selle "vautseri" saan?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 27.10.2024 00:01:32 Re: kuidas esim tööle saada vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas esim tööle saada?

tele2 lehelt: Skäneeri vautšeri pealt eSIMi QR-kood.

kust kohast ma selle "vautseri" saan?


Esindusest saad. Ja reedel öeldi, et 5 euri maksab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 00:10:02 vasta tsitaadiga

selge, tänan.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 09:36:38 vasta tsitaadiga

Ehk asi, mis peaks kontseptsioonilt olema "logi iseteenindusse sisse ja skänni sealt tasuta kood, ära tüüta teenindajat ega tekita prügi!" on lihtsalt ära nussitud. Pole seepärast kunagi eSIM-i kasutanud, kuigi toega telefon S21 ajast juba olnud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 10:06:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ehk asi, mis peaks kontseptsioonilt olema "logi iseteenindusse sisse ja skänni sealt tasuta kood, ära tüüta teenindajat ega tekita prügi!" on lihtsalt ära nussitud. Pole seepärast kunagi eSIM-i kasutanud, kuigi toega telefon S21 ajast juba olnud.

Huvitav, et Telial on iseteenidnuses eSIMid küll tasuta, võta palju tahad. Ei tuleks selle pealegi, et see ka veel maksab eraldi raha.
Pole ime, et Tele2 vireleb aga Telial korjab kliente ja kasumit. Teenused kvaliteedid on lihtsalt nii erinevad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 11:23:34 Re: kuidas esim tööle saada vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas esim tööle saada?

tele2 lehelt: Skäneeri vautšeri pealt eSIMi QR-kood.

kust kohast ma selle "vautseri" saan?


Heh, eile just tegelesin. Infotelefonile helistades saadeti meilile uus kood. Raha pole veel küsitud, vähemalt iseteeninduses pole jookvale arvele lisatud. Täna infotelefon kahjuks ei tööta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2024 13:35:25 vasta tsitaadiga

Teistel päevadel ei saa peale 19.00 infotelefonist enam midagi.

edit: 30 min chatis teenindaja ootamist ja eSIM käes QR koodiga, 5€.

Tele2 lehelt: eSIM on ühe korra alla laetav ja peale seda on QR kasutu ning tuleb pöörduda uue SIMi saamiseks operaatori poole.
Tehase seadete taastamisel kutsub eSIM profiil Sinu telefonis. eSIM profiili taastamiseks vajad QR koodiga voucherit, kui Sul seda pole, siis väljastame uue SIM kaardi.
Pea meeles, et eSIMi saad seadistada uuesti ainult samas telefonis. Kui soovid eSIMi kasutada teises telefonis, siis väljastame uue eSIMi.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.11.2024 17:00:19 vasta tsitaadiga

Kas T2 on mastid planeeritud 2te inimest teenindama TLN löhedal?
Sõidan varakult(6.30) tööle, kõik ok.
Vaja töö sõnumeid vaadata hiljem, 10min võtab aeg et kohale jõuaks.
Samas kõrvallauast saadetud pmst.
Ja nad tahavad 3g kinni panna, 1x läks õnneks ja kukkus 3g peale siis sai vähemalt teksi netis surfata, muidu ei lae HV foorumitki ära, mis peaks ju puhtalt t3kstipõhine mõned KB olema?
Võta üht ja viska teist, nagu öeldi...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starscream
HV vaatleja
Starscream

liitunud: 25.08.2007




sõnum 07.11.2024 19:16:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi vahetas vana tele2 kõnekaardi (lepinguta kaart) uue peale nii, et see jääks kõnekaardiks? Kuidas see toimub ja kui palju aega võtab?

Nüüd on isegi nupputelefonidel nanoSIM, aga vana sim kaardi ei saa lihtsalt lõigata, sest seal on kiip suurem kui nanoSIM ja siis tuleb sim kaardi vahetada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.11.2024 20:47:28 vasta tsitaadiga

Starscream kirjutas:
Kas keegi vahetas vana tele2 kõnekaardi (lepinguta kaart) uue peale nii, et see jääks kõnekaardiks? Kuidas see toimub ja kui palju aega võtab?

Nüüd on isegi nupputelefonidel nanoSIM, aga vana sim kaardi ei saa lihtsalt lõigata, sest seal on kiip suurem kui nanoSIM ja siis tuleb sim kaardi vahetada.


Esinduses olen oma kõnekaarti mitu x vahetanud kui oli vajadus ja üks ja sama number juba väga väga kaua olnud. Paar vms eurot oli vahetus vist aga nüüd ei tea. Vihkan lepinguid ja olen terve elu kõnekaarti kasutanud.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.11.2024 14:40:50 vasta tsitaadiga

Jap 4G ribadeks müüdud, samas tõstavad "investeerimise" nimel hinda ainult.
Surusin 3G peale moblas, lippab nagu miška, muidu taob time out errorit pidevalt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 09:19:30 vasta tsitaadiga

Tele2 puhul ka kuskil rikkeeinfot saab?
Lüganuse vallas Püssi tuahmäe kandis olevale mastilne antenn suunatud. Helistati, et netti pole, resad tehtud. Pensionärile ei seleta ka, et kuidas ruuterisse minna jne...
2h sõitu sinna, äkki mingi masti rikke.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2024 09:57:44 vasta tsitaadiga

Tehti ka ära ärikliendi hinnatõus, viide 5G ehk pakett kaob.
Muidu oleks eluaegne soodustus thumbs_down.gif
Eks vist tuleb number liikuma panna...
Hinnatõus tuleb 250%
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2024 22:35:32 vasta tsitaadiga

Sama teema. Lahkusin novembris Tele2-st peale 9 aastat. Paketi hind tõusis 3 kuuga kokku 375%.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2024 00:11:13 vasta tsitaadiga

Magic ja Taavi_R, mis paketiga seoses? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.12.2024 21:25:58 vasta tsitaadiga

Letialune soodustus, mis oli tähtajatu (reaalselt oli kehtinud 2 aastat).

Minu arvamus on, et puhas tuima panek ja seda tehti täpselt aasta tagasi ühe pargitava numbriga. Ka siis tuli välja, et tegelikult oleks saanud numbrit edasi hoida, aga oli vaja väänata 600% icon_lol.gif

Kui nüüd oleks soovinud selle numbri jätta, siis oleks saanud uuest hinnast -80%...
Pool soodustust seega võtsin vastu kuna numbreid veel, aga liikuma läinud osa läks ikka elisa alla.

Tele2 siis kaotanud juba väikefirma pealt 3 numbrit aastaga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.12.2024 20:35:48 vasta tsitaadiga

Pigem seletage ära kuidas isegi 3G nüüd samal toolil istudes on üks hetk 3-4 pulka, kõik lippab ilusti ja järgmine hetk kaob isegi Edge ära?icon_eek.gif
Kuidas see 5G paketile kolimine veel välja peaks nägema?
400k inimest 5 eestisse paigaldatud masti taga?
Hindasid tõstetakse iga kuu paragrahv investeetimine alusel aga teenuse kvaliteet on juba Saksamaa tasemel ehk olematu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 10:48:58 vasta tsitaadiga

no saksamaal on ikka nett. korralik transmissioon, üks punkt frankfurdis, 100/100Gps. tele2 ei olegi 5G-d veel. vaata cellmapperit. piraati võib igaüks pakkuda, enamasti kuna klient asjast midagi ei tea, siis see ka õnnestub
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
telefon
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.01.2025 21:17:07 vasta tsitaadiga

Nii... Vanad trikid jälle. Soodustus pidi kehtima kuni 06/2026. Nüüd siis vägisi viimine 4G pealt 5G peale koos hinnatõusuga. Ikkagi uuesti operaatorit vahetama. Tublid olete, Tele2.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.01.2025 09:33:21 vasta tsitaadiga

Tele2 hakkab oma 3G võrku sulgema

https://majandus.postimees.ee/8177106/tele2-sulgeb-oma-3g-vorgu-2025-aasta-lopuks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 09:53:35 vasta tsitaadiga

Mingi hetk tõstsid meil tähtajatus perepaketis ka kõik piiramatu andmesidega numbrid 10€ pealt 12€ peale. Sellegipoolest on see ilmselt kõige soodsam variant, mis saadaval. icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:34:17 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Tele2 hakkab oma 3G võrku sulgema

https://majandus.postimees.ee/8177106/tele2-sulgeb-oma-3g-vorgu-2025-aasta-lopuks
Ilma paywallita -> https://tele2.ee/uudised/3g-sulgemine
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:30:16 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mingi hetk tõstsid meil tähtajatus perepaketis ka kõik piiramatu andmesidega numbrid 10€ pealt 12€ peale. Sellegipoolest on see ilmselt kõige soodsam variant, mis saadaval. icon_rolleyes.gif

No ma ei tea.. mul Telia tähtajatu ja 50GB kuus. andmemahtu jääb igal pereliikmel järgi sirka 20-40GB. Maksab 7,99€ kuus. Kas tõesti peab mobiilil olema piiramatu, et oleks fann surfata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2025 15:33:46 vasta tsitaadiga

Peab küll kui vaja palju hotspoti kasutada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 18:28:05 vasta tsitaadiga

pois11, kellel kuidas, mul on see kuu 322gb kasutatud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihik3
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2012




sõnum 22.01.2025 21:18:41 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mingi hetk tõstsid meil tähtajatus perepaketis ka kõik piiramatu andmesidega numbrid 10€ pealt 12€ peale. Sellegipoolest on see ilmselt kõige soodsam variant, mis saadaval. icon_rolleyes.gif


No jah, saab ikka soodsamalt, just sai siin piiramatu 5g vastu võetud tele2-st, eelmine kuu andmemahtu kasutasin üle kahe tera, kokku viis numbrit, kuumakse 3,5€ number. Ei tohi esimese pakkumisega kohe nõustuda, neil on neid numbreid ikka hädasti vaja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.01.2025 11:10:18 vasta tsitaadiga

Niisama seda 3,5 ei saa, eriti kui nüüd selgub et tarbimine 2TB icon_lol.gif
Numbriliikuvuses ehk teevad...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 10:08:39 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Scott kirjutas:
Tele2 hakkab oma 3G võrku sulgema

https://majandus.postimees.ee/8177106/tele2-sulgeb-oma-3g-vorgu-2025-aasta-lopuks
Ilma paywallita -> https://tele2.ee/uudised/3g-sulgemine


See on jah hea, et mis see 3G võrgu sulgemine ikka kaasa toob - mõttetu ja aegunud võrk ju. Mingid netipulgad, ruuterid jms - jah tõesti, uus 4G on odav uuesti osta. Telefonide osas - mingi juustu saad tõesti odavalt, midagi head tahad siis hakkab hind juba kallimaks minema.
Veider on see, et 2 suurt kategooriat on täiesti välja jäetud. Kõik kodumajapidamisega seonduv (mis vanasti 3G ühendust tarbis) ja kõik liiklusvahendid ehk autod. Vat viimastega, lüüakse korralikult omanike rahakoti pihta sellega. Nagu mu Volvo puhul - sul on autos 3G moodul, saame paigaldada 4G mooduli, kuid see on omaniku kanda ja tehas seda ei hüvita. Seega kontoll auto üle nüüd kaob täielikult ära (asukoht, jooksvad andmed-parameetrid, use avamine-lukustamine, webasto juhtimine, käivituse kontroll jms). Nii tore ju. Ja selle nalja hind on ~1000€. Ning masin aastast 2018. Volvo esinduse sõnul kirve meetodil, et kui android süsteem autos siis on 4G süsteem. Volvodel mingi algelisem süsteem ju vist 2010 aasta mudelitest alates vaikselt peal.
2017 aasta teise masinaga täpselt sama seis.

Ma tahaks selle peale küsida - kui kaua 4G võrk püsib? Näiteks auto puhul käid tuhandeid eurosid välja et 4G moodul saada ning siis äkki ka see pannakse näiteks 2027 aastal juba kinni?

Autod osaliselt juba jamavad, eks seetõttu, et andmed ronivad veel üle Tele2 võrgu. Aga kui võrku pole, siis ei suhtlust ei toimu. Sest Tele2 3G võrk veel hetkel viimasena on toimima jäänud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 11:26:47 vasta tsitaadiga

Kas minu viga ja ma pime, aga ma ei leia Tele2 lehelt mitte ühtegi kohta, kus oleks 5G interneti hindasid. Kõik 5G lehed viivad ühte kohta, kus mingi suvaline mula. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 11:42:12 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
Kas minu viga ja ma pime, aga ma ei leia Tele2 lehelt mitte ühtegi kohta, kus oleks 5G interneti hindasid. Kõik 5G lehed viivad ühte kohta, kus mingi suvaline mula. icon_rolleyes.gif

Võtad avalehelt vastavalt vajadusele Mobiil>Mobiilipaketid või Internet>Juhtmevaba internet.
Kõigis pakettides on tänapäeval juba 5G sees ja eraldi jaotust selle jaoks ei saagi olla.
5G viited viivad selgitusteni, millega on tegemist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 13:43:51 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Vat viimastega, lüüakse korralikult omanike rahakoti pihta sellega. Nagu mu Volvo puhul - sul on autos 3G moodul, saame paigaldada 4G mooduli, kuid see on omaniku kanda ja tehas seda ei hüvita.
Aga miks tehas peaks hüvitama?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsebu
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2025 19:21:22 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mingi hetk tõstsid meil tähtajatus perepaketis ka kõik piiramatu andmesidega numbrid 10€ pealt 12€ peale. Sellegipoolest on see ilmselt kõige soodsam variant, mis saadaval. icon_rolleyes.gif


Mul sama piiramatu ja kui lepingut sõlmisin siis oli soodustus tähtajatu. Perepakett 5 telefoninumbriga tõsteti 10-lt 12 euro peale. Aga kui arvet vaadata, siis muutus ka paketi nimi (tavalisest "piiramatust" sai nüüd "piiramatu 5G"), paketi soodustus aga läks tähtajaliseks ja lõpeb suvel. Siis loodavad saada tavahinda ehk 30 euri ühe numbri kohta. Peab suvel paar kuud varem numbrit liigutama hakkama...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2025 08:41:49 vasta tsitaadiga

No nii, vaatame kaugele selle lubadusega jõutakse:

Muudatus ei puuduta neid, kellel on juba meie kõige värskemad paketid, ja kliente, kellel on varasemast kehtiv hinnagarantii," ütles Nurk.


Oli ennemgi kehtiv hinnagarantii ja nüüd on neli numbrit ka kõige uuema pulga peal (ennem viimast jebimist oli 5 numbrit, millest 1 seisis jõude tagavara telefonina. Viimase muudatusega kolisin teise opeka juurde selle ühe numbri ja Tele2 kaotas üldsummas 2€ iga kuu. Pole palju, kuid ise lasti omale jalga).

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2025 09:46:10 vasta tsitaadiga

Ma kolisin kõik numbrid tele2 ära kui jebitati sügisel see 2.99 igale poole. St piiramatu eest 7.99 asemel 10.99 ja siis aasta jooksul kui soodustus läbi oleks pidanud 29.99 maksma. Ma isegi ei viitsinud nendepoolseid kõnesid vastu võtta, panin Diil 7.99 eur 50GB paketid (tähtajatu soodustus) millest reaalselt üks kasutab 20-30gb ja ise kasutan töönumbri datat üldsegi, kolmanda panin lihtsalt kinni mis tagavaraks tiksus go3 soodushinnaga teenuse jaoks ja võtsin go3 otse.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2025 10:54:30 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120352179/oleme-pidanud-tegema-raskeid-otsuseid-tele2-koondab-lahikuudel-mitukummend-tootajat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 25.01.2025 11:04:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT, see "tähtajatu soodustus" kõlab nagu , loe allpool olevat teksti. mul on selliste asjadega halvad kogemused.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.