Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 10:23:05 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120319374/telia-koondab-eestis-160-tootajat

10%
Eks siis kuutasu langeb thumbs_up.gif

Looda sa. Nad ju tulevad siin vaevu ots otsaga kokku. 10% hinnatõusu ikka

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.09.2024 10:55:10 vasta tsitaadiga

Nojah, omanikutulu väljamakse tegi vaeseks. Samas see neil nagu nagunii veel soodusmääraga. Lisaks Nokia ja Zyxel asemel võetud müüki ZTE 5G purgid, ju siis näpud tõesti põhjas et taas hiinlaste jama müüma hakkasid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 11:04:57 vasta tsitaadiga

Jõulutunneli peaks see aasta teliale tegema...saneerimine pole kaugel icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 12:05:49 vasta tsitaadiga

Enam eiu saagi seadeid siis välja osta?

15.10.2024 muutuvad Telia internetiühenduse teenuste kasutamise tingimuste p 9 ja 10 parema kasutuskogemuse pakkumiseks ja
tulenevalt seadusest p 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Ringmajanduse toetamiseks muutuvad seadmeüüri tingimuste p-d 4.1 ja
5.3 [vt telia.ee/seadmeyyr)]. Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Edaspidi pole enam võimalik üüriseadet välja osta. Üürilepingu lõpetamisel tuleb seade Teliale tagastada.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia tingimusi muuta ärikeskkonna muutumisel,
teenuse asjaolude täpsustamiseks ning teenuse kasutamiseks paremate võimaluste loomiseks. Muudatustega mittenõustumisel on sul
õigus 1 kuu jooksul teenuste kasutamiseks sõlmitud lepingud lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2024 12:34:02 vasta tsitaadiga

"Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit"

Kas loen sellest välja, et kui mul on mitte Telia poolne ruuter, siis teenuse hind võib muutuda?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:33:14 vasta tsitaadiga

Ma saan sellest aru nii, et kui oled juba seadme välja ostnud, siis võid seda edasi kasutada.
Kas oma seadet, mille kuskilt mujalt oled ostnud ja mida Telia kaugelt hallata ei saa, saab/tohib kasutada, seda sealt välja ei loe.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 14:11:19 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
"Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit"

Kas loen sellest välja, et kui mul on mitte Telia poolne ruuter, siis teenuse hind võib muutuda?


Loe nüüd see lauseosa sealt uuesti läbi ja saad aru mida mõeldi.

tsitaat:
Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.09.2024 15:34:42 vasta tsitaadiga

Teenuse hind ei muutu. Punkt. Lause läbi. Lähme edasi.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 17:24:46 vasta tsitaadiga

Maksud ei pidanud ka tõusma. Punkt icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 04.09.2024 18:01:33 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nojah, omanikutulu väljamakse tegi vaeseks. Samas see neil nagu nagunii veel soodusmääraga. Lisaks Nokia ja Zyxel asemel võetud müüki ZTE 5G purgid, ju siis näpud tõesti põhjas et taas hiinlaste jama müüma hakkasid.


Nagu rahvusvahelisel börsiettevõttel ikka - kui emafirmal hakkavad näpud põhjas olema siis siis hakatakse ka tütarettevõtetest raha välja pumpama. Börsiettevõtte esmane eesmärk on teenida aktsionäride huve e. teha mida tahes selle nimel et aktsia hind ikka tõuseks...

P. S. Kui aktsionärid peaks ühel hetkel arvama, et vaesemate tütarkontorite ülalpidamine ei ole enam otstarbekas, võivad rootslased need hoopis maha müüa - ja siis ei ole üldse võimalik ette arvata mis "Eesti Telekomi järglasest" saab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 18:25:53 vasta tsitaadiga

STV ostab ära.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 19:21:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Ema korteris kunagi oli STV, seda vist ei julgeks vaenlaseke ka soovitada. Olematu klienditeenindus, ebastabiilne teenuse kvaliteet ja muidugi täielikult umbkeelne kogemus thumbs_down.gif
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2024 19:33:50 vasta tsitaadiga

Täna Superi äppi käivitades tulu enne uued kasutustingimused läbi lugeda.
Üks punkt oli naljakas. Ühesõnaga rakenduse kasutamine on omal vastutusel. Kui midagi ei tööta või ei meeldi, siis lase maha ja mine eluga edasi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:11:18 vasta tsitaadiga

Sain paar nädalat tagasi sellise meili Telialt

Oleme märganud, et viimase kuu jooksul on sul aadressil ........ ...... maakond olnud Koduinternetiga muresid või küsimusi.  

Kuidas sa praegu oma ühendusega rahul oled?
Kui internetiga on endiselt probleeme, soovitame uurida järgmisi võimalikke lahendusi.

Kas sinu Koduinterneti kiirus on tänaseid vajadusi arvestades piisav?
Näiteks on viimaste aastatega muutunud üha populaarsemaks erinev striimingsisu, kaugtöö ja videokõned, mis vajavad tõrgeteta toimimiseks aina suuremaid internetikiiruseid.

Oma internetiteenust saad mugavalt seadistada või hallata nii Telia iseteeninduses kui Minu Telia äpis?
Seal saad näha ja muuta oma Koduinterneti kiirust, tellida või tagastada üüriseadmeid või tellida täiendavaid teenuseid nagu Smart Wifi võrgulaiendajad. Sisenen iseteenindusse.

Kas sinu ruuter võiks vajada uuendamist? Või peaks selle tõstma teise kohta? Või on asi hoopis kaabelduses?
Inimesed puutuvad ikka ja jälle kokku olukorraga, kus koduse võrgu kiirus osutub madalamaks kui konkreetne pakett justkui võimaldaks. Loe peamiste põhjuste kohta, mis koduinterneti kiirust kärbivad.

Kas teadsid, et saad diagnostika lehelt mugavalt kontrollida oma Telia teenuste ning seadmete toimimist?
Vajadusel anname personaalsed samm-sammulised juhised, mille abil ise näiteks võrku või ruuterit seadistada või äikesest tingitud tõrkeid lahendada.
Parimat ühendust soovides
Telia

Ainuke asi mida muutnud olen on see, et enda lauaarvutis aktiveerisin üle pika aja vpni (ja kõik selle teenusega kaasnevad turvateenused).

Muud midagi teinud pole.

Kas see on spam või ongi personaalselt kodukoht nö jälgimise all?

Mingit kiirusekadu märganud pole ja ruuter on 400prime .
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:30:55 vasta tsitaadiga

aff, Kui on mõistlikult aadressilt tulnud siis on ikka õige kiri.
See kaughaldus mida Telia automaat toimetab, hõlmab liini katkemisi, ühenduse häireid, kiirusepuudust, wifi tõrkeid ruuteri ja seadmete vahel. Kõik see mida näed iseteeninduses Online Abi diagnostika all.
Kui seal on pikemalt mingi korduv mure, siis võib tulla vastav kiri.
Teinekord võib olla see ka märkamatu rike mille peale kiri tuleb või siis klient ei taju probleemi, isegi kui DSL ööpävas 5x maha käib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:53:37 vasta tsitaadiga

aff, 22.08 sain ka samasuguse kirja:
"Oleme märganud, et viimase kuu jooksul on sul aadressil XXX, Tallinn, Harju maakond olnud Koduinternetiga muresid või küsimusi."

Nädal enne seda oli korra võrgukatkestus, NAS teavitas et
>> Connection to XXX has been lost since 2024-08-15 11:10:04 ja
>> Connection to XXX has been resumed since 2024-08-15 11:16:46

Ruuteri Uptime 103 days 1 hour 31 minutes 54 seconds

Ju siis sellele võrgukatkestusele reageeritigi. Samas ise olin ma sel ajal tööl ning reaalset katkestust ei märganudki.


RCC, meditsiinilist abi pole kaalunud otsida? Vaikse ruumi ja tablettidega peaksid oma pea korda saama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:53:58 vasta tsitaadiga

Mõnes mõttes on hea kui miski või keegi teavitab probleemidest millele tähelepanu pöörata.
Eesti Energia, Syno Nas ketta või toitemured koos UPSiga, Ubiquiti ruuter, Teenusepakkujad jms.
Teinekord pole aega lihtsalt ise kontrollida, kas oli miskit.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2024 11:35:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hetkel on häiritud Telia kõneside
Kliendid ei saa mobiiliga kõnesid alustada. SMS teenus peaks esialgsetel andmetel toimima.

Samuti võib kõneside puhul proovida enda seadmest VoLTE kõneside välja lülitada, et proovide sel moel kõnesid teha GSM ehk 2G võrgus.
Telia on probleemist teadlik ning tegeleme põhjuste väljaselgitamisega.

Telia tuletab meelde, et mobiilside häirete ajal saab hädaabi korral helistada numbrile 112 teiste operaatorite võrke kasutades. Selleks tuleb helistamise eel eemaldada mobiiltelefonist SIM-kaart või teha mobiiltelefonile taaskäivitus ja PIN-koodi sisestamise asemel helistada hädaabi numbrile.

Jagame uut infot kohe kui see olemas on.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 12:13:30 vasta tsitaadiga

Valed inimesed said koondamisteate.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 12:22:20 vasta tsitaadiga

Nii odavalt ei saagi kvaliteetset teenust pakkuda icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 12:23:08 vasta tsitaadiga

Exceli tabelis näeb ju ilus välja kui kõrgema palgaga tegelased koondada ja rookied alles jätta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2024 12:26:20 vasta tsitaadiga

Mul oli just 11:30-11:45 ajaks 123 tagasihelistamine tellitud. Nüüd siis tean miks kõnet ei tulnud. icon_lol.gif

Või konkreetne helistaja koondati just ära

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.09.2024 12:27:28 vasta tsitaadiga

ärga ilkuge, nii väikese kasumiga ei saagi ju pädevaid inimesi palgal hoida ega kvaliteetset teenust pakkuda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.09.2024 12:32:12 vasta tsitaadiga

Teenuse kasutamine ebaõnnestus icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2024 12:46:08 vasta tsitaadiga

Super kõnekaardi äpp peksab segast thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 12:47:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Super kõnekaardi äpp peksab segast thumbs_down.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11513719#11513719

Sest ta võib

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2024 12:55:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT, jah, olen kursis, lihtsalt väljendasin vingu
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2024 13:00:07 vasta tsitaadiga

Tundub et kõneteenus on ka nüüd as-is põhimõttel ja ei tagata töötamist.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 13:01:25 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Tundub et kõneteenus on ka nüüd as-is põhimõttel ja ei tagata töötamist.


Helistamine on so 90's... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2024 13:02:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Telia kõneside teenuste töö on suures osas taastunud

Täna aset leidnud tehnilise intsidendi tõttu olid häiritud Telia kõneside teenused.

Orienteeruvalt kella 12:30 paiku õnnestus teenuste töö taastada.

Klientidel, kellel esineb veel teenuste kasutamisega muresid, soovitame teha oma seadmele taaskäivitus.

Telia tuletab meelde, et mobiilside häirete ajal saab hädaabi korral helistada numbrile 112 teiste operaatorite võrke kasutades. Selleks tuleb helistamise eel eemaldada mobiiltelefonist SIM-kaart või teha mobiiltelefonile taaskäivitus ja PIN-koodi sisestamise asemel helistada hädaabi numbrile.

Rikke põhjuste väljaselgitamiseks järgneb täpsem analüüs.

Palume siiralt vabandust kõigil klientide ees, keda rike mõjutas!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.09.2024 13:49:18 vasta tsitaadiga

Neile tundub meeldivat see tiblade laadne luuletamine, reaalsuses tuli esimene kõne 12:57 läbi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 14:30:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
siinus kirjutas:
Tundub et kõneteenus on ka nüüd as-is põhimõttel ja ei tagata töötamist.


Helistamine on so 90's... icon_rolleyes.gif


Ja alternatiivid on? Installi omale n+1 äppi, et saaks suhelda selle kaudu, mis härral/proual olemas on?
Kõne ja SMS on ainukesed, mille puhul kõigiga toimib. E-post muidugi ka, aga see on tüütu reaalajas suhtluse jaoks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2024 14:52:52 vasta tsitaadiga

Ja teliaga on suht võimatu suhelda teisi kanaleidpidi
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 14:59:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kõne ja SMS on ainukesed, mille puhul kõigiga toimib.


Unista edasi, hotakse hääletu peal ja parimal juhul, helistatakse sulel nädala pärast tagasi, et "õu...vaatasin siin, et mul siin mingi vastamata logis..." icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 05.09.2024 15:09:24 vasta tsitaadiga

Häh - neil ei toimi isegi SMS korralikult, sest seda puudutav teade jõudis kohale alles 13:41.

Andmeside keerati tuksi juba suvel, nüüd hakati koondama ja kõneteenused käivad lõpuks ka nagu juhtub. Naljanumber, mitte turuliider.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2024 15:55:04 vasta tsitaadiga

genekas kirjutas:
Häh - neil ei toimi isegi SMS korralikult, sest seda puudutav teade jõudis kohale alles 13:41.

Mis teade?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 17:42:08 vasta tsitaadiga

Kusjuures telia fiiber connection on nii umbes gigabiti asemel tuleb ainult 100Mbit huawei pidi ju in olema parim maailmas. Paistab jah tegelt neil rahi probleemid kui koondavad.
See huawei tuleks bännida nii nagu osades riikides juba tehtud. Kui eestis huaweid ei bännita siis pole me ka liitlased ja ei kuulu lääne maailma. Kuid see on jama tegelt ma pidin linna minema keskpäeval kontakti ei saanutki sest telia number ja see veel hullem asi kui 112 ka ei funka. Nii või teisiti laulavad jälle puhtaks nagu alati.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 05.09.2024 17:44:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 17:44:13 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
Kusjuures telia fiiber connection on nii umbes gigabiti asemel tuleb ainult 100Mbit huawei pidi ju in olema parim maailmas. Paistab jah tegelt neil rahi probleemid kui koondavad.
See huawei tuleks bännida nii nagu osades riikides juba tehtud. Kui eestis huaweid ei bännita siis pole me ka liitlased ja ei kuulu lääne maailma. Kuid see on jama tegelt ma pidin linna minema keskpäeval kontakti ei saanutki sest telia number ja see veel hullem asi kui 112 ka ei funka,
see pigem sul lokaalne mure. Suht max kiiruse lähedaselt tuleb muretult
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 17:52:23 vasta tsitaadiga

Kus ta lokaalne on minu enda seadmetega kungi probleeme ponud teist päeva telia enda kola järgi ja sellega ka probleemid. Minul varem pole olnud et ainult tõesti 100 tuleb nii download kui upload. Tegelt peaks tulema Gigabit. Aru ma ei saa miks peab nene kola kasutama kui see ei toimi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 17:54:47 vasta tsitaadiga

XeStAiSy, saada PS mulle, teeme korda kui kaugelt viga näha. Lõhnab küll pigem LAN patchi poole see viga aga näis.
Gigabit käib Huaweist ludinal muidu läbi.
PS, Huawei mobiilivõrgu osa on bännitud, fix võrgus pole probleemi kuid Telia liigub niikuinii XPON suunas ja Adtran uus lahendus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2024 17:59:22 vasta tsitaadiga

testisin, läbi huivei onti liigub tavapärane max kiirus.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 18:58:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Super kõnekaardi äpp peksab segast thumbs_down.gif

Mingi päev ei saanud ei netist, sms-ga ega kuidagi netipaketti tellida sellele. Igalpool mingi lambierror

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.09.2024 22:17:39 vasta tsitaadiga

Peale seda kui ma vahetasin oma paar kuud tagasi ruuteri Genexis Pure ED500 vastu mis mulle pähe määriti umbest aasta 2--3 tagasi kui mul muudeti 100/100 ära 200/200 vastu on net väga kahtlane. Eriti läbi wifi.
Mul oli ennem Inteno DG301 A-R1 ja polnud mingeid neti hädasi.
Vahetasin ruuteri ära et saaks tagatuppa läbi wifi Telia TV vaadata, kuna kaabeldaja ei saanud hakkama et seal toas oleks läbi kaabli digi tv.

Mul pmst kaob net ära ja just pidevalt mingi errori läbi HV foorumi. Võib olla on kokkusattumus, aga miskipärast on olnud see korduvalt just läbi HV lehe.
Ehk siis ma pole täheldanud et mujal leheküljel mul arvuti chrome või brave browseri kokku jooksutaks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 22:19:54 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
genekas kirjutas:
Häh - neil ei toimi isegi SMS korralikult, sest seda puudutav teade jõudis kohale alles 13:41.

Mis teade?

Lõpetasin lepingu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.09.2024 01:02:27 vasta tsitaadiga

ei saanudki mingit teadet.
Oli ka plaan valida konkurent, aga lepingut ei saa lõpetada kui ainus võimalus, helistamine, ei tööta...

koduinternetti ei saa üle viia kui kõik teenused juba staatiliste ipv4 ja ipv6 aadresside järgi paika loksund. Aga eks vaikselt peab selle tee ette võtma jah

majja tuleb nii telia, elisa kui stv fiiber. Vaatame, kas saab kaubale...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 06.09.2024 13:10:42 vasta tsitaadiga

STV pakub IPv6 ühenduvust, Elisa fiibri osas ei oska kommenteerida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2024 13:52:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Rikke põhjus
Rikke põhjustas tarkvaraline viga kõneside süsteemis, millest oli mõjutatud osa Telia võrgus tehtavatest kõnedest

Rikke lahendamise ajavaade ja tehtud tegevused rikke kõrvaldamiseks:
• 10:56 rikke algus, esmane kliendimõju, mis hakkab eskaleeruma.
• 11:00 Monitooringu süsteem registreeris esimesed alarmid.
• 11:02 Info rikkest jõudis operatiivjuhile. Toimus eskalatsioon ja algas kriisimeeskonna moodustamine.
• 11:28 Kõned mobiilside võrgus osaliselt töötavad. Juurpõhjuse lokaliseerimine jätkub. Kaasatud tootjapoolne tugi.
• 11:50 Juurpõhjus lokaliseeritud, rakendatava lahenduse analüüs käimas.
• 12:18 Lahendus jõustamisel.
• 12:28 Rike kõrvaldatud, kõneside toimib.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2024 14:35:06 vasta tsitaadiga

Tore. Aga nende SMS et "Hetkel on häiritud Telia kõneside. 112-ga saab ühendust, kui eemaldada SIM-kaart või teha telefonile taaskäivitus ja PINi asemel valida 112." jõudis minuni 13:21 ehk peaaegu et tund peale rikke (väidetavat) likvideerimist.
Täiesti mõttetu risustamine. Kui SMS-de saatmine rikke ajal ka ei toiminud, siis oleks võinud nad ise nende endi poolt genereeritud SMS-d järjekorrast maha võtta peale rikke likvideerimist.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 06.09.2024 15:51:04 vasta tsitaadiga

Mulle saabus 13:41 ühele numbrile ja teisele ei saabunudki - nii et see järjekord oli neil umbes piisavalt kaua...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 09.09.2024 19:37:39 vasta tsitaadiga

Ja nüüd ei funka Superi äpp. Sisselogida ei saa, mingi error.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.