Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 20:22:05 vasta tsitaadiga

Ma lõikan suuremat rohtu vikatiga. Pm sama kiiresti kui trimmeriga. Tasuta.
Müün võsalõikuri maha, mõttetu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 22:18:05 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mida väiksem hammas, seda väiksem tõenäosus, et mõni hammas mõne purunematu takistuse taha järsult kinni jääb ja seetõttu mingi tööriista vidin pauguga veidi-veidi katki läheb.


Väga hea, ma ise lootsin ka seda.

DVDRW kirjutas:
Ma lõikan suuremat rohtu vikatiga. Pm sama kiiresti kui trimmeriga. Tasuta.
Müün võsalõikuri maha, mõttetu.


Vikatiga aia äärest või võsa on vist keeruline maha võtta.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 04.06.2024 09:59:40 vasta tsitaadiga

Aia äärest on parem kui trimmeriga, saab väga lähedalt võtta, nii et aeda ära ei riku. Puudega sama.
Võsa jaoks on võsavikat, jõudu peab muidugi olema.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2024 12:19:38 vasta tsitaadiga

No näed, jälle targem thumbs_up.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2024 15:05:43 vasta tsitaadiga

Enne kui poodi tormata vikatit ostma, ma soovitaks korra enne proovida, kas see ikka sobiv tööriist on. See on päris tehniline ja isegi ohtlik tööriist.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2024 16:27:10 vasta tsitaadiga

Kui vikatit luisata ei mõista, nagu mina näiteks, siis on tegemist uskumatu painiga, in the äss icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2024 01:35:09 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Vikatiga aia äärest või võsa on vist keeruline maha võtta.

Ma võtan võsa sellega
Spoiler Spoiler Spoiler

Jämedamad akusaega.
Siis kui võsategemisega elatist ei teeni.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2024 11:13:19 vasta tsitaadiga

Mõni AHV vahepeal Luba 2, Husqvarna EPOSt või mõnda muud kaablivaba suurema muru (3000+ m2) masinat ei ole koju lohistanud? Kuulaks hea meelega kommentaare.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2024 11:20:46 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Mõni AHV vahepeal Luba 2, Husqvarna EPOSt või mõnda muud kaablivaba suurema muru (3000+ m2) masinat ei ole koju lohistanud? Kuulaks hea meelega kommentaare.

Just ostsin Segway H3000E, üles pole jõudnud veel panna. Väiksemaga mudeliga aias olen ülirahul, otsustasin kaabliga mudelitega enam mitte tegemist teha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2024 11:25:02 vasta tsitaadiga

MP s toodi 15€ eest uksetaha võsakas, mille gaasihoob tuli jootekolviga kokku sulatada, tamiil peale kerida, pents sisse valada ja käima tõmmata. nüüd tuleb vaid kolmtähik pea kuskilt " ei tea miks katki on " hunnikust juurde leida.
mömmidel jääb järjest üle trimmereid, niitjaid ja traktoreid stiilis " jäi seisma ja käima ei saanud .." suts brake cleanerit ja tead, kust poolt tuul puhub. halvemal juhul tuleb karbuss laiali harutada. mulle sobib.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2024 21:52:06 vasta tsitaadiga

Mul ka Segway H3000E toimetanud aasta, pole midagi kurta, suht paari cm täpsusega töötab.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 12:32:02 vasta tsitaadiga

Kuidas Segway suurte puude ja hoonete varjudega hakkama saab, kus otsenähtavust satelliitidega ei ole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 13:10:23 vasta tsitaadiga

mahno kirjutas:
Kuidas Segway suurte puude ja hoonete varjudega hakkama saab, kus otsenähtavust satelliitidega ei ole.

Siiamaani on hästi saanud. Pikem kogemus on Navimow i108E-ga, millel on sisseehitatud Vison Fence. Väidetavalt peaks kaamera abil navigeerima kas siis kui side nõrgemaks jääb. Mul on aias suured õunapuud ja paar suuremat puud aia ääres ning maja on ka päris kõrge. Vahel olen näinud robotit tööajal küll sinist tulukest vilgutamas, aga kunagi pole niitmine pooleli või ebatäpseks jäänud mingi positsioneerimise probleemi tõttu.
Siin kirjutakse ka natuke kogemusest:
https://segwaynz.wordpress.com/2024/02/17/example-3-navimow-conquers-complex-kiwi-lawn-layouts/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 12:03:22 vasta tsitaadiga

Aeg oleks see AI moeröögatus ka midagi kasulikku tegema panna. Ei tohiks ju enam mingi probleem olla ainult visuaalsüsteemiga (kaameratega) niiduk niitma panna.
Niidad paar korda käsitsi läbi seletades kuidas täpsemalt mingi kohad ja edaspidi toimetab ise.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 13:24:33 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Aeg oleks see AI moeröögatus ka midagi kasulikku tegema panna. Ei tohiks ju enam mingi probleem olla ainult visuaalsüsteemiga (kaameratega) niiduk niitma panna.
Niidad paar korda käsitsi läbi seletades kuidas täpsemalt mingi kohad ja edaspidi toimetab ise.

Nii need uued robotniidukid ju töötavadki. Näitad piirid ette ja saadad niitma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 14:55:39 vasta tsitaadiga

Parthner 351 sae pealt karbussi ei vedele kellelgi?
Hiina anaal loogid ei sobi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 17:55:06 vasta tsitaadiga

Automotofoorumis on sell, kes tegeleb raibetega, tal on kõike icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.07.2024 15:37:21 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Mõni AHV vahepeal Luba 2, Husqvarna EPOSt või mõnda muud kaablivaba suurema muru (3000+ m2) masinat ei ole koju lohistanud? Kuulaks hea meelega kommentaare.


Paistab, et Luba2 mudelid läbi müüdud meie mail. Loodan ka, et kohalikud omanikud muljeid jagama siia satuvad icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2024 21:38:49 vasta tsitaadiga

Kuna juhtusin lugema ühte FB kommentaari, kus väideti, et aku trimmer sobib vaid õhukese rohu lõikamiseks, siis annan lühikese tagasiside Makita DUR369 36V trimmeri kohta. Olen nüüd seda pea kaks kuud kasutanud. Jõust pole seni puudu jäänud. Kasutuses on nii jõhv, 2 labaga rohutera ja võsatera. Võsateraga sai sellisest 5cm puust ka kenasti jagu. Mul on 4x5Ah akud ja kahene kiirlaadija. Päris koguaeg nendega lasta ei saa. 2-3 võimsusastme peal saavad akud 10-15 minta varem tühjaks kui eelmised laetud. Esimese astme peal võib-olla isegi veaks välja.

Kodukasutuseks midagi muud küll ei võtaks. Kõrvale ostsin Husqvarna bensiini muruniiduki ja mässamist ikka märgatavalt rohkem kui akutööriistadega.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.07.2024 14:22:22 vasta tsitaadiga

Akudega on muidu tore jah aga mul kolmas aasta ja vaja vähemalt 4 uut akut osta. Enam niiväga tore pole icon_biggrin.gif
Niidukiga juba paras piin, 2 komplekti akusid ja koguaeg tuleb pausi teha kuna ühed saavad kiirelt tühjaks ja teised pole veel täis. Bensukas oleks oluliselt soodsam tulnud kokku...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 14:24:50 vasta tsitaadiga

akukat saab kiita vaid see, kes ei tea, mis on päriselt tööriist icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.07.2024 14:29:44 vasta tsitaadiga

No see viidatud trimmer on küll ikka tööriista moodi juba. Mul suur niiduk ka nagu tööriist juba. Aga lihtsalt kulu on suur võrreldes bensumasinatega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 14:36:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No see viidatud trimmer on küll ikka tööriista moodi juba

sinnapoole jahh doh.gif icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 14:40:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
akukat saab kiita vaid see, kes ei tea, mis on päriselt tööriist icon_rolleyes.gif

Mul on 18V akutrimmer ja oleks päris kasutada. Ma ei kujuta ette ka eramaja aia servasid bensukaga teha. Akude pealt töötav on juba 3 aastat olnud, maksis midagi 50 eur kanti too aeg ostes. Megarahul sellega. Suure platsi niidab nagunii robot ära.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 14:42:30 vasta tsitaadiga

mu naine teeb ka sellisega peenraääri, eelpool jäi mulje, et tehakse rasket tööd icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 14:44:13 vasta tsitaadiga

Raske töö jaoks on raider või murutraktor mõistlik. Mõttetu trimmeriga vehkida.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.07.2024 14:45:13 vasta tsitaadiga

No mine ja proovi seda, ma kasutan peamiselt vaid kõige madalamat kiirust aias, rohkem pole lihtsalt vaja. Mina pole hätta jäänud, kraavi põhjas käin värskeid oksasid ka sellega peenestamas.
Suur pluss on kergus, pole mingit traksipornot ka vaja kanda sellega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 29.07.2024 14:55:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
akukat saab kiita vaid see, kes ei tea, mis on päriselt tööriist icon_rolleyes.gif
Ehitustel akutööriistad massiliselt kasutusel - kõik amatöörid ja ei oska omale tööriista valida..
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.07.2024 14:57:09 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Hiid kirjutas:
akukat saab kiita vaid see, kes ei tea, mis on päriselt tööriist icon_rolleyes.gif
Ehitustel akutööriistad massiliselt kasutusel - kõik amatöörid ja ei oska omale tööriista valida..

No mõni on neist ikka paras mänguasi ka, kasutadki häda korral kui kaablit kasutada ei saa.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 15:03:33 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Hiid kirjutas:
akukat saab kiita vaid see, kes ei tea, mis on päriselt tööriist icon_rolleyes.gif
Ehitustel akutööriistad massiliselt kasutusel - kõik amatöörid ja ei oska omale tööriista valida..

kuidas me otsapidi ehitusele jõudsime? Kasutan viimased 5a peamiselt akukaid küll.
Naised kasutavad ka akuga jorre, äkki põikaks sinna ka siis juba? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.07.2024 16:55:50 vasta tsitaadiga

üks räägib võsalõikajast, teine peenraäärte trimmimisest... Ehitusel on samuti erinevate tööde jaoks erinevad riistad kasutusel ja ei ole need kõik ainult akudega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 29.07.2024 17:38:17 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Raske töö jaoks on raider või murutraktor mõistlik. Mõttetu trimmeriga vehkida.

Mine proovi rinnuni rohtu raideriga niita. Hooldusniidukiga murutaktor (hind alates 5000€) saab muidu hakkama, aga rohu tallab maha ikkagi.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 23:06:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ranel kirjutas:
Raske töö jaoks on raider või murutraktor mõistlik. Mõttetu trimmeriga vehkida.

Mine proovi rinnuni rohtu raideriga niita. Hooldusniidukiga murutaktor (hind alates 5000€) saab muidu hakkama, aga rohu tallab maha ikkagi.

Kui kord aastas niita, siis tõesti on probleem akukas.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 11:00:56 vasta tsitaadiga

Hiid, mis siis sellest bensukast päris tööriista teeb? Antud akutrimmer saab ju rohkem kui tavalise kodukasutajale ettenähtud töödega hakkama ilma teist nägu tegemata (jah, ma ei tea kui kiiresti Makita akud hakkavad ära surema, aga ma loodaks, et mitte ulme kiiresti).
Või sa ei usu, et see saab mu nimetatud töödega hakkama? Oled sa ise antud mudelit proovinud?

Muidugi sa saad ju juba pildi järgi aru, et trimmeril ja trimmeril on vahe sees:

Spoiler Spoiler Spoiler


Muruniiduki ma otsustasin võtta bensuka HQ LC 356VP. Peaks juba päris tööriista mõõdu välja andma. Taaskord - kodukasutuses. Teeb tööd hästi, aga majandamist ka märgatavalt rohkem kui akumasinaga. Trimmeriga ma ei näe mingit põhjust, miks mässata bensiinimootoriga. Samuti väiksema muruplatsi puhul ei valiks kunagi bensiininiidukit.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 11:19:25 vasta tsitaadiga

eks kodud on ka erinevad jahh. Sry
ma mõtlesin enda oma peale ja mõtlesin, et kuda ma sellise ikaldusega need hektarid puhtaks lükkaksin. icon_lol.gif
Akusaagide jumaldajaid on ka, selle ostsin prooviks isegi. No pole midagi peale prussijupi sellisega lõigata....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 13:14:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
eks kodud on ka erinevad jahh. Sry
ma mõtlesin enda oma peale ja mõtlesin, et kuda ma sellise ikaldusega need hektarid puhtaks lükkaksin. icon_lol.gif
Akusaagide jumaldajaid on ka, selle ostsin prooviks isegi. No pole midagi peale prussijupi sellisega lõigata....

Mis akusaag? Makita? Müüa tahad? icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 13:29:30 vasta tsitaadiga

353 oli jahh Viskasin sita oksjonile, see oli ammu. icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.07.2024 20:36:39 vasta tsitaadiga

Mul Makita DUC 302 Z.
Maksis uuena 99€. Selle raha eest on küll väga hea riist. Ainult kett peab terav olema.
Metsa langetama sellega muidugi ei lähe, aeg-ajalt mõne 20-30 cm lepa maha võtmiseks ja tükeldamiseks kõlbab küll.
Enamasti saen laudu või prusse.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 11:37:40 vasta tsitaadiga

Muidugi ei hakka mingi paari akuga hektareid trimmerdama. Sellega ei saa ka samas hinnaklassis bensukas hakkama vaid peab hoopis teises hinnasuurusjärgus ringi vaatama.

Tulles akukettsaagide teema juurde, siis DUC356'ga sain ühe akutäiega sellise palgi juppideks lasta ja jäi akut üle ka.

Ega taaskord, sellega ei hakka hektarite suurust metsa hooldama, aga ümber kukkunud puu saab eest ära ja juppideks vajadusel.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 17:19:31 vasta tsitaadiga

miks ma seda paska tööle ei saa? icon_confused.gif

Link

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.08.2024 20:49:58 vasta tsitaadiga

pask on katki. Säde on ikka korralik?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 20:53:56 vasta tsitaadiga

arvaks küll, kahtlustan karpa viga, aga mine tea vbla on hoopis süütepool icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 21:00:41 vasta tsitaadiga

Uuriks vähe tagema niiduki osas. Nimelt vanematele oleks vaja hoovi/aeda robotit niitma. Seni lastud palju kannatab raideriga ja kitsad kohad tavalise niidukiga.
Ala ise pole suur, kuid veidi konarlik, peenrad, puud/pöösad, peenraid, tiik jne. Ehk igasugu sitta, mis lollile loomale kiirelt saatuslikuks saaks: uppumine või ääristustena kasutatud paekivid.

Sisuliselt masin peaks olema kaugujuhitav distantsil mingite probleemide lahendamiseks, õpetatav aru saamaks vägagi täpselt mida vältida ja kuhu mitte ronida ning seda siis pigem GPS + mingite distantsanduritega, kergesti õpetatav kasutuseks ka tehnika võõrastele.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2024 01:24:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
arvaks küll, kahtlustan karpa viga, aga mine tea vbla on hoopis süütepool icon_lol.gif


muud ei oska öelda aga kui trimmeril oli süütepool läbi siis ei läinud isegi käima....kaku või vigaseks icon_rolleyes.gif ehk siis selle välistaks

sul seal nagu oles süüde vale vms icon_neutral.gif kehv küte? küünal vana? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2024 22:10:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
miks ma seda paska tööle ei saa? icon_confused.gif

Link

Kas seal otsas ei peaks mitte õhupuhasti käima?
Võta küünal maha ja vaata, kas on märg või kuiv.
Kui märg, siis viga süütes, kui kuiv, siis ei anna kütet peale korralikult.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2024 23:06:23 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:


Tulles akukettsaagide teema juurde, siis DUC356'ga sain ühe akutäiega sellise palgi juppideks lasta ja jäi akut üle.
Ega taaskord, sellega ei hakka hektarite suurust metsa hooldama, aga ümber kukkunud puu saab eest ära ja juppideks vajadusel.


See on ikka ülihea pill. Mingi üksiku puu/võsa/heki pärast ei viitsi husqvarnat välja tuua. Hea kerge lasta. Saab ka ühe käega tegeleda.
Kevadel oli vaja veidi sarapuud hävitada, algselt läksin husquga aga vahetasin suht ruttu selle vastu välja.

Trimmeritest rääkides, eelpool nimetatud makita DUR369 võiks siis asjalik olla või on neist 18/36v omadest veel mõni hea?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.08.2024 08:12:41 vasta tsitaadiga

Kui sa ka ei looda sellega 50 hektarit ära teha, siis on see sulle. Ise kiidan
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 09:24:15 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
mahno kirjutas:
Kuidas Segway suurte puude ja hoonete varjudega hakkama saab, kus otsenähtavust satelliitidega ei ole.

Siiamaani on hästi saanud. Pikem kogemus on Navimow i108E-ga, millel on sisseehitatud Vison Fence. Väidetavalt peaks kaamera abil navigeerima kas siis kui side nõrgemaks jääb. Mul on aias suured õunapuud ja paar suuremat puud aia ääres ning maja on ka päris kõrge. Vahel olen näinud robotit tööajal küll sinist tulukest vilgutamas, aga kunagi pole niitmine pooleli või ebatäpseks jäänud mingi positsioneerimise probleemi tõttu.
Siin kirjutakse ka natuke kogemusest:
https://segwaynz.wordpress.com/2024/02/17/example-3-navimow-conquers-complex-kiwi-lawn-layouts/


Kust paljuga ostsid I108E?
Jonnib ka, kui pesast ära sõidab maja taha kus levi pole näiteks või kui üldsegi näiteks mingi pool ajast pole tal koduga ühendust ja peab etteantud kaardi järgi toimetama?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 20.08.2024 10:12:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui sa ka ei looda sellega 50 hektarit ära teha, siis on see sulle. Ise kiidan


No siiani on miski vana 1 akuga makita oma olnud, vajadusel veidi vikatit ka icon_biggrin.gif
Aga lahjaks jääb see variant.

https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur369az-akuta/

Hinna poolest võiks see ok olla? Või võiks veel miskit soodukat oodata kuskil?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.08.2024 10:17:36 vasta tsitaadiga

Mina ütleks et minu jaoks liiga võimas isegi icon_biggrin.gif Peamiselt kasutan aias ja maja ümner aga aeg ajalt lasen kraavis äärest põlvekõrgust ka.
Meeldib et on kerge ja suht tasakaalus, saab ilma rakmeteta ksutada

Mul on k rautast jopanud makita hindadega, soovitan vaadata koha peal, netist pole mõtet uurida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.