Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 01:04:09 vasta tsitaadiga

Lepingus seadme täishinda ei olnud.
Uus pakett on 5G toega. Aga pole veel plaani selle peale minna. Las olla esialgu 4G.
Mõtlen vaadata kuskilt odava, kasutatud ruuteri. 10-20 eurot oleks tõesti hea hind.
Lihtsalt netis käia ja mussi kuulata saab ka Samsung M13 telefoni kaudu. Aga kui tahaks ükskord
hakata jälle rekkasimukat võrgus mängima, siis võiks ruuter olla.
Telefoni ühendus ei ole nii stabiilne, kui ruuteril.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 08:23:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Kui ütlesin, et lõpetaks lepingu, võeti tagataskust üllatus. Piiramatu nett aastaks 12-eurose kuutasuga. Sai siis selle peale ära muudetud.

Koos 5G-ga või ilma? Ilma saab ka soodsamalt. 5G-d üritatakse hetkel veel premiumina müüa.


Mis nipiga saaks ka proovida 12€ interneti paketti? Ei ole tele2 klient.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 09:33:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Kui ütlesin, et lõpetaks lepingu, võeti tagataskust üllatus. Piiramatu nett aastaks 12-eurose kuutasuga. Sai siis selle peale ära muudetud.

Koos 5G-ga või ilma? Ilma saab ka soodsamalt. 5G-d üritatakse hetkel veel premiumina müüa.


Ma sain 5G piiramatu kolmele numbriga 8 eur per number

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 21:24:50 vasta tsitaadiga

Peab ka üle vaatama, hetkel oli vist 3*8€ ja 2*10€ ...
1*10€ läheb vist kinni, sest vajadus kadunud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 21:44:50 vasta tsitaadiga

Mis nipiga üldse tele2 ühendust võtta, et saaks letialuse pakkumise?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 22:48:49 vasta tsitaadiga

pois11, email üldmeilile, et tahad numbriga üle tulla, kõnekaart, piiramatu netiga.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 14:12:41 vasta tsitaadiga

kodulehe chatirobot ja siis juba helistas teenindaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2024 20:49:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hei, <Dogbert>!

Täname, et oled meiega!

Eelmisel kuul tõkestas Sinu praeguses paketis sisalduv Digikaitse lahendus Tele2 võrgus üle 25 miljoni pahatahtliku rünnaku. Pühendume iga päev sellele, et Sinu internetikasutus oleks parima kvaliteedi, mõistliku hinna ja kõrge turvalisusega. Pettuste arv pidevalt suureneb ning sellest tulenevalt ka meie kulud digikaitse teenuse turvalisena hoidmisel.

Seetõttu teavitame Sind olulisest muudatusest: seoses digikaitse teenuse uuendustega muutub teenus 30 päeva pärast tasuliseks. Sinu paketi kuutasule lisandub 1 € kuus iga järgneva numbri kohta: 51xxxxxx.


Juhul, kui Sa ei soovi Digikaitse teenust, on võimalik sellest loobuda 30 päeva jooksul alates teate saamisest. Sel juhul ei tõuse Sinu lahenduse kuutasu nendel numbritel.


Digikaitse teenusest loobumiseks palun külasta iseteenindust või võta ühendust meie klienditeenindusega. Kui otsustad teenusega jätkata ja Sul on pangas sõlmitud püsimakseleping ning oled seadnud arve tasumiseks limiidi, soovitame kontrollida, kas limiit on piisav seoses käesolevas kirjas toodud muudatustega.
Võta ühendust

Millest on muudatused tingitud?

Muudatused seoses teenuse mahu suurenemisega

Digikaitse on integreeritud otse Tele2 võrku. See tuvastab võltsitud SMS-e, e-kirju ja pahatahtlikke veebilehti. Kuna viimastel kuudel on pahatahtlike rünnakute maht märkimisväärselt kasvanud, on suurenenud ka meie kulutused Digikaitsele.

Täiendasime teenuse funktsioone

Võrreldes varasemaga oleme iseteenindusse lisanud kasutajatele lihtsasti hallatavad kaitsefiltrid, võimaluse blokeerida juurdepääs soovimatutele lehtedele ning vaadata ja tellida personaalseid ohuraporteid.


Muudatus rakendub automaatselt ega vaja Sinu poolt täiendavaid toiminguid. Tea, et ohjad on alati Sinu käes – saad igal ajal iseteeninduses tasuta Digikaitsest loobuda ja oma paketti muuta. Kui vajad abi, on meie klienditeenindus alati valmis Sind aitama.


Lepingu tingimuste muutmise õiguslikeks alusteks on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 1 ning Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimuste punkt 4.

Sinu Tele2


12€ aastas ei ole ju palju, kui selle eest kaitset pakutakse küberkriminaalide eest. Aga mida selle eest siis tegelikult ikkagi pakutakse ja kas mul seda sellisel kujul ikka vaja on? icon_rolleyes.gif

  • TELE2-l pole minu meilidega üldse midagi tegemist, täiesti null. Mida ja kuidas ja kus nad blokeerivad? Meilid käivad üle krüpteeritud ühenduste.
  • Pahatahtlikud veebilehed? Arvestades, kui harva ma üldse TELE2 moblanetis olen telefoniga, ei ole nende poolt küll ühtegi veebilehte blokeeritud, pahatahtlikud lehed tunnen ise ära, kui sinna peaksin sattuma. Ei tea, mida nad blokeerivad.
  • Petu-SMS-id aga tulevad läbi vaatamata väidetavale kaitsele icon_lol.gif


Mida siis seal näha on iseteeninduses?







Veebilehti blokeerida telefonis, kui selleks peaks soovi olema, saab ka täitsa tasuta. Aga ma ei näe selleks mingit vajadust.

Ja arvestades, et viimase kuu jooksul ei ole see kaitse üldse mitte midagi blokeerinud ega millegi eest kaitsenud (mitte et seda vaja oleks olnud), siis ei näe sellel tühiteenusel mingit mõtet.

Petu-SMS-e on mul blokeerinud ainult Google Phone äpp, mitte TELE2. Ja Google on ka mõned läbi lasknud, see tähendab et TELE2 laskis ka needsamad SMS-id läbi enne seda.

Küllap neile kuluks mingi kaitse ära, kellel laste telefonidest kättesaadavat sisu on vaja filtreerida, aga selle jaoks on ka "tasuta" Google teenus olemas ja oletan, et efektiivsem.

Kokkuvõtteks:
Vähemalt seekord antakse võimalus hiilivast teenuse kallinemisest ära öelda. thumbs_up.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 21.05.2024 09:32:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 00:09:14 vasta tsitaadiga

On ikka suslikud. Enamiku kergeusklikest petavadki vast ohuhirmuga ära. "Ära lase klienti petta, siis jääb endale rohkem!"
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.05.2024 09:04:45 vasta tsitaadiga

0 seal jah. Vaatasin ärikliendi alt. Õnneks seal tähtajaline soodustus mida nagu muuta nad ei tohiks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 23:18:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Tele2 on mingid uued viisgee paketid väljas ruuterite jaoks. 25 eurot piiramatu eest. Kuidas Tele2 5G väljaspool suuremaid linnu on? Mäleta ist mööda nad neid kõige ägedamaid sagedusi ei saanud vist. Või eksin?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 23:40:53 vasta tsitaadiga

Kui on siis on ja kui pole siis pole. Enamasti pole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.05.2024 01:11:42 vasta tsitaadiga

Ei ole jah.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2024 09:40:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vaatasin, et Tele2 on mingid uued viisgee paketid väljas ruuterite jaoks. 25 eurot piiramatu eest. Kuidas Tele2 5G väljaspool suuremaid linnu on? Mäleta ist mööda nad neid kõige ägedamaid sagedusi ei saanud vist. Või eksin?


Isegi Peetris ei saa 5G märki ette veel

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2024 19:43:57 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609348812/mobiilsidepakkujad-panevad-osa-sagedusi-oositi-madala-koormuse-tottu-kinni
Juba tükk aega mingi keberniit tekkinud...hetkel on normaalselt toimima hakanud, aga talv kevad oli ikka pekkis pioneerisuvi

Nii et bs, et ei mõjuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 11:36:51 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka mõtlema oma tele2 vahepealse hakkiva levi osas, et kus seda 5G-d üldse Tallinnas leiab? Nimelt kui telefoni ekraani vaatan, ma näen üleval nurgas märke 4G ja 4G+, aga Tele2 võrgus pole veel kordagi näinud et telefon näitaks 5G märki.

Telefon peaks ju ise sellesse imelisse 5G võrku ju ühenduma, kui telefon on 5G võimekusega icon_question.gif

Ning küsimus selles, et kui teisele helistad, on näha ekraanil videokõne võimalus. Sinna peale klikates, pole ma kordagi tele2 võrgus süsteemi tööle saanud. Lülituks justkui korra video peale ja viskab esialgse ekraani peale tagasi. Ei ole asja proovinud Telia võrgust. Ei töötanud ka wifis istudes see režiim. See ei töötagi või tahab mingit ägedamat seadistamist saada?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 12:18:43 vasta tsitaadiga

Kas su telefonil üldse on Tele2 poolt 5G tugi?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 14:25:37 vasta tsitaadiga

Kui mingi samsung siis ei imesta, et 5g pole. Neil tarkvaraliselt see kinni keeratud või mida iganes ja kui telo softi update pole saanud siis 5g ka pole icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 14:51:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telefon peaks ju ise sellesse imelisse 5G võrku ju ühenduma, kui telefon on 5G võimekusega icon_question.gif

Kas on üldse 5G toetav pakett?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 18:15:46 vasta tsitaadiga

tele2 ei ole veel standardile vastavat 5g, võta cellmapper kaart ette ja näed ise. hetkel reklaamivad ka mingit arusaamatut luulu. isegi 4g on pärast puude lehteminekut olematuks kahanenud
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2024 20:06:09 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
tele2 ei ole veel standardile vastavat 5g, võta cellmapper kaart ette ja näed ise. hetkel reklaamivad ka mingit arusaamatut luulu. isegi 4g on pärast puude lehteminekut olematuks kahanenud

Jajah ei vasta standardile icon_lol.gif täitsa vastab ju NSA standardile, muidu keegi ei kasutaks

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 08:33:05 vasta tsitaadiga

aga miks siis cellmapper seda ei näita? ei usu, et keegigi ei suuda kaarti täis teha. tele2 vastas, et neil pole veel seda "päris" 5g-d . tüüp fantaseeris, et enne 2026 ei hakka seda keegi pakkuma. ülla ülla, telial on aastaid juba olemas. elisa kah järgi jõuidnud.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.06.2024 08:37:02 vasta tsitaadiga

Uhuusõber rääkis ka kuidas linna sõites kohe 5G hakkab tema keha mõjutama, 2 minitit hiljem rääkis et meil polegi tegelt päris 5G siin olemas.
A mul toimib hästi, 5G kiri suht koguaeg ees, eile kuskil soos oli esimest korda leviprobleem
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 08:41:53 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
aga miks siis cellmapper seda ei näita? ei usu, et keegigi ei suuda kaarti täis teha. tele2 vastas, et neil pole veel seda "päris" 5g-d . tüüp fantaseeris, et enne 2026 ei hakka seda keegi pakkuma. ülla ülla, telial on aastaid juba olemas. elisa kah järgi jõuidnud.
sa peaks ravile minema või midagi icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 11:02:38 vasta tsitaadiga

hetkel tele2 "5G" kiirus

Spoiler Spoiler Spoiler

nn. õige 5G peaks üles kiirus mitu korda kiirem olema, aga ei kurda icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2024 20:55:14 vasta tsitaadiga

Kas Tele 2 on jälle salaja pakettide hindu kodulehel tõstnud ja pakette muutnud icon_question.gif Enam ei ole sellist paketti nagu "Piiramatu" mis maksis 20€ kuus ja sisaldas ka 5G-d. Nüüd on mingi 5G Piiramatu 29,99€ kuus. Päris karm ikka. Hea, et kunagi selle 20€-se Piiramatu paketi valisin. Nüüd oleks suht hambad. icon_lol.gif

PS! Kuressaare on kenasti 5G-ga kaetud. Samsung S21 kasutusel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2024 21:04:17 vasta tsitaadiga

Õnneks mul see sama veel 8 eur eest
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 01.07.2024 21:33:44 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kas Tele 2 on jälle salaja pakettide hindu kodulehel tõstnud ja pakette muutnud icon_question.gif Enam ei ole sellist paketti nagu "Piiramatu" mis maksis 20€ kuus ja sisaldas ka 5G-d. Nüüd on mingi 5G Piiramatu 29,99€ kuus. Päris karm ikka. Hea, et kunagi selle 20€-se Piiramatu paketi valisin. Nüüd oleks suht hambad. icon_lol.gif

PS! Kuressaare on kenasti 5G-ga kaetud. Samsung S21 kasutusel.

Piiramatud on operaatoritel 10 - 12€ kandis hetkel. Tuleb isiklikult küsida või numbrivahetusega välja moosida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 20:08:42 vasta tsitaadiga

Dj-E, 5 kaarti oli vist 44€ kokku. Piiramatud 5G + välismaa 20-2GB jne...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2024 12:19:48 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kas Tele 2 on jälle salaja pakettide hindu kodulehel tõstnud ja pakette muutnud icon_question.gif Enam ei ole sellist paketti nagu "Piiramatu" mis maksis 20€ kuus ja sisaldas ka 5G-d. Nüüd on mingi 5G Piiramatu 29,99€ kuus. Päris karm ikka. Hea, et kunagi selle 20€-se Piiramatu paketi valisin. Nüüd oleks suht hambad. icon_lol.gif

PS! Kuressaare on kenasti 5G-ga kaetud. Samsung S21 kasutusel.


Vara hõiskasid. Panevad Piiramatu kinni ja "upgradevad" kallima hinna peale. Vähemalt mina sain sellise kirja täna ja üks tuttav.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2024 17:34:40 vasta tsitaadiga

Number liikuma
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2024 19:01:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Number liikuma


Kogemus: panime ca aasta tagasi Tele2-st numbri liikuma; saime neilt isegi sõnumi, et helistatakse esimesel võimalusel (mida muud, kui parema pakkumise tegemiseks?), kuid mida ei tulnud, oli kõne. Tõsi, tegemist polnud piiramatu paketiga, aga paraja lüpsilehmaga siiski. Siiani Elisas.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2024 12:41:58 vasta tsitaadiga

Tele2 tõmbas ju seda lobimeeskonda koomale. Nii nad helistavad kui juba läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 13:15:53 vasta tsitaadiga

Tuli ka täna hinnatõus ära. 8 pealt 10.99 peale. Ainus muudatus minu jaoks on paketi nime muutus ja "väljamaa" mahtu 14GB juures selle raha eest.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 16:51:08 vasta tsitaadiga

Sain kah ühe numbri kohta hinnatõsu, 15GB pealt maht 30GB´ele ja super lisa 5G icon_smile.gif On keegi proovinud viimasel ajal, kas üldse nad teevad miskit paremaks küsimise peale või vaja number liikuma panna?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 17:48:42 vasta tsitaadiga

5 x 2.99€ tuli ära...
Peale välismaa mahu lisandumise midagi muud polnud. Nendest ainult üks käib paar korda väljamaal thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:07:54 vasta tsitaadiga

Ma tegin selle vea viimati et küsisin otse. Sain halvema pakkumise kui tuttav kes samal ajal liikuma pani numbri.
Seekord pakuti 6 euroga paketti mis kodulehel 30ga. Jõhker lüpsmine

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:28:53 vasta tsitaadiga

Kuidas te üldse elada saate, Tele2 on peaaegu valmis peale maksma, et kodanikud 6€ Kuutasuga! teenust saaks, ikka palju icon_biggrin.gif
Ma ikka iga päev vaatan kiiroitude hindasid, no ka päevapraade. 6-7€ OK aga mingi nässaka "käsitööburgeri" eest küsitakse silma pilgutamata ka vahel 8-12€
Kui keegi arvab, et see elukallidus pole võrreldav, siis minumeelest kõikide muude kulude juures on see sidekulu ikka kopikas. Eriti kui ma võin loobuda mõnest lõunast, aga kiirest ja hea leviga internetist telefonis ei loobuks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 19:45:50 vasta tsitaadiga

Milline operaator seda head levi pakub?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2024 21:23:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kuidas te üldse elada saate, Tele2 on peaaegu valmis peale maksma, et kodanikud 6€ Kuutasuga! teenust saaks, ikka palju icon_biggrin.gif
Ma ikka iga päev vaatan kiiroitude hindasid, no ka päevapraade. 6-7€ OK aga mingi nässaka "käsitööburgeri" eest küsitakse silma pilgutamata ka vahel 8-12€
Kui keegi arvab, et see elukallidus pole võrreldav, siis minumeelest kõikide muude kulude juures on see sidekulu ikka kopikas. Eriti kui ma võin loobuda mõnest lõunast, aga kiirest ja hea leviga internetist telefonis ei loobuks.

No on ikka raske elu kui iga päev peab vaatama et mis täna hesburger maksab.

Aga ma ei mõelnud et 6€ on palju. Lüpsmine on täpselt sama teenust 30ga müüa.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 11:17:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Eriti kui ma võin loobuda mõnest lõunast, aga kiirest ja hea leviga internetist telefonis ei loobuks.

Teame-teame, et kui me "kiirest ja hea leviga internetist telefonis" loobuks, peaksid sina lõunast loobuma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 11:44:59 vasta tsitaadiga

Tekib nagu küsimus, et palju seal õhku on, kui 30-eurost paketti saab müüa 5 korda odavamalt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:58:01 vasta tsitaadiga

Kõik letipakkumised on õhust paistes icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2024 13:05:09 vasta tsitaadiga

Sõltumata pakkujast teenib ka see 5€.
Teenib ka mõni numbriparkimisteenus 0,25-1€ kui seda füüsiliselt võrgus pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 23:49:19 vasta tsitaadiga

Marketing vajab kasutajanumbreid ja eks selle nimel midagi doteeritakse.

Kasutusmustrid on väga erinevad ja kui üks võtab piiramatust viimast, siis teine kasutab kuus reaalselt vaid mõnisada mega, kolmas paar giga. See aitab kulud massi lõikes keskmised hoida. EU on paketis kohustuslikult sees, kuid väga paljud ei kasuta seda kas üldse või kasutavad minimaalselt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.07.2024 21:58:53 vasta tsitaadiga

No marketing väitis, et nad jälgivad kliendi kasutust ja pakuvad parimat icon_lol.gif
Kui nad AI laseksid hoopis neid ülekoormust põhjustavaid kliente välja noppima, siis ehk lõppeb ära see tuim troll, et tõstame kõigil icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2024 00:47:12 vasta tsitaadiga

Mina näiteks põhjustavat ülekoormust, sest kasutan hotspotti (veel) põhiinternetina. Aga see pull lõpeb peagi, sest Tallinna endise Vineeri Mööblikombinaadi juures on teenus nõnda lõhki müüdud, et tipptunnil ei kannata HD kvaliteediga ETV-d striimida ja fullHD YT videosid vaadata + valguskaabel jõudis minuni. Seda kõike hoolimata 5G levi olulisest paranemisest viimase paari kuu jooksul.

Näiteks praegune laupäevaõhtune kiirus speedtest andmetel:
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2024 14:09:56 vasta tsitaadiga

Mul üks nr hotspotina juba pea aasta 24/7 iga kuu 300-400gb pole ülekoormuse süüdistust saanud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihik3
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2012




sõnum 24.07.2024 10:29:35 vasta tsitaadiga

Mul 2-3 numbrit, mis kasutavad terades mahtu igakuiselt. Aga sain minaga sellise kirja:
Sinu praegune lahendus Sinu uus lahendus alates 01.09.2024
Netimaht Eestis piiramatu piiramatu
Netimaht ELis 25 GB 39 GB
Kuutasu 5 € + km 7.99 € + km (täishind 29.99 € + km)
Sisalduvad lisad:
• 5G
• Mobiil-ID

Huvitav on see, et sõlmitud lepingus on kahe aastane hinnagarantii. Äkki peaks ikkagi üle küsima, et mis sellest punktist lepingus sai.

Kuna alles hiljuti sain ka elisast uue pakkumise 5eur tk ilma igasuguse piiranguta kodumaal, siis peab vist need tele2 nr üle viima.
Teliaga viimati suheldes, nemad loevad piiramatuks 300-400gb andmemahtu kuus, seal kus mina ringi kolan, enamasti ka kõige aeglasemad kiirused telial, mõttetu kamp tegelasi kelle ainus eesmärk on Rootsi pensionäridele raha kühveldada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2024 10:33:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Vihje, et koli minema enda koormusega beer_yum.gif
Nagu öeldud, miks teha neid pakkumisi kui võrgule liigne kulu.
5G abi väike kui link ikka uuendamata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.