Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 16:30:55 vasta tsitaadiga

elukaz, häid jõule ja nüüd juba ka head vana aasta lõppu! icon_cool.gif

Tegelikult ongi täna viimane päev sooduskoodide jaoks. Ka selle jaoks, mis on mu allkirjas. Kaheksa ja pool tundi veel aastavahetuseni. icon_razz.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 18:30:52 vasta tsitaadiga

yerba, vaatasin et oled 18650 akud ka valikusse võtnud.
Aga kui sul see info olemas on, siis soovitan ampritaluvuse ka toote infosse panna. See varieerub eri pulkadel kuskil 5-30A ehk suht suurtes piirides. Näiteks e-sigareti puhul üsna oluline, et alla 20A voolutaluvusega isendit ei ostaks, aga sama tegelikult kõikide rohkem voolu tarbivate seadmetega, et peab ampritaluvust vaatama kui ennast õhku lasta või akut tuksi keerata ei taha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 19:42:37 vasta tsitaadiga

Kus tasuta tarne on icon_mad.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 19:48:21 vasta tsitaadiga

Ei olnud jah, tegin just ühe 76€ tellimuse. Aga tühja sellest, hinnad on niigi head icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 19:57:27 vasta tsitaadiga

Sul terve korter akude ja patakate peal?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 20:03:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Sul terve korter akude ja patakate peal?


Liitiumpatareid ja Li-ion AA pulgad pole väga odavad isegi kui hea hinnaga saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 20:12:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
yerba, vaatasin et oled 18650 akud ka valikusse võtnud.
Aga kui sul see info olemas on, siis soovitan ampritaluvuse ka toote infosse panna. See varieerub eri pulkadel kuskil 5-30A ehk suht suurtes piirides. Näiteks e-sigareti puhul üsna oluline, et alla 20A voolutaluvusega isendit ei ostaks, aga sama tegelikult kõikide rohkem voolu tarbivate seadmetega, et peab ampritaluvust vaatama kui ennast õhku lasta või akut tuksi keerata ei taha.


Võtsin 18650 akud tõesti, kuna neid on ikkagi aeg ajalt küsitud. Täiendan amperaaži info osa uue aasta alguses. icon_smile.gif

elukaz, tasuta tarne asemel on võimalus osta miinimumsummata. Paljud kohad enne ei hakka asju pakendama ega saatmagi, kui miinimumsumma on täidetud. A la 10 eur tellimusest alates viitsitakse end liigutama hakata. See oli minu poolt küll täiesti edgarsavisaarelik vastus küsimusele. icon_smile.gif
Aus vastus on selline, et tihtipeale sätiti täpselt tasuta tarne summa täis aga ega selle pealt mulle tulu tõusnud. Reklaam on üsna kulukas. Ja samas reklaamita ei laiene ka ostjate ring. Selline alustava ettevõtte dilemma - et kas sõita nö vana rasva peal või proovida turuosast mingigi tükk hammustada.
Pigem las olla tarne tasuline olenemata ostusummast. Vähemalt on kiire tarne ja kõik välja reklaamitu ka kohapeal kohe riiulist võtta ja posti panna.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 20:31:23 vasta tsitaadiga

Sul on neid käivitusabisid ka? Mul vist on ühte vaja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 16:37:35 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
yerba, vaatasin et oled 18650 akud ka valikusse võtnud.
Aga kui sul see info olemas on, siis soovitan ampritaluvuse ka toote infosse panna. See varieerub eri pulkadel kuskil 5-30A ehk suht suurtes piirides. Näiteks e-sigareti puhul üsna oluline, et alla 20A voolutaluvusega isendit ei ostaks, aga sama tegelikult kõikide rohkem voolu tarbivate seadmetega, et peab ampritaluvust vaatama kui ennast õhku lasta või akut tuksi keerata ei taha.


Tehtud! icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 13:35:29 vasta tsitaadiga

CR2032, aga selle 2pin otsaga juhtme otsas olevat varinat pole plaanis pakkuda?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 13:49:51 vasta tsitaadiga

Akukeskus klemmib sulle otsad. Hiinast tellisime ka mingil hetkel..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 17:34:51 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
CR2032, aga selle 2pin otsaga juhtme otsas olevat varinat pole plaanis pakkuda?


Seda ei ole plaanis sortimenti võtta - tõenäoliselt on nende jaoks vaid üsna spetsiifiline ostjaskond ning nö tavainimesel huvi sellise toote vastu olematu.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.04.2024 18:28:48 vasta tsitaadiga

Kui juba HV foorumis reklaamid, siis siin on palju sellest ostjaskonda.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 21.04.2024 19:52:35 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui juba HV foorumis reklaamid, siis siin on palju sellest ostjaskonda.

Ma olen 20+ aastat siin foorumis olnud ja krutin pidevalt tehnikat kuid sellist vajadust siiani pole olnud.
Mitu ise kuus võtaksid?

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 20:14:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi on sedasorti juhtmega Cr2032 varianti kohalikus kaubandusvõrgus näinud? Sai nagu täna otsitud, aga valik väga olematu.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 20:23:27 vasta tsitaadiga

Juhe on kõigil ühtmoodi? Pange ühistellimus kokku, mingi 100tk pealt vast yerba viitsib liigutada?

Ma olen tavalise asemele pannud, ei mäletagi kuidas ühendus, vist aluteibiga.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2024 21:02:08 vasta tsitaadiga

kaks korda kui vaja oli, lasin akukeskuses klemmid pealea panna. prostalt olen lihtsalt juhtmeotsad tavalise elektriteibiga sisse teipinud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2024 09:13:43 vasta tsitaadiga

Või siis on variant, et soetada üks CR2032 patareipesa ning sellele juhtmed külge joota. Nii nagu hetkel vaja on.

Ma siiski jätkaksin tavalisemate toodete müügiga. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2024 19:47:02 vasta tsitaadiga

Võtsin lõpuks 4 pakki Energizer Extreme NiMH AA akusid ligi. Alguses suurem väljaminek küll kui patareidel, aga äkki tuleb lõpuks odavam ja on natukene rohelisem. Kogumiskastisesse kotiga patareide tassimine ka tüütu.
Aga nagu ikka, siis paari päevaga pakk automaadis ja teenuse üle nuriseda ei saa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 16:58:10 vasta tsitaadiga

muri666, mina tänan. icon_wink.gif



September, tarkusekuu, on käes! Aga mis on tarkustest kasu, kui su lemmikseade on patareideta?

Lapik.ee patareipood kutsub kõiki tarkuseotsijaid 10% soodsamate hindadega varuma värskeid jõuallikaid kõikidele seadmetele. Ära lase oma seadmetel sügismasendusse või hiljem ka talveunne vajuda, vaid anna neile uued patareid.
Tark inimene teab, et patareid pole igavesed, aga ka head pakkumised mitte. Tule ja soeta oma energiaallikad septembris lapik.ee patareipoest - sest tõeline tarkus peitub uutes patareides!

Kupongi kood: TARKUS
Allahindlus: 10% KÕIKIDELT toodetelt (ka juba soodushindadega toodetelt)
Kehtib: Kuni septembri lõpuni 2024

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 14:21:43 vasta tsitaadiga

yerba, kas oskad öelda, kas see AA/AAA Li-ion akude laadimiseks ka sobib?
https://lapik.ee/toode/xtar-vc4/
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 14:26:22 vasta tsitaadiga

napoleon, tootjapoolset juhendit vaadates, siis ei sobi.
Li-ion 3.6V ja 3.7V on laadija speccide järgi. Ja NiMH patareid.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 16:17:16 vasta tsitaadiga

VC8 ei sobi, ilmselt neil tööpõhimõte sarnane.

Li-AA jaoks kasutan seda https://lapik.ee/toode/xtar-et4s/ vahel tuleb mitu korda lasta sest annab valerohelise.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 16:37:37 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
VC8 ei sobi, ilmselt neil tööpõhimõte sarnane.

Li-AA jaoks kasutan seda https://lapik.ee/toode/xtar-et4s/ vahel tuleb mitu korda lasta sest annab valerohelise.


Aitäh icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 18:06:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
VC8 ei sobi, ilmselt neil tööpõhimõte sarnane.

Li-AA jaoks kasutan seda https://lapik.ee/toode/xtar-et4s/ vahel tuleb mitu korda lasta sest annab valerohelise.


See laeb ilusti täis, jonninud veel pole https://lapik.ee/toode/xtar-bc8/
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2024 10:55:45 vasta tsitaadiga

Suskan siia kerge reklaami ka üles ( Taneliga sain kokkuleppele selle teema reklaamiks muutmise osas ). icon_cool.gif

Uued patareid on lattu jõudnud!

Sooduskood, et ostmine meelepärasemaks teha: SÜGIS2024

Sooduskood annab 15% allahindlust kogu ostukorvi ulatuses ning ka allahindlusega toodetele.

Kehtib kuni 21. oktoober 2024

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2024 21:31:34 vasta tsitaadiga

Millisedi AA ja AAA patakaid soovitate siis ka? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2024 22:05:05 vasta tsitaadiga

Hiid, et ikka jätkuks, siis soovitaks:

Varta Industrial Pro: https://lapik.ee/toode/aa-lr6-varta-industrial-pro-40/
või
Everactive Industrial Alkaline: https://lapik.ee/toode/aa-lr6-everactive-industrial-alkaline-40/
või
Panasonic Powerline Industrial: https://lapik.ee/toode/aa-lr6-panasonic-powerline-industrial-48/
või
Energizer Alkaline Power: https://lapik.ee/toode/aa-lr6-energizer-alkaline-power-24/

Kõik on saadaval ka AAA mõõdus. Ning Everactive patareid on täitsa korralikult joonel Varta, Energizeri või Panasonicuga. Alguses üllatas see nii mõndagi kundet, aga nüüd on Everactive tooted täitsa minev kaup.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 14:03:41 vasta tsitaadiga

CR2032 vaja, AirTag'idesse...mida soovitate?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 14:19:10 vasta tsitaadiga

Etz, eks ta natuke usu küsimus on. Mina vaataks mahtuvust ja aegumistähtaega.
Või siis võtaks pihuga kõige odavamaid kui vahetamine lihtne on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 14:24:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
CR2032 vaja, AirTag'idesse...mida soovitate?


Kui peaks pikalt ja kaua töötama, siis ikka need: https://lapik.ee/toode/cr2032-energizer-ultimate-lithium-4/

Aga kui on viitsimist rohkem vahetada, siis vabalt need: https://lapik.ee/toode/cr2032-panasonic-6/

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 15:17:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kui peaks pikalt ja kaua töötama, siis ikka need: https://lapik.ee/toode/cr2032-energizer-ultimate-lithium-4/


thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 18.10.2024 17:43:22 vasta tsitaadiga

Mul mitme aasta varu AA (Panasonic Evolta, Varta Longlife Max Power, Maxell Alkaline, Duracell OEM), AAA (Panasonic Evolta, Philips Longlife), CR2032 (Panasonic, Energizer) jm patareisid ning praegu pole juurde vaja, aga mõned tähelepanekud seoses patareidega.

Panasonic CR2032 patareid kestavad vist natuke kauem kui tavalised Energizerid (mitte ultimate lithium). Ühe digiboksi puldi sisse läksid Panasonicud 15.04.2024 ja praegu näitab, et 80 % veel alles. Teise puldi sisse sai pandud 05.05.2024 ja seal veel 74 % alles.

Hiljuti avastasin, et Energizer Max Plus AAA 2 patareid (parim enne 12.2033) olid lahtises pakendis oma sisu välja ajanud. Energizer Alkaline AAA patareid (parim enne 12.2024) ei ole veel lekkima hakanud. Varta Longlife Power AA patareidest (parim enne 12.2032) üks samuti lekib natuke, need olid ostetud taskulambiga kaasas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 18:30:52 vasta tsitaadiga

Kõik leelised võivad lekkima hakata, mingit garantiid pole. Ei taha, et lekiks, pane liitiumpatareid sisse, pole tulevikus vaja seadet koos patareidega minema visata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 18.10.2024 19:00:28 vasta tsitaadiga

Vähemalt Panasonic Pro ja Everyday Power on mul siiani 100 % lekkevabad olnud, loodetavasti on ka Evolta. Aga igasugu "max plus longlife" suhtes on tekkinud väike eelarvamus, sõltumata tootjast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 20:23:10 vasta tsitaadiga

kuigi otseselt vaja ei ole, võtsin siiski paar pakki, kuna olid soodsad icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 21:03:00 vasta tsitaadiga

Hiid, eks nad aastatega kuluvad ikkagi marjaks ära. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SxxX11
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 19.10.2024 20:56:33 vasta tsitaadiga

Kuna majapidamises omajagu suitsuandureid, siis mis "krona" patareid (6F22) seal kõige parem tarbida oleks? Nagu ikka kui andur häält hakkab tegema, siis "köögisahtlis" vaatab tühjus vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2024 21:39:43 vasta tsitaadiga

SxxX11, kui iga aasta ei viitsi ega taha patareisid vahetada, siis liitium ( kestavad reaalselt 5-10 aastat ):
https://lapik.ee/toode/9v-6lr61-varta-ultra-lithium-1/
https://lapik.ee/toode/9v-6lr61-energizer-ultimate-lithium-1/
https://lapik.ee/toode/9v-6lr61-gp-lithium-9v/

Aga muidu suurem pakk:
https://lapik.ee/toode/everactive-pro-alkaline-10-3/
või
https://lapik.ee/toode/9v-6lr61-duracell-procell-constant-power-10/

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SxxX11
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 20.10.2024 20:08:23 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2024 12:35:48 vasta tsitaadiga



Olgu jõu(lu)d HinnaVaatlusega!
Aitäh, HinnaVaatluse kliendid. icon_cool.gif Loodan olla abiks nii selle aastanumbri sees, kui ka uuel aastal, et saaksite särada parimal võimalikul moel.

PS - Sooduskood JOUL24 ( 20% allahindlust, ka soodushindadega toodetelt ) kehtib 27. detsembrini või kuniks kaupa jätkub!
Ärge laske oma seadmetel jääda jõu(lu) pimedale poolele!

www.lapik.ee

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2024 21:25:59 vasta tsitaadiga

Selline leid, ei maksa ka midagi icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

https://lapik.ee/toode/ever-cbb-1pdl/

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2024 23:46:08 vasta tsitaadiga

elukaz, need ekraaniga on päris huvitavad kaablid. Vähemalt esimesi kordi kasutades saab aimu, mis võimsusega seadmed end laevad. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 15:34:27 vasta tsitaadiga

yerba, võimsuse näiduga kaablid on, ehk paned mõned usb-c / a testrid ka valikusse. Tekib võimelus aru saada, miks seade ei lae.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 11:56:51 vasta tsitaadiga

Kas täna (27.12) enam sooduskood ei toimi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 12:01:23 vasta tsitaadiga

Kuni tänaseni toimis, südaööl kell kukkus, seega täna justkui ei tohiks enam toimida. Aga ju peremees ise täpsustab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 12:19:11 vasta tsitaadiga

toooomas kirjutas:
Kas täna (27.12) enam sooduskood ei toimi?


Sooduskood JOUL24 ( 20% allahindlust, ka soodushindadega toodetelt ) kehtib 27. detsembrini või kuniks kaupa jätkub!

Nii, et täna enam ei toimi, kuna kehtis tänaseni.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 13:31:11 vasta tsitaadiga

Kehv turundus thumbs_down.gif

Kui jääb meelde mingi kuupäev siis kui see saabub võib meenuda selle põhjus ja on suurem võimalus et keegi tahab selle ära kasutada. Isegi kui peenes kirjas kõik õige ei lisa see mitte plusspunkte. Ja seegi vaieldav, kehtiv/kõlblik kuni on seni kui nimetatud number pole möödunud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 14:05:59 vasta tsitaadiga

Inimesed on jah (toidu)poodide kliendilehtedega harjunud, seal kehtib soodustus tõesti ka viimasena märgitud kuupäeval.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 15:52:45 vasta tsitaadiga

Proovin järgmiste jõulude ajal paremini turundada. icon_cool.gif

elukaz kirjutas:
Kehv turundus thumbs_down.gif

Kui jääb meelde mingi kuupäev siis kui see saabub võib meenuda selle põhjus ja on suurem võimalus et keegi tahab selle ära kasutada. Isegi kui peenes kirjas kõik õige ei lisa see mitte plusspunkte. Ja seegi vaieldav, kehtiv/kõlblik kuni on seni kui nimetatud number pole möödunud.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.