Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 10:43:57 vasta tsitaadiga

Minule vastus:


Alustan järjest: Millal Tele2 "Stand Alone" (SA) 5G võimekust võimaldama hakab- pole hetkel teada millal ja kas üldse.

Mis puudutab muudatusi:

Ka Tele2 jaoks on kõik hinnad täna tõusnud ning tänaste hindadega ei saa me oma teenuseid kvaliteetselt edasi pakkuda. Selleks, et me saaksime oma võrku edasi arendada, uusi maste rajada... on meil vaja hindu korrigeerida. Isegi pärast muudatusi olema jätkuvalt parimate hindadega operaator.

Tänseks on tegu paketide vahetusega ja koos sellega ka uued soodustused. Soodustuse protsent jääb samaks, muutub baashind ja sellest tulenevalt ka uus soodustus erineb.

Muudatused on üldised kõikidele meie klientidele.

Uues paketi uus soodustus erineb 3€ võrra ( paketi väärtus 29,99€)

Näiteks hetkel Teil EUs interneti mahtu 25gb- Uue 5G piiramatuga -39 gb.

Ükski soodustus ei saa olla jäädav, aga alati oleme olnud ja oleme paindlikud ja vastutulelikud mõistlike hindade poolest.

Kuna meil päevapõhine arvestus, siis kõik mis paketis on, piiramatu internet, võimalus piiramatult helistada ja saata sms - tasute päevas ainult 0,43€.

Mõnusat suve
----



Ehk lühidalt, kõigile ühe puuga ja ükski soodustus ei saa olla jäädav, ka mitte ette nähtud kokku lepitud periood.

Kokku viis numbrit ja kokku tuleb tõus 15€ (2 x suuremat tarbimist, 2 x telekale õhtused pildi manageerijad ja 1 x tagavara telefon kõnedeks).
Peab vist uksi kulutama hakkama.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 11:06:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Minule vastus:


Alustan järjest: Millal Tele2 "Stand Alone" (SA) 5G võimekust võimaldama hakab- pole hetkel teada millal ja kas üldse.
Näiteks hetkel Teil EUs interneti mahtu 25gb- Uue 5G piiramatuga -39 gb.
Peab vist uksi kulutama hakkama.



ja nüüd sina küsi, et kui seda võimekust pole, kuidas sa siis mulle üldse 5g-D müüa saad? mingid humoristid, kohalikud naljad? vms. oh kuidas mulle meeldib see eesti olematu netiturg

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2024 11:15:05 vasta tsitaadiga

Paraku tundub, et keegi ei oma masti seda mahtu, et 5G tegelikult pakkuda. Hiljutine kogemus Pangodi ääres. Diil 140mega kiirus, elisa 3 icon_lol.gif
Tartus kontoris tele2 piiramatu 10-100 vahel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 13:39:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Paraku tundub, et keegi ei oma masti seda mahtu, et 5G tegelikult pakkuda.


Link ei ole kunagi teemaks, seda on alati enam kui küll. Enamasti 10G kui vajadus pole rohkemaks. Raadioliides on see pudelikael ja seal tulevad mängu sagedusressurss ja loodusseadused. Ära korruta seda lingi juttu igas oma postituses nagu operaatorid ei oskaks oma transiiti planeerida.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2024 14:48:06 vasta tsitaadiga

See ju jagatud, see ei ole fikseeritud ühele mastile.
Ehk on küll asja uba saamatu planeerimine ja raha kokkuhoid
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 15:45:35 vasta tsitaadiga

Tõsi ja mitte tõsi. Oleneb objektist ja asukohast. Kus on ahelad siis jah seal on jagatud aga seda ressurssi hakatakse laiendama juba siis kui 50-60% mahust täis on. Ei ole mõtet ise oma peas probleeme välja mõelda. icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2024 15:57:40 vasta tsitaadiga

Probleemiks on tavaliselt praktika mitte teooria. Nagu Telia teema tõestab icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 15:28:27 vasta tsitaadiga

antud hinnatõstmise mailis on üsna ülbe ütlemine:

---Juurahuvilistele: lepingu tingimuste muutmise õiguslikud alused on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 1 ning Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimuste punkt 4.---
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2024 15:51:24 vasta tsitaadiga

Hetkel veel pole keegi proovinud muuta: mõlema numbri lepingus kirjas...Püsiv soodustus .
Väidetavalt peaks selle tähendus olema 2 aastat...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 17:28:19 vasta tsitaadiga

kirjutas:
Täiesti mõistan, et saite lubaduse soodustusele antud perioodiks. Kuid Tele2 on õigus muuta lepingus määratud paketi tingimusi vastavalt allolevatele muudatustele.
Lisan siia lepingu tingimuse punktid:
Tele2 saab muuta ühepoolselt lepingut, kui see tuleneb seadusest ja/või esineb mõni järgnev olukord:
kui vajadus selleks tuleb muudatustest seadustes või kui pärast lepingu sõlmimist muutuvad lepingu sõlmimise aluseks olnud asjaolud ja sellega kaasneb Tele2-l lepingu täitmise kulude oluline suurenemine;
kui vajadus selleks tuleneb valdkonna või teenuste tehnilisest või sisulisest arengust, teenuste kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomisest või vajadusest täpsustada teenuste osutamise või kasutamisega seonduvat;
kui vajadus selleks tuleneb õigusaktidest, järelevalve- või kohtupraktikast.
Tele2 võib muuta hinnakirja, kui hinnakirjas olevad tasud ja tingimused on nende kehtestamise ajaga võrreldes muutunud. Hinnad võivad muutuda tarbijahinnaindeksi, tööjõu- või muude sisendkulude, teenuse ulatuse, -parameetrite või muu sarnase muutumisega.



No jah, kirjutasin kolme numbri asjus Elisasse, 30 päeva ooteaeg vastuseks, kuid septembrini Tele2's aega olla veel.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.07.2024 14:07:09 vasta tsitaadiga

Ma just tulin Elisast, seal ei saadetud isegi meilile teavitust muudatustest. Lihtsalt kirjutati 3x kallim pakett välja, mitte samaväärne(vahe kusagil 2-3€ vana paketiga).
Kõigil vaja hiigelkasumeid kokku kühveldada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 20:29:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba Tele2-est hakanud ära minema peale hinnatõusu kirja ja saanud parema või endise hinna tagasi?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 21:45:16 vasta tsitaadiga

Elisalt ootan vastust kahele numbrile ja üks (uue hinnaga 13€) läheb kõnekaardiks 1€ kuus = 50 min kõneaega (varu telefon vanematel hädajuhtumiteks).
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 22:48:26 vasta tsitaadiga

11->15€
Peab natuke pakkumisi võtma


Kui mandri eestis väga ei saa levi üle nuriseda siis muhus ja saaremaal on asi ikka tihtipeale täiesti pekkis... Põhimaanteelt ära keerad kuhugi matkarajale, vaatamisväärsuse juurde ja juba istub telefon 2G-s, heal juhul 3g-s.
A vb see kõigil sedasi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.07.2024 08:23:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
11->15€

puhatalt selle 5G jutuga?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 08:29:31 vasta tsitaadiga

8->10.99

Võtan vist selle 50GB diil pakkumise 7,99 kahele numbrile. kuna nagunii ei kulu nii palju datat + saan töösimi piiramatu panna oma telefoni, seega oleks vaja ainult mingit basic kõnepaketti. Kolmanda piiramatu paketiga mõtlen mis teen, äkki võtan ikkagi koju püsiühenduse

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.07.2024 08:33:43 vasta tsitaadiga

Tööl veel ei tõstetud?
Kui nad mingil põhjusel mul muutma lähevad, siis tuleb töönumbritelt ikka korralik tõus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 10:52:23 vasta tsitaadiga

Mul oli 7 €, tuleb 9.99 € piiramatu. Mul 3 numbrit, seega hinnatõus 9 eur. Nüüd ei teagi, kas hakata ühe numbriga katstama kas saab hinna alla tagasi. Eelmine kord sain.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 11:53:34 vasta tsitaadiga

päris karm hinnatõus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 11:58:47 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
11->15€

puhatalt selle 5G jutuga?

Mina ei tea mis jutuga. 5G juba ammu olemas icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 12:10:14 vasta tsitaadiga

suht parm jutt siin teemas. telias piiramatu pakett 41€ kuus. 10€ või kasvõi 15€ per месяц on päris ok ju?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 12:59:01 vasta tsitaadiga

Pigem ajab harja punaseks fakt, et kevadel T2 minnes tehti hinnad ja kinnitati et 1 aasta neid ei torgita.
Kuna Elisa just sellise sigaduse tegi, siis sai espetsiaalselt mitu korda üle küsitud.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 13:26:36 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
suht parm jutt siin teemas. telias piiramatu pakett 41€ kuus. 10€ või kasvõi 15€ per месяц on päris ok ju?


Küsimus pole alati hinnas vaid ka lubaduste pidamises.
Kunagi Elisast liikusin Teliasse just sellepärast, et oma lubadusi ei peetud. Mitu erinevat inimest ajas erinevat juttu jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 16:19:59 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
Pigem ajab harja punaseks fakt, et kevadel T2 minnes tehti hinnad ja kinnitati et 1 aasta neid ei torgita.
Kuna Elisa just sellise sigaduse tegi, siis sai espetsiaalselt mitu korda üle küsitud.


Kuidas iseteenindus paketi hinda "sõnastab"? Sama küsimus vihik3-le ja Magic-le, kes kirjutasid, et Tele2 rikkus hinnagarantiid / püsivat soodustust. Kas teil e-mail / telefonikõne salvestus hinnapakkumisest on alles?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.07.2024 16:27:23 vasta tsitaadiga

Loe teemat ja vähem oma parmu juttu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 13:54:26 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
antud hinnatõstmise mailis on üsna ülbe ütlemine:

---Juurahuvilistele: lepingu tingimuste muutmise õiguslikud alused on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 1 ning Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimuste punkt 4.---

Kontor on eneseteadlikke tattnokkasid täis. Elukogenud inimene teaks, et "juurahuviliseks" olemine on normaalne nähtus ja ei pritsiks selle koha peal lollakat irooniat.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 21:25:18 vasta tsitaadiga

kontor on muide kaunikesti tühi ja alati kui ma tulen (pisteliselt) ei ole vajalikke kodanikke enamasti kohal. need nn. tattnokad ei teadnud summagi, mismoodi netti pannakse. olles nüd kursis ka reatöötajate (lett, telefon) it taseme ja silmaringiga, saab väita, et haridust selles valdkonnas vaja ei ole. astu aga uksest sisse ja hakka mingit mulli ajama.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 01:16:30 vasta tsitaadiga

Milleks tänapäeval üldse kontorisse vaja minna? icon_eek.gif
Ma pole pangaski pea 20 aastat käinid icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 10:58:44 vasta tsitaadiga

Miks peaks keegi operaatori kontoris käima regulaarselt?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.08.2024 16:44:40 vasta tsitaadiga

Miks on taevas sinine ja muru roheline?
Vb tööga seotud? Suur äriklient? Vms...

Pangas pole käinud küll, aga kui keegi(khm Crowdstrike khm) 0e täiskirjutatud faili saadab teele, siis on vaja küll sammud seada kontori poole. Kui just sukasäärde hõbelusikaid pole kogutud..

Seda on näha, mis saab kui massmeilid laiali saata. Kliendid jooksevad laiali ja isegi müügiinimese "mesimagus jutt" enam tagasi ei meelita...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 22:25:23 vasta tsitaadiga

Kontekst oli ju see, et mingi (krt teab, mis soost) tibin viskas kirja sisse nipsaka sõna "juurahuvilistele". Sa ei pea selleks kontorisse minema, et see kätte saada. Tema ka ei pea, tõenäoliselt istub kodukontoris. Kokkuvõttes on kontor ikkagi tattnokki täis. Krt, nagu tattnokale seleta...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 00:07:42 vasta tsitaadiga

tava piiramatu mis oli mul 12€, lükati nüüd selle 5g piiramatu peale 16€ eest, 5g oli enne ka ja muutus vist ainult see EL rändluse maht, mida anyway ei kasuta.
aga suht poogen ikka, kuni alla 20 on.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 15:43:01 vasta tsitaadiga

kontoris tuleb käia regulaarselt, et lapsettevõtetele neti panemist õpetada. sa ei kujuta ettegi, mis võhikud seal koos on. + mkm, ttja, riigikontroll, konk.amet jne.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 18:49:42 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
päris karm hinnatõus icon_biggrin.gif

paketinimetus "piiramatu" asemel on "5g piiramatu", +40% juurde ainult selle eest küsida?
tsitaat:
Seega. asja juurde minnes.
Oleme valja tulnud uute 5G mobiilipakettidega, mis pakuvad tippkiirust igas lahenduses.
See tähendab, et sulgeme olemasolevad paketid ja uuendame ka Sinu mobiililahendust.

no ei tea, see on puhas tsirkus. t2 paberil kirjas 5g-st mingi pudrujutt, mida ma selle 5g-a teen, mul telefonid/tahvlid ei toeta 5g.
kuskil 6 km linnast eemal suvimajas 2g/3g levi 1-2 pulgaga ~3mbit annab, linnas mul korterimaja katusel t2 antenn, aknast seda näen ca 10m kaugusel, ja tippkiiruseks on 4g 30mbit icon_lol.gif.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 20:18:35 vasta tsitaadiga

trip, No siis ostad uued telod/tahvlid mis toetavad 5G-d icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 11:33:54 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 11:43:09 vasta tsitaadiga

Pikalt Tele2 kunde olnud. Piiramatu pakett oli millalgi alla 10 euri, siis tõsteti 10 euri peale, ja nüüd viimane aasta oli 12 eur hinnaga. Tuli ka suvel mingil hetkel teade et 1 septembrist tõmmatakse 5G piiramatu paketi peale ala 16 euri hinnaga. See ajas kopa ette. Aastaid olnud erinevates puntides leviprobleemid, mõnes plekkmajas ei ole üldse netti, rääkimata sellest et keegi saaks sisse helistada või ise välja helistada (ala näiteks Tallinna LIDL poeketid = seal alati offline olek).
Kolisin üle teise võrku, aitab küll. Siiani rahul.
Aga hea oli vaadata, et kui teise operaatori SIM kaart juba automaati jõudis, ärkasid nii konkurent 2 kui ka Tele2. Piiramatuid pakuti ikka 10-13 euri vahel. Tele2 tahtis moosida alla 10 eurise 5G piiramatu paketiga. Aga noh sorry - hiljaks jäite. Hind oleks olnud hea, aga levi levi levi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 12:18:41 vasta tsitaadiga

Mulle tehti just piiramatu pakkumine üheks aastaks 22 eurot icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 31.08.2024 18:25:58 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Pikalt Tele2 kunde olnud. Piiramatu pakett oli millalgi alla 10 euri, siis tõsteti 10 euri peale, ja nüüd viimane aasta oli 12 eur hinnaga. Tuli ka suvel mingil hetkel teade et 1 septembrist tõmmatakse 5G piiramatu paketi peale ala 16 euri hinnaga. See ajas kopa ette. Aastaid olnud erinevates puntides leviprobleemid, mõnes plekkmajas ei ole üldse netti, rääkimata sellest et keegi saaks sisse helistada või ise välja helistada (ala näiteks Tallinna LIDL poeketid = seal alati offline olek).
Kolisin üle teise võrku, aitab küll. Siiani rahul.
Aga hea oli vaadata, et kui teise operaatori SIM kaart juba automaati jõudis, ärkasid nii konkurent 2 kui ka Tele2. Piiramatuid pakuti ikka 10-13 euri vahel. Tele2 tahtis moosida alla 10 eurise 5G piiramatu paketiga. Aga noh sorry - hiljaks jäite. Hind oleks olnud hea, aga levi levi levi.

Mis see parem lahendus oli?

Ma miski 13a klient olnud ja viimase paari kuu jooksul on ikka see interneti kvaliteet kohutavaks läinud. Kohtades, kus varem oli koguaeg stabiilne ühendus on täiesti nulli kukkunud. Hetkel loodan, et seotud selle uue 5g pakkumisega, et vanad 4g paketid võimalikult kehvaks ajada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2024 18:31:43 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Mulle tehti just piiramatu pakkumine üheks aastaks 22 eurot icon_rolleyes.gif


Sõge, mul läheb homsest kolm numbrit piiramatutega 8 eur pealt 10.99 peale. Panin numbri juba liikuma thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 31.08.2024 20:08:16 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Mulle tehti just piiramatu pakkumine üheks aastaks 22 eurot icon_rolleyes.gif


See on piiramatu koduinterneti tavahind (piiramatu maht ja piiramatu kiirus).
Telefonile muidu ikka odavamalt saanud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2024 12:53:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ampsu kirjutas:
Mulle tehti just piiramatu pakkumine üheks aastaks 22 eurot icon_rolleyes.gif


See on piiramatu koduinterneti tavahind (piiramatu maht ja piiramatu kiirus).
Telefonile muidu ikka odavamalt saanud.


Saab küll odavamalt aga kiirustega peab leppima. Praegune seis Tallinnas masti lähedal 4g vs 5g:

Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2024 14:12:48 vasta tsitaadiga

Irus
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 12:37:20 vasta tsitaadiga

Eelmise aasta kevadel sain Tele2 letialuse koos 5G-ga (5G ei mainitud), paar kuud hiljem kadus 5G märk sujuvalt ära, kuna taheti ilmselt eraldi juurde müüa. Nüüd küsiti 3€ juurde ja lubati 5G lisaks, aga pole seda linnas liikudes veel kuskil näinud. Kuidas teistel, kel varem polnud, kas tekkis 1. sept? Tel Samsa S23, rebooditud, SIM managerist SIM off/on tehtud, network mode 2G/3G kuni 5G/LTE/3G/2G full auto läbi näpitud. Üle 4G+ indikaatori ei lähe. Magistrali juures peaks nagu levima.

LTE kiirusel pole viga:



viimati muutis rex 03.09.2024 12:38:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 12:37:40 vasta tsitaadiga

Mul sama diil aga 5G ikka osades kohtades koguaeg olemas olnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 13:50:58 vasta tsitaadiga

5G on ikka koguaeg olemas olnud jah.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2024 12:22:06 vasta tsitaadiga

Täna telekahega eriti magus kogemus, Nimelt tahtsin ka olemasolevat 4g+ kodu netti 5g vastu ümber muuta, Helisatan siis esmalt klienditoele aga seal oli meeletu järts, Läksin siis iseteendindusse chati, oote järjekorras 10 nes, ok ootan... lõpuks kui liinile pääsesin võttis aega 1h20m, Saime juba paketi muudetud ja siis automaatne logout, teie sesioon on aegunud, uuesti sisselogides chati jätakta ei sa ja olete oote järtsus 20 nes. Mahe, kuna lepingu muutmine jäi pooleli ja kuidas ma uue ruuteri kättesaan jäi kõik kokkuleppimata tõmbasin neile kõne ja ootasin 30 minutit järjekorras ja sain lepingu muudetud lõplikult.
Aga see auto logut ja chati mitte jätkamis võimalus on neil kül jama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2024 17:59:10 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120323664/sten-argos-kui-kallis-on-sinu-telekomiteenus-tegelikult

Internet on odavam kui kohv. Ärge halage.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2024 19:47:54 vasta tsitaadiga

Kohvihinnad on tõusuteel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.09.2024 08:25:03 vasta tsitaadiga

Lisaks on päris loll keskmise palgaga võrrelda kuna see vaid statistiline keskmine. Mediaan oluliselt madalamal ja seal ju 50% saavad väiksemat palka. Nad kõik käivad seal Telia koolitusel koos?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.