Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 15:22:41 Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) vasta tsitaadiga

Nägin AJOE videost just, et selline mäng on välja tulemas..
Kiire pilk trailerile tekitas küll suure himu peale!
Ülikena pixelart disain ja käigu strateegia nagu Heroes.
Release tundub jääma 2020 lõppu.

Hetkel saab ALPHA-sse end kirja panna!
https://www.songsofconquest.com

Link



edit: Jaaa kõigest kolm aastat hiljem on mäng väljas, early accessi näol icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 16:02:09 vasta tsitaadiga

Kaugele mängisid? Sa oleks pidanud tutvustuse tegema kampaania teisest osast, seal läheb juba huvitavaks ja kolmas on juba nagu päris HoMM.
Paraku läheb kampaania iga osaga järsult raskemaks, viimases osas jäin toppama ja proovisin siis teist kampaaniat, aga see on ka kohe alguses
liiga raske. Pole eriti lõbus, kui mingi Path of Exile Death and Taxes bossi taoline tegelane Threat level: Suicide'ga kogu aeg taga ajab.

Potentsiaali nagu on, aga sisu on liiga vähe, et mängu vastu suuremat huvi tekitada. Kasutajate loodud kaarte pole veel proovinud.
Inspiratsiooni on selgelt saadud HoMMist kui mängutüübi teerajajast, aga mulle meenutab kohati rohkem Disciples sarja, kuigi pole
ehk nii dark fantasy. Kindluseehitamise süsteem oleks nagu vanast Warcraftist ja tundub isegi huvitav.

_________________
"Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 16:35:28 vasta tsitaadiga

[raVen], ma pole väga jõudnud mängida kuna Diablo Immoral tuli välja samal ajal ja seda toksinud. Muidu tundus, et kontenti peaks olema piisavalt, et random inimesed saaks huvitavaid custom kaarte teha. Mingi hetk nüüd jälle proovin seda. Mis sisust puudu jäi?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.07.2022 16:34:46 vasta tsitaadiga

HoMM mainisite, peab ka ennast kirja panema..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 17:24:04 vasta tsitaadiga

Hea review mängust
https://youtu.be/QHbK9C5mA94
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2024 12:48:52 vasta tsitaadiga

1.0 on nüüd väljas ning väga tore asi on. Soovitan!
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.05.2024 12:04:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ligi, aga see 144p graafika ei kannata mingit kriitikat.
Sai just hiljuti Syndicate pelatud- ainus ja õige originaal 93st aastast, jookseb DOSBOXis- ja no maailm ja tegelasez olid hulga selgemad ja suht lihtsalt eristatavad.
SoC sai proovitud Vsync ON/OFF ja FPS lukustatud erinevatel väärtustel, aga need 2pikslit millest pilt koosneb hüppavad veel pidevalt ringi ka(näiteks puude tuules õõtsumise imitatsioon) ja maru raske on jälgida. Üle 15min ei kannatanud teha..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2024 16:06:42 vasta tsitaadiga

Veider, mulle üsna meeldib jälle.
Zoomi adventure mapil välja, siis parem ehk?
Ma ise jooksutan 4k 48 tollisel ekraanil, ca 1m kaugusel ja on päris kena imo.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.05.2024 15:13:25 vasta tsitaadiga

Tegu on tüüpilise piksel graafika kunstilise lahendusega. Tänapäeval kasutatakse seda üsna tihti. Tavaliselt kasutatakse siiski hübriidi. Üsna tavaline on , et tegelaste pildid on tehtud parema graafikaga. Enamasti on piksel graafika kasutajad indie tootjad, aga ka suuremad tegijad on seda kasutanud.
Pikselgraafika kasutamiseks põhjuseks tänapäeval ongi enamasti kunstiline lahendus ja nostalgilise tunde loomine. Tegelikkuses on tihti põhjuseks ilmselt siiski kulude ja aja kokkuhoid. Eriti kui tegu on AAA tootjaga kes küsib mängu eest AAA hinda. Squarenix on seda näiteks teinud.

Antud juhul on minu silmis pikselgrafika kasutamine õigustatud. Pikselgraafika kvaliteedi poolest tundub mäng siiski kehvema otsa poole jäävat. Viimaste aastate jooksul on mitmeid parema kvaliteediga piksegraafika mänge välja lastud. Tavaliselt see mind ei häiri, aga esmapilgul tundus ka minule songs of conquest välimus ebameeldiv.

Loodan et sisu on parem. Praegu jääb mäng riiulisse paremaid aegu ootama. Pole lihsalt aega sellese pikemalt süveneda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 24.05.2024 15:25:53 vasta tsitaadiga

Päris kole näeb välja jah. 38" 4K ekraan.
HoMM III + HD mod on palju parem. Ja isegi HoMM 2 ilma modideta, kuigi CRT jaoks mõeldud pikselgraafika on LCD ekraanil märgatavalt kehvem.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 16:57:44 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas te näete et see kole mäng on.
Vaatan ja kõrvutan homm3ga ja mulle väga meeldib homm ning ta on silmale veidi kergem/selgem, aga minu meelest SoC ok on palju meeleolukam.

Kui tahta selgust juurde, siis reshade aitab.

Mängu enda osas veel natuke segaduses. Osad asjad on nad välja jätnud, nt wait mehhaanika, aga samas see annab ka võistlustele teise maigu. Muidu oli wait alati pmt nobraiber 1st move meelega. Teine asi on linna vaade, mis kõike ära ei mahuta ja sunnib taktikalisi valikuid tegema. Tegelt on veel palju asju, mis on meelega teisiti tehtud ja huvitav on seda mängu tunnetada.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.05.2024 20:29:06 vasta tsitaadiga

Ma ka ei tea, ilmselt maitse asi icon_smile.gif
Ma võtan Songs of Conquesti muidugi mingi hetk ligi ja süvenen sisusse rohkem. Mulle on alati selline stiil istunud ja pildi kvaliteet ei ole minujaoks kunagi tbs strateegiate puhul eriti oluline olnud. Muidugi ei ole mul midagi selle vastu kui strateegia mängul on BG3 kvaliteediga pilt.
Praegu sai pathfinderi wrath of righeous käsile võetud ja mul on kindel plaan seekord mäng lõpuni mängida. Kuna ma mängin seda TBS stiilis , siis võtab mängu läbitegemine meeletu aja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 24.05.2024 20:56:23 vasta tsitaadiga

TBS ongi sellist tüüpi mäng, kus on aega pildikvaliteeti imetleda. Erinevalt nt. FPS-ist.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 00:45:54 vasta tsitaadiga

Minu meelest lihtsalt seal on seda kvaliteeti väga palju icon_smile.gif
Väga kena ja meeleolukas mäng on, ilmselgelt tehtud hoole ja armastusega.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.05.2024 14:06:43 vasta tsitaadiga

Pilt on ühtlaselt sinakas hall, karakterid on vaevalt 144p, samas kui DOS mängude

Ma mängisin Wolf 3D Nokia XpressMusic telo peal läbi- kõik 9 taset otsast lõpuni.(240p 2.4tolline ekraan) Ja see oli ka parem kogemus kui SoC 90FPS 27" 1440p monitoril.
Ja iga teine DOS(3D Realm Anthology packis kõik mängud läbi proovitud) mäng ükskõik mis masina peal näeb parem ja selgem välja ja ei pane silmi valutama, mis " kunstist" me siin siis räägime?

Keegi ei ootagi SoCst UE5 Nanite ja Lumen põhja keeratud mängu, kuigi leidub üksiküritajaid kes täpselt seda teevadki- üksik dev saab hakkama!.
Aga siin ei saa terve meeskond talutava 480p pildi loomisega hakkama.
Ja siis küsitakse 30€+ selle eest.
Pange Commander Keen või Word Recue võrdluseks käima ja öelge siis veel et SoC ei näe välja nagu pikslimeri nende 30a vanade KLASSIKUTE kõrval...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 15:01:04 vasta tsitaadiga

HDR rikub korralikult ära screenshotide tegemise ja ma ei saa aru, miks ei saa normaalset pilti teha, aga sa päriselt võrdled seda koledat (võrreldes tegeliku mänguga) pilti Commander Keeniga?
https://photos.app.goo.gl/gJZAHPGuGiBaECXj8

Zoomi see 75% full screenis, siis vähemalt minu ekraanilt vaadatuna näeb see nautke lähedane välja source materialiga.
Overexposed on ikkagi jne.

Kui kedagi kõnetab, siis reshade-id on ka:
https://sfx.thelazy.net/games/game/2720/

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 25.05.2024 15:28:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 25.05.2024 15:24:48 vasta tsitaadiga

ma panen siia commander keeni lingi kõrvale. Siis saab igaüks ise otsustada.
https://www.dosgames.com/game/commander-keen-1-invasion-of-the-vorticons

Laiskadele inimestele, eelpoolmainitud Syndicate ka.
https://www.dosgames.com/game/syndicate

Isegi kui mulle endale see pilt ei meeldinud , siis jätab mind piksel graafika kvaliteet täiesti tuimaks. Tänapäeva graafika mõistes on ikkagi tegu aegunud ja viletsa graafikaga ja ma ei näe mõtet seda kritiseerida. Kui ma midagi sellist mängin siis on mängul muud, minujaoks olulised, väärtused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 21:46:51 vasta tsitaadiga

Väga huvitav jah, ma saan aru ,et vanemad on selgemad, lihtsamad vaadata, aga kunstilisest aspekist ja tehnilisest vaadatuna tundub minule SoC täiesti teine maailm.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 29.05.2024 09:32:13 vasta tsitaadiga

Tulevikuplaanidest.

tsitaat:
Of course, with over half a million players and a passionate community I’m very pleased to tell you the following: There’s an expansion coming with two new factions. There will also be four DLCs that will expand existing parts of the game.

New factions take quite some time to develop. We want to keep telling the story of Songs of Conquest at a higher pace than only faction expansions would allow. So we’re introducing something we call Tales of Conquest in the form of DLC, releasing roughly every quarter. These Tales will move the story of Songs of Conquest forward, as well as expand our gameplay, through story missions following each one of the existing factions.

Our first Tales of Conquest is called ‘Rise Eternal’ and it will focus on our undead faction - the Barony of Loth. You will follow Kastus Maal, a scholar slain by Lady Stoutheart at the battle of Grey Tor. He will be seeking vengeance from beyond the grave against the Arleon baroness, and with his guidance the Risen will be more powerful than ever before.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2024 10:14:21 vasta tsitaadiga

Mul oli hea meel seda uudist lugeda. Üsna nišš mäng tänapäeval ja tore, et neil edukas launch oli.
33 € on hetkel mäng, steam võtab 1/3 ära ehk siis kui eeldame, et nad teenivad ca 20 € mängu pealt, siis nad on teeninud 10 milj. Pole paha.
2017 hakkasid SoC tegema, nüüd on reliis. 7 aastat on 84 kuud, 10 000 000/84 = ~ 30 000.
See on siis eelarve 4 inimese palgaks, nende paari kunstnikust freelancerile maksmiseks ja töövahenditeks/rendiks etc. Seda kõike Rootsis.
Tbh ega neil super lihtne ei tundu olevat.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2024 11:13:36 vasta tsitaadiga

Idee on tore, aga nii masendava visuaaliga mängu ma lihtsalt ei suuda mängida. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.05.2024 12:36:47 vasta tsitaadiga

3840 × 2160 resolutsiooniga lõpuni välja zuumituna on isegi normaalne, aga siis on detailid 38" monitoril nii väiksed, et peab nina vastu ekraani istuma. Tuleb 55" 4K teleriga ka proovida.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 13:34:24 vasta tsitaadiga

Mul on 48 tolline @ 4k ja välja zoomitult on minu meelest väga kena mäng.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 14:31:57 vasta tsitaadiga

Nalja teete või? Kõik mudelid on nii madala resoga nagu oleks tegemist 20a vana mänguga. Animatsioonid suurelt jaolt on kaheastmelised, nagu on-off lüliti icon_biggrin.gif . Popup akende sisu näib enam vähem rahuldav olema, aga ka mitte OK.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 15:43:48 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kas ma mängin mingit teist mängu või mis sellel viga on?
URL: https://photos.app.goo.gl/gJZAHPGuGiBaECXj8

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.05.2024 15:56:15 vasta tsitaadiga

Youtube videod surub ka 240p mode et "art style" välja paistaks? Ja siis on ka raske valida kumb selgem paistab, kas SoC või YT striim 240p peal...
See mäng näeb kehvem välja kui enamus 30a vanasid klassikuid. 20a vanad mängud olid juba 3D, nagu Wolf RTCW icon_wink.gif
Poisid pistsid 10 milli tasku ja nüüd lüpsavad veel DLCdega sama palju juurde. Aga 720p resoks "ei ole ressurssi, sest vaese indie firmaga tegemist".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.05.2024 15:59:06 vasta tsitaadiga

Aeron, kui viitsid, siis pane 4K ekraanipildid lõpuni välja zuumitult, lõpuni sisse zuumitult ja keskmine. Võib-olla ongi mingid sätted teised vms.
Välja suumitult võetud 1080p video, mis suurel ekraanil omakorda üles skaleeritakse, näebki "siledam" välja.

Vael, korralik 2D (rõhk sõnal "korralik") on siiani väärt asi, ei pea kõik 3D olema.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 30.05.2024 16:01:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 16:00:48 vasta tsitaadiga

Ma hea meelega panen, aga kuna Window son fab, siis ta rikub screenshotid HDR-i tõttu ära.
Ei tea kuidas seda parandada. Nii overexposed on, et silmal halb.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.05.2024 16:01:58 vasta tsitaadiga

HDR välja lülitada?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 09:18:29 vasta tsitaadiga

Ma sain teada, ,et win+alt+prnt screen teeb hdr-iga normaalseid screen shote ja lo and behold:


Ma muidugi ei tea kuidas teie seda pilti näete enda ekraanil.
Also, wtf xr formaadis pngsse salvestamisel windowsi enda vahenditega, ikka keerab saturationi pekki. Retry.


Ok, see viimane tundub about right. Aga taaskord mul on HDR monitor ja vb teil näeb liiga tume jälle välja, kui ei ole.

Steami enda vahenditega:


Lahingus tahaks küll natuke rohem zoom outi kui aus olla.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 31.05.2024 09:26:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 09:25:09 vasta tsitaadiga

See asi jookseks ilmselt Pentium 266 peal ka täiesti adekvaatselt.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 09:28:17 vasta tsitaadiga

1. Mitte päris aga:

MINIMUM:
OS *: Windows 7
Processor: i5 Dual Core or Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Integrated graphics card
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Requirements are temporary and will most likely change up until launch (for the better)

RECOMMENDED:
Graphics: GTX 970, RX 570 or similar

2. See on halb sest?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.06.2024 11:55:54 vasta tsitaadiga

von Wu, ma lihtsalt tõin välja, et 20a tagasi oldi 3d peale valdavalt üle kolitud. Keegi siin väitis, et 20a tagused 2D mängud nägid paremad välja.
Samuti olen mitu korda öelnud, et 30a tagused DOSBOX mängudest valdav enamus näeb selgem välja.

Samuti pole seisvast pildist kasu kuna silmadele hakkab madala Hz animatsioonid, mida on mängus üleliia palju. Lõin huvi pätast HOMM 3D käima ja seal jäi ainult lipu lehvimise animatsioon silma, ülejäänud "seisev pilt". Sama oleks SoC tehtud, oleks pool probleemi lahendatud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 13:57:45 vasta tsitaadiga

HOMM 3D (see Steami oma) on küll rohkem sõimusõna, see on ainult Restaration of Erathia ilma järgnevate mängudeta (Armageddon's Blade, Shadow of Death).
Kui sa Heroest mängid, siis pigem HOMM3 Complete GOG'ist ja sellele peale kommuuni poolt tehtud HD patch, laseb tänapäevaste monitoridega mängida.
Või kui tahad ajaga kaasas käia, siis samuti kommuuni poolt arendatav Horn of the Abyss, mille installikal on see HD mod juba sees:
https://heroes3wog.net/horn-of-the-abyss/

_________________
"Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 03.06.2024 14:38:27 vasta tsitaadiga

HOMM 3 HD ikka icon_wink.gif

SoC - lõpuni välja suumitud:
Spoiler Spoiler Spoiler


SoC - lõpuni sisse suumitud:
Spoiler Spoiler Spoiler


SoC - keskmine:
Spoiler Spoiler Spoiler


HoMM III HD Edition:
Spoiler Spoiler Spoiler


HoMM III Complete + HD mod, 1653x930 resolutsioon skaleeritud 4K ekraanile:
Spoiler Spoiler Spoiler


HoMM III Complete + HD mod, 3072x1728 resolutsioon skaleeritud 4K ekraanile:
Spoiler Spoiler Spoiler


VCMI mod-iga on HoMM III-l ka suum olemas, aga seda mul paigaldatud ei ole.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 03.06.2024 15:01:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 14:47:54 vasta tsitaadiga

väga hea et graafika ei ole väga resursinõudlik, saan steamdeckil ilusti mängida seda.
siin mingid dumb-ässid ei saa aru et väikesel arendusmeeskonnal pole mõistlik ajada taga tipptasemel visuaale mängu puhul, mis on pigem nišitoode.
tegu pole mingi callofduty'ga, mida 50 miljonit idiooti iga aasta nõus ostma.
lisaks veel sellele et animatsioonikaadrite arv, resolutsioon, värvitoonide valik jne jne on teadlik valik mida arendajad on teinud, arvestades oma meeskonna suuruse ja saadalolevate rahaliste resurssidega.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 03.06.2024 15:09:35 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles, et selline (kelle jaoks kole, kelle jaoks mitte) visuaal on teadlik valik, mitte põhjustatud väiksest meeskonnast ega rahapuudusest.

Võtame kõrvale näiteks Age of Empires II: Definitive Edition (ehk siis parendatud graafikaga remaster).
Spoiler Spoiler Spoiler


ja originaalnõuded olid üldse sellised:
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle graafikat näeb näiteks siit:
Spoiler Spoiler Spoiler

RTS peaks ju vajama suuremat jõudlust kui TBS.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.06.2024 16:46:42 vasta tsitaadiga

Kas Age of Empires 2 kasutas piksel graafikat ?
Ma ei hakka endale graafika kursust tegema, aga kiirel pilgul vaadates ütleks, et ei kasutanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 04.06.2024 00:20:22 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt ressursinõudlikkuse näide.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.06.2024 18:49:21 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
See oli lihtsalt ressursinõudlikkuse näide.


Sellel on tegelikult hea põhjus. Mida madalamale sa lati sead, seda rohkem pead sa sinna tööjõu ressursse (teadlik et sa rääkisid arvuti ressursist) suunata. Kui mängu miinimum nõuded katavad 90% potentsiaalsetest ostjatest, siis on ilmselt parem kasutada olemas olevaid vahendeid mängu edasi arendamiseks. Mitte selleks , et mäng töötaks kindlalt ka nende viimase 10% jaoks. Tõenäoliselt töötab see mäng ka viletsama süsteemi peal.

Teine oluline asi.
Tihti algavad sellised projektid lihsalt soovist omale meeldiv mäng teha ja kasvavad sealt siis edasi. Tegijatel pole võibolla varasemat mängu tegemise kogemust, kasutatakse vabavara, pole võimelised pädevatele inimestele maksma, sest suurfirmad kuldavad talendid üle , jne.

Ma arvan et oleks veits karm nendelt nõuda tehniliselt lihvitud mängu. Vähemalt see on minu arvamus.
Ma pole SoC tegijate tagapõhjaga muidugi kursis. (tundub, et asutajaid oli 4 mängu ja TV tootmise veteraani. rohkem infot silma ei hakanud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2024 22:53:01 vasta tsitaadiga

Minu meelest on hea asja teinud.
Ei meeldi rohkem kui Homm (3), aga ta ei ole vähemalt ka otsene kloon, sest gameplay kogemus on mitmete teadlike valikute tõttu teine.
Mulle samas meeldis veel rohkem nt Disciples 2, mis ei olnud ka otsene kloon, aga minu meelest tegi veel paremaid valikuid.
Aga korralik mäng on ja vb kui rohkem mängin, siis hakkab rohkem meeldima.

E: muide, üks päris mõnus klooni laadne toode oli ka King's Bounty.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.06.2024 23:42:10 vasta tsitaadiga

Sa mõtled siis, HoMM on Kings Bounty kloon ? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 01:40:13 vasta tsitaadiga

Jah, sul on õigus. Kuigi, KB oli ikka suht barebones vs Homm, millest ilmselt tuleneb ka asjaolu, et me tänapäeval räägime Homm-i kloonidest, mitte KB omadest.
Aga selles mõttes taaskord Disciples-ile sarnane näide, kus järjed lähevad ühe halvemaks. Esimene moodne osa koos lisadega oli väga mõnus, KB2 samas, on mingi veider rpg ja tatkika mängu segu.

Vb kõik need 3d botched järjed, mis olid üks pettumus teise otsa, on ka põhjuseks, miks SoC tundub kuidagi ... vähem halb icon_smile.gif
Väga tahaks korraliku moodsat 2d Hommi või Disciples-it või 3d asjadest KB'ile sarnast asja; aga ükski nendest vist ei ole juhtumas.
Seega SoC is the next best thing.

E: Googeldasin natuke, et kas äkki Disciples 2-le on mingit modi olemas ja vaata aga:
Spoiler Spoiler Spoiler


E2: https://www.gamepressure.com/games/game-downloads.asp?ID=3010
Siit saab nii modi kui wrapperi, aga kiire paari minutiline test minul tegi nii ,et menüüd töötavad, aga nii pea kui mängu alustad, paneb mängu kinni.
Seega vajab vb natuke nokitsemist.


E3: see kõik meenutab mulle veel ühte Homm analoogi, mis on vist natuke paremini säilinud. Age of Wonders, mille uued osad on üsna positiivsete riveiwdega vist.
Lähen nüüd AoW4 uurima.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 05.06.2024 18:13:58 vasta tsitaadiga

AOW4 on üks väheseid mänge mille ma enne väljatulekut ostsin. See on kindlasti lähimneviku TBS zanri üks paremaid mänge.

Kings Bounty link. Nendele kes huvituvad, millest jutt käib
https://archive.org/details/msdos_Kings_Bounty_1990

Aeron eri:
Steami librarys jäi silma Legends of Eisenvald. Otstsin selle ühe steami ale ajal kopikate eest.
https://store.steampowered.com/app/246760/Legends_of_Eisenwald/

Disciples Liberation
https://store.steampowered.com/app/1287840/Disciples_Liberation/ , sellest on paar aastat möödas kui seda mängisn , mäng ol vist palju sarnasem Kings bounty zanrile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 10:22:01 vasta tsitaadiga

Veel üks Homm või siis KB analoog:
https://youtu.be/1liQpYhoTSQ?si=c_Of2Bx3YreOOC9H

Üldiselt minu arvates on spellforcei RTS/rpg (nende peamine saaga) üsna kompetentne ja selline huvitav Homm analoog on lootustandev.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 13.06.2024 13:01:29 vasta tsitaadiga

Turn Based Lovers ülevaade.
https://turnbasedlovers.com/review/songs-of-conquest-1-0-impressions/

Aeron kirjutas:
Veel üks Homm või siis KB analoog:
https://youtu.be/1liQpYhoTSQ?si=c_Of2Bx3YreOOC9H

Üldiselt minu arvates on spellforcei RTS/rpg (nende peamine saaga) üsna kompetentne ja selline huvitav Homm analoog on lootustandev.



Viimast osa võiks iseloomustada Master of Magic/Age of Wonders inspireeritud mänguna. Omapärane lähenemine, millest on tehtud hea strateegia mäng. HOMM-i on minujaoks alati iseloomustanud üksuste ja nendes üksustes olevate liikmetete haldamine. Concuest of Eo-s on iga üksus 1 liikmeline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.