Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 16:12:13 vasta tsitaadiga

123 tegi soodushinna korda, aga veider kogemus, et teenindaja käskis smart id koodi sisestada kõne ajal.

Pole ime, et pettuste oht nii suur kui ametlikud klienditeenindajad käsivad suvalisi smart id koode kinnitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.09.2024 16:26:27 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
teenindaja käskis smart id koodi sisestada kõne ajal.

wat? icon_neutral.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 16:35:16 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Forss kirjutas:
teenindaja käskis smart id koodi sisestada kõne ajal.

wat? icon_neutral.gif


Swedbanki infosse helistades tuleb seda ka ette, et küsivad. PIN1 iseenesest miskit hullu pole, ainult isikutuvastus. PIN2 puhul peab ettevaatlikum olema, aga seda ei küsita.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 16:37:20 vasta tsitaadiga

kliendituvastus smartID või mobiilIDga.
PS. ekraanil on ka kiri, kes pini küsib, ehk Telia Eesti AS seega suvalisele päringule ei maksa koodi sisse lüüa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 22:31:48 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Peab ikka vaba aega olema, et avada ammu teadatuntud napaka poolt uploadi laetud tekstifaile icon_eek.gif


Ma ei pruugi kõigi tema seisukohtadega nõustuda , kuid pean nentima, et tõesti hetkel oman pisut rohkem vaba aega süvenemiseks.


Päris mitmes kord juba saab seda kasutada:
https://www.youtube.com/watch?v=CHgUN_95UAw
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 09:28:09 vasta tsitaadiga

no see viimane tuub, seda ma näitan kindlasti teliale, sest nende järjekordne vastus oli täpselt selline. - mitte julgelt parema poole, vaid we dont care.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2024 11:14:11 vasta tsitaadiga

Teil hetkel sisselogimine iseteenindusse toimib?
tsitaat:
Error
ChunkLoadError at y.f.j (https://sso.telia.ee/js/sso-remote.js:1:7188) at https://sso.telia.ee/js/sso-remote.js:1:1759 at Array.reduce (<anonymous>) at y.e (https://sso.telia.ee/js/sso-remote.js:1:1737) at https://sso.telia.ee/js/756.4ba55616f0030ab5bad2.bundle.js:1:8912 at I (https://www.telia.ee/js/vendors-386b9151.a12510a868bd3cf765c9.bundle.js:2:490616) at Qo (https://www.telia.ee/js/vendors-386b9151.a12510a868bd3cf765c9.bundle.js:2:132178) at Ol (https://www.telia.ee/js/vendors-386b9151.a12510a868bd3cf765c9.bundle.js:2:118879) at Pl (https://www.telia.ee/js/vendors-386b9151.a12510a868bd3cf765c9.bundle.js:2:118807) at Al (https://www.telia.ee/js/vendors-386b9151.a12510a868bd3cf765c9.bundle.js:2:118670)

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.09.2024 11:17:50 vasta tsitaadiga

toimib
samas ma ka telia võrgus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2024 16:16:49 vasta tsitaadiga

Ei suuda Telia tv lepingust leida punkti, et kas peale sooduskuud (1 kuu, 0 eur) saab lepingu lõpetada. Ilma seadmeteta, äpiga proovimiseks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2024 16:28:18 vasta tsitaadiga

Ühtegi siduvat lepingut Telias ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2024 16:34:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ühtegi siduvat lepingut Telias ei ole.


2023 aasta lepingus on punkt: 9. Soovi korral saab Klient TV-teenust muuta või lõpetada igal ajal.
2024 aasta omas seda ei leia.

Kas seda punkti 2024 aasta lepingus võib tõlgendada nagu eelmise aasta punkt 9-sat?: 3. Soodushinnad kehtivad 6 kuud alates teenuse tellimisest või kuni teenuse lõpetamiseni või
kuni ajutise lepingu peatamiseni ning Kampaania raames tellimusi võetakse vastu kuni
30.09.2024.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2024 17:28:18 vasta tsitaadiga

Kui teenuse tellimisel, lepingu tegemisel ei kuvata tähtaega, siis ei ole ka lõpetamisel probleeme.
Täna pole isegi mingitel mobiilipakettidel kus "tasuta" telefoni või soodustuse saab, siduvust. Lihtsal enne tähtaega lõpetamisel, tuleb soodustus või telefoni jääk kinni maksta.
Kodu ja TV teenustel pole midagi sellist juba üle 10 aasta olnud, tol ajal sai tasuta seadmeid tähtajaga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2024 19:40:40 vasta tsitaadiga

Kui on tehtud soodustus, siis tehnika puhul tähendab see soodustuse kaotamist kuni perioodi lõpuni ehk ei taha ei Telia ega klient tingimusi muuta sel perioodil icon_lol.gif
Ehk kui klient lahkub on tasu ikka soodustus + viimased osamaksed. Ehk rahaliselt on see siduvus kui pead maksma 2-6 kuu raha varem lahkumise eest.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2024 20:34:44 vasta tsitaadiga

Sõltub millist kampaaniat või soodustust võrrelda.
Kui liitudes saad digiboksi 1 kuu soodustusega siis see kehtib 1 kuu, sõltumata tv paketist või ka olemasolust.
Kui liitud soodushinnaga standard paketiga, saad liikuda soodustusega ka mini või family peale, vastav soodustus seal jätkub.
kõige parem ülevaade on enda iseteeninduses kui vaja mõnda teenust muuta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.10.2024 13:11:40 vasta tsitaadiga

Ma praegu vihastasin selle telia peale icon_evil.gif Ma võtan homme ühendust selle teliaga aga kas sellisel firmal on õigus niimoodi ähvardada ?
Mis see tähendab et parem Koduinternet parematel tingimustel; hakkavad kiirust alla tõmbama kuna loobusin hiljuti nende kirve hinnaga mobiilsetest teenustest ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 13:17:00 vasta tsitaadiga

telia 1 kliendina saad sama raha eest 2x kiirema/järgmise internetipaketi jah.
miks ähvardama, kui sa telia 1 tingimustest ühest teenusest loobusid, siis kukudki sealt välja ju.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.10.2024 13:20:03 vasta tsitaadiga

ei aga ma ei saa sellest aru et mis see tähendab et koduinternet parematel tingimustel ? jäi mulje et tõmbavad praegusel kiirust maha v ei tõmba ? et ma kvalifitseeru telia1 soodustuste tingimustele ? muu mind ei morjenda ... aga nad ei tohi mu alles jäänud koduinterneti hakata jamama
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 13:28:01 vasta tsitaadiga

Kui Telia 1 kampaania korras said näiteks 100/100 asemel 200/200 sama hinnaga, siis läheb 100/100 peale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 13:29:34 vasta tsitaadiga

Gap, tohivad küll. See ongi selline pakett. Umbes sama nagu poes kampaania osta 2 ja saad kolmanda tasuta. Sa ei saa nõuda ei seda et nad sulle kolmanda tasuta annaks kui esimest kahte ei osta ega ka seda, et ühe soodsama hinnaga annaks kui kolme ei taha.
Aga kuhu sa mobiilse neti kolisid? Kui juhtumisi sim kaart tööandja nimele vormistati, siis lase tööandjal sim kaardi kasutaja külge oma isikukood panna ja siis peaks ka pakkumine kehtima.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.10.2024 13:35:28 vasta tsitaadiga

noo selge siis thumbs_down.gif See on siis arusaadav nende puhul kõik peab olema komplektis... ei ma läksin tele2 piiramatu paketi võtsin see telia 40 euri maksta 20gb on üle mõistuse seda enam et laps käes ka seal paketis oli veel 8gb siis mulle jäi 12gb icon_neutral.gif

kui palju see 100/100 aeglasem on siis kui praegu on 200/200 ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 13:43:19 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
noo selge siis thumbs_down.gif See on siis arusaadav nende puhul kõik peab olema komplektis... ei ma läksin tele2 piiramatu paketi võtsin see telia 40 euri maksta 20gb on üle mõistuse seda enam et laps käes ka seal paketis oli veel 8gb siis mulle jäi 12gb icon_neutral.gif

kui palju see 100/100 aeglasem on siis kui praegu on 200/200 ?


Täpselt 2x aeglasem

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 13:47:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
noo selge siis thumbs_down.gif See on siis arusaadav nende puhul kõik peab olema komplektis... ei ma läksin tele2 piiramatu paketi võtsin see telia 40 euri maksta 20gb on üle mõistuse seda enam et laps käes ka seal paketis oli veel 8gb siis mulle jäi 12gb icon_neutral.gif

kui palju see 100/100 aeglasem on siis kui praegu on 200/200 ?


Puhtalt numbrite järgi jah 2x aeglasem. Aga see ei tähenda et veebilehed ilmtingimata 2x aeglasemalt avaneks.
Tunnetuslikult on erinevus kui liigutad suuri faile või on selle neti otsas palju kasutajaid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 14:54:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
noo selge siis thumbs_down.gif See on siis arusaadav nende puhul kõik peab olema komplektis... ei ma läksin tele2 piiramatu paketi võtsin see telia 40 euri maksta 20gb on üle mõistuse seda enam et laps käes ka seal paketis oli veel 8gb siis mulle jäi 12gb icon_neutral.gif

kui palju see 100/100 aeglasem on siis kui praegu on 200/200 ?
Mitu numbrit sul siis selle Telia 40€ sees oli? 2? Miks sa ometigi kasvõi Diil-i ei võtnud? 10€ & 50GB andmemahtu.
Rääkimata sellest et nö 'letialt' saaks veel eur-paar alla ja ka mahu veel 2x juurde.

Mul oli varem 300/300 pakett mis siis Telia1 all moondus 500/500. Eelmiste hinnatõusude ajal lasin selle 100/100 ehk siis 200/200 peale.
Ei tundnud mingit vahet.
Nüüd kui pakuti järgmise kiirusega paketti kuueks kuuks -50% võtsin selle, on jälle 300/300 -> 500/500, endiselt mingit vahet ei tunneta. icon_lol.gif
OK, mingeid installikaid olen alla tirinud siis näed et tulevad lõbusalt, aga kas ta tiksub nüüd 3 minutit või 5, pole nagu erilist vahet.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 15:05:15 vasta tsitaadiga

Win17 iso faile ei tiri, siis vahet ei märka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2024 15:07:36 vasta tsitaadiga

bladerunner, diil ei kõlba telia1 jaoks
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.10.2024 15:53:08 vasta tsitaadiga

bladerunner, 2 nr oli ... laps 9 aastane tema juu ei saa veel eraldi olla icon_rolleyes.gif aga las ta siis jääb tänud teile vastuste eest .. .mingeid suuri faile ei tiri lihtsalt mõtlesin kui aeglaseks veel jääda saab ... eks näeb siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2024 10:55:43 vasta tsitaadiga

Ii Soome.
Toimetan Norra Telia internetiga, Eesti Telia ei toimi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2024 13:19:39 vasta tsitaadiga

Mul on üks vana telefoninumber mille ma tahaks nö tallele jätta, et keegi teine ei saaks numbrit tulevikus ära võtta. Kas kellelgi on aimu kas ja kuidas sellist asja saab teha?

Telia suppordist küsisin, öeldi, et nende poolt ainuke lahendus ajutine lõpetamine mis on 90 päeva tasuta ja peale seda mingi €1.50ish kuus. Samas kuskil okidokis jms müüakse vanu 7-kohalisi numbreid ja ma sügavalt kahtlen, et need müüjad on 20 aastat nende numbrite hoidmise eest €1.50 kuus maksnud...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2024 13:58:38 vasta tsitaadiga

Liiguta näiteks Elisasse, seal vist oli ühekordne tasu 3€ kanti ja selle eest peatus kuni aastaks. Pead ainult hoolega jälgima millal see aeg täis tiksub, siis pead korraks peatumise lõpetama ja uuesti peatama.
Telias ma ei tea, võib-olla saad nii ka, et kui see 90 päeva täis tiksub, siis korraks lõpetad peatumise ja peatad uuest.
Põhjus miks sa seda tasuta sahtlis ei saa hoida on see, et operaator peab numbrite eest TTJA-le mingit obrokit maksma. See jälle ongi selleks, et keegi endale ebamõistlikult palju numbreid kokku ei ahnitseks ja nendega äritsema ei hakkaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.10.2024 14:19:59 vasta tsitaadiga

Codecci kirjutas:
Mul on üks vana telefoninumber mille ma tahaks nö tallele jätta, et keegi teine ei saaks numbrit tulevikus ära võtta. Kas kellelgi on aimu kas ja kuidas sellist asja saab teha?

Telia suppordist küsisin, öeldi, et nende poolt ainuke lahendus ajutine lõpetamine mis on 90 päeva tasuta ja peale seda mingi €1.50ish kuus. Samas kuskil okidokis jms müüakse vanu 7-kohalisi numbreid ja ma sügavalt kahtlen, et need müüjad on 20 aastat nende numbrite hoidmise eest €1.50 kuus maksnud...

lase esinduses kõnekaardiks teha ning siis maksad iga 6 kuu tagant 3€ peale et kaarti edasi kehtiks. Vahepeal võid koguneva ettemaksuga midagi kasulikku ka teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2024 14:24:40 vasta tsitaadiga

Kas kõnekaardi numbrit on võimalik kuidagi tagasi saada kui sim kaart peaks kaduma või katki minema?
Vana 7 kohaline number pole ju miski suva kõnekaart millega juhul kui miskit juhtub ostad poest uue ja eriti ei põe.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2024 14:25:12 vasta tsitaadiga

Codecci, Võta mõni soodne andmeside peale ja kasuta mõnes tahvlis, 4G turvakaameras, autos mis simi vajab, lapse nutikellas vms. seadmes ja siis ei vedele sim ning number tühja. Kui on muidugi, kuhu kasutada.
Kui pole, siis ükskõik kus võrgus ta ka vedeleb, mingi aja jooksul miskit maksad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.10.2024 16:15:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas kõnekaardi numbrit on võimalik kuidagi tagasi saada kui sim kaart peaks kaduma või katki minema?
Vana 7 kohaline number pole ju miski suva kõnekaart millega juhul kui miskit juhtub ostad poest uue ja eriti ei põe.

Vähemalt Superi puhul oli minuarust mingi võimalus seda kuidagi isikustada, siis sai sellega ka teeninduses asjatada ja vajadusel ka kaarti taastada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2024 00:13:52 vasta tsitaadiga

Oh, Telias oli koondamisest ikkagi kasu - kahekordistavad netikiirust ja hind ei muutu icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2024 10:28:12 vasta tsitaadiga

Huvitav kas mu 200mbit ka tõuseb suuremaks, peab meili tsekkima
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2024 11:54:19 vasta tsitaadiga

kusjuures tõesti, juba aastast 1995 olen ma märganud et on vaja netti, kahjuks eestisse see veel saabunud pole. milall saabub, seda ei tea keegi. pole leitud ka ühtegi isikut, kes suudaks mure lahendada.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2024 12:03:45 vasta tsitaadiga

Sul on meditsiinilist abi, mitte internetti vaja.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2024 00:18:03 vasta tsitaadiga

Tsekkisin arve pealt. Ongi tasuta 200 pealt 500 mbit pandud thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.11.2024 18:39:55 vasta tsitaadiga

Sama siin. Kiirus 500.
Mille arvelt see siis on? Ei usu et lihtsalt heast tahtest.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2024 19:14:30 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Sama siin. Kiirus 500.
Mille arvelt see siis on? Ei usu et lihtsalt heast tahtest.


Arve tuleb hiljem icon_razz.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2024 20:13:47 vasta tsitaadiga

Kodunetti ka saab mingi kampaaniaga kuskilt kysida veel? Sobiks ka 100/100
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2024 21:09:49 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Sama siin. Kiirus 500.
Mille arvelt see siis on? Ei usu et lihtsalt heast tahtest.

Koondatud töötajate arvelt ikka.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2024 22:29:16 vasta tsitaadiga

Seoses suurenenud küberrünnakute hulgaga tõuseb turvaneti hind kahekordseks varsti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2024 14:36:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Liiguta näiteks Elisasse, seal vist oli ühekordne tasu 3€ kanti ja selle eest peatus kuni aastaks. Pead ainult hoolega jälgima millal see aeg täis tiksub, siis pead korraks peatumise lõpetama ja uuesti peatama.
Telias ma ei tea, võib-olla saad nii ka, et kui see 90 päeva täis tiksub, siis korraks lõpetad peatumise ja peatad uuest.
Põhjus miks sa seda tasuta sahtlis ei saa hoida on see, et operaator peab numbrite eest TTJA-le mingit obrokit maksma. See jälle ongi selleks, et keegi endale ebamõistlikult palju numbreid kokku ei ahnitseks ja nendega äritsema ei hakkaks.


pppd kirjutas:
Codecci kirjutas:
Mul on üks vana telefoninumber mille ma tahaks nö tallele jätta, et keegi teine ei saaks numbrit tulevikus ära võtta. Kas kellelgi on aimu kas ja kuidas sellist asja saab teha?

Telia suppordist küsisin, öeldi, et nende poolt ainuke lahendus ajutine lõpetamine mis on 90 päeva tasuta ja peale seda mingi €1.50ish kuus. Samas kuskil okidokis jms müüakse vanu 7-kohalisi numbreid ja ma sügavalt kahtlen, et need müüjad on 20 aastat nende numbrite hoidmise eest €1.50 kuus maksnud...

lase esinduses kõnekaardiks teha ning siis maksad iga 6 kuu tagant 3€ peale et kaarti edasi kehtiks. Vahepeal võid koguneva ettemaksuga midagi kasulikku ka teha.


indrpo kirjutas:
Codecci, Võta mõni soodne andmeside peale ja kasuta mõnes tahvlis, 4G turvakaameras, autos mis simi vajab, lapse nutikellas vms. seadmes ja siis ei vedele sim ning number tühja. Kui on muidugi, kuhu kasutada.
Kui pole, siis ükskõik kus võrgus ta ka vedeleb, mingi aja jooksul miskit maksad.

Tänud kaasa mõtlemast thumbs_up.gif

Elisa väitis, et nende juures saab täitsa tasuta hoiustada ja Tele2 ütles, et numbri peatamine kus ei pea maksma kestab aasta ja siis peab uuesti iseteenindusest selle peatama, aga lõpuks jäin ikkagi Teliasse kus numbri broneerimine maksab €0.63 kuus, sest nad pakkusid igasuguseid muid hüvesid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2024 23:08:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oh, Telias oli koondamisest ikkagi kasu - kahekordistavad netikiirust ja hind ei muutu icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõnus, panin koju ka 500/500 enam ei saa arugi kas oled tööl või kodus

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 11.11.2024 21:01:54 vasta tsitaadiga

Mingi värk Telia ruuteriga Genexis pure 500.
Viskab wifi välja. Ja logist vaatan alati sama error:


"failed to read /etc/ethers: No such file or directory"


Logis igast muid asju veel, kuid see on alati samal ajal kui neti kadumine.

Ruuterile täis reset?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2024 21:56:34 vasta tsitaadiga

Võid proovida. Mu vanake DG301a hakkas näiteks mingil hetkel EEPROM-i vigu andma mida siis täieliku resetiga ravida sai. Samas hetkel olematu koormuse all toimetab juba mitmendat aastat probleemideta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 12:21:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks öelda, mis kasu on info@ ja tugi@ telia.ee kui neilt tuleb tagasi vaid robot? mileks neid maile siis vaja on?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 13:09:38 vasta tsitaadiga

Sa oled ammu blacklistis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 13:45:34 vasta tsitaadiga

pole lugu, meil on emaile veel, millelt kirjutada
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.