Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Eesti Laul/Eurovisioon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 12:33:48 vasta tsitaadiga

Itaalias saime 12. koha.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120291835/itaalia-rahvusringhaaling-avaldas-kogemata-telehaaletuse-tulemused-see-selgitab-uhe-finalisti-tousu-kihlveokontorite-edetabelites
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 16:07:46 vasta tsitaadiga

Kõik on "retsepti" järgi õige icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 17:21:39 vasta tsitaadiga

Kus on need kihlavedajad kes siin teemas ütlesid, et me finaali ei saa? Aeg kukruid kergitada icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 20:19:50 vasta tsitaadiga

Te ikka täitsa lolliks läinud. Meil riigil rahakott tühi ja te soovite seda palagani siia?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 20:38:13 vasta tsitaadiga

Siia see nagunii ei tule.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 22:44:51 vasta tsitaadiga

Kallid HV kasutajad. moderaatori küüneviha tõttu saan viimased pool aastat ainult modereerida oma varasemaid postitusi

Spoiler Spoiler Spoiler

pistyk kirjutas:
Nulli peale ka narr jääda žürii poolt,kõigil teistel on punkte icon_rolleyes.gif

Rahva hääletuse järgi oli Eestil 13 koht. Zürii oli see kes Eesti täis kusi. Itaalia andis 2 punkti, Austria andis 2 punkti, mis teeb matemaatiliselt 4 punksti. Samas kui roosas seelikus noksiga tegelane sai 365 punkti.
Zürii 365 vs rahva 4 punkti otsustas meie koha tabelis.

somnambuul kirjutas:
Eurooplased ei mõista narkootikumidest loobumist.

Järelikult joomist tuleb propageerida. Vaata mitu alkoholi surma oli Eestis viimasel kümnendil (ma ei tea numbrit, sest see on hirmuäratav ja poes vabalt saadaval), aga kanepi surmasid üle planeedi oli 0 (suures koguses kanepi toodete eest võib Eestis saada kuni eluaegse).

woox2k kirjutas:
Mõistlik oleks sarnaselt poolfinaalidele ära lõpetada see žürii teema ja ainult publikule asi jätta, kelle pärast tegelikult seda üritust korraldatakse (kes maksavad)!

Sõna!

jeesus188 kirjutas:
Kleidis tüüp võiitis? Parwm kui habemega naine....

eeee...mis seal vahet on?

Winterwind kirjutas:
Viimane aeg see zürii ajaloo prügikasti visata, sealt ei tule muud kui mingit kesksoost pedendust.

Vähemalt Eesti ei pea häbenema, me pole ühtegi nimetatud viga teinud. Eesti lauljatest mehed näevad välja mehed ja naised näevad välja ilusad naised (skeptikud, aga palun, lükake mu väide ümber)

villu70 kirjutas:
Mis eesti saigi poolfinaalist edasi ....

Mõelge parem, kui palju meie "proffesioonaalseid" lauljaid pole finaaligi saanud

SSD kirjutas:
Mu meelest Leto svet saadetigi eurovisioonile just seepärast, et sellest jamast oli juba kõrini.

See oligi iroonia, sest me maadlesime mudaliigas. Ega Kreisiraadio naljamehed ka ei uskunud, et neid Eurovisioonile saadetakse ja mängisid tola

Betamax kirjutas:
Minu poolest võiks selle Eurovisiooni samuti vahele jätta. See on muutunud mingite seksuaalvähemuste ja muude woke-tegelaste paraadiks.

Miks siis kohe nii kuri? Las piidritel ja tarnsvestiititel olla ka aastas korra üks oma saade. Tolerantne tuleb olla

netcat kirjutas:
Olge rahulikud, satanist oli ära, püksata soomlane oli ära, roosa boaga mittebinaar oli ära, keskealine lits oli ka ära juba. Järgmine kord tuleb midagi muud. Kui siit otse zoofiilia juurde minnakse siis on lõpuks ka ekrelastel midagi nautida. Horvaat juba laulis sellest kuidas tunneb puudust oma lehma ja kassi järele.

Kui punkte saab anda siis: Twelve points!


viimati muutis liiv 16.05.2024 15:20:34, muudetud 10 korda
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2024 22:52:23 vasta tsitaadiga

liiv, Eelmäng loeb! Kui juba enne lugu meeldis, siis see tühisus laval ei muutnud otsust.
Minu arvamus.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 10.05.2024 22:55:15 vasta tsitaadiga

Hispaania lugu võtab kohe alguses jala tatsuma. Kohe varsti Eesti kord, vaatame, kuidas esitus žüriidele välja tuleb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 10.05.2024 23:03:22 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
liiv, Eelmäng loeb! Kui juba enne lugu meeldis, siis see tühisus laval ei muutnud otsust.
Minu arvamus.

Meie teadsime seda lugu aga täitsa huvitav oleks teada, kui palju eurovisioonivaatajaid teiste riikide lugusi üldse ette kuulavad... Mõned fännid kindlasti on aga enda arvamus on, et pigem vähemus ja poolfinaali lives laval kuulevad enamus ikka seda esimest korda ja selle põhjal hääletatakse. Kui mul on juhtumisi õigus, siis võib meil finaalis päris hästi minna, kuna asjad olid ikka tõesti väga paigast poolfinaalis. See muidugi eeldab, et asjad korda saadakse!

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 10.05.2024 23:40:02 vasta tsitaadiga

Soomlane sai püksid kenasti jalga nüüd. Teisipäevases saates tantsijate kiire reaktsioon ja osavad käed päästsid rebadel pükstega ilutulestiku keerutamise. Nööp ei jäänud kinni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 12:52:37 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
IMHO Eesti laulul oli poolfinaalis täiesti ebaõnnestunud ja ma olen siiralt imestunud, et me "vabsjee" edasi saime. Sound oli paigast ära, ühel tüübil mikker ei töötanud õieti ja üks tüüp laulis nii nagu profid ei laula


Pean nõustuma, Eesti Laulu finaalis oli esitus oluliselt parem.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 13:27:34 vasta tsitaadiga

Kas Eesti võitis juba? icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 13:56:03 vasta tsitaadiga

Võibolla ei esinegi. Holland sai disklahvi.

https://twitter.com/VocaISuspension/status/1789232842351783999
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 17:13:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
“I cried with my team.” Ireland 🇮🇪 Eurovision finalist Bambie Thug is asked how they felt when Israel qualified for the #EUROVISION final.
https://twitter.com/HenryMcKean/status/1789069321806795086
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 17:13:35 vasta tsitaadiga

Esineb küll. mingit videot ka on millega see hollandi kesksootu siis hakkama sai?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 21:28:13 vasta tsitaadiga

Reikop pidavat sellist kelbast ajama, et rahvas kahtlustab teda mingi aine mõju all olevat...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 21:39:30 vasta tsitaadiga

Koffer ju pakkus kõigile mingit hansat.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 21:45:43 vasta tsitaadiga

Mitmendana meie miinused esinevad.....vaatan selle ära......kella 2ni öösel kestab...õudne
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 21:55:37 vasta tsitaadiga

Mulle hakkas meie lugu meeldima. Vähemalt parem ja meeldejäävam kui viimased 5a lood.
...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 11.05.2024 22:12:45 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Vähemalt parem ja meeldejäävam kui viimased 5a lood.

Üldiselt nõustun aga viimaste aastate lood on hoopis teisest kategooriast ja ega tegelikult neid tänavusega võrrelda ei saa. Kvaliteetseid lugusi on ka vahest hea kuulata, isegi kui meelde ei jää. Lauljate kvaliteet oli ikka hoopis teisest maailmast viimastel aastatel, samas narkolool polegi seda ülimat kvaliteeti vaja hea olemiseks.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 22:28:58 vasta tsitaadiga

Holland punkte ei jaga. Seega narkoriigilt meie narkolugu punkte ei saagi icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 23:08:25 vasta tsitaadiga

erri striimid hakkisid nii kõvasti ja muutusid selliseks pikslimereks lõpuks, et tuli youtube striimi peale üle minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2024 23:13:44 vasta tsitaadiga

Ei olnud hullu midagi,paar korda hakkis
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.05.2024 23:14:21 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Võibolla ei esinegi. Holland sai disklahvi.

https://twitter.com/VocaISuspension/status/1789232842351783999

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120292229/hollandi-ringhaaling-avaldas-omapoolse-nagemise-nende-eurolauliku-juhtumist-joost-kaameranaist-ei-puutunud
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 00:26:58 vasta tsitaadiga

Iirimaa sai minu heakskiidu
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 00:37:50 vasta tsitaadiga

Ma lükkasin omadele, aga nendest lugudest mis esitleti kuulnud olen raadiost vist ainult Rootsit, ,mis ka samas on ok kui hea tehnikaga kuulata, ülejäänud klassikaline eurorämps minu meelest.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:11:16 vasta tsitaadiga

Nulli peale ka narr jääda žürii poolt,kõigil teistel on punkte icon_rolleyes.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:13:10 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Nulli peale ka narr jääda žürii poolt,kõigil teistel on punkte icon_rolleyes.gif


Seegi tulemus, peale selle, et visiooni loo pikim nimi läbi aegade.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:13:48 vasta tsitaadiga

Pole rahul nende pede majakatega. icon_neutral.gif

viimati muutis SSD 12.05.2024 01:14:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:14:07 vasta tsitaadiga

Eurooplased ei mõista narkootikumidest loobumist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:15:06 vasta tsitaadiga

Lõpuks viimaseks ikka ei jää ma arvan
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:16:08 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Eurooplased ei mõista narkootikumidest loobumist.

Oigem on huvi ja soov mingit värki manustada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:17:41 vasta tsitaadiga

Puudub mõistmine "funfactorist" jubedalt pead lõõritama ja olema artist, tglt ei pea, peaks nagu olema nii nagu fun on, vaadates Tiktoki siis peale selle narksitantsu muud pole....mitte, et meie omad võitma peaks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 12.05.2024 01:27:01 vasta tsitaadiga

žürii teema... eks näha on mida publik arvab LGUHDTV+ teemast aga žüriil on natuke liiga suur mõjuvõim publiku ürituse kohta. Mõistlik oleks sarnaselt poolfinaalidele ära lõpetada see žürii teema ja ainult publikule asi jätta, kelle pärast tegelikult seda üritust korraldatakse (kes maksavad)!
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:34:16 vasta tsitaadiga

woox2k, Mhmhh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:51:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Israel's 271 points difference between its jury and public score is the biggest disparity for any entry since the voting system changed in 2016.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 01:56:43 vasta tsitaadiga

hahaha, lõhkus veel ära ka oma klaasvända icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 12.05.2024 01:57:43 vasta tsitaadiga

Vaatan ka just oma exeli tabelist (kirjutasin üles publiku punktid) šveits oleks olnud "normaalses" maailmas 5. kohal Horvaatia, Israeli, Ukraina ja Prantsumaa järgi. Ilmselge näide, et see žürii jama tuleks ära lõpetada.
Eesti oleks olnud 13. kohal aga ega meil polegi mingi võidulugu olnud, samas 20. koha lugu see ka päris polnud!

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 02:04:36 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
hahaha, lõhkus veel ära ka oma klaasvända icon_biggrin.gif


Seda ei pannudki tähele

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 02:09:46 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
danny kirjutas:
hahaha, lõhkus veel ära ka oma klaasvända icon_biggrin.gif


Seda ei pannudki tähele


Täitsa lõpus kui käputas peale esitlust, kuulda oli ka klirinat, murdus mikri alune osa küljest.

Kusjuures vaadates paljusid erinevaid alasid kus jagatakse "klaasist" trofeesid siis see mitmes mida olen näinud purunemas...aru ma ei saa kas muu materjal on otsas planeedilt ja keegi ei õpi teistelt, et see läheb katki tseremoonia ajal... kopp.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 12.05.2024 02:11:17 vasta tsitaadiga

Võit läks õigele maale ja laulja vääris seda.

Nii lootsin, et Eesti saab esimese koha, kahjuks kahe maa žüriid rikkusid ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 12.05.2024 02:21:22 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Võit läks õigele maale ja laulja vääris seda.

Ehk selgitad maainimesele ka seda arvamust.... Ilma sarkasmita, ma ei saa aru, mis selle loo juures nii head oli. Just laulu osas, mind ei huvita solisti eneseavastamine ega muud tema elus olnud raskused. Eurovisioonil on lood ja neid hinnatakse, kahjuks selle loo juures ma ei kuulnud midagi erilist ega meeldejäävat.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.05.2024 06:21:23 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Israel's 271 points difference between its jury and public score is the biggest disparity for any entry since the voting system changed in 2016.

brigaaditud haletsushääled vene juudile
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 08:36:45 vasta tsitaadiga

Kleidis tüüp võiitis?
Parwm kui habemega naine....peaks nüüd laulu kuulama, ma ei teagi mis laul või ei pane kokku võitjaga seda

E: pole kuulnudki seda....meenutab lätlaste brainstormi mehe häält...aga miniseelikus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 12.05.2024 08:42:29 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
mis selle loo juures nii head oli. Just laulu osas,

Eri muusikastiilide miksimine - räpisugemetega EDMist Mozarti klassikalise muusikani; laulu sõnum ja sõnad - binary code - paratamatult nii ESC õhkkonna kui laulja enda eneseleidmisega seotud asi. Laulja eksimatu hääl ja mida ta sellega teha suudab. Minimaalne, samas keeruline lavashow.

Selle looga oli nii, et esimese asjana sai tähelepanu esitaja välimus, laulu sisu ja sõnum jõuab kohale palju hiljem, kuid kõik ESC võitjaelemendid olid olemas. Neist esimene ja tähtsaim - autentsus ja siirus, lugu pole punnitades eurokale tehtud, vaid elust enesest loomulikult tulnud. (Autor ise ka ütles, et hakkas järsku tulema ja õhtuks oli kõik paberil.) Sama oli OLLIE looga - elust ja valust tulnud lugu, mitte mõte, et nüüd võiks mingi loo kirjutada. Ja see ongi see, miks üks väärib Eurovisioonile minekut, teine oleks olnud meil väga populaarne ka muidu.

Kas Šveits oli mu esimene valik - ei olnud. Arvasin Horvaatia võitu, aga nagu selle eelkäija Käärijä, sai ka see teise koha. Kogu võistluse kõige meeldejäävam lugu, mis sai teenimatult liiga madala koha, on Hispaania Nebulosa - Zorra. See paneb esimesest taktist kaasa liikuma ja kuulama.

https://www.youtube.com/watch?v=zSZqlQZ0_us

E: viga parandatud, ajasin Benidorm Festi San Remoga segamini.


viimati muutis Scott 12.05.2024 09:15:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 08:55:49 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Kogu võistluse kõige meeldejäävam lugu, mis sai teenimatult liiga madala koha, on Itaalia Nebulosa - Zorra. See paneb esimesest taktist kaasa liikuma ja kuulama.

https://www.youtube.com/watch?v=zSZqlQZ0_us

Sa mõtled ikka Hispaania?

Minu maitse seekord läks kokku ka pigem publiku, kui zürii hääletusega. Oleks pidanud võitma Horvaatia thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 09:17:05 vasta tsitaadiga

Horvaatia oleks pidanud võitma jah, polnud enda lemmik, kuid rahvalt sai kõige rohkem hääli.
See mulle ei meeldigi, et inimesi kutsutakse hääletama, aga 2 aastat järjest nüüd rahvalemmik pole võitnud, züriil liiga suur mõjutusvõim.
Züriis eksperdid ikkagi, eelmine aasta valisid uh-uh-uh laulu, nüüd oh-oh-oh, järgmine aasta võidab äkki ah-ah-ah.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 09:48:46 vasta tsitaadiga

Viimane aeg see zürii ajaloo prügikasti visata, sealt ei tule muud kui mingit kesksoost pedendust.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 11:18:16 vasta tsitaadiga

Soome oleks ikka õige võitja olnud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2024 11:57:03 vasta tsitaadiga

Nõus - käärid žürii ja rahva eelistuste vahel on liiga suured. Sellega peaks midagi ette võtma, sest muidu hakkabki igal aastal see vastasseis olema. Mulle meeldis, et rahvahääletus näitas keskmist sõrme anti Iisreali propale. Poliitika ja sõpradele häälte andmise vastu kahjuks rohtu pole.

Eestilt korralik tulemus (rahvahääletusel). Kusagil nägin kommentaari, et Eesti on "the least gayest performance". Õnneks kõigi nende aastate jooksul pole Eesti selle üle võlli homomaskeraadiga kaasa läinud, kuigi üldjuhul tähendab see punktikadu, ja ajab oma asja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Eesti Laul/Eurovisioon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.