Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 491, 492, 493  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.07.2024 17:40:46 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Tallinnas saaks ka rohelist lainet nautida paljudes kohtades kui ei oleks autojuhte, kes peavad kiirust ületades kõigist mööda sõitma ja siis seetõttu jäävad järgmise foori taha pidama... ning need, kes ühtlases tempos sõites oleksid rohelises laines, peavad eelnimetatud tegelaste pärast jälle pidurdama.... et nood saaksid siis jälle järgmise foorini võidusõitu teha.
Kui selliseid võidusõitjaid on ainult üks ja pärisuunas on kaks sõidurada, siis on päris lahe sõita... ise oled rohelises laines ning sõidad fooride juures neist kiirustajatest jälle mööda, kes siis omakorda uuesti teevad võidu järgmise foorini, et sealt jällegi punase taha jääda icon_lol.gif
kunagi tulin ühe taksojuhiga, kes hoidis madalamat tempot ja kirjeldas ja kommenteeris mööda kimavaid juhte. Demonstreeris kuidas pidurit kasutamata suudab rahulikult laines sõita ja kuidas kõrvalsõitvad muudkui punasesse kinni sõitsid

-Koppel- kirjutas:
Video lõpus see liikluskorraldaja räägib, et Tammsaare teel on kodanike nõudmisel / nügimisel tehtud nii, et jalakäijad saavad mõlemad sõidusuunad korraga ületada.
huvitav milline osa Tammsaarest see nõnda korraldatud on - ületan Tammsaare teed mitmest erinevast kohast üsna tihti, kuid alati üks suund korraga
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2024 17:46:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
huvitav milline osa Tammsaarest see nõnda korraldatud on - ületan Tammsaare teed mitmest erinevast kohast üsna tihti, kuid alati üks suund korraga


Näiteks Mustamäe keskuse esine muudeti mingi hetk selliseks, aga seal sõltub vist kellaajast, millal saab ühe korraga üle ja millal peab keskel ootama. Parditiigi kõrvalt saab ka mingitel aegadel ühe jutiga üle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.07.2024 17:51:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
libe kirjutas:
huvitav milline osa Tammsaarest see nõnda korraldatud on - ületan Tammsaare teed mitmest erinevast kohast üsna tihti, kuid alati üks suund korraga


Näiteks Mustamäe keskuse esine muudeti mingi hetk selliseks, aga seal sõltub vist kellaajast, millal saab ühe korraga üle ja millal peab keskel ootama. Parditiigi kõrvalt saab ka mingitel aegadel ühe jutiga üle.
parditiik on sõpruse tammsaare rist?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2024 18:03:35 vasta tsitaadiga

Sealt järgmine ülekäik Tondi poole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.07.2024 18:18:14 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Sealt järgmine ülekäik Tondi poole.
tolles ei ole õnnestunud
sõpaka ristist saab ühe lauluga üle

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 18:41:53 vasta tsitaadiga

Too Nõmme Pärnu mnt? roheline laine 47km/h märgi järgi oli hoopis 65 km/h. Korduvalt sealt pidanud laskma kiiremini, et vilkuvas rohelises olla. Korraks maha jääd punase taha, siis lased ka otsast lõpuni punasega kõik läbi.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 18:51:37 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
kui saab riia-turu ristist ühe soojaga lõunakani kulgeda, vahest õnnestub isegi…
kui esimesena saad startida ning riiamäel mingit seisakut pole siis täitsa õnnestub jep.
Kui aga ette jääb mingi tüüp kes kiirendab 0-50km/h terve kilomeetri (reaalselt) siis väga ei õnnestu ☹️

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 19:13:27 vasta tsitaadiga

Vasakus reas ikka liigud? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 19:52:43 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Vasakus reas ikka liigud? icon_razz1.gif

Pigem just see vasak rida ongi täielik uimerdis.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.07.2024 23:26:44 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Too Nõmme Pärnu mnt? roheline laine 47km/h märgi järgi oli hoopis 65 km/h. Korduvalt sealt pidanud laskma kiiremini, et vilkuvas rohelises olla. Korraks maha jääd punase taha, siis lased ka otsast lõpuni punasega kõik läbi.
Vabaduse puiesteel saab rahulikult 48-50 juures liikuda mõlemas suunas hoogu maha võtmata, kui just keegi jalakäija asja ära ei riku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 00:32:26 vasta tsitaadiga

Mõnel ikka on oskus 30km/h piiranguga ka end kasti sõita
https://www.delfi.ee/artikkel/120311273/fotod-pirital-toimunud-liiklusonnetuses-hukkus-23-aastane-mootorrattur

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 00:35:16 vasta tsitaadiga

Varsti pannakse 20 märgid välja, sest 30 on liiga ohtlik.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.07.2024 09:27:22 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 11:46:03 vasta tsitaadiga

Kurat ongi Tallinnas vaid punane laine icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 11:54:27 vasta tsitaadiga

mingi geenius lihvib oma sõiduoskusi
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 12:39:08 vasta tsitaadiga

Tahaks sõõrikuid teha aga midagi jääb puudu icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 12:47:02 vasta tsitaadiga

see mingi audi? esivedu või nelivedu?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 13:37:17 vasta tsitaadiga

Bolt Drive. Audi jah, tundub Q2. Pigem esivedu. Nr märk NO-3515
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.07.2024 13:47:16 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Bolt Drive. Audi jah, tundub Q2. Pigem esivedu. Nr märk NO-3515
NO3515, AUDI A3 SPORTBACK
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 18:45:38 vasta tsitaadiga

Korralik mähkimine, Bolt mõnda tagaveolist ka pakub? Talvel hea põiki lasta km hinna alusel icon_lol.gif
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.08.2024 07:21:47 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8069774/eksperiment-tallinna-koige-jalakaijavaenulikum-ristmik-partel-peeter-pere-see-koht-on-ohtlik
Jutt on jalakäijast, kuid pildil on jalgrattur. Kas videos ootas jalgratturina?
Liikluseeskirja-võhikuga on tegu?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 07:55:22 vasta tsitaadiga

Vastupidi, tegu on spetsialistiga, sellisega, kes loeb liiklusseadusest vaid enda õigusi puudutavaid lõike. rofl.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 08:35:30 vasta tsitaadiga

Mis seal vahet kas jala või rattaga? Foor reguleerib seal. Ja seal on tõesti jalakäijale fooritsükkel täiesti ajuvaba. Ma lähen seal peaaegu alati punasega üle.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2024 08:47:04 vasta tsitaadiga

See ristmik jama jah, ka autojuhile, 4 tänavat jookseb ju sisse.
Kui bussijaamast jalakäijana Rimisse minna, mõistlik Odra tänav Lastekodu juures ületada ja sealt saab Rimisse jalutada juba ilma foorita.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 09:09:52 vasta tsitaadiga

Jah, paneme selle ristmiku kinni ja hakkame ümber ehitama!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2024 09:37:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jah, paneme selle ristmiku kinni ja hakkame ümber ehitama!

thumbs_up.gif
PPP juba rääkis, et vaja autode pöörderaadiust vähendada beer_yum.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.08.2024 13:10:40 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mis seal vahet kas jala või rattaga? Foor reguleerib seal. Ja seal on tõesti jalakäijale fooritsükkel täiesti ajuvaba. Ma lähen seal peaaegu alati punasega üle.
Heh, ei tundnud ära ristmikku ning sel juhul jah pole vahet. Niisama polnud ühtegi foori näha pildil.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 14:51:34 vasta tsitaadiga

Kaks kaamerat enne Mäeküla, 575CHK, 90 alas kaamera ees vaja 68kmh peale pidurdada thumbs_up.gif
Mäos sai alles mööda, mingi tibividin roolis, nägu esiklaasis ja telefon käes. Türrmaivõi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 14:56:10 vasta tsitaadiga

Vaataski pingsalt Wazet.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.08.2024 16:17:52 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
mingi geenius lihvib oma sõiduoskusi
Spoiler Spoiler Spoiler

Niipalju siis sellest...
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/video-bolt-drivei-autoga-driftimine-toob-kliendile-krobeda-trahvi/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.08.2024 17:15:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Jah, paneme selle ristmiku kinni ja hakkame ümber ehitama!

thumbs_up.gif
PPP juba rääkis, et vaja autode pöörderaadiust vähendada beer_yum.gif

Turboring sobiks sinna heaste.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.08.2024 17:41:35 vasta tsitaadiga

See oleks suurepärane kui autode pöörderaadiust vähendataks.
Aga ma kardan, et ta mõtles hoopis autodele pööramiseks võimaldatud ruumi vähendada.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 17:45:19 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mis seal vahet kas jala või rattaga? Foor reguleerib seal. Ja seal on tõesti jalakäijale fooritsükkel täiesti ajuvaba. Ma lähen seal peaaegu alati punasega üle.
Selline foor bussijaama kõrval, kus liigub üsna palju jalakäijaid, on jabur tõesti. Kunagi ülikooli ajal oleks peaaegu bussist maha jäänud, kui mõtlesin, et hüppaks säästumarketist läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.08.2024 18:00:08 vasta tsitaadiga

Tallinna linn teab juba ette, et seal hakkab tulevikus palju vähem autosid sõitma...
https://www.err.ee/1609413166/lippus-tallinna-bussijaama-naabrid-toenaoliselt-autot-palju-ei-kasuta

Jah, uusarenduste kortereid ostvad inimesed on täiesti tõenäoline ühistransa fännajate grupp
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2024 19:30:54 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120311751/transpordiamet-blokeeris-invasoiduki-kasutajate-ligipaasu-rehabilitatsioonikeskusele

Keegi ei saa enam autoga kuhugi. Uus linnavalitsus transpordiametisse pole veel jõudnud. Või siis on?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 21:47:40 vasta tsitaadiga

Svet icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2024 21:52:35 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Svet icon_idea.gif


Svet valgustab nüüd riiki, linn temasse ei puutu.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120310669/kranaat-taristuminister-vladimir-svet-asub-rajama-tallinna-tartu-trammiteed
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 21:56:58 vasta tsitaadiga

Oot, linn ei kuulugi enam riiki icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2024 22:00:47 vasta tsitaadiga

Nagu päriselt küsid või üritad vaimukas olla? Ei, riik ei käi Tallinna tänavatel liiklust korraldamas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.08.2024 22:01:17 vasta tsitaadiga

riik ei ole kunagi linna liiklust ega parkimist korraldanud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 22:06:46 vasta tsitaadiga

Savisaar korraldas, aga siis suri ära. Nüüd jama majas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 23:52:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Savisaar korraldas, aga siis suri ära. Nüüd jama majas.


Savisaare ajal tegeles sellega Songisepp, rahu tema põrmule.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 06:17:24 vasta tsitaadiga

Songisepa põhipostulaat oli:
"Te autojuhid õppige sõitma!"
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2024 07:37:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Ka õige, näiteks see uus Maarjamõisa Coopi rist loob ka igasugu kino olukordi.
Viimati üks tegi pööret läbi jalakäijate ala...siis ehmatas ära ja jäi ukerdama.
Ehk visuaalselt tundub ilmselt ala nii väike, et parempooret tahetakse teha kuskilt kõrvalt...
2 korda on suudetud ühte posti ka müksata. Ratturid sõidavad, aga jätkuvalt kus juhtub ja jalakäija mugavalt sealt üle ei saa kuna see kaamerate lahendus küll täispeaga progetud.
Tühi rist üks jalakäija...üle saamist ootad 2-3min icon_lol.gif
Sama autoga...mujal võtab juba 300m pealt...näe palun roheline...seal ootad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.08.2024 08:11:15 vasta tsitaadiga

Keegi tüdines puiestee tänaval venimisest ära. Pandi 40 märgid.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2024 08:47:45 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Keegi tüdines puiestee tänaval venimisest ära. Pandi 40 märgid.

Eks ole ilmselt paljudel küsimusi, et kes krt seda linna planeerib icon_mad.gif
Riia täna ideed olid eriline arulagedus...
Mõistlik oleks Tartu ringtee valmis teha ja siis vaadata kuidas linna jätta vaid Latte ärid...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 02.08.2024 17:04:10 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Songisepa põhipostulaat oli:
"Te autojuhid õppige sõitma!"

Kehtib ju tänagi.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 17:11:20 vasta tsitaadiga

Parkisin auto parkimismaja kõige kõrgemasse ja kaugemasse nurka. Ikka mingi vend tuli ja parkis külje alla... icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2024 17:24:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Parkisin auto parkimismaja kõige kõrgemasse ja kaugemasse nurka. Ikka mingi vend tuli ja parkis külje alla... icon_lol.gif


Mõned kohe ei oska üksi parkida. Ma viimati Ikeas parkisin ka taha nurka, ühtegi muud autot polnud kümnete parkimiskohtade ulatuses, tagasitulles oli mingi proua parkinud kõrvale, ratas joonel ja jalutas suits ees ümber autode.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 19:58:17 vasta tsitaadiga

Tallinna sadam - Tartu, 4.4l/100km kvaliteetse neste bensiiniga ning Mäost kuni Põltsamaani sõitsin rekka taga, kivirahet ei saanud. Hoidsin pikivahet mida kinni ei sõidetud beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 491, 492, 493  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.