ei kurtnud kusagil, vaid jagasin oma muljeid, tropid, kusikud jms kaader on kindel out.
Et te valesti aru ei saaks, siis olen üsna viisakas juht ja seetõttu ka kärna seekord sain.
Oleks võinud ju ujuda +3km/h ja üksi mööda saada, aga see jäägu kusejate pärusmaaks. Mind on õpetatud teistsuguseks inimeseks, mitte egoistiks _________________ Hapud viinamarjad
Päriselt ka, proovi ajaviiteks üks ots teha nii, et püsid gps+2 piires. Saad ise ka aru kui stressivaba selline liikumine on. Mööda sõitma ei pea ja sinust mööda sõidetakse ka minimaalselt. Lisaks pole muret kaamerate ja patrullide pärast
kaamera trahve olen saanud ikka korra aastas vms, enamasti ei viitsi Waze kasutada, sõidan mõistliku kiirusega.
See on ju teada värk, et kaamerad on liikluse kohitsemiseks mõeldud, nagu igasugu teekünnised jms liikluserahustajad, midagi normaalusega ei ole neil pistmist ja kes neid õigustavad on samuti debiilikud _________________ Hapud viinamarjad
Kevadel wazest enim kasu löökaukude vastu _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Paar nädalat tagasi reede õhtul oli tartus puiestee/ujula/muru ristis stopp poliis. Pandi puhuma ja öeldi, et sõida paremale (muru tn). Seal miski bemm oli ees juba, ootasin seal keset teed, eesolev lasti minema, näidati taskulambiga teepervele ja lällarist hakati uurima miskit. Siis tuli hakkas läbi toonklaasi tagaistmele vaatama. Lasin siis tagaklaasi alla ja ütlesin, et ölled on tagaistmel kui näha tahad, siis tuli ettepoole ja vaatas veel spidot jms ja küsis, et kas kaine ikka. Tuli kerge muie suule, et just puhusin ju, et jah. Siis lasti minema, väga veider oli _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Norm. Tundub, et piirkiirusega sõitmine on mingitele ohvritele. Hakkan siis kell 5 Põlvast sõitma. 70 alla lõppeb ära asula piiril, panen GPS-i järgi 90 sisse ja püsika peale. Minu tagant lendab mööda mingi pasteet ja laseb end täpiks. Pool kilomeetrit edasi passib tee ääres bussipeatuses kustunud tuledega mendiauto. Tundus, et magasid, kuna kihutajale nad järele ei sõitnud. _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Norm. Tundub, et piirkiirusega sõitmine on mingitele ohvritele. Hakkan siis kell 5 Põlvast sõitma. 70 alla lõppeb ära asula piiril, panen GPS-i järgi 90 sisse ja püsika peale. Minu tagant lendab mööda mingi pasteet ja laseb end täpiks. Pool kilomeetrit edasi passib tee ääres bussipeatuses kustunud tuledega mendiauto. Tundus, et magasid, kuna kihutajale nad järele ei sõitnud.
Märgid tee ääres hoiatavad ka
Eelmine nädal jooksis üks jänes otse kümpi, stange sodi ja udutuli kadunud Oleks pidanud äkki waze kasutama?
Igale jänesele Waze!
Spoiler
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Ta ei pidurdanud ega miskit. Lasi reaalselt täpiks sealt Life'i juurest Tartu poole.
Või siis oma joped ja süsteemis on kallutatud jõud
Provotseeris sind, tegelt oli eravärvis ja tahtis patrullile ette vedada.
Politsei teadis juba, et sellelt tüübilt nkn mingit raha pole võtta. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Ületas ju kiirust. 40 ala, Tanelil 46 lõpus ning too lammas tuiskas läbi.
Õnneks laps korraliku koolituse saanud, ei jooksnud kohe üle.
Aga lambalt tuleks load koos autoga konfiskeerida ja juhtimisõigus pikaks ajaks pausile panna.. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Debiil ei saanud aru mis seisavad, kõva mees pani slaalomit ju. ...
Aga. Tahate piirkiirusega sõita. Minge kaubamaja juurest tõnismäele. Tahaks näha kes suudab seal märgil näidatud numbri sees püsida, näiteks päevasel ajal, kui liiklust pole. Ja pange kirja mitu protsenti taga olevatest autodest teist ette tõmbas
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Selle video peale tuleb vestlema küll minna.
Hommikuti lähen lähen lapsega lasteaeda. Ülekäigurada mida kasutame on 30 alas, kooli märk väljas. Üle päeva on keegi, kes 50 ga kõrvalt mööda laseb. Oleks hea koht siin seista ja bälja kirjutada. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Selle video peale tuleb vestlema küll minna.
Hommikuti lähen lähen lapsega lasteaeda. Ülekäigurada mida kasutame on 30 alas, kooli märk väljas. Üle päeva on keegi, kes 50 ga kõrvalt mööda laseb. Oleks hea koht siin seista ja bälja kirjutada.
Kirjuta siia, siin paljudele meeldib kihutada, leiad ehk inimese üles ja saate omavahel vestelda.
Selle video peale tuleb vestlema küll minna.
Hommikuti lähen lähen lapsega lasteaeda. Ülekäigurada mida kasutame on 30 alas, kooli märk väljas. Üle päeva on keegi, kes 50 ga kõrvalt mööda laseb. Oleks hea koht siin seista ja bälja kirjutada.
Need lasteaedade juures kihutajad on need samad emmed/issid, kes oma mudilasi ära toovad. Kahe kõrvuti seisva lasteaia juures sai seda aastaid nähtud, kus õueala märgid pikalt väljas ning pannakse peeneks.
Eile oli muidugi üks emme liikluses oma koolilast ära viimas, et lendas bussirajal, punase fooritule all tõmbas pidurid blokki, lapsuke lendas murdosa sekundiga autost välja ning emmeke kiirendas ca 5-6 sekundit ennem autode rohelist punase tulega minema nagu õige naine ikka.
Mul muusika vaikselt mängis ja ma kuulsin, kuidas pidurdas selle kivisitta peal ja minema tuiskas, tuiskamise ajal oli jalakäiate fooris veel roheline.
Õhtul sain era taksolt tuutu ka, kui teed kokku läksid. Viisakalt üle 5 sekundi suunatuli juba sees, et oma manöövrist ja sõidutee otsa saamisest märku anda. Raibe hoidis ennast oma ninaga täpselt mul perse joonel ja lisas vaikselt hoogu juurde. Oligi variant kas nöks pedaali ja ette tõmmata või äärekivi ja posti külastus. Tõmbasin ette ja kohe sain tuutu. Lammas nagu ootas seda võimalust. Ja oleks siis mingi ummik olnud vmt, kokku ca 7 masinat koos minuga _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Link _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Selliste videode pärast kutsutakse vestlustele küll.
Saatsin Liiklusjärelvalvele lingi edasi.
Ei kutsu keegi, kui autor avaldust ei tee. Enne ei juhtu midagi. Kui keegi surma ei saand. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.