Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 21:44:25 vasta tsitaadiga

Kas see ÜLBIK icon_evil.gif tõesti arvab et teda ei saa sellise teo eest vastutusele võtta isegi siis kui ta sõidab rendiautoga ... või selle peale ta välja lähebki et "mul suva, see pole minu isiklik sõiduk, teen mida tahan" icon_rolleyes.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 21:51:39 vasta tsitaadiga

Bold drive icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 23:15:33 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Viisin viimase liivakonteineri ära, enne puhkust, ja tühjalt tagasitulles sõitis leedu numbriga reka mu peegli korpuse puruks. Ma keeran peegli kokku, kui sõidan kinniselt territooriumilt välja icon_idea.gif Viies 4 + aasta jooksul. Enne on välimise kaane kaasa võtnud, nüüd sai korpus ka närida icon_redface.gif
]


Milleks meid kinni klappida või milles probleem?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2024 22:46:49 vasta tsitaadiga

Kui tunneli ees on märgid 5,5; 5,2; 4,9 m. Siis 2,55 või koguni 2,6 m laiad autod ei mahu ära, eriti veel kui peeglid õieli icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2024 23:08:34 vasta tsitaadiga

Ei mahu korraga ära. Nõrgem võib ju alati välja tagurdada thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2024 23:17:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ei mahu korraga ära. Nõrgem võib ju alati välja tagurdada thumbs_up.gif

Sa pole vist näinud, kuidas rekka tagurdab? Keerab rooli paremale vasakule paremale icon_idea.gif "Kääris" rekka on oluliselt laiem, kui otse sõitev rekka icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2024 23:24:54 vasta tsitaadiga

Ei usu, kui selline asi saab edaspidi sõidetud siis mis vahet seal on kui tagurpidi sõita?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2024 01:33:11 vasta tsitaadiga

Ei no sa pead rooli keerama vaid niipalju kui vaja. Mitte sedasi, et sõidad mingit siksaki.
Mul Euro Truck Simulatoris omajagu tunde. beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2024 09:47:07 vasta tsitaadiga

No, kui juba omajagu tunde Euro Truck Simolatoris, siis tuleb käia ka veoautojuhtide kutsemeisterlikuse võistlustel icon_idea.gif
Saad kollast bussi katsuda ja puha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.03.2024 23:46:40 vasta tsitaadiga

Pidevalt lastakse Lomonossovi - Pronksi ristis 2. reast otse. Täna miskine BOLT-i jurakas lasi otse peaaegu 1. reas liikujale külge.
Koidula uulitsas tuli neegrieit Audiga "telliskivi" märgi alt vastu.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 01:20:43 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Pidevalt lastakse Lomonossovi - Pronksi ristis 2. reast otse. Täna miskine BOLT-i jurakas lasi otse peaaegu 1. reas liikujale külge.
Koidula uulitsas tuli neegrieit Audiga "telliskivi" märgi alt vastu.
Ja siis imestatakse, kui keegi Eestit Ida-Euroopa pommiauguks peab icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 08:32:22 vasta tsitaadiga

Pidevalt keeratakse raadiomaja eest vasakule, kuigi ei tohi. Liinipussyd kah. Ja raadiomaja ees on 40 alast 50 ala tehtud thumbs_up.gif
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.03.2024 08:59:03 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Pidevalt keeratakse raadiomaja eest vasakule, kuigi ei tohi. Liinipussyd kah. Ja raadiomaja ees on 40 alast 50 ala tehtud thumbs_up.gif
icon_lol.gif
minu mee4lest bussidel on seal erand
aga muud liiklusvahendid võiks seal mõnuga trahve maksta
narba maanteel jõe ristmik on ka ikka veel riigil kasutamata rahaallikas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 11:13:24 vasta tsitaadiga

Seal pole ühtegi märki juba kuu aega mis lubaks [bussidel] teisest reast vasakule keerata...
Auu, delfi korja üles nüüd mine tee story.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.03.2024 11:24:26 vasta tsitaadiga

selle viimase lause pead küll nende endi peldikuseinale kirjutama icon_lol.gif kui tahad, et mõjuks icon_lol.gif icon_lol.gif

ja teine kiri politseile icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 11:25:33 vasta tsitaadiga

Neil on bot siin teemas ju. Küll nad korjavad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 11:52:08 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Neil on bot siin teemas ju. Küll nad korjavad.

Mitte siin teemas vaid foorumis.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 14:48:09 vasta tsitaadiga

Betamax on see Bot icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 15:25:31 vasta tsitaadiga

Homme uus linnavõim! Küll saavad kõik märgid paika.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 15:32:35 vasta tsitaadiga

Homsest on kesklinn autovaba, ainuke lubatud erasõiduk on kastiratas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 16:15:48 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Betamax on see Bot icon_idea.gif

Ema sul on pott.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 17:09:58 vasta tsitaadiga

Sattusin tüüpilise bemmiga rullnoks tsiki otsa. Ikea kõrval mis tee see on, seal 100 piirang, panen108 kellal veokatest mööda teises reas tagastanges on mingi bemm kinni, blond roolis vehib ja hüppab. Läksin rahulikult esimesse ritta, kui auk tekkis, vahtis nagu psühhopaat ja vehkis. Selveri parklas jõudsin järgi, mingi hetk jäi keset teed seisma parklas, sõitsin kõrvale lehvitasin sõitsin edasi, jäi sinna seisma, oleks pidand vist küsima mis vehkis mis tahtis.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.03.2024 17:15:26 vasta tsitaadiga

eks ta tahtis, et sa talt vähemalt telefoninumbrit küsiksid kui kohe kohtingule pole aega kutsuda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.03.2024 17:20:38 vasta tsitaadiga

Pilti ikka tegid, kannatas vaadata ka?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.03.2024 17:20:53 vasta tsitaadiga

ot:
blond vannub praegu maapõhja kõiki juhme eesti mehi, tema ootas vallatut kihutamist, tagaajamist ja pärast teadagi mis, eesti mees lihtsalt lehvitas ja sõitis minema...

icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 17:40:49 vasta tsitaadiga

Kurat mälus nätsu ja liiga närviline tundus kah... Mõtlesin ringi läksin ikeasse veidiks, ei hakand selkusse ka minema...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 17:43:52 vasta tsitaadiga

Nõrk, ma oleks küsinud mis vigastus tal on icon_confused.gif
Inimestega peab suhtlema, jumal teab mis mure vaevab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2024 20:01:23 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120280932/politseiboss-egert-belitsev-me-oleks-nagu-uhiskondlikult-kokku-leppinud-et-50-hukkunut-liikluses-on-okei
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2024 20:23:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Me käisime teie patrulliga väljas Liivalaia tänaval, kus nüüd on ette nähtud 40km/h. Patrull pani kiirusemõõtja salvestama alates 56km/h. Kõik juhid, kes ületasid kiirust kuni 15 km/h, jäid tegelikult meie vaateväljast kõrvale. Küsisin patrullpolitseinikelt, miks nii, miks me ei võta maha kõiki väiksemaidki ületajaid, siis nad ütlesid, et me menetleks ennast lolliks nii! Natuke kiirust ületavaid juhte on lihtsalt nii palju.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 20:25:14 vasta tsitaadiga

Milleks siis kiiruskaamerad mõeldud on? Teeb pildi ja korras. Ei pea midagi seal käsitsi menetlema ju...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2024 20:27:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui autojuhid on omavahel kokku leppinud, et vilgutame tulesid ja paneme Waze’i märgi, et seal kuskil on politseinik, siis kuidas on üldse politseinike meeleolu sellises situatsioonis?

Me oleme arvestanud sellega. Kui me kõik koos tahaksime Eesti liikluskultuuri parandada, siis me võiksime terve Eesti peal kogu aeg tulesid vilgutada. Ma näen seda, et kui ma vilgutan tulesid, siis järgmised kaks-kolm kilomeetrit kaasliiklejad käituvad nii nagu reeglid ette näevad. Ma arvan, et see võiks olla järgmine samm. Kui meie regulatsioonid kaasa ei tule, siis võtame kodanikualgatuse korras selle ette ja teeme iseenda käitumise paremaks ning suuname ka kaasliiklejaid selleni. Tuletame tulede vilgutamisega meelde, et liikluseeskirjad kehtivad ka siin. Nii et kui kodanik või kaasliikleja sulle tuledega vilgutab, siis ta tuletab meelde, et et kas sa märki panid tähele? Siin on selline piirkiirus, ole hea, järgi liiklust.

Märkige ja vilgutage südamest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 20:29:56 vasta tsitaadiga

Tuledega vilgutamine tähendab, et kihutad? Kus tead et vastutulev kihutab, mingi ment oled?
Ma vilgutan siis kui vastutulijal tuled ei põle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 20:38:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Me käisime teie patrulliga väljas Liivalaia tänaval, kus nüüd on ette nähtud 40km/h. Patrull pani kiirusemõõtja salvestama alates 56km/h. Kõik juhid, kes ületasid kiirust kuni 15 km/h, jäid tegelikult meie vaateväljast kõrvale. Küsisin patrullpolitseinikelt, miks nii, miks me ei võta maha kõiki väiksemaidki ületajaid, siis nad ütlesid, et me menetleks ennast lolliks nii! Natuke kiirust ületavaid juhte on lihtsalt nii palju.
Ühesõnaga ei viitsita tööd teha. Nojh, eks palk ka niru

Winterwind kirjutas:
Tuledega vilgutamine tähendab, et kihutad? Kus tead et vastutulev kihutab, mingi ment oled?
Ma vilgutan vaid siis kui eelnevalt politseiniku pole näinud põõsas aga näen, et mingi hullu hooga madallendur tuleb vastu. Kui aga olen näinud, et politsei on põõsas siis ei vilguta. Waze ka politseid ei märgi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 26.03.2024 20:40:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2024 20:39:51 vasta tsitaadiga

Nii väikeste trahvide välja kirjutamine ei tasu ära
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.03.2024 20:40:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Milleks siis kiiruskaamerad mõeldud on? Teeb pildi ja korras. Ei pea midagi seal käsitsi menetlema ju...

Kaamera saadab sulle trahviteate koju?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2024 20:42:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Janis kirjutas:
Nii väikeste trahvide välja kirjutamine ei tasu ära

No siis tuleb trahvi tõsta. +1 üle = 25€, +2 üle = 50€ jne

Arusaamatult väiksed on need trahvid jah, ma pole kunagi pärast mõelnud, et paha lugu, edaspidi olen hoolsam vms
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 20:42:37 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Nii väikeste trahvide välja kirjutamine ei tasu ära

No siis tuleb trahvi tõsta. +1 üle = 25€, +2 üle = 50€ jne
Krt ma pean ikka ise riigikokku vist kandideerima, meil seal ei saada millegagi hakkama. Kihutajaid terve maantee täis, nemad mõtlevad mingeid kuradi suhkrumakse välja. Tõsta trahve krt. Ja kui peale seda enam keegi kiirust ei ületa siis vaatab edasi. Esialgu toimib kindlasti.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 20:51:21 vasta tsitaadiga

Kõigepealt võiks kõik premiumi ja kesklassi masina omanikud surnuks maksustada, siis saabub varsti jälle ühtsus ja mõnus kommunism.
Autoostuload võiks ka tagasi tulla, toimisid ju väga hästi, liiklust oli palju vähem ja õnnetusi samuti icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 21:56:30 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Betamax kirjutas:
Milleks siis kiiruskaamerad mõeldud on? Teeb pildi ja korras. Ei pea midagi seal käsitsi menetlema ju...

Kaamera saadab sulle trahviteate koju?

Kaamera ei vormista seda tee ääres koha peal.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2024 22:03:00 vasta tsitaadiga

Kiirusmõõtjaga patrullpolitseinik pole kiiruskaamera ka mu teada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 26.03.2024 22:03:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Janis kirjutas:
Nii väikeste trahvide välja kirjutamine ei tasu ära

No siis tuleb trahvi tõsta. +1 üle = 25€, +2 üle = 50€ jne
Krt ma pean ikka ise riigikokku vist kandideerima, meil seal ei saada millegagi hakkama. Kihutajaid terve maantee täis, nemad mõtlevad mingeid kuradi suhkrumakse välja. Tõsta trahve krt. Ja kui peale seda enam keegi kiirust ei ületa siis vaatab edasi. Esialgu toimib kindlasti.

Iga pimedas lähi+udu tuledega sõitja käest ka 50€ võtta, ajaks riigikassa varsti üle...

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2024 16:49:09 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609297662/naastrehvidega-tohib-soita-kuni-aprilli-lopuni
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.03.2024 09:20:41 vasta tsitaadiga

Mõistlik thumbs_up.gif
Lapse autol naelad...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 16:01:17 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120281753/video-ja-fotod-ida-virumaal-leiti-ontika-pankrannikult-auto-ja-selle-korvalt-hukkunu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 17:36:51 vasta tsitaadiga

Vanad ajad hakkavad tagasi tulema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 18:10:15 vasta tsitaadiga

Linnas üks punane nissan v toyota oli imeliku sõidustiiliga. Foori taga peatus meeter peale stoppjoont, mingi aeg liikus punasega veidi edasi, jäi keset sebrat seisma...Kui liikuma saime sõitsin kõrvale, et vaataks, purjus v mis. Ei. Ruberoid oli roolis nägu krõpsupakis. thumbs_up.gif Õnneks polnud mingi joodik või narkar.
...
Enne laulukat kuskil Oru poe juures tegi teises reas sõitev rekka vist esimeses reas olevale napika, see pasundas ja kukkus vingerdama, käis äärekivis vist... Siis ikka see teises reas sõitev üritas seal mäepeal oleva sebra postide vahele koos kõrvaloleva rekkaga ära mahtuda, avastas, et ei mahu, jäi põhim. seisma teises reas... Eesti numbritega veel...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 19:00:04 vasta tsitaadiga

Tallinn hoolib thumbs_up.gif Reka on suur jah. Tegelikult juhid ei tea/tunneta kus rekka teel asub icon_idea.gif
https://www.google.com/maps/@59.4428235,24.8090578,3a,90y,243.02h,91.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAcRy8-V-J99uPXrZStONtg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 30.03.2024 19:06:32 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Linnas üks punane nissan v toyota oli imeliku sõidustiiliga. Foori taga peatus meeter peale stoppjoont, mingi aeg liikus punasega veidi edasi, jäi keset sebrat seisma...Kui liikuma saime sõitsin kõrvale, et vaataks, purjus v mis. Ei. Ruberoid oli roolis nägu krõpsupakis. thumbs_up.gif Õnneks polnud mingi joodik või narkar.
...
Enne laulukat kuskil Oru poe juures tegi teises reas sõitev rekka vist esimeses reas olevale napika, see pasundas ja kukkus vingerdama, käis äärekivis vist... Siis ikka see teises reas sõitev üritas seal mäepeal oleva sebra postide vahele koos kõrvaloleva rekkaga ära mahtuda, avastas, et ei mahu, jäi põhim. seisma teises reas... Eesti numbritega veel...

Olen ka neid neegreid roolitaga imeliigutusi tegemas näinud. Kust need mustad omale load on saanud? Mingitki kontrolli ei tehta?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 19:18:54 vasta tsitaadiga

Ega load ei sõida
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2024 19:51:30 vasta tsitaadiga

Täna sain puhkuda, viimati äkki 2020a kanti või ennem sedagi.
Vanasti pidi end lolliks puhkuma, nüüd alla sekundi jõudsin puhkuda mingisse lehtriss ja keerati ekraan minu pool, sekund hiljem tulemus käes.
Küsisin küll, et kogu puhkumine, kuid sooviti ainult head teed.

Aga ilus ülesehitus, kohe sissesõidul 40 km/h posti all eraautoga valves ja sirge lõpus torud väljas. Võiks ikka tihedamini märgata, et tööd tehakse.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.