Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2024 01:12:57 vasta tsitaadiga

Ma kahtlustan, et kui selle rikkesse annad, pakutakse sulle 4 või 5g ühendust asemele.

Raha eest kindlasti veetakse prooviks cat ka asemele kui vaja, aga adsl ühendustel pikka iga pole jäänud, seega ei tea kas see oleks majanduslikult mõistlik kulutus.

Kui ise saad selle cat veetud, proovi järgi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 15:34:13 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet ED500 ruuter vahetada välja uuema DGA4330 vastu või pole mingit vahet? Mul see ED500 on hakanud andma ülekuumenemise alarme, et mõtlesin uurida asja...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 15:38:14 vasta tsitaadiga

Kui rendis ja ülekuumenemise probleem, siis kindlasti vaheta. Veendu igaks juhuks, et sul oleks ED500 peale viimane soft.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 16:37:34 vasta tsitaadiga

Arx07, on õigetpidi ikka ruuter?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 18:53:21 vasta tsitaadiga

Rendikas jah, ilmselt ootan järgmise kuu 50eur sooduka ära ja siis ostab uue ruuteri.
Muidu ega ta mul õiget pidi ei olnud, aga tal oli mõlemal pool ääres tugi all, et õhku ikka saaks - 3 aastat ei olnud probleemi, aga siis hakkas ületempi andma. Hetkel küll lõpuks panin ta õiget pidi.
Aga karbi koos jalaga olen vist ära viskanud, tea kas võetakse vastu ilma jalata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2024 22:47:41 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120306586/hinnaloks-eesti-inimesed-kasutavad-euroopa-uht-aeglasemat-internetti
Tervitused

Mulle pakutaks 20/5 koju üle mobiilse...samas mobiilis tuleb 100 ära.....eestlane ei vaja kiiret netti... icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2024 23:15:47 vasta tsitaadiga

Eestis on eriline turg. Rahvas kiiret netti ei taha ja kütuse hind on igas tanklas kümnendiku sendi pealt sama. Meie oleme rahul.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.07.2024 23:49:52 vasta tsitaadiga

kiirema koduinterneti pakkumiseks pole veel piisavalt investeeritud
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2024 00:00:33 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
kiirema koduinterneti pakkumiseks pole veel piisavalt investeeritud

Kõlab nagu oled nõus järgmiseks hinnatõusuks, et 2030 saaksime kõik kiire interneti....2040 kiire ja odava interneti icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 00:22:34 vasta tsitaadiga

Vihale ajab lihtsalt selline asi icon_evil.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 08:35:30 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
kiirema koduinterneti pakkumiseks pole veel piisavalt investeeritud

Investeeritakse Rootsi dividendidena.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 11:59:04 vasta tsitaadiga

Eestlased lihtsalt ei taha kiiremat ühendust.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 14:35:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120306586/hinnaloks-eesti-inimesed-kasutavad-euroopa-uht-aeglasemat-internetti
Tervitused

Mulle pakutaks 20/5 koju üle mobiilse...samas mobiilis tuleb 100 ära.....eestlane ei vaja kiiret netti... icon_smile.gif


Kes delfit ei loe siis sama artikkel err-s

Lätis 1gigane nett 12 euri, meil pea 80

https://www.err.ee/1609393942/delfi-eesti-on-andmeside-kiiruse-ja-hinna-suhtelt-euroopa-koige-kehvemate-seas

Edit: juurde sobib ka see artikkel.

https://www.err.ee/1609383698/telekomifirmadel-on-vaba-voli-kiiruse-tostmise-ettekaandel-hindu-kergitada
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 11.07.2024 14:50:23 vasta tsitaadiga

Ja mis sellest meil muutub, pikki aastaid kordub sama ring, võrreldakse hindu, tunnistatakse Eesti hinnad naabrite omadest oluliselt kallimaks. Telia ajab suust välja mida tahes, olgu meie turu "erilisest ja naabritega võrreldamatust olukorrast" kuni teadmiseni, kuidas Eesti tarbijad tegelikult kiiret internetti ei tahagi icon_lol.gif
..karavan läheb edasi, las koerad hauguvad..

Viimase aasta hinnatõusud on olnud vahvad, kus hinna tõstmist põhjendataksegi "üldise hinnatõusuga" igal pool.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.07.2024 15:00:55 vasta tsitaadiga

ja aeglasemad kiiruspaketid pidavat moodsat võrku ülekoormama.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 21:02:42 vasta tsitaadiga

Niikaua kui morse eest tahtjaid on ei muutu midagi teed väikese revolti küll siis ajud sirgeks lähevad ja tuleb mõistus kohale. Dividindid dividendideks see on iga firmaga nii midagi pole ebanormaalset kuid dividendide asemel võiks need suunata arendusse kus kiiresti vaja ja hiljem poole rohkem dividende saada. Jätatki dividendid võtmata 10neks aastaks küll siis mäele jõuad kus hakkavad kullajõed voolama.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2024 21:11:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Niikaua kui morse eest tahtjaid on ei muutu midagi teed väikese revolti küll siis ajud sirgeks lähevad ja tuleb mõistus kohale


paluks tõlget?
Loen ma õigesti välja, et pean netist loobuma, siis telial tuleb äkki mõistus pähe?
Kui nii, siis seda peaks terve banaania tegema sellisel juhul nii aastaks...televisiooniski samuti...mobiilist samiti....mis on utoopia....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 21:41:11 vasta tsitaadiga

Kui mina olen NE ja Exile siis minu mõtteviis ongi teistsugune. Siiski mina lähtun mõnest asjast kirjutamine on informatsioon, kui keegi kirjutab see isik on unikaalne ja sellest kirjutan mida keegi teine kirjutas koos oma arvamusega. Sisuliselt see mis eespool kirjutati sest taheti unikaalset arvamust mida nad reaalselt teada tahtsid ja tahavad. Võib-olla see kunagi tuleb ka kui midagi oli seost.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2024 09:24:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:


Niikaua kui morse eest tahtjaid on ei muutu midagi teed väikese revolti küll siis ajud sirgeks lähevad ja tuleb mõistus kohale


paluks tõlget?
Loen ma õigesti välja, et pean netist loobuma, siis telial tuleb äkki mõistus pähe?
Kui nii, siis seda peaks terve banaania tegema sellisel juhul nii aastaks...televisiooniski samuti...mobiilist samiti....mis on utoopia....



jah, sa pead kõik lepingud kinni panema. kui tekib juba kriitiline mass, ütleme 10+ tuhat inimest, siis telia hakkab hirmsasti kartma, et 80 millise dividendi asemel tuleb vaid 79,9 ja 63 millise kasumi asemel 62. veel parem kui neid kliente tuleb 100k, ja siis saab päris palju nalja. selsamal põhjusel panin ma diili imekippelt kinni ja olen neile veel 2,50 võlgu, mille peale ma iga aasta saadan vastuskirjana, et kas sul häbi pole sellise teenuse eest raha küsida. tv asemel korjad ja vaatad vanu avi-sid ja mkv-sid

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2024 22:57:22 vasta tsitaadiga

No ei anna viimased kuud plexi vaadata kodus...päeval 100 alla jne...ja siis õhtuti hakkab pott pihta...sama koht telefonil!!!!



Telia ei vähendqa kiirust...hommikul lasen samast kohast veel ühe testi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2024 12:21:27 vasta tsitaadiga

Seda küll ei saa internetiks pidada tänapäeval. Kuid jah speedtest on koomiline meenutab esialgset adsli või hullemgi veel. Midagi sellist oli ikka päris kaua aastaid tagasi. Me hetkel oleme 2024
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegrq
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2023




sõnum 14.07.2024 16:46:03 vasta tsitaadiga

Maakodus pendeldab 4G-5G vahel siseruumides ning kiirused näevad päris sarnased välja ülal toodud piltidele : D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2024 18:41:43 vasta tsitaadiga

Mõned majad on nii eriliselt heade materjalidega soojustatud, et ega kõrgemad sagedused sisse ei levi. Vaja ikka väliruuteriga kõik võimalik kätte saada ja tuppa korralik wifi tekitada. Muidu toas see 5G mis telefonis näha võib vaid madala sageduse 700Mhz olla ja ega sealt üksinda kiirust ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 15:46:57 vasta tsitaadiga

selline peaks internet olema just hetk tagasi tegin kui switchi sain kohe oli vaja proovida
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2024 16:09:22 vasta tsitaadiga

Äge! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2024 17:08:04 vasta tsitaadiga

Selline nett on normaalne....aga pole ka õhtu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 17:46:06 vasta tsitaadiga

Toas telefoniga proovides pole sedagi https://www.speedtest.net/result/a/10242316307
Üle wifi(Elisa optika) miskit ikka saab https://www.speedtest.net/result/16499651902
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 22:08:28 vasta tsitaadiga

Minu tulemused iga 30 min tagant nähtavad https://uskumatult.kahtlane.link/

Testitakse speedtest.net Telia Eesti AS, Bahnof AB ning Baltcom serverite vastu.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegrq
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2023




sõnum 16.07.2024 09:44:15 vasta tsitaadiga

Telia 5G Mustamäe Korteris:
Spoiler Spoiler Spoiler

Elisa Optika üle Wi-Fi Mustamäe Korteris [500/500 pakett]:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2024 11:42:15 vasta tsitaadiga

Ja siin jupskin millega kasutada koduinternetti. Kuid see on vaba valik kui ei taha ei pea. Siiski minu lahendus on ilma sisevõrguta. Kui NAS tahan siis peab selle ehitama sisevõrku eraldi. Siiski on 2 wifi purki mis eraldi ja arvuti rohkem minul pole midagi nendejaoks ma ei hakka sisevõrku tekitama pole lihtsalt vajadust.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2024 11:28:23 vasta tsitaadiga

Kasutab Cat 8 kaableid, aga sisevõrku ei taha...

See on 4*2.5 + 2*10g switch?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2024 19:25:01 vasta tsitaadiga

Sa oled õigel teel kaablid panin ,et rohkem vedama ei peaks. Switchi teemal oled jah õigel teel kuid minul on unmanaged täpsustuseks seal läheb wifi ruuterisse millest läheb telekasse. Ma ise saaks selle lahendusega teha mitu valitkut kuid hetkel on vastavalt vajadusele.Kahel korrusel on omaette ruuter millest võib tekitada ükskõik mida. Siiski kahest wifi kolakast piisab mõlemad on eraldi.

Rääkige kogemusi jumbo frame asjast kuigi saan mängida sellega veitsa on parem MTU
flags=4163<UP,BROADCAST,RUNNING,MULTICAST> mtu 9198
Linuxiga saab veiderdada päris palju

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 08:45:14 vasta tsitaadiga

Mitu valguskaabli üleminekut Telia lubab?

1) keldri Telia hubist korteri välisukseni
2) korteri välisuksest korteri sisse (peidetud remondi käigus)
3) korteri seest võrguseadmete pessa teises toas (peidetud remondi käigus)
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 10:10:31 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mitu valguskaabli üleminekut Telia lubab?

1) keldri Telia hubist korteri välisukseni
2) korteri välisuksest korteri sisse (peidetud remondi käigus)
3) korteri seest võrguseadmete pessa teises toas (peidetud remondi käigus)


tulevad sisse lülitama siis selgub mis on kui tellid, tehnik tuleb kohale. Midagi tõmmelda ennem ei tasu kui tekib adrel tellimise võimalus, siis tuleb tehnik jne. Vahepeal helistatakse ka.
Tellid kiiruse ära ja jääd jõule ootama.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 11:01:57 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mitu valguskaabli üleminekut Telia lubab?

1) keldri Telia hubist korteri välisukseni
2) korteri välisuksest korteri sisse (peidetud remondi käigus)
3) korteri seest võrguseadmete pessa teises toas (peidetud remondi käigus)


Kindel, et kirjeldad valguskaablit? Või Cat kaablit?
Mõlemaid on võimalik pikendada ja ma huupi pakun, et kuni 5 üleminekut ei ole probleem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 12:58:05 vasta tsitaadiga

Yep, fiiber. Kusjuures ukse juurest võrguseadmete kappi on fiiber 20m pikk...
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 13:44:28 vasta tsitaadiga

Miks see jätk seal üldse midagi mõjutama peaks selliste olematute pikkuste pärast? kui sinna mingi rämps jätkajaks vahele panna on iseasi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 16:40:35 vasta tsitaadiga

Iga jätk tekitab väikse signaalikao, näiteks 0,2dB aga jah, signaali on üldiselt piisavalt, pane või 5tk vahele. Suvaline link:
https://www.infinitecables.com/products/sc-sc-apc-fiber-coupler-f-f-singlemode-simplex-ceramic-panelmount-green
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 18:49:17 vasta tsitaadiga

fiibriga on savi 20m pole mingi pikkus.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 18.07.2024 18:51:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 18:50:57 vasta tsitaadiga

0.2dB ei tundu siis küll enam väike kui 5 tk juba riskipiiri tekitab icon_eek.gif Igal juhul hea teada, poleks selle peale tulnudki, et fiibri puhul coupler nii kehva on.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 18:56:54 vasta tsitaadiga

Ma ise jätaks nii toru tuppa karp seina ja kohe seal ka ruuter mida vähem jätkad seda parem. Ei mina viitsi mingeid juhtmeid vedada seina seest või peidus, lihtsalt pole praktiline. Hiir tuleb teeb näks näks ja siis häda majas mis juhtus. Minul on isegi nirk toas olnud rääkimata teistest närilistest kes juhtmeid hammustavad külmade saabudes tuleb hordides.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 18.07.2024 19:02:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.07.2024 19:01:05 vasta tsitaadiga

Kas poleks mõistlikum kiud pikemaks keevitada selmet, et mingit jätku kasutada? Kõrvalt vaadates tundub see protsess suht kiire-valutu-probleemitu...
_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:03:52 vasta tsitaadiga

1 keevitus vist 150 eur 2 otsa 300
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:20:23 vasta tsitaadiga

Fiibri parameetreid muudab iga jätk, keevitus, splitter jms.
0,2 pole mingi number. Kui see on juba 2 siis võib olla aga sõltub sellest kuidas mingi maja võrk on üles ehitatud, palju seal vahel juba enne asju on
Signaali tugevus pannakse võrgu ehituse käigus paika, et ei oleks liiga tugev, ega ka liiga nõrk. Mänguruumi jäetakse piisavalt aga ilmselgelt mitte 30 jätku tarbeks.
Turvaline on öelda, et 5 pole probleem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:44:42 vasta tsitaadiga

Kaevus on jätk toas vaat ,et tuleb juba 3 seal pastkarbis juba 2 siis viimane ots juba kolmas. Nad vaatavad plastkarbi signaali ära kuid sealt edasi on kindlasti 2 jätku juba.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:54:21 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et klient ei peaks selle pärast muretsema. Operaator ja võrgu omanik tegelevad kui vaja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 22:12:22 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Kas poleks mõistlikum kiud pikemaks keevitada selmet, et mingit jätku kasutada? Kõrvalt vaadates tundub see protsess suht kiire-valutu-probleemitu...


Kui signaal on piisavalt tugev, siis kindlasti ei ole mõistlik keevitada.

Keevitus on õrn ja võtab kordades rohkem ruumi, samuti maksab kordi rohkem vs. adapteriga 2 patchi kokku.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 17:02:57 vasta tsitaadiga

Uus koduruuter väljas icon_smile.gif
Peaks ka ligi võtma X2 asemel
Ruuter Genexis Aura E650
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 17:04:19 vasta tsitaadiga

E-poes veel pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 17:05:56 vasta tsitaadiga

Osta ei tahakski, rendi X2 tagasi ja järgmine asemele
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.