minu arust näeb samasugune välja nagu gta5 midagi viga pole, aga on palju ilusamaid mänge. treilerist jäi ka silma, et osad autod on samad. 10 aastat selle valmis treimine küll aega ei pidanuks võtma
With regard to RAGE version 9 for GTA 6, this new version will essentially innovate on:
Game physics (water physically simulated in real time, better vehicle deformations, etc.).
More realistic time management (morning, day, evening and night)
Quality of rendering (textures, lighting, volumetric clouds, etc.)
Artificial intelligence (interactions with NPCs, police reaction, etc.)
not bad, mõnel on hea mälu.. et võrdlus leida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Leidsin hea analüüsi traileri kohta. Tundub, et tegelik kvaliteet ei ole mitte 4k, vaid 1440p ning 30FPS.
Ise väga kurb selle üle, et ennem konsoolidele tuleb aga see üsna paratamatu arvestades piraatlust ja seda, et ainuke asi, mis piraatide eest päästab on Diablo 4 stiilis KÕIK assetid pilve panna
Ma ei leia praegu seda linki enam a pakuti ühe põhjusena välja PC versiooni hilisemat tulekut sellega, et kõige rohkem on just seda mängu enne konsoolidele ostetud ja siis samad inimesed ka arvutile, 44% ja siis veel omakorda eraldi veel steamile. _________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Alates kolmandast ju enne konsoolidele tulnud. Seekord imekombel pole paanikat, et arvutile üldse ei tule.
Vahe on kägu ja siga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi märkas, mis viha need klipid üles toonud on? õõõ liiga palju mustanahalisi jms.. pea ühtegi valget inimest Traileris polnud.
Keegi on Miami Beachil käinud viimasel ajal?
Tundub nagu 1:1-le
HDTanel, kui Poola metsades võivad Witcheri televersioonis ringi kolada mustanahalised haldjad, siis miks ei võiks GTA mängus, Miami Beachil olla valgeid? _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Aega veel palju, seda mängu jõuab veel enne PC peale tulekut nii woke-iks keerata et tasuta ka ei taha. Küll see traileris olev naisi "alandav" twerkimine kaob, welcome nais rambod ning valged mökust meeskarakterid +lgbd. Mitte et rockstarsi vastu midagi oleks aga aeg lihtsalt liigub selles suunas, hollywood eesotsas. Tegu on ikkagi maailma suurima populaarseima mänguga, eriti laste seas. Ega see woke eestvedajate küünte vahelt pääse. Trailer nii hull ei olnud, ehk on veel lootust et 2025 saab okei asja? _________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Aega veel palju, seda mängu jõuab veel enne PC peale tulekut nii woke-iks keerata et tasuta ka ei taha. Küll see traileris olev naisi "alandav" twerkimine kaob, welcome nais rambod ning valged mökust meeskarakterid +lgbd. Mitte et rockstarsi vastu midagi oleks aga aeg lihtsalt liigub selles suunas, hollywood eesotsas. Tegu on ikkagi maailma suurima populaarseima mänguga, eriti laste seas. Ega see woke eestvedajate küünte vahelt pääse. Trailer nii hull ei olnud, ehk on veel lootust et 2025 saab okei asja?
Hakkad vist ajale jalgu jääma kui ei tea, mis klipid need seal olid ja arvad, et lihtsalt twerkimine .
Keegi märkas, mis viha need klipid üles toonud on? õõõ liiga palju mustanahalisi jms.. pea ühtegi valget inimest Traileris polnud.
Keegi on Miami Beachil käinud viimasel ajal?
Tundub nagu 1:1-le
Mina käisin Miami beachil, Miamis, terves Floridas ja Georgias eelmisel Veebruaril. Mutanahalaisi on ennemalt mujal rohkem, a'la orlando. Miami beach on selline rootsi pensionäri ning briti noore turisti ots ennemalt. Kohalikud olid tumedamad küll aga rohkem nacho päritolu, vahetult üle lahe tulnud kui mingi klassikaline mustanahaline.
Aga üldiselt traileris nähtav ei ole võõras, pigem ootamatult 1:1 tõesti. Oma silmaga õnnestus ka seda noorte ATV-Tsikli gängi näha. Tulid katkematus jadas umbes 10 minutit ning umbes 400 oli neid. Enamus sõitsis tagarattal. _________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Seal isegi valged muutuvad pruunimaks sest päike teeb oma töö ja ainult valgeks jääda saab kui kõnnid pikkade hõlstidega või oled kontoritööline ja ei võta päikest. Paanika on ekre laadsete ehk Trumpistide õudusunenagu ei muud. Lihtne on avada YouTuubis "Asukohanimi walking 4K" ja näed kuidas on olukord üle terve maailma. _________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Treila on on küll mõnus vanakooli rocknroll - ehk õnnestub sellest seeriast vähemalt woke´indus eemal hoida. _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Keegi märkas, mis viha need klipid üles toonud on? õõõ liiga palju mustanahalisi jms.. pea ühtegi valget inimest Traileris polnud.
Keegi on Miami Beachil käinud viimasel ajal?
Tundub nagu 1:1-le
Äkki seekord pannakse täppi, et mustanahalised ongi peamised erinevate liikide kuritegude toimepanijad ja selle järgi ka mäng autentsem
Mind aga muidugi see ei koti, sest PC peale tuleb jälle 1-2 aastat hiljem, kuna konsoolide pealt teenitakse kõige rohkem, PC pealt piramise tõttu lükatakse võimalikult kaugele see. Mina konsooliga ei mängi. GTA5 jäigi minu jaoks kaugeks selle tõttu. PC peal proovisin veidi aga kuna tuli palju hiljem välja, siis huvi kaudus. _________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA
yeah right, need on selle 10 aasta gta5 lüpsmise jooksul makstud palgad ja boonused pigem selle arenduseks eraldatud raha, pool läheb nkn marketingi peale
viimati muutis rastaman 11.12.2023 13:42:19, muudetud 1 kord
6000 töötajat, 12 aastat, 100k$ keskmine palk on ca 7.2 miljardit kokku. Või 6 miljardit praeguse hetkeni, kus on 2 aastat releaseni. Seega tundub natuke pastakast imetud number arvestades millega stock market on arvestanud. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
6000 töötajat, 12 aastat, 100k$ keskmine palk on ca 7.2 miljardit kokku. Või 6 miljardit praeguse hetkeni, kus on 2 aastat releaseni. Seega tundub natuke pastakast imetud number arvestades millega stock market on arvestanud.
Kui me eeldame arenduse algusesks aga 2018 mis on RDR2 release date mitte viimase GTA5 release datest, siis 6000 töötajat, 5 aastat, 100k$ keskmine palk on ca 3 miljardit kokku või ca 4.2 miljardit kokku selleks ajaks kui release peaks juhtuma. Ilmselt mingi osa 6000 töötajast töötab endiselt GTA5 ja RDR2 online toetamisega jne seega vb pole täiesti laest võetud see number et praeguseks kulunud 2 miljardit kuid vaevalt see seal pidama jääb. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Ennustan, et 2025 aprill Xbox ja PS5 ning 2025 november PC.
Vaatame ~2 aasta pärast uuesti, kas läks täppi.
Konsoolidele 2025 sügis.
tsitaat:
Take-Two has confirmed today that Grand Theft Auto VI will officially be heading to Xbox Series X and Xbox Series S (along with PS5), and the release window is currently set as the "Fall of Calendar 2025".
siis ma olen pensionär....pc ei oma...nett on sitt, ehk vist ei saa mängida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Arvestades, et GTA IV ja GTA V mõlemad hilinesid, siis võib see juhtuda ka GTA VI-ga. Kui algselt plaanitud "sügis 2025" muutub -> "kevad 2026", siis PC reliis on ilmselt 6 kuud hiljem ehk "sügis 2026".
viimati muutis SKG 19.01.2025 22:46:38, muudetud 1 kord
Ma näen kogu asjas sellist loogikat nagu GTA V puhul tõesti.
stsenaarium näeb umbes selline välja, et kui nüüd launchivad, siis tuleb PS5 peale- nende omanikud pumbatakse rahast tühjaks ning siis veidi aja pärast tuleb PS6 launch kuhu amd väidetavalt praegu enda RDNA4 ja uue ZEN põhjasid arendab. PS6 launchi ajal pumbatakse ka nende värsked omanikud rahast tühjaks või õigem oleks öelda, et ilmselt mõni kärsitu PC mees kindlasti ostab ka PS6 puhtalt selle pärast. Ning peale PS6 launchi natukese aja pärast saame lõpuks meie, PC rotid seda mängima hakata.
Mitte mingisugust tehnilist probleemi sellel asjal ju olla ei saa, sest mäng ise ju tehakse ikkagi PC tüüpi arvutitega. Puhas kapitalistlik värk _________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Ma näen kogu asjas sellist loogikat nagu GTA V puhul tõesti.
stsenaarium näeb umbes selline välja, et kui nüüd launchivad, siis tuleb PS5 peale- nende omanikud pumbatakse rahast tühjaks ning siis veidi aja pärast tuleb PS6 launch kuhu amd väidetavalt praegu enda RDNA4 ja uue ZEN põhjasid arendab. PS6 launchi ajal pumbatakse ka nende värsked omanikud rahast tühjaks või õigem oleks öelda, et ilmselt mõni kärsitu PC mees kindlasti ostab ka PS6 puhtalt selle pärast. Ning peale PS6 launchi natukese aja pärast saame lõpuks meie, PC rotid seda mängima hakata.
Mitte mingisugust tehnilist probleemi sellel asjal ju olla ei saa, sest mäng ise ju tehakse ikkagi PC tüüpi arvutitega. Puhas kapitalistlik värk
Ma näen sama, aga veidi teistmoodi.
2025 lõpus või 2026 alguses tuleb välja PS5/Xbox Series X - kõigepealt lüpstakse nende omanikke, osad PC playerid ei jõua ära oodata launchi ja ostavad ka konsooli nagu GTA5 puhul , sealt tuleb ka müüki otsa.
PC playerid peavad ootama vähemalt aasta, seega umbes 2026 lõpp/ 2027 algus, enne kui saavad parandatud/uuendatud versiooni - siis lüpstakse neid korralikult sest mäng tuleb alguses kindlasti korraliku DRMi protetioniga.
Sõltub millal PS6 tuleb, kas 2027-2028, siis tuleb uuendatud graafikaga versioon + mingid DLC sarnased asjad otsa, et oleks PS5 omanikel mõttekas uus koopia mängust veel juurde osta PS6-le. PC playerid saavad ilmselt sama versiooni, nagu PS6-l.
PS5-le jääb vanem versioon.
GTA VI haip kukkus kolinal kui GTA V blokeeris järsku Steam Deckiga/Linuxiga võrgus mängimise. 80 euro eest seda ainult üksikmänguks küll ostma ei hakka kui 6ndas sama olukord on. Loodan, et siiski nii ei ole.
Arvestades, et GTA IV ja GTA V mõlemad hilinesid, siis võib see juhtuda ka GTA VI-ga. Kui algselt plaanitud "sügis 2025" muutub -> "kevad 2026", siis PC reliis on ilmselt 6 kuud hiljem ehk "sügis 2026".
80$ maksaks mängu eest küll, aga vot konsoolo ei raatsi 1 mängu pärast osta
Ma ei saa aru, miks ma küll lilla täi sain, siiani kõik gta-d ära mänginud..... ja postitus otseselt seotud teemaga
CnZ, kõik viimsed on siiani konsoolikad olnud, mis on porditud pc peale. Ses suhtes, mis saab nii kallist olla, et seda mitte teha. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.