|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
09.08.2004 18:33:19
|
|
|
Ei nuh, ega sis lambist resa tegemine vel ei tähenda , et mäng bugine oleks, kuigi antud mängu korral on neid putukaid nii et vähe pole, kui resat endal ei tee, võbla sul videokaart ei pea koormusele vastu ning xp vadabh, et mingi kala sull teatud raudvaralise seadmega ning arvab et restart aitab!
Mul tavaliselt teeb resa siis kui midagi ülekuumenenud! tavaliselt siiski raudvaras asi! Tekka oma clockid kõik üle ning veendu , et jällegi meeldivad driverid peal oleks , st, kõige uuemad!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
09.08.2004 18:38:30
|
|
|
driverid on need millega mul kõik ästi jookseb jne.
aga jah võibolla kuumeneb grafa üle sellel ju passiiv.......ja pole ka ime kui see juust maha sulab
hmmm..........ei tea vaatan panen mingi venti sinna peale puhuma
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
09.08.2004 20:06:55
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
driverid on need millega mul kõik ästi jookseb jne.
aga jah võibolla kuumeneb grafa üle sellel ju passiiv.......ja pole ka ime kui see juust maha sulab
hmmm..........ei tea vaatan panen mingi venti sinna peale puhuma  |
Vent raudselt ikka peale, selliste kuumade ilmadega pidin isegi enda video clockid maha votma!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
09.08.2004 20:33:46
|
|
|
njah selle restartidega on ka selline lugu et kui sul on nvidia vanem kaart mingi geforce 2 näiteks siis aitab kui paned mingid vanemad draiverid peale, mul aitas, restarte tuli vähem ette aga siis ikka ostsin ati kaarti ära ja nüüd ei olegi restarte, aga mingid pätsid on sul ikka peal?
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
09.08.2004 21:42:00
|
|
|
mul on neli esimest ja sis slrv2.1.9r5 ja mingi furballsi viimane patch kah aga muud pole.........lihtsalt ei julge lasta peale nüüd enam ei teee resat lamppi.....ju siis nii kuumad ilmad
üks küssa sis kah pela kohta......kui ma kogun neid prestige pointse et nagu mille alusel neid antakse?? ei saa susteemist aru.......mul oli 567 ja nüüd on juba 478 kuidas seda seletada
akki keegi oleks niihea ja seletaks veidi
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
10.08.2004 12:59:19
|
|
|
sai ka veidi majandada. Tulemuseks siis V8 mootor @ 899HP
veerandmiili aeg 6.098 miili peal lõppkiirus 539,8 kilomeetrit tunnis (muide maksimum mis mäng näitab on 540.9 )
PILT KAH
EDIT2: uus rekord 5.530 1/4 miili peal (y)
viimati muutis tiido 12.08.2004 11:33:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
10.08.2004 13:05:56
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
mul on neli esimest ja sis slrv2.1.9r5 ja mingi furballsi viimane patch kah aga muud pole.........lihtsalt ei julge lasta peale nüüd enam ei teee resat lamppi.....ju siis nii kuumad ilmad
üks küssa sis kah pela kohta......kui ma kogun neid prestige pointse et nagu mille alusel neid antakse?? ei saa susteemist aru.......mul oli 567 ja nüüd on juba 478 kuidas seda seletada
akki keegi oleks niihea ja seletaks veidi  |
Punkte saad selle eest kui hästi sa võistled vendadega seal, ning kui polla eest saad minema , juhul kui ta hakkab sind taga ajama, siis saad ka selle eest punkte, kui ei saa minema sis skoor langeb ja samuti ka võitude, kaotustega!
kleepekad vist mängisid ka rolli, ei tea, mäleta enam!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.08.2004 14:51:59
|
|
|
| oomen äkki annad setupi... Või scriptisid endale mitu mootorit peale? Enda super-dutyl 904 heppa aga aeg 9,XX ja kiirus üle 314 ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
10.08.2004 16:02:43
|
|
|
jah selle setupi võid küll anda ja et mis jupid jne.
Erxxx thx
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
10.08.2004 20:29:46
|
|
|
heh sain ka mingi SLRR panin peale ja mis kamm on mingi mega vana vers vist built oli 460. pooled jupid ei sobi autodele peale näiteks superduty ja MC GT ei saa ristata ja juppe on ka mega vähe, eriti kahtlane on ja siis esimene sõit oli kohe pinkslipile ja siis sain veel 30000 peale sõita, mega imelik oli.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
11.08.2004 00:10:40
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| oomen äkki annad setupi... Või scriptisid endale mitu mootorit peale? Enda super-dutyl 904 heppa aga aeg 9,XX ja kiirus üle 314 ei lähe |
ei ole mingit scriptimist - puhas seadistus parimate V8 juppidega.
sisselase - 13 väljalase 15 nos põhjas segu 12,5
start viienda käigu ja nitroga : )
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
11.08.2004 00:23:35
|
|
|
mehed ma saan tippkiiruseks superdutyga 520km/h nitroga niiet viga ple midagi 903HP
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
11.08.2004 08:26:22
|
|
|
M!na - sama küsimus. Äkki jagad seadistusi/juppe ?
EDIT: Unise peaga ära postita - trükivigu robinal
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
11.08.2004 20:47:13
|
|
|
heh sain ka kõik korda ...
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
11.08.2004 21:29:59
|
|
|
| M!nA, ei taha seadistusi/juppe öelda? Ise ei saa küll aru, kuidas nii võimalik? Mis mootor see selline on?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
12.08.2004 11:38:09
|
|
|
| Minul V8 mootor - juppe üksaaval ei hakka üles lugema hobuseid sain seadistamisega 899 kokku. Sõidud teen testrajal - hea rahulik jne. Mainast kõik üleliigne välja visatud, et asi kergem oleks (plekid, istmed, sumpa). Start nüüd siis juba ainult kuuenda käigu ja nitroga. taga laiad ja madalad 19" ees peened 15" rehvid.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.08.2004 12:24:40
|
|
|
| oomen, ole hea ja loe ikkagi. Ütle siis vähemalt mis plokk on ja mis vedrustus (e. tähtsamad asjad), oleks Sulle väga tänulik!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
12.08.2004 17:39:49
|
|
|
just panin PRIME juppidest masina kokku sain sealtpealt 664 hobust kätte, aga aeg tuli ikka sama 5.53
kogu kunst seisneb käigukasti seadistuses ja stardimomendis. näiteks sõita kannatab ainult 19" õhukeste rehvidega (295/20-19 mingid sellised) kuna kui panen pehmed ja laiemad siis on nina kogu tee õhus ja perse vastu maad ning sõita ei kannata. stardin siis nüüd juba kuuendaga - seega jääb väärtuslik aeg käiguvahetamise peale raiskamata. seega ei loe palju sul hobuseid on vaid kuidas sa suudad neid olemasolevaid efektiivselt maha panna. katsetage- ausalt ei ole midagi keerulist.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.08.2004 18:51:48
|
|
|
| Mis vahet on MC GT´l, GT-B´l ja GTLE´l?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.08.2004 19:20:25
|
|
|
| oomen, proovisin nii nagu rääkisid, ei tulnud midagi, 472 HP. Pöörded põhjas. Panin MC GT mootorile.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
12.08.2004 19:28:49
|
|
|
Rajareits, kerede vahe mingi peamiselt raskus mu arust ja GT levinuim B-natu harvem ja LE superharv
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
12.08.2004 19:30:50
|
|
|
sain ka selle prime´i kätte nokkisin natu ja hp sain vaid 701. WTF?
varem sain 808HP superduty ja mc gt mootori ristsugutisest kätte
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
12.08.2004 19:48:56
|
|
|
oomen, TNX
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.08.2004 21:03:08
|
|
|
| Huvitav, seda Prime DLH 500 83385 N/m 8.0" springi-i polegi müüa, selle saab ainult originaalauto küljest.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
12.08.2004 22:47:02
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Huvitav, seda Prime DLH 500 83385 N/m 8.0" springi-i polegi müüa, selle saab ainult originaalauto küljest. |
pead ROC´i läbi sõitma siis
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.08.2004 22:54:11
|
|
|
| Auto on olemas, aga tahaks juppe teistele autodele kah. Samuti oli vist mingi Emer-i mootorijupiga.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
13.08.2004 10:53:47
|
|
|
deem ma läksin superdutyga ROC-ile aga 600HPga seal pole midagi teha
millega teie olete ROC-i läbi teinud
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
13.08.2004 11:05:04
|
|
|
| Kui väga hätta jääd kasuta seda abilist.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
13.08.2004 11:31:14
|
|
|
ma ka kasutasin sama värki aga peale võitmist avastasin et saab difficultit ka muuta
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.08.2004 14:59:16
|
|
|
Matzz, saaksid oma juppidest pildi teha ja oma seaded öelda? Ise ei saa mitte kuidagi üle 677 HP. kätte, tee mis tahad.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
13.08.2004 17:22:11
|
|
|
Nojah, oleks võinud ennem ikka natuke lugeda ka seda teemat....
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
samarin
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2004
|
14.08.2004 12:05:22
|
|
|
| tere kas keegi teab kuidas saab Prime mootori maksimaalselt tuunitud ja kas keegi on midagi kuulnud street legali uuest osast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
14.08.2004 12:30:45
|
|
|
| samarin kirjutas: |
| tere kas keegi teab kuidas saab Prime mootori maksimaalselt tuunitud ja kas keegi on midagi kuulnud street legali uuest osast |
Mootori tuunimise osas vaata eelmist postitust..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
14.08.2004 15:27:20
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
deem ma läksin superdutyga ROC-ile aga 600HPga seal pole midagi teha
millega teie olete ROC-i läbi teinud  |
mäng sai paar nädalat tagasi maha lastud, aga ROC-i tegin läbi selle cabrio emer-iga (täpset nime täpselt ei mäleta.) kõik sõidud võitsin vabalt ilma probleemideta, kuni viimaseni, kus tuli natuke vastast rammida.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
14.08.2004 19:03:55
|
|
|
sain ka 903 HP kätte aga ei lähe pill eriti hästi, jupid on küll ägedad ... SUPERDUTY, MC GT & PRIME omad
0-100 aeg oli mingi 2.1sek
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
14.08.2004 23:48:43
|
|
|
Aga minul on 0-100 kiirendus 1,9 sek. See siis tehtud selle soovitusega mis Matzz andis. Rait sõitsid Superduty-ga? See minu arust väga ebastabiilne...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.08.2004 11:54:12
|
|
|
| Nüüd 0-100 km/h juba 1,6 sek. Ei viitsi sellega eriti möllata, väga tahaks siis saaks ka 1,5 kätte. Praegu kõik detailid autol veel küljes ja käigud pole kah nii seadistatud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
15.08.2004 12:50:04
|
|
|
ma sõitsin primega ...
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
15.08.2004 15:00:48
|
|
|
| kas keegi ytlex mis oleks mängus 1 normaalne käikude vahe baierni autol,
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
15.08.2004 16:08:33
|
|
|
Oot. mida , demo????
Kas see on sis mingite uute tegijate demo voi?
Kuuldavasti tegus siiski Redlinega ju!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.08.2004 18:39:04
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kuidas saaks Duheni inimlikult kiirendama? 894hp on olemas, aga see annab tunda alles 3ndal käigul. Kui viiendaga kiirendada, saab kiirenduseks 1,9 sekki, esimesega kiirendades midagi 3,7 sekundiga heal juhul.. Oskab keegi hea transmissioni settingu öelda?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
15.08.2004 23:53:33
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Oot. mida , demo????
Kas see on sis mingite uute tegijate demo voi?
Kuuldavasti tegus siiski Redlinega ju! |
demo jah ikka Redline oma ja samade tegijte oma kah peaks olema.. ei teagi miks alles nüüd selle tegid..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.08.2004 09:47:06
|
|
|
| TechZone, see oleneb mootorist ju kah.... Mis ta Sul seal all on?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
16.08.2004 10:37:18
|
|
|
Aidake mind ja minu duhenit kaa.. 894 heppa tuksub all, aga kiirendust ei ole..
| Karr000 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kuidas saaks Duheni inimlikult kiirendama? 894hp on olemas, aga see annab tunda alles 3ndal käigul. Kui viiendaga kiirendada, saab kiirenduseks 1,9 sekki, esimesega kiirendades midagi 3,7 sekundiga heal juhul.. Oskab keegi hea transmissioni settingu öelda |
Ahjaa, just mingi aeg tagasi, sain enda V8 1192hp peale..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.08.2004 10:56:26
|
|
|
| tsitaat: |
Ahjaa, just mingi aeg tagasi, sain enda V8 1192hp peale..
|
Mis seadistuse/mootoriga see ime tehtud on?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
16.08.2004 11:18:16
|
|
|
krt ma nu**isin 2 päeva et 903 kätte saada ja nüüd ühel sepal on juba 1192 HP
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|