Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 15:25:15 vasta tsitaadiga

Jah.
https://boxmining.com/crypto-funding-rates/
One tip to make some “passive income” from funding rates is to buy AND short the exact same amount of the cryptocurrency you put your money on.
This method balances the positive and negative funding rates, where technically you do not have a position in that particular cryptocurrency market since it is counterbalanced.
However, your short trading will get paid on an hourly basis. So, you can get “passive income” on the side...

Ehk BTC hind võib minna kuhu iganes. Algset sissepandud raha see ei mõjuta. Ainuke risk on raha hoidmine keskkonnas.
Ajalugu Binanceis: https://www.binance.com/en/futures/funding-history/quarterly/funding-fee-history


viimati muutis DVDRW 04.03.2024 15:27:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.03.2024 15:29:26 vasta tsitaadiga

Minu investeeringud siis sellised:
Spoiler Spoiler Spoiler


btc on pisut hiljaks jäänud (liiga suur number minu jaoks edaspidi) ja ltc tuleb hiljem, monerot investeerin eraldi teises kohas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 15:32:36 vasta tsitaadiga

Monero oli nagu arvata, et ei juhtu sellega midagi. Kuuga 50% tõus peale Binanceist eemaldamist. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.03.2024 20:37:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Monero oli nagu arvata, et ei juhtu sellega midagi. Kuuga 50% tõus peale Binanceist eemaldamist. thumbs_up.gif

Monerot ja DGB saab soodsalt osta. ETH ja BTC endi võrgutasud on soolased.

Mul on teoreem, et miljonärid (ka bitcoini miljonärid) hakkavad kinni peksma ka alusmisi coine - neid 0.00xx et kui praegu hankida (vähema gaasi/võrgutasuta), siis kunagi maksavad miljonärid sulle selle kinni - sest ethereum on raha täis, bitcoin on raha täis ja vaja oleks ka alumisi üles vedada - aga palun. Mul on juba ammu ostetud.

Mida rohkem dollarimiljonäri krüptorahast kuuleb (või jõuab kohale krüptoraha töökindlusest) seda rohkem nad neid endale kokku ostavad... ma ei tea kuhu see maailmasuur digipüramiid välja jõuab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 02:15:22 vasta tsitaadiga

Mingi 1% veel BTC ATHni icon_eek.gif
Täna tuleb ära vast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 09:15:22 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jah.
https://boxmining.com/crypto-funding-rates/
One tip to make some “passive income” from funding rates is to buy AND short the exact same amount of the cryptocurrency you put your money on.
This method balances the positive and negative funding rates, where technically you do not have a position in that particular cryptocurrency market since it is counterbalanced.
However, your short trading will get paid on an hourly basis. So, you can get “passive income” on the side...

Ehk BTC hind võib minna kuhu iganes. Algset sissepandud raha see ei mõjuta. Ainuke risk on raha hoidmine keskkonnas.
Ajalugu Binanceis: https://www.binance.com/en/futures/funding-history/quarterly/funding-fee-history

OK, kui asi päriselt kirjeldusele vastab, siis faktiliselt see pole short vaid laenamine. Miks nad kirjeldavad seda kui "short" on imelik.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 10:51:16 vasta tsitaadiga

Inverse perpetual. St tavaolek kui treidi pole peal oled BTCs. Seega 1x short on treid kus müüd BTC maha. Näiteks kui tredi ajal BTC üles läheb kaotad BTCs. Aga rahaliselt $$$reid ei kaota. St kui väljud tagasi BTC-sse on sul $ samapalju aga BTCd jääb sul siis vähem.
Tasu tuleb BTCs, mille võid siis soovi korral shortile lisada. Aga ei peagi ju aru saama ja 100% detailidesse minema. Peaasi, et testitud ja toimib.
Spoiler Spoiler Spoiler


Shorti lõpetamist (Treid kinni + BTC liigutamine spot accounti ja konvertida fiatiks) peaks tegema rahulikumal ajal muidu kui sama ajal BTC hind liigub võid tsipa kaotada või võita.
Suurel kukkumisel jälgida funding võib ka minna -sesse. Aga see on sul enamvähem 8h ette näha.

Praeguse seisuga kui tuleb üle 20% dump paneks korra treidi kinni küll. Ja kõrgemalt jälle short.

Kui arvad, et BTC lõputult aina üles läheb võid shortida ka ainult tasu maksmise ajaks mõneks sekundiks. MEXCs on tasud maker 0% taker 0,01%

Kui oli 15k siis keegi ei tahtnud bitcoini osta. Nüüd kõik kibelevad ostma, so typical. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 14:56:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mingi 1% veel BTC ATHni icon_eek.gif
Täna tuleb ära vast.

19$ jäi ATH-st puudu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 16:23:18 vasta tsitaadiga

Mitch Ray mängis juba HEY laulu aga lõpuks ei tulnudki ära jah icon_lol.gif
https://youtu.be/33chKWca4wQ?t=29905
8:18:30
Kuskil exchangedes ATH juba oli aga Coinbase $ on see ikka õige. ATH on täpselt 69000,00$ 10. nov 2021.
150$ jäi puudu. Aga juba paistab, et lähme uuele katsele. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.03.2024 17:13:32 vasta tsitaadiga

Ületab ja läheb kõrgemale veel. BTC teeb uue rekordi!
bitcoin veab ka ethereumi järgi..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 17:18:43 vasta tsitaadiga

Ja aktsiad veavad BTCd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.03.2024 17:29:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Oleks 2011 aastal saanud veel 1 BTC eest 1 dollari.
Ja ostnud 1000 BTC = 1000 dollari eest.
Siis nüüd oleks 65 000 000 dollarit ja üles.
Päris alguses veel 6-7 sendi eest?
Praegu on mul 15 000 000 coini ostetud ja kui jõuks kunagi 1 dollarini.. coini eest... kas bitcoin oli ainus sinine unistus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 18:55:16 vasta tsitaadiga

Alati on oleks. Koroona ajal oleks ostnud BTCd ja jätnud oleks olnud nüüd 20x gain.
EDIT: ATH tuli ära nüüd 15:02 Eesti aja järgi. Ajalooline päev täna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 00:31:35 vasta tsitaadiga

Tegin
17:08 UTC
17:24 UTC
17:25 UTC
17:30 UTC
kellaaegadel "langeva noa püüdmist".

Ostsin btc-d eurodega iga 5% kukkumise järel. Seda oli hiiglama lõbus teha, sest vaatasin, et samal ajal kui eurodes oli bitcoin kukkunud 20%, siis dollarites oli ta samas exchanges kukkunud vaid 10%.

(hetke seisuga päevane küünal Coinbases on 48500-63600 eurot ja 59220-69320 dollarit)

Kahju, et selliseid hetki harva ette tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 07:28:08 vasta tsitaadiga

Jep, BTCEUR orderraamat on õhem. Siis ka suurem hinnaliikumine.
Pakun, et nüüd konsolideerime 100h MA all-peal ~10x
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 06.03.2024 12:08:57 vasta tsitaadiga

Osad müüvad, osad seejärel ostavad..
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 12:11:13 vasta tsitaadiga

Jõhkralt bullish on asi ikka. Eile BTC 15% kukkumine pm juba täna tagasi ostetud icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 06.03.2024 13:33:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

ETH on väga stabiilselt tõusnud. Hea investeering.

Samas, peab vaatama, millal (gaasi) võrgumaksuhind on madalamal. Minul on hommiku poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 06.03.2024 18:37:10 vasta tsitaadiga

Ma olen tavaliselt btc jt graafikut siit vaadanud https://goldprice.org/cryptocurrency-price/bitcoin-price
Kas kuskil saidil on hea rahade sisse/väljavool (ost-müük) näha?

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 06.03.2024 19:45:43 vasta tsitaadiga

Mis mõttes sisse-väljavool?
Sa ei jõua ju kõiki ülekandeid jälgida.
Spoiler Spoiler Spoiler


Siin on sellne üldine värk:
https://blockchair.com/bitcoin/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 11:36:14 vasta tsitaadiga

Leidsin, et Binanceis on SOLi puhul isegi parem see riskita Funding teenimisvõimalus. Viimased 30 päeva keskmine 3,3% (40% APY)
https://www.binance.com/en/futures/funding-history/quarterly/funding-fee-history
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühesõnaga teed kõik SOL-iks ja paned siin https://www.binance.com/en/delivery/SOLUSD_PERPETUAL 1x short ja raha hakkab tiksuma thumbs_up.gif
10k$ puhul pm 450$ kuus tiksuks kui veel bullmarket kestab.

Hea variant kui hind kosmose poole liigub ja ei tea millal müüa.
Müüd kõik maha. Hind paneb aina edasi aga teenid ikka kasumit edasi. Seega ei tunne kahetsust rongist maha hüppamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.03.2024 14:31:30 vasta tsitaadiga

Mina ei hoiaks oma raha teiste rahakotis või nende kodukal.
lühikesi shorte võid binance börsil mängida, kuid kaua hoida oma väärtusi ei tahaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 15:25:43 vasta tsitaadiga

Kõige hullem variant on fiat raha panga kodulehel hoida. Siis on kahjum garanteeritud (inflatsioon)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.03.2024 16:43:23 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kõige hullem variant on fiat raha panga kodulehel hoida. Siis on kahjum garanteeritud (inflatsioon)

Ma mõtlesin raha all krüpto väärtust, sorry.

Raha - näiteks euro on siis kasulik, kui sul on õnne ja nad kannavad (eesti loto) peavõidu - 30 miljonit eurot pangakontole ja sa investeerid selle kohe bitcoini,ethereumi .jt

Muidu - raske tööga miskit ikka krüptoväärtusse! Unistus võib saada teoks. blokitehnoloogia on uus ime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 16:59:59 vasta tsitaadiga

Kui pole krüptoga kunagi tegelenud aga tahaks midagi teha - kust hakata seda endale selgeks tegema? Aktsiates olen juba sees ja midagi investeerimisest jagan.
BTCC praegu tipus ja loll nagu osta aga samas siin kõvad spekulandid ütlevad, et läheb veel üles seega why not äkki midagi seemneks sinna panna. Aga ma tahaks rohkem krüptost aru saada ja teada saada, mingit loogikatki... Seega, palun soovitage kust alustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 17:24:57 vasta tsitaadiga

ot:
https://liigalihtne.ee/

Tavaliselt jah kui ATH hakkavad ilmuma välja inimesed kas nüüd oleks hea osta.
Praegu küll pakun 50:50. Pigem oodata ~40% kukkumist vms.
Viimane kukkumine oli ju ka 69k pealt 15k peale.
Pakun, et kui tulebki 150k ära vms siis kukub mingi 40k peale tõenäoliselt järgmise bear marketiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.03.2024 19:03:06 vasta tsitaadiga

Kui ikka uusi bitcoine nõudluse vastu kaevandada ei jõuta ja on vähe müüjaid, siis on ka hind tuliselt kõrge.
Pigem on praegu odavam etherit osta. Hiljem võib osa ethereid bitcoinideks vahetada kui mingi paar päeva kukub. Ja siis kui veel paar päeva kukub, tasub osta. Ja siis kui ei tõuse tasub süüdistada valitsust või naabreid.

Legendaarne video, kes pole veel näinud:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 22:00:41 vasta tsitaadiga

Eks paljudel oma "legendaarsed" lood olemas, kes krüptoga varakult tegelesid. Mul oli üks hetk ligi 50 miljonit DOGE. Kui mul oleks õrna aimu olnud, et üks hetk maksab 1 DOGE 15 senti, siis ma praegu siin ei pasundaks vaid naudiks varajast pensionipõlve kuskil soojal maal. icon_biggrin.gif
Enam vähem sama teema oli AMD aktsiaga, mille täna müümisel oleksin multimiljonär. Müüsin küll ligi 50% kasumiga, ostuhind oli kunagi alla 2€/tk. Täna oleks kasum >10 000%.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 23:17:12 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kui pole krüptoga kunagi tegelenud aga tahaks midagi teha - kust hakata seda endale selgeks tegema? Aktsiates olen juba sees ja midagi investeerimisest jagan.
BTCC praegu tipus ja loll nagu osta aga samas siin kõvad spekulandid ütlevad, et läheb veel üles seega why not äkki midagi seemneks sinna panna. Aga ma tahaks rohkem krüptost aru saada ja teada saada, mingit loogikatki... Seega, palun soovitage kust alustada.


Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda.

Kui tahaks midagi teha.. nt kasumlikult kaubelda siis peadki ennustama sedasama globaalset huvi kes ja miks seda hindab, kuidas mõjuvad igasugu uudised ja suurte tegijate ja ametiasutuste väljaütlemised entusiasmi või hirmu jne.

See et mingi karvane käsi kuskil ette kirjutab palju millegi kurss homme on, taolist juttu võib rahus ignoreerida.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 23:29:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda.

Kui tahaks midagi teha.. nt kasumlikult kaubelda siis peadki ennustama sedasama globaalset huvi kes ja miks seda hindab, kuidas mõjuvad igasugu uudised ja suurte tegijate ja ametiasutuste väljaütlemised entusiasmi või hirmu jne.

See et mingi karvane käsi kuskil ette kirjutab palju millegi kurss homme on, taolist juttu võib rahus ignoreerida.


Ma ju sellest siin aegade algusest rääkinud, aga ikka on mingid ülesüstinud vennad siin, kes räägivad, kuidas BTC ise oma kurssi ja liikumist määrab icon_biggrin.gif

Siis ju hakkadki loogiliselt mõtlema, et kus ja mis siin maailmas valesti läks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2024 02:45:31 vasta tsitaadiga

hentz, suuremad ostud toimuvad iga 4 aasta järel kui monthly RSI korraliku bullpacki teinud on. Hetkel hakatakse pigem väljatulekut planeerima. 2026 oleks alles järgmine kord kui midagi soetama hakata (riskide maandamiseks).
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 12:52:28 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
...

Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda. ...


Palju sul walletis bitcoine on?

Üks hea video - bitcoin vs gold vaidlus:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2024 13:17:38 vasta tsitaadiga

elukaz, krüpto vastu tegelikult huvi aina kasvab, inimesi tekib ainult juurde, kes huvi tunnevad ja siis jääb küsimus, kes seda küll ometi müüb? Miks peaks üldse midagi nii kuuma teemat nagu krüpto kunagi müüma ja kohe nii palju, et iga tsükkel ca 80-90-100% langeb. Ei ole ju kuidagi loogiline, et asi mille vastu kogu maailm huvi tunneb, ühtäkki toimub selline kolossaalne hinnalangus, et kuhu kaob aeg-ajalt huvi krüptot absoluutselt "mitte omada". Olen endiselt arvamusel, et ükski long ega short ei mõjuta kunagi krüpto hinda, vaid seal taga on süsteem, millest meil aimugi pole.

Ma panen uuesti Steve-i video, mida paar lehte tagasi küll postitasin aga juhuks kui kellelgi jäi kahe silma vahele. Natuke pikk on aga väärt kuulamist.
https://youtu.be/bTp5NKBvHR8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 14:20:40 vasta tsitaadiga

Seal on vahe, kas on lihtsalt huvitav või on reaalnee soov omada. Mitte jälgida või kaubelda või suuri sõnu teha vaid oma rahakotiga kinnitada.

See huvi on krüpto ainus tagatis, mingi muu reguleerimine on loodud feilima sest emissiooni piir on ees.

Kuidas sa nt hoiad hinda kunstlikult madalal kui orderbookid autmaatselt tühjaks ostetakse poole kõrgema hinna juures? Sry et videot ei vaata, kerge eelarvamus et mingi soolapuhe icon_biggrin.gif

Üks muutuja on muidugi veel, kui paljudel on ligipääs vabale kauplemisele. Suurte sanktsioonide all toimuks tehingud nö käest kätte ja hind võib samal ajal olla 1000x (lisa suvaline kogus nulle) erinev. Ehk hinda kui sellist ei olegi vaid see on natuura asendaja. Kuskil võib olla ametlik kurss aga ametlik kauplemine puudub sest see on nt keelatud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 16:30:55 vasta tsitaadiga

Kui juhtub, et euroopas kõik riigid lähevadki 2-3% SKP-st sõjalisele eelarvele, siis maksude stabiliseerimiseks on tavainimesel üks eeter või bitcoin lausa inflatsioonide/stagnatsioonide/pensinäride maksustamise eest -- kaitseingel. Juhul kui hind on kõrge või kunagi samakõrge või kõrgem..

Igal inimesel pidavat olema üks kaitseingel. Las olla ka üks krüptoraha ingel.

Stalin on surnud. Ei ole keelatud, lubatud (läbi proksi). Kui Dubaisse pääsed veel, siis ei ole keelatud..


viimati muutis mina634 09.03.2024 19:47:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2024 17:28:53 vasta tsitaadiga

mina634, iga inimene või asutus esindab ainult iseennast ja annab sellist infot, mis talle parasjagu kasulik on. Keegi ei muretse teie finantsseisu pärast. Mida Seilor tegelikult seal videos üritab meile selgeks teha, et ärge laske pankadal ennast röövida, las mina teen seda (ühel päeval). Vend lihtsalt võtab enda osa valja, teised jäävad pika ninaga järele vaatama. Nii see ükskord läheb.

viimati muutis virx 10.03.2024 02:02:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 19:41:39 vasta tsitaadiga

Mul kõik plussis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma lõpetan youtube vaatamise ära. Tänapäeval on AI ja seal saab teha mida tahab ja..
jälle uurisin võltskodukat (RU-CENTER) ja võlts michael saylori youtube kanal

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.03.2024 20:12:57 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
krüpto vastu tegelikult huvi aina kasvab, inimesi tekib ainult juurde, kes huvi tunnevad ja siis jääb küsimus, kes seda küll ometi müüb? Miks peaks üldse midagi nii kuuma teemat nagu krüpto kunagi müüma ja kohe nii palju, et iga tsükkel ca 80-90-100% langeb. Ei ole ju kuidagi loogiline, et asi mille vastu kogu maailm huvi tunneb, ühtäkki toimub selline kolossaalne hinnalangus, et kuhu kaob aeg-ajalt huvi krüptot absoluutselt "mitte omada". Olen endiselt arvamusel, et ükski long ega short ei mõjuta kunagi krüpto hinda, vaid seal taga on süsteem, millest meil aimugi pole.

Ma panen uuesti Steve-i video, mida paar lehte tagasi küll postitasin aga juhuks kui kellelgi jäi kahe silma vahele. Natuke pikk on aga väärt kuulamist.
https://youtu.be/bTp5NKBvHR8


virx kirjutas:
Mida Seilor tegelikult seal videos üritab meile selgeks teha, et ärge laske pankadal ennast röövida, las mina teen seda (ühel päeval). Vend lihtsalt võtab enda osa valja, teised jäävad pika ninaga järele vaatama. Nii see ükskord läheb.


virx, Ma olen su jutuga päri. Vaatan su lingitud video ära pärast, sai eesti subtiitrid panna (ma inglise jutust ei tonka).

Vaatasin eile ära.
Kullast ja makromajandusest - Mait Kraun | Bitcoin Eesti podcast #19 https://www.youtube.com/watch?v=BwCJw4iOGV0
Seal saates mainis vist seda videot (saab eesti subtiitrid panna) "Principles for Dealing with the Changing World Order by Ray Dalio" https://www.youtube.com/watch?v=xguam0TKMw8

Kuigi ka mul on osa rutsi bitcoinis, aga erinevatest kohtadest loetud/vaadatud videote põhjal olen praegu järgmisel arvamusel. Kas keegi oskab ära põhjendada kuidagi mu arusaama ilma et kohe lambist vett peale tullakse laskma???

1. Olen nõus, et BTC on noor ja arenev raha ja seepärast on "mingi volatiivsus" mõistetav.
2. Vaadates tulevikku siis peakski oma natuke vaba raha kuhugi sättima, osa krüptosse, osa kulda vms. Ilmselt meil siin Eestis CBDC eest pääsu pole ja see aeg pole mägede taga kui just mingit kardinaalset pööret ei tule. Siin sellised ette-taha kummardajad võimul kes kõik alla neelavad mis kuskilt kõrgemalt tuleb (isegi siis kui pole kohustuslik). Pole sellist seisukohta nagu osad riigid ja osad USA kubernerid on välja öelnud, et CBDC on kuritegelik ja sularaha peab jääma. Fakt on see, et keskpangad on CBDC arendusse summasid alla matnud ja niisama nad seda ei jäta.
3 Olen nõus, et BTC kood on turvaline ja läbikammitud ja suurema lekke/jama korral saab asja tagasi pöörata.
4. Põhimõte peab paika, et piiratud kogus 21 mil ja inflatsiooni ei tohiks olla.
5. Mis mind kõige rohkem häirib BTC juures on see, et pole nagu "aus raha". Koodikirjutajana poleks ma mingil juhul teinud seda jälitatavaks ja läbipaistvaks. Teades "kontonumbrit" saab igaüks su rahalist seisu vaadata. Mis see teiste asi peaks olema palju mul kontol on thumbs_down.gif . Lisaks kõikvõimalike tehingute jälitamise võimalus.... kõlab nagu täiuslik CBDC mis keskpankade märg unistus.
Selle viimase punkti peale lähevad paadunud BTC pooldajad alati millegipärast väga närvi, samas vastust/põhjendust v mingit mõttekäiku sellele küsimusele ei saa icon_lol.gif .
Kui ma oleksin ausa raha teinud siis pigem sellise nagu Monero, aga nagu näha seda blokitakse valitsuste jms poolt.

Lõppkokkuvõtteks pole ju teada kes selle krüpto õnge vette viskas. Selleks võivad olla vabalt keskpangad, et katsetada ja vaadata tulevase CBDC käitumist reaalses elus. USA on samuti väljapääsmatus olukorras ja pankroti lähedal, vbla on krüpto nende viimane õlekõrs.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 20:44:55 vasta tsitaadiga

Ütleme, et sul on 65 000 000 € eest bitcoine. Mis pärast pead sa youtubes kõigile näitama, et sa oled rikas?
Keda kotib või huvitab, et sa oled rikas. Ja eriti kui sa seda ei reklaami!!
Sa võid oma miljoni kontost osa krüptovääringu-raha viia teise walletisse ja sealt vahetada teistesse vääringutesse või lasta eurodeks. Kes sind ikka vahib, jälgib. Kui sul on vahetuses ainult natuke?
jah, miks mitte hoida osa väärtust moneros? vahetusfirmasi on terve hunnik, kes seda aksepteerib. Lased kõike vahetusi, mida tahad vahetada eurodeks, läbi monero ja kohe on vahelüli sinu miljonitest nagu pühitud.

Kullakangid. Jah, kui sul on need kodu seifis ja naabrid ei tea.
Hõbe on ka hinnas varsti.
Lase käia.

_________________


viimati muutis mina634 09.03.2024 20:50:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.03.2024 20:52:59 vasta tsitaadiga

mina634,
tsitaat:
Ütleme, et sul on 65 000 000 € eest bitcoine. Mis pärast pead sa youtubes kõigile näitama, et sa oled rikas?

Las eputavad, paljudele meeldib tähelepanu tõmmata, ego ja elustiil selline.

tsitaat:
Keda kotib või huvitab, et sa oled rikas. Ja eriti kui sa seda ei reklaami!!

BTC puhul pidi ilma reklaamita nägema palju on kui "konto nr" teada.

tsitaat:
Sa võid oma miljoni kontost osa raha viia teise walletisse ja sealt vahetada teistesse vääringutesse või lasta eurodeks. Kes sind ikka vahib, jälgib. Kui sul on vahetuses ainult natuke?

BTC kontolt teisele BTC kontole on mõttetu, ikka jälitatav. Asja põhimõte ongi ju krüptoga inflatsioonis ja ebaausa fiati eest põgeneda. EURO on veel täna olemas, aga millisesse eurosse sa vahetad kui CBDC tuleb?

tsitaat:
jah, miks mitte hoida osa väärtust moneros? vahetusfirmasi on terve hunnik, kes seda aksepteerib.

Kui 100% teaks, et kuhugi ei kao siis thumbs_up.gif

Hõbe on oksüdeeruv jne, laidan maha. Vaata seesama ära, seal hõbedast ja plaatinast juttu.
Kullast ja makromajandusest - Mait Kraun | Bitcoin Eesti podcast #19 https://www.youtube.com/watch?v=BwCJw4iOGV0

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 21:05:39 vasta tsitaadiga

Puhast bitcoini raha ei jälitada. Kui sa narkoga või väljapressimisega ei tegele, siis pole ka vaja moneros jälgi peita.

Aga jälle kordan, lased vahetuse või eurode jaoks osa teise walletisse ja seal teed vahetuse ära. Keegi ei vahi sinu väiksemat kontot.

LISA: vaatasin kuidas krüptomiljonärid teevad - põhiväärtusi hoiavad riistvara walletis ja vahetuse ja kaupluse bitcoine hoiavad nutitelefoni walletis.

_________________


viimati muutis mina634 09.03.2024 21:09:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.03.2024 21:07:51 vasta tsitaadiga

mina634, Asi on põhimõttelises privaatsusele vee peale tõmbamisega. Kas ainult kurjategija kel midagi varjata tahab privaatsust. Ka tavainimesele peaks privaatsus olema inimõigus, aga koguaeg antakse selles gramm-grammi haaval järgi ja nii see kaotataksegi.
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 21:19:54 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
mina634, Asi on põhimõttelises privaatsusele vee peale tõmbamisega. Kas ainult kurjategija kel midagi varjata tahab privaatsust. Ka tavainimesele peaks privaatsus olema inimõigus, aga koguaeg antakse selles gramm-grammi haaval järgi ja nii see kaotataksegi.

Ja mis siis kui sinuga seostatakse bitcoini aadressi? Kes sinult selle ära võtta saab kui sa ise ei anna?
Ja miks sa üldse arvad, et monero on piiratud? ei ole, selle võrk toimib ikka edasi..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.03.2024 21:35:00 vasta tsitaadiga

Jah, aga monero turuosa ja kogukapital on täna veel väike. Niisama mõte, et hea tahtmise juures saavad keskpangad monero ära osta, ei peagi mingit võrku ründama vaid ostavad saadaoleva monero ära, summa pole suur ju iseenesest icon_rolleyes.gif .
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 10.03.2024 13:34:50 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Jah, aga monero turuosa ja kogukapital on täna veel väike. Niisama mõte, et hea tahtmise juures saavad keskpangad monero ära osta, ei peagi mingit võrku ründama vaid ostavad saadaoleva monero ära, summa pole suur ju iseenesest icon_rolleyes.gif .

Kelle käest suurkorporatsioonid saavad monero ära osta? Tead konkreetset nime?

LISA: kui BTC läheb 100 000 peale, et mis see dogecoin hind jääb samaks või?
Ostan doge kokku..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 13:50:37 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellist longimist pole aastaid olnud. Shortsqueeze?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 14:37:02 vasta tsitaadiga

1000 BTC= 65 000 000€
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2024 14:49:47 vasta tsitaadiga

Minu tõehetkeni jääb ca 13-16% veel minna...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 15:10:13 vasta tsitaadiga

Pakun, et tuleb mingi 100k blowoftop vms icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 15:50:37 vasta tsitaadiga

Enda investeeringud siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

floki, mille reklaam jookseb new yorkis suurel reklaamil tõuseb rekordilise kiirusega.

Sa vaata enne, selle ennustusi, siis võid korrigeerida enda:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.