Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 201, 202, 203  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.06.2024 00:25:31 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Dr Pepper on jah see kurinahk kes paneb suhkru ja magusained segi purki ja ei hoiata ka selle eest sildi peal


Sildil on kirjas. Ostsin vahetult pärast muudatust pahaaimamatult paar purki ja pärast esimest lonksu lugesin, kas on mingi põhjus, miks nii halb maitse on.
Sel Pepsi siirupil on ka sukraloos sees.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 20.06.2024 01:35:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Alexela otsustas Circle K mudelit kopeerida ja tegi mingi "Keeruta endale iga päev sadu auhindu“ õnneratta. Keegi sellega miskit võitnud kah on? Nädala jooksul on ainus "auhind" mingi "Proovi veel" icon_rolleyes.gif
Ei ole võitnud. Mul 10 senti alla hetkel, see jaani kampaania? Appi mul teavitusi ikka ei tule, Ermi EM-i tiitli puhul -10 senti 98 magasin maha. Ostsin samal ajal 95 doh.gif
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2024 08:59:32 vasta tsitaadiga

Keegi Vastseliina Maarahva laadale ka minemas 22. juunil? icon_razz.gif
icon_arrow.gif https://maarahvalaat.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 09:49:36 vasta tsitaadiga

SmartID teenuse staatust ka näeb kusagilt? Tundub, et praegu ei toimi üldse. Äpp väidab pooletoobiselt, et pole internetti, kui samas kõik muud äpid ei kurda millegi üle. Näib, et teenus on maas ja äpp ei saa serveriga ühendust, aga veateade on progeja kräpp.

https://portal.smart-id.com/login on ka offline.

https://downforeveryoneorjustme.com/portal.smart-id.com

Koristaja tõmbas õhtul juhtme välja?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 09:54:20 vasta tsitaadiga

On katki hetkel. ~9.30 tuli koristaja.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 10:07:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hea koostööpartner

Edastame SK ID Solutionsi teate:

Alates 09:31 EEST on häiritud Smart-ID teenuse kasutamine.
Uue info teenuste oleku kohta edastame hiljemalt 10:30.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2024 11:29:11 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
On katki hetkel. ~9.30 tuli koristaja.

rofl.gif
Siis oleks koristaja pidanud järgmise juhtme seinast tõmbama icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 11:31:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi Vastseliina Maarahva laadale ka minemas 22. juunil? icon_razz.gif
icon_arrow.gif https://maarahvalaat.ee/

Ma lugesin alguses, et naela peaga löömise võistlus on. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 11:32:20 vasta tsitaadiga

10:55 hakkas tööle.

tsitaat:

The use of Smart-ID was interrupted today from 09:31 to 10:55 EEST.
This caused problems with log-in to Internet banks and other e-services as well as digital signing using Smart-ID.

We apologise for the inconveniences caused by the interruption.

SK ID Solutions AS
(+372) 610 1880
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 00:20:19 vasta tsitaadiga

Kas ma saan Amazonis müüjaga kuidas ühendust ka võtta enne toodet soetamata? Nimelt tahaks ühele seadmele ainult kaablite komplekti osta,mida eraldi müügis ei ole aga ehk oleks võimalik ka eraldi neid soetada. thumbs_up.gif
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 00:24:16 vasta tsitaadiga

Miks Amazoni teemas ei küsi? Siia ei saa väga paljud postitada või ei loe seda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.06.2024 01:39:47 vasta tsitaadiga

Klõpsa müüja nimel, avaneb leht talle jäetud kommentaaridega ja selle ülal paremas servas on nupp "Ask a question".
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 06:45:06 vasta tsitaadiga

Alis saab, miks seal saama ei peaks?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 09:13:44 vasta tsitaadiga

Smart-id on katki jälle, kui kellelgi kripeldab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 09:14:13 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
10:55 hakkas tööle.

tsitaat:

The use of Smart-ID was interrupted today from 09:31 to 10:55 EEST.
This caused problems with log-in to Internet banks and other e-services as well as digital signing using Smart-ID.

We apologise for the inconveniences caused by the interruption.

SK ID Solutions AS
(+372) 610 1880



Jälle maas jah?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 09:16:31 vasta tsitaadiga

Jälle küberrünnak nagu eile väideti? Edaspidi ei hakkagi siis tööle.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 09:23:36 vasta tsitaadiga

Kordussaade, kordussaade, kordussaade... icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 17:16:38 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Klõpsa müüja nimel, avaneb leht talle jäetud kommentaaridega ja selle ülal paremas servas on nupp "Ask a question".


Tänud- siin on sulle mõned virtuaalsed õlled beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.06.2024 19:01:18 vasta tsitaadiga

Seoses jaanipäevaga viidatakse tihti Balthasar Russowi kroonikale

Eduard Pabsti (1845) Balthasar Rüssow's Livländische Chronik t6lkes saab lugeda:
tsitaat:

Es ist auch unmöglich, in der Kürze zu vermelden, welch ein gräulich Wesen man hier auch mit S. Johannes-Feuer gehabt hat. Denn in den drei Nächten, S. Johann's, Pe, tri und Pauli und Marien Berggang ,0 ) iji in allen Städten, Flecken, Höfen und Dörfern, nicht eins ausgenommen, nicht Anderes gesehen worden denn eitel Frcudenfeuer durch das ganze Land, dabei man auch mit allen Freuden getanzt, gesungen und gesprungen und die großen Sackpfeifen nicht 32. gespart hat, welche in allen Dörfern sehr gemein gewesen sind.
https://www.digar.ee/viewer/et/nlib-digar:657745/425731/page/91
https://www.digar.ee/viewer/et/nlib-digar:657745/425731/page/92


1584 aastal ilmunud trükis Chronica. Der Provintz Lyfflandt, darinne vermeldet werdt. Wo dath sülvige Landt ersten gefunden, unde thom Christendome gebracht ys: Wol de ersten Regenten des Landes gewesen sind: van dem ersten Meyster Düdesches Ordens in Lyfflandt b...
on see kirjas siin:
tsitaat:


https://www.digar.ee/viewer/et/nlib-digar:104675/108935/page/78


Kuid ma ei suuda seda kohta leida algsest, 1578 aasta versioonist: Chronica. Der Provintz Lyfflandt, darinne vormeldet werdt : Wo datsülvige Land ersten gefunden, unde thom Christendome gebracht ys : Wol de ersten Regenten des Landes gewesen sint : Van dem ersten Meister Düdesches Ordens in Lyfflandt, ...
tsitaat:
http://www.digar.ee/id/nlib-digar:104912


Pabst on viisakas ja viitab kenasti varasemale 1584 trükile (lk31 kuni 32)

Oskab keegi öelda, milles seisneb 1578 aasta ja hilisemate trükkide erinevus? Kas Russowi (1578) väljaandes eestlaste jaanipäeva ei kirjeldata ning see lisati sinna hiljem?

---
Ise küsin, ise vastan, 1578 aasta trükk täiendatud ja parandatud versioon, sellest ka erinevus.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2024 14:10:47 vasta tsitaadiga

Ühel telekal tekkisid triibud ekraanile, oskab keegi pakkuda mis vigane võiks olla?
Toiteplaat äkki, see tundus vähe kahtlane, aga kas see võib sellist asja tekitada?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 24.06.2024 18:30:44 vasta tsitaadiga

Liiguta paari millimeetri ulatuses teleka nurkadest hoides. Kui triibud muudavad kuju, on paneeli lintkaablid kusagilt lahti, kui ei muuda, siis tõenäoliselt T-CON plaat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2024 18:35:16 vasta tsitaadiga

Sai juba hiinamaalt T-CON plaat ära tellitud. Lintkaablid sai lahti kokku pandud ja ei miskit.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2024 00:12:35 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Miks sõidavad osad jalgratturid autoteel isegi siis kui on ehitatud paraleelselt autoteega kergliiklustee ? Praegu ehitatakse autoteed kitsamad, et saaks ehitada laiema kergliiklustee aga see ka nagu ei meelita kõiki rattureid, ohtlikumaks tehakse enda rattasõit autoteel sõites.


Sellepärast, et hobi- ja profisportlased arvavad, et avalikuks liikluseks mõeldud sõiduteel on treeningute läbiviimine okei ja ei ole ohtlik ning neil on tihti ka ükskõik liiklusseadmise täitmisest (grupisõit, mille käigus ignoreeritakse nii seadust kui ka tervet mõistust) icon_smile.gif

Kui mõni motosportlane tahaks avalikul teel trenni teha (noh, näiteks driftida või kiirendada), siis on see kohe karistatav tegu, sest tegemist on potentsiaalselt liiklusohtliku olukorra tekitamisega.

Kuna neil on seal juriidiliselt õigus sõita, siis tänu sellele nad ei ole enam liikluses nõrgem osapool ja jäävad kindlasti ellu.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2024 00:44:06 vasta tsitaadiga

Sellist küsimust ilmselt ei tekiks, kui proovida kergliiklusteel jalgrattaga 30-40km/h sõita. Põhilised murekohad on lapsed, koerad ja pimedad ristumised sõiduteedega. Seetõttu kasutatakse sõitmiseks sõiduteed.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 10:21:38 vasta tsitaadiga

ükspäev avastasin et monitoril oli selline pool ekraani staatilist müra täis ( nagu vanad telekad kui kanait ei olnud peal).

Tegin monitorile restardi ja kadus ära. Kas selline asi on millega peaks tegelema?

Video on 4090

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 10:58:11 vasta tsitaadiga

Lase mõni benchimisprogramm käima ja vaata, mis juhtub. Videokaardi vead peaks sealtkaudu välja tulema.
Mäletan, et kunagi Dellil olid Ultrasharp mudelid, mis ühelt poolt "krobeliseks" muutusid. Alguses monitori restart aitas, aga hiljem enam mitte.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 11:23:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lase mõni benchimisprogramm käima ja vaata, mis juhtub. Videokaardi vead peaks sealtkaudu välja tulema.
Mäletan, et kunagi Dellil olid Ultrasharp mudelid, mis ühelt poolt "krobeliseks" muutusid. Alguses monitori restart aitas, aga hiljem enam mitte.


kaabel või nii teha kui voolujuhtmed lähedal?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 11:59:23 vasta tsitaadiga

See peab siis väga halvasti varjestatud ja/või odav kaabel olema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 20:40:34 vasta tsitaadiga

VGA kaablit kasutad? HDMI, displayport vms digitaalse puhul nüüd küll ei tea mismoodi seal see analoogi sahin peaks tekkima icon_rolleyes.gif
Vb hoopis GPU viga?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 21:39:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
VGA kaablit kasutad? HDMI, displayport vms digitaalse puhul nüüd küll ei tea mismoodi seal see analoogi sahin peaks tekkima icon_rolleyes.gif
Vb hoopis GPU viga?


See oleks küll jama jah.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.06.2024 23:13:48 vasta tsitaadiga

4090'l või siis ütleme ligi 10 aastat juba pole graafikakaartidel RAMDAC kivi mis VGA'd teeks. Ja VGA puhul on võimatu et ainult pool ekraani pekkis on.
Võiksid täpsustada mis pidi pool ekraani see müra on.
Kirjelduse järgi kujutan ette milline see müra välja näeb, olen näinud kah. Digitaalne noise, osaliselt natuke värviline, seega tegelt analoog signaali referentsi pole mõtet sisse tuua.
Kõlab nagu monitori error, seega proovi mingi teise samasugusega. Kaabli replug käivitab lihtsalt uue paaritamise ja sellega tõmbab lingi nullist üles, mis alguses paistab "töötavat".

Testimiseks soovitaks, et kui kasutad displayporti, proovi HDMI kaablit, kui vastupidi, siis proovi vastupidi. Jõuab kuhugi edasi

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2024 23:36:45 vasta tsitaadiga

Oli pigem nagu ikka must/valge vireldamine.
Ei olnud värviline.

Alumine pool ekraani aga ühepoollt oli kõrgem kui teiselpoolt.

Ise mõtlesin ka et äkki driverid, monitor vms.

Samas ma tea et 4090 on natuke probleemne kaart ja kartsin et äkki kaart ise.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.06.2024 23:54:40 vasta tsitaadiga

Oeh

Räägi mis monitori kasutad, millise kaabliga, võimalusel jaga siis fotot probleemist. Niimoodi nullist probleemi debugides ei jõua mitte kuhugi kui ainus vihje on RTX4090

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2024 00:00:53 vasta tsitaadiga

Veidi umbmäärane info tõesti. Selle kirjelduse järgi ma arvan, et peaks AMD kaardiga proovima üldse icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2024 06:44:48 vasta tsitaadiga

Sellel rtx4090 tasub pistikul silma peal hoida. Kipuvad sulama. Neid pistikuvahetuse videosid on palju aga mis enne juhtus ei räägita.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2024 12:59:34 vasta tsitaadiga

Video täitsa lolliks läheb siis olen ka hdmi-st näinud seda mustvalget rändomit nagu analoogtv-s. Midagi sellist et videokanal tehakse lahti aga signaali asemel on müra. Siis ainult külm restart aidanud. Kaabli mudimisega võib ka midagi muutuda, telliskivi keskele et ühe otsa liigutamine teist ei mõjuta siis saab vast aru kummas otsas viga. Reso ja hertsi muutmine võiba ka midagi teha. Iga sellise muutusega peaks handshake toimuma et ehitatakse ühendus uuesti üles. Kui viga püsiv siis teist monitori või telekat proovida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 12:24:41 vasta tsitaadiga

Toimiva lahti monteeritud on-off konditsioneeriga on veel tänapäeval midagi teha? Peale jäätmejaama.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2024 16:09:15 vasta tsitaadiga

Mingi reisilennuk tiirutas siinkandis kella 15 ajal ikka päris madalal Tallinnas ei saanud maanduda või mingi tehniline jama?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2024 19:08:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mingi reisilennuk tiirutas siinkandis kella 15 ajal ikka päris madalal Tallinnas ei saanud maanduda või mingi tehniline jama?


Või siis tehti touch and go treeningut.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 13:00:21 vasta tsitaadiga

Soovitage hiirt, mis natuke loopimist kannatab. Vaja ühele vanainimesele, kellel koordinatsioon pole enam see mis võiks ja vahel kukub maha. Peaks olema juhtmeta, aga mitte bluetooth kuna selle BT-ga võib igasugu hädasid olla ja kaugelt on raske õpetada, kuidas uuesti paaritada vms.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 13:18:51 vasta tsitaadiga

Mul on siin M650 korduvalt visata saanud - ei ole lõhki läinud veel. Korra põrus küll karp irvakile, aga vajutasin kokku tagasi ja midagi ei olnud katki. On nii oma junn kaasas kui ka BT võimalus. Suht mugav ja vaikne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2024 13:19:51 vasta tsitaadiga

Mingi gamer hiir vaja võtta, need on ehitatud taluma vastu seina viskamist
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 14:02:13 vasta tsitaadiga

Suva logitech kestab ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 08.07.2024 14:55:08 vasta tsitaadiga

Miks juhtmeta? Juhe võiks õigel hetkel päästa kukkumisest.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2024 16:13:03 vasta tsitaadiga

Vanainimene võib juhtme otsa komistada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 20:13:46 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Vanainimene võib juhtme otsa komistada icon_idea.gif

Laua peal? icon_eek.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 20:36:13 vasta tsitaadiga

igasugu asju on nähtud.
juhtmevaba hiir muidugi võib ära kaduda.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2024 23:02:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
igasugu asju on nähtud.
juhtmevaba hiir muidugi võib ära kaduda.


Ei kao. Mõistus on tal korras ja ise on ka õnnetu oma olukorra üle, et ratastoolis peab olema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2024 00:15:23 vasta tsitaadiga

Võta logitech ligi. Läheb nihu saad tonglile uue paaritada.(Või miks me sellest räägime üldse?)
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 09.07.2024 01:51:31 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lisaseadmed/hiired/logitech-b100-1005100 võtad paar tk varuks. pigem ei lenda laualt, pole suuremat kahju..
wirelessidel hakka patareisid vahetama jms jama

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 201, 202, 203  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.