Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.05.2024 19:01:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

See tundub sama täpne ennustus nagu kõik su eelmised.


Räägi siis palun suuremale ringile, kuidas Xbox, mis on kõikjal peale USA surnud konsool ja bränd ja mis müüb globaalselt viis korda vähem kui PS5, jätkab sellisel kujul eksisteerimist peale seda, kui Phil on viimase dekaadiga mingi ~80 miljardit lükanud paper shredderisse ilma mingit kasu toomata. Kui Phil ei oleks Bethesdat ja Acti-Blizzi ostnud, oleks Natellal ilmselt täiesti poogen, aga kui üks divisjon MS'i sees põletab sellist raha, hakatakse märkama. Aga eks sa tead ka ise väga hästi, sest seda juttu räägivad analüütikud ja industry insiderid, mitte mina.

Tuletan sulle su enda sõnu järgmise generatsiooni Xboxi väljatulekul meelde thumbs_up.gif
Ära siis väravaposte liigutama hakka, et tegelikult väitsid sa hoopis midagi muud.
Scart kirjutas:
Hea, kui Xboxi raud järgmise põlveni välja veab. Kõik saavad aru, et Xboxi kui konsooli aeg on ümber, jääb alles ainult maailma suurim publisher.


Ehk siis ühtegi vastuargumenti ei ole. As expected.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2024 23:05:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

See tundub sama täpne ennustus nagu kõik su eelmised.


Räägi siis palun suuremale ringile, kuidas Xbox, mis on kõikjal peale USA surnud konsool ja bränd ja mis müüb globaalselt viis korda vähem kui PS5, jätkab sellisel kujul eksisteerimist peale seda, kui Phil on viimase dekaadiga mingi ~80 miljardit lükanud paper shredderisse ilma mingit kasu toomata. Kui Phil ei oleks Bethesdat ja Acti-Blizzi ostnud, oleks Natellal ilmselt täiesti poogen, aga kui üks divisjon MS'i sees põletab sellist raha, hakatakse märkama. Aga eks sa tead ka ise väga hästi, sest seda juttu räägivad analüütikud ja industry insiderid, mitte mina.

Tuletan sulle su enda sõnu järgmise generatsiooni Xboxi väljatulekul meelde thumbs_up.gif
Ära siis väravaposte liigutama hakka, et tegelikult väitsid sa hoopis midagi muud.
Scart kirjutas:
Hea, kui Xboxi raud järgmise põlveni välja veab. Kõik saavad aru, et Xboxi kui konsooli aeg on ümber, jääb alles ainult maailma suurim publisher.


Ehk siis ühtegi vastuargumenti ei ole. As expected.

Viimaste lekete kohaselt on järgmine ehk 10-nda generatsiooni Xbox tulemas, võibolla isegi mitu (handheld ka), seega su väide ei tundu kuidagi reaalne. Aga eks aeg näitab, ei tegele nii lollide ennustustega, eriti veel nii kindlasõnaliste.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.05.2024 00:43:44 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Viimaste lekete kohaselt on järgmine ehk 10-nda generatsiooni Xbox tulemas, võibolla isegi mitu (handheld ka), seega su väide ei tundu kuidagi reaalne. Aga eks aeg näitab, ei tegele nii lollide ennustustega, eriti veel nii kindlasõnaliste.


Jah, aastal 2026-27. Samal ajal tuleb PS5 Pro välja see sügis, muutes igasuguse mõtte Xboxi omamisest väärtusetuks, sest MS toob kõik oma mängud PS'ile, kuna Gamepass jooksis umbe ja MSi enda konsoolid ei müü. Kui sa konsoolitootjana teed kõik, et su konsooli keegi osta ei taha, siis juhtubki nii, et keegi ei osta icon_lol.gif

Mitte, et nüüd MS-only mängudest midagi rabavat osta oleks üldse. Absoluutselt kõik first party AAA tiitlid on floppinud nagu märg peer ja ainus tõeline edukas AA-tiitel oli nii edukas, et MS pani kriitikute ja mängijate südamed võitnud mängu tootnud stuudio kinni. Sest MS on MS.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 01:10:26 vasta tsitaadiga

PS pro minuteada küll kellegi poolt oodatud ei ole. Nii palju kui mulle on silma jäänud, pigem on küsimus, et miks seda vaja on...
URL: https://www.techpowerup.com/320860/developers-question-playstation-5-pros-validity-base-models-full-potential-not-unlocked

Ei lähe see xkast ka kuhugi. MS ei astu välja ühest maailma suurimast ärist, ta loobib sinna nii kaua raha, kuni hakkab tagasi tulema.
Jääb vaid üle loota, et nad kunagi jõuavad oma mõtetega nii kaugele ka, et äkki toodaks mõne hea mängu. Crazy idea, i know!
See buying spree ja lammutamine on lihtsalt õõvastav. Ostavad pmt cashflow-d ja ei mingit hoolimist ei gameritest ega devidest.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.05.2024 01:14:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ei lähe see xkast ka kuhugi. MS ei astu välja ühest maailma suurimast ärist, ta loobib sinna nii kaua raha, kuni hakkab tagasi tulema.
Jääb vaid üle loota, et nad kunagi jõuavad oma mõtetega nii kaugele ka, et äkki toodaks mõne hea mängu. Crazy idea, i know!
See buying spree ja lammutamine on lihtsalt õõvastav. Ostavad pmt cashflow-d ja ei mingit hoolimist ei gameritest ega devidest.


Äri on mängud ja Gamepass, mitte konsoolide müük. Ja konsoolid ei müü ja Gamepass ei kasva ning kõik first party AAA tiitlid, mis peaks konsoole liigutama, on viimased 2+ aastat läbi kukkunud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 02:46:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Viimaste lekete kohaselt on järgmine ehk 10-nda generatsiooni Xbox tulemas, võibolla isegi mitu (handheld ka), seega su väide ei tundu kuidagi reaalne. Aga eks aeg näitab, ei tegele nii lollide ennustustega, eriti veel nii kindlasõnaliste.


Jah, aastal 2026-27. Samal ajal tuleb PS5 Pro välja see sügis, muutes igasuguse mõtte Xboxi omamisest väärtusetuks, sest MS toob kõik oma mängud PS'ile, kuna Gamepass jooksis umbe ja MSi enda konsoolid ei müü. Kui sa konsoolitootjana teed kõik, et su konsooli keegi osta ei taha, siis juhtubki nii, et keegi ei osta icon_lol.gif

Mitte, et nüüd MS-only mängudest midagi rabavat osta oleks üldse. Absoluutselt kõik first party AAA tiitlid on floppinud nagu märg peer ja ainus tõeline edukas AA-tiitel oli nii edukas, et MS pani kriitikute ja mängijate südamed võitnud mängu tootnud stuudio kinni. Sest MS on MS.

Oot, kui 2026/2027 peaks uus Xbox tulema, kuidas siis Xboxi kui konsooli aeg korraga ümber on? Microsoft on teinud kindlasti vigu, kuid Xbox kui konsool ei kao kuskile, see on ikka täitsa jama jutt sul.
Kummaline loogika, miks see PS5 Pro väljatulek igasuguse mõtte Xboxi omamisest väärtusetuks muudab? PS4 Pro pealt nägime, et see ei müünud protsentuaalselt kuigi palju - vähem kui 10% PS4 kogumüügist.
MS toob kõik oma mängud PS-ile? Pigem on usutavam, et muudavad oma ärimudelit ja Steam ehk PC library tuleb järgmise generatsiooni Xboxile, koos Sony mängudega.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.05.2024 09:32:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Oot, kui 2026/2027 peaks uus Xbox tulema, kuidas siis Xboxi kui konsooli aeg korraga ümber on?


Sest sinna on juba nii palju raha tänaseks maetud, et see kast tuuakse välja nagunii. Isegi siis, kui müüb 30 miljonit ja PS6 150.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 09:59:21 vasta tsitaadiga

Mulle on alati meeldinud mõte, et xbox on lihtsalt hea väike pc. Suhteliselt odav, vaikne ja jahe.
Kogu see trall optimeerimise ümber ei tundu väärivat küünlaid tänapäeval.
Hoidku see RnD raha kokku ja tehku parem mõni korralik mäng või arendagu oma store fronti, et see oleks millegi kasutava laadne.

Xbox võiks vabalt ollagi Steam laadne game stream võimekusega platvorm, mille recommended spec on xbox pc (pmt tagaline mingi pc mida ms pakub xboxi konsooli nime all), aga mis töötab ka igal pool mujal.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 27.05.2024 10:25:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 10:23:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Mulle on alati meeldinud mõte, et xbox on lihtsalt hea väike pc. Suhteliselt odav, vaikne ja jahe.
Kogu see trall optimeerimise ümber ei tundu väärivat küünlaid tänapäeval.
Hoidku see RnD raha kokku ja tehku parem mõni korralik mäng või arendagu oma store fronti, et see oleks millegi kasutava laadne.

Kuidas saab Xbox nüüd korraga PC olla, kui siin teemas on pidevalt rõhutud sellele, at "PC on palju rohkem kui konsool" ja "sellega saab ka muid asju teha"?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 10:30:43 vasta tsitaadiga

See see asja iva ongi, "konsooli" ei ole vaja.
Maailmas kus sa saad xboxiga täna juba klaviatuuri/hiirt ja office-it kasutada, why pretend.
Las ta siis olla päris pc juba, lihtsalt spec on mingiks intervalliks lukus.
Lihtsalt tal on xboxi branding, devidele antakse spec ette kui järgmise nt 5 aasta recommended konf ning ta lihtsalt ilus mini-pc, mille hind ja konf tuleb masstootmise tõttu üsna mõnna võrreldes teiste prebuildidega, aga samas RnD budget on imepisike vs custom platvormi ehitamisega.
Käima panneks on tal xbox mode (big picture mode) ja pc mode ja kogu muusika.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 13:20:51 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
See see asja iva ongi, "konsooli" ei ole vaja.
Maailmas kus sa saad xboxiga täna juba klaviatuuri/hiirt ja office-it kasutada, why pretend.

Ja ometigi... kus nad on? Konsooli ei osteta hiire ja klaviatuuriga kasutamiseks ja konsooliostjat sellised asjad ei huvita. Väga kitsas nišš.
Pigem on trend selles suunas, et üha enam saab ilma arvutita hakkama ja paljud asjad saab tahvis või telefonis tehtud.


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 21:11:05 vasta tsitaadiga

Ma arvan et general purpose kast on kindlasti üks raskemaid ja huvitavamaid asju mida massidesse viia.

Need use caseid tuleb enne läbi mõelda ja atraktiivseks disainida ning siis on lootust ka inimesteni jõuda. Kas sel ka pointi on, raske öelda. See võiks olla üks viis kuidas eristuda, aga vb on paremaid trajketoore..

TV kast oli massive fail. Mängud peavad ikka nr1 olema ka siis muud asjad.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 22:09:04 vasta tsitaadiga

Konsool ostetakse üldjuhul teleri külge, aga keegi ei hakka sinna veel klaverit ja hiirt ühendama, milleks küll. Erandeid on alati (nagu ka antud videos mainiti).
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 22:23:32 vasta tsitaadiga

Täna asja üle mõeldes nt ma ei näe põhjust, miks peaks lapsel olema eraldi pc, kui ta on xkast, millega saab kodutöid ka teha.
Lisaks, ma tahaks, et laps mängiks omatoas omi asju, mitte ühises alas. Ofc see on minu use case, aga minul oleks väga ok, kui tal oleks kõikideks asjadeks (lapse puhul siis kool ja mängimine) üks kast. Ainuke põhjus, miks valisin sedapuhku xboxi asemel PC on see, et see oli lihtsalt soodsam ja mul PC library olemas, aga kui ei oska ise pc-d ehitada ja sul ei ole librarit olemas, siis see ma arvan oleks selline usecase, mis informeeritud vanematel paneks mõtte tööle.

Ofc see eeldaks ,et xbox turundaks ennast ka selliselt, et see sõnum jõuaks kohale ning samas näeks natuke vaeva rohkem nende featuritega ka, et ei peaks nt M365 kasutama läbi brauseri ja manuaalselt shortcutid ettevalmistama etc. Kui sinna natukegi investeerida UX mõttes ja veidi PR võtmes, siis ma arvan, et võiks olla jumet.

Pane sinna sotsiaalmeedia ja secure browsing pool ka juurde, koos korraliku parental controlsiga. Vanemana tundub winning combo suht.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 22:34:57 vasta tsitaadiga

Ei hakka nad nii end turundama. Võiks vabalt praegu ka võimeka meediapleierina turundada, aga seda ei tehta. Kuigi vastav raud on olemas.
Mida rohkem funktsioone mängukonsoolile juurde pookida, seda komplitseeritumaks see muutub ja kannatab ka lollikindlus. Ei, aitäh.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2024 09:18:43 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt see tugeva mängu masina värk läheb neil hästi icon_smile.gif

E: in other news - https://www.digitaltrends.com/computing/amd-fsr-3-comes-to-consoles/

Mäng kedagi koti, aga muidu tore uudis ju

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 06:56:52 vasta tsitaadiga

https://www.videogameschronicle.com/news/god-of-war-ragnarok-on-pc-requires-a-psn-account-despite-being-single-player-only/

icon_rolleyes.gif

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 08:39:34 vasta tsitaadiga

Hermen the german on oma arust väga kaval.
https://www.gamesradar.com/platforms/playstation/playstations-ceo-drastically-underestimates-the-steam-crowds-patience-thinks-pc-gamers-will-buy-a-ps5-for-exclusive-sequels/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 31.05.2024 08:47:40 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
https://www.videogameschronicle.com/news/god-of-war-ragnarok-on-pc-requires-a-psn-account-despite-being-single-player-only/

icon_rolleyes.gif
account pole eriti uudisväärtuslik.
aga see tähendab muidugi seda, et meie jaoks siin on see mäng ja release täiesti kõrvaline, sest siia ei müüda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 08:52:06 vasta tsitaadiga

Singel player only mängude puhul ikka täiesti debiilne ka tbh.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 20:51:06 vasta tsitaadiga

uskuda, et pc mängurid ostavad ps5/pro et järge proovida on kergelt öeldes naiivne...pc mängurid on väga pika kannatamisega...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.05.2024 23:08:46 vasta tsitaadiga

jah aga kas sony ei taha siis raha et sellist jonni ajada ? milleks siis teha neid mänge pc peale kui mingi regioonilukk on peal niipaljudes riikides ... ma saan aru et mingi aafrika küla uganda või jumal teab mis,aga balti riigid on juba 20 aastat olnud euroopa liidus samamoodi nagu meie põhjanaaber ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 23:44:37 vasta tsitaadiga

Zotac plans to enter a crowded market with a PC gaming handheld of its own
https://www.xda-developers.com/zotac-zone-pc-gaming-handheld/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 09:35:22 vasta tsitaadiga

Ei midagi enamat kui ühe ajakirjaniku arvamus...
https://www.gamesradar.com/hardware/desktop-pc/i-was-a-playstation-fanboy-but-sony-has-lost-me-to-pc-this-generation/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 20:59:50 vasta tsitaadiga

muidugi...
aga kas PS5 ainult mänge on vist ainult 12...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.