Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 15.02.2024 20:50:21 vasta tsitaadiga

Äkki on see lihtsalt hoiatusena mõeldud - et näe mis võib juhtuda kui ei maksa.. ka 4G koduinternetil 90% kiirusest siiani kadunud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 10:54:37 vasta tsitaadiga

Kas seda Telia lukuga ZyXel LTE3316 on võimalik mingi valemiga lukuvabaks kah teha?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 10:58:01 vasta tsitaadiga

Betamax, vähemalt viimati oli mul info, et see ruuter pole lukustatud ning saab kõikide opekate SIM kaarte kasutada. Ainus mure on, et APN ei saa muuta, kuid moodsal operaatoril võiks olla suva, mis APN seadmes on.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 11:06:51 vasta tsitaadiga

Hmm... Kahtlane. Telia väidab, et mingid piirangud on.'
https://pood.telia.ee/vorguseadmed-ruuterid-ja-digiboksid/ruuter-ZyXel-LTE3316/LTE3316-TELIA
Peaks proovima mingit teise opeka kaarti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 11:31:42 vasta tsitaadiga

Operaatori lukku pole, käib suvaline sim. APN muuta ei saa ja ei saa ka muutma panna, tehasesoft peale ei lähe, tootja poolt operaatoritele müüdud seadmete eripära. Sama nagu igasugustel huawei termostel ja erinevatel zyxelitel mis on erinevatele eesti opekatele tarnitud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.02.2024 11:53:15 vasta tsitaadiga

Elisast ostetud huawei termosele läks vabalt tehasesoft peale ja sai APNi seejärel muuta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 12:17:20 vasta tsitaadiga

Võrgulukud on nii kahetuhandendad... Eriti, kui sellega ei kaasne isegi mingit soodsamat hinda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 12:32:33 vasta tsitaadiga

Lukku pole, aga apn muuta ei saa.....eem....siis ikkagi lukk ju peal icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 12:45:26 vasta tsitaadiga

Küsisin teliast et kas välja ostmisega saab admin passwordi ka kätte kuidagi, vastust ei mäleta aga jäi mulje et admin kasutajat polegi olemas, ainult user.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 16:37:38 vasta tsitaadiga

Janis, mina Elisa Huaweile tootja softi peale ei saanud aga see polnud ka kasutamisel probleem.

Võrgulukk tähendas vanasti mingitel seametel seda, et telefon või xG seade ei võta üldse võrku püsti teise operaatori võrgus.

Mis on aga riist- ja tarkvara piirang mingitel ruuteritel on see, et suvaline SIM töötab seadmel igas võrgus, läheb käima vaikimisi SIM APNiga, olgu siis Telia Fix, internet.emt.ee, internet.tele2.ee või internet.elisa.ee misiganes need viimased on.
APNi polegi üldiselt vaja muuta. On vaja muuta kui on tellitud mingi erilise APNiga teenus, näiteks telia puhul static.emt.ee mis on mobiilse interneti sim kaardi staatilise ipga teenus. Sama näiteks mõne teise operaatori juures, mingi muu APN peale sim defaulti.
See on softis ja rauas keelatud. Miks, sest toode on spetsiifiliselt tellitud konkteetse operaatori ja teenuse jaoks vastavalt kokkulepitule, detailsemalt ei taha kirjeldada. Elisa xG ruuterid on Elisa softiga, Telia xG ruuterid on Telia softiga, Tele2 katsetab ühte ja teist, ei tea.
Ilma piiranguta seadmed on müügis hinnavaatlus.ee ja mõne veebopoe riiulilt, seal on tehase FW ja ise haldad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 16:46:16 vasta tsitaadiga

Ehk siis tavalise mobiilse interneti peaks siis näiteks Elisa või Tele2 kaardiga kätte saama nendest Zyxelitest?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 17:10:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ehk siis tavalise mobiilse interneti peaks siis näiteks Elisa või Tele2 kaardiga kätte saama nendest Zyxelitest?

Just. Softiuuendusi ilmselt rohem ei tule aga kui tuleks, siis ainult Telia fix interneti sim kaardi abil, teiste simmidega uuendusi ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.02.2024 17:13:08 vasta tsitaadiga

indrpo, ju sa siis ei oska lihtsalt
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 17:16:26 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ehk siis tavalise mobiilse interneti peaks siis näiteks Elisa või Tele2 kaardiga kätte saama nendest Zyxelitest?

Just. Softiuuendusi ilmselt rohem ei tule aga kui tuleks, siis ainult Telia fix interneti sim kaardi abil, teiste simmidega uuendusi ei saa.

Uuendusi ei tule? Seega see on mingi End of Life toode? Miks seda lukustatuna ja sellise jõhkra hinnaga siis müüakse? icon_eek.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 17:24:01 vasta tsitaadiga

Betamax, Müüakse? ePoes on kui osta soovid, tootja ka ilmselt väga softi ei uuenda, enamasti ikka üüritakse, siis on seadmete vahetus uuemate vastu tasuta.
EOL on siis kui seadet enam ei üürita ega ei müüda. Senine soft on OK ja pole vajadust uuendada. Kui peaks vajadus tekkima, küllap siis ka uuendatakse, Telia koduinterneti võrgus.
Seda just kirjeldasin, et ei ole lukustatud.
Hinna osas on see mõttetu arutelu, kui paistab kuidagi erinev teistest, võta midagi muud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 17:26:01 vasta tsitaadiga

End of life ja End of sale on kaks erinevat asja. Aga see selleks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 17:44:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
End of life ja End of sale on kaks erinevat asja. Aga see selleks.

Mis "see selleks", Telial on üks reegel EOL. Nii nagu näiteks ei ole enam letil ja üüripakkumises Motorola digiboksi (ei toimi enam), Arrise VIP1113 boksi, Zyxel LTE3311, DG200, DG301, Thomson 789 ja 784 jne. ruuterit. EOL.
Seadmed töötavad aga veel võrgus ADSL, VDSL, PON/KMI ja IPTV peal. EOL tähendab seda, et tuge enam pole ja kui sureb või ei toimi, tuleb vahetada teise mudeli vastu.
Mingi müügipiirang ei ole küll teada, sealt kaob enne kui toimivuse tugi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 13:03:09 vasta tsitaadiga

Teist päeva on nett Estonia teatri kandis koomas, lehed laevad aeglaselt ja hotspotiga spordiüleksnne ei laadinudki ära.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2024 22:48:23 vasta tsitaadiga

Renq, seal maste nii palju...vaevalt, et kõik maha koolenud olid, pigem seadmes ikaldus
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 02.03.2024 21:34:40 vasta tsitaadiga

Teist nädalat Lõuna Eestis mobiilne nett päris aeglane. Seda stabiilselt igal kellaajal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 23:20:31 vasta tsitaadiga

Kolmas päev Põlva ja Setomaa kandis ning mõlema vahepeal. Pole midagi täheldanud telefoni ega ruuteriga.
Mis kandiga sul täpsemalt tegu?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 03.03.2024 21:07:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kolmas päev Põlva ja Setomaa kandis ning mõlema vahepeal. Pole midagi täheldanud telefoni ega ruuteriga.
Mis kandiga sul täpsemalt tegu?

Elva äärealad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2024 10:42:19 vasta tsitaadiga

Diili kohta paar küsimust. Kuidas Tartus kiirusega lood on? Mingid päevad/kellad, kus asi kiire/aeglane?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2024 17:09:25 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Diili kohta paar küsimust. Kuidas Tartus kiirusega lood on? Mingid päevad/kellad, kus asi kiire/aeglane?


Teadaolevalt on Tartus vaid üks Telia mast, täpselt ühel sagedusel ning siis kõik Telia ja Diili kliendid võtavad järjekorranumbreid ning siis järjekorras saavad masti ressursse kasutada. Kuna Diil on teadlikult bränditud kui teisejärguline asi siis on Diili klientidele kehtestatud piirang, et päris iga päev nad ei tohi seda masti kasutada. Kui ikka sinu kord ei ole, pole midagi teha.


Aga nüüd katsu sõnastada oma küsimus loogiliselt. Tegu on Telia võrguga, Mina pole vahet näinud ei siis kui oli Diili, ega nüüd kus Telia pakett. Kui ei satu masti alla mille ressurss üle müüdud on elu lill. Kui otsustad elukohaks võtta Annelinna ja arvata, et see on su ainuke internet siis palju õnne, poppidel aegadel võib kiirus olla mitte päris see kuid see on iga teenusepakkujaga. 5G kohapealt ei tea, sest ei oma ühtegi sellevõimelist seadet. 4G toimetab nii, et aastaid pole selle peale pidanud eraldi mõtlema ja väljasõite teenusealasse tegema.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2024 10:40:33 vasta tsitaadiga

Jah, et oleks pidanud natuke täpsemalt kirjutama. Viimati kasutasin arvuti jaoks mobiilset netti päris mitu aastat tagasi, äkki Elisa võrgus, aga enam täpselt ei mäleta. Tartu eri linnaosades oli levi/kiirus erinev, lisaks enamasti õhtul mõnes kohas tõmbas suht kooma kõik.

Küsimus oli selles suhtes üldine, et kui levi on ok ja mast pole umbes, siis mis selline keskmine/normaalne kiirus olla võiks. Umbes nii, et kunagi oli ringtee ümbrus. Kiirus enamasti kehv ja reede õhtul suht dial-up jne.
Hetkel olen paar korda proovinud üle linna läbi hotspoti ja selline seinast seina värk suht.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2024 14:25:45 vasta tsitaadiga

Sõltub ikka koormusest. Teoreetilise maksimumi ideaaltingimustes oskad vast ise ka välja googeldada.
Üldiselt on Telial sellega kõige paremini kui selline üldine keskmine võtta. Aga noh, nagu öeldakse kaks statistikut uppusid kui ületasid keskmiselt poole meetri sügavust jõge ehk see, et üldiselt on parem ei tähenda, et mõnes konkreetses kohas ei võiks ikalduda ja kellegi teise net on parem.

Edit: ahjaa, kui vahel taksoga sõidad või kulleriga midagi koju tellid, siis küsi mõne kulleri või taksojuhi käest. Neil pole oma tööks küll mingeid ulmekiirusi vaja, aga oskavad vast öelda kas kuskil mingitel aegadel täielik ikaldus on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 10:38:47 vasta tsitaadiga

Pean ikka oma asjadega katsetama. Õnneks mingit mööda linna ringi siblimist ei ole, lihtsalt eri otsades vaja arvutile nett tekitada.
Hommikul huvi pärast proovisin jaamamõisa korteris hotspoti 10/3. Mõtlesin, et proovin pulka ka. 10/6, aga levi ainult 1 pulk. Võtsin arvuti ja viskasin selle aknapeale, 37/34 icon_lol.gif . Proovisin samas kohas telefoniga ka ja tuli mingi 28/11 vms, samas "levi" näitab suht sama mis enne 10/3-ga icon_rolleyes.gif . Seega see telefon "levi" näitab mul mitte midagi pmst. Jälle hea teada.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 11:15:14 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Pean ikka oma asjadega katsetama. Õnneks mingit mööda linna ringi siblimist ei ole, lihtsalt eri otsades vaja arvutile nett tekitada.
Hommikul huvi pärast proovisin jaamamõisa korteris hotspoti 10/3. Mõtlesin, et proovin pulka ka. 10/6, aga levi ainult 1 pulk. Võtsin arvuti ja viskasin selle aknapeale, 37/34 icon_lol.gif . Proovisin samas kohas telefoniga ka ja tuli mingi 28/11 vms, samas "levi" näitab suht sama mis enne 10/3-ga icon_rolleyes.gif . Seega see telefon "levi" näitab mul mitte midagi pmst. Jälle hea teada.


Jaamamõisa ärimaja taga, korteris, suvaliselt keset elamist. Kellaaeg pole muidugi hommik. Vastu Telia võrku tehtud test. Telefoniks üle 5 aasta vana Pocophone F1. Paistab, et vägagi mastiloterii, kui sul omingid olematut kiirused välja tulevad.
https://www.speedtest.net/result/a/10058579211

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2024 16:46:07 vasta tsitaadiga

Laias laastus asi selge, et jaamamõisa korteris lihtsalt levi kehv. Lisaks telefonil ka kehv levi + näitab suht jampsi. Proovisin ka Elisa võrgus teist telefoni ja suht sama tigu. Akna juures juba OK. Mujal ka nüüd proovitud ja kõik tundub norm. Steamis tõmbas stabiilselt 40-50 ringis alla asju.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2024 11:32:09 vasta tsitaadiga

Kas Telia (ja vist ka muud meie operaatorid) pakuvadki ainult Huawei ja ZTE 5G ruutereid? Mul on maal praegu Zyxeli 3316, aga seal sees on 5G pakett. Tahaks 5G peale üle minna, aga kõik on Huawei ja ZTE toodang. Zyxeli või Nokia kraami meil ei liigu?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 01.05.2024 13:07:55 vasta tsitaadiga

Mobiilse interneti puhul operaatorid ei eelda ruuterit, rohkem telefonide teema.
Telial Koduinternet, mis jaguneb kaheks internet kaabliga ja üle õhu, minul on Telia 5G ja nende Zyxel NR7101 5G väliruuter renditud, mida oli võimalik toona välja osta ~600€ või ka täna lõpetada rendileping ja osta välja ~400€ eest.

Telia Koduinterneti teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=422469
Telial miski suvilakampaania ka: https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/era/Telia_suvekodu_uuriseadmete_kampaania.pdf

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2024 16:32:42 vasta tsitaadiga

Betamax, Tuleb vist Zyxeli 5G tubane versioon ka aga pole veel küps.
Kui väliruuter ei kõlba siis ma vist võtaks FB marektist järelturult selle Nokia.. ei tea muidugi kui asine see on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.05.2024 09:29:33 vasta tsitaadiga

Zyxeli indoor versioonid on ammu küpsed, lihtsalt Eesti jaoks pole tagauksi sisse tehtud. That's the problem icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 10:24:23 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Mobiilse interneti puhul operaatorid ei eelda ruuterit, rohkem telefonide teema.

Mul ongi seal Mobiilse Elu 5G pakett sees, kuna seda sai soodsamalt vormistada icon_biggrin.gif
indrpo kirjutas:
Betamax, Tuleb vist Zyxeli 5G tubane versioon ka aga pole veel küps.
Kui väliruuter ei kõlba siis ma vist võtaks FB marektist järelturult selle Nokia.. ei tea muidugi kui asine see on.

Milline mudel Zyxelist?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 17:28:24 vasta tsitaadiga

Hotspot ei toida? Oleks veits rohkem valikut.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 17:37:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Prillpapa kirjutas:
Mobiilse interneti puhul operaatorid ei eelda ruuterit, rohkem telefonide teema.

Mul ongi seal Mobiilse Elu 5G pakett sees, kuna seda sai soodsamalt vormistada icon_biggrin.gif
indrpo kirjutas:
Betamax, Tuleb vist Zyxeli 5G tubane versioon ka aga pole veel küps.
Kui väliruuter ei kõlba siis ma vist võtaks FB marektist järelturult selle Nokia.. ei tea muidugi kui asine see on.

Milline mudel Zyxelist?


Zyxeli mudelit hetkel ei oska täpsustada, neil on see valik kirju. Kui tuleb, tuleb taas Koduinternetile iseteeninduses kaughallatavaks.
Seetõttu ei ole ka tänane ZTE halb valik, toimib oma originaalrakendusega ja olgu siis mSim või Koduinternet. Soft on Balti, Skandinaavia versioon seega seal mingeid putukaid sees olla ei tohiks.
Üllatavalt nobe, olen piiramatu paketiga selle wifis ikka kenasti ca 800Mbit/s ära pigistanud, wifi6. samas puuduvad väliantenni liidesed, seega kehvas levis, saab nagu saab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 18:49:42 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Hotspot ei toida? Oleks veits rohkem valikut.

Emale ei viitsi siia miskit aretada. Vahepeal oli siin see taskuruuter ja tema läpakas, aga siis tuli Androidi WiFi boks ning see kompott hakkas veidi tülikaks muutuma. Praegu Zyxeli karp ega pea mässama akundusega.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 20:01:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Edit: ahjaa, kui vahel taksoga sõidad või kulleriga midagi koju tellid, siis küsi mõne kulleri või taksojuhi käest. Neil pole oma tööks küll mingeid ulmekiirusi vaja, aga oskavad vast öelda kas kuskil mingitel aegadel täielik ikaldus on.
No siis peab ikka nii umbes olema, et baitigi ei liigu. Kui mingi 0.3mbps läbi tuleb siis taksojuhil suht poogen, vaevalt nad sul mööda linna speedteste lasevad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2024 14:59:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Telia Mobiilse Elu Piiramatu 5G paketi hinda väiksemaks on õnnestunud kaubelda või miski tehnikavidin saada, millega seotakse mingiks X aastaks ära? Või selle paketiga mingeid läbirääkimisi ei peeta?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 30.05.2024 18:27:28 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Kas kellelgi Telia Mobiilse Elu Piiramatu 5G paketi hinda väiksemaks on õnnestunud kaubelda või miski tehnikavidin saada, millega seotakse mingiks X aastaks ära? Või selle paketiga mingeid läbirääkimisi ei peeta?


Mul paar päeva tagasi tehti personaalne pakkumine 12 kuud 40.6 eurot edasi 50.8 ja 1 number 4.069(5.08) eur. Kolin elisase üle peale 25 aastat. Nad kohe üldse ei pinguta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 19:12:05 vasta tsitaadiga

juhmar kirjutas:
leits kirjutas:
Kas kellelgi Telia Mobiilse Elu Piiramatu 5G paketi hinda väiksemaks on õnnestunud kaubelda või miski tehnikavidin saada, millega seotakse mingiks X aastaks ära? Või selle paketiga mingeid läbirääkimisi ei peeta?


Mul paar päeva tagasi tehti personaalne pakkumine 12 kuud 40.6 eurot edasi 50.8 ja 1 number 4.069(5.08) eur. Kolin elisase üle peale 25 aastat. Nad kohe üldse ei pinguta.


No edu. Kui veab, siis saab hea. Aga kuna Elisal on kombeks oma võrk lõhki müüa, siis....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 19:14:14 vasta tsitaadiga

Kui osta kallis jagatava mahuga mElu ja peret ega autosid suvilaid pole mis lisasimme vajaks, siis ehk peaks mingi soodsama paketi võtma või hoopis mõne diili.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 30.05.2024 19:33:53 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
juhmar kirjutas:
leits kirjutas:
Kas kellelgi Telia Mobiilse Elu Piiramatu 5G paketi hinda väiksemaks on õnnestunud kaubelda või miski tehnikavidin saada, millega seotakse mingiks X aastaks ära? Või selle paketiga mingeid läbirääkimisi ei peeta?


Mul paar päeva tagasi tehti personaalne pakkumine 12 kuud 40.6 eurot edasi 50.8 ja 1 number 4.069(5.08) eur. Kolin elisase üle peale 25 aastat. Nad kohe üldse ei pinguta.


No edu. Kui veab, siis saab hea. Aga kuna Elisal on kombeks oma võrk lõhki müüa, siis....

Äkki täpsustad? ei ole väga kuulnud mobiilse neti probleemidest. kodunetti ma ei vaheta mingil juhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 08:29:00 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kui osta kallis jagatava mahuga mElu ja peret ega autosid suvilaid pole mis lisasimme vajaks, siis ehk peaks mingi soodsama paketi võtma või hoopis mõne diili.


Kus sa seda välja loed, et mul seda vaja poleks? Kõik 5 nr on kasutuses. Küsisin hoopis midagi muud ehk kas antud paketile ka nö leti alt midagi pakutakse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 08:37:59 vasta tsitaadiga

leits, juhmar, kirjutas
tsitaat:
1 number 4.069(5.08) eur.
talle vastasin.
Kuid siis tuleb ju iga sim kohta üsna hea piiramatu paketi hind (ja levi ning läbilaskekiirus) kui 5sim käigus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 31.05.2024 17:23:25 vasta tsitaadiga

Pakkumises oli 1 numbri hind kokku on mul neid 4 ja siiani maksin 48.8 eur 20 gb jagatava neti ja 4 numbri eest. Diil tegi ka head pakkumised aga telia diili 24 kuud pakkumised ja siis uuesti kerjamine viskas lõplikult siibrisse.25 aastat lojaalsust ei maksa midagi. Proovin vahelduseks odavama hinnaga teised teenusepakkujad ära. See telia 5G nüüd tartu kesklinnas ka miski imeasi ei ole olnud. Elisa pakkumine 1number piiramatu 6 eur + kõmm ilma 24 kuu jamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
701kka
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2019




sõnum 31.05.2024 18:44:02 vasta tsitaadiga

Kui Mobiilse elu kõik 5 SIMi on kasutuses, siis nende välja vahetamise orkestreerimine on juba selline töö, et €10/kuu tähtajalise hinnavõidu pealt seda küll teha ei viitsi... rohkem kui korra-kaks elus. beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 18:50:02 vasta tsitaadiga

Võtad oma 5 seadet ja vahetad üleminekule eelneva öö õhtul ära. 10 minutit tööd
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 19:34:16 vasta tsitaadiga

minumeelest ei ole "lojaalsus" mobiilsideturul juba 20 aastat mitte midagi lugenud. Turg toimib ja käib klientide üleostmine.
Kõikide operaatorite poolt tehakse erinevate teenuste koos kasutamisel "lojaalsus" ehk sooduspakkumisi ja lisaväärtuspakkumisi.
Samas pole kliendil lojaalsusest sooja ega külma, päevapealt tehakse kolimine kui asjaolud muutuvad, mis ei ole üldse vale valik. icon_biggrin.gif

Olen ka mingi 2000 kandist "EMT" võrgus ja enne seda sai põhjalikumalt Radiolinja tegevusetuse tõttu Inkasso ära proovitud ja Qgsmi levialasse sõitmine.
Täna olen nendega stabiilselt kursis ja minu asukohas ei ole eriti midagi paremaks muutunud. Pere numbreid koliksin vist tõesti väga suure hinna vahe korral või siis kui nõuded teenusele poleks nii missioonikriitilised.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 31.05.2024 22:20:47 vasta tsitaadiga

Telia TV poolega ma olen peale optilise ühenduse paigaldust rahul. Eriti nüüd, kui ka normaalne ruuter sai. Kuna teised saavad ainult läbi õhu jama pakkuda ja ma olen kaabli usku siis maksan ja ei kurda. Siiani olin lojaalne tõesti telias ühenduse kvaliteedi ja leviaala pärast. Enam ma nii suurt vahet ei näe selles kui aastaid tagasi. Üle 100 euro ainult telia teenuste On veidi palju maksta ja siis lastele seletada et üle 5 gb moblanetti ei tohi kasutada. 5 eur eest 50Gb per kärss teeb nende elu ka lihtsamaks. Nagu sa indrpo ütlesid turg toimib. mobiilsele netile on mul alternatiive aga kodune teenus on monopol kui kvaliteeti tahan icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.