Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2024 22:30:44 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Tsiteerides George Takei-d: "Oh my!"
https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/bill-barr-donald-trump-execution-b2536602.html


Kindlasti just sellest Trump rääkiski. Nagu kõik need "good people" ja muud taolised tõeuudised thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 02:05:59 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 06:13:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Üks 5 aastat tagasi tehtud ennustus on täide minemas..

Spoiler Spoiler Spoiler

Paar kommentaari selle ennustuse kohta

tsitaat:
Belgia eesistumise ajaks Belga keskpanga bossi kõne tõlge. Originaalis rääkis prantsuse keeles, aga keegi tõlkis ERR tarvis ära. Et rahvale tuleb ausalt rääkida, et kliimaeesmärgid , nii ilusad ja õilsad, kui need ka on, siiski tõstavad elukallidust ja märkimisväärselt ja vähendavad rahvusvahelist konkurentsivõimet (Euroopas) . Sest kui seda ausalt välja ei räägi, rahvas saab vihaseks ja tulevad võimule need, keda ei tahaks eal näha. Nii ütleski. No ma olen siis kliimapoliitika kommunikatsiooni jälginud hoolega. Aususest mitte grammigi ja tulemused on näha.


tsitaat:
Selleks peab olema doktorikraad sotsioloogias, et oleks oskus analüüsida ühiskondlikke protsesse. Tuleb tunda esmalt Marxi, Habermasi, Foucaulti ja Pikettyt. Siis ei ole võimalik muud väita, kui et diisel Passatist loobuda mitte soovivad maainimesed on sotsiaalselt sidumatud ja sinna on vaja rohkem ametnikke, workshoppe ja kaasamisrännakuid, mille eesmärk ei saa olla kuulata maamehe muresid, sest ta on siiski sotsioloogias pädematu, vaid teha selgeks, et ta peab päästma kliima. Workshopi või kaasamisrännaku lõppu on kindlasti vaja ka mõne sotsioloogi inspireerivat ettekannet, kui tore autovaba rohelist elu ta koges mõnel Lõuna-Euroopa kenal väikesaarel Marksistliku Roheparadigma Aastakonverentsil. Kui see inimesi mõjuta ja nad tahavad teistsugust poliitikat, on valijad lihtsalt parandamatult rumalad.


Seda üleolevust ja ülbust on ka siin märgata.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 02.07.2024 08:55:27 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu mingine purjus jorss peale naisele peksa andmist: "you made me do it"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.07.2024 08:58:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Jep. Kes ikka vabatahtlikult üle maksab, kui saab odavamalt. Aga saadakse ka aru, et rohehulluse ja migratsioonipumba käimashoidmisega kaugele ei jõua.
Juba siis oli aru saada, et heaga see poliitika ei lõpe. Pendel. Kahjuks on pildis ka putinistid ja muud kasulikud idioodid, kes ei jaga globaalpoliitikast ööd ega mütsi.


Odav Läti viin ei muuda kulu sotsiaalsüsteemiel olematuks. Maksuraha jääb Lätti, onu Aadu maksaravi arve saab aga tägi Maali. Sama kehtib muude asjade kohta. Palju ja odavat kräppi hiinast ei tee meid rikkamaks. Kui meile mingi hetk "rohehulluse" arve esitatakse, maksame lihtsalt rohkem. Kuid tehnoloogilise üleoleku kasseerib keegi teine.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 09:06:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sest kui seda ausalt välja ei räägi, rahvas saab vihaseks ja tulevad võimule need, keda ei tahaks eal näha.


Kallas ütles ju, et kui ausalt kõik välja rääkida, siis kaotad nagunii juba valimistel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 23:01:32 vasta tsitaadiga

https://x.com/townhallcom/status/1807926913547358402

Biden on as sharp as ever, kui USA meediat uskuda.
---

https://x.com/LauraLoomer/status/1808206443696341344

MSNBC just reported that Hunter Biden, who is a drug addict and a convicted felon, has been sitting in on Joe Biden’s meetings in the White House since the debate last week.

In other words, Hunter Biden is now making decisions that impact our country.


Kommentaari tohib ka küsida või on demokraatidele absoluutselt kõik lubatud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 05:49:42 vasta tsitaadiga

link :: Biden blames international travel for poor debate performance, says he nearly 'fell asleep on stage'

tsitaat:
"I decided to travel around the world a couple of times," he said, referring to recent trips, including his visit to France for the 80th anniversary of D-Day.

"I didn't listen to my staff,” he continued, adding he nearly "fell asleep on stage.”


clown.gif

As Biden digs in, some top Democrats want him out of the race this week
https://edition.cnn.com/2024/07/02/politics/biden-debate-performance-democrats/index.html

...

RFK Jr. denies eating a dog while sidestepping sexual assault allegations in Vanity Fair article
https://edition.cnn.com/2024/07/02/politics/rfk-jr-eating-dog-vanity-fair/index.html


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.07.2024 11:07:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
https://x.com/townhallcom/status/1807926913547358402

Biden on as sharp as ever, kui USA meediat uskuda.
---

https://x.com/LauraLoomer/status/1808206443696341344

MSNBC just reported that Hunter Biden, who is a drug addict and a convicted felon, has been sitting in on Joe Biden’s meetings in the White House since the debate last week.

In other words, Hunter Biden is now making decisions that impact our country.


Kommentaari tohib ka küsida või on demokraatidele absoluutselt kõik lubatud?


..nutab mees, kes tahab et vägistaja Valgesse Majja valitaks.

Mida ma reportaažis ei kuulnud oli, et mis koosolekutel Hunter Biden osaleb - kas nendel kus arutatakse kampaania tulevikku või muid asju.
Kui kampaania asju siis miks ei võiks presidendi pojal midagi öelda olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2024 14:30:23 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609387556/oiguseksperdid-usa-president-saaks-kasutada-sojavage-morva-sooritamiseks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 14:50:22 vasta tsitaadiga

Sellega on täpselt nii, nagu ikka USA-s nende asjadega, vasakpoolsed õiguseksperdid väidavad et tee valla presidendil, parempoolsed õiguseksperdid aga ei nõustu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 14:51:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
https://www.err.ee/1609387556/oiguseksperdid-usa-president-saaks-kasutada-sojavage-morva-sooritamiseks

Huvitav probleem USA seadusandluses. Ei tea kas Trump juba teeb plaane ka selles valguses (ei ma ei mõtle, et Trump hakkaks ebasoovitavatest inimestest nimekirja tegama). Nad on seal USA's ikka paraja suppi kokku keeranud, et ei suutnud ega suuda leida pädevat inimest oma riigi presidendiks.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 03.07.2024 14:54:24 vasta tsitaadiga

Oli, mis oli viimati president Obama, aga vähemalt adekvaatne jutt tuli... Ja tookord vastas oli Mitt Romney, see ka suutis midagi rääkida. Aga hetel on tõesti hea valik, hull vs veel hullem. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 15:08:31 vasta tsitaadiga

Mingi hüpotees räägib, et just Obama olla põhjustanud nii palju rahulolematust ja pettumust, et Trump ollagi tema "süü".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.07.2024 15:27:41 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mingi hüpotees räägib, et just Obama olla põhjustanud nii palju rahulolematust ja pettumust, et Trump ollagi tema "süü".


Pendel liikus tumedanahalise poole ja tuli kiire vastureaktsioon
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2024 15:36:14 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
netcat kirjutas:
Mingi hüpotees räägib, et just Obama olla põhjustanud nii palju rahulolematust ja pettumust, et Trump ollagi tema "süü".


Pendel liikus tumedanahalise poole ja tuli kiire vastureaktsioon
oranž reaktsioon oli küll pendli liikumine tavavõnkesuunast täiesti välja icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.07.2024 16:05:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kyrvas kirjutas:
netcat kirjutas:
Mingi hüpotees räägib, et just Obama olla põhjustanud nii palju rahulolematust ja pettumust, et Trump ollagi tema "süü".


Pendel liikus tumedanahalise poole ja tuli kiire vastureaktsioon
oranž reaktsioon oli küll pendli liikumine tavavõnkesuunast täiesti välja icon_cool.gif


Aga retoorika on lumivalge nagu Peeter Ojal ühes kunagises sketšis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 18:47:58 vasta tsitaadiga

Selle pärast ongi see nokamüts punast värvi:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 19:09:16 vasta tsitaadiga

Kuskil on miskit väga valesti läinud või votosopp icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 21:48:15 vasta tsitaadiga

See oleks meie vaste nendele "cocafantasprite, ketsupkaste soovite" georgi lindi ja NSVL-i sümboolika kandjatele. Meil õnneks selline värk keelatud ja kontrolli all.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2024 21:57:38 vasta tsitaadiga

https://www.reuters.com/world/us/vp-harris-top-choice-replace-biden-election-race-if-he-steps-aside-sources-say-2024-07-03

Kui on keegi, kes saaks Joe's veel vähem hääli, siis see oleks Harris icon_neutral.gif icon_neutral.gif Nii taunid ei saa olla, aga eeldame et lihtsalt "anonymous sources"
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2024 01:40:56 vasta tsitaadiga

link :: Harris running closer to Trump than Biden in new CNN poll

tsitaat:
The CNN poll released Tuesday found that 45 percent of registered voters would support Harris in a hypothetical match-up with Trump. She is 2 percentage points behind the former president, who received 47 percent support in a head-to-head contest with Harris. Five percent of respondents said they would choose someone els
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 04.07.2024 06:21:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
CnZ kirjutas:
https://www.reuters.com/world/us/vp-harris-top-choice-replace-biden-election-race-if-he-steps-aside-sources-say-2024-07-03

Kui on keegi, kes saaks Joe's veel vähem hääli, siis see oleks Harris icon_neutral.gif icon_neutral.gif Nii taunid ei saa olla, aga eeldame et lihtsalt "anonymous sources"


https://x.com/umichvoter/status/1808555040140910836


NYT on fake news ju. Oled sa terve?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2024 09:33:38 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Selle pärast ongi see nokamüts punast värvi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma nägin seda pilti eile koos ühe lingiga, mis kogu ilu ära rikub. Särgi alumine pool kirjaga "sucks" on ära varjatud.
https://www.redbubble.com/i/t-shirt/SOCIALISM-SUCKS-by-teledude/28884706.GDEN5
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.07.2024 09:55:58 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
bugbrake kirjutas:
Selle pärast ongi see nokamüts punast värvi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma nägin seda pilti eile koos ühe lingiga, mis kogu ilu ära rikub. Särgi alumine pool kirjaga "sucks" on ära varjatud.
https://www.redbubble.com/i/t-shirt/SOCIALISM-SUCKS-by-teledude/28884706.GDEN5


icon_lol.gif
Che oli ju marksist doh.gif

Ja mina rumal püüdsin eile, aru saada, kuidas sobituvad Trump, sotsialism ja marksism ühele pildile

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2024 21:15:12 vasta tsitaadiga

Inglismaal läheb veel hullemaks. Uus tõenäoline peaminister on vegan icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 00:48:29 vasta tsitaadiga

Tööpartei 410
Toorid 131
jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 08:22:33 vasta tsitaadiga

link :: Parempopulist Nigel Farage pääses 8. katsel esimest korda Suurbritannia parlamenti

George Galloway has been removed from parliament after a four-month stint as the MP for Rochdale, losing his seat to Labour by 1,400 votes.
https://www.theguardian.com/politics/article/2024/jul/05/george-galloway-loses-rochdale-seat-labour-paul-waugh

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 10:44:17 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120305388/disney-parija-ja-teised-joukad-annetajad-utlevad-et-ei-finantseeri-demokraate-kuni-biden-loobub
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 12:12:18 vasta tsitaadiga

Ime, et köögivili enam üldse midagi pomiseda suudab.
Järgmised 4 aastat saab küll põnev olema kui ta tagasi valitakse icon_lol.gif
Nelja aastat ta nagunii välja ei vea aga seda teavad vist kõik peale demmide otsustajate.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.07.2024 12:25:49 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Scart su mure ei saa nii pea lahendust, järgmisena hakkab seda n-ö tuumanuppu enda käes hoidama järgmine mitte just väga stabiilne ätt icon_wink.gif
Oh õudu ....


Siin ei tohi ära unustada, et valituks saamise korral saab Trumpist k6ige vanim ametis olnud US President.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 05.07.2024 12:47:50 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Siin ei tohi ära unustada, et valituks saamise korral saab Trumpist k6ige vanim ametis olnud US President.

Bidenist kah icon_smile.gif

Reaalselt on see hetkel vanadekodu võistlus.

Täiesti reaalselt - ükskõik kui hea on kellegi elu ja tervis olnud. Kusagil 60ndate teises pooles hakkavad kognitiivsed võimed järjest kiiremini kahanema, see protsess kiireneb mida aasta edasi. 80ndate eluaastate kandis on nii refleksid kui üldine mõttekiirus umbes pool sellest mis tolle inimese "tipphetkel". See on bioloogiline paratamatus.

Jah siin-seal on erandeid aga eeldada, et täiesti kogemata sattusid kaks erandlikku juhust kokku. Pole tõenäoline.

Vahet pole kumb võidab - korralik p*sarahe on tulemas.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 13:04:27 vasta tsitaadiga

Miks selle kohta mingit seadust ei ole, et teatud vanusest tuleks riigijuhtimise juurest pensioneeruda? Meil ei anta 70ndatest eluaastatest alates isegi krediitkaarti inimesele - aga tuumanupp, palun?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 13:16:30 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Miks selle kohta mingit seadust ei ole, et teatud vanusest tuleks riigijuhtimise juurest pensioneeruda? Meil ei anta 70ndatest eluaastatest alates isegi krediitkaarti inimesele - aga tuumanupp, palun?


Kogu USA kõrgem poliitika on gerontide paradiis ja nemad juba ennast võimult maha ei hääleta.


The median age of voting House lawmakers is 57.9 years, down from 58.9 in the 117th Congress (2021-22), 58.0 in the 116th (2019-20) and 58.4 in the 115th (2017-18). The new Senate’s median age, on the other hand, is 65.3 years, up from 64.8 in the 117th Congress, 63.6 in the 116th and 62.4 in the 115th.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.07.2024 13:40:35 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:

Reaalselt on see hetkel vanadekodu võistlus.




icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 17:59:35 vasta tsitaadiga

Tahaks küsida Orbani käest, et kuidas siis on meia aja suurimal sõjakurjategijal kätt suruda okse.gif
https://www.err.ee/1609389659/orban-saabus-moskvasse-putiniga-ukrainast-raakima
tsitaat:
Putin ütles reedel Moskvat külastanud Orbánile, et kui Ukraina tahab rahu, peab ta taanduma neljast oblastist riigi ida- ja lõunaosas, mille Kreml enda väitel annekteeris.
"Me räägime kõigi vägede täielikust taandumisest Donetski ja Luhanski rahvavabariigist ning Zaporižžja ja Hersoni oblastist," ütles Putin riigitelevisioonis pärast kõnelusi, mis olid tema sõnul "otsekohesed ja kasulikud".

Ehk siis kogu see jutt mida on räägitud peale Teist maailmasõda, et mitte kunagi enam midagi sellist ei saa toimuma ja lisaks siis veel terve virn igasuguseid rahvusvahelisi kokkuleppeid jne. on tühikoht.

https://x.com/olddog100ua/status/1809185301346066526


---

Täiesti absurdne olukord, kus EU eesistuja maa, NATO liige käib Kremli kurjategijate juures nagu õige mees kunagi.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 18:00:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

4a tagasi oleks pidanud juba vanadekodusse suunama..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 18:10:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas siis on meia aja suurimal sõjakurjategijal kätt suruda

täiesti haige värk tõesti. thumbs_down.gif Orban irvitab EU ja demokraatia ning Ukraina tapetud inimeste üle sisuliselt icon_neutral.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 18:13:08 vasta tsitaadiga

Juhtub kui koguaeg ühe hullu poolt valitakse ja lõpuks opositsioonile sisuliselt valikut ei jää.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 00:44:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

kuidas siis on meia aja suurimal sõjakurjategijal kätt suruda

täiesti haige värk tõesti. thumbs_down.gif Orban irvitab EU ja demokraatia ning Ukraina tapetud inimeste üle sisuliselt icon_neutral.gif
Suur Trumpi pooldaja icon_wink.gif

Teine Trumpi sõber: https://news.liga.net/en/politics/news/marine-le-pen-promises-to-halt-scalp-missile-transfers-to-ukraine-if-her-party-wins
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 00:55:30 vasta tsitaadiga

https://www.axios.com/2024/07/05/biden-staffs-white-house-dnc-campaign-miserable-2024
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.07.2024 10:31:41 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

kuidas siis on meia aja suurimal sõjakurjategijal kätt suruda

täiesti haige värk tõesti. thumbs_down.gif Orban irvitab EU ja demokraatia ning Ukraina tapetud inimeste üle sisuliselt icon_neutral.gif
Suur Trumpi pooldaja icon_wink.gif

Teine Trumpi sõber: https://news.liga.net/en/politics/news/marine-le-pen-promises-to-halt-scalp-missile-transfers-to-ukraine-if-her-party-wins

sai putlerilt miljoneid laenuks mõni aeg tagasi icon_wink.gif ja kes teab kui palju veel lisa praeguse valimisvõidu tarbeks sai icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 10:37:14 vasta tsitaadiga

Tulevik on julgustav putinile ning selle valguses saab ka Hiina julgustust juurde.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 10:46:28 vasta tsitaadiga

Putleril ja Xi-l on jumala pohhui mida keegi neist arvab või ei arva, omas riigis on neil rahva 100% toetus.
Uskumatu, et mõni sellest ikka veel aru ei saa.. nagu Ukraina vabastamine oleks täna hakanud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 11:08:00 vasta tsitaadiga

Winterwind, tõesti, putinil pole arvamusest sooja ega külma aga kui vastu ei hakata (ehk siis jõupositsioonilt ei räägita) ja Ukraina käed selja taha kinni seotakse siis see annab ainult julgust juurde. Päris 100% toetust putinile kindlasti ei ole venelaste seas, kui kõrge või madal see toetus tegelikult on seda me ei tea ja ei saagi teada, see info on venemaal mitme pitseriga salastatud.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 06.07.2024 11:28:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 11:20:10 vasta tsitaadiga

Kes Ukrainlaste käsi selja tah kinni sidunud on? Sõda algas 2014.a., neil oli 8 aastat aega et end hambuni relvastada. Ostnud/tootnud "lolli" laskemoona millest neil nüüd ka puudus on täie rauaga. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 11:21:34 vasta tsitaadiga

Putinit toetab legitiimselt tugev enamus venkudest, kohati välismaal elavatest isegi rohkem. Neid uuringuid on tehtud üksjagu ja sellele juhtis tähelepanu ka meie kaitseväe juhataja, et autokraat saab end hästi tunda ja režiim toimib, kuni rahvas toetab. Aga ta peab ka muidugi tulemusi aeg-ajalt pakkuma.

Diktaatorlikud režiimid, kus rahvas pigem kartja rollis oma riigis (Hussein nt), need ei kipu igavesti valitsema
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 11:51:41 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi, kommunistlikus *iinas on see jama juba pikalt kestnud ja lõppu küll näha pole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 12:05:38 vasta tsitaadiga

Pole Hiina kohta viitsinud nii palju uurida, aga mulle tundub et ka seal kohalik rahvas pigem toetab Xi-d kui mitte
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2024 12:33:55 vasta tsitaadiga

Kui on valida Xi või surm siis jah, enamik "toetab" icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.