|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.08.2024 11:32:37
|
|
|
| Kust võiks kohe letist raspberry touch ekraani saada Tallinnas?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.08.2024 23:12:58
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Kust võiks kohe letist raspberry touch ekraani saada Tallinnas? |
https://www.elfadistrelec.ee/et/manufacturer/raspberry-pi/man_rpi?redirectQuery=raspberry
kus see ladu asub, kus see 1 ekraan peaks olema, ei ole paraku teada. Ei usu, et Eestis.
Aga letis... usud päriselt, et see on võimalik? Eestis? Tallinnas? Naljaks hea küll.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.08.2024 10:12:42
|
|
|
Kellelgi Lelulugu 1 / Toy Story 1 eesti keelset vedeleb jagada, müügiks. DVD. VHS väga mitte, peab aparaadi Eesti teisest otsast tooma.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.08.2024 10:49:16
|
|
|
No ikka usun. Küsimise peale ennegi pea võimatut leidnud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.08.2024 13:23:08
|
|
|
Kust leida väändevedrusid, 180-200 kraadi, traat 0.8-1mm, 3-4 keerdu?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.08.2024 14:28:12
|
|
|
Pesulõksust
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
11.08.2024 14:59:11
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Kust leida väändevedrusid, 180-200 kraadi, traat 0.8-1mm, 3-4 keerdu? |
Kahjuks pole Alas-Kuul enam Rootsi Lesjöforsi ametlik esindaja Eestis. Mingil hetkel tellisin kraami otse pakiautomaati. Endalgi jälle ühtteist vaja, eks peab Hiina poole vaatama.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
11.08.2024 21:47:57
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Pesulõksust  |
Too ei sobi, liiga jõhkra "jõuga".
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.08.2024 22:23:23
|
|
|
Google ei anna jah midagi erilist.
Peab k-rautast terastraati tooma ja ise rullima.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
12.08.2024 21:22:37
|
|
|
Kas HV foorumis on ka kuskil tulirelvade teema olemas?
Sain Mikimaal alalise elaniku kaardi, mis annab õiguse ka tulirelva omada aga sõjaväest on ca 15 aastat möödas ja relvateema on siiani küllatlki külmaks jätnud aga olukorra võrdustamiseks tuleks midagi soetada ja kätt harjutada samuti veidi.
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
12.08.2024 21:39:41
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2024 06:16:36
|
|
|
rauli, mida sa võrdsustama hakkad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.08.2024 13:19:10
|
|
|
Mida negatiivne elektri hind tähendab? Kas tõesti on nii, et küta ilma niipalju kui peakaitse võimaldab ja pappi tuleb? Või on seal mingi konks?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
13.08.2024 13:24:23
|
|
|
| tsitaat: |
Mida negatiivne elektri hind tähendab? Kas tõesti on nii, et küta ilma niipalju kui peakaitse võimaldab ja pappi tuleb? Või on seal mingi konks?
|
Võrgutasu, ampritasu, taastuvenergiatasu, tasutasu, arvetasu ja muid ägedaid tasusid maksad ikka
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
13.08.2024 13:24:33
|
|
|
| Saad ilma transporditeenuseta seda? Poleviat kunagi nii suur miinus olnud, et tasuks nii kulutada
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.08.2024 15:39:54
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Mida negatiivne elektri hind tähendab? Kas tõesti on nii, et küta ilma niipalju kui peakaitse võimaldab ja pappi tuleb? Või on seal mingi konks? |
Kui greaperi mainitud tasude summa ja negatiivse elektrihinna summa on kokkuvõttes positiivne, siis maksad ikka. Lihtsalt veidi odavam on elekter tarbija jaoks, kui positiivse elektrihinna korral.
Kui kogusumma juba negatiivseks muutub, siis saad oma kuuarvet vähendada, kui tublisti elektrit tarbid sel ajal. Soomes vist korra oli hiljaaegu sedasi. Vist, täpselt ei tea.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.08.2024 15:51:24
|
|
|
Eelmine aasta käis korra alla -7s, see kattis juba kõik ära ja jäi kopikas üle.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.08.2024 17:47:25
|
|
|
Tehti nii nagu lepingus kirjas oli. Oli ka Eestis üksikuid negatiivseid intressimakseid.
Minul nt. negatiivne euribor lahutati marginaalist maha.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
13.08.2024 18:12:52
|
|
|
bladerunner, see oli ennem 2008a masu. Peale seda pauku muudeti tingimusi ja Eesti oli vist ainus riik EUs, kus negatiivne euribor marginaali kallale ei läinud.
Parandage, kui eksin.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
13.08.2024 18:43:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| rauli, mida sa võrdsustama hakkad? |
Ühiskondlikku positsiooni, minu osariigis omab ca pool populatsioonist relvi, nagu tsitaat ütleb:"if you can't beat them, join them".
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.08.2024 01:00:18
|
|
|
On seda teemat lugemas keegi, kes on vundamentide ehitusega sina-peal?
Mul on vaja kolida üks 20m2 vana palkmaja uude asupaika. Kolimise järgselt tuleb hoonesse ka pesuruum (veeühendus) ja lae kõrgust on tarvis vähemalt ca. 200mm tõsta (st. palkosa saab toetuma plokkidest servale) - need mõlemad tingimused loovad vajaduse hoone rajamiseks vundamendile. Äravool on planeeritud otse õue.
On sellele mõistlik tellida lint- või plaatvundament? Pinnas on pigem liivane. Ja mis on mõistlik hind (hetkel on laual pakkumine tundmatust firmast plaatvundamendile summas 4200 eurot + KM ja terake usaldusväärsemast firmast 7700 eurot + KM lintvundamendile. Viimane summa tundub jaburalt kirves).
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.08.2024 07:18:30
|
|
|
sellisele kuudile sobiks ilma plokireata, vundamendiks ''4 kivi nurkade all''.
Plaat ei ole liiva peal vajalik, küll aga saad sa kohe ka ühtlasi põranda ja kui see odavam on, kui lint, siis selle ma ka võtaks.
Miks nii lihtsat asja ise ei tee? Materjalikulu 1000eur. Töökulu 2 päeva.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.08.2024 09:25:55
|
|
|
Hiid, pole iial kaeve- ega betoonitöid teinud ja ei tundu ka selline projekt, mille puhul ise katsetada. Ausalt, mul on odavam see tegemine sisse osta, sest niikuinii tuleb sama satsiga kaevata ka veetrass jms.
Plokirida on vajalik, sest hoone lae kõrgus on vaja saada vähemalt 20cm kõrgemaks (ma ei mahu praegu seal nibin-nabin püsti seisma). Teine alternatiiv on lisada üks palgirida.
Tahad tööotsa Pärnumaal?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.08.2024 10:11:16
|
|
|
Ma pole muidu mäkdoonaldsi inimene, aga täna hommikul oli nälg ja võtsin mcwrapi sealiha ja munaga. Pole enne kunagi wräppe mäkist ostnud.
Pakend oli imelik, samuti wräp (kahepoolne, keskelt sõlmega vms) .
Kõige imelikum sealjuures oli aga selle maitse, alguses pidasin selle okseleajavat maitset sinepiga liialdamiseks, aga pärast hakkasin mõtlema, et see oli pigem äädikas ja hakkasin mõtlema, et äkki oli mu toode tehtud värskelt äädikaga puhastatud(üle-ujutatud) grillil?
Või ongi see normaalne maitseelamus?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.08.2024 10:16:13
|
|
|
pilti
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.08.2024 10:18:35
|
|
|
Kõlab nagu tüüpilise vana "peeru" virin... Midagi konstruktiivset enam öelda pole siin hakatakse inimese välimust arvustama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
15.08.2024 10:34:53
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Midagi konstruktiivset enam öelda pole siin hakatakse inimese välimust arvustama. |
Eksid, ma olen korduvalt sisepoliitika teemas kirjutanud praeguste (nais)ministrite ebakompetentsusest ja karjuvast riigi- ja rahvavaenulikust poliitikast.
Praegu on küsimus lihtsalt selles, et miks üritatakse naiselikkust peita. Need soengud ja suured prillid teevad mehelikumaks. Ja mitte heas mõttes.
Ja seda "moodi" olen mujalgi näinud.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
15.08.2024 10:39:30
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Midagi konstruktiivset enam öelda pole siin hakatakse inimese välimust arvustama. |
Eksid, ma olen korduvalt sisepoliitika teemas kirjutanud praeguste (nais)ministrite ebakompetentsusest ja karjuvast riigi- ja rahvavaenulikust poliitikast.
Praegu on küsimus lihtsalt selles, et miks üritatakse naiselikkust peita. Need soengud ja suured prillid teevad mehelikumaks. Ja mitte heas mõttes.
Ja seda "moodi" olen mujalgi näinud. |
Mis ajast sinu jaoks võõrad naised peavad käituma/olema sinu naiselikku etaloni järgi?
Kõlab nagu toksiline maskuliinsus..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.08.2024 10:46:45
|
|
|
Arvan, et ta pidas Yoko Alenderit silmas. Ma ei olnud tema pilti mitu aastat näinud enne kui ta ministriks sai, ja ütleme, et ega see stiilivalik on nati ehmatus küll. Poleks äragi tundnud kui nime poleks pildi all olnud.
Loomulikult keegi ei "pea" ennast mingisuguseks tegema, aga kui keegi teeb nagu ekstra pingutusi et endale mingit tiba küsitava kiiksuga välimust ehitada, olukorras kus ta on mitte eraisik vaid vabariigi valitsuse liige, siis no tekib küsimusi...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
15.08.2024 10:59:48
|
|
|
| Pigem ving sellepärast, et ei tee ekstra pingutusi, et teistele meeldivat välimust ehitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2024 11:34:13
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Ma pole muidu mäkdoonaldsi inimene, aga täna hommikul oli nälg ja võtsin mcwrapi sealiha ja munaga. Pole enne kunagi wräppe mäkist ostnud.
Pakend oli imelik, samuti wräp (kahepoolne, keskelt sõlmega vms) .
Kõige imelikum sealjuures oli aga selle maitse, alguses pidasin selle okseleajavat maitset sinepiga liialdamiseks, aga pärast hakkasin mõtlema, et see oli pigem äädikas ja hakkasin mõtlema, et äkki oli mu toode tehtud värskelt äädikaga puhastatud(üle-ujutatud) grillil?
Või ongi see normaalne maitseelamus? |
seal on muutujaid niipalju, et raske kinnitada või ümber lükata.
Vabalt võis olla mingi teist päeva tööl olev isik kes keeras lihtsalt kokku midagi, võib olla rämeda puhastamise tagajärg (olenevalt mis kell käisid) jne jne. Üldiselt see kvaliteet kõigub neil siia sinna omajagu. Vaid friikad on enamvähem aga on ka seal mõnikord liiga kõrbend isendeid sattunud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.08.2024 11:35:53
|
|
|
| Maidukil oli proovipäev jälle
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.08.2024 12:03:08
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Arvan, et ta pidas Yoko Alenderit silmas. Ma ei olnud tema pilti mitu aastat näinud enne kui ta ministriks sai, ja ütleme, et ega see stiilivalik on nati ehmatus küll. Poleks äragi tundnud kui nime poleks pildi all olnud.
Loomulikult keegi ei "pea" ennast mingisuguseks tegema, aga kui keegi teeb nagu ekstra pingutusi et endale mingit tiba küsitava kiiksuga välimust ehitada, olukorras kus ta on mitte eraisik vaid vabariigi valitsuse liige, siis no tekib küsimusi... |
Ahah. Tuleb vist keskealistest meestest tõekomisjon moodustada, tuvastamaks "tiba küsitava kiiksuga välimusi"? Sel viisil käitudes pole kaugel aeg, kus jõuame ka nina-kõrva vahelise nurga määramiseni...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.08.2024 12:12:45
|
|
|
Mulle see meeldib, et naised sellise kiiksuga stiili kasutavad. Nagu loomariigiski - red flag kaugele näha, et taolistest isenditest kauge kaarega mööda käia
Stiilinäide... Keskaja munk on viimastel aastatel väga populaarne soeng kõiksugu "erilistel" naistel.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.08.2024 12:14:25
|
|
|
| Vanamuttide soeng.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.08.2024 12:21:09
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Miks kõik meie woke naisministrid on rõvedate soengute ja suuuurte prillidega? Võta üks ja viska teist.
Kas sellega üritatakse mingit moodi oma "autoriteetsust" tõsta, peita oma ebakindlust vms? Või ongi see tänapäeval "moes" ? |
Võib-olla hoopis turvameede. Nii pole ohtu, et mõni kolleeg külmkapi taga ahistama hakkab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
15.08.2024 12:24:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Mulle see meeldib, et naised sellise kiiksuga stiili kasutavad. Nagu loomariigiski - red flag kaugele näha, et taolistest isenditest kauge kaarega mööda käia
Stiilinäide... Keskaja munk on viimastel aastatel väga populaarne soeng kõiksugu "erilistel" naistel.
Spoiler 
|
Vbla see on ka kiiksuga stiili kasutajatele sobiv, et soeng igast Heinod eemale hoiab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.08.2024 12:26:49
|
|
|
Tundub, enamusel siin vist mingid blondid bimbod kodus.
Aga pange nüüd nende pildid siis ka siia ülesse, hakkame aga arvustama. Julgemad võivad pildid Vaba mikrofon +: Naised + Nüüd ka liikuvad pildid teema alla lisada
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.08.2024 12:33:40
|
|
|
Aafrikas on ju nälg, ikka tuleb kõik lõpuni süüa
Vaatasin mcwrapi allergeen, sinepit polnud mainitud, seega pidi tegu olema jah äädikaga. Söömas käisin mingi pool tundi enne eelneva postituse tegemist, ehk äkki oligi mingi hommikune äädikaring tehtud grillile enne mu toote valmistamist
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.08.2024 12:39:26
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Tundub, enamusel siin vist mingid blondid bimbod kodus.
Aga pange nüüd nende pildid siis ka siia ülesse, hakkame aga arvustama. Julgemad võivad pildid Vaba mikrofon +: Naised + Nüüd ka liikuvad pildid teema alla lisada  |
Aga palun https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11483935#11483935
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.08.2024 12:46:55
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
| Pigem ving sellepärast, et ei tee ekstra pingutusi, et teistele meeldivat välimust ehitada. |
Ei, isiklikult Yoko kohta minul küll küsimus selles ei ole. On meil nii poliitikute kui "kõrgete" ametnike seas neid üldse mitte pingutavaid halle hiirekesi küll. Isegi Kaja Kallase sonks on enamasti näide sellest kuidas inimene isegi ei ürita ja lihtsalt käib mingid karvad sorakil ümber pea ringi (muidugi võimalik, et just selline stiil ongi tema arust ilus) - vs nt Perling, kellel on selline nukusoeng alati ideaalses korras peas, et ma lihtsalt ei saa aru, kuidas see võimalik on.
Kui Yoko oleks olnud lihtsalt naturaalselt hallinev keskealine naine tagasihoidliku soengu ja prillidega siis poleks kulmugi kergitanud. Aga need uljad püstised lokid (mis, täiesti imho muidugi, on halli peaga veits imelikud) koostöös nende superjõuliste suurte prillidega on ikka väga tahtlik imago, sedasi ei näe välja inimene kes oma välimust hoolikalt valinud pole.
| Betamax kirjutas: |
| Mulle see meeldib, et naised sellise kiiksuga stiili kasutavad. Nagu loomariigiski - red flag kaugele näha, et taolistest isenditest kauge kaarega mööda käia |
See on kah päris omapärane suhtumine, et suvaline inimene X peaks alati jahil olema, et kedagi ligi meelitada. Milleks peaks keskealisel mitme lapse emal olema püsti lipp loosungiga "Lennake peale, siit saab"?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.08.2024 12:56:00
|
|
|
| netcat kirjutas: |
See on kah päris omapärane suhtumine, et suvaline inimene X peaks alati jahil olema, et kedagi ligi meelitada. Milleks peaks keskealisel mitme lapse emal olema püsti lipp loosungiga "Lennake peale, siit saab"? |
....ja siis on ving ja hala kui oma mees ka enam peale ei lenda vaid paneb kõrvalt või kergitab üldse kaabut
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.08.2024 14:32:00
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Mulle see meeldib, et naised sellise kiiksuga stiili kasutavad. Nagu loomariigiski - red flag kaugele näha, et taolistest isenditest kauge kaarega mööda käia |
See on kah päris omapärane suhtumine, et suvaline inimene X peaks alati jahil olema, et kedagi ligi meelitada. Milleks peaks keskealisel mitme lapse emal olema püsti lipp loosungiga "Lennake peale, siit saab"? |
Sul nagu kõik tiirleb ümber seksi naiste puhul?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|