Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2024 10:30:19 vasta tsitaadiga

Mis see parem siis on? Lagunevad nii AEG-d kui Boschid/Siemensid. Kuna neid ostetakse vähem siis on vastava kiunu tegijaid ka sellevõrra vähem.
Ainuke mis kestis korralikult oli kunagine UPO Siniviiri, pooltööstuslik. Oli muidugi paras tank ka.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 10:56:00 vasta tsitaadiga

Selline tunne jääb, et alla tööstusliku polegi mõtet midagi osta - pesumasinad, tolmuimejad, nõudepesumasinad jne. Kui tööstuslik pole, siis ei ime, pese ja läheb homme katki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 11:01:52 vasta tsitaadiga

Aga mittetööstuslik ei tohigi imeda ega pesta, selle eesmärk on hoopis elektrit, vett ja mida iganes kokku hoida ning kiiresti laguneda, et saaks materjalid kiirelt jälle ümbertöödelda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 11:16:54 vasta tsitaadiga

Tööstusliku pealt saab käibeka tagasi?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 08.05.2024 11:30:08 vasta tsitaadiga

Ma läksin poodi, ilus must pesumasin. Telekas on samsung, vast kõlbab pesumasin ka. Otseselt vaja polnud aga mahutas 11 kg ka. Võtsin ära.

Aasta-paar kaua ta olnud on, pole probleeme tekitanud.

See vist. https://www.k-rauta.ee/p/pesumasin-samsung-ww11bba046able-11-kg-must/o3lc

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 12:18:09 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Tööstusliku pealt saab käibeka tagasi?

Kui oled käibemaksukohuslane, saad selle kõigi asjade pealt tagasi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 12:55:49 vasta tsitaadiga

Arvestades, kui paljud siin soovitatu järgi on LG ostnud ja sellest siin märku andnud, pluss need kes ei ole, aga on ikkagi siit soovitatu järgi LG ostnud - kui mitu päriselt probleemse masinaga LG omanikku on siit nõu küsinud või tekkinud probleeme maininud?

Kui nüüd time123 häda uue LG-ga teemaks võtta, et kui vilets ikka LG on, siis kas AEG, Bosh või Miele jäävad terveks, kui nad transpordil kuskilt kõrgelt maha lastakse kukkuda? icon_rolleyes.gif

Või kas Euronicsist saadetakse targemad mehed kohale, kui LG-ga tegemist ei ole või tulevad ikka needsamad? icon_biggrin.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011



Online
sõnum 08.05.2024 19:32:42 vasta tsitaadiga

Mahakukkumise liigitaksin ma pigem õnnetuse/hoolimatuse klassi, aga selliseid kukkunuid asju ei tohiks küll ostjale "pähe tõmmata, et äkki joppab".
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 19:39:39 vasta tsitaadiga

Paraku mahakukkumisest võib teada vaid suvaline tuvastamatu transamees, mitte müüja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2024 22:24:50 vasta tsitaadiga

Hetkel on LG pesumasinad kõige parem valik thumbs_up.gif Olen praegu 5 LG pesumasina, 1 Electroluxi ja 1 Whirlpooli omanik. Whirlpool hakkab surema ja saab varsti asenduse LG näol.

Siin teemas on ka enamus kasutajad LG ostnud, aga kurtjaid on väga vähe. Protsentuaalselt kindlasti vähem kui teistel mudelitel.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.05.2024 23:45:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hetkel on LG pesumasinad kõige parem valik


LG'l on omad eelised, kui ruumi ja raha vähe, siis LG teeb õhukesi ja ka kuivatiga kombomudeleid, mida teistel ei ole. Kas ta ka PARIM valik on, äkki on Miele parem, aga selle raha eest saad LG'si kolm komplekti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2024 21:25:54 vasta tsitaadiga

Miele siiski vaieldamatult parim. Soomes näinud 20a vanu Mielesid mis käivad vaikselt kui siidi. Odavaim Miele miski 800 ju.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.05.2024 22:43:45 vasta tsitaadiga

HV andmetel odavaim 899€. Väga tõenäoliselt see 20 aasta pärast ei tööta.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.05.2024 23:03:55 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Miele siiski vaieldamatult parim. Soomes näinud 20a vanu Mielesid mis käivad vaikselt kui siidi. Odavaim Miele miski 800 ju.


Eks näis, siiamaani on 3a käinud probleemideta, mitte kõige odavamad mudelid. Vaikselt käivad küll ja sinna saab pisema vaiba sisse panna, ning ei vibeeri üldse. Aga eks massi on ka korralikult pandud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2024 23:19:44 vasta tsitaadiga

Offtopic ja kindlasti on väga erinevaid arvamusi, aga ei saanud TKA nõuandetelefonile löögile - kas 14 päeva jooksul saab tagastada (veebist ostetud) paar korda kasutatud defektset pesumasinat? icon_lol.gif Mis istub nüüd euronicsi garantiis, kuhu see viidi ilma transpordipoltideta, mis juhendi järgi on keelatud. Reedel ehk homme saab 14p täis ja nuputan, kas proovida ostust taganeda.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 01:29:18 vasta tsitaadiga

Tagastada saab ainult kasutamata toodet, va kui müüja vastutulelikkusest selle tagasi võtab. Avaldus peab tehtud olema 14 päeva jooksul, reaalselt võib ka hiljem tagastada.
Seaduslikult on müüja kohustatud puuduse kõrvaldama või asja asendama. Lepingust taganemise õigus tekib tarbijal alles siis, kui puudust ei saa kõrvaldada või ebaõnnestub ja asendamine ei ole võimalik.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 04:39:38 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Tagastada saab ainult kasutamata toodet
TTJA kirjutas:
... kui kaupleja välistab 14-päevase tagastusõiguse ... peab kaupleja suutma oma väiteid tõendada, sh et tarbija poolt proovitud tootel esinesid kasutamise jäljed ja et nende kõrvaldamine kas ei oleks üldse võimalik või kõrvaldamisega kaasneks kõrvaklappide kahjustamine. (https://ttja.ee/komisjoni-otsused#e-poest-ostetud-kaub)
Siin kohal lähevad meie arvamused lahku (nagu ikka kaupleja vs tarbija). Aga point on hea, mitte rõhuda 14-päevasele taganemisõigusele, vaid jätta mängimisruumi ning proovida raha asemel tutikas waschmaschine saada.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 14:07:48 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt oleks lihtsam olnud vigasest masinast vabaneda tagastusõigust kasutades. Kui vaid mahakukkumist hiljem sinu kraesse kirjutada ei üritata.
Olen kehva kvaliteediga ja ka veaga tooteid tagastanud, on lihtsam kui garantiid nõuda. Suurte kodumasinate puhul küll pole seda mul vaja olnud.
Eelduseks on muidugi mitte kasutamine ja pakendi eeskujulikus seisundis hoidmine.

Oleks pidanud juba kõverate poltide nägemisel ette vaatama ja natuke uurima, kas masin ikka on terve üldse - tagakaane vahelt sisse piiluma näiteks. Aga ega ma tea, võib-olla oleksin ise samamoodi orki lennanud.

Et masin viidi ära transapoltideta, on muidugi veel kirss tordi peal. icon_rolleyes.gif

See lugu, ma kardan, võib kauaks vinduma jääda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.05.2024 14:46:06 vasta tsitaadiga

Profist remondikohast pesumasina remondimees koju kutsuda, kes masina kaasa võtab - ei ole mingit polditamist, aitad masina kuuti, tõmbab koormarihmaga kinni ja sõitu. Ise remondikohta järgi minnes aidatakse pesumasin pagassi külili ja keegi ei noomi, et kui pärast ei tööta siis garantiid pole ja oled ise loll icon_rolleyes.gif

Vbl need poldid on rohkem hulgilogistika teema, kus pesumasinat võidakse kuude viisi kuskil laevade, rongide, rekkadega kolistada, kus hellad inimkäed peent aparaati ei käsitse vaid lao ja tõstukivennad teevad tempot, lasevad kolksuga maha ja tootja asi on kindlustada, et toode oleks logistika ekstreemsuste jaoks piisavalt turvaliselt pakendatud.

Kuskil saates kommenteeriti kuidas telekatega olevat probleem, kus enamus moodsat 75"+ telekaid tehakse endiselt Aasias ja turustatakse globaalselt ning telekate kui suuregabariidilise ja õrna kauba transport moodustavat ajas aina suuremat osa teleka hinnast. Ning mida suuremaks ja õhemaks ekraanid lähevad, seda enam muutuvat transpordikulu probleemiks. Kokkurullitav ekraan oleks selles vaates mitte tarbija jaoks, et saaks igal õhtul kokku ekraani kappi ära rullida, vaid tootja ja logistika võidaks kõvasti.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 16:45:37 vasta tsitaadiga

Prillpapa, Hetkel veel kallis MicroLED tehnoloogia koosneb nö moodulitest. Seega mingit suurt ekraani ei pea Aasiast transportima üle ookeani vaid saab kohapeal kokku panna vajaliku suuruse.
Kahjuks on MicroLED veel kümne aasta kaugusel sellest, et enamus kodudesse jõuda. Eeldusel, et see üldse jalad alla saab ja vahepeal midagi paremat ei leiutata.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.05.2024 00:00:58 vasta tsitaadiga

Kokkurullitav ekraan on nii kallis, et sama raha eest saab viiskümmend 75" OLED telerit.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 18:29:25 vasta tsitaadiga

Minu pesumasinasaaga jätkuks nõnda palju, et Euronicsi mees helistas ja küsis, kas kriuksuv heli on tsentrifuugimise või kuivatamise ajal (temale jõudis ainuke info, et pesumasin teeb "kriuksuvat heli"). Selgitasin lühidalt oma probleemi, ütles et tema arust on kõik nitsevoo ja proovib ilma "vaibata" ka tsentrifuugimist. Tund aega hiljem on "remont" lõppenud ja helistatakse, millal võib pesumasina tagasi tuua. Hea, et taganemissoovi 14. päeval poele saatsin, jääb õhkõrn lootus veel rai*ast lahti saada. Pood pole muidugi vastanud, aga eks see legal stuff ongi nii nende kui ka minu jaoks keeruline ja tarbijakaitse saab ka tõenäoliselt maitse suhu.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 21:19:28 vasta tsitaadiga

Ilmselt läheb nn sõltumatu eksperdi abi vaja vms. Ma ei tea, kuidas seda asja aetakse. Peab tarbijakatsest kindlasti küsima.
See "ekspert" ilmselt ei vaevunud sinna sisse vaatamagi. Mõtlevad, et loobud ja saavad su üle lasta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 11:42:32 vasta tsitaadiga

Tere

on kellelgi äkki silma jäänud pesumasin laiusega 58cm või vähem? Mingi hooveri leidsin, aga seda Eestisse ei müüda

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 14:28:52 vasta tsitaadiga

pealt laetavaid on öökimiseni
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 14:33:22 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
pealt laetavaid on öökimiseni


pesumasina peal on äge nodi hoida, seega pigem otsiks eest laetavat

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 14:43:11 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
taavi kirjutas:
pealt laetavaid on öökimiseni


pesumasina peal on äge nodi hoida, seega pigem otsiks eest laetavat

Üldiselt soovitatakse pesu pesemisel masina pealne tühjaks teha icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 14:54:40 vasta tsitaadiga

Miks?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2024 14:58:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
taavi kirjutas:
pealt laetavaid on öökimiseni
pesumasina peal on äge nodi hoida, seega pigem otsiks eest laetavat
Üldiselt soovitatakse pesu pesemisel masina pealne tühjaks teha icon_idea.gif
icon_eek.gif
Pean hakkama siis iga kord kuivatit sealt pealt maha tõstma hakkama... /s icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 15:45:17 vasta tsitaadiga

Äärmiselt kehvad vastused siin küsimusele. Kuigi küsija on samuti väga üldsõnaline ja ei täpsustanud, et vaja on kitsast eestlaetavat.
See miks masina peal kergemaid liikuvaid asju ei tasu hoida on loodetavasti ilmselge.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2024 15:57:07 vasta tsitaadiga

Osta normaalne masin siis (mitte mingi LG käkk mis mööda elamist omatahtsi ringi sõidab icon_lol.gif)
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 21.05.2024 16:00:54 vasta tsitaadiga

Juba 7 aastat mõned asjad pesumasina peal. Kui need seal enam ei püsi, siis järelikult on pesumasinal midagi viga ja peab hakkama uut vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 16:31:03 vasta tsitaadiga

Mul ka asjad peal, pudelitest korvide ja ma ei tea milleni. Pole siiani ükski jalutama kunagi läinud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 16:39:12 vasta tsitaadiga

mul on kassitoit seal peal, et koer ära ei sööks.
Ja kass ka, kui kõht tühi. Pole kass minema lendanud icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 18:19:27 vasta tsitaadiga

Candyl kunagi oli selline tilluke masin, aga seda vist enam ei tehta.

https://www.1a.ee/p/pesumasin-candy-aqua-1042de-2-s-4-kg-valge/cwsm
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.05.2024 18:23:46 vasta tsitaadiga

Ühes üürikas oli sarnane candy käkk, päris kiiresti kukkus kivi küljest ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 18:54:08 vasta tsitaadiga

Otsin siiski korralikus suuruses masinat, lihtsalt dushikabniin läks vahtusse ja nüüd jääb 60cm pesumasin liiga vastu.

miski sellise leidsin, spekkide järgi 58cm lai, aga no proovi sa Eestist sellist leida

link

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2024 19:19:32 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Tere

on kellelgi äkki silma jäänud pesumasin laiusega 58cm või vähem? Mingi hooveri leidsin, aga seda Eestisse ei müüda

Sellise pisikese leidsin. Äkki sobib?
https://www.rde.ee/products/ee/219/1224862/sort/5/filter/0_0_0_0/CW50-BP12307-S-pesumasin.html

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2024 16:44:25 vasta tsitaadiga

See Hoover on spekkide järgi 58D x 55W x 85H ehk siis 58 sügav ja ja 55 lai lausa. Kumba mõõtu sa siis otsid, sügavust või laiust? Sügavuse poolest on lapikuid küll isegi alla 40 cm.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2024 16:56:44 vasta tsitaadiga

laisut küsib ju icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2024 17:13:13 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
See Hoover on spekkide järgi 58D x 55W x 85H ehk siis 58 sügav ja ja 55 lai lausa. Kumba mõõtu sa siis otsid, sügavust või laiust? Sügavuse poolest on lapikuid küll isegi alla 40 cm.



Laiust jah aga samas see mudel googlisse toksida viskab ikka 60 laiuse ette

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 10:27:31 vasta tsitaadiga

~4 aastat tagasi otsisin samat asja, sest uusarenduse disainer oli pannud "ilusa" kraanikausi, mis tegi pesumasina kohaks ka 58cm-t.
Reaalselt ütles, et see kraanikauss ju ilus, et pane see pealt laetav pesumasin. Absurd.

Tulemus oli, et vahetasin oma rahadega kraanikausi ära uue vastu ning ostsin korraliku laiusega AEG masina. See läks paari kuuga garantiisse ja lõpuks sain raha tagasi.
Juba pesurežiimid olid saastad seal. AEG ei soovitaks kellelegi pesumasina vaatest. Naine oli ka väga pahane.
See AEG oli üle 600€. Ostsin LG asemele pea poole odavamalt ja paneb rõõmsalt siiamaani edukalt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 16:51:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, kus selliseid debiilseid disainereid tehakse. Ime et ei soovitanud pesumajja minna. Hea teada AEG kohta. Kui juba naine on pahane siis peab s*tt olema. thumbs_up.gif Imelik, kuidas on suudetud üks korralik kaubamärk ära solkida. Vanasti oli, et AEG oli nagu high-end Electrolux, kas ei?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 16:59:20 vasta tsitaadiga

Aeg 9000 juba 8 aastat.Koos kuivatiga.Kasutuses iga päev.Null viga.Osta pesumasin mitte hinda.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.05.2024 18:31:12 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Aeg 9000 juba 8 aastat.Koos kuivatiga.Kasutuses iga päev.Null viga.Osta pesumasin mitte hinda.


No probleem on selles, et 8 aastaga vòib firma "poliitikas" palju muutuda ning kvaliteedi asemel hakatakse virtsa tootma. Vice versa.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 18:43:42 vasta tsitaadiga

2015 aasta ostetud samsung kuivatiga ja mullibulli mingi käredam isend kestis täpselt 4 aastat, peale seda läks remondipakkumine pea poole uue masina hinnast. sai prügimäele viidud, ja 200 euriga ostast bosch võtetud, hetkel 5 aastat, ja kaks korda olen filtrist mõne soki välja tirinud, muud muret nagu pole
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 08:00:41 vasta tsitaadiga

See samsungi mullibulli oli mul ka enne AEG .3 korda käis garantiis.Kuivati küttekeha suri ära-kõik sodi mis õhuga liigub käis läbi küttekeha.Mingit filtrit seal ei olnud.Peale seda sai otsitud filtriga masin.Kõik kodumasinad olen vahetanud ajapikku Miele vastu.Kui AEG ka ükskord ära lõppeb siis toon pesumasina ka Miele.See veel ainuke firma mille masinad kestavad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 09:07:50 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Aeg 9000 juba 8 aastat.Koos kuivatiga.Kasutuses iga päev.Null viga.Osta pesumasin mitte hinda.


Palju eeldusi, vähe tõde. Ilmselgelt ma näen kindlsti rohkem vaeva tehnika ostmisega, kui enamus inimesed ja tore hobi uurida, kui millegi järgi vajadus tekib.

AEG üks põhilisi probleeme naisele oli, et pea kõik default pesuprogrammid olid 3.5h-4h, pesukogusest olenemata.
Õnneks see reha on astutud ning LG-d kasutada lihtsalt nii palju mugavam. Jääb nüüdseks sinna, kuni see siis pettumust valmistab kuidagi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.05.2024 15:23:03 vasta tsitaadiga

Electroluxil samuti väga pikad programmid. 3 tundi või rohkem.
LG peseb 60 kraadiga 1,5 - 2 tundi.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 20:20:21 vasta tsitaadiga

Elektroluxil saab programmide pikkust alla tõmmata 3-4x
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.